EON Zwemcompetitie District deel 3
Sittard (NED),    16.1.2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag, 7 - 9 jaar    Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m rugslag, 7 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
16-1-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brunssum 1                    Brunssum               4:18.24            4:16.86           
        Rico Nemeth, 90                            Robin Borger, 93
        Richard Ricksen, 70                        Daniël Beaujean, 83
          1:03.26  4:16.86

  2. kimbria 1                     Kimbria                4:20.56            4:25.39           
        Jeroen Custers, 91                         Charel Thewissen, 90
        Alain Dassen, 92                           Glenn Rompelberg, 93
          1:07.30  4:25.39

  3. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        4:25.83            4:28.67           
        Jordy Vroomen, 94                          Timo Billman, 96
        Jeffrey Schijns, 94                        Jordy Severins, 98
          1:04.16  4:28.67

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:40.68            4:43.80           
        Eric Scheijen, 94                          Pieter de Heer, 89
        Wilco van der Sluis, 93                    Jan van Aken, 95
          1:16.34  4:43.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 100m vrije slag          Dames Senioren 2 en later
16-1-2011 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        4:16.00            4:17.52           
        Janina Beckers, 98                         Shania Haenen, 98
        Céline Jennes, 96                          Rebecca Vroomen, 93
          1:03.27  4:17.52

  2. kimbria 1                     Kimbria                4:37.69            4:33.39           
        Jessica van Dijk, 98                       Meggie Schreppers, 94
        Tobie Saparuwe, 98                         Celine Kerkhofs, 98
          1:11.39  4:33.39

  3. Brunssum 1                    Brunssum               4:42.91            4:39.51           
        Tamara Michels, 96                         Robin Klasens, 96
        Ellen Borger, 96                           Lisanne Jente, 96
          1:12.23  4:39.51

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:44.56            4:44.91           
        Anouk Hustinx, 94                          Amber Viehmann, 95
        Sophie Lang, 94                            Rosien Meesen, 94
          1:09.25  4:44.91

  5. kimbria 2                     Kimbria                5:11.92            5:18.04           
        Lisa Meyers, 96                            Kyra Janssen, 98
        Robin Janssen, 95                          Simone Jongen, 94
          1:18.42  5:18.04




