Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedowedstrijd 2011 deel 3 Purmerend
Purmerend, 23-1-2011


Programmanr. 1
23-1-2011
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bas VlugtEd-Vo1:10.92990072734.061:11.48
2.Sander DorlandWZ&PC PurmerendNT990264334.251:12.07
3.Joost van ErkelensDawNT990192735.491:13.21
4.Sander KesselaarMSV- ZeemachtNT990200936.241:15.46
5.Erik BultDawNT990215336.741:19.41
6.Rense RuigWZ&PC PurmerendNT990162738.241:20.65
7.Brian OtjesZv AquariusNT99011351:22.22
8.Nanne BrugmanZV WaterlandNT990136739.561:23.51
9.Nicolas de BoerWZ&PC PurmerendNT990377540.021:24.23
10.Dave LeijenaarOude VeerNT990248541.851:27.05
11.Vito MeijZV WaterlandNT990077741.191:27.39
12.Elroy van de WeesWZ&PC PurmerendNT990271742.461:28.67
13.Kees DetermanZV WaterlandNT99013651:31.08


Programmanr. 2
23-1-2011
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle VerhoevenEd-VoNT000192245.921:37.38
2.Rowie KampDe ReuringNT000170645.051:40.96
3.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT000041249.231:44.73
4.Saskia van der VeldenDawNT000147849.761:45.65
5.Simone AnvelinkMSV- ZeemachtNT000154652.201:48.38
6.Chantal HetjesEd-VoNT00015101:48.75
7.Mariska KeetmanZV De BronNT000243055.401:55.98
8.Eline WiersmaDawNT000148255.271:57.81
9.Sanne RotteveelMSV- ZeemachtNT000155057.371:58.66
10.Ilona StroekEd-VoNT000243454.641:59.69
11.Jolien FellerZV De BronNT000468255.802:02.36
12.Caitlin BerkelZV WaterlandNT00006082:03.91
13.Roos WindtZV WaterlandNT000261457.852:04.11
14.Jennifer TuijpWZ&PC PurmerendNT000419857.842:04.54
15.Irene LigthartZv AquariusNT00022961:05.032:16.56
NG.ZAYasmin LahlalWZ&PC PurmerendNT0002142
NG.ZAFloor KoenenDe ReuringNT0001606
AFGEMSterre VeermanEd-VoNT0003544


Programmanr. 3
23-1-2011
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Luc KroonEd-VoNT010069736.211:18.89
2.Nick StikkelmanDawNT01005931:28.22
3.Elroy SchotWZ&PC PurmerendNT020068942.771:30.87
4.Michael van KerkwijkZV WaterlandNT01022051:34.14
5.Tobias van den NieuwendijkZv AquariusNT010074747.511:38.36
6.Ruud VeermanEd-VoNT02005851:41.00
7.Patrick VisserDe ReuringNT020098146.601:41.21
8.Dries HofZv AquariusNT02Dhagv48.011:44.57
9.Bjorn KeizerEd-VoNT010219947.931:46.66
10.Alex van WaverenZV WaterlandNT020127148.531:51.60
11.Vince CommandeurEd-VoNT03003991:05.592:23.73
12.Jeff KroonEd-VoNT03004011:12.232:35.47
AFGEMTom VeermanEd-VoNT0200965


Programmanr. 4
23-1-2011
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danique BernardEd-VoNT020022452.181:50.14
2.Rosa HofferZV De BronNT020194652.591:54.71
3.Calina van der LemEd-VoNT020008657.492:03.43
4.Kim van de MolenWZ&PC PurmerendNT020112856.272:03.68
5.Anouk BraaksmaZv AquariusNT02008401:01.162:09.65
6.Marit VeermanEd-VoNT03005601:03.112:18.16
7.Kim VeermanEd-VoNT03005582:28.64
8.Shanna BerkelZV WaterlandNT03002921:14.532:38.76


