Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 30. Alle, 50m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 31. Alle, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 32. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 33. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 60. Alle, 50m rugslag  Minioren 1 en 2
Nr. 61. Alle, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 62. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 63. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 8. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 90. Alle, 50m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 91. Alle, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 92. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 93. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 10. Dames, 50m vlinderslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 11. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 15. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 16. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 18. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 23. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 24. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 4 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 29. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 101. Dames, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 102. Heren, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 103. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 104. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 105. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 2 en 3
Nr. 106. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 107. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 108. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 109. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 110. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4


Nieuwjaarstoernooi
Hoorn, 2.1.2011


Programmanr. 1
2-1-11 - 16:00
Dames, 50m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Serena StelDe Dolfijn30.42980152830.51
2.Laura PomstraZwemvereniging Hoorn31.95980506031.20
3.Melina KnolZaanstad (SG)31.40980223231.23
4.Lisa BrantjesKzc31.61980095031.69
5.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn31.74980033631.87
6.Kelsey OkkersZaanstad (SG)35.28980106232.85
7.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)34.09970356632.93
8.Merel VersteegZv Aquarius35.53970483633.71
9.Renske WeedaAquafit33.86970050033.84
10.Nadine ScheeveZaanstad (SG)33.49970068433.98
11.Mandy VoorthuizenEZV Enkhuizen35.90980274834.49
12.Ilse van SteenZaanstad (SG)34.86970313034.90FJ 1
13.Nataly EtmanEZV Enkhuizen34.93970323034.90FJ 2
14.Tessa van LangelaarOeza36.39970528634.96
15.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn39.32980520234.97
16.Fréderique van TielKzc34.93970285235.13
17.Demi HoogstadZaanstad (SG)39.40980551837.02
18.Carline VerhagenDe Dolfijn38.41980417637.20
19.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)40.13970217637.43
20.Sharon DiamantAquafit40.00980514438.54
21.Ahlam El AmraniDe Dolfijn44.05980549838.85
22.Thalita DekkerZv Aquarius41.51980322039.42FJ 1
23.Tessa van GelderenAquafit43.09980225239.42FJ 2
24.Thessa van LeeuwenZaanstad (SG)46.40970568239.66
25.Esmée de GrootZwemvereniging HoornNT980585042.48
DISZoë van der KwaakZaanstad (SG)32.289801064AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZAIris de VriesAquafit35.689703640
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius34.989803222
NGMarion SijbersmaEZV Enkhuizen38.209704048

Jeugd 1 en 2

1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn28.23960333828.22
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn27.86960442628.30
3.Iranila PattipilohyDe Dolfijn28.53960523029.00
4.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn31.00950583031.34
5.Arianne HendriksZaanstad (SG)33.37950302832.72
6.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn33.24950635433.22
7.Michelle NieropZaanstad (SG)34.04960324233.36
8.Daniëlle de ReusKzc36.79950590838.77
DISMariska van EngeldorpZv Aquarius28.699502326AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Senioren 1 en ouder

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn26.97930512227.30
2.Laura van der VeenA.z.v.d.28.67940409029.36
NG.ZAJacintha van RielAquafit34.268906506
AFGEMLatesha Liem-Kon-TjaDe Dolfijn33.059404566


<< TOP >>
Programmanr. 2
2-1-11 - 16:08
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 4 en later

1.Remco TolEd-Vo26.35950150526.39
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn26.25960118526.66
3.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn28.54960046927.71
4.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn28.10960052728.22
5.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn29.93960107528.81
6.Daan TimmerEZV Enkhuizen31.34970382130.00FJ 1
7.Matthijs FleumerDe Dolfijn31.00960327330.00FJ 2
8.Jeroen JongertA.z.v.d.30.10960044530.14
9.Navin KeizerDe Dolfijn32.23970133730.46
10.Rick van ZantenZV Waterland32.25980035130.83
11.Albert van NeeDe Dolfijn30.98960262731.16
12.Jesper KokDe Dolfijn33.64960024731.74
13.Adam MalashDe Dolfijn31.58970214531.75
14.Ahmet LimanKzc36.24970421533.96
15.Bjarne BruijnsKzc36.16970461734.02
16.Jeffrey DekkerZv Aquarius36.40960415735.65
17.Maarten van der VeenA.z.v.d.38.11990238138.73
18.Mike AndringaDe Dolfijn40.82980448339.86
19.Sven MartensKzc42.81980144540.81
DISRody HulsingZaanstad (SG)42.199804397AB
AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
AFGEMNiels de JonghZv Aquarius31.479603239