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
16-1-2011 - 14:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milan Scheepers               Brunssum                    NT 0101749      21.84           
  2. Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade             NT 0200157      23.48           
 DIS Christian van der Haijden     Hellas-Glana             31.85 0300257      27.47           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Dann Göbbels                  Eurode Kerkrade          36.29 0300109      31.45           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m vlinderslag         Meisjes Minioren 4 en later
16-1-2011 - 14:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Souhoka                    Hellas-Glana                NT 0201186      20.16           
  2. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade          24.41 0200078      21.09           
  3. Nikki Douma                   Brunssum                    NT 0102252      23.25           
  4. Isabel Dijkstra               Brunssum                 27.02 0200918      23.76           
  5. Journey Fortuin               Hellas-Glana                NT 0200284      24.44           
  6. Lara Disco                    Brunssum                    NT 0101882      24.45           
  7. Guusje Vrolijks               Kimbria                  25.29 0201418      24.57           
  8. Melis Aydeniz                 Kimbria                  26.10 0100440      24.80           
  9. Renske Koetsier               Kimbria                  27.10 0200244      25.73           
 10. Renske van den Bosch          Brunssum                 39.34 0102250      27.59           
 11. Sofia Sadok                   Kimbria                  28.10 0201204      29.92           
 12. Zoë Ummels                    Brunssum                    NT 0300522      34.26           
 DIS Chelsea Essers                Kimbria                  32.76 0101664      27.59           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
16-1-2011 - 14:14                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade          46.70 9900438      44.56           
  2. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade          46.66 0002442      45.27           
  3. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade          47.24 0000514      45.86           
  4. Romy Radermacher              Hellas-Glana             52.98 0001070      46.77           
  5. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade          48.79 0002440      48.03           
  6. Amber Raadschilders           Kimbria                  55.76 0000534      49.10           
  7. Aukje Koetsier                Kimbria                  52.41 0002260      49.39           
  8. Misha Geelen                  Kimbria                  50.91 9903396      49.41           
  9. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                  50.41 9901442      49.48           
 10. Britt Cornelissens            Hellas-Glana             50.32 0000632      49.54           
 11. Kim Rebergen                  Hellas-Glana             52.04 0100676      50.65           
 12. Isabelle Dubois               Kimbria                  53.78 9901944      52.80           
 13. Julie Ouillon                 Kimbria                  54.76 0000704      53.20           
 14. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             59.64 0100256      55.08           
 15. Vera Weyzen                   Kimbria                  57.95 0100980      55.86           
 16. Nikita Paulussen              Kimbria                  58.83 9902770      56.21           
 17. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        1:00.09 0101408      56.70           
 18. Lauraine Drost                Hellas-Glana             57.55 9903480      57.95           
 19. Anouk Geyselaers              Kimbria                  58.93 0100976      58.48           
 20. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana           1:03.42 0102856    1:07.47           
 DIS Demi Dassen                   Kimbria                     NT 9905278      52.87           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 DIS Demi Ummels                   Brunssum                    NT 0003546      56.80           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
 DIS Quinty Raes                   Brunssum                 54.97 9904566    1:00.50           
        SF - Tijdens de race de ellebogen niet onder het wateroppervlak gehouden., + SR
  NG Esmee Dietzenbacher           Brunssum                 56.97 9901986                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
16-1-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum                 43.07 0000181      42.83           
  2. Daan Jente                    Brunssum                 46.91 9900277      44.04           
  3. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade          47.67 0000297      45.92           
  4. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade          50.97 9902093      50.20           
  5. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade          52.31 0001977      50.57           
  6. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana             54.81 0100225      52.66           
  7. Bilal Nezam Eldin             Brunssum                 50.57 0002919      52.99           
  8. Lex Carter                    Hellas-Glana             55.86 0001275      53.89           
  9. Kamal Moustarieh              Kimbria                     NT 0100395      56.51           
 10. Tomas Heger                   Kimbria                  59.16 0002377      56.82           
 11. Roel Hustinx                  Hellas-Glana           1:02.51 9900885    1:01.44           
 DIS Kirk Koelstra                 Brunssum                    NT 9903473      46.80           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Joey Sieben                   Hellas-Glana             55.95 0100193      56.24           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Mika Sieben                   Hellas-Glana             55.24 0100195      56.73           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2011 - 14:24                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade          36.17 9802528      33.65           
  2. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade          36.93 9805438      34.37           
