Nr. 1. Dames, 50m schoolslag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 2. Heren, 50m schoolslag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 3. Dames, 50m schoolslag  Recreatieve zwemmers
Nr. 4. Heren, 50m schoolslag  Recreatieve zwemmers
Nr. 17. Dames, 100m rugslag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 18. Heren, 100m rugslag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 19. Dames, 100m rugslag  Recreatieve zwemmers
Nr. 20. Heren, 100m rugslag  Recreatieve zwemmers
Nr. 9. Dames, 50m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 10. Heren, 50m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 11. Dames, 50m vrije slag  Recreatieve zwemmers
Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  Recreatieve zwemmers
Nr. 31. Dames, 4 x 100m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 32. Heren, 4 x 100m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 33. Dames, 4 x 100m vrije slag  Recreatieve zwemmers
Nr. 34. Heren, 4 x 100m vrije slag  Recreatieve zwemmers
Nr. 35. Gemengd, 4 x 100m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 36. Gemengd, 4 x 100m vrije slag  Recreatieve zwemmers
Nr. 13. Dames, 100m schoolslag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 14. Heren, 100m schoolslag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 15. Dames, 100m schoolslag  Recreatieve zwemmers
Nr. 16. Heren, 100m schoolslag  Recreatieve zwemmers
Nr. 5. Dames, 50m rugslag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 7. Dames, 50m rugslag  Recreatieve zwemmers
Nr. 8. Heren, 50m rugslag  Recreatieve zwemmers
Nr. 21. Dames, 100m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 22. Heren, 100m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 23. Dames, 100m vrije slag  Recreatieve zwemmers
Nr. 24. Heren, 100m vrije slag  Recreatieve zwemmers
Nr. 25. Dames, 4 x 50m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 26. Heren, 4 x 50m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 27. Dames, 4 x 50m vrije slag  Recreatieve zwemmers
Nr. 28. Heren, 4 x 50m vrije slag  Recreatieve zwemmers
Nr. 29. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  Wedstrijdzwemmers
Nr. 30. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  Recreatieve zwemmers


NK Zwemmen MBO 2011
Eindhoven, 8.2.2011


Programmanr. 1
8-2-2011 - 11:00
Dames, 50m schoolslag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Naomi Stens93Cios Haarlem37.20514
2.Joyce Duurken92Friesland College-CIOS Heerenveen37.26511
3.Myrna Schasfoort93ROC van Twente38.02481
4.Danique Lokhorst94Landstede38.89449
5.Desiree Hulsmeijer90ROC van Twente40.34403
6.Naomi Feider91Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)41.28376
7.Saskia van Eldik92Albeda College42.55343
8.Charlotte Bausch91Cios Goes / Breda42.62341
9.Naomi Lok93Landstede42.97333
10.Heidie Remortele69Cios Goes / Breda48.11237


<< TOP >>
Programmanr. 2
8-2-2011 - 11:03
Heren, 50m schoolslag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Teunis Haklander91Landstede31.04634
2.Wouter de Mol91Cios Goes / Breda31.27620
3.Ruud van Heerbeek93ROC Eindhoven (S&B)31.54604
4.Melvin van der Meij93Cios Goes / Breda32.86534
5.Maik Steenkamp91Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)33.68496
6.Marcel van Essen94Landstede33.80491
7.Remco Leonhart91Cios Goes / Breda34.56459
8.Thomas Veltman92Friesland College-CIOS Heerenveen34.78450
9.Aschwin van Zoest91Alfa-college35.00442
10.Alex Odinga92Friesland College-CIOS Heerenveen35.41427
11.Marcel Marsman94ROC van Twente35.66418
12.Ritcho Peternella93Cios Haarlem35.79413
13.Tom Moesker92Alfa-college35.80413
14.Rens Post91ROC Mondriaan38.50332FJ 1
15.Arnold de Waart76Cios Goes / Breda38.50332FJ 2
16.Paul van Dijk93ROC Mondriaan39.42309
17.Marco Mansveld92Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)39.81300
18.Jouke Minze94Alfa-college40.67281
DISMike Jansen92Landstede41.37
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
8-2-2011 - 11:06
Dames, 50m schoolslag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Michelle Keizer94Albeda College42.69340
2.Jeanine van de Kuilen91Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)43.52321
3.Marlies Middelkoop94Albeda College45.31284
4.Anneloor Schreurs93Landstede45.76276FJ 1
5.Tara Keijzer91Friesland College-CIOS Heerenveen45.76276FJ 2
6.Carli Zegers92Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)46.05270
7.Melanie Bouwhuis90Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)46.07270
8.Renske Hioolen89Cios Goes / Breda46.65260
9.Gabrielle Gerdes91Albeda College48.40233
10.Sanne Kroos90Albeda College49.59217
11.Regina Besselsen94Landstede49.98211
12.Patty Snoeck92Albeda College50.08210
13.Miranda Daams91Albeda College51.31195
14.Els Swinkels93ROC Gilde Opleidingen58.89129
15.Lian Wiliming88Friesland College-CIOS Heerenveen1:01.52113


<< TOP >>
Programmanr. 4
8-2-2011 - 11:10
Heren, 50m schoolslag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Daniel Verhijde92Cios Haarlem35.50424
2.Yannick Gal90Cios Haarlem36.06404
3.Kevin de Goeijer92ROC Mondriaan37.55358
4.Dave Haas92Cios Goes / Breda38.54331
5.Jelmer Kiewiet93Alfa-college39.46308
6.Wouter Faasse90Albeda College40.78279
7.Robin Dzemballa91Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)40.88277
8.Hendri Boon94Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)41.38267
9.Jelmer Raaijmakers88De Eindhovense school45.66199
10.Lars Swinkels89ROC Gilde Opleidingen49.37157


