Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 2. Meisjes, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 3. Jongens, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 4. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 5. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 8. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 2 en 3
Nr. 9. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 3 en 4
Nr. 12. Dames, 50m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 13. Heren, 50m rugslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 14. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 15. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 18. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 19. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 20. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 21. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 23. Jongens, 50m rugslag  Junioren 3 en 4
Nr. 24. Dames, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 25. Heren, 100m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 26. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  Minioren 5 en later


LAMPERSBOKAAL 2011
Burgum, 12.2.2011


Programmanr. 1
12-2-2011 - 16:00
Gemengd, 4 x 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Vikings 1De Vikings1:57.961:54.41
Esther Visser
Eelco Nauta
97
93
29.28Eline Ligthart
Harm Lemstra
93
93
2.de Granaet 1de Granaet1:59.291:57.10
Robin de Joode
Eline Dammer
96
95
27.87Henk-Jan Verkaik
Marissa Lindemulder
93
93
3.Wetterwille 1Wetterwille1:59.681:59.12
Roelie de Boer
Koen van der Eems
96
97
31.42Anna Regnerus
Dirk van der Eems
97
95
4.Zpd 1Zpd2:05.852:05.69
Sietse Wijbenga
Paulien Peterson
93
97
27.77Jacko Korporaal
Kira Savannah Stavorinus
98
97
5.Pwc 1PWC Buitenpost2:05.222:06.35
Sieta Ludema
Rutger Hoving
95
95
33.99Hester Ludema
Jouke Minze Benedictus
93
94
6.Avena 1Avena2:07.162:07.61
Jacco v/d Wal
Dagmar Bosma
95
97
29.92Melwin v Spil
Saskia Rorijs
97
91
7.Wetterwille 3Wetterwille2:12.452:12.75
Myran Kleefstra
Matthijs Jansen
97
96
36.77Fagmar Wilpstra
Lennart van Ligtenberg
97
95
8.Zpd 2Zpd2:15.242:13.06
Patrick de Roos
Siebrina van der Meulen
97
97
31.30Wijbe Bauke Wouda
Swanet van der Wal
92
97
9.Avena 2Avena2:12.292:13.93
Werner Veltman
Marrit v. Aalzum
98
98
34.49Cor Politiek
Femke de Jong
98
97
10.de Granaet 2de Granaet2:13.092:14.27
Kevin de Joode
Susan Holwerda
98
96
33.19Sander Verkaik
Silke Bil
94
97
AFGEMPwc 2PWC Buitenpost2:13.40

BMWetterwille 2Wetterwille2:03.511:58.56
Wiebe Auke Postma
Mirko van Ligtenberg
97
98
39.70Nynke Ytsma
Bauke Ytsma
97
93


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-2-2011 - 16:07
Meisjes, 25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merle StavorinusZpd29.39040013829.08
2.Chantal OuthuijseDe Vikings35.07030042029.31
3.Jeanette HalmaDe Vikings31.29030041630.15
4.Kyra van LigtenbergWetterwille33.29040020632.42FJ 1
5.Gerda WoldendorpDe Vikings35.20030041832.42FJ 2
6.Annemarie de BruinZpd35.09030046837.29


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-2-2011 - 16:08
Jongens, 25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melvin TrinksDe Vikings42.28040003333.53
2.Jouke JilderdaWetterwille41.62030059133.58


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-2-2011 - 16:10
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva Willebrandsde Granaet18.39010151016.84
2.Janneke WeilandWetterwille17.72010012816.96
3.Sigrid PafforaadAvena19.97020113018.03
4.Ingrid de Vriesde Granaet19.20010050018.07
5.Elriecke BuurlageZcnf'3418.51010052418.14
6.Ineke van der MeerWetterwille27.60010075018.58
7.Marloes GatsonidesZpd20.38010101619.14
8.Dieuwke MulderAvena19.79010226019.33
9.Evelien van HarskampZpd20.13010101820.14
10.Janneke BiermaPWC Buitenpost20.59010189220.15
11.Ielan van MeerloWetterwille23.87020109820.86
12.Marjella HaakmaZpd21.11010115420.87
13.Martine KammingaZpd24.41020117222.42
14.Anna-Cornelia VeenstraZpd22.48010276022.53
15.Miranda de VegtZcnf'3424.08010221822.59
16.Ilse AttemaDe VikingsNT010317425.16
17.Sigrid VisserWetterwille23.39020167025.19
AFGEMLuna van den EndeDe Vikings27.140201518


