Nr. 1. Alle, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1 en 2
Nr. 5. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 6. Heren, 400m wisselslag  Junioren 3 en ouder
Nr. 7. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 8. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 10. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 11. Dames, 1500m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 1500m vrije slag  Junioren 1 en ouder


LAC 2e ronde 2010
Zaandam, 19.12.2010


Programmanr. 1
19-12-2010
100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.José BijlHet Y1:49.1101009481:46.10
50m:52.39100m:1:46.10
DISNaomi BuurOEZA1:50.0301015201:48.32RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:50.36100m:1:48.32

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Nick StikkelmanDaw1:39.0901005931:37.91
50m:46.58100m:1:37.91
2.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:39.8001007471:41.02
50m:50.07100m:1:41.02
3.Niels MartensKZC1:47.9301001111:43.09
50m:50.09100m:1:43.09


<< TOP >>
Programmanr. 2
19-12-2010
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fabiënne VorkOceanus3:02.6199024943:00.17
50m:41.09100m:1:26.55150m:2:20.33200m:3:00.17
2.Lianne BouwmeesterOceanus3:08.1100009563:06.26
50m:41.32100m:1:28.68150m:2:25.07200m:3:06.26
3.Femke StevensZaanstad (SG)3:13.9599015463:14.06
50m:43.29100m:1:32.82150m:2:28.33200m:3:14.06
4.Lulu-May VerbeekOceanus3:37.0300009583:21.69
50m:45.76100m:1:38.64150m:2:38.54200m:3:21.69
5.Frederique WennekesZ&PC AquaWaarDNT99051443:22.54
50m:46.13100m:1:36.01150m:2:35.47200m:3:22.54
6.Susan BeemsterboerDe Reuring3:25.0699041583:27.48
50m:44.85100m:1:36.83150m:2:34.94200m:3:27.48
7.Serena van StratenZ&PC AquaWaarDNT99047763:28.71
50m:49.88100m:1:38.87150m:2:41.14200m:3:28.71
8.Viveka VerhageDaw3:35.0600014803:37.02
50m:53.04100m:1:48.51150m:2:49.32200m:3:37.02
9.Carmen TavenierZaanstad (SG)4:03.8399041783:37.49FJ 1
50m:54.00100m:1:47.89150m:2:47.36200m:3:37.49
10.Shira de HaanOEZA3:48.3800011303:37.49FJ 2
50m:50.94100m:1:48.09150m:2:48.86200m:3:37.49
11.Nina van MastwijkOceanus3:44.6499026163:43.87
50m:55.32100m:1:52.31150m:2:52.81200m:3:43.87
12.Tessa WesterborgKZC4:06.3199019144:01.58
50m:58.88100m:1:58.19150m:3:07.34200m:4:01.58
DISAnna DahchiZ&PC AquaWaarDNT00009303:37.28VE+SD
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:53.09100m:1:46.53150m:2:51.43200m:3:37.28
DISShirley LippusKZC3:43.2599014063:43.46RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:54.63100m:1:59.42150m:2:57.30200m:3:43.46
AFGEMKim KenbeekZaanstad (SG)3:12.899902312
AFGEMIsaa EbbingeOceanus3:46.870001314
AFGEMMaricha VeenendaalZaanstad (SG)3:32.049903510
AFGEMChayenne MoskKZCNT0001022
AFGEMMarjolein VisserDe Reuring3:39.619902216
AFGEMAmber RademakerOceanusNT0002772


