Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  Jongens/Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  Jongens/Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag  Jongens/Meisjes Min 6 / Jun 1 en later


District competitie K2 deel 3
De Westereen, 15.1.2011


1 - Deel 3 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse15-1-2011 - 14:00


Programmanr. 1
15-1-2011 - 14:00
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum4:31.994:32.83388
Abe Ringnalda
Chris ter Beke
83
93
1:11.37Willem-Jan v.d. Vegte
Cor Sytsma
87
95
2.Zpd 1Zpd4:30.914:42.70349
Roelof de Jong
Hendrik Ben v/d Boon
89
88
1:15.44Sietse Wijbenga
Johnny Westra
93
76
3.Pwc 1Pwc5:14.175:16.06250
Bouke van der Zaag
Hessel Bierma
96
96
1:23.14Jouke Minze Benedictus
Rutger Hoving
94
95
4.SG Middelsé- de Skelp 1SG Middelsé- de Skelp5:02.365:32.39215
Feie Klaas Heslinga
Jilles Kootstra
96
97
1:33.70Alex Odinga
Hotze vd Werf
92
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-1-2011 - 14:06
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.SG Middelsé- de Skelp 1SG Middelsé- de Skelp4:36.164:36.92425
Simone Mus
Marrit de Groot
96
96
Karin Odinga
Anja Mus
95
94
2.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum4:36.924:41.11406
Joyce Postma
Myrthe Heger
94
94
1:10.26Liza Salverda
Femke van der Gaast
95
94
3.Pwc 1Pwc4:55.234:54.57353
Thea Baas
Folyanne Antuma
95
93
1:10.57Hester Ludema
Ellen Jager
93
98
4.Zpd 1Zpd5:06.355:06.96312
Kira Savannah Stavorinus
Siebrina van der Meulen
97
97
1:15.09Femke de Meer
Paulien Peterson
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-1-2011 - 14:12
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Ylsa Dijkstra0200728SG. Bolsward-WorkumNT22.54122
2.Maeve Postma0101742SG Middelsé- de Skelp29.9729.3455
3.Lian de Ridder0201448SG Middelsé- de SkelpNT31.3645


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-1-2011 - 14:13
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Nadine Prins9904736Pwc44.5744.59269
2.Nikita Postma0002188SG Middelsé- de Skelp47.9150.31187
3.Iza van Veen0002470SG. Bolsward-Workum52.6552.39166
4.Janneke Bierma0101892Pwc59.0453.02160
5.Marijke Poortinga9902340Zpd52.7654.97143
6.Marloes Gatsonides0101016Zpd57.2355.09142
7.Daisy Langenberg0001474Pwc56.1956.36133
8.Djurra Dijkstra0002972SG. Bolsward-Workum57.7457.70124


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-1-2011 - 14:16
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Noah Vincent Stavorinus0000359Zpd48.3948.04145
2.Evert Veldema9904055SG Middelsé- de Skelp57.5451.59117
3.Michiel de Jong9900445SG. Bolsward-Workum55.1056.3390
4.Lieuwe Baarde0003389SG Middelsé- de SkelpNT58.1082
5.Robin de Jong0101165SG. Bolsward-Workum55.2158.4880
AFGEMRutgher Wit9904053SG Middelsé- de Skelp1:01.83


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-1-2011 - 14:19
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Ellen Jager9801384Pwc35.2835.42326
2.Femke de Meer9703080Zpd39.9242.15193
3.Corien van der Gaast9800258SG. Bolsward-Workum45.7844.32166
4.Siebrina van der Meulen9700904Zpd42.7644.73161
5.Esmee Kleen9803440SG. Bolsward-Workum52.9645.21156
6.Laura de Groot9802246SG. Bolsward-Workum46.0645.58153
7.Anick de Boer9802244SG. Bolsward-Workum52.7348.70125
AFGEMNelie vd Kooi9802652SG Middelsé- de Skelp53.42