Programmanr. 5
23-1-2011
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ian van TielWZ&PC PurmerendNT000034933.911:11.02
2.Arjen van der VisZV WaterlandNT000294539.601:23.11
3.Friso DatemaDawNT000302738.601:24.07
4.Terence PowerDawNT00029051:24.09
5.Jens de GrootDawNT000139939.981:26.11
6.Ruben UidamZV WaterlandNT000294941.981:30.32
7.Tadhg Oude EssinkDawNT000361143.751:31.62
8.Stefan GanzevoortDe ReuringNT000338344.101:33.72
9.Max KoningsZV De BronNT000255748.011:43.48
10.Lars van de LindenWZ&PC PurmerendNT000300750.161:50.16


Programmanr. 6
23-1-2011
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Stephania BosDawNT010275450.031:46.94
2.Eline BaalemanDe ReuringNT010273852.811:55.68
3.Kim GroeneveldZV WaterlandNT01009242:02.68
4.Donna van BeusekomWZ&PC PurmerendNT010176258.992:04.32
5.Feline VerheijZV WaterlandNT01031601:00.782:06.43
6.Marie de BoerWZ&PC PurmerendNT01026861:00.352:07.44
7.Roos SchipperZV WaterlandNT01024081:04.682:16.06
DISSophie AllersmaDe ReuringNT010274057.492:02.32
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., sl


Programmanr. 7
23-1-2011
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Beau KneppersOude VeerNT97031571:12.472:31.49
2.Levi TolEd-VoNT97003511:12.032:32.62
3.Rick van ZantenZV WaterlandNT98003511:17.642:45.75
4.Simon KoopenWZ&PC PurmerendNT98021271:25.883:03.89
5.Nico KarregatEd-VoNT97010011:28.583:03.95
6.Frank DekkerDawNT98011551:27.823:04.73
7.Max PuschDawNT98029591:32.353:10.56
8.Huib KoenenDe ReuringNT97029131:30.783:13.35
9.Lars DubbeldWZ&PC PurmerendNT98043111:34.693:22.69
10.Hugo BlomDe ReuringNT98019491:34.293:26.50
DISIan BerkelZV WaterlandNT98011991:46.943:49.53
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), ae
AFGEMVitken VaderMSV- ZeemachtNT9801355
AFGEMDavy BarrettMSV- ZeemachtNT9701115
AFGEMLars KiesOude VeerNT97-lkie


Programmanr. 8
23-1-2011
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Saritha van ZantenZV WaterlandNT98012201:18.792:46.98
2.Shanna VeermanWZ&PC PurmerendNT98003021:25.062:53.59
3.Suzanne van den BrinkMSV- ZeemachtNT99014381:28.783:03.29
4.Leonie VosDawNT99016621:29.603:03.40
5.Elvira KorthagenWZ&PC PurmerendNT98010041:27.993:10.15
6.Jasmijn PadtDawNT99001561:31.453:10.36
7.Isabel van den NieuwendijkZv AquariusNT98032221:29.973:10.54
8.Nicolah CowlesDawNT99029121:36.513:12.11
9.Merel TolEd-VoNT98003001:31.353:13.08
10.Naomi te LindertDawNT99047821:36.053:16.43
11.Anouk van der KrukMSV- ZeemachtNT99037781:36.333:18.87
12.Kim DuineveldOude VeerNT98052961:37.293:20.62
13.Roanne StolkZV WaterlandNT98010021:37.903:23.09
14.Mandy van BeverenDe ReuringNT98034481:40.623:29.24
15.Thalita DekkerZv AquariusNT98032201:42.973:30.50
16.Lieke AlofsDawNT99032321:49.343:30.72
17.Cindy PronkDe ReuringNT98049541:40.123:31.36
18.Esmée VeermanEd-VoNT99040421:43.313:34.02
19.Sharon van der LemEd-VoNT98002701:48.633:34.70
20.Talya de LangeDawNT99021901:52.983:39.43
21.Amber RuiterZV De BronNT98045501:46.663:45.55
22.Demy AppelWZ&PC PurmerendNT98024241:46.623:47.35
23.Rebecca SchipperZV WaterlandNT99022401:54.403:48.63
24.Marjolein VisserDe ReuringNT99022161:53.013:48.98
25.Daphne NietfeldWZ&PC PurmerendNT98050981:58.843:51.75
DISJet KleineOude VeerNT99033841:33.053:10.61
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., sl
DISMyrthe van BeekDawNT99010741:34.963:19.76
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., sk
DISSimone MulDe ReuringNT99027661:47.583:35.79
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., sk
NG.ZAKelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT9902892
AFGEMLaura AkerZV De BronNT9903530
AFGEMCheyenne MambreMSV- ZeemachtNT9904364
AFGEMPaula KosterOude VeerNT9804420
AFGEMSusan BeemsterboerDe ReuringNT9904158
NGKyra WijnkerMSV- ZeemachtNT9803342