<< TOP >>
Programmanr. 3
19-12-2010
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WeeningOceanus3:06.0000008152:48.64
100m:1:21.45200m:2:48.64
2.Ian van TielWZ&PC Purmerend3:01.0900003492:58.38
50m:41.13100m:1:24.99150m:2:19.10200m:2:58.38
3.Reijer BoodtDe Dolfijn2:56.7699010013:04.35
50m:38.88100m:1:26.74150m:2:23.13200m:3:04.35
4.Mike MoriannerKZC3:03.0599021373:04.84
50m:40.82100m:1:30.32150m:2:23.66200m:3:04.84
5.Joost van ErkelensDaw3:05.7999019273:09.50
50m:43.19100m:1:31.93150m:2:25.53200m:3:09.50
6.Phil BrantjesKZC3:11.0400004853:10.40
50m:43.74100m:1:30.97150m:2:30.73200m:3:10.40
7.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:27.1899019693:14.98
50m:47.13100m:1:39.10150m:2:35.93200m:3:14.98
8.Raoul LieverstZaanstad (SG)3:27.1799007133:17.84
50m:42.18100m:1:34.68150m:2:32.46200m:3:17.84
9.Brian OtjesZv Aquarius3:20.2399011353:22.26
50m:41.67100m:1:35.26200m:3:22.26
10.Barry van EngeldorpZv Aquarius3:29.7899000893:35.85
50m:50.49100m:1:44.28150m:2:47.34200m:3:35.85
11.Daan In de BraektZaanstad (SG)3:28.6899005713:36.91
50m:50.66100m:1:46.81150m:2:47.28200m:3:36.91
12.Milan ProsecZaanstad (SG)3:48.2799005693:38.50
50m:49.54100m:1:45.04150m:2:49.32200m:3:38.50
13.Sebastian van der BornOceanusNT00008053:46.40
50m:52.51100m:1:53.22150m:2:56.69200m:3:46.40
14.Dion van den HeuvelOceanusNT00008013:52.16
50m:55.64100m:1:53.89150m:3:00.56200m:3:52.16
DISFriso DatemaDaw3:30.9000030273:18.02VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:50.10100m:1:37.82150m:2:34.95200m:3:18.02
DISBaran MattagiZaanstad (SG)NT00006293:53.06SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:00.61100m:2:03.83150m:3:04.83200m:3:53.06
AFGEMRoan van BakelOceanusNT9901723
AFGEMTim KieftZaanstad (SG)3:28.599901921
AFGEMKaj van der PalKZC3:30.229902135
AFGEMDaniel KrymchanskyOceanus3:46.469901759
AFGEMHaron MalashDe DolfijnNT0000541


<< TOP >>
Programmanr. 4
19-12-2010
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick de MercadoOceanus2:42.7397006732:38.10
50m:33.29100m:1:15.87150m:2:03.91200m:2:38.10
2.Bart SommelingOceanus2:43.1798007652:39.79
50m:35.09100m:1:16.82150m:2:04.66200m:2:39.79
AFGEMAdam MalashDe Dolfijn3:06.809702145
AFGEMOlaf van der ZwaardOceanus3:45.669802777
AFGEMLex SandburgZaanstad (SG)2:48.859800699


<< TOP >>
Programmanr. 5
19-12-2010
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y5:13.8287053465:24.07
50m:
100m:
33.18
1:12.72
150m:
200m:
1:50.96
2:30.24
250m:
300m:
3:19.38
4:09.64
350m:
400m:
4:47.14
5:24.07
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn5:28.4496033385:26.50
50m:
100m:
33.64
1:14.42
150m:
200m:
1:55.87
2:36.33
250m:
300m:
3:24.52
4:13.64
350m:
400m:
4:52.11
5:26.50
3.Serena StelDe DolfijnNT98015285:33.10
50m:
100m:
36.57
1:19.57
150m:
200m:
2:01.29
2:41.07
250m:
300m:
3:31.16
4:21.13
350m:
400m:
4:58.49
5:33.10
4.Tamara GroveOceanus5:56.8796012665:37.82
50m:
100m:
33.80
1:15.70
150m:
200m:
1:59.82
2:41.57
250m:
300m:
3:30.51
4:22.04
350m:
400m:
5:00.04
5:37.82
5.Melissa ZwaanDaw5:26.2591036665:38.73
50m:33.84300m:4:22.91350m:5:01.01400m:5:38.73
6.Maxime van den HeuvelOceanus5:30.0097010045:43.40
50m:
100m:
34.29
1:13.37
150m:
200m:
1:57.23
2:40.45
250m:
300m:
3:32.19
4:23.24
350m:
400m:
5:04.21
5:43.40
7.Maxine AlfonsiDaw5:48.5195029005:49.48
50m:
100m:
36.20
1:21.34
150m:
200m:
2:04.55
2:47.27
250m:
300m:
3:36.38
4:25.04
350m:
400m:
5:07.98
5:49.48
8.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)6:10.2295054545:54.46
50m:
100m:
36.55
1:24.87
150m:
200m:
2:11.08
2:56.43
250m:
300m:
3:46.25
4:35.33
350m:
400m:
5:15.16
5:54.46
9.Mariska van EngeldorpZv Aquarius5:42.7495023266:04.56
50m:
100m:
34.03
1:19.78
150m:
200m:
2:07.35
2:56.59
250m:
300m:
3:47.71
4:40.71
350m:
400m:
5:23.31
6:04.56
10.Lisa BrantjesKZC6:16.4698009506:06.30
50m:
100m:
39.66
1:27.15
150m:
200m:
2:13.82
2:58.43
250m:
300m:
3:54.03
4:48.85
350m:
400m:
5:29.00
6:06.30
11.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius6:24.9485039346:06.78
50m:
100m:
35.67
1:19.86
150m:
200m:
2:08.19
2:54.76
250m:
300m:
3:49.50
4:44.03
350m:
400m:
5:25.81
6:06.78
12.Elise DekkerDe Dolfijn6:42.4497009766:08.80
50m:
100m:
38.80
1:27.54
150m:
200m:
2:11.39
2:55.14
250m:
300m:
3:50.33
4:46.83
350m:
400m:
5:28.20
6:08.80
13.Kelsey OkkersZaanstad (SG)NT98010626:20.34
50m:
100m:
41.17
1:32.48
150m:
200m:
2:23.29
3:10.63
250m:
300m:
4:01.90
4:54.41
350m:
400m:
5:38.36
6:20.34
14.Danielle VisserDe Reuring6:13.5197013466:23.78
50m:
100m:
39.77
1:27.97
150m:
200m:
2:18.82
3:07.19
250m:
300m:
4:02.59
4:59.37
350m:
400m:
5:42.12
6:23.78
15.Rachael KretschWzk6:23.4896029046:26.32
50m:
100m:
42.01
1:31.75
150m:
200m:
2:20.61
3:07.09
250m:
300m:
4:02.60
4:59.34
350m:
400m:
5:42.70
6:26.32
16.Lisa MartelhoffHet Y6:41.4895042586:27.51
50m:
100m:
39.92
1:31.64
150m:
200m:
2:19.86
3:06.73
250m:
300m:
4:01.70
4:58.51
350m:
400m:
5:44.36
6:27.51
17.Sarissa WiersumZaanstad (SG)NT97045187:39.80
50m:
100m:
49.42
1:49.23
150m:
200m:
2:47.95
3:44.07
250m:
300m:
4:50.89
5:58.26
350m:
400m:
6:47.48
7:39.80
AFGEMNadine ScheeveZaanstad (SG)NT9700684
AFGEMZoë van der KwaakZaanstad (SG)NT9801064
AFGEMLaura StokxDaw6:13.189601510