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-2-2011 - 16:14
Jongens, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hendrik JilderdaWetterwille19.78010067318.20
2.Daniel Dijkde Granaet21.69010116120.33
3.Durk ToeringDe Vikings20.84020092520.50
4.Jesse LammersAvena20.59010068520.74
5.Olaf Jan Bosscherde Granaet22.00020003721.60
6.Jasper PostmaZpd20.58010244121.69
7.Danny VeenstraZpd23.63020101123.10
8.Marrick AlkemaPWC Buitenpost24.56020064323.43
9.Wierd de WitDe Vikings25.89020092325.97
10.Cris SmidZpd31.68020066332.29
AFGEMNiek van der MeulenPWC Buitenpost22.930200645


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-2-2011 - 16:17
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Giulia v/d GootAvena41.97990332040.06
2.Eva KosterWetterwille43.10000072841.19
3.Fardau van der MeulenWetterwille43.94000040841.95
4.Nynke Anjemade Granaet43.35990147643.11
5.Tabitha de Haande Granaet44.31000055044.13
6.Ilse WeggemansZcnf'3447.53990215044.37
7.Frida de VriesWetterwille50.68000216645.53
8.Marijke PoortingaZpd49.13990234047.82
9.Mayke VeltmanAvena49.09000366248.06
10.Mallika VriesZpd53.91000390449.47
11.Jeanine PostmaZpd52.97000422849.76
12.Marjolein van HarskampZpd48.66990420651.16
13.Daphne OuthuijseDe Vikings57.44000358251.60
14.Daisy LangenbergPWC Buitenpost55.47000147454.38
15.Lisanne PostmaPWC Buitenpost59.33990536255.14
16.Rianne de BruinZpd57.70000259055.40
17.Nena VeenstraZcnf'341:13.3900036821:03.07
DISRosalie HooghiemstraAvena50.67000380848.22
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMerit van der MeulenDe VikingsNT0001526
AFGEMNadine PrinsPWC Buitenpost43.039904736


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-2-2011 - 16:26
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Almar KleefstraWetterwille42.30990055539.63
2.Jort BoomhouwerZcnf'3444.89990105343.94
3.Hugo Jan BosscherWetterwille47.17000018544.36
4.Noah Vincent StavorinusZpd44.70000035945.63
5.Laurens TerlaakpootAvena48.44990256345.88
6.Sjoerd de JongAvena48.44990390746.73
7.Bas KosterWetterwille50.91000041547.14
8.Folkert AlgraWetterwille48.27990147147.93
9.Marnick DoumaZpd54.57990251755.43
DISJurre van MeerloWetterwille53.39000064752.59
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMFoeke-Jan OostenveldAvena54.529903905


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-2-2011 - 16:30
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annemiek HalmaDe Vikings43.24970288441.06
2.Astrid de VegtZcnf'3444.41980003641.91
3.Esther VisserDe Vikings43.92970054441.97
4.Paulien PetersonZpd43.91970090642.70FJ 1
5.Martine van SluisDe Vikings42.88970288842.70FJ 2
6.Kira Savannah StavorinusZpd42.08970412242.70FJ 3
7.Femke de JongAvena44.22970509243.06
8.Nynke YtsmaWetterwille43.79970079243.20
9.Anne VlottesDe Vikings45.06970212043.56
10.Marrit v. AalzumAvena45.54980320645.19
11.Rianne WeggemansZcnf'3446.27970330645.31
12.Fagmar WilpstraWetterwille44.70970359445.46
13.Anna RegnerusWetterwille45.08970165645.79FJ 1
14.Siebrina van der MeulenZpd44.51970090445.79FJ 2
15.Arianne JonkmanZcnf'3449.53980159046.79
16.Dagmar BosmaAvena48.60970509047.04
17.Swanet van der WalZpd47.97970193047.38
18.Raijsa BalasinghamAvena47.51970218248.01
19.Caroline NautaDe Vikings48.10980314848.31
20.Wieke WiersmaPWC Buitenpost48.64980359248.81
21.Myran KleefstraWetterwille49.20970165850.00
22.Florianne HaakmaZpd51.23980283650.66
23.Wieneke BraaksmaAvena51.07980536250.94
24.Jildou PostmaZpd51.32980567651.41
AFGEMJudith Brug van derAvena45.569704082
AFGEMSilke Bilde Granaet48.609703942