<< TOP >>
Programmanr. 17
8-2-2011 - 11:13
Dames, 100m rugslag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Jose Sijbring93Alfa-college1:11.88528
2.Stephanie Bergsma92Landstede1:14.91467
3.Manon Belfor93Cios Haarlem1:16.32441
4.Wendy de Bruin92Albeda College1:18.21410
5.Laura Terpstra94Friesland College-CIOS Heerenveen1:19.09396
6.Yvonne Dotinga93Friesland College-CIOS Heerenveen1:25.49314
7.Eline van de Velde93Landstede1:27.31294
8.Lydia Tebrugge94Cios Goes / Breda1:30.45265


<< TOP >>
Programmanr. 18
8-2-2011 - 11:15
Heren, 100m rugslag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Marcel Schouten93Cios Haarlem1:03.15556
2.Tom Brouwers94Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)1:04.54521
3.Rutger Kooistra92ROC van Twente1:06.62473
4.Michiel Jorink87Landstede1:06.84469
5.Gert Jan Nieuwenhuis92ROC van Twente1:11.50383
6.Kevin Weistra92Cios Goes / Breda1:12.19372
7.Wouter Scholten92Friesland College-CIOS Heerenveen1:15.59324
8.Joey Smits93ROC Eindhoven (V&V)1:16.17317
DISKoen Scheepers92ROC Eindhoven (V&V)1:44.86
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 19
8-2-2011 - 11:19
Dames, 100m rugslag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Renske Otten92Landstede1:46.30163
2.Judith Bobbert92ROC Eindhoven (V&V)2:09.3890
3.Sharon van Meel93ROC Eindhoven (V&V)2:21.8368
4.Sundara Stuart92ROC Eindhoven (V&V)2:49.9739
DISJennifer Bie92ROC Eindhoven (V&V)2:01.14
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 20
8-2-2011 - 11:23
Heren, 100m rugslag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.John Oosterbroek92Landstede1:31.85180
2.Jöel Willems93ROC Eindhoven (V&V)1:36.45156
3.Toni Janssen93ROC Eindhoven (V&V)1:37.39151
4.Ruud Vercoulen92ROC Eindhoven (V&V)1:37.43151
5.Bas Senders92ROC Eindhoven (V&V)1:40.57137
6.Bart Kappert91ROC Eindhoven (V&V)1:41.77132
7.Siegfried Kox91ROC Eindhoven (V&V)1:43.61125
8.Tim Sanders93ROC Eindhoven (V&V)1:45.59119
9.Maarten Oostveen92ROC Eindhoven (V&V)1:45.98117
10.Bryan Wanders94ROC Eindhoven (V&V)1:46.64115
11.Silvan Kerseboom93ROC Eindhoven (V&V)1:47.45112
12.Frans Clevers91ROC Eindhoven (V&V)1:48.57109
13.Kevin Bosmans92ROC Eindhoven (V&V)1:51.38101
14.Edgar Boudens93ROC Eindhoven (V&V)1:52.2998
15.Guus Vullings94ROC Eindhoven (V&V)1:52.5598
16.Jermaine Dijk91ROC Eindhoven (V&V)1:53.2096
17.Sven Vroomen93ROC Eindhoven (V&V)1:54.3793
18.Roy Vierhout93ROC Eindhoven (V&V)1:55.8290
19.Sander Heuijerjans92ROC Eindhoven (V&V)1:55.8990FJ 1
20.Koen Geven93ROC Eindhoven (V&V)1:55.8990FJ 2
21.Bas Cuijten93Landstede1:56.5488
22.Job Geven94ROC Eindhoven (V&V)1:57.1087
23.Lars Elbers93ROC Eindhoven (V&V)1:57.7585
24.Stef Rijkers93ROC Eindhoven (V&V)1:57.9685
25.Rens de Louw93ROC Eindhoven (V&V)1:58.9983
26.Tim Putter93ROC Eindhoven (V&V)2:00.2980
27.Rutger de Leest93ROC Eindhoven (V&V)2:02.5376
28.Joeri Kort93ROC Eindhoven (V&V)2:03.1974
29.Kevin Kieft93ROC Eindhoven (V&V)2:04.3172
30.Michel Daniëls94ROC Eindhoven (V&V)2:05.0571
31.Rowin Soetens92ROC Eindhoven (V&V)2:05.1071
32.Patrique Goossens94ROC Eindhoven (V&V)2:05.7470
33.Ruben van den Beuken93ROC Eindhoven (V&V)2:08.7765
34.Ruud Leduc92ROC Eindhoven (V&V)2:09.0465
35.Roy Meeuws93ROC Eindhoven (V&V)2:09.0565
36.Willem Stienen94ROC Eindhoven (V&V)2:10.6262
37.Ron Krouwels92ROC Eindhoven (V&V)2:12.6260
38.Ruben Hoogendoorn93ROC Eindhoven (V&V)2:14.0558
39.Dominique Ruwiel93ROC Eindhoven (V&V)2:17.5953
40.Sjors Gerwen92ROC Eindhoven (V&V)2:18.9052
41.Rob Oerlemans93ROC Eindhoven (V&V)2:20.1250
42.Denny Rossis90ROC Eindhoven (V&V)2:21.7549
43.Jan-Willem Groot93ROC Eindhoven (V&V)2:22.3248
44.Dennis Hosewol93ROC Eindhoven (V&V)2:23.3847
45.Daniël Kamp92ROC Eindhoven (V&V)2:24.0646
46.Sercan Yenitürk91ROC Eindhoven (V&V)2:25.5245
47.Cas Maijen94ROC Eindhoven (V&V)2:26.6844
48.Niels Reijnders93ROC Eindhoven (V&V)2:27.7843
49.Joris Driessen94ROC Eindhoven (V&V)2:29.6841
50.Nathan Swinkels94ROC Eindhoven (V&V)2:39.8634
51.Obei Fatah92ROC Eindhoven (V&V)2:39.9534
52.Sjoerd de Fost94ROC Eindhoven (V&V)2:41.0633
DISRemco Berlo92ROC Eindhoven (V&V)
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 9
8-2-2011 - 11:40
Dames, 50m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Nelly Velthuijs94ROC Eindhoven (S&B)28.59571FJ 1
2.Henrieke ten Bokkel94Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)28.59571FJ 2
3.Merel van de Kieft92ROC van Twente29.45523FJ 1
4.Saskia Zwiers94Landstede29.45523FJ 2
5.Anouk van der Pligt93Albeda College29.45523FJ 3
6.Nienke Bouman93De Eindhovense school30.37477
7.Stephanie Bergsma92Landstede30.47472FJ 1
8.Carmen Marsyla94Alfa-college30.47472FJ 2
9.Aniek Schutrup93Alfa-college30.49471
10.Geertje Nauta92Friesland College-CIOS Heerenveen30.75459
11.Sandra Vermeulen93Cios Goes / Breda31.19440
12.Charlotte Bausch91Cios Goes / Breda31.69419
13.Agnes Heutink94Friesland College-CIOS Heerenveen32.12403
14.Naomi Feider91Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)32.15402
15.Lydia Tebrugge94Cios Goes / Breda32.73381
16.Sylvia Mollet92Cios Goes / Breda33.61351
17.Hanny Evers84De Eindhovense school33.76347
18.Liza van Calis94De Eindhovense school34.12336
19.Heidie Remortele69Cios Goes / Breda38.55233
20.Tessa van Dijk94Friesland College-CIOS Heerenveen39.21221