<< TOP >>
Programmanr. 6
19-12-2010
Heren, 400m wisselslagJunioren 3 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem4:42.7193006534:33.56
50m:
100m:
29.47
1:02.37
150m:
200m:
1:37.14
2:11.26
250m:
300m:
2:49.86
3:29.18
350m:
400m:
4:01.81
4:33.56
2.Jeffrey ReijndersOceanus4:48.6395008775:04.88
50m:
100m:
30.38
1:06.47
150m:
200m:
1:45.97
2:24.63
250m:
300m:
3:07.66
3:52.82
350m:
400m:
4:29.32
5:04.88
3.Jos VergeerOceanus5:10.0091027475:13.11
50m:
100m:
30.59
1:07.06
150m:
200m:
1:49.29
2:29.93
250m:
300m:
3:16.92
4:04.62
350m:
400m:
4:39.45
5:13.11
4.Wessel de JongOceanus5:34.3496014475:14.09
50m:
100m:
33.49
1:14.50
150m:
200m:
1:54.59
2:33.69
250m:
300m:
3:16.84
4:01.23
350m:
400m:
4:37.79
5:14.09
5.Sjors LieverstDaw5:03.3095013895:14.88
50m:
100m:
31.46
1:09.53
150m:
250m:
1:49.64
3:13.96
300m:
350m:
4:00.71
4:38.71
400m:5:14.88
6.Thomas VeroudenOceanus5:30.0096028555:19.35
50m:
100m:
33.72
1:13.87
150m:
200m:
1:55.50
2:36.10
250m:
300m:
3:21.76
4:07.56
350m:
400m:
4:44.43
5:19.35
7.Jory van der GrachtOEZA5:09.3687010975:20.08
50m:
100m:
31.65
1:08.81
150m:
200m:
1:51.54
2:33.02
250m:
300m:
3:18.33
4:04.94
350m:
400m:
4:42.44
5:20.08
8.Martijn de MercadoOceanus5:40.0095022135:28.61
50m:
100m:
34.90
1:18.89
150m:
200m:
2:01.40
2:43.32
250m:
300m:
3:30.15
4:17.06
350m:
400m:
4:53.22
5:28.61
9.Arjan BellaartOceanus5:38.4469000795:31.46
50m:
100m:
32.30
1:11.51
150m:
200m:
1:54.20
2:35.42
250m:
300m:
3:24.89
4:14.82
350m:
400m:
4:53.83
5:31.46
10.Ronald GroveOceanus5:38.3961001615:40.58
50m:
100m:
34.81
1:18.27
150m:
200m:
2:05.03
2:50.06
250m:
300m:
3:36.43
4:24.14
350m:
400m:
5:02.39
5:40.58
11.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)5:32.9487010415:52.96
50m:
100m:
34.24
1:16.77
150m:
200m:
2:02.81
2:47.26
250m:
300m:
3:36.92
4:29.29
350m:
400m:
5:11.50
5:52.96
12.Jasper FalkDaw6:04.1095027855:56.70
50m:
100m:
39.85
1:29.14
150m:
200m:
2:15.75
2:59.65
250m:
300m:
3:51.71
4:44.92
350m:
400m:
5:21.47
5:56.70
13.Casper GrasZaanstad (SG)5:59.6192004036:05.42
50m:
100m:
37.23
1:25.65
150m:
200m:
2:11.90
2:57.86
250m:
300m:
3:49.12
4:41.01
350m:
400m:
5:23.46
6:05.42
14.Donald UijtenbogaartHet Y5:49.8147001076:09.38
50m:
100m:
38.16
1:22.88
150m:
200m:
2:12.76
3:02.26
250m:
300m:
3:55.26
4:48.75
350m:
400m:
5:29.62
6:09.38
15.Menno KoolhaasOceanusNT95058636:09.46
50m:
100m:
36.57
1:23.28
150m:
200m:
2:08.96
2:55.72
250m:
300m:
3:51.46
4:47.57
350m:
400m:
5:28.21
6:09.46
16.Danny SchmidtZaanstad (SG)6:23.7696023116:10.45
50m:
100m:
34.99
1:24.02
150m:
200m:
2:13.18
3:00.58
250m:
300m:
3:53.77
4:48.00
350m:
400m:
5:30.36
6:10.45
17.Remco VisserDe Reuring6:24.4695031856:17.78
50m:
100m:
37.72
1:27.82
150m:
200m:
2:11.94
2:55.66
250m:
300m:
3:55.21
4:56.17
350m:
400m:
5:36.82
6:17.78
18.Matthijs HellingOceanusNT96010436:21.28
50m:
100m:
40.15
1:31.00
150m:
200m:
2:17.75
3:04.12
250m:
300m:
4:00.37
4:50.76
350m:
400m:
5:39.37
6:21.28
19.Martijn FalkDaw6:41.0896014576:23.56
50m:
100m:
47.68
1:41.74
150m:
200m:
2:30.47
3:17.26
250m:
300m:
4:10.83
5:04.99
350m:
400m:
5:44.96
6:23.56
20.Matthijs FleumerDe Dolfijn6:25.6096032736:35.54
50m:
100m:
40.23
1:32.08
150m:
200m:
2:21.04
3:07.92
250m:
300m:
4:04.17
5:02.26
350m:
400m:
5:49.51
6:35.54
21.Joey de DeckerZ&PC AquaWaarD7:02.7195058197:13.47
50m:
100m:
41.86
1:37.95
150m:
200m:
2:33.66
3:28.81
250m:
300m:
4:29.69
5:32.04
350m:
400m:
6:25.08
7:13.47
DISVincent MoolhuijsenOceanus4:48.2294012154:46.37VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
50m:
100m:
29.75
1:04.01
150m:
200m:
1:40.75
2:16.33
250m:
300m:
2:58.36
3:41.66
350m:
400m:
4:14.60
4:46.37
DISMats SandburgZaanstad (SG)NT96009917:47.42VD+RD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
50m:
100m:
52.80
1:58.66
150m:
200m:
2:56.63
3:53.35
250m:
300m:
4:56.17
6:01.86
350m:
400m:
6:53.83
7:47.42
AFGEMMax WegbransOceanus6:00.009403541
AFGEMPepijn JorinkDaw5:47.509502575
AFGEMBarry KleijneOEZA5:18.839300661
AFGEMBjork WestmeijerZ&PC AquaWaarD6:55.519504351


