Uitslag Voorschoten-Verenigingscompetitie_deel_3 16-01-2011

Home

 
Programmanummer: 1 4x200m vrij est. dames Eindtijd 100m200m  
1 ZVVS 1   8.54.46     9.06.79 I 1.03.57 2.14.14    
  1. 93-05880 Karlien Veldscholte 3. 83-01630 Nadya Putter
  2. 96-05156 Tamara van der Steen 4. 96-01596 Celine Hoogendijk
2 de Devel 1   9.00.82     9.19.16 II 1.08.06 2.21.04    
  1. 90-02236 Myrthe Lampe 3. 87-02458 Maryse Lampe
  2. 88-00680 Sascha de Bruijn 4. 84-00390 Bianca de Bruijn
3 Noordwijkerhout 1   9.22.26     9.38.34 III 1.05.10 2.14.62    
  1. 94-03364 Jaimy Lee Taskin 3. 96-01060 Chantal Warmerdam
  2. 93-00880 Britt van der Zon 4. 95-02298 Marisol van Helden
 
Programmanummer: 2 100m school m. junioren 1 en later Eindtijd 50m   
1 Chantalle Zijderveld de Devel 1.36.03 00-00702   1.37.98 I 0.45.40      
2 Naomi Knetemann de Devel 1.38.63 00-00594   1.40.68 II 0.47.15      
3 Kaithlyn Boer ZVVS 1.41.62 99-03078   1.41.46 III 0.48.35      
4 Anne Duivenvoorden Noordwijkerhout 1.48.70 00-01984   1.42.35   0.49.57      
5 Esra Reehorst de Devel 1.42.49 00-00156   1.43.30   0.49.65      
6 Lanaya van Uffelen ZVVS 1.44.82 00-00058   1.45.29   0.49.80      
7 Iris van Wetten Noordwijkerhout 1.49.20 01-00812   1.46.10   0.49.81      
8 Lisanne van Doorn ZVVS 1.48.63 00-03338   1.47.50   0.49.68      
9 Renske Tulen Noordwijkerhout 1.49.06 99-01894   1.48.16   0.51.56      
10 Paulien Warmerdam Noordwijkerhout 1.48.47 00-01986   1.48.82   0.50.54      
11 ZoŽ Smit ZVVS 1.49.64 00-03436   1.49.04   0.52.83      
  Jade von Rotz de Devel 1.41.40 00-00396   1.42.18 SL 0.49.14      
  Merel Helmus Noordwijkerhout 1.50.82 00-04148   Reserve          
  Eline van der Vossen Noordwijkerhout 1.54.39 00-00836   Reserve          
 
Programmanummer: 3 50m rug j. minioren 6 en later Eindtijd     
1 Ricardo van der Steen ZVVS 0.41.16 00-00625   0.39.27 I        
2 Sybe de Waard de Devel 0.43.24 99-00139   0.40.72 II        
3 Bob de Voogd ZVVS 0.45.54 00-00313   0.42.78 III        
4 Luke Boom de Devel 0.44.99 00-00637   0.42.80          
5 Tygo van Hassel ZVVS 0.42.24 01-01479   0.43.75          
6 Luke Verburg ZVVS 0.44.38 01-00047   0.44.32          
7 Robin Waas de Devel 0.44.98 01-00135   0.44.70          
8 Dave van Nieuwendijk Noordwijkerhout 0.47.62 01-00475   0.44.85          
9 Niels van Wetten Noordwijkerhout 0.48.55 99-03175   0.47.55          
10 Sam de Jong Noordwijkerhout 0.55.68 00-03581   0.55.55          
  Matteo Bensi Noordwijkerhout 0.45.00 99-01303     AFG        
 