  3. Gabryelle Beland              Brunssum                 38.00 9805720      37.04           
  4. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana             47.06 9801174      39.06           
  5. Kendra Viehmann               Hellas-Glana             43.05 9702128      39.86           
  6. Hannah Billman                Eurode Kerkrade          42.54 9800576      40.60           
  7. Lianne Bonné                  Hellas-Glana             40.13 9700844      40.80           
  8. Luna van Acker                Kimbria                     NT 9805042      41.86           
  9. Maja Andric                   Hellas-Glana             47.89 9701302      43.28           
 10. Kyra Janssen                  Kimbria                  49.60 9800990      43.32           
 11. Aniek Leij van der            Brunssum                 47.73 9805484      43.54           
 12. Laura Larue                   Hellas-Glana             52.51 9802844      47.77           
 13. Rabab Nezam Eldin             Brunssum                    NT 9705938      55.61           
 DIS Maren Lowis                   Hellas-Glana             50.12 9805356      43.48           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Bo Garritsen                  Brunssum                 54.80 9805482      52.41           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
  NG Mariska Craemers              Brunssum                 38.94 9700650                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 2 en later
16-1-2011 - 14:28                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Nemeth                    Brunssum                 37.89 9700075      36.26           
  2. Ruben Dietzenbacher           Brunssum                 50.51 9703259      36.48           
  3. Joey Derhaag                  Hellas-Glana             40.23 9703941      36.69           
  4. Thijmen Bruist                Brunssum                 45.35 9802597      37.59           
  5. Lars van der Haijden          Hellas-Glana             39.67 9900225      39.80           
  6. Caio Passos-newman            Kimbria                  42.62 9801043      40.92           
  7. Tijn Wolfhagen                Eurode Kerkrade          45.42 9800427      41.77           
  8. Jhamiro Habets                Brunssum                 42.83 9800803      43.45           
  9. Victor Knibbeler              Brunssum                 49.34 9700795      44.27           
 10. Justus Donders                Kimbria                     NT 9703735      48.02           
 11. Yannik Lowis                  Hellas-Glana           1:12.38 9804497      48.21           
 12. Kevin Janssen                 Kimbria                  47.83 9700585      48.76           
 DIS Dennis Niemark                Brunssum                 56.34 9800801      51.80           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Fabian Fontaine               Brunssum                    NT 9701703    1:00.92           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
  NG Andrei Paun                   Hellas-Glana                NT 9704359                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2011 - 14:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        1:13.04 9602154    1:13.29           
          1:13.29
  2. Tobie Saparuwe                Kimbria                1:19.25 9802954    1:15.43           
          1:15.43
  3. Lisanne Jente                 Brunssum               1:14.32 9600788    1:16.19           
          1:16.19
  4. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        1:18.43 9702464    1:18.73           
          1:18.73
  5. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:19.26 9800548    1:19.23           
          1:19.23
  6. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade        1:25.40 9804668    1:19.28           
          1:19.28
  7. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:22.91 9704750    1:20.17           
          1:20.17
  8. Amber Viehmann                Hellas-Glana           1:21.69 9504400    1:25.04           
          1:25.04
  9. Ellen Borger                  Brunssum               1:26.24 9600786    1:26.70           
          1:26.70
 10. Lisa Meyers                   Kimbria                1:35.29 9605054    1:26.74           
          1:26.74
 11. Kyra Raadschilders            Kimbria                1:35.29 9602604    1:29.80           
          1:29.80
 12. Sharon Schroyen               Brunssum               1:25.29 9502536    1:31.89           
          1:31.89
 13. Dominique Craemers            Brunssum               1:38.21 9503196    1:38.35           
          1:38.35
 14. Daniëlle Beland               Brunssum                    NT 9506700    1:40.53           
          1:40.53
 15. Laura van Kessel              Hellas-Glana           1:41.27 9504040    1:40.76           
          1:40.76
 DIS Tamara Michels                Brunssum               1:23.35 9606236    1:22.75           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:22.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
16-1-2011 - 14:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Notten                  Brunssum               1:09.43 9500099    1:09.48           
          1:09.48
  2. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:10.94 9500007    1:09.92           
          1:09.92
  3. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           1:20.83 9505409    1:15.07           
          1:15.07
  4. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:12.63 9800559    1:18.30           
          1:18.30
  5. Tom Niemark                   Brunssum               1:20.97 9502397    1:19.42           
          1:19.42
  6. Jan van Aken                  Hellas-Glana           1:18.09 9504369    1:21.23           
          1:21.23
  7. Benjamin Kamely               Kimbria                1:36.82 9603765    1:25.73           
          1:25.73
  8. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:23.20 9601617    1:26.83           
          1:26.83
 DIS Yessin Moustarieh             Kimbria                     NT 9604733    1:38.23           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.23
  NG Alexandre Mateus              Brunssum               1:06.78 9505805                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
16-1-2011 - 14:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade          30.10 9301772      29.94           
