Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 2 2010 Zaandam
Zaandam, 12.12.2010


Programmanr. 1
12-12-2010 - 13:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn2:02.02020039650.441:50.56
2.Xena GijzenZV HaerlemNT02007762:10.44
AFGEMKithapat BrauniusDwtNT0201532
NGMerel KrijgsmanA.z.v.d.NT0201528


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-12-2010 - 13:05
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sjoerd JongertA.z.v.d.1:46.50010042752.231:46.98
2.Sem DikZaanstad (SG)1:49.00010044551.621:47.22
3.Niels MartensKzc1:51.02010011153.191:51.83
4.Roel GaalOeza1:58.48010117355.141:54.48
5.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:58.84010036354.541:57.01
6.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn2:02.00020036155.841:57.89
7.Kenzo DoerkZaanstad (SG)2:02.82010103755.841:58.33
8.Matthé KnolZaanstad (SG)NT010030957.291:59.10
9.Jorn DekkerZaanstad (SG)2:03.13010045357.172:00.35
10.Gosse AldershofZV Haerlem2:09.53020060358.022:02.08
11.Kenan CörüzDwtNT030035758.412:03.72
12.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn2:08.26020022158.392:04.06
13.Mitch KolkmanZV HaerlemNT020121159.932:04.29
14.Frank BouquetA.z.v.d.2:12.4301022791:00.212:07.13
NG.ZAIlir IhtijarevicDwtNT0102281
AFGEMMiguel KloosterDwt2:04.290100613


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-12-2010 - 13:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Julia EijerZaanstad (SG)NT010045645.321:35.61
2.Yara GaljeZaanstad (SG)1:38.38010037246.471:36.50
3.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn1:44.53010163049.451:41.98
4.Naomi BuurOeza1:54.28010152050.751:44.44
5.Rachel JahnZaanstad (SG)NT010095849.301:45.85
6.Femke RitmanKzc1:49.62010028652.861:51.73
DISIsis KeyzerZV HaerlemNT0101066RH51.741:47.24
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMBianca KosterZaanstad (SG)NT0100630


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-12-2010 - 13:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn38.45000032140.50
2.Lucas JakZaanstad (SG)NT000112743.46
3.Phil BrantjesKzc41.84000048543.91
4.Nick van der WoudeZV Haerlem49.12000139145.18
5.Stefan LoosKzc47.67000048746.48
6.Gino de GrootZaanstad (SG)NT000089548.08
7.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)49.81000116549.53
8.Marco WempeZV Haerlem51.66000083550.52
9.Merijn de BoerZaanstad (SG)NT000084355.24
10.Ian WelborenKzcNT000186358.08
11.Koen KroepZV HaerlemNT00025751:12.40
DISPatrick AartsDwtNT0001671AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.ZABaran MattagiZaanstad (SG)1:07.680000629


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-12-2010 - 13:15
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)3:07.42000072636.051:19.492:07.462:54.05
2.Kirsten PetitOezaNT000298642.581:29.923:07.17
3.Chayenne MoskKzc3:42.78000102242.981:32.462:22.643:09.66
4.Melissa VallingaZaanstad (SG)NT000167643.151:33.942:26.043:17.01
5.Shira de HaanOezaNT000113045.051:37.562:30.063:18.81
6.Sarah DekkerZV HaerlemNT000236243.701:33.672:22.553:19.86
7.Neve BuijsA.z.v.d.NT000166044.951:37.882:26.623:24.10
8.Fabienne ScholingZwemvereniging HoornNT000438043.191:39.092:36.873:33.30
9.Susanne KijlstraZV HaerlemNT000371247.361:46.252:43.573:43.18
10.Quinty VeenmanA.z.v.d.NT000232447.271:44.932:46.283:47.22
11.Famke van HeckZwemvereniging HoornNT000257849.101:49.932:52.263:50.03
NG.ZAZina GhazelhajZV HaerlemNT0004362
AFGEMHannah SchrijverDwtNT0000798


