Winter Kampioenschappen De Biesboschzwemmers 2010
Giessen (NED),    18.12.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Meisjes, 25m schoolslag, Minioren 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 25m schoolslag, Minioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 6. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en 6
Nr. 7. Dames, 50m rugslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 8. Heren, 50m rugslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 9. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5 en 6
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Junioren 2 en ouder    Nr. 14. Heren, 50m schoolslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 15. Meisjes, 25m rugslag, Minioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 25m rugslag, Minioren 1 en 2
Nr. 17. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 20. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 21. Dames, 50m vrije slag, Junioren 2 en ouder    Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Junioren 1 en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                  Junioren 2 en ouder
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers     32.09 9107812      32.00           
  2. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     32.97 8802998      33.05           
  3. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     34.34 8100120      33.67           
  4. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     34.07 9200110      34.15           
  5. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers     34.58 9400348      35.31           
  6. Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers     36.67 9302034      36.06           
  7. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     39.63 9800722      38.18           
  8. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers     38.95 9704154      39.43           
  9. Carola voor den Dag           De Biesboschzwemmers     44.68 9301378      40.23           
 10. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers     44.81 9801232      42.59           
 11. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers     49.42 9600288      49.36           
 12. Emma Branderhorst             De Biesboschzwemmers        NT 9800724    1:06.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                  Junioren 1 en ouder
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  De Warande               25.66 9102825      25.63           
  2. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers     27.97 7100175      28.34           
  3. Giel van Dijk                 De Biesboschzwemmers     29.51 9104211      28.98           
  4. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     28.23 8803627      29.53           
  5. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     29.22 9400453      29.70           
  6. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     28.82 9206863      30.23           
  7. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     32.39 9600145      32.66           
  8. Bas Baggerman                 De Biesboschzwemmers        NT 7001567      33.45           
  9. Willem Boljé                  De Biesboschzwemmers     35.46 6801411      34.02           
 10. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     33.88 8302643      34.28           
 11. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers     36.67 9702135      34.91           
 12. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     44.06 9600563      41.26           
 13. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     39.79 8102317      42.86           
 14. Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers     51.01 9704027      54.97           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 25m schoolslag                     Minioren 1 en 2
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud de Visser                De Biesboschzwemmers        NT 0400186      38.57           
  2. Mandy Hoeke                   De Biesboschzwemmers        NT 0400182      48.09           
  3. Leandra van Oord              De Biesboschzwemmers        NT 0400184      49.88           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag                     Minioren 1 en 2
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivan Pruijsen                 De Biesboschzwemmers     34.59 0300095      35.06           
  2. Jesse Top                     De Biesboschzwemmers        NT 0400113      35.80           
  3. Tom Vink                      De Biesboschzwemmers        NT 0400117      37.92           
  4. Bob Vink                      De Biesboschzwemmers        NT 0400115      37.96           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 50m rugslag              Minioren 5 en Junioren 1
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     35.99 9900480      37.28           
  2. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers     43.04 9900166      42.74           
  3. Redine van Breugel            De Biesboschzwemmers        NT 0004404      45.50           
  4. Iris Pruijsen                 De Biesboschzwemmers        NT 0003442      57.81           
  5. Ariënne Versluis              De Biesboschzwemmers        NT 9905162      58.64           
  6. Arianne van Wageningen        De Biesboschzwemmers        NT 9905164    1:00.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Jongens, 50m rugslag                       Minioren 5 en 6
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Kruis                     De Biesboschzwemmers     48.37 0000059      47.32           
  2. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers     50.54 9900083      49.45           
  3. Nick Lisman                   De Biesboschzwemmers     59.16 0000117      56.77           
  4. Ruben van der Wiel            De Biesboschzwemmers   1:16.26 0000841      58.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                    Junioren 2 en ouder
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     34.90 9200110      35.10           
  2. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     36.28 8802998      35.45           
  3. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers     35.38 9107812      35.73           
  4. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     36.81 8100120      37.57           
  5. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers     38.79 9400348      38.66           
  6. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     39.17 9800722      38.67           
  7. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers     40.87 9801232      40.18           
  8. Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers     39.83 9302034      40.55           
  9. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers     44.33 9704154      42.36           