Jeugd 1 en 2

1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn26.18940095526.25
2.Gerco KalverboerZV Waterland26.55940023126.95
3.Brecht van KuykEZV Enkhuizen28.35940040728.10
4.Wessel WeedaAquafit29.23930277928.81

Senioren 1 en ouder

1.Thom WeverZwemvereniging Hoorn25.77910271126.20
2.Jory van der GrachtOeza26.85870109726.96


<< TOP >>
Programmanr. 30
2-1-11 - 16:13
50m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan VijverZwemvereniging HoornNT030004159.81
2.Marjolein DijnsZwemvereniging Hoorn1:08.0003004881:02.11
3.Froukje van HeckZwemvereniging HoornNT03006501:03.91


<< TOP >>
Programmanr. 31
2-1-11 - 16:15
50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Julia EijerZaanstad (SG)38.46010045637.31
2.Kaylin StelDe Dolfijn36.73010029037.57
3.Kim GroeneveldZV Waterland40.29010092438.61
4.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn41.64010163039.35
5.Rachel JahnZaanstad (SG)41.89010095841.43
6.Joyce VoorthuizenEZV EnkhuizenNT010273642.21
7.Marina van EykenDe Dolfijn46.88020119642.27
8.Ouassima QuandilDe Dolfijn46.13010294842.86
9.Naomi BuurOeza45.04010152042.87
10.Sofie de VriendOeza49.25010278643.29
11.Sharan KeizerDe Dolfijn45.22010036643.47
12.Luna Estrella de RuijterDe Dolfijn49.59020097844.92
13.Anouk BraaksmaZv Aquarius47.47020084045.30
14.Sarah el BachaDe Dolfijn54.86020110445.70
15.Eline LoosKzc45.83010083847.10
16.Merel DollKzc49.00010261047.45
17.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn50.25020039651.68
18.Feia PersadZwemvereniging HoornNT02018281:12.89
NG.ZAFemke HeebingZv AquariusNT02fhagv

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Sjoerd JongertA.z.v.d.39.77010042738.34
2.Niels MartensKzc43.09010011141.21
3.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn42.36010046742.05
4.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn45.81020022142.67
5.Max PeraZwemvereniging Hoorn49.11010027544.18
6.Frank BouquetA.z.v.d.50.55010227946.74
7.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn47.43020036147.83
8.Jarno GroenOeza49.33010226349.00
9.Jens de GrootKzc58.92020086555.58
AFGEMTobias van den NieuwendijkZv Aquarius41.160100747


<< TOP >>
Programmanr. 32
2-1-11 - 16:21
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn32.00990035831.64
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn34.13990056231.96
3.Hannah BervoetsZaanstad (SG)34.31000072633.80
4.Danae KingmaAquafit35.74000174034.68
5.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)36.82990351034.97
6.Kim KenbeekZaanstad (SG)36.92990231235.96
7.Melissa VallingaZaanstad (SG)39.39000167638.46
8.Chayenne MoskKzc40.34000102239.42
9.Shirley LippusKzc39.67990140639.49
10.Carmen TavenierZaanstad (SG)41.57990417839.73
11.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn42.61000438041.26
12.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn45.82000257842.19
13.Sascha de GrootKzc44.76990216242.72FJ 1
14.Catannia NortanDe Dolfijn45.98990440042.72FJ 2
15.Anna KonijnAquafit49.11990421442.86
16.Laura DiamantAquafit45.13000336643.21
17.Jessie MeijerKzcNT990525244.63
18.Cindy BuurOeza50.12990505247.91
19.Irene LigthartZv Aquarius51.56000229653.47
NG.ZALotte HeebingZv AquariusNT00lhagv
NG.ZASabrin el BachaDe Dolfijn36.369900548
NGRebecca SchipperZV Waterland42.119902240