  2. Sophie Lang                   Hellas-Glana             31.60 9404998      31.59           
  3. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana             31.04 9402266      31.82           
  4. Robin Klasens                 Brunssum                 32.17 9604532      31.98           
  5. Meggie Schreppers             Kimbria                  30.54 9400512      32.30           
  6. Rianne de Croock              Eurode Kerkrade          33.45 9801466      32.48           
  7. Janelle van den Heuvel        Brunssum                 36.37 9700842      34.02           
  8. Femke Augustin                Kimbria                     NT 9506440      34.92           
  9. Robin Janssen                 Kimbria                  34.89 9505602      35.16           
 10. Simone Jongen                 Kimbria                  35.24 9402028      35.57           
 11. Nicole Boshoven               Kimbria                  44.37 9804426      43.13           
 12. Simone Verbeet                Kimbria                     NT 9506732      46.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade          26.23 9400341      26.66           
  2. Robin Borger                  Brunssum                 27.36 9305183      27.00 FJ 1      
  3. Glenn Rompelberg              Kimbria                  26.77 9303807      27.00 FJ 2      
  4. Pedro Nemeth                  Brunssum                 30.28 9401575      29.20           
  5. Eric Scheijen                 Hellas-Glana             29.53 9405753      29.61           
  6. Vincent Wijsman               Hellas-Glana             33.25 9405499      33.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
16-1-2011 - 14:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        2:56.20 9504690    2:59.41           
          1:21.52  2:59.41
  2. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        3:01.30 9800574    3:02.11           
          1:27.97  3:02.11
  3. Jessica van Dijk              Kimbria                3:15.26 9800552    3:13.60           
          1:32.60  3:13.60
  4. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           3:17.22 9402268    3:14.32           
          1:31.80  3:14.32
  5. Jolien van Golde              Kimbria                     NT 9204200    3:15.91           
          1:33.04  3:15.91
  6. Rian Lensen                   Hellas-Glana           3:07.54 8805688    3:20.23           
          1:29.92  3:20.23
  7. Kiki Nemeth                   Brunssum                    NT 9203448    3:21.52           
          1:36.64  3:21.52
  8. Inge Bonné                    Hellas-Glana           3:29.55 9404300    3:24.04           
          1:38.02  3:24.04
  9. Kathinka Vertommen            Kimbria                3:32.94 8201712    3:26.82           
          1:34.39  3:26.82
 10. Tessa Bemelmans               Kimbria                     NT 9204654    3:30.02           
          1:41.02  3:30.02
 11. Ramona Zander van der         Brunssum               3:28.70 8604216    3:30.35           
          1:38.75  3:30.35
 12. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           3:23.55 9002302    3:33.01           
          1:41.02  3:33.01
 13. Susan Stappers                Kimbria                3:41.48 8201594    3:35.02           
          1:43.50  3:35.02
 14. Laura van der Aalst           Kimbria                3:31.23 9000006    3:37.74           
          1:42.79  3:37.74
 15. Fabienne Jeukens              Kimbria                3:38.64 8401156    3:43.51           
          1:44.86  3:43.51
 16. Aline Spierts                 Kimbria                3:39.21 8604698    3:46.29           
          1:46.60  3:46.29
AFGE Shirley van Sundert           Kimbria                     NT 9106504                      
  NG Rianne Ampts                  Brunssum                    NT 9103930                      
  NG Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade        3:08.98 8403078                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
16-1-2011 - 15:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter de Heer                Hellas-Glana           2:41.45 8901141    2:34.96           
          1:13.84  2:34.96
  2. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:43.90 9601033    2:41.11           
          1:15.80  2:41.11
  3. Richard Ricksen               Brunssum               2:43.87 7000841    2:46.56           
          1:19.75  2:46.56
  4. Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        2:46.98 9401797    2:48.70           
          1:19.16  2:48.70
  5. Alain Dassen                  Kimbria                2:44.95 9203459    2:49.38           
          1:18.87  2:49.38
  6. Rico Nemeth                   Brunssum               2:52.22 9004455    2:49.94           
          1:21.87  2:49.94
  7. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           3:02.45 9300469    2:53.12           
          1:23.51  2:53.12
  8. Marcel Handler                Brunssum               2:52.00 8200617    2:58.30           
          1:22.33  2:58.30
  9. Jeroen Custers                Kimbria                2:55.57 9106319    3:00.29           
          1:27.76  3:00.29
 10. Charel Thewissen              Kimbria                     NT 9005591    3:00.30           
          1:25.90  3:00.30
 11. Daniël Beaujean               Brunssum               2:54.56 8302513    3:01.19           
          1:24.96  3:01.19
 12. Martijn Pregled               Hellas-Glana           3:18.51 8602465    3:17.20           
          1:30.82  3:17.20
 13. Karsten Meijers               Kimbria                3:24.03 9004959    3:20.80           
          1:34.36  3:20.80
 14. Tim Hustinx                   Hellas-Glana           3:27.92 9203397    3:23.02           
          1:35.71  3:23.02
 DIS Tommie Amalo                  Kimbria                     NT 9307075    3:12.26           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:33.54  3:12.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
16-1-2011 - 15:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade          50.59 0200157      48.80           
  2. Milan Scheepers               Brunssum                 46.95 0101749      49.67           
  3. Christian van der Haijden     Hellas-Glana                NT 0300257      55.02           
  4. Dann Göbbels                  Eurode Kerkrade             NT 0300109    1:01.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
