Districtcompetitie deel 5
Dousberg te Maastricht (NED),    11.4.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag, Mix


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 4 x 50m wisselslag          Jongens Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:06.50            2:04.16           
        Ivo BAKKER, 92                             Sven BAMS, 94
        Laurent BAMS, 96                           Philip BAMS, 96
            32.06  2:04.16

  2. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             2:12.75            2:07.64           
        Jeffrey SCHIJNS, 94                        Jordy VROOMEN, 94
        Dion PEELEN, 93                            Philip KAMSTEEG, 93
            33.02  2:07.64

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:18.02            2:18.60           
        Eric SCHEIJEN, 94                          Niels HOOGERWERF, 95
        Jan AKEN, VAN, 95                          Joey DERHAAG, 97
            35.67  2:18.60

  4. ZEPS 1                        ZEPS                   2:26.70            2:24.12           
        Lars van DIDDEN, 97                        Robin LEERS, 92
        Rob DRIESSEN, 93                           Sander COX, 98
            39.55  2:24.12




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 4 x 50m vrije slag          Meisjes Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:00.74            2:00.08           
        Irma van den BRANDT, 97                    Audrey BAMS, 98
        Astrid van den BRANDT, 95                  Ina WILLIGERS, 97
            30.17  2:00.08

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:06.68            2:03.82           
        Anouk HUSTINX, 94                          Sophie LANG, 94
        Rosien MEESEN, 94                          Wynona WILMS, 95
            31.04  2:03.82

  3. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             2:05.92            2:03.98           
        Céline JENNES, 96                          Shania HAENEN, 98
        Janina BECKERS, 98                         Joëlle SAVELBERG, 97
            30.92  2:03.98

  4. ZEPS 1                        ZEPS                   2:33.95            2:26.63           
        Maxime BRANDTS, 98                         Dyonne LEMMENS, 95
        Amber WINKELHUIJZEN, 98                    Sanne BOELHOUWERS, 94
            44.38  2:26.63




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4 en later
11-4-2010 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk ROOSEN                   Zwemclub Eijsden       1:33.91 0100577    1:34.64           
          1:34.64
  2. Alex BUIJS                    Zwemclub Eijsden       1:49.10 0100807    1:49.53           
          1:49.53
  3. Youri van LIJF                Zwemclub Eijsden            NT 0100811    1:58.48           
          1:58.48
 DIS Thimo ELISSEN                 Zwemclub Eijsden            NT 0100809    1:55.73           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:55.73
 DIS Stein KOCH                    Zwemclub Eijsden            NT 0001599    2:03.24           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., + VC
          2:03.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Minioren 4 en later
11-4-2010 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim REBERGEN                  Hellas-Glana           1:58.12 0100676    1:41.91           
          1:41.91
  2. Robin SCHNIJDERBERG           Hellas-Glana           1:52.96 0100256    1:46.10           
          1:46.10
  3. Iris WILLIGERS                Zwemclub Eijsden       1:53.52 0100384    1:49.53           
          1:49.53
  4. Carolien BECKERS              Eurode KZC                  NT 0200078    1:53.98           
          1:53.98
 DIS Fleur WOLFS                   Zwemclub Eijsden       1:56.74 0100778    1:51.20           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:51.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 1 en later
11-4-2010 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. McKenzie KELLY                Eurode KZC               38.00 9805438      37.02           
  2. Renee ROOSEN                  Zwemclub Eijsden         39.58 9900074      38.54           
  3. Lieve GÖBBELS                 Eurode KZC               43.93 0000514      42.12           
  4. Sabine VERTOMMEN              Zwemclub Eijsden         45.74 9804546      42.36           
  5. Hannah BILLMAN                Eurode KZC               44.64 9800576      42.54           
  6. Jody SAVELBERG                Eurode KZC               42.79 9900438      42.82           
  7. Amber KERKHOFS                Zwemclub Eijsden         44.20 0000074      42.86           
  8. Kaitlin HARTIG                Eurode KZC               42.00 9805428      43.92           
  9. Quinty SCHOENS                ZEPS                     46.95 9903246      44.49           
 10. Celine KERKHOFS               Zwemclub Eijsden         47.42 9800548      44.82           
 11. Lynn MEIJERS                  Hellas-Glana             53.02 9803732      44.95           
 12. Manon HERBEN                  Zwemclub Eijsden         50.36 9903116      45.61           
 13. Dahnee DE LA CROIX            Zwemclub Eijsden         47.13 9803064      46.06           
 14. Kirsten THEUNISSEN            Zwemclub Eijsden         45.73 0000072      47.02           
 15. Myrthe GOERTZ                 ZEPS                     50.08 9901902      47.06           
 16. Leonie PACHEN                 Zwemclub Eijsden         46.82 9803062      47.34           
 17. Loes WILLIGERS                Zwemclub Eijsden         49.92 0001232      48.86           
 18. Laura LARUE                   Hellas-Glana             55.29 9802844      52.51           
 19. Anne OSTENDORF                ZEPS                   1:02.84 9901030      57.04           
 20. Eva DEWAIDE                   ZEPS                   1:01.60 9903244    1:01.32           
 DIS Renee FRIJNS                  Zwemclub Eijsden         47.54 9801830      44.73           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Justine HOEKSEL               Zwemclub Eijsden            NT 9803060      56.76           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lauraine DROST                Hellas-Glana             59.64 9903480    1:01.51           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Maartje BUIJS                 Zwemclub Eijsden            NT 9904134    1:19.30           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