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-12-2010 - 13:25
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:25.36990149134.881:17.21
2.Wesley BosHpc1:32.53990124138.781:24.50
3.Mike MoriannerKzcNT990213740.041:29.80
4.Bas TakkenZwemvereniging HoornNT990164343.851:36.26
5.Raoul LieverstZaanstad (SG)NT990071343.411:38.47
6.Erno VriensZaanstad (SG)NT99025871:42.20
7.Tim KieftZaanstad (SG)NT990192146.841:44.00
8.Tim WassenaarZaanstad (SG)NT990196949.491:48.27
9.Koen GaalOeza1:36.74990111348.401:48.44
10.Kaj van der PalKzcNT990213551.081:50.73
11.Zyco van EsveldDwtNT990384350.111:51.77
12.Daan In de BraektZaanstad (SG)NT990057152.551:54.45
13.Basil BarrettZaanstad (SG)NT990215757.212:02.17
14.Pascal BenjaminsA.z.v.d.NT990237954.202:03.07
15.Kevin NillesenZaanstad (SG)NT990258357.302:11.44
16.Maarten van der VeenA.z.v.d.NT99023811:02.802:19.70
NG.ZAJoost VisserZV Haerlem2:16.499903255
AFGEMTommy BlomvlietKzcNT9903477
NGStijn HuitengaZV HaerlemNT9901747
NGOlaf LitjensOezaNT9903011
NGMark van WesterhovenZV HaerlemNT9903173
NGMilan ProsecZaanstad (SG)NT9900569
NGSam van GroenHpcNT9901577


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-12-2010 - 13:30
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn2:49.71980033638.851:20.482:03.102:44.44
2.Anouk van DamZV Haerlem2:47.86980003239.891:23.252:07.242:49.33
3.Dagmar SwierZwemvereniging HoornNT990056240.431:26.442:15.363:01.71
4.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn3:12.46980468443.061:31.043:05.89
5.Veerle ClaassenHpc3:11.29980078246.081:33.942:22.923:10.67
6.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)NT990351049.211:39.892:32.703:25.72
7.Noa DikZaanstad (SG)3:34.66980483648.081:41.282:35.713:27.26
8.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)NT990174847.181:39.182:34.163:28.10
9.Florianne BultjeZV Haerlem3:38.79980434252.881:47.072:41.203:34.19
10.Vera KominZV HaerlemNT990324053.851:49.262:44.533:36.58
11.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)3:23.37980353251.531:48.212:43.373:37.71
12.Suzanne van der AardwegZV Haerlem4:07.60980399455.481:53.062:48.763:42.10
13.Suzanne IvensOezaNT990290449.791:45.182:45.003:42.35
14.Renee van KuilenburgKzcNT990383651.451:49.622:54.153:48.98
15.Cleo KeyzerZV Haerlem4:25.7898045241:00.162:05.583:11.974:14.06
16.Priscilla AartsDwtNT980461058.132:07.753:16.264:16.90
17.Cindy BuurOezaNT99050521:00.472:09.073:20.194:25.89
DISAlessandra SwerissenZaanstad (SG)NT9901302RD45.201:37.312:29.123:19.40
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISCarmen TavenierZaanstad (SG)NT9904178RC48.341:40.942:37.073:31.36
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMerel HooyschuurZaanstad (SG)NT9904630RC49.651:49.962:51.213:55.96
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDemi HoogstadZaanstad (SG)NT9805518RD51.101:54.763:00.804:05.37
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAAlinka OsingaZV HaerlemNT9803212
NG.ZAMerel SchoutenZV Haerlem3:29.059804952
AFGEMCarmen MeijerHpc3:18.719800202
AFGEMAnna BruinsZaanstad (SG)NT9901966
AFGEMJulia VerheijenZaanstad (SG)NT9902316
NGLisa BrantjesKzc2:54.629800950
NGJapke KolkmanZV HaerlemNT9904682