16-1-2011 - 15:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Souhoka                    Hellas-Glana             46.48 0201186      46.55           
  2. Nikki Douma                   Brunssum                 50.91 0102252      49.02           
  3. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade          51.38 0200078      49.12           
  4. Isabel Dijkstra               Brunssum                 49.45 0200918      50.36           
  5. Melis Aydeniz                 Kimbria                  53.57 0100440      51.26           
  6. Journey Fortuin               Hellas-Glana             52.26 0200284      53.07           
  7. Renske van den Bosch          Brunssum                    NT 0102250      55.25           
  8. Lara Disco                    Brunssum                    NT 0101882      55.72           
     Guusje Vrolijks               Kimbria                     NT 0201418      55.72           
 10. Renske Koetsier               Kimbria                  55.67 0200244      56.92           
 11. Anne Köhlen                   Hellas-Glana           1:02.16 0201714      59.02           
 12. Zoë Ummels                    Brunssum                    NT 0300522    1:04.80           
 13. Sofia Sadok                   Kimbria                     NT 0201204    1:04.82           
 DIS Chelsea Essers                Kimbria                1:01.06 0101664      59.39           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 1 en later
16-1-2011 - 15:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        1:27.75 9900438    1:24.33           
          1:24.33
  2. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:31.34 0002440    1:29.48           
          1:29.48
  3. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:33.07 0000514    1:30.54           
          1:30.54
  4. Amber Raadschilders           Kimbria                1:39.67 0000534    1:32.97           
          1:32.97
  5. Julie Ouillon                 Kimbria                1:39.67 0000704    1:33.26           
          1:33.26
  6. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:31.93 0100256    1:33.51           
          1:33.51
  7. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:34.26 0001070    1:34.89           
          1:34.89
  8. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        1:55.11 0101408    1:37.02           
          1:37.02
  9. Aukje Koetsier                Kimbria                1:44.11 0002260    1:37.16           
          1:37.16
 10. Misha Geelen                  Kimbria                1:40.59 9903396    1:37.29           
          1:37.29
 11. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:45.87 0002442    1:37.94           
          1:37.94
 12. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:46.71 0000632    1:41.69           
          1:41.69
 13. Isabelle Dubois               Kimbria                1:51.13 9901944    1:46.73           
          1:46.73
 14. Anouk Geyselaers              Kimbria                1:58.44 0100976    1:48.34           
          1:48.34
 15. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana           1:48.50 0102856    1:48.48           
          1:48.48
 16. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                1:56.67 9901442    1:48.54           
          1:48.54
 17. Demi Ummels                   Brunssum               2:04.81 0003546    1:53.29           
          1:53.29
 18. Lauraine Drost                Hellas-Glana           2:00.98 9903480    1:56.74           
          1:56.74
 19. Vera Weyzen                   Kimbria                     NT 0100980    1:58.16           
          1:58.16
 20. Quinty Raes                   Brunssum               2:05.73 9904566    2:11.70           
          2:11.70
 DIS Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:35.09 0100676    1:33.50           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:33.50
 DIS Nikita Paulussen              Kimbria                     NT 9902770    2:09.26           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:09.26
  NG Esmee Dietzenbacher           Brunssum               1:40.31 9901986                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 6 en later
16-1-2011 - 15:26                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jente                    Brunssum               1:20.45 9900277    1:17.41           
          1:17.41
  2. Vincent de Munter             Brunssum               1:22.28 0000181    1:19.95           
          1:19.95
  3. Kirk Koelstra                 Brunssum               1:39.30 9903473    1:28.60           
          1:28.60
  4. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        1:28.39 0001977    1:28.73           
          1:28.73
  5. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:30.98 0000297    1:30.89           
          1:30.89
  6. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        1:46.17 9902093    1:38.73           
          1:38.73
  7. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana           1:45.29 0100225    1:42.09           
          1:42.09
  8. Lex Carter                    Hellas-Glana           1:52.31 0001275    1:44.36           
          1:44.36
  9. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               1:53.82 0002919    1:45.73           
          1:45.73
 10. Mika Sieben                   Hellas-Glana           1:49.94 0100195    1:49.48           
          1:49.48
 11. Joey Sieben                   Hellas-Glana           2:02.30 0100193    1:59.04           
          1:59.04
 12. Roel Hustinx                  Hellas-Glana           2:17.25 9900885    1:59.71           
          1:59.71
 13. Kamal Moustarieh              Kimbria                     NT 0100395    2:05.26           
          2:05.26
 DIS Tomas Heger                   Kimbria                     NT 0002377    1:56.23           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:56.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
16-1-2011 - 15:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade          30.18 9802528      29.68           
  2. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade          31.75 9805438      31.70           
  3. Gabryelle Beland              Brunssum                    NT 9805720      32.02           
  4. Rianne de Croock              Eurode Kerkrade          33.45 9801466      32.74 FJ 1      