  BM Romy RADERMACHER              Hellas-Glana             52.14 0001070      51.75           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 6 en later
11-4-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine WILLIGERS               Zwemclub Eijsden         36.26 9902155      37.36           
  2. Marciano WOLFS                Zwemclub Eijsden         45.02 9803395      42.00 FJ 1      
  3. Stanislav HRISTOV VANEV       Eurode KZC               43.35 9903459      42.00 FJ 2      
  4. Timo WARNIER                  Zwemclub Eijsden         44.36 9900145      43.95           
  5. Tijn WOLFHAGEN                Eurode KZC               50.03 9800427      45.42           
  6. Stefan WILLIGERS              Zwemclub Eijsden         48.75 9803213      46.33           
  7. Sander COX                    ZEPS                     48.67 9803249      48.73           
  8. Jules SINSEL                  Zwemclub Eijsden         51.70 9800389      50.41           
  9. Reuben SMITS                  Eurode KZC               49.30 9800055      51.10           
 10. Kjell BAKKER                  Eurode KZC               51.21 0000297      51.32           
 11. Jussi DIRKS                   ZEPS                     51.64 9901309      52.96           
 12. Gilian HUBERS                 ZEPS                     56.07 9901551      57.10           
 13. Roel HUSTINX                  Hellas-Glana             56.92 9900885      57.34           
 14. Lex CARTER                    Hellas-Glana           1:01.42 0001275      59.13           
 DIS Lard SEIJKENS                 Hellas-Glana           1:00.30 9902111      57.34           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
11-4-2010 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina BECKERS                Eurode KZC             2:17.05 9800574    2:24.45           
          1:09.26  2:24.45
  2. Audrey BAMS                   Zwemclub Eijsden       2:28.94 9803700    2:29.04           
          1:12.73  2:29.04
  3. Shania HAENEN                 Eurode KZC             2:31.05 9802528    2:30.17           
          1:12.61  2:30.17
  4. Clara WILLIGERS               Zwemclub Eijsden       2:39.73 9604088    2:36.29           
          1:14.48  2:36.29
  5. Sabine WETSELS                Zwemclub Eijsden       2:52.11 9704996    2:44.73           
          1:16.70  2:44.73
  6. Kelly GEELEN                  Zwemclub Eijsden       3:19.98 9703408    3:01.07           
          1:26.73  3:01.07

  BM Rianne de CROOCK              Eurode KZC             2:35.15 9801466    2:34.44           
          1:15.42  2:34.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
11-4-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bente SEIJKENS                Hellas-Glana           1:16.76 9802832    1:11.29           
          1:11.29
  2. Kelly CRAENEN                 Hellas-Glana           1:15.04 9700714    1:14.02           
          1:14.02
  3. Amber WINKELHUIJZEN           ZEPS                   1:19.96 9802092    1:14.05           
          1:14.05
  4. Joëlle HOUBEN                 Hellas-Glana           1:14.58 9601416    1:16.20           
          1:16.20
  5. Charissa DROST                Hellas-Glana           1:25.36 9704750    1:18.13           
          1:18.13
  6. Lianne BONNÉ                  Hellas-Glana           1:22.16 9700844    1:22.58           
          1:22.58
  7. Maja ANDRIC                   Hellas-Glana           1:27.03 9701302    1:25.36           
          1:25.36
  8. Maxime BRANDTS                ZEPS                   1:44.36 9805006    1:43.42           
          1:43.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
11-4-2010 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip BAMS                   Zwemclub Eijsden       2:17.83 9600195    2:13.89           
          1:03.83  2:13.89
  2. Timo BILLMAN                  Eurode KZC             2:20.02 9601033    2:20.86           
          1:06.86  2:20.86
  3. Jordy SEVERINS                Eurode KZC             2:22.63 9800559    2:22.07           
          1:07.80  2:22.07
  4. Raoul van LIJF                Zwemclub Eijsden       2:58.26 9802271    2:52.45           
          1:23.19  2:52.45
  5. Sven CLAESSENS                Zwemclub Eijsden       3:00.98 9700213    2:56.13           
          1:27.89  2:56.13
  6. Stan KEULEN                   Eurode KZC             3:19.26 9702421    3:29.57           
          1:35.07  3:29.57
AFGE Stan CEHA                     Zwemclub Eijsden            NT 9700733                      