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-2-2011 - 16:39
Jongens, 50m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wiebe Auke PostmaWetterwille40.45970265738.24
2.Koen van der EemsWetterwille40.70970080739.84
3.Melwin v SpilAvena40.68970192740.16
4.Mirko van LigtenbergWetterwille41.59980073541.00
5.Danny HayemaPWC Buitenpost42.84970104341.55
6.Stefan RienstraWetterwille43.73970430342.41
7.Bart WeilandWetterwille44.44970077742.46
8.Patrick de RoosZpd44.26970207142.85
9.Jacko KorporaalZpd47.74980224742.89
10.Herman BuistPWC Buitenpost44.04980152543.95
11.Daniël WestraWetterwille49.28970418946.10
12.Werner VeltmanAvena44.72980341746.14
13.Lars DeinumWetterwille47.89970378346.70FJ 1
14.Kevin de Joodede Granaet46.81980037146.70FJ 2
15.Maarten ZuidhoornPWC Buitenpost51.77980297951.53
16.Durk-Jan de Vriesde Granaet56.54980412154.72
DISCor PolitiekAvena44.14980427344.52
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGEMDimitri van der Galiende Granaet46.189703789


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-2-2011 - 16:45
Meisjes, 50m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline Dammerde Granaet33.35950424233.40
2.Sieta LudemaPWC Buitenpost33.86950043633.72
3.Evabeth de JongDe Vikings35.48950624034.73
4.Susan Holwerdade Granaet36.03960636035.47
5.Henriette LemstraDe Vikings38.10960534436.85
AFGEMAlice BrouwerPWC Buitenpost34.199605482

BMRoelie de BoerWetterwille31.30960050831.10


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-2-2011 - 16:48
Jongens, 50m vrije slagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lennart van LigtenbergWetterwille29.92950195128.62
2.Rick HalmaDe Vikings30.23950512129.22
3.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost30.81950365729.32
4.Harry WestersDe Vikings31.09950486929.60
5.Jacco v/d WalAvena30.16950414530.02
6.Rutger HovingPWC Buitenpost31.00950366130.06
7.Matthijs JansenWetterwille31.38960237930.59
8.Hielke TwijnstraDe Vikings31.56950529131.20
9.Brent BarkmeijerPWC Buitenpost31.69950564131.59
10.Hessel BiermaPWC Buitenpost34.44960225732.22
11.Jens Holdingade Granaet33.81950533732.80
12.Gerwin van der KooijPWC Buitenpost32.92950577932.91
AFGEMJorn den HamerPWC Buitenpost37.889604251

BMRobin de Joodede Granaet28.78960137128.26
BMDirk van der EemsWetterwille27.58950156528.54


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-2-2011 - 16:53
Dames, 50m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel WeysenfeldDe Vikings36.52940411036.34
2.Eline LigthartDe Vikings36.67930170636.38
3.Marissa Lindemulderde Granaet36.64930639237.75
4.Hester LudemaPWC Buitenpost36.69930048238.01
5.Saskia RorijsAvena39.12910501238.63
6.Jeldau Andringade Granaet42.82940572242.30
AFGEMJannie de BoerWetterwille37.249202662