Programmanr. 9
23-1-2011
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bas VlugtEd-VoNT990072739.511:19.82
2.Sander DorlandWZ&PC PurmerendNT990264339.731:22.08
3.Joost van ErkelensDawNT990192744.141:29.69
4.Erik BultDawNT990215344.331:31.98
5.Dave LeijenaarOude VeerNT990248545.471:33.60
6.Vito MeijZV WaterlandNT990077747.601:35.83
7.Nanne BrugmanZV WaterlandNT990136747.261:36.20
8.Brian OtjesZv AquariusNT990113547.891:37.82
9.Elroy van de WeesWZ&PC PurmerendNT990271748.381:39.16
10.Nicolas de BoerWZ&PC PurmerendNT990377549.581:41.99
11.Kees DetermanZV WaterlandNT990136551.071:46.10
DISRense RuigWZ&PC PurmerendNT990162744.751:29.41
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
AFGEMSander KesselaarMSV- ZeemachtNT9902009


Programmanr. 10
23-1-2011
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Michelle VerhoevenEd-VoNT000192238.351:19.96
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT00004121:20.82
3.Simone AnvelinkMSV- ZeemachtNT000154639.381:21.08
4.Rowie KampDe ReuringNT000170640.051:22.73
5.Saskia van der VeldenDawNT000147838.851:22.85
6.Chantal HetjesEd-VoNT00015101:24.25
7.Jennifer TuijpWZ&PC PurmerendNT000419840.241:27.14
8.Sanne RotteveelMSV- ZeemachtNT000155044.611:34.69
9.Ilona StroekEd-VoNT000243444.051:35.70
10.Roos WindtZV WaterlandNT000261445.101:37.32
11.Mariska KeetmanZV De BronNT000243044.631:37.91
12.Eline WiersmaDawNT000148247.851:45.46
13.Caitlin BerkelZV WaterlandNT000060849.041:47.88
14.Jolien FellerZV De BronNT000468252.932:00.94
15.Irene LigthartZv AquariusNT000229657.682:04.57
NG.ZAFloor KoenenDe ReuringNT0001606
NG.ZAYasmin LahlalWZ&PC PurmerendNT0002142
AFGEMSterre VeermanEd-VoNT0003544


Programmanr. 11
23-1-2011
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Luc KroonEd-VoNT010069743.911:31.00
2.Nick StikkelmanDawNT01005931:41.25
3.Michael van KerkwijkZV WaterlandNT010220549.701:42.30
4.Tobias van den NieuwendijkZv AquariusNT010074752.231:46.47
5.Ruud VeermanEd-VoNT020058553.681:47.82
6.Elroy SchotWZ&PC PurmerendNT020068958.771:57.88
7.Patrick VisserDe ReuringNT020098158.391:59.99
8.Bjorn KeizerEd-VoNT01021992:00.78
9.Dries HofZv AquariusNT02Dhagv2:14.84
10.Vince CommandeurEd-VoNT03003991:12.692:37.29
DISAlex van WaverenZV WaterlandNT020127156.922:02.88
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., rh
AFGEMTom VeermanEd-VoNT0200965