  BM Jeroen de CROOCK              Eurode KZC             2:34.93 9702025    2:27.07           
          1:09.50  2:27.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
11-4-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Swen COX                      ZEPS                   1:10.87 9604679    1:09.89           
          1:09.89
  2. Brando BOCKEN                 ZEPS                   1:12.11 9600215    1:11.14           
          1:11.14
  3. Joey DERHAAG                  Hellas-Glana           1:18.21 9703941    1:11.78           
          1:11.78
  4. Tim SIEGL                     Hellas-Glana           1:14.89 9603783    1:17.13           
          1:17.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina WILLIGERS                 Zwemclub Eijsden       1:15.50 9702678    1:16.42           
          1:16.42
  2. Meggie SCHREPPERS             Zwemclub Eijsden       1:18.37 9400512    1:18.29           
          1:18.29
  3. Rosien MEESEN                 Hellas-Glana           1:18.80 9402268    1:18.67           
          1:18.67
  4. Joëlle SAVELBERG              Eurode KZC             1:23.54 9702464    1:19.36           
          1:19.36
  5. Anouk HUSTINX                 Hellas-Glana           1:19.36 9402266    1:20.48           
          1:20.48
  6. Céline JENNES                 Eurode KZC             1:24.00 9602154    1:20.54           
          1:20.54
  7. Wynona WILMS                  Hellas-Glana           1:24.08 9503970    1:25.33           
          1:25.33
  8. Sanne BOELHOUWERS             ZEPS                   1:23.39 9403506    1:26.47           
          1:26.47
  9. Dyonne LEMMENS                ZEPS                   1:29.36 9502228    1:29.59           
          1:29.59
 10. Inge BONNÉ                    Hellas-Glana           1:24.54 9404300    1:29.70           
          1:29.70
 11. Veerle WAUBEN                 Hellas-Glana           1:36.42 9502734    1:37.45           
          1:37.45
 12. Bojana ANDRIC                 Hellas-Glana           1:41.04 9503998    1:37.54           
          1:37.54
AFGE Laura van KESSEL              Hellas-Glana           1:37.25 9504040                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
11-4-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent BAMS                  Zwemclub Eijsden       1:11.94 9600193    1:04.57           
          1:04.57
  2. Jordy VROOMEN                 Eurode KZC             1:05.61 9400341    1:04.98           
          1:04.98
  3. Jeffrey SCHIJNS               Eurode KZC             1:10.91 9401797    1:10.36           
          1:10.36
  4. Jan AKEN, VAN                 Hellas-Glana           1:19.57 9504369    1:16.08           
          1:16.08
  5. Karl SCHUTT                   Zwemclub Eijsden       1:16.86 9504147    1:16.34           
          1:16.34
  6. Eric SCHEIJEN                 Hellas-Glana           1:19.98 9405753    1:16.82           
          1:16.82
  7. Niels HOOGERWERF              Hellas-Glana           1:21.60 9505409    1:19.39           
          1:19.39
  8. Lars van DIDDEN               ZEPS                   1:21.03 9701615    1:21.20           
          1:21.20
 DIS Vincent WIJSMAN               Hellas-Glana           1:26.23 9405499    1:30.14           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:30.14