 10. Carola voor den Dag           De Biesboschzwemmers     47.71 9301378      46.92           
 11. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers     50.28 9600288      51.04           
 12. Emma Branderhorst             De Biesboschzwemmers     58.89 9800724      55.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 50m rugslag                    Junioren 1 en ouder
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  De Warande               27.69 9102825      27.98           
  2. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers     31.94 7100175      32.42           
  3. Giel van Dijk                 De Biesboschzwemmers     34.09 9104211      32.61           
  4. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     31.80 9206863      33.01           
  5. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     31.08 9600145      33.23           
  6. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     34.06 8803627      34.37           
  7. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     35.15 9400453      34.72           
  8. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers     33.86 9702135      34.77           
  9. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     36.80 9600563      36.60           
 10. Bas Baggerman                 De Biesboschzwemmers        NT 7001567      37.92           
 11. Willem Boljé                  De Biesboschzwemmers     42.58 6801411      38.61           
 12. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     37.48 8302643      38.88           
 13. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     39.30 8102317      42.88           
 DIS Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers     49.30 9704027      52.34           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 50m schoolslag                     Minioren 3 en 4
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Verhoeven               De Biesboschzwemmers     52.68 0100082      51.33           
  2. Ilse van de Pol               De Biesboschzwemmers     53.13 0100192      52.37           
  3. Femke Golverdingen            De Biesboschzwemmers     55.46 0100258      54.54           
  4. Michelle Paans                De Biesboschzwemmers     56.79 0200002      56.95           
  5. Laura Verhoeven               De Biesboschzwemmers        NT 0200116      59.26           
  6. Samuelle van Oord             De Biesboschzwemmers        NT 0200410    1:00.46           
  7. Gioya Boljé                   De Biesboschzwemmers   1:02.72 0100828    1:00.83           
  8. Romy Teuling                  De Biesboschzwemmers   1:11.10 0100640    1:01.04           
  9. Marleen Visser                De Biesboschzwemmers   1:13.46 0100376    1:02.63           
 10. Marlies de Jong               De Biesboschzwemmers   1:15.68 0100148    1:03.26           
 11. Rebecca Branderhorst          De Biesboschzwemmers        NT 0200034    1:05.72           
 12. Iris Visser                   De Biesboschzwemmers        NT 0200636    1:06.56           
 13. Genista Ippel                 De Biesboschzwemmers        NT 0200010    1:07.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 50m schoolslag                     Minioren 3 en 4
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Schmidt                 De Biesboschzwemmers     53.40 0100029      54.12           
  2. Henk voor den Dag             De Biesboschzwemmers        NT 0201259    1:09.89           
  3. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers   1:18.58 0100149    1:17.55           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m schoolslag            Minioren 5 en Junioren 1
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     44.32 9900480      43.56           
  2. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers     42.81 9900166      43.99           
  3. Ariënne Versluis              De Biesboschzwemmers     54.40 9905162      53.18           
  4. Redine van Breugel            De Biesboschzwemmers     55.23 0004404      54.74           
  5. Arianne van Wageningen        De Biesboschzwemmers     58.98 9905164      55.08           
  6. Iris Pruijsen                 De Biesboschzwemmers     59.67 0003442    1:05.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m schoolslag                     Minioren 5 en 6
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers     45.10 9900083      46.41           
  2. Tom Kruis                     De Biesboschzwemmers     52.00 0000059      51.92           
  3. Nick Lisman                   De Biesboschzwemmers     57.16 0000117      56.61           
  4. Ruben van der Wiel            De Biesboschzwemmers   1:01.44 0000841      58.30           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Junioren 2 en ouder
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     37.75 8802998      37.26           
  2. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     38.10 9800722      37.45           
  3. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers     40.04 9704154      40.84           
  4. Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers     42.93 9302034      42.45           
  5. Carola voor den Dag           De Biesboschzwemmers     45.91 9301378      43.38           
  6. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers     43.18 9400348      43.57           
  7. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers     41.09 9107812      44.44           
  8. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     43.86 8100120      44.45           
  9. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     45.92 9200110      45.72           
 10. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers     47.86 9600288      47.35 FJ 1      
 11. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers     48.12 9801232      47.35 FJ 2      
 12. Emma Branderhorst             De Biesboschzwemmers     51.02 9800724      50.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Heren, 50m schoolslag                  Junioren 1 en ouder
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  De Warande               31.06 9102825      31.98           
  2. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers     31.70 7100175      32.04           
  3. Giel van Dijk                 De Biesboschzwemmers     34.28 9104211      34.22           
  4. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     33.39 8803627      34.34           
  5. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     34.54 8302643      35.38           
  6. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     37.83 9400453      36.82           
  7. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     37.04 9206863      37.25           
  8. Bas Baggerman                 De Biesboschzwemmers        NT 7001567      38.73           
  9. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     42.70 9600145      39.99           