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-2-2011 - 16:57
Heren, 50m rugslagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Henk-Jan Verkaikde Granaet31.56930544730.84
2.Sietse WijbengaZpd31.08930196731.29
3.Harm LemstraDe Vikings33.24930500932.49
4.Bauke YtsmaWetterwille32.10930131132.56
5.Eelco NautaDe Vikings35.18930501134.24
6.Wijbe Bauke WoudaZpd35.82920649535.68
7.Sander Verkaikde Granaet36.75940405736.36
8.Sybe van Hijumde Granaet38.59920643738.09
9.Jouke Minze BenedictusPWC Buitenpost36.50940114938.91


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-2-2011 - 17:15
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeanette HalmaDe Vikings28.56030041625.67
2.Merle StavorinusZpd27.51040013826.87
3.Chantal OuthuijseDe Vikings33.59030042027.39
4.Gerda WoldendorpDe Vikings28.60030041827.84
5.Kyra van LigtenbergWetterwille33.26040020631.74
6.Annemarie de BruinZpd34.48030046838.47


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-2-2011 - 17:17
Jongens, 25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melvin TrinksDe Vikings36.74040003331.74
2.Jouke JilderdaWetterwilleNT030059133.72


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-2-2011 - 17:18
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elriecke BuurlageZcnf'3452.23010052451.03
2.Janneke WeilandWetterwille51.41010012851.19
3.Ingrid de Vriesde Granaet50.56010050051.91
4.Dieuwke MulderAvena53.14010226052.77
5.Sigrid PafforaadAvena56.72020113054.16
6.Ineke van der MeerWetterwille1:14.10010075055.00
7.Marjella HaakmaZpd57.20010115455.13
8.Eva Willebrandsde Granaet57.13010151056.65
9.Marloes GatsonidesZpd55.09010101657.42
10.Miranda de VegtZcnf'341:01.27010221859.81
11.Martine KammingaZpd1:02.0302011721:00.86
12.Ielan van MeerloWetterwilleNT02010981:01.91
13.Evelien van HarskampZpd1:03.2201010181:02.28
14.Sigrid VisserWetterwilleNT02016701:03.11
15.Ilse AttemaDe VikingsNT01031741:03.95
16.Anna-Cornelia VeenstraZpd1:08.0201027601:05.24
DISJanneke BiermaPWC Buitenpost53.02010189253.71
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMLuna van den EndeDe VikingsNT0201518


<< TOP >>
Programmanr. 17
12-2-2011 - 17:25
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hendrik JilderdaWetterwilleNT010067352.97
2.Daniel Dijkde Granaet1:02.69010116157.57
3.Jasper PostmaZpd59.65010244157.88
4.Jesse LammersAvena58.6701006851:00.89
5.Olaf Jan Bosscherde Granaet1:02.4702000371:01.19
6.Danny VeenstraZpd1:12.5102010111:03.74
7.Durk ToeringDe VikingsNT02009251:04.68
8.Wierd de WitDe VikingsNT02009231:05.44
9.Marrick AlkemaPWC BuitenpostNT02006431:08.12
10.Cris SmidZpd1:21.5302006631:20.89
AFGEMNiek van der MeulenPWC BuitenpostNT0200645


<< TOP >>
Programmanr. 18
12-2-2011 - 17:29
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Giulia v/d GootAvena35.97990332034.91
2.Nynke Anjemade Granaet36.06990147635.94
3.Fardau van der MeulenWetterwille38.10000040836.47
4.Tabitha de Haande Granaet37.23000055037.41
5.Ilse WeggemansZcnf'3438.25990215038.08
6.Mayke VeltmanAvena40.51000366239.40
7.Mallika VriesZpd43.56000390441.72
8.Frida de VriesWetterwille46.56000216641.81
9.Rosalie HooghiemstraAvena44.50000380842.08
10.Henrieke JonkmanZcnf'34NT000084042.18
11.Marijke PoortingaZpd44.34990234042.63
12.Marjolein van HarskampZpd40.75990420643.94
13.Jeanine PostmaZpd44.80000422846.85
14.Daphne OuthuijseDe Vikings45.23000358247.83
15.Daisy LangenbergPWC Buitenpost46.54000147448.03
16.Rianne de BruinZpd45.37000259048.75
17.Lisanne PostmaPWC Buitenpost54.21990536249.84
18.Nena VeenstraZcnf'3453.10000368253.26
AFGEMMerit van der MeulenDe Vikings43.690001526
AFGEMNadine PrinsPWC Buitenpost36.719904736

