Speedo dl 2
Brunssum (NED),    12.12.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
12-12-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Souhoka                    Hellas-Glana                NT 0201186    1:29.48           
          1:29.48
  2. Isabel Dijkstra               Brunssum               1:40.12 0200918    1:29.63           
          1:29.63
  3. Journey Fortuin               Hellas-Glana           1:51.89 0200284    1:46.36           
          1:46.36
  4. Frederique Theunissen         Zwemclub Eijsden       1:52.12 0201074    1:51.26           
          1:51.26
  5. Anne Köhlen                   Hellas-Glana                NT 0201714    2:21.61           
          2:21.61
 DIS Zoë Ummels                    Brunssum                    NT 0300522                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
12-12-2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden       1:48.01 0100577    1:46.59           
          1:46.59
  2. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana           1:55.57 0100225    1:49.14           
          1:49.14
  3. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden       1:56.67 0100807    1:50.54           
          1:50.54
  4. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden       1:55.57 0100809    1:54.13           
          1:54.13
  5. Mika Sieben                   Hellas-Glana           1:57.48 0100195    1:57.14           
          1:57.14
  6. Milan Scheepers               Brunssum               2:15.32 0101749    2:02.23           
          2:02.23
  7. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden       2:10.16 0100815    2:12.02           
          2:12.02
  8. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden       2:29.57 0100811    2:15.48           
          2:15.48
  9. Senna Elissen                 Zwemclub Eijsden            NT 0300185    2:29.73           
          2:29.73
 DIS Lars Kerremans                Hellas-Glana           1:57.89 0100305    1:53.97           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:53.97
 DIS Danny Schoenmakers            Hellas-Glana                NT 0200217    1:55.80           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:55.80
 DIS Joey Sieben                   Hellas-Glana           2:02.59 0100193    2:04.73           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          2:04.73
 DIS Christian van der Haijden     Hellas-Glana                NT 0300257    2:17.48           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          2:17.48
 DIS Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden       2:31.20 0100813    2:26.58           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:26.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
12-12-2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:38.60 0100256    1:36.46           
          1:36.46
  2. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:45.67 0100676    1:37.89           
          1:37.89
  3. Myrthe Winkelhuijzen          ZEPS                   1:43.33 0100350    1:38.39           
          1:38.39
  4. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden       1:48.41 0100384    1:46.73           
          1:46.73
  5. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana           2:05.98 0102856    1:48.50           
          1:48.50
  6. Melis Aydeniz                 14-010                 1:54.25 0100440    1:49.26           
          1:49.26
  7. Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden       1:57.82 0102484    1:52.86           
          1:52.86
  8. Danielle Kugler               ZEPS                        NT 0100678    1:54.60           
          1:54.60
  9. Renske van den Bosch          Brunssum               2:22.07 0102250    1:58.44           
          1:58.44
 DIS Fleur Wolfs                   Zwemclub Eijsden       1:45.71 0100778    1:49.20           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:49.20
 DIS Lara Disco                    Brunssum               1:59.86 0101882    1:53.08           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:53.08
AFGE Chabelli Setzu                Brunssum                    NT 0102840                      
AFGE Jolijn van Lisdonk            Hellas-Glana           2:01.45 0101640                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
12-12-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum                 36.64 0000181      35.42           
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             44.78 0000593      43.82           
  3. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden            NT 0002875      50.36           
  4. Bilal Nezam Eldin             Brunssum                 57.24 0002919      50.64           
  5. Michael Moerkens              ZEPS                   1:04.02 0000713      55.54           
  6. Robert Jansen                 Hellas-Glana                NT 0000823      56.39           
 DIS Lex Carter                    Hellas-Glana             59.13 0001275    1:02.45           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
12-12-2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                14-010                 2:48.13 0000074    2:38.57           
          1:19.34  2:38.57
  2. Amber Raadschilders           14-010                      NT 0000534    2:43.69           
          1:19.21  2:43.69
  3. Aukje Koetsier                14-010                      NT 0002260    2:56.11           
          1:26.01  2:56.11
  4. Julie Ouillon                 14-010                      NT 0000704    3:02.55           
          1:28.59  3:02.55
  5. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       3:09.63 0000072    3:03.76           