BMGaby Boersma92Cios Haarlem32.59386


<< TOP >>
Programmanr. 10
8-2-2011 - 11:44
Heren, 50m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Patrick Janssen91ROC Eindhoven (S&B)23.89673
2.Maiko Postma94Friesland College-CIOS Heerenveen25.27569
3.Jordi Dijkhuis91ROC van Twente25.34564
4.Tom Brouwers94Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)25.38561
5.Hillard Cijntje92Cios Haarlem25.42558
6.Mart Hendriks93Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)25.47555
7.Melvin van der Meij93Cios Goes / Breda25.72539
8.Jasper de Boer93Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)26.04520
9.Maurice Soudant93ROC Eindhoven (S&B)26.23508
10.Aschwin van Zoest91Alfa-college26.32503
11.Gert Jan Nieuwenhuis92ROC van Twente26.74480
12.Thomas Veltman92Friesland College-CIOS Heerenveen26.89472
13.Richard Barnhoorn94Cios Haarlem27.05463
14.Gerjan Geerligs83Landstede27.18457
15.Joep Janssen82ROC Gilde Opleidingen27.25453
16.Remy Ebben93Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)27.33449
17.Peter Visser90Landstede27.36448
18.Wouter Scholten92Friesland College-CIOS Heerenveen27.53440
19.Dennis Bos92Friesland College-CIOS Heerenveen27.93421
20.Nathan Stittelaar93ROC Mondriaan27.99418
21.Bob Trommelen92Cios Goes / Breda28.34403FJ 1
22.Michael Gozeling92Cios Haarlem28.34403FJ 2
23.Kevin Weistra92Cios Goes / Breda28.57393
24.Matthijs de Kivet91Friesland College-CIOS Heerenveen28.66390
25.Ritcho Peternella93Cios Haarlem29.55355
26.Jouke Minze94Alfa-college29.59354
27.Jip Jonker93ROC Eindhoven (S&B)29.67351
28.Marco Mansveld92Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)30.11336
29.Kasper Eriks94Cios Haarlem30.69317
30.Arnold de Waart76Cios Goes / Breda31.56292


<< TOP >>
Programmanr. 11
8-2-2011 - 11:49
Dames, 50m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Michelle Keizer94Albeda College30.30480
2.Brenda Weber91Cios Haarlem31.20439
3.Ilja Vreeswijk91Cios Goes / Breda33.19365
4.Gabrielle Gerdes91Albeda College34.20334
5.Alicia Noordhoek92Cios Goes / Breda34.28331
6.Tara Keijzer91Friesland College-CIOS Heerenveen35.21306
7.Anne de Jager91Cios Goes / Breda36.33278
8.Nienke Molendijk65Friesland College-CIOS Heerenveen36.69270
9.Renske Hioolen89Cios Goes / Breda37.42255
10.Carli Zegers92Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)37.45254
11.Sanne Kroos90Albeda College37.73248
12.Marlies Middelkoop94Albeda College37.88245
13.Anoeska Schreijer90Cios Goes / Breda37.92245
14.Monica ten Klooster92Landstede38.55233
15.Bernice Mulder93Landstede39.22221
16.Ingeborg Posthuma64Friesland College-CIOS Heerenveen39.77212
17.Stephanie Troisfontaine92Friesland College-CIOS Heerenveen40.00208
18.Roviëna Lourens92ROC Eindhoven (V&V)40.42202
19.Melanie Bouwhuis90Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)40.47201
20.Patty Snoeck92Albeda College41.52186
21.Zoe Los92Albeda College42.50174
22.Marieke Visser93Cios Goes / Breda46.64131
23.Lian Wiliming88Friesland College-CIOS Heerenveen52.6191