Programmanummer: 4 100m rug m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
1 Marije Dinkelberg ZVVS 1.11.31 97-03192   1.18.77 I 0.37.97      
2 Richenne Zeebregts ZVVS 1.20.55 98-01818   1.19.47 II 0.39.16      
3 Brighid van Uffelen ZVVS 1.21.51 98-00310   1.19.70 III 0.37.90      
4 Maaike Baker Noordwijkerhout 1.21.52 99-02930   1.21.65   0.39.59      
5 Samira Heijnemans de Devel 1.23.16 97-00144   1.22.38   0.40.50      
6 Daphne van Antwerpen de Devel 1.20.67 97-00492   1.22.64   0.40.91      
7 Sanne Boelhouwer de Devel 1.20.32 97-00432   1.24.42   0.41.10      
8 Hanneke Schoenmakers ZVVS 1.28.24 98-01820   1.26.08   0.42.73      
9 Imelda Jansen Noordwijkerhout 1.32.29 98-03170   1.28.04   0.41.36      
10 Miranda van Valen de Devel 1.26.07 98-00346   1.28.26   0.43.26      
11 Anne van Nobelen Noordwijkerhout 1.43.54 98-03172   1.34.35   0.47.43      
 
Programmanummer: 5 200m school j. junioren 2 en later Eindtijd 50m100m  
1 Tim van der Steen ZVVS 3.03.20 97-02961   2.53.80 I 0.37.74 1.20.98    
2 Roberto Hogerwerf de Devel 3.03.10 97-01183   3.08.29 II 0.41.28 1.29.39    
3 Robbert Jansen Noordwijkerhout 3.09.85 97-03207   3.10.70 III 0.41.07 1.29.94    
4 Rainier Voll de Devel 3.12.85 98-00365   3.11.33   0.43.49 1.32.17    
5 Gabriel Danckaarts de Devel 3.17.65 97-02267   3.16.30   0.44.03 1.34.21    
6 Tim de Jong Noordwijkerhout 3.33.15 97-01807   3.18.20   0.45.12 1.36.86    
7 Tim Spaans ZVVS 3.50.26 98-02041   3.31.64   0.46.32 1.40.88    
8 Joep Clasener de Devel 3.46.89 98-00667   3.50.06   0.51.04 1.50.73    
 
Programmanummer: 7 50m vlinder dames Eindtijd     
1 Nadya Putter ZVVS 0.31.29 83-01630   0.31.97a I        
2 Sascha de Bruijn de Devel 0.32.05 88-00680   0.31.97b II        
3 Lisa Klatten de Devel 0.32.10 92-03628   0.32.39 III        
4 Carola van Hunnik Noordwijkerhout 0.32.93 71-00270   0.33.12          
5 Bianca de Bruijn de Devel 0.32.71 84-00390   0.33.19          
6 Lisa van Milt de Devel 0.33.11 92-01228   0.33.55          
7 Karin Stein ZVVS 0.33.71 71-00554   0.34.11          
8 Iris Geerlings Noordwijkerhout 0.34.60 90-01116   0.34.75          
  Natalie van der Hoeven ZVVS 0.31.17 89-01786     AFG        
 
Programmanummer: 8 200m school heren Eindtijd 50m100m  
1 Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 2.23.11 92-00519   2.23.47 I 0.31.72 1.07.79    
2 Max Spiering ZVVS 2.28.12 94-02131   2.28.95 II 0.33.44 1.12.10    
3 Jurrien Hartman ZVVS 2.22.58 88-01297   2.29.92 III 0.33.20 1.10.66    
4 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 2.35.07 93-00731   2.35.88   0.34.96 1.14.30    
5 Boris Galjart ZVVS 2.43.28 92-01997   2.36.72   0.35.25 1.15.21    
6 Rutger Dalm de Devel 2.50.00 90-05561   2.49.63   0.37.21 1.20.13    
7 Tim Verwest ZVVS 2.54.15 92-04675   2.57.68   0.38.81 1.23.37    
8 Freek Rijper de Devel 2.48.99 90-02445   2.58.08   0.38.79 1.23.75    
9 Nick Klatten de Devel 3.00.90 90-01551   3.00.25   0.38.40 1.24.12    
 
Programmanummer: 9 100m vrij m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Asmara Ritmeijer ZVVS 1.01.92 96-00790   1.02.31 I 0.29.82      
2 Tamara van der Steen ZVVS 1.03.29 96-05156   1.02.57 II 0.30.24      
3 Rosanne Ligtvoet de Devel 1.02.89 95-01212   1.03.37 III 0.29.97      
4 Aylin van Uffelen ZVVS 1.02.69 96-00352   1.03.75   0.30.85      
5 Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 1.03.09 96-01060   1.04.06   0.30.72      
6 Ilse Verhaaf de Devel 1.06.00 95-05358   1.06.18   0.31.74      
7 Naomi van Gool de Devel 1.09.00 95-05166   1.09.59   0.32.65      
8 Debby van Egmond Noordwijkerhout 1.13.20 95-01804   1.14.03   0.35.14      
9 Sanne de Roo de Devel 1.15.60 95-01934   1.15.08   0.36.38      
10 Astrid Dunweg ZVVS 1.11.64 95-01952   1.15.40   0.36.07      
 