<< TOP >>
Programmanr. 7
19-12-2010
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Kaylin StelDe Dolfijn6:30.7401002906:21.92
50m:
100m:
42.10
1:29.95
150m:
200m:
2:19.80
3:09.86
250m:
300m:
3:58.86
4:48.13
350m:
400m:
5:37.39
6:21.92
2.Giulia CorsiOceanus7:30.0001004687:09.20
50m:
100m:
44.69
1:37.00
150m:
200m:
2:33.71
3:29.86
250m:
300m:
4:26.37
5:22.36
350m:
400m:
6:18.90
7:09.20
3.José BijlHet Y7:38.1901009487:19.97
50m:
100m:
45.28
1:39.57
150m:
200m:
2:37.58
3:35.05
250m:
300m:
4:33.88
5:31.92
350m:
400m:
6:28.40
7:19.97
4.Sam EveleensOceanusNT01005087:21.99
50m:
100m:
46.43
1:40.49
150m:
200m:
2:37.27
3:32.63
250m:
300m:
4:30.62
5:26.84
350m:
400m:
6:25.75
7:21.99
5.Pien BoodtDe DolfijnNT01009827:38.67
50m:
100m:
50.24
1:46.15
150m:
200m:
2:45.83
3:44.48
250m:
300m:
4:44.45
5:42.08
350m:
400m:
6:41.45
7:38.67
6.Amber BellaartOceanusNT01012607:42.44
50m:
100m:
49.85
1:48.27
200m:
250m:
3:49.80
4:51.31
300m:
350m:
5:51.56
6:50.89
400m:7:42.44
7.Naomi BuurOEZANT01015207:56.02
50m:
100m:
51.23
1:54.14
200m:
250m:
3:55.42
4:58.61
300m:
350m:
6:03.00
7:04.77
400m:7:56.02