<< TOP >>
Programmanr. 12
8-2-2011 - 11:54
Heren, 50m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Yannick Gal90Cios Haarlem27.29451
2.Karl van Karnebeek92Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)27.47442
3.Daniel Verhijde92Cios Haarlem27.48442
4.Mark Hoppenbouwer93Albeda College27.78428
5.Erik van der Pauw91Albeda College27.90422
6.Ivan Jöbsis93Landstede28.13412
7.Jelmer Kiewiet93Alfa-college28.15411
8.Sven Huijbregts91Cios Goes / Breda28.24407
9.Rens Post91ROC Mondriaan28.69388
10.Ivo Pabst92Cios Haarlem29.30365
11.Dave Haas92Cios Goes / Breda29.51357
12.John Oosterbroek92Landstede29.84345
13.Sjacko Kosten90Cios Goes / Breda29.94342
14.Kevin de Goeijer92ROC Mondriaan30.21333
15.Thijs Kortleve93Cios Goes / Breda30.24332
16.Tjebbe van de Meer91Friesland College-CIOS Heerenveen30.89311
17.Robin Dzemballa91Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)31.22301
18.Mike Jansen92Landstede31.46294
19.Nick Bemmel93ROC Eindhoven (V&V)31.50293
20.Hendri Boon94Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)31.56292
21.Ricardo Loof92Cios Goes / Breda31.73287
22.Jochem Schelfhout89Cios Goes / Breda31.86283
23.Sam Goli-Booshehri93Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)32.58265
24.Wouter Faasse90Albeda College33.09253
25.Kevin de Leeuw van Weenen93Cios Goes / Breda33.86236
26.Tim Huberts92ROC Eindhoven (V&V)34.07232
27.Niels van den Heuvel90Cios Goes / Breda34.99214
28.Jelmer Raaijmakers88De Eindhovense school35.01213
29.Geert Heesters92ROC Eindhoven (V&V)36.90182
30.Bas Cuijten93Landstede37.24177
31.Thijs Kok92ROC Eindhoven (V&V)38.81157
32.Dave Holtzer93ROC Eindhoven (V&V)39.10153
33.Yaël Diest91ROC Eindhoven (V&V)39.84145
34.Tim Huizinga91ROC Eindhoven (V&V)39.96143
35.Daan Gils92ROC Eindhoven (V&V)42.27121
36.Lars Swinkels89ROC Gilde Opleidingen42.31121
37.Jago Dijk92ROC Eindhoven (V&V)43.02115
38.Jori Hendriks91ROC Eindhoven (V&V)43.62110
39.Mike Dijk92ROC Eindhoven (V&V)44.53103
40.Luc Jacobs92ROC Eindhoven (V&V)47.6484
41.Frederick Noyen92ROC Eindhoven (V&V)52.9261
42.Jeffrey Kok92ROC Eindhoven (V&V)1:04.0734


<< TOP >>
Programmanr. 31
8-2-2011 - 12:06
Dames, 4 x 100m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Landstede 4Landstede4:33.49463
Surya van Dijk
Danique Lokhorst
94
94
1:10.08
1:11.10
Saskia Zwiers
Stephanie Bergsma
94
92
1:05.40
1:06.91
2.Friesland College-CIOS Heerenveen 5Friesland College-CIOS Heerenveen4:48.71394
Joyce Duurken
Yvonne Dotinga
92
93
1:10.93
1:13.42
Laura Terpstra
Geertje Nauta
94
92
1:12.43
1:11.93


<< TOP >>
Programmanr. 32
8-2-2011 - 12:12
Heren, 4 x 100m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Cios Arnhem (ROC RijnIJsel) 1Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)3:51.80535
Tom Brouwers
Jasper de Boer
94
93
56.03Maik Steenkamp
Mart Hendriks
91
93
2.ROC van Twente 1ROC van Twente3:53.02527
Rutger Kooistra
Jordi Dijkhuis
92
91
58.51Jeroen Gijselaar
Marcel Marsman
93
94
3.ROC Eindhoven (S&B) 1ROC Eindhoven (S&B)3:56.02507FJ 1
Jip Jonker
Ruud van Heerbeek
93
93
Maurice Soudant
Patrick Janssen
93
91
4.Friesland College-CIOS Heerenveen 1Friesland College-CIOS Heerenveen3:56.02507FJ 2
Dennis Bos
Thomas Veltman
92
92
57.43
59.16
Alex Odinga
Maiko Postma
92
94
1:02.31
57.12
5.Landstede 3Landstede4:03.10464
Michiel Jorink
Peter Visser
87
90
56.98
1:05.12
Marcel van Essen
Teunis Haklander
94
91
1:01.36
59.64


<< TOP >>
Programmanr. 33
8-2-2011 - 12:17
Dames, 4 x 100m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 34
8-2-2011 - 12:17
Heren, 4 x 100m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 35
8-2-2011 - 12:17
Gemengd, 4 x 100m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
DISCios Goes / Breda 1Cios Goes / Breda
ED - De estafette niet gezwommen conform de opgegeven startvolgorde. (geen tijd noteren**)
Bob Trommelen
Lydia Tebrugge
92
94
1:03.36Wouter de Mol
Sandra Vermeulen
91
93


<< TOP >>
Programmanr. 36
8-2-2011 - 12:22
Gemengd, 4 x 100m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
<< TOP >>
Programmanr. 13
8-2-2011 - 13:07
Dames, 100m schoolslag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Jose Sijbring93Alfa-college1:22.22481
2.Femke Lourens91Cios Haarlem1:22.24481
3.Myrna Schasfoort93ROC van Twente1:23.17465
4.Naomi Stens93Cios Haarlem1:24.10450
5.Carmen Seesing94Tio1:24.16449
6.Joyce Duurken92Friesland College-CIOS Heerenveen1:26.53413
7.Danique Lokhorst94Landstede1:28.96380
8.Desiree Hulsmeijer90ROC van Twente1:30.88356
9.Carmen Marsyla94Alfa-college1:34.53316
10.Naomi Lok93Landstede1:34.99312
11.Saskia van Eldik92Albeda College1:35.69305
12.Liza van Calis94De Eindhovense school1:38.20282