Programmanummer: 10 400m wissel j. junioren 4 en later Eindtijd 50m100m  
1 Melvin Prins de Devel 5.09.98 95-00201   5.10.13 I 0.31.80 1.09.84    
2 Nick Cleintuar ZVVS 5.19.31 95-03781   5.20.63 II 0.32.22 1.10.63    
3 Roy Bos de Devel 5.33.70 95-00241   5.28.42 III 0.33.97 1.13.75    
4 Vincent van der Kraan ZVVS 5.56.43 96-03257   5.39.84a   0.35.32 1.16.76    
5 Jordy Maurits ZVVS 5.46.64 95-03067   5.39.84b   0.33.28 1.14.16    
6 Daan Clasener de Devel 6.00.86 96-00817   6.00.95   0.35.96 1.22.65    
  Boris Spiering ZVVS 5.59.70 96-01681     AFG        
 
AFG  
 
Programmanummer: 11 200m wissel j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
1 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 2.22.86 95-00803   2.20.47 I 0.30.31      
2 Sander ter Steeg Noordwijkerhout 2.56.68 95-02747   2.44.00 II 0.37.54      
3 Jordi Edelaar Noordwijkerhout 2.58.68 95-04045   3.00.74 III 0.41.07      
  Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 3.04.97 96-01829   2.59.85 RC 0.40.06      
 
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 
Programmanummer: 12 200m wissel m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Celine Hoogendijk ZVVS 2.31.29 96-01596   2.34.90 I 0.31.93      
2 Karlien Veldscholte ZVVS 2.36.31 93-05880   2.37.94 II 0.34.32      
3 Marisol van Helden Noordwijkerhout 2.43.29 95-02298   2.46.54 III 0.34.78      
4 Aure Lampe de Devel 2.50.40 94-00072   2.49.87   0.35.22      
5 Floortje de Waard de Devel 2.50.27 94-00158   2.53.80   0.37.21      
6 Michelle Heijnemans de Devel 2.49.76 93-03854   2.56.73   0.37.73      
7 Britt van der Zon Noordwijkerhout 2.57.90 93-00880   3.02.47   0.39.35      
8 Kristel van Egmond Noordwijkerhout 3.02.50 93-03420   3.03.88   0.40.00      
9 Claire Galjart ZVVS 3.13.21 95-00760   3.05.81   0.39.41      
 
Programmanummer: 14 100m vlinder j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Walter Jansen Noordwijkerhout 0.58.48 93-00225   0.59.88 I 0.27.68      
2 Bart Dunweg ZVVS 1.00.53 93-01763   1.00.54 II 0.27.92      
3 Timo Dinkelberg ZVVS 1.01.47 93-00773   1.00.55 III 0.28.14      
4 Giovanni den Ouden de Devel 1.01.52 93-00877   1.01.08   0.28.73      
5 Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 1.04.53 93-04001   1.04.86   0.29.70      
6 Jeroen van Deursen ZVVS 1.09.63 94-03345   1.09.39   0.31.67      
7 Dennis Jansen Noordwijkerhout 1.17.70 94-01237   1.17.55   0.33.94      
8 Jeroen Durinck de Devel 1.22.58 93-00127   1.24.45   0.35.63      
  Joeri Prins de Devel 1.03.10 93-02037   1.05.06 VG 0.30.45      
 
VG Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
 
Programmanummer: 15 200m rug dames Eindtijd 50m100m  
1 Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 2.21.40 94-03364   2.23.89 I 0.34.15 1.10.61    
2 Sascha de Bruijn de Devel 2.32.20 88-00680   2.33.81 II 0.36.38 1.14.98    
3 Nadya Putter ZVVS 2.32.91 83-01630   2.36.13 III 0.37.06 1.16.56    
4 Maryse Lampe de Devel 2.28.80 87-02458   2.38.04   0.37.16 1.17.27    
5 Ellen Hengst ZVVS 2.37.70 93-05850   2.40.84   0.36.74 1.16.90    
6 Iris Geerlings Noordwijkerhout 2.54.27 90-01116   2.55.65   0.41.05 1.26.41    
7 Ramona Noordermeer ZVVS 2.56.11 94-01746   3.00.58   0.40.08 1.24.52    
8 Liannora van 't Zand ZVVS 3.14.19 94-07312   3.17.65   0.44.62 1.33.49    
  Romee van Dam Noordwijkerhout 2.41.24 91-00624     AFG        
 