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Nick StikkelmanDaw7:22.0101005936:35.07
50m:
100m:
43.01
1:32.71
150m:
200m:
2:23.90
3:15.43
250m:
300m:
4:07.52
4:55.50
350m:
400m:
5:47.03
6:35.07
2.Niels MartensKZC6:59.4501001116:43.36
50m:
100m:
45.39
1:36.60
150m:
200m:
2:26.95
3:18.60
250m:
300m:
4:10.02
5:02.29
350m:
400m:
5:50.42
6:43.36
3.Tobias van den NieuwendijkZv AquariusNT01007477:56.40
50m:
100m:
48.96
1:46.71
150m:
200m:
2:49.65
3:54.44
250m:
300m:
4:56.81
5:58.10
350m:
400m:
7:01.50
7:56.40
AFGEMJens van BakelOceanusNT0101543


<< TOP >>
Programmanr. 8
19-12-2010
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn12:30.40990035811:08.89
50m:34.81100m:1:15.42200m:2:39.56400m:5:28.68800m:11:08.89
2.Anouk van NoordOceanus13:30.00990129412:20.77
50m:38.38100m:1:23.24200m:2:58.30400m:6:08.33800m:12:20.77
3.Femke StevensZaanstad (SG)13:14.59990154612:40.75
50m:42.57100m:1:27.40200m:3:00.57400m:6:11.24800m:12:40.75
4.Tess Pagano MiraniOceanus14:00.00990210213:58.35
50m:42.91100m:1:33.70200m:3:21.84400m:6:58.38800m:13:58.35
5.Shirley LippusKZCNT990140614:04.89
50m:47.21100m:1:39.28200m:3:27.46400m:7:02.79800m:14:04.89
6.Susan BeemsterboerDe ReuringNT990415814:12.68
50m:45.89100m:1:37.52200m:3:22.73400m:6:59.90800m:14:12.68
7.Viveka VerhageDawNT000148014:23.05
50m:46.80100m:1:39.52200m:3:29.05400m:7:09.07800m:14:23.05
8.Shira de HaanOEZANT000113014:56.55
50m:48.63100m:1:44.13200m:3:39.81400m:7:32.06800m:14:56.55
9.Carmen TavenierZaanstad (SG)NT990417815:04.16
50m:48.95100m:1:41.64200m:3:34.00400m:7:27.02800m:15:04.16
10.Tessa WesterborgKZCNT990191415:54.07
50m:50.94100m:1:48.57200m:3:48.64400m:7:53.64800m:15:54.07
AFGEMMaricha VeenendaalZaanstad (SG)NT9903510
AFGEMMarjolein VisserDe ReuringNT9902216
AFGEMChayenne MoskKZCNT0001022
AFGEMKim KenbeekZaanstad (SG)NT9902312