<< TOP >>
Programmanr. 14
8-2-2011 - 13:11
Heren, 100m schoolslag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Teunis Haklander91Landstede1:10.14582
2.Ruud van Heerbeek93ROC Eindhoven (S&B)1:10.56572
3.Wouter de Mol91Cios Goes / Breda1:10.86564
4.Marcel Schouten93Cios Haarlem1:12.40529
5.Marcel van Essen94Landstede1:15.09474
6.Aschwin van Zoest91Alfa-college1:17.89425
7.Maik Steenkamp91Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)1:18.37417
8.Marcel Marsman94ROC van Twente1:21.04377
9.Joey Smits93ROC Eindhoven (V&V)1:23.72342
10.Paul van Dijk93ROC Mondriaan1:29.38281
11.Jip Jonker93ROC Eindhoven (S&B)1:31.12265
DISKoen Scheepers92ROC Eindhoven (V&V)1:33.18
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 15
8-2-2011 - 13:15
Dames, 100m schoolslag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Brenda Weber91Cios Haarlem1:34.05321
2.Jeanine van de Kuilen91Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)1:40.10266
3.Anneloor Schreurs93Landstede1:46.94218
4.Jennifer Bie92ROC Eindhoven (V&V)1:50.86196
5.Miranda Daams91Albeda College1:54.11180
6.Bernice Mulder93Landstede1:54.80176
7.Judith Bobbert92ROC Eindhoven (V&V)2:01.66148
8.Els Swinkels93ROC Gilde Opleidingen2:18.10101
9.Sharon van Meel93ROC Eindhoven (V&V)2:21.4094
10.Roviëna Lourens92ROC Eindhoven (V&V)2:29.2680
11.Sundara Stuart92ROC Eindhoven (V&V)2:31.1677
DISRegina Besselsen94Landstede1:52.78
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 16
8-2-2011 - 13:19
Heren, 100m schoolslag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Daniel Verhijde92Cios Haarlem1:23.71342
2.Jochem Schelfhout89Cios Goes / Breda1:36.09226
3.Joeri Kort93ROC Eindhoven (V&V)1:36.62222
4.Alex Gusev91ROC Eindhoven (V&V)1:37.89214
5.Nick Bemmel93ROC Eindhoven (V&V)1:38.88207
6.Joey Buytene90ROC Eindhoven (V&V)1:39.33205
7.Tim Sanders93ROC Eindhoven (V&V)1:40.98195
8.Sjacko Kosten90Cios Goes / Breda1:41.00195
9.Yaël Diest91ROC Eindhoven (V&V)1:41.21193
10.Tim Huberts92ROC Eindhoven (V&V)1:43.58180
11.Maarten Oostveen92ROC Eindhoven (V&V)1:43.71180
12.Tyron Rosina92ROC Eindhoven (V&V)1:44.22177
13.Bas Senders92ROC Eindhoven (V&V)1:44.78174
14.Frans Clevers91ROC Eindhoven (V&V)1:46.70165
15.Ruud Vercoulen92ROC Eindhoven (V&V)1:47.35162
16.Thijs Kok92ROC Eindhoven (V&V)1:47.57161
17.Bart Kappert91ROC Eindhoven (V&V)1:47.75160
18.Geert Heesters92ROC Eindhoven (V&V)1:48.19158
19.Siegfried Kox91ROC Eindhoven (V&V)1:48.53157
20.Jori Hendriks91ROC Eindhoven (V&V)1:49.06154
21.Silvan Kerseboom93ROC Eindhoven (V&V)1:53.05139
22.Ron Krouwels92ROC Eindhoven (V&V)1:53.80136
23.Kevin Bosmans92ROC Eindhoven (V&V)1:55.40130
24.Jöel Willems93ROC Eindhoven (V&V)1:55.60130
25.Toni Janssen93ROC Eindhoven (V&V)1:56.33127
26.Tim Huizinga91ROC Eindhoven (V&V)1:56.63126
27.Guus Vullings94ROC Eindhoven (V&V)1:56.64126
28.Dennis Hosewol93ROC Eindhoven (V&V)1:58.63120
29.Sander Heuijerjans92ROC Eindhoven (V&V)1:59.61117
30.Rens de Louw93ROC Eindhoven (V&V)2:00.14115
31.Koen Geven93ROC Eindhoven (V&V)2:01.34112
32.Edgar Boudens93ROC Eindhoven (V&V)2:01.89111
33.Rowin Soetens92ROC Eindhoven (V&V)2:01.93110
34.Bryan Wanders94ROC Eindhoven (V&V)2:03.77106
35.Roy Meeuws93ROC Eindhoven (V&V)2:03.84105
36.Ruben Hoogendoorn93ROC Eindhoven (V&V)2:06.3399
37.Lars Elbers93ROC Eindhoven (V&V)2:06.4399
38.Rob Oerlemans93ROC Eindhoven (V&V)2:06.7498
39.Sven Vroomen93ROC Eindhoven (V&V)2:06.7698
40.Nathan Swinkels94ROC Eindhoven (V&V)2:07.0697
41.Ward Schatorie94ROC Eindhoven (V&V)2:07.3497
42.Jan-Willem Groot93ROC Eindhoven (V&V)2:07.9396
43.Niels Reijnders93ROC Eindhoven (V&V)2:08.0495
44.Patrique Goossens94ROC Eindhoven (V&V)2:08.4594
45.Cas Maijen94ROC Eindhoven (V&V)2:08.6994
46.Joris Driessen94ROC Eindhoven (V&V)2:09.4192
47.Dave Holtzer93ROC Eindhoven (V&V)2:10.1891
48.Frederick Noyen92ROC Eindhoven (V&V)2:10.5290
49.Kevin Kieft93ROC Eindhoven (V&V)2:10.8389
50.Jago Dijk92ROC Eindhoven (V&V)2:11.3488
51.Willem Stienen94ROC Eindhoven (V&V)2:11.3588
52.Stef Rijkers93ROC Eindhoven (V&V)2:12.8085
53.Rutger de Leest93ROC Eindhoven (V&V)2:15.5780
54.Daniël Kamp92ROC Eindhoven (V&V)2:15.6080
55.Ruben van den Beuken93ROC Eindhoven (V&V)2:17.5177
56.Dominique Ruwiel93ROC Eindhoven (V&V)2:21.5270
57.Sjoerd de Fost94ROC Eindhoven (V&V)2:28.5261
58.Obei Fatah92ROC Eindhoven (V&V)2:35.1253
59.Job Geven94ROC Eindhoven (V&V)2:39.3649
60.Denny Rossis90ROC Eindhoven (V&V)3:21.0424
DISJermaine Dijk91ROC Eindhoven (V&V)
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISSjors Gerwen92ROC Eindhoven (V&V)
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 5
8-2-2011 - 13:45
Dames, 50m rugslag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Carmen Seesing94Tio33.47528
2.Merel van de Kieft92ROC van Twente33.93507
3.Nelly Velthuijs94ROC Eindhoven (S&B)33.99504
4.Manon Belfor93Cios Haarlem35.05460
5.Anouk van der Pligt93Albeda College35.70435
6.Saskia Zwiers94Landstede36.43409
7.Surya van Dijk94Landstede37.05389
8.Aniek Schutrup93Alfa-college37.59373
9.Sylvia Mollet92Cios Goes / Breda39.94310
10.Eline van de Velde93Landstede40.50298
11.Liza van Calis94De Eindhovense school42.95250