AFG  
 
Programmanummer: 16 100m vrij heren Eindtijd 50m   
1 Boris Galjart ZVVS 0.54.35 92-01997   0.55.08 I 0.27.09      
2 Paul Brinkman ZVVS 0.53.57 84-00309   0.55.35 II 0.26.65      
3 Finn van der Bas ZVVS 0.53.76 84-00067   0.55.56 III 0.26.16      
4 Jurrien Hartman ZVVS 0.53.99 88-01297   0.55.94   0.26.82      
5 Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 0.56.08 92-00519   0.56.19   0.27.07      
6 Rutger Dalm de Devel 0.56.96 90-05561   0.56.81   0.27.91      
7 Max Spiering ZVVS 0.57.70 94-02131   0.57.72   0.27.65      
8 Nick Klatten de Devel 0.56.80 90-01551   0.59.87   0.28.38      
9 Mark van Noorloos de Devel 0.56.44 88-02523   1.01.17   0.28.80      
10 Rick van Maris Noordwijkerhout 1.00.82 89-02063   1.01.18   0.28.63      
11 Freek Rijper de Devel 1.01.39 90-02445   1.04.67   0.30.39      
12 Pim van Milt de Devel 1.07.15 96-00663   1.07.01   0.31.38      
 
Programmanummer: 17 50m rug m. junioren 1 en later Eindtijd     
1 Naomi Knetemann de Devel 0.40.54 00-00594   0.39.53 I        
2 Anne Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.43.92 00-01984   0.41.12 II        
3 Lisanne van Doorn ZVVS 0.41.57 00-03338   0.41.31a III        
4 Jade von Rotz de Devel 0.41.16 00-00396   0.41.31b          
5 Kaithlyn Boer ZVVS 0.44.96 99-03078   0.42.64          
6 ZoŽ Smit ZVVS 0.44.24 00-03436   0.43.38          
7 Esra Reehorst de Devel 0.41.95 00-00156   0.43.46          
8 Lanaya van Uffelen ZVVS 0.44.92 00-00058   0.44.75          
9 Chantalle Zijderveld de Devel 0.42.76 00-00702   0.45.63          
10 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 0.45.17 00-00836   0.45.97          
11 Merel Helmus Noordwijkerhout 0.48.64 00-04148   0.46.06          
12 Paulien Warmerdam Noordwijkerhout 0.45.29 00-01986   0.46.85          
13 Renske Tulen Noordwijkerhout 0.51.55 99-01894   0.50.79          
14 Iris van Wetten Noordwijkerhout 0.54.08 01-00812   0.53.71          
 
Programmanummer: 18 100m school j. minioren 6 en later Eindtijd 50m   
1 Sybe de Waard de Devel 1.28.78 99-00139   1.29.56 I 0.42.72      
2 Ricardo van der Steen ZVVS 1.39.36 00-00625   1.37.38 II 0.45.01      
3 Luke Boom de Devel 1.38.61 00-00637   1.38.38 III 0.46.67      
4 Bob de Voogd ZVVS 1.45.36 00-00313   1.42.45   0.48.76      
5 Luke Verburg ZVVS 1.39.66 01-00047   1.42.79   0.48.76      
6 Niels van Wetten Noordwijkerhout 1.56.83 99-03175   1.45.26   0.49.78      
7 Robin Waas de Devel 1.48.26 01-00135   1.46.28   0.50.65      
8 Dave van Nieuwendijk Noordwijkerhout 1.44.97 01-00475   1.51.56   0.50.39      
9 Tygo van Hassel ZVVS 1.55.36 01-01479   1.53.84   0.53.61      
  Sam de Jong Noordwijkerhout   00-03581   2.11.97 SD 1.00.06      
  Matteo Bensi Noordwijkerhout 1.58.54 99-01303     AFG        
 