          1:28.16  3:03.76
  6. Romy Radermacher              Hellas-Glana           3:24.80 0001070    3:05.51           
          1:28.04  3:05.51
  7. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden            NT 0001232    3:08.32           
          1:30.23  3:08.32
  8. Britt Cornelissens            Hellas-Glana                NT 0000632    3:23.57           
          1:36.92  3:23.57
  9. Demi Ummels                   Brunssum                    NT 0003546    3:42.42           
          1:42.00  3:42.42
  NG Jeunevieve Couvee             Hellas-Glana                NT 0003884                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
12-12-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jente                    Brunssum               1:27.80 9900277    1:20.29           
          1:20.29
  2. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       1:23.07 9902155    1:22.07           
          1:22.07
  3. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:40.27 9900225    1:31.64           
          1:31.64
  4. Kirk Koelstra                 Brunssum                    NT 9903473    1:36.59           
          1:36.59
  5. Roel Hustinx                  Hellas-Glana                NT 9900885    2:08.54           
          2:08.54
  6. Rik Meex                      ZEPS                        NT 9901439    2:13.73           
          2:13.73
 DIS Stan Stelten                  Hellas-Glana                NT 9900461    1:32.54           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:32.54
 DIS Gilian Hubers                 ZEPS                        NT 9901551    2:01.09           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:01.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
12-12-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       2:46.57 9803700    2:42.16           
          1:18.81  2:42.16
  2. Tobie Saparuwe                14-010                      NT 9802954    2:44.98           
          1:17.86  2:44.98
  3. Celine Kerkhofs               14-010                 2:51.98 9800548    2:49.92           
          1:22.00  2:49.92
  4. Jessica van Dijk              14-010                 3:04.41 9800552    2:54.29           
          1:24.86  2:54.29
  5. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden            NT 9900074    2:55.45           
          1:25.61  2:55.45
  6. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                   3:00.98 9802092    2:57.13           
          1:27.04  2:57.13
  7. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           3:12.02 9801174    3:00.82           
          1:28.22  3:00.82
  8. Denise Craenen                Hellas-Glana           3:03.92 9900040    3:01.89           
          1:29.07  3:01.89
  9. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden            NT 9903116    3:02.05           
          1:31.21  3:02.05
 10. Quinty Schoens                ZEPS                        NT 9903246    3:03.02           
          1:30.70  3:03.02
 11. Julia Lang                    Hellas-Glana                NT 9900730    3:05.45           
          1:32.98  3:05.45
 12. Leonie Pachen                 Zwemclub Eijsden       3:21.02 9803062    3:17.02           
          1:38.42  3:17.02
 13. Luna van Acker                14-010                      NT 9805042    3:19.29           
          1:41.64  3:19.29
 14. Misha Geelen                  14-010                      NT 9903396    3:21.11           
          1:40.55  3:21.11
 15. Gabryelle Beland              Brunssum                    NT 9805720    3:23.39           
          1:39.94  3:23.39
 16. Esmee Dietzenbacher           Brunssum                    NT 9901986    3:23.91           
          1:40.31  3:23.91
 17. Aniek Leij van der            Brunssum                    NT 9805484    3:23.96           
          1:39.41  3:23.96
 18. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden            NT 9803060    3:34.67           
          1:44.89  3:34.67
 19. Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden            NT 9903114    4:06.95           
          1:56.75  4:06.95
 20. Maartje Buijs                 Zwemclub Eijsden            NT 9904134    4:08.39           
          1:58.13  4:08.39
 21. Lauraine Drost                Hellas-Glana                NT 9903480    4:12.02           
          2:05.70  4:12.02
 22. Quinty Raes                   Brunssum                    NT 9904566    4:32.41           
          2:14.78  4:32.41
 DIS Kyra Janssen                  14-010                      NT 9800990                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden       3:13.28 9801830    3:14.60           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:36.01  3:14.60
 DIS Laura Larue                   Hellas-Glana           3:45.02 9802844    3:29.10           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:41.80  3:29.10
 DIS Robin-Marthe Ghijzen          14-010                      NT 9901442    3:51.36           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:51.36
  NG Bo Garritsen                  Brunssum                    NT 9805482                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
12-12-2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               ZEPS                   2:53.07 9701615    2:46.43           
          1:22.97  2:46.43
  2. Ivo Nemeth                    Brunssum               2:56.97 9700075    2:46.92           
          1:26.98  2:46.92
  3. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           3:02.07 9802453    2:55.13           
          1:25.07  2:55.13