<< TOP >>
Programmanr. 33
2-1-11 - 16:26
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn30.18990149129.70
2.Mike MoriannerKzc32.36990213731.81
3.Brian OtjesZv Aquarius33.66990113532.37
4.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn34.08000032132.66
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn34.54990164333.20
6.Phil BrantjesKzc34.46000048534.80
7.Tim WassenaarZaanstad (SG)36.37990196935.99FJ 1
8.Bonk StoutDe Dolfijn36.76990218135.99FJ 2
9.Daan In de BraektZaanstad (SG)36.31990057136.22
10.Barry van EngeldorpZv Aquarius37.48990008936.78
11.Haron MalashDe Dolfijn40.58000054138.02
12.Stefan LoosKzc39.94000048738.92
13.Ian WelborenKzcNT000186339.64
14.Jarno PomstraZwemvereniging HoornNT000368741.52
15.Larse JongEZV Enkhuizen41.22990397942.27FJ 1
16.Stefan SijbersmaEZV Enkhuizen42.31000133942.27FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 4
2-1-11 - 16:30
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Serena StelDe Dolfijn36.24980152834.10
2.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)35.08970356636.34
3.Melina KnolZaanstad (SG)36.05980223237.37
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)40.59980106238.08
5.Laura PomstraZwemvereniging Hoorn40.26980506039.60
6.Renske WeedaAquafit38.41970050040.08
7.Merel VersteegZv Aquarius42.28970483642.82
8.Carline VerhagenDe Dolfijn43.94980417643.57
9.Thalita DekkerZv Aquarius45.59980322044.98
10.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)45.15970217646.10
11.Sharon DiamantAquafit51.62980514447.27
12.Thessa van LeeuwenZaanstad (SG)NT970568248.74
13.Tessa van GelderenAquafit50.56980225248.87
14.Esmée de GrootZwemvereniging HoornNT980585049.69
DISNadine ScheeveZaanstad (SG)40.319700684AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISMarielle VijverZwemvereniging Hoorn37.53980033635.67RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAIris de VriesAquafit41.609703640
NGMarion SijbersmaEZV Enkhuizen39.589704048

Jeugd 1 en 2

1.Iranila PattipilohyDe Dolfijn32.31960523032.97
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn32.09960333833.02
3.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn33.35960442633.36
4.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn36.31950635436.95
5.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn36.17960011237.04
6.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn36.96950583037.12
7.Michelle NieropZaanstad (SG)39.84960324240.08

Senioren 1 en ouder

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn31.27930512232.49
2.Laura van der VeenA.z.v.d.36.14940409035.97
NG.ZAJacintha van RielAquafit40.538906506
AFGEMLatesha Liem-Kon-TjaDe Dolfijn38.699404566


<< TOP >>
Programmanr. 5
2-1-11 - 16:36
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 4 en later

1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn30.46960118530.27
2.Jeroen JongertA.z.v.d.34.37960044534.16
3.Albert van NeeDe Dolfijn35.13960262735.29
4.Jos KalverboerZV Waterland35.91960224135.69
5.Jesper KokDe Dolfijn38.54960024736.25
6.Daan TimmerEZV Enkhuizen37.29970382137.45
7.Navin KeizerDe Dolfijn39.80970133739.01
8.Bjarne BruijnsKzc43.41970461740.56
9.Mike AndringaDe Dolfijn48.23980448346.19
10.Rody HulsingZaanstad (SG)51.27980439748.41
11.Sven MartensKzc59.56980144551.88
DISAdam MalashDe Dolfijn39.939702145AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMNiels de JonghZv Aquarius37.359603239

Jeugd 1 en 2

1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn28.31940095529.61
2.Gerco KalverboerZV Waterland33.30940023133.69
3.Wessel WeedaAquafit33.85930277934.52


<< TOP >>
Programmanr. 60
2-1-11 - 16:39
50m rugslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marjolein DijnsZwemvereniging Hoorn1:12.4303004881:08.86
2.Froukje van HeckZwemvereniging HoornNT03006501:12.23


<< TOP >>
Programmanr. 61
2-1-11 - 16:41
50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Kaylin StelDe Dolfijn41.78010029041.41
2.Julia EijerZaanstad (SG)45.32010045644.45
3.Marina van EykenDe Dolfijn49.08020119646.70
4.Naomi BuurOeza48.43010152047.21
5.Rachel JahnZaanstad (SG)49.30010095847.66
6.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn47.58010163047.76
7.Sharan KeizerDe Dolfijn52.48010036647.99
8.Kim GroeneveldZV Waterland48.13010092448.19
9.Eline LoosKzc53.68010083848.79
10.Sofie de VriendOeza54.14010278649.95
11.Ouassima QuandilDe Dolfijn52.94010294850.90
12.Luna Estrella de RuijterDe Dolfijn51.42020097851.00
13.Joyce VoorthuizenEZV EnkhuizenNT010273651.38
14.Sarah el BachaDe Dolfijn1:00.08020110454.94
15.Anouk BraaksmaZv Aquarius55.68020084055.00
16.Merel DollKzc1:03.73010261055.27
17.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn59.83020039659.07
18.Feia PersadZwemvereniging HoornNT02018281:24.66
NG.ZAFemke HeebingZv AquariusNT02fhagv