Programmanr. 12
23-1-2011
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-VoNT020022446.67
2.Calina van der LemEd-VoNT020008656.81
3.Anouk BraaksmaZv AquariusNT02008401:01.97
4.Rosa HofferZV De BronNT02019461:03.97
DISKim van de MolenWZ&PC PurmerendNT02011281:14.37
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., vc
DISShanna BerkelZV WaterlandNT03002921:25.92
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., vc


Programmanr. 13
23-1-2011
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ian van TielWZ&PC PurmerendNT000034940.531:22.95
2.Friso DatemaDawNT000302743.951:31.16
3.Terence PowerDawNT000290546.251:34.42
4.Ruben UidamZV WaterlandNT000294948.311:41.10
5.Stefan GanzevoortDe ReuringNT000338351.421:42.97
6.Lars van de LindenWZ&PC PurmerendNT000300754.501:52.55
7.Tadhg Oude EssinkDawNT00036111:55.14
DISArjen van der VisZV WaterlandNT00029451:34.66
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., rd
DISJens de GrootDawNT00013991:37.58
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., rc
DISMax KoningsZV De BronNT000255759.262:03.86
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., rf


Programmanr. 14
23-1-2011
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephania BosDawNT010275447.03
2.Sophie AllersmaDe ReuringNT010274054.25
B
Eline BaalemanDe ReuringNT010273854.25
A
4.Kim GroeneveldZV WaterlandNT010092454.86
5.Donna van BeusekomWZ&PC PurmerendNT01017621:02.03
6.Feline VerheijZV WaterlandNT01031601:06.78
7.Roos SchipperZV WaterlandNT01024081:10.09
DISMarie de BoerWZ&PC PurmerendNT01026861:08.31
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), ae


Programmanr. 15
23-1-2011
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Beau KneppersOude VeerNT97031571:17.292:41.67
2.Levi TolEd-VoNT97003511:23.202:56.45
3.Rick van ZantenZV WaterlandNT98003511:30.813:05.52
4.Frank DekkerDawNT98011551:34.673:16.71
5.Nico KarregatEd-VoNT97010013:22.19
6.Huib KoenenDe ReuringNT97029131:40.783:31.45
7.Max PuschDawNT98029591:44.423:38.88
8.Simon KoopenWZ&PC PurmerendNT98021271:48.613:46.48
9.Ian BerkelZV WaterlandNT98011992:07.834:29.71
DISLars DubbeldWZ&PC PurmerendNT98043111:49.783:50.33
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., sk
DISHugo BlomDe ReuringNT98019492:00.274:09.16
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., sd
AFGEMDavy BarrettMSV- ZeemachtNT9701115
AFGEMVitken VaderMSV- ZeemachtNT9801355
AFGEMLars KiesOude VeerNT97-lkie