  BM Bart de HEER                  Hellas-Glana           1:16.48 9500359    1:14.17           
          1:14.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
11-4-2010 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma van den BRANDT           Zwemclub Eijsden       1:23.97 9702676    1:19.02           
          1:19.02
  2. Jennifer NELISSEN             Eurode KZC             1:27.45 9602546    1:25.13           
          1:25.13
  3. Julie THEUNISSEN              Zwemclub Eijsden       1:31.29 9700248    1:29.89           
          1:29.89
  4. Denise WETSELS                Zwemclub Eijsden       1:46.11 9506316    1:40.35           
          1:40.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 50m rugslag              Dames Senioren 2 en later
11-4-2010 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie LANG                   Hellas-Glana             38.10 9404998      37.64           
  2. Bo HUCK                       ZEPS                        NT 9307638      39.54           
  3. Munirah BRAAF                 Hellas-Glana             39.20 9305322      39.98           
  4. Charlotte BEX                 Hellas-Glana             42.06 9306214      44.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jochim HERBEN                 Zwemclub Eijsden       1:15.53 9503407    1:13.10           
          1:13.10
  2. Philip KAMSTEEG               Eurode KZC                  NT 9303015    1:14.45           
          1:14.45
  3. Brian SCHIJNS                 Eurode KZC             1:25.57 9500713    1:25.04           
          1:25.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 50m rugslag              Jongens Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin LEERS                   ZEPS                     33.69 9202885      33.13           
  2. Wilco van der SLUIS           Hellas-Glana             35.79 9300469      34.86           
  3. Rob DRIESSEN                  ZEPS                     37.16 9306263      35.01           
  4. Tim HUSTINX                   Hellas-Glana             40.80 9203397      41.67           
AFGE Roy HOOGERWERF                Hellas-Glana             30.60 9203053                      
AFGE Pim THIJERT                   Hellas-Glana             37.18 9305431                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
11-4-2010 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca VROOMEN               Eurode KZC             2:35.12 9301772    2:32.83           
          2:32.83
  2. Natalie WARNIER               Zwemclub Eijsden       2:40.06 9103432    2:42.58           
          2:42.58
  3. Astrid van den BRANDT         Zwemclub Eijsden       2:48.95 9505226    2:46.42           
          2:46.42
  4. Leonora ARETS                 Eurode KZC             2:52.54 9504690    2:49.89           
          2:49.89
  5. Fleur BOELHOUWERS             ZEPS                   2:45.98 9007408    2:50.23           
          2:50.23
  6. Silvy COLLIN                  Hellas-Glana           2:49.84 8900802    2:53.88           
          2:53.88
  7. Meidrie LENSEN                Hellas-Glana           2:53.14 9002302    2:56.39           
          2:56.39
  8. Silvana KLANDER               Hellas-Glana           2:51.81 8902252    3:01.68           
          3:01.68
  9. Rian LENSEN                   Hellas-Glana           3:09.86 8805688    3:08.01           
          3:08.01
 10. Susan STAPPERS                Zwemclub Eijsden       3:17.80 8201594    3:13.23           
          3:13.23
 11. Fabienne JEUKENS              Zwemclub Eijsden       3:11.95 8401156    3:14.76           
          3:14.76
 12. Kim de GROOT                  ZEPS                   3:23.22 8601318    3:18.42           
          3:18.42
AFGE Alicia ICARIO                 Hellas-Glana           2:54.60 8901944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
11-4-2010 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter de HEER                Hellas-Glana           2:19.64 8901141    2:20.04           
          2:20.04
  2. Sander HEIJNEN                ZEPS                        NT 9001199    2:31.62           
          2:31.62
  3. Sven BAMS                     Zwemclub Eijsden       2:31.88 9405853    2:31.78 FJ 1      
          2:31.78
  4. Ivo BAKKER                    Zwemclub Eijsden       2:40.46 9204561    2:31.78 FJ 2      
          2:31.78
  5. Marc VERHAEG                  Hellas-Glana           2:34.96 8905665    2:33.23           
          2:33.23
  6. Mike STORCKEN                 ZEPS                   2:31.64 7801019    2:38.57           
          2:38.57
  7. Michael SCHLIJPER             Eurode KZC             2:56.80 9303691    2:50.10           
          2:50.10
  8. Dion PEELEN                   Eurode KZC             2:54.67 9304051    2:51.32           
          2:51.32
AFGE Laurence SMITS                Eurode KZC             2:50.36 9500007                      
AFGE Martijn PREGLED               Hellas-Glana           2:52.16 8602465                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
11-4-2010 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk ROOSEN                   Zwemclub Eijsden         27.95 0100577      22.77           
  2. Alex BUIJS                    Zwemclub Eijsden         29.12 0100807      24.13           
  3. Thimo ELISSEN                 Zwemclub Eijsden         30.12 0100809      25.64           
  4. Stein KOCH                    Zwemclub Eijsden         31.06 0001599      27.30           
  5. Youri van LIJF                Zwemclub Eijsden         30.13 0100811      29.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
11-4-2010 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim REBERGEN                  Hellas-Glana             24.26 0100676      24.48           
  2. Carolien BECKERS              Eurode KZC               25.98 0200078      25.46 FJ 1      
  3. Fleur WOLFS                   Zwemclub Eijsden         28.80 0100778      25.46 FJ 2      
  4. Robin SCHNIJDERBERG           Hellas-Glana             26.64 0100256      26.29           
  5. Iris WILLIGERS                Zwemclub Eijsden         25.75 0100384      26.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
11-4-2010 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. McKenzie KELLY                Eurode KZC             1:12.70 9805438    1:11.51           
          1:11.51
  2. Celine KERKHOFS               Zwemclub Eijsden       1:11.51 9800548    1:12.24           
          1:12.24
  3. Renee ROOSEN                  Zwemclub Eijsden       1:13.04 9900074    1:13.32           
          1:13.32
  4. Amber KERKHOFS                Zwemclub Eijsden       1:16.29 0000074    1:18.76           
          1:18.76
  5. Dahnee DE LA CROIX            Zwemclub Eijsden       1:18.48 9803064    1:20.57           
          1:20.57
  6. Sabine VERTOMMEN              Zwemclub Eijsden       1:23.07 9804546    1:20.74           
          1:20.74
  7. Renee FRIJNS                  Zwemclub Eijsden       1:21.54 9801830    1:21.45           
          1:21.45
  8. Lieve GÖBBELS                 Eurode KZC             1:21.64 0000514    1:21.64           
          1:21.64
  9. Manon HERBEN                  Zwemclub Eijsden       1:21.80 9903116    1:22.73           
          1:22.73
 10. Loes WILLIGERS                Zwemclub Eijsden       1:25.30 0001232    1:24.80           
          1:24.80
 11. Kirsten THEUNISSEN            Zwemclub Eijsden       1:24.44 0000072    1:25.20           
          1:25.20
 12. Leonie PACHEN                 Zwemclub Eijsden       1:27.17 9803062    1:25.80           
          1:25.80
 13. Kaitlin HARTIG                Eurode KZC             1:24.70 9805428    1:26.57           
          1:26.57
 14. Hannah BILLMAN                Eurode KZC             1:29.38 9800576    1:27.26           
          1:27.26
 15. Jody SAVELBERG                Eurode KZC             1:25.52 9900438    1:28.59           
          1:28.59
 16. Justine HOEKSEL               Zwemclub Eijsden       1:31.21 9803060    1:32.48           
          1:32.48
 17. Maartje BUIJS                 Zwemclub Eijsden            NT 9904134    2:03.76           
          2:03.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
11-4-2010 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lynn MEIJERS                  Hellas-Glana             36.14 9803732      35.23           
  2. Quinty SCHOENS                ZEPS                     47.18 9903246      38.41           
  3. Myrthe GOERTZ                 ZEPS                     39.51 9901902      39.54           
  4. Laura LARUE                   Hellas-Glana             46.74 9802844      39.80           
  5. Eva DEWAIDE                   ZEPS                     46.82 9903244      40.32           
  6. Sjuul GOMMANS                 Hellas-Glana             47.16 9902502      45.29           
  7. Anne OSTENDORF                ZEPS                     48.92 9901030      45.39           
  8. Lauraine DROST                Hellas-Glana             50.29 9903480      50.91           