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-1-2011 - 14:22
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Vincent Visser9700395SG. Bolsward-Workum35.5433.30280
2.Hotze vd Werf9701329SG Middelsé- de Skelp35.5133.93265
3.Jacko Korporaal9802247Zpd39.4736.86206
4.Danny Hayema9701043Pwc53.6340.75153
5.Jilles Kootstra9701327SG Middelsé- de Skelp46.7843.97121
6.Herman Buist9801525Pwc49.4544.07121
7.Romeo Dijkstra9803295SG. Bolsward-WorkumNT48.5690
8.Maarten Zuidhoorn9802979Pwc55.3354.2165
DISWilco Baarde9804793SG Middelsé- de SkelpNT56.00
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-1-2011 - 14:25
Meisjes, 50m rugslagDames Jeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Thea Baas9501388Pwc34.2635.64374
2.Sieta Ludema9500436Pwc38.1838.20304
3.Paulien Peterson9700906Zpd38.6138.57295
4.Swanet van der Wal9701930Zpd39.2539.87267
5.Marrit de Groot9601930SG Middelsé- de Skelp40.8340.70251
6.José Snoek9606050SG Middelsé- de Skelp42.1940.86248
7.Marit Hille Ris Lambers9604760SG. Bolsward-Workum45.2344.30195
8.Annet Bierma9604130SG Middelsé- de Skelp45.0044.45193
9.Alice Brouwer9605482Pwc42.2344.50192
10.Tine Meerdink9505560SG. Bolsward-Workum41.5945.59179
11.Madelon Boonstra9603414SG Middelsé- de Skelp48.2846.32170
DISKaylee Willemse9602724SG Middelsé- de Skelp50.3649.53
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMMarijke Postma9605724Pwc45.35
AFGEMLiza Salverda9500570SG. Bolsward-Workum39.47


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-1-2011 - 14:30
Jongens, 50m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Cor Sytsma9503385SG. Bolsward-Workum33.9135.07267
2.Marcel de Groot9601523SG. Bolsward-Workum36.0535.82251
3.Patrick de Roos9702071Zpd36.6836.02247
4.Joren Barkmeijer9503657Pwc37.3737.68216
5.Rutger Hoving9503661Pwc39.3537.83213
6.Martin van Kammen9502687Zpd42.6442.18154
7.Feie Klaas Heslinga9602323SG Middelsé- de Skelp42.6942.29152
8.Hessel Bierma9602257Pwc45.7645.40123
AFGEMNico Katsburg9505087SG. Bolsward-Workum38.01


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-1-2011 - 14:32
Dames, 50m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Simone Mus9601932SG Middelsé- de Skelp30.0230.88426
2.Folyanne Antuma9304048Pwc32.1332.29373
3.Myrthe Heger9406524SG. Bolsward-Workum32.6032.80356
4.Kira Savannah Stavorinus9704122Zpd34.4133.62330
5.Melanie vd Mossel9504590SG Middelsé- de Skelp32.5033.72327
6.Nynke Reineman9406862SG Middelsé- de Skelp34.0734.05318
7.Ina van der Weide9404760SG. Bolsward-Workum34.2034.30311
8.Karin Odinga9502296SG Middelsé- de Skelp32.1334.51305
9.Tine Folkertsma9405274SG. Bolsward-Workum34.4035.80273


<< TOP >>
Programmanr. 14
15-1-2011 - 14:35
Jongens, 50m vrije slagHeren Jeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Bouke van der Zaag9602255Pwc29.2027.91384
2.Chris ter Beke9300895SG. Bolsward-Workum28.9428.04FJ 1379
3.Sietse Wijbenga9301967Zpd28.1528.04FJ 2379
4.Marco Leeverink9301627SG. Bolsward-Workum29.9728.84348
5.Gerwin van der Kooij9505779Pwc34.6932.92234
AFGEMKristian Boonstra9307232SG Middelsé- de Skelp28.93