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Sjoerd JongertA.z.v.d.46.19010042745.12
2.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn52.87020022148.94
3.Frank BouquetA.z.v.d.56.14010227954.82
4.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn55.40010046755.17
5.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn55.78020036155.21
6.Niels MartensKzc54.51010011155.79
7.Jarno GroenOeza56.92010226357.58
DISMax PeraZwemvereniging Hoorn53.250100275AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISJens de GrootKzcNT02008651:15.53RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMTobias van den NieuwendijkZv Aquarius47.660100747


<< TOP >>
Programmanr. 62
2-1-11 - 16:48
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn37.58990035836.38
2.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn39.40990056238.62
3.Hannah BervoetsZaanstad (SG)40.52000072640.55
4.Kim KenbeekZaanstad (SG)43.46990231242.42
5.Danae KingmaAquafit44.40000174043.65
6.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)49.21990351043.87
7.Chayenne MoskKzc47.38000102244.35
8.Melissa VallingaZaanstad (SG)46.40000167644.79
9.Carmen TavenierZaanstad (SG)47.44990417847.08
10.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn47.11000438047.39
11.Catannia NortanDe Dolfijn55.55990440049.29
12.Laura DiamantAquafit52.59000336650.64
13.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn52.75000257851.23
14.Anna KonijnAquafit1:06.14990421452.96
15.Jessie MeijerKzcNT990525253.48
16.Shirley LippusKzc52.89990140655.21
17.Sascha de GrootKzc59.98990216257.80
18.Cindy BuurOeza58.74990505258.01
19.Irene LigthartZv Aquarius1:01.5600022961:01.92
NG.ZASabrin el BachaDe Dolfijn43.999900548
NG.ZALotte HeebingZv AquariusNT00lhagv
NGRebecca SchipperZV Waterland47.649902240


<< TOP >>
Programmanr. 63
2-1-11 - 16:54
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn36.06990149135.40
2.Mike MoriannerKzc41.22990213738.55
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn40.69990164339.63
4.Brian OtjesZv Aquarius43.29990113541.20
5.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn41.67000032141.32
6.Barry van EngeldorpZv Aquarius45.59990008944.64
7.Daan In de BraektZaanstad (SG)44.25990057144.93
8.Tim WassenaarZaanstad (SG)45.28990196944.97
9.Haron MalashDe Dolfijn47.86000054146.14
10.Stefan LoosKzc45.38000048746.45
11.Jarno PomstraZwemvereniging Hoorn56.59000368746.74
12.Ian WelborenKzc50.84000186350.34
13.Stefan SijbersmaEZV Enkhuizen48.57000133950.52
14.Larse JongEZV EnkhuizenNT990397950.89
DISBonk StoutDe Dolfijn43.15990218144.09RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMPhil BrantjesKzc39.480000485


<< TOP >>
Programmanr. 7
2-1-11 - 16:58
Dames, 50m schoolslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Serena StelDe Dolfijn41.52980152839.75
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)39.87980106440.14
3.Melina KnolZaanstad (SG)41.03980223242.01
4.Fréderique van TielKzc41.36970285242.12
5.Ilse van SteenZaanstad (SG)43.42970313043.42
6.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn43.10980468444.57
7.Tessa van LangelaarOeza44.23970528644.84
8.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn46.68980520245.40
9.Thessa van LeeuwenZaanstad (SG)NT970568245.80
10.Merel VersteegZv Aquarius45.54970483647.69
11.Mandy VoorthuizenEZV Enkhuizen51.19980274848.41
12.Nataly EtmanEZV Enkhuizen47.76970323048.60
13.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)51.14970217649.80
14.Carline VerhagenDe Dolfijn53.12980417649.84
15.Sharon DiamantAquafit50.58980514451.32
16.Thalita DekkerZv Aquarius49.45980322051.66
17.Ahlam El AmraniDe Dolfijn51.15980549854.95
18.Tessa van GelderenAquafit55.58980225255.26
DISDemi HoogstadZaanstad (SG)51.059805518AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISEsmée de GrootZwemvereniging HoornNT9805850AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZAIris de VriesAquafit48.719703640
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius45.309803222
NGMarion SijbersmaEZV Enkhuizen49.289704048