BMEva KosterWetterwille35.13000072834.47


<< TOP >>
Programmanr. 19
12-2-2011 - 17:37
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jort BoomhouwerZcnf'3436.16990105334.69
2.Almar KleefstraWetterwille36.67990055535.28
3.Laurens TerlaakpootAvena36.29990256337.44
4.Hugo Jan BosscherWetterwille38.30000018538.43
5.Bas KosterWetterwille40.93000041538.84
6.Noah Vincent StavorinusZpd38.62000035939.35
7.Folkert AlgraWetterwille41.74990147141.03
8.Sjoerd de JongAvena41.90990390743.18
9.Jurre van MeerloWetterwille44.84000064743.37
10.Marnick DoumaZpd43.23990251743.97
AFGEMFoeke-Jan OostenveldAvena44.819903905


<< TOP >>
Programmanr. 20
12-2-2011 - 17:40
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esther VisserDe Vikings34.43970054430.13
2.Annemiek HalmaDe Vikings35.02970288431.72
3.Nynke YtsmaWetterwille34.28970079233.11
4.Paulien PetersonZpd33.80970090633.47
5.Kira Savannah StavorinusZpd33.72970412233.69
6.Martine van SluisDe Vikings33.96970288833.90
7.Rianne WeggemansZcnf'3434.70970330633.96
8.Raijsa BalasinghamAvena35.08970218234.19
9.Anne VlottesDe Vikings33.93970212034.23
10.Femke de JongAvena34.09970509234.25
11.Arianne JonkmanZcnf'3436.76980159034.97
12.Marrit v. AalzumAvena36.19980320635.56
13.Siebrina van der MeulenZpd34.78970090435.65
14.Fagmar WilpstraWetterwille34.97970359435.96
15.Swanet van der WalZpd37.26970193036.35
16.Dagmar BosmaAvena37.05970509037.03
17.Caroline NautaDe Vikings36.96980314837.49
18.Wieke WiersmaPWC Buitenpost40.95980359237.51
19.Myran KleefstraWetterwille36.18970165837.62
20.Wieneke BraaksmaAvena40.16980536237.89
21.Jildou PostmaZpd41.72980567641.81
22.Florianne HaakmaZpd42.56980283642.25
AFGEMSilke Bilde Granaet34.649703942
AFGEMJudith Brug van derAvena36.189704082

BMAnna RegnerusWetterwille31.28970165631.24


<< TOP >>
Programmanr. 21
12-2-2011 - 17:49
Jongens, 50m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melwin v SpilAvena31.30970192729.50
2.Bart WeilandWetterwille31.90970077730.55
3.Patrick de RoosZpd31.19970207131.36
4.Stefan RienstraWetterwille33.27970430332.46
5.Kevin de Joodede Granaet32.98980037132.78FJ 1
6.Cor PolitiekAvena33.18980427332.78FJ 2
7.Daniël WestraWetterwille35.59970418933.04
8.Danny HayemaPWC Buitenpost34.46970104334.10
9.Herman BuistPWC Buitenpost34.10980152535.13
10.Lars DeinumWetterwille36.12970378335.37
11.Werner VeltmanAvena35.82980341735.81
12.Durk-Jan de Vriesde Granaet50.00980412149.50
DISMaarten ZuidhoornPWC Buitenpost45.469802979
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMDimitri van der Galiende Granaet35.609703789

BMKoen van der EemsWetterwille29.52970080729.38
BMWiebe Auke PostmaWetterwille29.46970265729.47
BMJacko KorporaalZpd30.29980224729.93
BMMirko van LigtenbergWetterwille30.15980073530.75