  BM Romy RADERMACHER              Hellas-Glana             43.20 0001070      40.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
11-4-2010 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine WILLIGERS               Zwemclub Eijsden       1:09.14 9902155    1:09.37           
          1:09.37
  2. Marciano WOLFS                Zwemclub Eijsden       1:15.46 9803395    1:14.74           
          1:14.74
  3. Reuben SMITS                  Eurode KZC             1:22.99 9800055    1:20.84           
          1:20.84
  4. Tijn WOLFHAGEN                Eurode KZC             1:23.79 9800427    1:20.92           
          1:20.92
  5. Stanislav HRISTOV VANEV       Eurode KZC             1:21.08 9903459    1:22.03           
          1:22.03
  6. Stefan WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       1:22.64 9803213    1:22.67           
          1:22.67
  7. Timo WARNIER                  Zwemclub Eijsden       1:22.54 9900145    1:23.54           
          1:23.54
  8. Kjell BAKKER                  Eurode KZC             1:22.89 0000297    1:26.10           
          1:26.10
  9. Jules SINSEL                  Zwemclub Eijsden       1:27.48 9800389    1:32.04           
          1:32.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
11-4-2010 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gilian HUBERS                 ZEPS                     39.82 9901551      39.25           
  2. Lard SEIJKENS                 Hellas-Glana             39.20 9902111      39.32           
  3. Sander COX                    ZEPS                     38.04 9803249      41.45           
  4. Jussi DIRKS                   ZEPS                     45.83 9901309      41.83           
  5. Lex CARTER                    Hellas-Glana             49.10 0001275      45.29           
  6. Roel HUSTINX                  Hellas-Glana             48.02 9900885      50.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
11-4-2010 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania HAENEN                 Eurode KZC               42.45 9802528      41.48           
  2. Janina BECKERS                Eurode KZC               41.76 9800574      41.91           
  3. Amber WINKELHUIJZEN           ZEPS                     46.17 9802092      42.60           
  4. Bente SEIJKENS                Hellas-Glana             44.33 9802832      42.73           
  5. Kelly CRAENEN                 Hellas-Glana             45.12 9700714      44.48           
  6. Joëlle HOUBEN                 Hellas-Glana             44.04 9601416      44.98 FJ 1      
  7. Clara WILLIGERS               Zwemclub Eijsden         45.75 9604088      44.98 FJ 2      
  8. Kelly GEELEN                  Zwemclub Eijsden         47.43 9703408      45.36           
  9. Audrey BAMS                   Zwemclub Eijsden         46.23 9803700      45.81           
 10. Maja ANDRIC                   Hellas-Glana             46.07 9701302      45.91           
 11. Charissa DROST                Hellas-Glana             49.10 9704750      47.76           
 12. Sabine WETSELS                Zwemclub Eijsden         48.17 9704996      48.13           
 13. Maxime BRANDTS                ZEPS                     53.80 9805006      49.70           
 14. Lianne BONNÉ                  Hellas-Glana             48.99 9700844      50.70           