  4. Ruben Dietzenbacher           Brunssum               3:14.32 9703259    2:59.75           
          1:29.11  2:59.75
  5. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden       3:14.67 9802271    3:14.44           
          1:35.57  3:14.44
  6. Jhamiro Habets                Brunssum                    NT 9800803    3:15.30           
          1:35.38  3:15.30
  7. Thijmen Bruist                Brunssum                    NT 9802597    3:17.39           
          1:38.00  3:17.39
  8. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden            NT 9800389    3:19.89           
          1:37.02  3:19.89
  9. Daan Rosenboom                ZEPS                        NT 9801495    3:25.33           
          1:41.64  3:25.33
 10. Victor Knibbeler              Brunssum               3:40.94 9700795    3:28.67           
          1:40.64  3:28.67
 11. Dennis Niemark                Brunssum                    NT 9800801    3:50.64           
          1:48.43  3:50.64
 DIS Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       3:15.26 9803213                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), +dis RC
 DIS Fabian Fontaine               Brunssum                    NT 9701703                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), + dis RB
 DIS Joey Derhaag                  Hellas-Glana           3:06.73 9703941    2:54.04           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.32  2:54.04
 DIS Andrei Paun                   Hellas-Glana                NT 9704359    4:32.44           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:09.33  4:32.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
12-12-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Souhoka                    Hellas-Glana                NT 0201186    1:42.40           
          1:42.40
  2. Isabel Dijkstra               Brunssum               1:47.05 0200918    1:43.45           
          1:43.45
  3. Frederique Theunissen         Zwemclub Eijsden            NT 0201074    2:10.54           
          2:10.54
  4. Anne Köhlen                   Hellas-Glana                NT 0201714    2:21.34           
          2:21.34
 DIS Journey Fortuin               Hellas-Glana           2:00.45 0200284    1:56.09           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:56.09
AFGE Zoë Ummels                    Brunssum                    NT 0300522                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
12-12-2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         42.70 0100577      42.89           
  2. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana           1:00.82 0100225      48.15           
  3. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden         51.83 0100811      51.22           
  4. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden         54.82 0100807      51.82           
  5. Lars Kerremans                Hellas-Glana                NT 0100305      53.31           
  6. Mika Sieben                   Hellas-Glana             59.07 0100195      55.05           
  7. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden            NT 0100815      57.38           
  8. Joey Sieben                   Hellas-Glana             59.20 0100193      59.36           
 DIS Milan Scheepers               Brunssum                    NT 0101749      57.95           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., + dis VE
 DIS Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden         51.83 0100809      58.07           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Danny Schoenmakers            Hellas-Glana                NT 0200217    1:00.17           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., + dis VE + dis VH



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
12-12-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:31.95 0100676    1:24.14           
          1:24.14
  2. Myrthe Winkelhuijzen          ZEPS                   1:30.48 0100350    1:24.64           
          1:24.64
  3. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:25.88 0100256    1:25.54           
          1:25.54
  4. Iris Willigers                Zwemclub Eijsden       1:38.04 0100384    1:33.67           
          1:33.67
  5. Melis Aydeniz                 14-010                 1:37.26 0100440    1:33.87           
          1:33.87
  6. Fleur Wolfs                   Zwemclub Eijsden       1:35.00 0100778    1:38.74           
          1:38.74
  7. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana           1:39.16 0102856    1:41.72           
          1:41.72
  8. Lara Disco                    Brunssum               1:39.48 0101882    1:42.38           
          1:42.38
  9. Danielle Kugler               ZEPS                   1:47.54 0100678    1:42.48           
          1:42.48
 10. Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden       1:49.70 0102484    1:50.04           
          1:50.04
 11. Renske van den Bosch          Brunssum               2:16.76 0102250    1:57.65           
          1:57.65
AFGE Jolijn van Lisdonk            Hellas-Glana           1:55.76 0101640                      
AFGE Chabelli Setzu                Brunssum               1:58.63 0102840                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
12-12-2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:32.95 0000181    1:34.16           
          1:34.16
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:38.77 0000593    1:39.48           
          1:39.48
  3. Robert Jansen                 Hellas-Glana           1:58.45 0000823    1:54.76           
          1:54.76
  4. Lex Carter                    Hellas-Glana           2:02.91 0001275    1:57.64           