AFG  
SD De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 
Programmanummer: 19 200m school m. junioren 3 en later Eindtijd 50m100m  
1 Brighid van Uffelen ZVVS 2.57.29 98-00310   2.58.52 I 0.39.87 1.26.18    
2 Marije Dinkelberg ZVVS 3.11.87 97-03192   3.20.84 II 0.46.46 1.39.04    
3 Trang Hoang de Devel 3.26.50 98-00262   3.22.02 III 0.46.00 1.36.81    
4 Samira Heijnemans de Devel 3.37.42 97-00144   3.25.89   0.46.40 1.40.49    
5 Richenne Zeebregts ZVVS 3.24.96 98-01818   3.28.76   0.46.91 1.41.45    
6 Sanne Boelhouwer de Devel 3.32.29 97-00432   3.28.84   0.46.97 1.40.35    
7 Maaike Baker Noordwijkerhout 3.55.91 99-02930   3.28.93   0.45.54 1.39.96    
8 Imelda Jansen Noordwijkerhout 3.37.29 98-03170   3.30.75   0.47.40 1.41.77    
9 Miranda van Valen de Devel 3.33.32 98-00346   3.34.16   0.48.11 1.42.78    
10 Hanneke Schoenmakers ZVVS 3.44.61 98-01820   3.36.33   0.49.13 1.44.11    
11 Anne van Nobelen Noordwijkerhout 3.45.52 98-03172   3.37.20   0.50.60 1.48.70    
 
Programmanummer: 21 100m rug j. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Tim van der Steen ZVVS 1.12.84 97-02961   1.12.46 I 0.35.91      
2 Tim de Jong Noordwijkerhout 1.29.45 97-01807   1.20.10 II 0.38.93      
3 Tim Spaans ZVVS 1.28.44 98-02041   1.24.24 III 0.40.75      
4 Roberto Hogerwerf de Devel 1.21.37 97-01183   1.24.73   0.41.24      
5 Rainier Voll de Devel 1.24.60 98-00365   1.25.66   0.40.90      
6 Robbert Jansen Noordwijkerhout 1.25.29 97-03207   1.27.39   0.43.42      
7 Gabriel Danckaarts de Devel 1.28.52 97-02267   1.27.71   0.42.56      
8 Joep Clasener de Devel 1.33.29 98-00667   1.34.85   0.46.52      
 
Programmanummer: 22 100m vrij dames Eindtijd 50m   
1 Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout   94-03364   1.02.84 I 0.30.37      
2 Nadya Putter ZVVS 1.01.36 83-01630   1.03.35 II 0.30.79      
3 Bianca de Bruijn de Devel 1.02.31 84-00390   1.04.80 III 0.31.30      
4 Carola van Hunnik Noordwijkerhout 1.03.91 71-00270   1.05.24   0.31.16      
5 Lisa Klatten de Devel 1.04.32 92-03628   1.05.56   0.31.65      
6 Myrthe Lampe de Devel 1.05.11 90-02236   1.05.72   0.31.87      
7 Karin Stein ZVVS 1.06.57 71-00554   1.06.86   0.32.80      
8 Lisa van Milt de Devel 1.05.07 92-01228   1.07.64   0.32.51      
9 Ellen Hengst ZVVS 1.08.47 93-05850   1.09.30   0.33.47      
  Romee van Dam Noordwijkerhout 1.04.14 91-00624     AFG        
  Natalie van der Hoeven ZVVS 0.59.65 89-01786     AFG        
 
Programmanummer: 23 50m vlinder heren Eindtijd     
1 Paul Brinkman ZVVS 0.26.38 84-00309   0.27.73 I        
2 Jurrien Hartman ZVVS 0.27.27 88-01297   0.27.92a II        
3 Boris Galjart ZVVS 0.27.80 92-01997   0.27.92b III        
4 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.29.65 93-00731   0.29.10          
5 Nick Klatten de Devel 0.29.85 90-01551   0.31.08          
6 Rutger Dalm de Devel 0.30.86 90-05561   0.31.11          
7 Mark van Noorloos de Devel 0.29.18 88-02523   0.31.48          
8 Rick van Maris Noordwijkerhout 0.30.99 89-02063   0.32.44          
 