BMGaby Boersma92Cios Haarlem39.56320


<< TOP >>
Programmanr. 6
8-2-2011 - 13:48
Heren, 50m rugslag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Mart Hendriks93Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)30.18505FJ 1
2.Rutger Kooistra92ROC van Twente30.18505FJ 2
3.Michiel Jorink87Landstede30.36496
4.Jeroen Gijselaar93ROC van Twente31.06463
5.Joep Janssen82ROC Gilde Opleidingen31.27454FJ 1
6.Jasper de Boer93Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)31.27454FJ 2
7.Bob Trommelen92Cios Goes / Breda33.48370
8.Arnold de Waart76Cios Goes / Breda41.08200


<< TOP >>
Programmanr. 7
8-2-2011 - 13:50
Dames, 50m rugslag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Anne de Jager91Cios Goes / Breda43.86234
2.Ilja Vreeswijk91Cios Goes / Breda45.59209
3.Melanie Bouwhuis90Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)45.75206
4.Renske Otten92Landstede46.94191
5.Marieke Visser93Cios Goes / Breda54.60121
6.Regina Besselsen94Landstede55.04118
7.Roviëna Lourens92ROC Eindhoven (V&V)1:34.6823


<< TOP >>
Programmanr. 8
8-2-2011 - 13:53
Heren, 50m rugslag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Karl van Karnebeek92Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)32.83392
2.Jelmer Kiewiet93Alfa-college34.07351
3.Ivo Pabst92Cios Haarlem34.29344
4.Sven Huijbregts91Cios Goes / Breda36.87277
5.Ivan Jöbsis93Landstede37.93254
6.Nathan van Dompseler93Landstede43.27171
7.Joey Buytene90ROC Eindhoven (V&V)44.04162
8.Kevin de Leeuw van Weenen93Cios Goes / Breda44.40158
9.Nick Bemmel93ROC Eindhoven (V&V)46.07142
10.Alex Gusev91ROC Eindhoven (V&V)46.17141
11.Sam Goli-Booshehri93Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)46.35139
12.Geert Heesters92ROC Eindhoven (V&V)49.86112
13.Tim Huberts92ROC Eindhoven (V&V)51.02104
14.Tim Huizinga91ROC Eindhoven (V&V)54.0987
15.Thijs Kok92ROC Eindhoven (V&V)55.7480
16.Jago Dijk92ROC Eindhoven (V&V)56.8175
17.Yaël Diest91ROC Eindhoven (V&V)1:00.9361
18.Frederick Noyen92ROC Eindhoven (V&V)1:01.6559
19.Tyron Rosina92ROC Eindhoven (V&V)1:06.0348
20.Jori Hendriks91ROC Eindhoven (V&V)1:27.3620


<< TOP >>
Programmanr. 21
8-2-2011 - 13:58
Dames, 100m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Jose Sijbring93Alfa-college1:02.35582
2.Nelly Velthuijs94ROC Eindhoven (S&B)1:02.72572
3.Henrieke ten Bokkel94Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)1:03.99538
4.Carmen Seesing94Tio1:04.18534
5.Femke Lourens91Cios Haarlem1:06.12488
6.Wendy de Bruin92Albeda College1:07.03468
7.Aniek Schutrup93Alfa-college1:08.12446
8.Surya van Dijk94Landstede1:08.59437
9.Nienke Bouman93De Eindhovense school1:08.75434
10.Sandra Vermeulen93Cios Goes / Breda1:08.88431
11.Geertje Nauta92Friesland College-CIOS Heerenveen1:09.03429
12.Carmen Marsyla94Alfa-college1:10.28406
13.Hanny Evers84De Eindhovense school1:13.77351
14.Yvonne Dotinga93Friesland College-CIOS Heerenveen1:15.61326
15.Laura Terpstra94Friesland College-CIOS Heerenveen1:15.91322
16.Eline van de Velde93Landstede1:16.60314
17.Agnes Heutink94Friesland College-CIOS Heerenveen1:16.70312
18.Naomi Lok93Landstede1:17.95298
19.Joyce Duurken92Friesland College-CIOS Heerenveen1:21.10264
20.Tessa van Dijk94Friesland College-CIOS Heerenveen1:30.95187