          1:57.64
  5. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               1:59.64 0002919    1:58.48           
          1:58.48
  6. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden       2:08.02 0002875    1:59.94           
          1:59.94
 DIS Michael Moerkens              ZEPS                   2:05.75 0000713    2:06.06           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          2:06.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
12-12-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                14-010                 1:43.61 0000074    1:32.33           
          1:32.33
  2. Julie Ouillon                 14-010                      NT 0000704    1:32.69           
          1:32.69
  3. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       1:57.99 0000072    1:38.65           
          1:38.65
  4. Romy Radermacher              Hellas-Glana                NT 0001070    1:51.04           
          1:51.04
  5. Aukje Koetsier                14-010                      NT 0002260    1:51.74           
          1:51.74
  6. Britt Cornelissens            Hellas-Glana                NT 0000632    2:01.48           
          2:01.48
 DIS Amber Raadschilders           14-010                      NT 0000534    1:41.09           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:41.09
 DIS Loes Willigers                Zwemclub Eijsden            NT 0001232    1:56.54           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:56.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m vrije slag                  Jongens Minioren 6
12-12-2010 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       2:26.34 9902155    2:27.07           
          1:11.92  2:27.07
  2. Daan Jente                    Brunssum               2:54.25 9900277    2:36.34           
          1:16.84  2:36.34
  3. Kirk Koelstra                 Brunssum               2:52.02 9903473    2:36.55           
          1:16.55  2:36.55
  4. Stan Stelten                  Hellas-Glana                NT 9900461    2:47.82           
          1:21.70  2:47.82
  5. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           2:59.00 9900225    2:48.54           
          1:22.73  2:48.54
  6. Gilian Hubers                 ZEPS                   3:22.42 9901551    3:05.18           
          1:28.34  3:05.18
  7. Rik Meex                      ZEPS                        NT 9901439    3:33.84           
          1:40.65  3:33.84
  8. Roel Hustinx                  Hellas-Glana                NT 9900885    3:52.46           
          1:47.63  3:52.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
12-12-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       3:14.70 9803700    3:01.73           
          1:24.80  3:01.73
  2. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden            NT 9900074    3:19.30           
          1:29.04  3:19.30
  3. Tobie Saparuwe                14-010                      NT 9802954    3:22.07           
          1:33.02  3:22.07
  4. Quinty Schoens                ZEPS                        NT 9903246    3:24.45           
          1:37.38  3:24.45
  5. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       4:02.42 9803064    3:31.88           
          1:41.62  3:31.88
  6. Denise Craenen                Hellas-Glana                NT 9900040    3:35.35           
          1:45.13  3:35.35
  7. Julia Lang                    Hellas-Glana                NT 9900730    3:35.81           
          1:40.27  3:35.81
  8. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           3:59.17 9801174    3:38.02           
          1:41.80  3:38.02
  9. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                   3:33.83 9802092    3:38.34           
          1:40.73  3:38.34
 10. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden            NT 9804546    3:42.36           
          1:42.54  3:42.36
 11. Kyra Janssen                  14-010                      NT 9800990    3:47.42           
          1:47.29  3:47.42
 12. Laura Larue                   Hellas-Glana           4:39.05 9802844    4:08.16           
          1:53.23  4:08.16
AFGE Celine Kerkhofs               14-010                 3:39.98 9800548                      
AFGE Gabryelle Beland              Brunssum                    NT 9805720                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
12-12-2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               ZEPS                   2:49.10 9701615    2:49.92           
          1:18.64  2:49.92
  2. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           3:39.93 9802453    3:17.67           
          1:32.33  3:17.67
  3. Ruben Dietzenbacher           Brunssum                    NT 9703259    3:38.24           
          1:44.31  3:38.24
  4. Victor Knibbeler              Brunssum                    NT 9700795    3:57.83           
          1:51.08  3:57.83
  5. Jhamiro Habets                Brunssum                    NT 9800803    4:00.48           
          1:50.23  4:00.48
 DIS Daan Rosenboom                ZEPS                        NT 9801495                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Joey Derhaag                  Hellas-Glana           3:55.51 9703941                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Ivo Nemeth                    Brunssum               3:39.13 9700075    3:30.49           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:34.13  3:30.49
 DIS Thijmen Bruist                Brunssum                    NT 9802597    3:43.63           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:42.53  3:43.63



SPLASH Meet Manager 11Registered to Brunssum