<< TOP >>
Programmanr. 22
12-2-2011 - 17:54
Meisjes, 50m rugslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roelie de BoerWetterwille36.60960050835.83
2.Sieta LudemaPWC Buitenpost38.18950043638.07
3.Eline Dammerde Granaet40.96950424242.00
4.Susan Holwerdade Granaet42.46960636042.15
5.Henriette LemstraDe Vikings42.99960534442.34
DISEvabeth de JongDe Vikings42.92950624040.16
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMAlice BrouwerPWC Buitenpost42.239605482


<< TOP >>
Programmanr. 23
12-2-2011 - 17:58
Jongens, 50m rugslagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin de Joodede Granaet34.51960137134.47
2.Lennart van LigtenbergWetterwille35.26950195134.75
3.Jacco v/d WalAvena34.73950414535.07
4.Dirk van der EemsWetterwille33.54950156535.20
5.Joren BarkmeijerPWC Buitenpost37.37950365737.75
6.Rutger HovingPWC Buitenpost37.26950366137.83
7.Harry WestersDe Vikings38.00950486938.09
8.Matthijs JansenWetterwille37.89960237938.17
9.Rick HalmaDe Vikings39.04950512138.24
10.Hielke TwijnstraDe Vikings40.88950529140.76
11.Gerwin van der KooijPWC Buitenpost43.96950577943.19
12.Brent BarkmeijerPWC Buitenpost43.82950564143.79
13.Hessel BiermaPWC Buitenpost45.40960225744.75
DISJens Holdingade Granaet38.08950533739.72
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMJorn den HamerPWC Buitenpost51.599604251


<< TOP >>
Programmanr. 24
12-2-2011 - 18:03
Dames, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marissa Lindemulderde Granaet1:18.7093063921:18.13
2.Eline LigthartDe Vikings1:19.5693017061:18.22
3.Merel WeysenfeldDe Vikings1:19.8694041101:20.85
4.Hester LudemaPWC Buitenpost1:20.9493004821:21.98
5.Saskia RorijsAvena1:23.7591050121:24.89
6.Jeldau Andringade Granaet1:31.8694057221:31.55
AFGEMJannie de BoerWetterwille1:22.559202662


<< TOP >>
Programmanr. 25
12-2-2011 - 18:08
Heren, 100m wisselslagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Henk-Jan Verkaikde Granaet1:06.3593054471:05.26
2.Harm LemstraDe Vikings1:10.4493050091:08.28
3.Sietse WijbengaZpd1:10.7893019671:09.81
4.Bauke YtsmaWetterwille1:09.7293013111:10.29
5.Sander Verkaikde Granaet1:11.8994040571:14.11
6.Jouke Minze BenedictusPWC Buitenpost1:14.9794011491:15.92
7.Eelco NautaDe Vikings1:13.9893050111:18.44
8.Sybe van Hijumde Granaet1:20.8592064371:19.13
DISWijbe Bauke WoudaZpd1:19.7292064951:21.37
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 26
12-2-2011 - 18:13
Gemengd, 4 x 25m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wetterwille 1Wetterwille1:12.231:07.29
Fardau van der Meulen
Bas Koster
00
00
Eva Koster
Hugo Jan Bosscher
00
00
2.Wetterwille 2Wetterwille1:21.281:14.69
Frida de Vries
Hendrik Jilderda
00
01
Janneke Weiland
Jurre van Meerlo
01
00
3.Zpd 1Zpd1:23.191:18.12
Noah Vincent Stavorinus
Marloes Gatsonides
00
01
Jasper Postma
Mallika Vries
01
00
4.de Granaet 1de Granaet1:21.281:19.59
Daniel Dijk
Eva Willebrands
01
01
Olaf Jan Bosscher
Ingrid de Vries
02
01
5.De Vikings 2De VikingsNT1:31.76
Daphne Outhuijse
Wierd de Wit
00
02
Ilse Attema
Durk Toering
01
02
NG.ZAPwc 1PWC Buitenpost1:29.92