Programmanummer: 24 400m wissel m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m100m  
1 Asmara Ritmeijer ZVVS 5.23.39 96-00790   5.28.77 I 0.34.55 1.16.60    
2 Aylin van Uffelen ZVVS 5.29.83 96-00352   5.30.35 II 0.35.57 1.17.73    
3 Rosanne Ligtvoet de Devel 5.55.42 95-01212   5.43.26 III 0.35.11 1.18.76    
4 Tamara van der Steen ZVVS 6.00.78 96-05156   5.45.86   0.35.76 1.17.93    
5 Ilse Verhaaf de Devel 6.06.00 95-05358   6.03.11   0.37.69 1.24.35    
6 Naomi van Gool de Devel 6.06.52 95-05166   6.06.73   0.38.50 1.27.22    
  Sanne de Roo de Devel 6.15.00 95-01934     AFG        
 
Programmanummer: 25 200m wissel m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 2.35.76 96-01060   2.46.79 I 0.36.53      
2 Debby van Egmond Noordwijkerhout 3.06.54 95-01804   3.05.37 II 0.42.28      
 
Programmanummer: 26 100m vrij j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
1 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 0.56.86 95-00803   0.56.41 I 0.26.94      
2 Jordy Maurits ZVVS 0.59.19 95-03067   0.59.71a II 0.28.51      
3 Melvin Prins de Devel 0.59.66 95-00201   0.59.71b III 0.28.92      
4 Nick Cleintuar ZVVS 1.00.88 95-03781   1.00.10   0.28.57      
5 Vincent van der Kraan ZVVS 0.59.77 96-03257   1.00.16   0.29.00      
6 Roy Bos de Devel 1.03.51 95-00241   1.03.91   0.30.14      
7 Daan Clasener de Devel 1.06.67 96-00817   1.04.93   0.31.21      
8 Bob Bosklopper de Devel 1.07.03 96-00815   1.06.73   0.32.14      
9 Sander ter Steeg Noordwijkerhout 1.06.67 95-02747   1.08.06   0.33.00      
10 Boris Spiering ZVVS 1.10.95 96-01681   1.08.92   0.33.47      
11 Jordi Edelaar Noordwijkerhout 1.12.59 95-04045   1.13.60   0.36.14      
12 Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 1.18.53 96-01829   1.15.86   0.35.60      
 
Programmanummer: 28 100m vlinder m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Celine Hoogendijk ZVVS 1.10.69 96-01596   1.13.56 I 0.33.56      
2 Karlien Veldscholte ZVVS 1.12.27 93-05880   1.15.54 II 0.34.44      
3 Marisol van Helden Noordwijkerhout 1.14.34 95-02298   1.16.21a III 0.34.05      
4 Aure Lampe de Devel 1.17.01 94-00072   1.16.21b   0.35.26      
5 Britt van der Zon Noordwijkerhout 1.22.79 93-00880   1.22.50   0.37.86      
6 Floortje de Waard de Devel 1.20.04 94-00158   1.22.72   0.37.30      
7 Michelle Heijnemans de Devel 1.23.94 93-03854   1.25.35   0.37.72      
8 Claire Galjart ZVVS 1.28.85 95-00760   1.28.12   0.40.02      
9 Kristel van Egmond Noordwijkerhout 1.30.99 93-03420   1.32.18   0.41.22      
 
Programmanummer: 29 200m wissel j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Timo Dinkelberg ZVVS 2.09.62 93-00773   2.11.40 I 0.28.24      
2 Bart Dunweg ZVVS 2.12.73 93-01763   2.13.42 II 0.27.90      
3 Giovanni den Ouden de Devel 2.16.89 93-00877   2.18.81 III 0.29.50      
4 Walter Jansen Noordwijkerhout 2.17.79 93-00225   2.20.43   0.28.75      
5 Joeri Prins de Devel 2.21.70 93-02037   2.24.02   0.30.13      
6 Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 2.22.80 93-04001   2.25.26   0.31.89      
7 Jeroen van Deursen ZVVS 2.34.89 94-03345   2.33.55   0.30.76      
8 Dennis Jansen Noordwijkerhout 2.42.68 94-01237   2.44.13   0.34.86      
9 Jeroen Durinck de Devel 2.47.47 93-00127   2.53.54   0.36.13      
  Max Spiering ZVVS 2.20.23 94-02131     AFG        
 