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-1-2011 - 14:37
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Anja Mus9403928SG Middelsé- de Skelp1:27.311:29.28FJ 1346
2.Femke van der Gaast9404142SG. Bolsward-Workum1:28.791:29.28FJ 2346
3.Hester Ludema9300482Pwc1:29.251:35.11286
4.Syta Boschma9303826SG. Bolsward-Workum1:35.901:36.83271
5.Gretha de Vries7400602Zpd1:38.481:38.53FJ 1257
6.Sandra Westra7200708Zpd1:40.241:38.53FJ 2257
7.Tineke de Jong9200868SG. Bolsward-Workum1:34.701:39.10253
8.Joke Weening9007094Pwc1:38.301:39.32251
AFGEMJoyce Postma9402098SG. Bolsward-Workum1:33.40


<< TOP >>
Programmanr. 18
15-1-2011 - 14:42
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Hendrik Ben v/d Boon8804761Zpd1:13.701:14.30419
2.Alex Odinga9205557SG Middelsé- de Skelp1:19.441:16.31387
3.Willem-Jan v.d. Vegte8703459SG. Bolsward-Workum1:13.141:18.14360
4.Johan Dijkstra7101497SG. Bolsward-WorkumNT1:20.86325
5.Roelof de Jong8905551Zpd1:17.261:21.92312
6.Abe Ringnalda8302849SG. Bolsward-Workum1:21.071:23.89291
7.Jildert Jellesma9204057SG. Bolsward-Workum1:26.781:24.60284
8.Jouke Minze Benedictus9401149Pwc1:25.131:28.56247
9.Johnny Westra7601017Zpd1:21.061:31.07227
10.Wijbe Bauke Wouda9206495Zpd1:32.891:32.03220


<< TOP >>
Programmanr. 19
15-1-2011 - 15:01
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Ylsa Dijkstra0200728SG. Bolsward-WorkumNT57.7288
2.Maeve Postma0101742SG Middelsé- de Skelp53.9858.4585
3.Lian de Ridder0201448SG Middelsé- de SkelpNT1:01.9671
4.Janneke Bierma0101892PwcNT1:04.1164


<< TOP >>
Programmanr. 20
15-1-2011 - 15:03
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Nikita Postma0002188SG Middelsé- de Skelp1:34.501:34.82197
2.Nadine Prins9904736PwcNT1:40.15167
3.Marloes Gatsonides0101016Zpd1:59.481:47.25136
4.Iza van Veen0002470SG. Bolsward-Workum1:57.141:47.90134
5.Marijke Poortinga9902340Zpd1:54.861:52.06119
6.Djurra Dijkstra0002972SG. Bolsward-Workum2:04.982:00.4396
7.Daisy Langenberg0001474PwcNT2:02.2292


<< TOP >>
Programmanr. 22
15-1-2011 - 15:08
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Noah Vincent Stavorinus0000359Zpd1:38.871:35.06136
2.Michiel de Jong9900445SG. Bolsward-Workum1:59.481:48.3792
3.Robin de Jong0101165SG. Bolsward-Workum2:09.031:55.2476
4.Lieuwe Baarde0003389SG Middelsé- de SkelpNT2:05.7458
AFGEMRutgher Wit9904053SG Middelsé- de SkelpNT


<< TOP >>
Programmanr. 24
15-1-2011 - 15:11
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Ellen Jager9801384Pwc31.9232.18377
2.Femke de Meer9703080Zpd32.7932.63361
3.Siebrina van der Meulen9700904Zpd35.5734.78298
4.Corien van der Gaast9800258SG. Bolsward-Workum34.9035.54279
5.Laura de Groot9802246SG. Bolsward-Workum40.3839.11210
6.Esmee Kleen9803440SG. Bolsward-Workum41.2039.15209
7.Anick de Boer9802244SG. Bolsward-Workum40.6240.87184
AFGEMNelie vd Kooi9802652SG Middelsé- de Skelp38.41