<< TOP >>
Programmanr. 9
19-12-2010
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn10:58.97990149110:40.95
50m:33.10100m:1:12.23200m:2:33.67400m:5:17.67800m:10:40.95
2.Ian van TielWZ&PC PurmerendNT000034911:17.20
50m:34.67100m:1:14.60200m:2:38.45400m:5:30.26800m:11:17.20
3.Reijer BoodtDe Dolfijn11:19.56990100111:46.39
50m:38.02100m:1:20.45200m:2:49.16400m:5:49.86800m:11:46.39
4.Daan SommelingOceanus12:30.00990076712:08.50
50m:40.58100m:1:26.98200m:3:01.14400m:6:08.18800m:12:08.50
5.Phil BrantjesKZCNT000048512:11.26
50m:40.04100m:1:25.42200m:2:56.67400m:6:04.00800m:12:11.26
6.Mike MoriannerKZC12:01.14990213712:17.57
50m:39.31100m:1:23.46200m:2:54.35400m:6:00.59800m:12:17.57
7.Joost van ErkelensDaw12:31.10990192712:45.16
50m:39.05100m:1:22.18200m:2:57.95400m:6:16.38800m:12:45.16
8.Dennis van NieuwkerkDe Futen13:13.59000155313:34.72
50m:43.05100m:1:32.51200m:3:17.69400m:6:45.92800m:13:34.72
9.Friso DatemaDawNT000302713:39.57
50m:43.66100m:1:33.11200m:3:18.97400m:6:49.59800m:13:39.57
10.Tim WassenaarZaanstad (SG)14:41.17990196913:41.64
50m:43.15100m:1:33.66200m:3:18.68400m:6:47.40800m:13:41.64
11.Raoul LieverstZaanstad (SG)13:45.66990071313:55.18
50m:42.85100m:1:33.20200m:3:19.09400m:6:53.75800m:13:55.18
12.Brian OtjesZv AquariusNT990113513:59.20
50m:43.62100m:1:34.31200m:3:19.34400m:6:54.68800m:13:59.20
13.Daan In de BraektZaanstad (SG)14:12.77990057114:07.24
50m:43.46100m:1:34.53200m:3:21.08400m:6:59.88800m:14:07.24
14.Barry van EngeldorpZv Aquarius14:37.29990008914:37.64
50m:46.20100m:1:39.80200m:3:29.51400m:7:15.19800m:14:37.64
15.Milan ProsecZaanstad (SG)NT990056915:29.23
50m:46.08100m:1:39.32200m:3:32.62400m:7:30.55800m:15:29.23
16.Baran MattagiZaanstad (SG)NT000062915:52.78
50m:52.13100m:1:52.09200m:3:55.78400m:8:04.25800m:15:52.78
AFGEMTim KieftZaanstad (SG)14:36.709901921
AFGEMKaj van der PalKZCNT9902135


<< TOP >>
Programmanr. 10
19-12-2010
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva van der BornOceanus11:26.82970238010:49.51
50m:34.42100m:1:13.60200m:2:35.00400m:5:18.60800m:10:49.51
2.Elise DekkerDe Dolfijn11:28.10970097611:24.04
50m:39.00100m:1:23.34200m:2:50.55400m:5:43.01800m:11:24.04
3.Melina KnolZaanstad (SG)11:17.61980223211:41.45
50m:36.39100m:1:19.83200m:2:49.23400m:5:47.51800m:11:41.45
4.Cheryl ZethofOceanus11:53.42980131411:43.90
50m:39.03100m:1:21.87200m:2:51.65400m:5:50.56800m:11:43.90
5.Aïcha CroesOceanus12:37.40980333811:46.59
50m:39.79100m:1:23.73200m:2:51.95400m:5:52.52800m:11:46.59
6.Danielle VisserDe Reuring12:37.00970134612:02.14
50m:38.33100m:1:23.31200m:2:54.68400m:6:00.79800m:12:02.14
7.Simone HuismanOceanus12:56.42980240212:30.51
50m:40.88100m:1:26.75200m:3:01.56400m:6:12.47800m:12:30.51
8.Mandy de DeckerZ&PC AquaWaarDNT970595213:20.46
50m:40.62100m:1:27.91200m:3:13.11400m:6:41.20800m:13:20.46
9.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)NT980353214:08.22
50m:43.54100m:1:33.69200m:3:18.47400m:6:58.54800m:14:08.22
10.Sarissa WiersumZaanstad (SG)14:11.31970451814:19.01
100m:1:34.14200m:3:21.48400m:7:03.90800m:14:19.01
AFGEMNadine ScheeveZaanstad (SG)NT9700684
AFGEMLuca EbbingeOceanus12:47.879802406