 10. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     41.55 9600563      40.66           
 11. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     40.58 8102317      41.30           
 12. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers     48.24 9702135      45.01           
 13. Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers     49.58 9704027      51.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 25m rugslag                       Minioren 1 en 2
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud de Visser                De Biesboschzwemmers        NT 0400186      32.87           
  2. Leandra van Oord              De Biesboschzwemmers        NT 0400184      40.35           
  3. Mandy Hoeke                   De Biesboschzwemmers        NT 0400182      47.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 25m rugslag                       Minioren 1 en 2
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivan Pruijsen                 De Biesboschzwemmers     30.64 0300095      31.26           
  2. Jesse Top                     De Biesboschzwemmers        NT 0400113      32.48           
  3. Tom Vink                      De Biesboschzwemmers        NT 0400117      35.93           
  4. Bob Vink                      De Biesboschzwemmers        NT 0400115      35.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Meisjes, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Verhoeven               De Biesboschzwemmers     40.73 0100082      41.09           
  2. Ilse van de Pol               De Biesboschzwemmers     43.81 0100192      43.26           
  3. Michelle Paans                De Biesboschzwemmers     45.98 0200002      45.61 FJ 1      
  4. Femke Golverdingen            De Biesboschzwemmers     45.15 0100258      45.61 FJ 2      
  5. Rebecca Branderhorst          De Biesboschzwemmers     57.96 0200034      53.03           
  6. Gioya Boljé                   De Biesboschzwemmers     48.28 0100828      54.78           
  7. Romy Teuling                  De Biesboschzwemmers     51.42 0100640      56.19           
  8. Samuelle van Oord             De Biesboschzwemmers        NT 0200410    1:00.16           
  9. Genista Ippel                 De Biesboschzwemmers     56.42 0200010    1:00.89           
 10. Marleen Visser                De Biesboschzwemmers   1:05.55 0100376    1:02.76           
 11. Marlies de Jong               De Biesboschzwemmers   1:23.74 0100148    1:04.89           
 12. Laura Verhoeven               De Biesboschzwemmers   1:07.51 0200116    1:15.29           
 13. Iris Visser                   De Biesboschzwemmers   1:06.09 0200636    1:16.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Schmidt                 De Biesboschzwemmers     40.67 0100029      41.23           
  2. Jelle Ippel                   De Biesboschzwemmers   1:07.45 0100149    1:12.57           
  3. Henk voor den Dag             De Biesboschzwemmers        NT 0201259    1:13.28           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag            Minioren 5 en Junioren 1
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade Groeneveld               De Biesboschzwemmers     32.32 9900480      31.73           
  2. Chantal Paans                 De Biesboschzwemmers     34.76 9900166      35.80           
  3. Redine van Breugel            De Biesboschzwemmers     40.25 0004404      40.17           
  4. Arianne van Wageningen        De Biesboschzwemmers     52.89 9905164      44.29           
  5. Iris Pruijsen                 De Biesboschzwemmers     52.69 0003442      57.10           
  6. Ariënne Versluis              De Biesboschzwemmers     54.76 9905162      57.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 5 en 6
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Xander Korsman                De Biesboschzwemmers     37.68 9900083      38.26           
  2. Tom Kruis                     De Biesboschzwemmers     39.42 0000059      38.64           
  3. Ruben van der Wiel            De Biesboschzwemmers     59.10 0000841      50.78           
 DIS Nick Lisman                   De Biesboschzwemmers     52.35 0000117                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Dames, 50m vrije slag                  Junioren 2 en ouder
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tonny Methorst                De Biesboschzwemmers     29.41 8802998      29.28           
  2. Sanne van de Pol              De Biesboschzwemmers     30.32 9800722      30.56           
  3. Kim Wijnja                    De Biesboschzwemmers     29.80 9107812      30.57           
  4. Marjolein van den Berg        De Biesboschzwemmers     30.92 9200110      30.62           
  5. Sabrina Amperse-Boekhout      De Biesboschzwemmers     30.81 8100120      31.25           
  6. Rebecca Schmidt               De Biesboschzwemmers     31.36 9400348      31.51           
  7. Lisanne van Dijk              De Biesboschzwemmers     33.31 9704154      32.81           
  8. Laura Korsman                 De Biesboschzwemmers     33.96 9302034      33.79           
  9. Anne Ippel                    De Biesboschzwemmers     33.27 9801232      34.36           
 10. Carola voor den Dag           De Biesboschzwemmers     34.77 9301378      36.76           
 11. Elise voor den Dag            De Biesboschzwemmers     37.34 9600288      38.07           
 12. Emma Branderhorst             De Biesboschzwemmers     44.82 9800724      44.85           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Junioren 1 en ouder
18-12-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  De Warande               23.97 9102825      24.86           
  2. Harry Cornet                  De Biesboschzwemmers     25.32 7100175      25.86           
  3. Giel van Dijk                 De Biesboschzwemmers     27.36 9104211      26.42           
  4. Bart Schouten                 De Biesboschzwemmers     26.03 9400453      26.46           
  5. Vincent van Dijk              De Biesboschzwemmers     26.51 9206863      27.11           
  6. Mark Visser                   De Biesboschzwemmers     26.13 8803627      27.19           
  7. Lukas Schmidt                 De Biesboschzwemmers     28.06 9600145      28.39           
  8. Willem Boljé                  De Biesboschzwemmers     30.32 6801411      28.95           
  9. Dennis Klop                   De Biesboschzwemmers     28.88 8302643      29.31           
 10. Thomas Zielhorst              De Biesboschzwemmers     30.36 9702135      30.81           
 11. Bart Wijnja                   De Biesboschzwemmers     31.24 9600563      31.09           
 12. Bas Baggerman                 De Biesboschzwemmers        NT 7001567      31.81           
 13. Ingmar Visser                 De Biesboschzwemmers     34.89 8102317      35.54           
 14. Devlin Boljé                  De Biesboschzwemmers     38.80 9704027      39.91           



SPLASH Meet Manager 11Registered to De Biesboschzwemmers