  BM Rianne de CROOCK              Eurode KZC                  NT 9801466      46.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
11-4-2010 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo BILLMAN                  Eurode KZC               44.29 9601033      37.41           
  2. Philip BAMS                   Zwemclub Eijsden         40.44 9600195      38.62           
  3. Swen COX                      ZEPS                     47.38 9604679      40.89           
  4. Jordy SEVERINS                Eurode KZC               42.16 9800559      43.20           
  5. Brando BOCKEN                 ZEPS                     48.45 9600215      43.86           
  6. Sven CLAESSENS                Zwemclub Eijsden         50.00 9700213      47.04           
  7. Joey DERHAAG                  Hellas-Glana             48.23 9703941      47.80           
  8. Raoul van LIJF                Zwemclub Eijsden         50.63 9802271      48.16           
  9. Tim SIEGL                     Hellas-Glana             53.07 9603783      48.67           
 DIS Stan KEULEN                   Eurode KZC               47.64 9702421      45.92           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Stan CEHA                     Zwemclub Eijsden         50.23 9700733                      

  BM Jeroen de CROOCK              Eurode KZC                  NT 9702025      42.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina WILLIGERS                 Zwemclub Eijsden       2:45.64 9702678    2:46.98           
          1:21.95  2:46.98
  2. Céline JENNES                 Eurode KZC             2:49.54 9602154    2:47.57           
          1:20.90  2:47.57
  3. Meggie SCHREPPERS             Zwemclub Eijsden            NT 9400512    2:50.42           
          1:23.45  2:50.42
  4. Joëlle SAVELBERG              Eurode KZC             2:49.12 9702464    2:54.57           
          1:23.86  2:54.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosien MEESEN                 Hellas-Glana           1:24.36 9402268    1:22.67           
          1:22.67
  2. Anouk HUSTINX                 Hellas-Glana           1:21.57 9402266    1:23.44           
          1:23.44
  3. Dyonne LEMMENS                ZEPS                   1:29.07 9502228    1:28.20           
          1:28.20
  4. Sanne BOELHOUWERS             ZEPS                   1:29.45 9403506    1:31.45           
          1:31.45
  5. Wynona WILMS                  Hellas-Glana           1:25.37 9503970    1:37.24           
          1:37.24
  6. Veerle WAUBEN                 Hellas-Glana           1:39.73 9502734    1:38.62           
          1:38.62
  7. Bojana ANDRIC                 Hellas-Glana           1:40.71 9503998    1:44.17           
          1:44.17
 DIS Inge BONNÉ                    Hellas-Glana           1:27.64 9404300                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Laura van KESSEL              Hellas-Glana           1:41.27 9504040                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
11-4-2010 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy VROOMEN                 Eurode KZC             2:17.89 9400341    2:19.29           
          2:19.29
  2. Laurent BAMS                  Zwemclub Eijsden       2:21.72 9600193    2:22.45           
          1:09.10  2:22.45
  3. Karl SCHUTT                   Zwemclub Eijsden       3:08.26 9504147    2:46.10           
          2:46.10
  4. Jeffrey SCHIJNS               Eurode KZC             2:40.54 9401797    2:46.11           
          1:19.82  2:46.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
11-4-2010 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eric SCHEIJEN                 Hellas-Glana           1:19.65 9405753    1:16.57           
          1:16.57
  2. Jan AKEN, VAN                 Hellas-Glana           1:23.30 9504369    1:18.09           
          1:18.09
  3. Niels HOOGERWERF              Hellas-Glana           1:23.86 9505409    1:20.83           
          1:20.83
  4. Lars van DIDDEN               ZEPS                   1:24.13 9701615    1:27.16           
          1:27.16
  5. Vincent WIJSMAN               Hellas-Glana           1:38.64 9405499    1:28.98           
          1:28.98