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-12-2010 - 13:45
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jeljer AldershofZV Haerlem2:39.50980071937.721:16.661:56.492:35.00
2.Roy van der WoudeZV Haerlem2:39.89970057937.541:17.631:59.142:38.92
3.Ingmar BakkerA.z.v.d.NT980049338.891:21.972:07.282:48.86
4.Stan BlokZV Haerlem2:50.83970056941.431:25.252:08.542:52.82
5.Martijn BraspenningHpc3:16.46970287544.083:04.73
6.Shai DataukerA.z.v.d.3:00.86980181944.821:32.542:21.663:10.81
7.Bjarne BruijnsKzc3:07.18970461740.551:24.502:23.443:17.63
8.Sean TuinstraOezaNT980168546.651:38.162:29.793:20.42
9.Daniel TrouwenHpcNT980350951.071:48.252:44.403:39.57
10.Swen KosterZV HaerlemNT980451156.301:56.682:56.623:57.17
NG.ZAMichael van den BosZV HaerlemNT97MIBO
NG.ZABram KerkhofHpc3:52.259703213
NGMatthew de WitOezaNT9703831


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-12-2010 - 13:50
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn2:06.2602003961:02.582:09.89
2.Xena GijzenZV HaerlemNT02007761:05.982:15.64
AFGEMKithapat BrauniusDwtNT0201532
NGMerel KrijgsmanA.z.v.d.NT0201528


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-12-2010 - 13:55
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kenzo DoerkZaanstad (SG)NT010103748.23
2.Sjoerd JongertA.z.v.d.51.31010042749.65
3.Mitchell RijksZaanstad (SG)50.62010036351.19
4.Roel GaalOeza58.16010117352.09
5.Sem DikZaanstad (SG)NT010044553.43
6.Jorn DekkerZaanstad (SG)NT010045354.91
7.Matthé KnolZaanstad (SG)NT010030959.28
8.Gosse AldershofZV HaerlemNT02006031:00.42
9.Mitch KolkmanZV HaerlemNT02012111:01.25
10.Frank BouquetA.z.v.d.NT01022791:02.02
11.Stefan KerssensZwemvereniging HoornNT02003611:06.16
12.Tristan DetmersZwemvereniging HoornNT02002211:09.19
DISNiels MartensKzc56.63010011155.56VH
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISKenan CörüzDwtNT03003571:14.96VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAIlir IhtijarevicDwtNT0102281
AFGEMMiguel KloosterDwt1:10.860100613


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-12-2010 - 14:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Yara GaljeZaanstad (SG)1:29.6401003721:30.30
2.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn1:35.81010163043.641:34.87
3.Femke RitmanKzc1:36.69010028645.681:37.21
4.Isis KeyzerZV HaerlemNT010106648.031:40.73
5.Eline LoosKzc1:38.53010083850.681:42.46
6.Naomi BuurOeza1:45.86010152046.871:43.68
DISRachel JahnZaanstad (SG)NT0100958AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISJulia EijerZaanstad (SG)1:27.750100456AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMBianca KosterZaanstad (SG)1:52.000100630


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-12-2010 - 14:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:42.49000032145.981:37.28
2.Marco WempeZV Haerlem1:44.7800008351:41.20
3.Nick van der WoudeZV Haerlem1:48.04000139149.281:41.90
4.Ian WelborenKzc1:50.29000186350.651:45.20
5.Lucas JakZaanstad (SG)1:56.50000112750.801:46.62
6.Phil BrantjesKzc1:45.37000048550.721:46.67
7.Merijn de BoerZaanstad (SG)1:57.34000084352.151:49.90
8.Gino de GrootZaanstad (SG)NT000089551.971:50.36
9.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)1:56.18000116551.061:52.90
10.Stefan LoosKzc1:56.8400004871:54.42
11.Koen KroepZV HaerlemNT000257557.732:02.92
12.Patrick AartsDwtNT00016711:12.682:32.81
NG.ZABaran MattagiZaanstad (SG)1:49.720000629