Jeugd 1 en 2

1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius36.54950232637.63
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn37.41960011238.44
3.Arianne HendriksZaanstad (SG)39.62950302840.66
4.Michelle NieropZaanstad (SG)42.93960324244.22
5.Daniëlle de ReusKzc47.71950590849.16

Senioren 1 en ouder

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn35.32930512235.84


<< TOP >>
Programmanr. 8
2-1-11 - 17:04
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 4 en later

1.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn35.06960046935.17
2.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn36.70960107536.86
3.Matthijs FleumerDe Dolfijn41.02960327340.03
4.Albert van NeeDe Dolfijn41.66960262740.64
5.Jos KalverboerZV Waterland41.09960224141.74
6.Bjarne BruijnsKzc43.83970461742.83
7.Jeffrey DekkerZv Aquarius48.46960415744.58
8.Jesper KokDe Dolfijn45.90960024745.35
9.Ahmet LimanKzc47.82970421547.30
10.Mike AndringaDe DolfijnNT980448349.86
11.Rody HulsingZaanstad (SG)54.79980439753.70
12.Sven MartensKzc52.24980144554.22
13.Maarten van der VeenA.z.v.d.58.58990238154.69
AFGEMNiels de JonghZv Aquarius44.749603239

Jeugd 1 en 2

DISBrecht van KuykEZV Enkhuizen39.419400407AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)

Senioren 1 en ouder

1.Jory van der GrachtOeza36.49870109736.01
2.Thom WeverZwemvereniging Hoorn34.91910271136.18


<< TOP >>
Programmanr. 90
2-1-11 - 17:08
50m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marjolein DijnsZwemvereniging Hoorn1:04.6803004881:01.99
2.Daan VijverZwemvereniging Hoorn1:11.3403000411:02.37
3.Froukje van HeckZwemvereniging HoornNT03006501:15.33


<< TOP >>
Programmanr. 91
2-1-11 - 17:10
50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Kaylin StelDe Dolfijn49.85010029049.09
2.Julia EijerZaanstad (SG)49.97010045650.22
3.Marina van EykenDe Dolfijn55.27020119653.74
4.Sharan KeizerDe Dolfijn52.35010036653.81
5.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn55.46010163054.08
6.Rachel JahnZaanstad (SG)55.71010095855.95
7.Kim GroeneveldZV Waterland54.67010092456.07
8.Naomi BuurOeza55.48010152056.69
9.Ouassima QuandilDe Dolfijn55.44010294856.90
10.Joyce VoorthuizenEZV Enkhuizen58.88010273657.13
11.Luna Estrella de RuijterDe Dolfijn57.55020097858.55
12.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn58.89020039659.06
13.Sarah el BachaDe Dolfijn1:01.76020110459.89
14.Anouk BraaksmaZv Aquarius1:00.6502008401:00.09
15.Eline LoosKzc59.9701008381:01.71
16.Sofie de VriendOeza1:00.1401027861:02.47
17.Feia PersadZwemvereniging HoornNT02018281:10.85
DISMerel DollKzc50.50010261050.93SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
NG.ZAFemke HeebingZv AquariusNT02fhagv

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Sjoerd JongertA.z.v.d.50.28010042750.53
2.Niels MartensKzc51.97010011152.57
3.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn56.19020022154.36
4.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn55.65020036156.74
5.Frank BouquetA.z.v.d.1:00.17010227959.30
6.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:03.03010046759.57
7.Max PeraZwemvereniging Hoorn56.6401002751:00.46
8.Jarno GroenOeza1:00.4401022631:01.41
9.Jens de GrootKzc1:10.2502008651:11.19
AFGEMTobias van den NieuwendijkZv Aquarius46.610100747