  BM Bart de HEER                  Hellas-Glana           1:18.26 9500359    1:15.51           
          1:15.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
11-4-2010 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma van den BRANDT           Zwemclub Eijsden       1:07.86 9702676    1:08.46           
          1:08.46
  2. Sophie LANG                   Hellas-Glana           1:20.20 9404998    1:09.76           
          1:09.76
  3. Jennifer NELISSEN             Eurode KZC             1:16.29 9602546    1:13.24           
          1:13.24
  4. Julie THEUNISSEN              Zwemclub Eijsden       1:18.33 9700248    1:13.98           
          1:13.98
  5. Bo HUCK                       ZEPS                   1:21.07 9307638    1:15.80           
          1:15.80
  6. Munirah BRAAF                 Hellas-Glana           1:11.86 9305322    1:19.39           
          1:19.39
  7. Charlotte BEX                 Hellas-Glana           1:18.00 9306214    1:25.54           
          1:25.54
  8. Denise WETSELS                Zwemclub Eijsden       1:28.51 9506316    1:27.99           
          1:27.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
11-4-2010 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin LEERS                   ZEPS                     58.70 9202885      59.54           
            59.54
  2. Wilco van der SLUIS           Hellas-Glana           1:04.28 9300469    1:01.82           
          1:01.82
  3. Rob DRIESSEN                  ZEPS                   1:03.32 9306263    1:01.98           
          1:01.98
  4. Jochim HERBEN                 Zwemclub Eijsden       1:03.42 9503407    1:02.51           
          1:02.51
  5. Philip KAMSTEEG               Eurode KZC                  NT 9303015    1:05.28           
          1:05.28
  6. Brian SCHIJNS                 Eurode KZC             1:12.98 9500713    1:10.08           
          1:10.08
  7. Tim HUSTINX                   Hellas-Glana           1:17.45 9203397    1:20.33           
          1:20.33
AFGE Roy HOOGERWERF                Hellas-Glana             57.68 9203053                      
AFGE Pim THIJERT                   Hellas-Glana           1:00.37 9305431                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
11-4-2010 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Natalie WARNIER               Zwemclub Eijsden         29.34 9103432      29.58           
  2. Roos LEMMEN                   Eurode KZC               29.68 8403078      30.10 FJ 1      
  3. Astrid van den BRANDT         Zwemclub Eijsden         29.76 9505226      30.10 FJ 2      
  4. Rebecca VROOMEN               Eurode KZC               30.20 9301772      30.10 FJ 3      
  5. Silvy COLLIN                  Hellas-Glana             30.41 8900802      30.98           
  6. Leonora ARETS                 Eurode KZC               32.07 9504690      31.28           
  7. Fleur BOELHOUWERS             ZEPS                     30.51 9007408      31.42           
  8. Meidrie LENSEN                Hellas-Glana             32.16 9002302      32.67           
  9. Silvana KLANDER               Hellas-Glana             31.76 8902252      32.95           
 10. Fabienne JEUKENS              Zwemclub Eijsden         33.08 8401156      33.64           
 11. Rian LENSEN                   Hellas-Glana             34.42 8805688      34.32           
 12. Kim de GROOT                  ZEPS                     34.35 8601318      34.48           
 13. Susan STAPPERS                Zwemclub Eijsden         34.92 8201594      34.84           
  NG Alicia ICARIO                 Hellas-Glana             30.70 8901944                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
11-4-2010 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven BAMS                     Zwemclub Eijsden         27.02 9405853      26.80           
  2. Sander HEIJNEN                ZEPS                     28.06 9001199      26.93           
  3. Pieter de HEER                Hellas-Glana             26.32 8901141      26.96           
  4. Mike STORCKEN                 ZEPS                     26.89 7801019      26.97           
  5. Ivo BAKKER                    Zwemclub Eijsden         26.79 9204561      27.82           
  6. Marc VERHAEG                  Hellas-Glana             27.46 8905665      27.89           
  7. Dion PEELEN                   Eurode KZC               31.58 9304051      31.02           
  8. Michael SCHLIJPER             Eurode KZC               32.65 9303691      31.48           
AFGE Laurence SMITS                Eurode KZC               29.47 9500007                      
AFGE Martijn PREGLED               Hellas-Glana             27.79 8602465                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 2 en later
11-4-2010 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:05.25            2:04.11           
        Philip BAMS, 96                            Raoul van LIJF, 98
        Marciano WOLFS, 98                         Laurent BAMS, 96
            28.84  2:04.11