<< TOP >>
Programmanr. 22
8-2-2011 - 14:04
Heren, 100m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Patrick Janssen91ROC Eindhoven (S&B)52.81700
2.Jeroen Gijselaar93ROC van Twente56.13583
3.Marcel Schouten93Cios Haarlem56.89560
4.Melvin van der Meij93Cios Goes / Breda57.29548
5.Jordi Dijkhuis91ROC van Twente57.83533
6.Michiel Jorink87Landstede58.81507
7.Remy Ebben93Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)1:00.67462
8.Richard Barnhoorn94Cios Haarlem1:00.90457
9.Maurice Soudant93ROC Eindhoven (S&B)1:01.76438
10.Remco Leonhart91Cios Goes / Breda1:02.13430
11.Alex Odinga92Friesland College-CIOS Heerenveen1:02.50422
12.Dennis Bos92Friesland College-CIOS Heerenveen1:02.88415
13.Wouter Scholten92Friesland College-CIOS Heerenveen1:03.24408
14.Maiko Postma94Friesland College-CIOS Heerenveen1:03.49403
15.Gerjan Geerligs83Landstede1:03.62400
16.Matthijs de Kivet91Friesland College-CIOS Heerenveen1:04.44385
17.Michael Gozeling92Cios Haarlem1:04.79379
18.Nathan Stittelaar93ROC Mondriaan1:05.33370
19.Peter Visser90Landstede1:05.73363
20.Joey Smits93ROC Eindhoven (V&V)1:06.07357
21.Kasper Eriks94Cios Haarlem1:09.21311
22.Jouke Minze94Alfa-college1:09.30310
23.Hillard Cijntje92Cios Haarlem1:12.04276
24.Koen Scheepers92ROC Eindhoven (V&V)1:15.20242


<< TOP >>
Programmanr. 23
8-2-2011 - 14:10
Dames, 100m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Brenda Weber91Cios Haarlem1:11.69383
2.Alicia Noordhoek92Cios Goes / Breda1:15.87323
3.Anoeska Schreijer90Cios Goes / Breda1:27.07213
4.Monica ten Klooster92Landstede1:32.06180
5.Bernice Mulder93Landstede1:35.94159
6.Judith Bobbert92ROC Eindhoven (V&V)2:11.6561
7.Sharon van Meel93ROC Eindhoven (V&V)2:15.1757
DISJennifer Bie92ROC Eindhoven (V&V)
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 24
8-2-2011 - 14:14
Heren, 100m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangGeb.TijdPnt
1.Erik van der Pauw91Albeda College1:02.95413
2.Yannick Gal90Cios Haarlem1:04.16390
3.Tom Moesker92Alfa-college1:04.33387
4.Ivan Jöbsis93Landstede1:07.39337
5.Alex Gusev91ROC Eindhoven (V&V)1:13.76257
6.Tjebbe van de Meer91Friesland College-CIOS Heerenveen1:15.94235
7.Niels van den Heuvel90Cios Goes / Breda1:16.77228
8.Bas Senders92ROC Eindhoven (V&V)1:18.01217
9.Ricardo Loof92Cios Goes / Breda1:19.84202
10.Siegfried Kox91ROC Eindhoven (V&V)1:22.46184
11.Sven Vroomen93ROC Eindhoven (V&V)1:22.90181
12.Maarten Oostveen92ROC Eindhoven (V&V)1:23.35178
13.Jöel Willems93ROC Eindhoven (V&V)1:24.91168
14.Joey Buytene90ROC Eindhoven (V&V)1:27.33154
15.Patrique Goossens94ROC Eindhoven (V&V)1:30.38139
16.Tim Sanders93ROC Eindhoven (V&V)1:31.96132
17.Guus Vullings94ROC Eindhoven (V&V)1:31.98132
18.Bart Kappert91ROC Eindhoven (V&V)1:32.86128
19.Tyron Rosina92ROC Eindhoven (V&V)1:33.89124
20.Joeri Kort93ROC Eindhoven (V&V)1:34.06124
21.Ward Schatorie94ROC Eindhoven (V&V)1:34.30123
22.Frans Clevers91ROC Eindhoven (V&V)1:36.35115
23.Bryan Wanders94ROC Eindhoven (V&V)1:37.83110
24.Kevin Bosmans92ROC Eindhoven (V&V)1:38.00109
25.Rutger de Leest93ROC Eindhoven (V&V)1:38.18109
26.Rowin Soetens92ROC Eindhoven (V&V)1:38.91106
27.Nathan van Dompseler93Landstede1:40.02103
28.Jermaine Dijk91ROC Eindhoven (V&V)1:40.41101
29.Kevin Kieft93ROC Eindhoven (V&V)1:41.8097
30.Dennis Hosewol93ROC Eindhoven (V&V)1:43.6392
31.Sander Heuijerjans92ROC Eindhoven (V&V)1:44.9789
32.Edgar Boudens93ROC Eindhoven (V&V)1:45.2988
33.Ruben Hoogendoorn93ROC Eindhoven (V&V)1:45.5987
34.Roy Meeuws93ROC Eindhoven (V&V)1:45.9986
35.Kevin Kurvers92ROC Eindhoven (V&V)1:46.5585
36.Rens de Louw93ROC Eindhoven (V&V)1:49.4978
37.Koen Geven93ROC Eindhoven (V&V)1:49.7678
38.Jan-Willem Groot93ROC Eindhoven (V&V)1:51.5074
39.Lars Elbers93ROC Eindhoven (V&V)1:52.8671
40.Sjors Gerwen92ROC Eindhoven (V&V)1:55.1667
41.Willem Stienen94ROC Eindhoven (V&V)1:56.1465
42.Ruud Vercoulen92ROC Eindhoven (V&V)1:57.5263
43.Stef Rijkers93ROC Eindhoven (V&V)1:58.2662
44.Nathan Swinkels94ROC Eindhoven (V&V)1:58.8161
45.Ron Krouwels92ROC Eindhoven (V&V)1:59.3760
46.Ruben van den Beuken93ROC Eindhoven (V&V)2:04.3153
47.Rob Oerlemans93ROC Eindhoven (V&V)2:05.2152
48.Dominique Ruwiel93ROC Eindhoven (V&V)2:06.1651
49.Sjoerd de Fost94ROC Eindhoven (V&V)2:08.2348
50.Roy Vierhout93ROC Eindhoven (V&V)2:09.7747FJ 1
51.Joris Driessen94ROC Eindhoven (V&V)2:09.7747FJ 2
52.Niels Reijnders93ROC Eindhoven (V&V)2:10.0246
53.Denny Rossis90ROC Eindhoven (V&V)2:11.9944
54.Cas Maijen94ROC Eindhoven (V&V)2:12.1644
55.Tim Putter93ROC Eindhoven (V&V)2:19.1138
56.Obei Fatah92ROC Eindhoven (V&V)2:21.7136
57.Job Geven94ROC Eindhoven (V&V)2:22.4135