Programmanr. 16
23-1-2011
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd100m200m
1.Shanna VeermanWZ&PC PurmerendNT98003021:31.433:09.68
2.Saritha van ZantenZV WaterlandNT98012201:35.153:15.28
3.Nicolah CowlesDawNT99029121:37.193:21.44
4.Naomi CohenWZ&PC PurmerendNT98012221:35.393:21.56
5.Lieke AlofsDawNT99032323:29.67
B
Leonie VosDawNT99016621:42.203:29.67
A
7.Suzanne van den BrinkMSV- ZeemachtNT99014381:42.883:30.10
8.Jet KleineOude VeerNT99033841:46.483:37.17
9.Talya de LangeDawNT99021903:38.32
10.Isabel van den NieuwendijkZv AquariusNT98032221:45.803:39.35
11.Sharon van der LemEd-VoNT98002701:46.873:41.24
12.Merel TolEd-VoNT98003001:48.793:42.32
Elvira KorthagenWZ&PC PurmerendNT98010041:45.283:42.32
14.Naomi te LindertDawNT99047821:47.773:42.50
15.Simone MulDe ReuringNT99027661:48.793:44.51
16.Esmée VeermanEd-VoNT99040421:51.813:45.82
17.Anouk van der KrukMSV- ZeemachtNT99037781:50.953:47.74
18.Daphne NietfeldWZ&PC PurmerendNT98050983:49.04
19.Roanne StolkZV WaterlandNT98010021:51.163:51.39
20.Mandy van BeverenDe ReuringNT98034481:52.073:52.88
21.Thalita DekkerZv AquariusNT98032201:52.653:53.08
22.Jasmijn PadtDawNT99001563:54.98
23.Myrthe van BeekDawNT99010741:55.683:56.86
24.Cindy PronkDe ReuringNT98049541:55.223:57.78
25.Amber RuiterZV De BronNT98045502:07.674:16.69
B
Marjolein VisserDe ReuringNT99022162:04.684:16.69
A
DISKim DuineveldOude VeerNT98052963:39.97
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
DISRebecca SchipperZV WaterlandNT99022401:51.104:03.57
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD
NG.ZACheyenne MambreMSV- ZeemachtNT9904364
NG.ZAKelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT9902892
AFGEMLaura AkerZV De BronNT9903530
AFGEMPaula KosterOude VeerNT9804420
AFGEMSusan BeemsterboerDe ReuringNT9904158
NGKyra WijnkerMSV- ZeemachtNT9803342


Programmanr. 17
23-1-2011
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Bas VlugtEd-VoNT99007271:33.64
2.Joost van ErkelensDawNT990192743.291:34.00
3.Sander DorlandWZ&PC PurmerendNT990264344.711:35.68
4.Kees DetermanZV WaterlandNT990136548.951:43.35
5.Brian OtjesZv AquariusNT990113549.651:45.20
6.Nanne BrugmanZV WaterlandNT990136752.011:47.98
7.Erik BultDawNT990215349.841:48.37
8.Nicolas de BoerWZ&PC PurmerendNT990377553.001:52.91
9.Elroy van de WeesWZ&PC PurmerendNT99027171:58.99
DISVito MeijZV WaterlandNT990077751.351:49.24
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISRense RuigWZ&PC PurmerendNT990162753.151:53.82
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK
AFGEMSander KesselaarMSV- ZeemachtNT9902009


Programmanr. 18
23-1-2011
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Saskia van der VeldenDawNT000147841.931:26.30
2.Michelle VerhoevenEd-VoNT000192244.291:30.53
3.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT000041245.961:33.42
4.Rowie KampDe ReuringNT00017061:36.28
5.Chantal HetjesEd-VoNT000151049.001:41.08
6.Roos WindtZV WaterlandNT000261450.301:43.71
7.Ilona StroekEd-VoNT000243450.381:44.82
8.Eline WiersmaDawNT00014821:49.26
9.Sanne RotteveelMSV- ZeemachtNT00015501:55.67
10.Caitlin BerkelZV WaterlandNT000060859.882:03.53
11.Jolien FellerZV De BronNT000468258.402:04.28
12.Irene LigthartZv AquariusNT00022961:08.492:20.50
DISSimone AnvelinkMSV- ZeemachtNT00015461:35.44
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
DISJennifer TuijpWZ&PC PurmerendNT000419847.491:39.88
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
DISMariska KeetmanZV De BronNT000243048.261:43.09
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
NG.ZAYasmin LahlalWZ&PC PurmerendNT0002142
NG.ZAFloor KoenenDe ReuringNT0001606
AFGEMSterre VeermanEd-VoNT0003544