  5. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana             35.29 9801174      32.74 FJ 2      
  6. Luna van Acker                Kimbria                     NT 9805042      34.76           
  7. Kendra Viehmann               Hellas-Glana             34.48 9702128      35.04           
  8. Kyra Janssen                  Kimbria                  39.13 9800990      35.23           
  9. Hannah Billman                Eurode Kerkrade          40.98 9800576      35.33           
 10. Aniek Leij van der            Brunssum                 36.48 9805484      36.70           
 11. Maja Andric                   Hellas-Glana             36.33 9701302      37.44           
 12. Maren Lowis                   Hellas-Glana             40.83 9805356      38.09           
 13. Lianne Bonné                  Hellas-Glana             36.83 9700844      38.74           
 14. Laura Larue                   Hellas-Glana             39.80 9802844      39.29           
 15. Bo Garritsen                  Brunssum                 41.08 9805482      40.95           
 16. Nicole Boshoven               Kimbria                  44.37 9804426      43.04           
 17. Demi Dassen                   Kimbria                     NT 9905278      45.09           
 18. Rabab Nezam Eldin             Brunssum                 45.60 9705938      45.33           
  NG Mariska Craemers              Brunssum                 33.76 9700650                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
16-1-2011 - 15:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Derhaag                  Hellas-Glana             29.83 9703941      29.42           
  2. Ivo Nemeth                    Brunssum                 29.58 9700075      29.82           
  3. Caio Passos-newman            Kimbria                  34.45 9801043      32.81           
  4. Ruben Dietzenbacher           Brunssum                 46.66 9703259      32.93           
  5. Lars van der Haijden          Hellas-Glana             33.16 9900225      33.07           
  6. Jhamiro Habets                Brunssum                 34.05 9800803      33.60           
  7. Thijmen Bruist                Brunssum                 39.83 9802597      34.51           
  8. Tijn Wolfhagen                Eurode Kerkrade          36.92 9800427      34.94           
  9. Yannik Lowis                  Hellas-Glana             40.64 9804497      36.92           
 10. Justus Donders                Kimbria                  40.07 9703735      37.98           
 11. Victor Knibbeler              Brunssum                 51.94 9700795      38.82           
 12. Kevin Janssen                 Kimbria                  37.86 9700585      39.10           
 13. Dennis Niemark                Brunssum                 43.21 9800801      40.31           
 14. Fabian Fontaine               Brunssum                    NT 9701703      43.98           
  NG Andrei Paun                   Hellas-Glana                NT 9704359                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2011 - 15:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        2:48.15 9602154    2:35.32           
          2:35.32
  2. Lisanne Jente                 Brunssum               2:37.50 9600788    2:42.18           
          2:42.18
  3. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        2:44.80 9702464    2:43.77           
          2:43.77
  4. Tobie Saparuwe                Kimbria                3:01.01 9802954    2:50.98           
          2:50.98
  5. Celine Kerkhofs               Kimbria                3:00.54 9800548    2:53.64           
          2:53.64
  6. Bonnie van der Valk           Eurode Kerkrade        2:59.13 9804668    2:54.34           
          2:54.34
  7. Ellen Borger                  Brunssum               2:59.67 9600786    2:54.80           
          2:54.80
  8. Charissa Drost                Hellas-Glana           3:07.98 9704750    3:00.07           
          3:00.07
  9. Amber Viehmann                Hellas-Glana           2:54.50 9504400    3:02.82           
          3:02.82
 10. Sharon Schroyen               Brunssum               2:46.17 9502536    3:07.45           
          3:07.45
 11. Tamara Michels                Brunssum               3:03.78 9606236    3:08.48           
          3:08.48
 12. Kyra Raadschilders            Kimbria                3:20.13 9602604    3:16.47           
          3:16.47
 13. Daniëlle Beland               Brunssum               3:38.87 9506700    3:22.76           
          3:22.76
 14. Lisa Meyers                   Kimbria                3:48.74 9605054    3:26.26           
          3:26.26
 15. Laura van Kessel              Hellas-Glana           3:29.82 9504040    3:36.75           
          3:36.75
 16. Dominique Craemers            Brunssum               3:39.11 9503196    3:40.32           
          3:40.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
16-1-2011 - 15:53                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Notten                  Brunssum               2:38.48 9500099    2:33.76           
          2:33.76
  2. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        2:50.36 9500007    2:34.36           
          2:34.36
  3. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        2:47.68 9800559    2:40.16           
          2:40.16
  4. Tom Niemark                   Brunssum               2:53.54 9502397    2:49.70           
          2:49.70
  5. Jan van Aken                  Hellas-Glana           3:00.23 9504369    2:50.94           
          2:50.94
  6. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           3:17.80 9505409    2:53.25           
          2:53.25
  7. Yessin Moustarieh             Kimbria                3:33.82 9604733    3:37.57           
          3:37.57
 DIS Wouter Knibbeler              Brunssum               3:25.18 9601617                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Benjamin Kamely               Kimbria                     NT 9603765    3:05.82           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          3:05.82
  NG Alexandre Mateus              Brunssum               2:33.15 9505805                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
16-1-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:27.38 9301772    2:32.85           
          1:15.21  2:32.85
  2. Janelle van den Heuvel        Brunssum               2:51.23 9700842    2:47.36           