<< TOP >>
Programmanr. 25
8-2-2011 - 14:46
Dames, 4 x 50m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Albeda College 2Albeda College2:07.70435
Anouk van der Pligt
Wendy de Bruin
93
92
Saskia van Eldik
Zoe Los
92
92
2.Friesland College-CIOS Heerenveen 2Friesland College-CIOS Heerenveen2:08.13430
Joyce Duurken
Yvonne Dotinga
92
93
Laura Terpstra
Geertje Nauta
94
92
3.Cios Arnhem (ROC RijnIJsel) 3Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)2:12.77387
Naomi Feider
Carli Zegers
91
92
Jeanine van de Kuilen
Henrieke ten Bokkel
91
94
4.Cios Goes / Breda 3Cios Goes / Breda2:22.14315
Marieke Visser
Anne de Jager
93
91
Eveline Rijnders
Heidie Remortele
92
69


<< TOP >>
Programmanr. 26
8-2-2011 - 14:49
Heren, 4 x 50m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Friesland College-CIOS Heerenveen 6Friesland College-CIOS Heerenveen1:45.06529
Dennis Bos
Thomas Veltman
92
92
Alex Odinga
Maiko Postma
92
94
2.ROC Eindhoven (S&B) 2ROC Eindhoven (S&B)1:46.44508
Ruud van Heerbeek
Jip Jonker
93
93
Maurice Soudant
Patrick Janssen
93
91
3.Cios Arnhem (ROC RijnIJsel) 2Cios Arnhem (ROC RijnIJsel)1:53.53419
Remy Ebben
Robin Dzemballa
93
91
Karl van Karnebeek
Marco Mansveld
92
92
4.ROC Mondriaan 1ROC Mondriaan1:54.33410
Kevin de Goeijer
Paul van Dijk
92
93
Rens Post
Nathan Stittelaar
91
93
5.Cios Haarlem 1Cios Haarlem1:55.85394
Kasper Eriks
Richard Barnhoorn
94
94
Michael Gozeling
Ritcho Peternella
92
93
6.Cios Goes / Breda 4Cios Goes / Breda2:05.96306
Niels van den Heuvel
Ricardo Loof
90
92
Sjacko Kosten
Thijs Kortleve
90
93
7.Landstede 1Landstede2:21.86214
Milan Leibbrand
Mike Jansen
92
92
Bas Cuijten
Nathan van Dompseler
93
93


<< TOP >>
Programmanr. 27
8-2-2011 - 14:52
Dames, 4 x 50m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Cios Goes / Breda 2Cios Goes / Breda2:16.69354
Ilja Vreeswijk
Renske Hioolen
91
89
Alicia Noordhoek
Anoeska Schreijer
92
90
2.Landstede 2Landstede2:34.27246
Renske Otten
Bernice Mulder
92
93
Anneloor Schreurs
Monica ten Klooster
93
92
3.Friesland College-CIOS Heerenveen 3Friesland College-CIOS Heerenveen2:42.04212
Ingeborg Posthuma
Nienke Molendijk
64
65
Lysbet Faber
Jildou Swarts
59
69
4.Friesland College-CIOS Heerenveen 4Friesland College-CIOS Heerenveen2:44.45203
Stephanie Troisfontaine
Lian Wiliming
92
88
Tara Keijzer
Nynke Ritsma
91
89


<< TOP >>
Programmanr. 28
8-2-2011 - 14:55
Heren, 4 x 50m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Cios Goes / Breda 5Cios Goes / Breda1:59.47359
Kevin de Leeuw van Weenen
Dave Haas
93
92
Sven Huijbregts
Jochem Schelfhout
91
89
2.ROC Eindhoven (V&V) 1ROC Eindhoven (V&V)2:15.58246
John Adriaans
Joey Buytene
93
90
Alex Gusev
Tyron Rosina
91
92


<< TOP >>
Programmanr. 29
8-2-2011 - 14:58
Gemengd, 4 x 50m vrije slag
Wedstrijdzwemmers
Wedstrijdzwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Cios HaarlemCios Haarlem1:55.07402
Yannick Gal
Femke Lourens
90
91
Daniel Verhijde
Manon Belfor
92
93
2.Cios Haarlem 2Cios Haarlem1:57.90374
Hillard Cijntje
Naomi Stens
92
93
Ivo Pabst
Gaby Boersma
92
92
3.Cios Goes / Breda 6Cios Goes / Breda2:02.33335
Charlotte Bausch
Sylvia Mollet
91
92
Kevin Weistra
Remco Leonhart
92
91

BMROC van Twente 2ROC van Twente1:57.72376
Gert Jan Nieuwenhuis
Desiree Hulsmeijer
92
90
Merel van de Kieft
Myrna Schasfoort
92
93


<< TOP >>
Programmanr. 30
8-2-2011 - 15:01
Gemengd, 4 x 50m vrije slag
Recreatieve zwemmers
Recreatieve zwemmers
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt
1.Albeda College 1Albeda College2:13.33258
Sanne Kroos
Michelle Keizer
90
94
Mark Hoppenbouwer
Wouter Faasse
93
90