<< TOP >>
Programmanr. 25
15-1-2011 - 15:14
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Jacko Korporaal9802247Zpd31.8430.29301
2.Vincent Visser9700395SG. Bolsward-Workum31.7530.60291
3.Hotze vd Werf9701329SG Middelsé- de Skelp31.9932.90234
4.Danny Hayema9701043Pwc35.6934.46204
5.Jilles Kootstra9701327SG Middelsé- de Skelp35.3735.41188
6.Herman Buist9801525Pwc34.1035.87181
7.Romeo Dijkstra9803295SG. Bolsward-Workum42.3141.62116
8.Wilco Baarde9804793SG Middelsé- de Skelp45.6045.0491
9.Maarten Zuidhoorn9802979Pwc45.4745.4689
10.Evert Veldema9904055SG Middelsé- de Skelp49.0149.7368


<< TOP >>
Programmanr. 27
15-1-2011 - 15:16
Meisjes, 100m wisselslagDames Jeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Sieta Ludema9500436Pwc1:20.081:22.88338
2.Paulien Peterson9700906Zpd1:26.761:25.81304
3.Marrit de Groot9601930SG Middelsé- de Skelp1:28.851:28.95273
4.Swanet van der Wal9701930Zpd1:29.801:29.80265
5.Tine Meerdink9505560SG. Bolsward-Workum1:29.421:30.57259
6.Alice Brouwer9605482Pwc1:30.021:33.25237
7.Marit Hille Ris Lambers9604760SG. Bolsward-WorkumNT1:34.72226
8.Annet Bierma9604130SG Middelsé- de Skelp1:35.641:35.67219
9.Madelon Boonstra9603414SG Middelsé- de Skelp1:46.601:41.60183
DISKaylee Willemse9602724SG Middelsé- de Skelp1:42.401:46.35
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMLiza Salverda9500570SG. Bolsward-Workum1:16.03
AFGEMMarijke Postma9605724Pwc1:55.15


<< TOP >>
Programmanr. 29
15-1-2011 - 15:23
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Cor Sytsma9503385SG. Bolsward-Workum1:13.221:14.00322
2.Marcel de Groot9601523SG. Bolsward-Workum1:18.061:16.54291
3.Patrick de Roos9702071Zpd1:21.461:19.76257
4.Joren Barkmeijer9503657Pwc1:22.431:21.84238
5.Rutger Hoving9503661Pwc1:26.731:21.96237
6.Martin van Kammen9502687Zpd1:30.721:26.66200
7.Hessel Bierma9602257Pwc1:32.001:28.86186
8.Feie Klaas Heslinga9602323SG Middelsé- de Skelp1:28.521:31.61170
AFGEMNico Katsburg9505087SG. Bolsward-Workum1:25.99


<< TOP >>
Programmanr. 31
15-1-2011 - 15:28
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Simone Mus9601932SG Middelsé- de Skelp1:18.711:19.05341
2.Kira Savannah Stavorinus9704122Zpd1:22.791:22.65298
3.Tine Folkertsma9405274SG. Bolsward-Workum1:22.801:24.75276
4.Nynke Reineman9406862SG Middelsé- de Skelp1:26.201:25.81266
5.Melanie vd Mossel9504590SG Middelsé- de Skelp1:23.421:26.47260
6.Karin Odinga9502296SG Middelsé- de Skelp1:22.601:26.61259
7.Ina van der Weide9404760SG. Bolsward-Workum1:26.821:26.63259
8.Myrthe Heger9406524SG. Bolsward-Workum1:26.231:26.85257
9.Folyanne Antuma9304048Pwc1:32.241:30.80225