Programmanummer: 30 200m school dames Eindtijd 50m100m  
1 Maryse Lampe de Devel 2.48.77 87-02458   2.52.81 I 0.40.59 1.24.84    
2 Sascha de Bruijn de Devel 2.54.36 88-00680   2.53.16 II 0.39.98 1.23.59    
3 Lisa van Milt de Devel 2.47.84 92-01228   2.53.28 III 0.39.08 1.22.94    
4 Karin Stein ZVVS 2.52.61 71-00554   2.54.10   0.39.69 1.24.19    
5 Nadya Putter ZVVS   83-01630   2.55.53   0.40.64 1.24.88    
6 Bianca de Bruijn de Devel 2.51.54 84-00390   2.56.63   0.40.28 1.24.79    
7 Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 2.54.63 94-03364   2.56.78   0.39.75 1.24.75    
8 Ramona Noordermeer ZVVS 3.18.32 94-01746   3.21.90   0.45.20 1.36.86    
9 Liannora van 't Zand ZVVS 3.25.31 94-07312   3.29.50   0.45.44 1.38.33    
  Carola van Hunnik Noordwijkerhout 3.06.26 71-00270     AFG        
  Natalie van der Hoeven ZVVS 2.50.42 89-01786     AFG        
 
  Sanne de Roo De Devel   95-01934 BM 3.08.62   0.42.57 1.30.68    
 
Programmanummer: 31 200m rug heren Eindtijd 50m100m  
1 Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 2.16.14 92-00519   2.15.28 I 0.32.19 1.06.88    
2 Finn van der Bas ZVVS 2.11.98 84-00067   2.16.69 II 0.31.72 1.07.06    
3 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 2.20.52 93-00731   2.20.45 III 0.32.60 1.07.99    
4 Paul Brinkman ZVVS 2.13.02 84-00309   2.21.84   0.33.77 1.09.66    
5 Jurrien Hartman ZVVS 2.21.43 88-01297   2.22.71   0.33.67 1.09.88    
6 Rutger Dalm de Devel 2.27.21 90-05561   2.24.86   0.33.90 1.10.31    
7 Mark van Noorloos de Devel 2.28.12 88-02523   2.35.76   0.36.70 1.16.81    
8 Tim Verwest ZVVS 2.32.32 92-04675   2.38.39   0.37.18 1.17.39    
9 Nick Klatten de Devel 2.33.45 90-01551   2.40.21   0.37.54 1.17.75    
 
Programmanummer: 33 4x50m vrij est. m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
1 ZVVS 1   2.06.40     2.08.06 I 0.31.75      
  1. 98-01818 Richenne Zeebregts 3. 98-00310 Brighid van Uffelen
  2. 98-01820 Hanneke Schoenmakers 4. 97-03192 Marije Dinkelberg
2 de Devel 1   2.11.98     2.11.40 II 0.31.69      
  1. 97-00432 Sanne Boelhouwer 3. 98-00346 Miranda van Valen
  2. 97-00492 Daphne van Antwerpen 4. 97-00144 Samira Heijnemans
3 Noordwijkerhout 1   2.30.50     2.30.12 III 0.43.70      
  1. 99-01894 Renske Tulen 3. 98-03172 Anne van Nobelen
  2. 98-03170 Imelda Jansen 4. 99-02930 Maaike Baker
 
Programmanummer: 34 4x100m wissel est. j. junioren 4 en later Eindtijd 50m100m  
1 ZVVS 1   4.40.36     4.42.44 I 0.34.13 1.10.73    
  1. 95-03067 Jordy Maurits 3. 95-03781 Nick Cleintuar
  2. 96-01681 Boris Spiering 4. 96-03257 Vincent van der Kraan
2 de Devel 1   4.44.87     4.44.03 II   1.05.55    
  1. 95-00201 Melvin Prins 3. 96-00663 Pim van Milt
  2. 95-00241 Roy Bos 4. 96-00815 Bob Bosklopper
3 Noordwijkerhout 1   5.00.58     4.55.99 III 0.35.71 1.13.16    
  1. 95-02747 Sander ter Steeg 3. 95-00803 Oscar van den Heuvel
  2. 97-03207 Robbert Jansen 4. 97-01807 Tim de Jong