          1:22.48  2:47.36
  3. Robin Klasens                 Brunssum               3:02.04 9604532    2:49.70           
          1:22.95  2:49.70
  4. Meggie Schreppers             Kimbria                2:50.42 9400512    2:54.76           
          1:24.95  2:54.76
  5. Sophie Lang                   Hellas-Glana           2:57.48 9404998    2:54.98           
          1:26.67  2:54.98
  6. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana                NT 9402266    2:59.95           
          1:27.48  2:59.95
  7. Simone Jongen                 Kimbria                3:24.00 9402028    3:02.92           
          1:29.02  3:02.92
  8. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        3:08.12 9900438    3:04.91           
          1:29.78  3:04.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
16-1-2011 - 16:08                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        2:17.89 9400341    2:22.41           
          1:08.61  2:22.41
  2. Robin Borger                  Brunssum               2:46.12 9305183    2:31.58           
          1:13.67  2:31.58
  3. Pedro Nemeth                  Brunssum               2:34.36 9401575    2:33.64           
          1:13.45  2:33.64
  4. Glenn Rompelberg              Kimbria                     NT 9303807    2:46.62           
          1:21.82  2:46.62
  5. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           2:54.59 9405753    2:48.23           
          1:22.39  2:48.23
  6. Vincent Wijsman               Hellas-Glana           3:17.77 9405499    3:03.36           
          1:27.86  3:03.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
16-1-2011 - 16:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:02.46 9800574    1:06.02           
          1:06.02
  2. Jolien van Golde              Kimbria                1:08.91 9204200    1:08.57           
          1:08.57
  3. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:04.85 8704896    1:08.73           
          1:08.73
  4. Kathinka Vertommen            Kimbria                1:12.20 8201712    1:08.89           
          1:08.89
  5. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:08.26 9504690    1:09.32           
          1:09.32
  6. Jessica van Dijk              Kimbria                1:12.57 9800552    1:11.20           
          1:11.20
  7. Kiki Nemeth                   Brunssum               1:11.96 9203448    1:11.82           
          1:11.82
  8. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:09.20 9002302    1:13.34           
          1:13.34
  9. Aline Spierts                 Kimbria                1:14.04 8604698    1:13.59           
          1:13.59
 10. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:14.00 9402268    1:14.32           
          1:14.32
 11. Ramona Zander van der         Brunssum               1:23.16 8604216    1:15.73           
          1:15.73
 12. Tessa Bemelmans               Kimbria                     NT 9204654    1:16.16           
          1:16.16
 13. Fabienne Jeukens              Kimbria                1:14.77 8401156    1:17.66           
          1:17.66
 14. Susan Stappers                Kimbria                1:17.44 8201594    1:17.76           
          1:17.76
 15. Rian Lensen                   Hellas-Glana           1:16.07 8805688    1:18.44 FJ 1      
          1:18.44
 16. Robin Janssen                 Kimbria                1:16.51 9505602    1:18.44 FJ 2      
          1:18.44
 17. Laura van der Aalst           Kimbria                1:17.53 9000006    1:19.08           
          1:19.08
 18. Femke Augustin                Kimbria                1:22.80 9506440    1:20.23           
          1:20.23
 19. Inge Bonné                    Hellas-Glana           1:22.74 9404300    1:21.33           
          1:21.33
 20. Simone Verbeet                Kimbria                     NT 9506732    1:52.17           
          1:52.17
AFGE Shirley van Sundert           Kimbria                1:19.22 9106504                      
  NG Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade        1:07.48 8403078                      
  NG Rianne Ampts                  Brunssum               1:11.44 9103930                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
16-1-2011 - 16:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter de Heer                Hellas-Glana             57.66 8901141      56.80           
            56.80
  2. Jeroen Custers                Kimbria                  57.13 9106319      57.29           
            57.29
  3. Richard Ricksen               Brunssum                 58.53 7000841      57.69           
            57.69
  4. Charel Thewissen              Kimbria                  56.65 9005591      58.23           
            58.23
  5. Alain Dassen                  Kimbria                  55.28 9203459      58.26           
            58.26
  6. Daniël Beaujean               Brunssum                 59.30 8302513      58.30           
            58.30
  7. Rico Nemeth                   Brunssum                 58.02 9004455      58.57           
            58.57
  8. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        1:01.31 9601033    1:00.29           
          1:00.29
  9. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana             59.64 9300469    1:00.36           
          1:00.36
 10. Marcel Handler                Brunssum               1:00.37 8200617    1:01.37 FJ 1      
          1:01.37
 11. Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        1:01.13 9401797    1:01.37 FJ 2      
          1:01.37
 12. Martijn Pregled               Hellas-Glana           1:05.04 8602465    1:04.34           
          1:04.34
 13. Tommie Amalo                  Kimbria                1:13.72 9307075    1:06.26           
          1:06.26
 14. Karsten Meijers               Kimbria                1:06.89 9004959    1:08.18           
          1:08.18
 15. Tim Hustinx                   Hellas-Glana           1:17.45 9203397    1:22.70           
          1:22.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag          Meisjes Jeugd 2 en later
16-1-2011 - 16:24                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        2:19.97            2:18.97           
        Céline Jennes, 96                          McKenzie Kelly, 98
        Leonora Arets, 95                          Shania Haenen, 98
            35.66  2:18.97