<< TOP >>
Programmanr. 33
15-1-2011 - 15:32
Jongens, 100m rugslagHeren Jeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Sietse Wijbenga9301967Zpd1:06.741:07.79376
2.Chris ter Beke9300895SG. Bolsward-Workum1:10.561:09.63347
3.Bouke van der Zaag9602255Pwc1:19.281:14.60282
4.Marco Leeverink9301627SG. Bolsward-Workum1:29.461:26.28182
DISGerwin van der Kooij9505779PwcNT1:36.15
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMKristian Boonstra9307232SG Middelsé- de Skelp1:21.31


<< TOP >>
Programmanr. 34
15-1-2011 - 15:36
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Anja Mus9403928SG Middelsé- de Skelp1:01.741:03.87509
2.Femke van der Gaast9404142SG. Bolsward-Workum1:07.451:07.99422
3.Hester de Vries8904492Zpd1:11.611:12.79344
4.Syta Boschma9303826SG. Bolsward-Workum1:14.061:13.42335
5.Sandra Westra7200708Zpd1:16.421:14.61319
6.Hester Ludema9300482Pwc1:10.421:14.98314
7.Tineke de Jong9200868SG. Bolsward-Workum1:13.131:15.65306
8.Gretha de Vries7400602Zpd1:14.101:17.30FJ 1287
9.Joke Weening9007094Pwc1:19.161:17.30FJ 2287
AFGEMJoyce Postma9402098SG. Bolsward-Workum1:10.11


<< TOP >>
Programmanr. 36
15-1-2011 - 15:40
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsNaamStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Willem-Jan v.d. Vegte8703459SG. Bolsward-Workum54.4657.84469
2.Hendrik Ben v/d Boon8804761Zpd57.9359.00441
3.Johan Dijkstra7101497SG. Bolsward-WorkumNT59.65427
4.Alex Odinga9205557SG Middelsé- de Skelp1:00.451:00.79404
5.Roelof de Jong8905551Zpd58.571:02.15378
6.Abe Ringnalda8302849SG. Bolsward-Workum1:01.571:03.65351
7.Jouke Minze Benedictus9401149Pwc1:01.841:04.64336
8.Johnny Westra7601017Zpd59.981:05.90317
9.Jildert Jellesma9204057SG. Bolsward-Workum1:07.211:06.00315
10.Jacko Korporaal9802247Zpd1:06.691:07.66293
11.Wijbe Bauke Wouda9206495Zpd1:11.411:09.37271
12.Patrick de Roos9702071Zpd1:08.771:11.76245


<< TOP >>
Programmanr. 38
15-1-2011 - 15:45
Meisjes, 4 x 50m wisselslagDames Jeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.Zpd 1Zpd2:34.652:36.66276
Swanet van der Wal
Kira Savannah Stavorinus
97
97
39.66Paulien Peterson
Femke de Meer
97
97
2.SG Middelsé- de Skelp 1SG Middelsé- de Skelp2:47.962:49.18219
José Snoek
Annet Bierma
96
96
40.18Melanie vd Mossel
Marrit de Groot
95
96
DISSG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum2:32.29
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Corien van der Gaast
Laura de Groot
98
98
42.08Tine Meerdink
Marit Hille Ris Lambers
95
96
DISPwc 1Pwc2:35.382:37.48
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
Ellen Jager
Nadine Prins
98
99
38.21Sieta Ludema
Alice Brouwer
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 39
15-1-2011 - 15:49
Alle, 4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Jongens/Meisjes Min 6 / Jun 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2010
PlaatsStartnumVerenigingInschrijftijdEindtijdInfoKlasseFina
1.SG Middelsé- de Skelp 1SG Middelsé- de SkelpNT1:43.8897
Maeve Postma
Lieuwe Baarde
01
00
Nikita Postma
Evert Veldema
00
99
2.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum1:46.641:46.4090
Iza van Veen
Robin de Jong
00
01
Djurra Dijkstra
Michiel de Jong
00
99