<< TOP >>
Programmanr. 11
19-12-2010
Dames, 1500m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SohlHet Y17:39.17860334617:54.42
50m:33.36100m:1:09.10200m:2:20.42400m:4:42.92800m:9:29.731500m:17:54.42
2.Alice BravoHet Y17:51.92870534618:12.89
50m:33.20100m:1:08.60200m:2:20.32400m:4:45.00800m:9:38.721500m:18:12.89
3.Rosanne de BoerLz 188618:28.51910406018:33.12
50m:33.10100m:1:09.51200m:2:23.63400m:4:51.12800m:9:49.441500m:18:33.12
4.Brenda ZwarthoedDaw18:26.27960493818:58.72
50m:32.53100m:1:08.53200m:2:22.28400m:4:53.01800m:10:01.431500m:18:58.72
5.Chantal GroveOceanus19:05.23940184419:11.00
50m:34.85100m:1:13.48200m:2:30.90400m:5:04.86800m:10:12.041500m:19:11.00
6.Melissa ZwaanDaw18:44.56910366619:26.84
50m:33.06100m:1:09.32200m:2:23.70400m:4:58.67800m:10:14.211500m:19:26.84
7.Lisa WitvlietRacing Club19:58.75940398019:33.74
50m:33.15100m:1:09.13200m:2:22.79400m:4:56.95800m:10:13.081500m:19:33.74
8.Linda CrokOEZA20:17.86940106819:47.63
50m:34.18100m:1:11.35200m:2:28.67400m:5:05.93800m:10:24.941500m:19:47.63
9.Robin Pagano MiraniOceanus20:19.05950255620:32.83
50m:36.29100m:1:15.52200m:2:36.91400m:5:21.70800m:10:52.111500m:20:32.83
10.Cynthia NoordermeerHet Y19:53.52700035820:50.39
50m:38.07100m:1:17.95200m:2:39.00400m:5:25.04800m:11:01.801500m:20:50.39
11.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)22:38.96950545420:50.60
50m:35.80100m:1:16.04200m:2:38.29400m:5:28.64800m:11:06.451500m:20:50.60
12.Mariska van EngeldorpZv Aquarius20:14.70950232620:58.24
50m:33.36100m:1:10.26200m:2:30.30400m:5:14.84800m:10:50.821500m:20:58.24
13.Elena PeetersDaw20:42.88960369021:11.42
50m:36.45100m:1:16.41200m:2:39.43400m:5:28.82800m:11:12.561500m:21:11.42
14.Romy WillemsenA.z.v.d.21:13.95930398221:33.62
50m:35.70100m:1:15.60200m:2:38.38400m:5:25.82800m:11:12.821500m:21:33.62
15.Anne GroenOEZA23:02.62950599621:38.25
50m:37.32100m:1:18.66200m:2:43.48400m:5:37.39800m:11:26.751500m:21:38.25
16.Carmen RoskamOceanus22:00.00960356222:08.36
50m:36.00100m:1:16.42200m:2:41.00400m:5:33.20800m:11:34.671500m:22:08.36
17.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius23:28.17850393422:19.21
50m:37.39100m:1:18.00200m:2:44.38400m:5:46.02800m:11:50.001500m:22:19.21
18.Lisa MartelhoffHet Y24:49.42950425823:25.38
50m:37.72100m:1:21.89200m:2:53.60400m:6:00.21800m:12:19.621500m:23:25.38
19.Charlotte WesterhofZ&PC AquaWaarDNT940635024:11.86
50m:40.09100m:1:24.36200m:2:57.33400m:6:07.44800m:12:35.951500m:24:11.86
20.Daisy LippusKZCNT930584625:16.27
50m:42.46100m:1:29.86200m:3:06.06400m:6:25.63800m:13:13.171500m:25:16.27
21.Maaike van der HeideZ&PC AquaWaarDNT920782226:29.10
50m:40.06100m:1:24.69200m:3:02.39400m:6:31.00800m:13:47.131500m:26:29.10
DISDaniëlle de ReusKZCNT9505908
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMJasmijn RuijgrokLz 188620:33.899401032
AFGEMLaura StokxDawNT9601510
AFGEMMarleen StroomerZ&PC AquaWaarDNT7701076