<< TOP >>
Programmanr. 92
2-1-11 - 17:18
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn38.42990035837.88
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)43.91000072643.55
3.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn45.51990056245.05
4.Laura DiamantAquafit46.90000336648.08
5.Kim KenbeekZaanstad (SG)50.94990231248.50
6.Melissa VallingaZaanstad (SG)48.41000167648.58
7.Shirley LippusKzc50.92990140651.03
8.Carmen TavenierZaanstad (SG)52.39990417851.23
9.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn54.48000438052.69
10.Catannia NortanDe Dolfijn54.85990440054.46
11.Anna KonijnAquafit53.16990421455.45
12.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn55.29000257855.49
13.Sascha de GrootKzc55.32990216256.27
14.Cindy BuurOeza57.35990505257.93
15.Jessie MeijerKzcNT990525259.20
16.Irene LigthartZv Aquarius1:04.0000022961:02.40
DISDanae KingmaAquafit41.940001740AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISMaricha VeenendaalZaanstad (SG)54.939903510AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISChayenne MoskKzc52.57000102252.62SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
NG.ZALotte HeebingZv AquariusNT00lhagv
NG.ZASabrin el BachaDe Dolfijn42.859900548
NGRebecca SchipperZV Waterland53.449902240


<< TOP >>
Programmanr. 93
2-1-11 - 17:23
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MoriannerKzc42.29990213741.44
2.Brian OtjesZv Aquarius45.31990113545.18
3.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn45.38000032145.71
4.Sam HaringZwemvereniging Hoorn45.38990149146.15
5.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn46.17990164347.56
6.Haron MalashDe Dolfijn48.76000054148.70
7.Ian WelborenKzc51.81000186350.25
8.Bonk StoutDe Dolfijn48.02990218150.29
9.Tim WassenaarZaanstad (SG)50.10990196950.59
10.Barry van EngeldorpZv Aquarius49.13990008951.73
11.Larse JongEZV EnkhuizenNT990397955.17
12.Stefan SijbersmaEZV Enkhuizen52.96000133955.54
13.Stefan LoosKzc53.50000048757.14
14.Jarno PomstraZwemvereniging Hoorn1:01.0200036871:03.95
DISDaan In de BraektZaanstad (SG)48.739900571AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMPhil BrantjesKzc48.960000485


<< TOP >>
Programmanr. 10
2-1-11 - 17:27
Dames, 50m vlinderslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)34.40980106434.10
2.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn37.31980033636.89
3.Laura PomstraZwemvereniging Hoorn37.43980506037.53
4.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)38.28970356637.60
5.Ilse van SteenZaanstad (SG)37.16970313037.78
6.Kelsey OkkersZaanstad (SG)37.76980106237.88
7.Renske WeedaAquafit38.52970050038.78
8.Mandy VoorthuizenEZV Enkhuizen42.12980274840.97
9.Nadine ScheeveZaanstad (SG)42.29970068441.38
10.Nataly EtmanEZV Enkhuizen41.69970323043.25
11.Tessa van LangelaarOeza45.51970528644.42
12.Ahlam El AmraniDe Dolfijn47.95980549845.26
13.Fréderique van TielKzcNT970285245.70
14.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn45.49980520245.96
15.Demi HoogstadZaanstad (SG)NT980551848.26
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius38.799803222

Jeugd 1 en 2

1.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn30.39960333830.89
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn31.91960442631.45
3.Iranila PattipilohyDe Dolfijn32.51960523032.71
4.Mariska van EngeldorpZv Aquarius31.47950232632.88
5.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn33.30960011234.21
6.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn36.24950583037.27
7.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn37.60950635437.69
8.Arianne HendriksZaanstad (SG)38.58950302840.48
9.Daniëlle de ReusKzc41.70950590844.05

Senioren 1 en ouder

1.Laura van der VeenA.z.v.d.34.40940409036.45
NG.ZAJacintha van RielAquafit37.918906506
AFGEMLatesha Liem-Kon-TjaDe Dolfijn36.659404566


<< TOP >>
Programmanr. 11
2-1-11 - 17:33
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 4 en later