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-12-2010 - 14:05
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)NT000072644.501:40.35
2.Chayenne MoskKzcNT000102253.881:51.65
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)NT000167652.571:55.41
4.Kirsten PetitOezaNT000298654.591:56.20
5.Shira de HaanOeza1:58.31000113056.342:00.21
6.Neve BuijsA.z.v.d.NT00016602:03.09
7.Sarah DekkerZV HaerlemNT00023621:00.212:09.31
8.Famke van HeckZwemvereniging HoornNT00025781:02.542:25.34
DISFabienne ScholingZwemvereniging HoornNT0004380VH59.152:11.59
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSusanne KijlstraZV HaerlemNT0003712VH1:06.112:17.40
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.ZAZina GhazelhajZV HaerlemNT0004362
AFGEMHannah SchrijverDwtNT0000798


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-12-2010 - 14:10
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn2:35.98990149132.951:09.951:49.282:25.75
2.Wesley BosHpc2:52.58990124134.851:13.591:53.652:32.00
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn2:51.91990164335.531:17.031:59.322:36.54
4.Mike MoriannerKzc2:44.1899021372:44.30
5.Kaj van der PalKzc3:06.81990213538.011:20.642:04.482:46.97
6.Koen GaalOezaNT990111340.421:25.362:09.122:51.07
7.Tim KieftZaanstad (SG)3:20.3199019212:52.62
8.Erno VriensZaanstad (SG)NT99025872:54.70
9.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:24.07990196940.601:28.562:18.003:04.68
10.Raoul LieverstZaanstad (SG)3:19.17990071340.521:29.642:20.543:08.29
11.Daan In de BraektZaanstad (SG)3:21.22990057142.071:32.072:22.913:08.82
12.Zyco van EsveldDwtNT990384341.311:29.802:22.603:09.60
13.Pascal BenjaminsA.z.v.d.3:03.65990237940.831:27.752:19.213:10.14
14.Maarten van der VeenA.z.v.d.3:05.68990238144.371:36.192:30.823:23.60
15.Basil BarrettZaanstad (SG)NT990215750.521:45.162:38.703:32.99
16.Kevin NillesenZaanstad (SG)NT990258348.681:44.312:41.713:37.16
NG.ZAJoost VisserZV HaerlemNT9903255
AFGEMTommy BlomvlietKzcNT9903477
NGMark van WesterhovenZV HaerlemNT9903173
NGOlaf LitjensOezaNT9903011
NGMilan ProsecZaanstad (SG)3:34.409900569
NGStijn HuitengaZV HaerlemNT9901747
NGSam van GroenHpcNT9901577


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-12-2010 - 14:25
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Anouk van DamZV Haerlem3:13.4198000321:32.522:36.093:18.10
2.Veerle ClaassenHpc3:36.1398007823:33.24
3.Takyiwa SamZwemvereniging HoornNT980468446.761:44.462:44.173:41.23
4.Florianne BultjeZV Haerlem4:07.27980434249.821:51.502:59.214:05.91
5.Suzanne van der AardwegZV Haerlem4:29.18980399458.492:03.423:11.204:21.45
6.Cleo KeyzerZV HaerlemNT98045244:24.71
7.Suzanne IvensOezaNT990290454.072:04.333:14.574:25.21
8.Vera KominZV HaerlemNT990324058.462:13.143:26.994:41.71
DISDagmar SwierZwemvereniging HoornNT9900562AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
NG.ZAAlinka OsingaZV HaerlemNT9803212
NG.ZAMerel SchoutenZV Haerlem4:26.289804952
AFGEMCarmen MeijerHpc3:50.709800202


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-12-2010 - 14:30
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jeljer AldershofZV Haerlem3:30.00980071936.931:21.782:06.342:53.87
2.Stan BlokZV Haerlem3:00.76970056937.241:21.212:09.373:00.02
3.Roy van der WoudeZV Haerlem3:22.5997005793:17.15
4.Sean TuinstraOezaNT980168552.461:56.433:02.444:09.01
DISMartijn BraspenningHpcNT9702875VB46.121:48.313:00.624:17.21
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NG.ZAMichael van den BosZV HaerlemNT97MIBO
NG.ZABram KerkhofHpc4:51.989703213
AFGEMShai DataukerA.z.v.d.NT9801819