  2. Brunssum 1                    Brunssum               2:23.90            2:25.64           
        Janelle van den Heuvel, 97                 Lisanne Jente, 96
        Ellen Borger, 96                           Robin Klasens, 96
          2:25.64

  3. Eurode Kerkrade 2             Eurode Kerkrade        2:28.75            2:31.92           
        Joëlle Savelberg, 97                       Bonnie van der Valk, 98
        Hannah Billman, 98                         Rianne de Croock, 98
            38.64  2:31.92

  4. kimbria 1                     Kimbria                2:32.40            2:33.54           
        Tobie Saparuwe, 98                         Lisa Meyers, 96
        Jessica van Dijk, 98                       Celine Kerkhofs, 98
            35.36  2:33.54

  5. Brunssum 2                    Brunssum               2:32.47            2:36.98           
        Tamara Michels, 96                         Gabryelle Beland, 98
        Sharon Schroyen, 95                        Aniek Leij van der, 98
            38.86  2:36.98

 DIS Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:34.15            2:33.10           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Charissa Drost, 97                         Amber Viehmann, 95
        Maja Andric, 97                            Kendra Viehmann, 97
            38.00  2:33.10




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
16-1-2011 - 16:27                      (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade             NT            1:25.73           
        Kjell Bakker, 00                           Niels de Boer, 00
        Esmee Lanckohr, 00                         Lieve Göbbels, 00
          1:25.73

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:31.68            1:30.25           
        Lars van der Haijden, 99                   Lex Carter, 00
        Britt Cornelissens, 00                     Romy Radermacher, 00
          1:30.25

  3. Brunssum 1                    Brunssum               1:57.21            1:36.07           
        Lara Disco, 01                             Nikki Douma, 01
        Daan Jente, 99                             Vincent de Munter, 00
          1:36.07

  4. kimbria 1                     Kimbria                1:38.72            1:36.67           
        Kamal Moustarieh, 01                       Tomas Heger, 00
        Aukje Koetsier, 00                         Misha Geelen, 99
          1:36.67

  5. Brunssum 2                    Brunssum                    NT            1:38.21 FJ 1      
        Renske van den Bosch, 01                   Demi Ummels, 00
        Kirk Koelstra, 99                          Bilal Nezam Eldin, 00
          1:38.21

  6. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           1:44.77            1:38.21 FJ 2      
        Liam Meuldijk, 01                          Mika Sieben, 01
        Robin Schnijderberg, 01                    Kim Rebergen, 01
          1:38.21




SPLASH Meet Manager 11Registered to Hellas-Glana