1.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn29.44960118529.70
2.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn30.34960052730.27
3.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn32.00960046931.92
4.Navin KeizerDe Dolfijn34.19970133733.71FJ 1
5.Jeroen JongertA.z.v.d.33.76960044533.71FJ 2
6.Daan TimmerEZV Enkhuizen35.44970382134.08
7.Matthijs FleumerDe Dolfijn34.82960327334.56
8.Jos KalverboerZV Waterland35.94960224134.71
9.Adam MalashDe Dolfijn37.90970214536.12
10.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn34.68960107536.53
11.Ahmet LimanKzc41.71970421544.39
12.Jeffrey DekkerZv Aquarius49.63960415747.52
13.Maarten van der VeenA.z.v.d.1:02.80990238156.78

Jeugd 1 en 2

1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn27.57940095528.50
2.Gerco KalverboerZV Waterland30.28940023130.51
3.Brecht van KuykEZV Enkhuizen33.74940040733.67
4.Wessel WeedaAquafit36.97930277938.61

Senioren 1 en ouder

1.Jory van der GrachtOeza28.86870109729.14
2.Thom WeverZwemvereniging Hoorn29.49910271130.27


<< TOP >>
Programmanr. 12
2-1-11 - 17:38
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn1:10.6798046841:09.57
50m:33.26100m:1:09.57


<< TOP >>
Programmanr. 13
2-1-11 - 17:40
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco TolEd-Vo58.85950150557.41
50m:27.46100m:57.41


<< TOP >>
Programmanr. 14
2-1-11 - 17:41
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:18.5198010641:16.79
50m:37.30100m:1:16.79
2.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:20.4898003361:16.90
3.Saritha van ZantenZV Waterland1:19.4998012201:19.27
50m:39.08100m:1:19.27
4.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:30.0699005481:25.69
50m:41.90100m:1:25.69
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:28.759803222


<< TOP >>
Programmanr. 15
2-1-11 - 17:43
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick van ZantenZV Waterland1:17.3398003511:16.16
50m:37.00100m:1:16.16
2.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:37.7599000891:39.00
50m:47.90100m:1:39.00
3.Brian OtjesZv Aquarius1:36.0299011351:40.39
50m:46.99100m:1:40.39
AFGEMNiels de JonghZv Aquarius1:21.039603239


<< TOP >>
Programmanr. 16
2-1-11 - 17:45
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa van LangelaarOeza1:34.5497052861:37.53
50m:46.35100m:1:37.53
2.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn1:38.0898046841:39.18
50m:46.67100m:1:39.18


<< TOP >>
Programmanr. 17
2-1-11 - 17:48
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn1:19.6096010751:20.35
50m:37.90100m:1:20.35
AFGEMSander KirillovaDe Dolfijn1:27.769800121


<< TOP >>
Programmanr. 18
2-1-11 - 17:49
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
AFGEMMoesha WartesDe Dolfijn1:19.569901724


<< TOP >>
Programmanr. 19
2-1-11 - 17:51
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
AFGEMSander KirillovaDe Dolfijn1:18.459800121


<< TOP >>
Programmanr. 20
2-1-11 - 17:53
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa BrantjesKzc2:55.9198009502:52.29
50m:38.48100m:1:23.30150m:2:15.52200m:2:52.29
2.Melina KnolZaanstad (SG)2:53.9698022322:54.11
50m:38.92100m:1:23.01150m:2:16.20200m:2:54.11


<< TOP >>
Programmanr. 21
2-1-11 - 17:57
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 22
2-1-11 - 17:57
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saritha van ZantenZV Waterland2:46.6498012202:47.48
50m:39.09100m:1:22.18150m:2:06.18200m:2:47.48


<< TOP >>
Programmanr. 23
2-1-11 - 18:00
Jongens, 200m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 24
2-1-11 - 18:00
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 25
2-1-11 - 18:00
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 26
2-1-11 - 18:00
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 27
2-1-11 - 18:00
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:36.8696005272:39.34
50m:32.73100m:1:12.59150m:1:55.66200m:2:39.34


<< TOP >>
Programmanr. 28
2-1-11 - 18:03
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelDe Dolfijn2:18.6498015282:16.53
50m:32.10100m:1:06.75150m:1:42.21200m:2:16.53
2.Saritha van ZantenZV Waterland2:34.9098012202:42.63
50m:37.45100m:1:20.26150m:2:03.83200m:2:42.63
3.Sabrin el BachaDe Dolfijn2:54.0199005482:44.39
50m:37.41100m:1:18.85150m:2:02.08200m:2:44.39