<< TOP >>
Programmanr. 12
19-12-2010
Heren, 1500m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan GlorieHet Y16:46.20880111516:38.63
100m:1:02.71200m:2:08.01400m:4:20.08800m:8:46.921500m:16:38.63
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y16:43.18890102317:08.42
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
30.53
1:04.52
1:39.20
2:13.94
2:49.15
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:23.84
3:58.95
4:33.68
5:08.48
5:42.84
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:17.01
6:51.19
7:25.04
7:59.12
8:32.96
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:06.57
9:40.79
10:15.03
10:49.25
11:23.35
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
11:57.63
12:31.68
13:05.66
13:39.80
14:14.23
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:48.67
15:23.50
15:57.84
16:32.73
17:08.42
3.Hans Peter HartogDaw16:38.34910085917:10.36
50m:29.73100m:1:02.73200m:2:09.45400m:4:25.36800m:9:02.071500m:17:10.36
4.Thom WeverZwemvereniging Hoorn17:04.14910271118:21.62
50m:31.68100m:1:06.78200m:2:18.04400m:4:45.03800m:9:41.781500m:18:21.62
5.Frans BijlHet Y18:14.75940131918:38.51
50m:32.12100m:1:07.76200m:2:20.82400m:4:51.95800m:9:55.571500m:18:38.51
6.Martijn de MercadoOceanus19:19.58950221318:55.61
50m:33.44100m:1:09.83200m:2:24.42400m:4:54.70800m:9:58.201500m:18:55.61
7.Jasper FalkDaw19:13.60950278519:08.82
50m:32.67100m:1:09.04200m:2:25.07400m:4:59.23800m:10:10.571500m:19:08.82
8.Wessel de JongOceanus19:49.43960144719:20.61
50m:35.25100m:1:14.44200m:2:34.42400m:5:15.88800m:10:33.531500m:19:20.61
9.Sjors LieverstDaw18:27.00950138919:35.01
50m:28.48100m:1:01.06200m:2:23.73400m:5:06.44800m:10:28.211500m:19:35.01
10.Roy GraafmansDe Futen19:58.64950211919:49.04
50m:32.70100m:1:08.99200m:2:25.43400m:5:02.79800m:10:26.221500m:19:49.04
11.Bart SommelingOceanus21:00.00980076520:03.93
50m:35.65100m:1:15.35200m:2:37.37400m:5:20.24800m:10:48.921500m:20:03.93
12.Stefan van den BergDe Dolfijn22:36.33960268320:07.47
50m:33.95100m:1:12.90200m:2:32.36400m:5:13.57800m:10:34.461500m:20:07.47
13.Sander KirillovaDe DolfijnNT980012120:18.42
50m:36.44100m:1:16.90200m:2:39.03400m:5:23.97800m:10:50.041500m:20:18.42
14.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)19:27.90870104120:21.83
50m:34.97100m:1:14.14200m:2:34.80400m:5:22.48800m:10:48.921500m:20:21.83
15.Rick de MercadoOceanus19:57.29970067320:22.08
50m:35.60100m:1:16.23200m:2:39.15400m:5:21.53800m:10:50.321500m:20:22.08
16.Martijn FalkDaw20:44.40960145720:22.39
50m:35.76100m:1:15.48200m:2:35.64400m:5:17.29800m:10:45.571500m:20:22.39
17.Donald UijtenbogaartHet Y19:10.51470010720:27.21
50m:37.50100m:1:17.99200m:2:40.50400m:5:26.28800m:10:55.671500m:20:27.21
18.Stefan TijmsOEZA22:01.82930086320:47.20
50m:34.54100m:1:13.36200m:2:34.26400m:5:21.29800m:11:02.731500m:20:47.20
19.Menno KoolhaasOceanus22:00.00950586321:13.46
50m:36.50100m:1:17.82200m:2:42.57400m:5:33.26800m:11:13.101500m:21:13.46
20.Casper GrasZaanstad (SG)21:01.97920040321:19.65
50m:34.82100m:1:13.81200m:2:37.49400m:5:31.93800m:11:20.281500m:21:19.65
21.John PfaffZwemlust den Hommel20:44.97690147521:21.22
50m:35.78100m:1:15.55200m:2:39.44400m:5:31.35800m:11:18.851500m:21:21.22
22.Damian MartensHet YNT970109521:31.63
50m:35.04100m:1:13.72200m:2:38.50400m:5:31.72800m:11:25.641500m:21:31.63
23.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarDNT970481921:40.46
50m:33.48100m:1:12.51200m:2:35.09400m:5:24.79800m:11:20.341500m:21:40.46
24.Thomas BruningDe Futen23:02.92950116121:42.96
50m:33.48100m:1:11.95200m:2:32.90400m:5:21.11800m:11:11.521500m:21:42.96
25.Arend BreedZ&PC AquaWaarDNT640012321:57.32
50m:36.68100m:1:18.31200m:2:44.44400m:5:40.71800m:11:34.641500m:21:57.32
26.Danny SchmidtZaanstad (SG)NT960231122:17.34
50m:37.96100m:1:19.53200m:2:47.59400m:5:50.50800m:11:51.411500m:22:17.34
27.Remco VisserDe Reuring22:16.10950318522:17.84
50m:34.16100m:1:13.15200m:2:35.84400m:5:35.59800m:11:43.591500m:22:17.84
28.Sander de WeertOEZANT720145323:37.48
50m:39.95100m:1:23.26200m:2:52.36400m:5:56.73800m:12:17.511500m:23:37.48
29.Sean TuinstraOEZANT980168524:36.50
50m:41.82100m:1:29.25400m:6:24.01800m:13:01.981500m:24:36.50
30.Stefan MiddelbeekDe ReuringNT970457525:41.06
50m:43.39100m:1:32.79200m:3:16.73400m:6:45.07800m:13:40.441500m:25:41.06
AFGEMCorné BorstOEZANT9602335
AFGEMBarry KleijneOEZA18:29.639300661
AFGEMAllard de VriesOEZANT9602337
AFGEMLex SandburgZaanstad (SG)NT9800699
AFGEMMats SandburgZaanstad (SG)NT9600991
AFGEMRoy StevensOceanusNT9804279
AFGEMSven MartensKZCNT9801445
AFGEMPepijn JorinkDaw21:34.209502575
AFGEMKlaas SchouteDawNT9500891