  2. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             2:13.30            2:10.86           
        Timo BILLMAN, 96                           Tijn WOLFHAGEN, 98
        Jordy SEVERINS, 98                         Reuben SMITS, 98
            29.54  2:10.86

  3. ZEPS 1                        ZEPS                   2:11.88            2:12.57           
        Lars van DIDDEN, 97                        Swen COX, 96
        Brando BOCKEN, 96                          Sander COX, 98
            30.60  2:12.57





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Alle, 8 x 50m vrije slag                                 Mix
11-4-2010 - 17:25              (1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       3:51.55            3:50.86           
        Philip BAMS, 96                            Jochim HERBEN, 95
        Audrey BAMS, 98                            Irma van den BRANDT, 97
        Laurent BAMS, 96                           Ivo BAKKER, 92
        Ina WILLIGERS, 97                          Natalie WARNIER, 91
          3:50.86

  2. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             3:56.47            3:58.52           
        Jordy SEVERINS, 98                         Jeffrey SCHIJNS, 94
        Janina BECKERS, 98                         Rebecca VROOMEN, 93
        Timo BILLMAN, 96                           Jordy VROOMEN, 94
        Céline JENNES, 96                          Roos LEMMEN, 84
            30.13  3:58.52

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:02.67            4:02.13           
        Joey DERHAAG, 97                           Wilco van der SLUIS, 93
        Joëlle HOUBEN, 96                          Rosien MEESEN, 94
        Eric SCHEIJEN, 94                          Pieter de HEER, 89
        Anouk HUSTINX, 94                          Silvy COLLIN, 89
            30.26  4:02.13

  4. ZEPS 1                        ZEPS                   4:09.71            4:11.99           
        Brando BOCKEN, 96                          Robin LEERS, 92
        Amber WINKELHUIJZEN, 98                    Bo HUCK, 93
        Swen COX, 96                               Mike STORCKEN, 78
        Sanne BOELHOUWERS, 94                      Fleur BOELHOUWERS, 90
            32.51  4:11.99

  5. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           4:06.87            4:16.64           
        Tim SIEGL, 96                              Tim HUSTINX, 92
        Kelly CRAENEN, 97                          Meidrie LENSEN, 90
        Niels HOOGERWERF, 95                       Marc VERHAEG, 89
        Sophie LANG, 94                            Alicia ICARIO, 89
          4:16.64

  6. Eurode KZC 2                  Eurode KZC             4:22.11            4:21.54           
        Stan KEULEN, 97                            Dion PEELEN, 93
        McKenzie KELLY, 98                         Jennifer NELISSEN, 96
        Brian SCHIJNS, 95                          Philip KAMSTEEG, 93
        Joëlle SAVELBERG, 97                       Leonora ARETS, 95
            36.80  4:21.54

AFGE Hellas-Glana 3                Hellas-Glana           4:23.39                              
        Lard SEIJKENS, 99                          Pim THIJERT, 93
        Lianne BONNÉ, 97                           Charlotte BEX, 93
        Jan AKEN, VAN, 95                          Martijn PREGLED, 86
        Wynona WILMS, 95                           Silvana KLANDER, 89




SPLASH Meet Manager 2007Registered to zwemclub eijsden