<< TOP >>
Programmanr. 29
2-1-11 - 18:06
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemEd-Vo2:19.5096002792:17.88
50m:31.02100m:1:06.08150m:1:42.41200m:2:17.88
2.Jason SlijngardDe Dolfijn2:36.5798012652:33.69
50m:33.13100m:1:11.61150m:1:52.89200m:2:33.69
3.Rick van ZantenZV Waterland2:35.2298003512:38.92
50m:34.70100m:1:15.67150m:1:58.02200m:2:38.92


<< TOP >>
Programmanr. 101
2-1-11 - 18:09
Dames, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging HoornNT93051221:11.92
2.Laura van der VeenA.z.v.d.NT94040901:18.36


<< TOP >>
Programmanr. 102
2-1-11 - 18:09
Heren, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom WeverZwemvereniging HoornNT91027111:06.82
2.Jory van der GrachtOezaNT87010971:06.95


<< TOP >>
Programmanr. 103
2-1-11 - 18:09
Meisjes, 100m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia RijkhoffZwemvereniging HoornNT96033381:11.45
2.Kristine ZwaanZwemvereniging HoornNT96044261:12.33
3.Iranila PattipilohyDe DolfijnNT96052301:13.92
4.Manon WiersmaZwemvereniging HoornNT96001121:15.19
5.Arianne HendriksZaanstad (SG)NT95030281:22.82
6.Simone DruijfZwemvereniging HoornNT95058301:23.74


<< TOP >>
Programmanr. 104
2-1-11 - 18:09
Jongens, 100m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank van der WolffZwemvereniging HoornNT94009551:06.49
2.Gerco KalverboerZV WaterlandNT94002311:07.29
3.Wessel WeedaAquafitNT93027791:16.39


<< TOP >>
Programmanr. 105
2-1-11 - 18:09
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelDe DolfijnNT98015281:15.80
2.Kelsey OkkersZaanstad (SG)NT98010621:21.13
3.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)NT97035661:22.59
4.Laura PomstraZwemvereniging HoornNT98050601:24.70
5.Takyiwa SamZwemvereniging HoornNT98046841:25.58


<< TOP >>
Programmanr. 106
2-1-11 - 18:09
Jongens, 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thierry FeldZwemvereniging HoornNT96011851:06.11
2.Yannick VijverZwemvereniging HoornNT96004691:07.14
3.Danny BerlemonZwemvereniging HoornNT96005271:13.54
4.Jeroen JongertA.z.v.d.NT96004451:16.01
5.Rick van ZantenZV WaterlandNT98003511:17.33
6.Jordi KerssensZwemvereniging HoornNT96010751:22.21


<< TOP >>
Programmanr. 107
2-1-11 - 18:09
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rafaëlla van NeeDe DolfijnNT99003581:16.95
2.Kim KenbeekZaanstad (SG)NT99023121:28.28
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)NT00016761:37.55
4.Dagmar SwierZwemvereniging HoornNT99005621:39.06
5.Carmen TavenierZaanstad (SG)NT99041781:40.62
DISHannah BervoetsZaanstad (SG)NT0000726AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 108
2-1-11 - 18:09
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging HoornNT99014911:20.79
2.Mike MoriannerKzcNT99021371:22.63
3.Bas TakkenZwemvereniging HoornNT99016431:24.37
4.Marc CastricumZwemvereniging HoornNT00003211:25.45
5.Brian OtjesZv AquariusNT99011351:27.57
6.Tim WassenaarZaanstad (SG)NT99019691:31.75


<< TOP >>
Programmanr. 109
2-1-11 - 18:09
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaylin StelDe DolfijnNT01002901:32.98
2.Julia EijerZaanstad (SG)NT01004561:34.24
3.Marina van EykenDe DolfijnNT02011961:42.82
4.Rachel JahnZaanstad (SG)NT01009581:45.31
5.Kim GroeneveldZV WaterlandNT01009241:46.15
DISSanne BaardseZwemvereniging HoornNT01016301:42.87RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 110
2-1-11 - 18:09
Jongens, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjoerd JongertA.z.v.d.NT01004271:38.17
2.Niels MartensKzcNT01001111:45.16
3.Tristan DetmersZwemvereniging HoornNT02002211:49.50
4.Stefan KerssensZwemvereniging HoornNT02003611:54.32
5.Frank BouquetA.z.v.d.NT01022791:55.51
6.Tim WijnbergerZwemvereniging HoornNT01004671:58.03