Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo
Amersfoort, 11.12.2010


Programmanr. 1
11-12-2010 - 14:00
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dyonne StamAZ&PC1:34.92020029244.381:35.39
2.Djelo GuddeAZ&PCNT020040248.301:41.03
3.Lieke NijmeijerAZ&PCNT030012449.761:42.40
4.Merel BesselingAZ&PCNT020024250.931:46.94
5.Dóga TutarAquarijnNT020120556.722:11.66


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-12-2010 - 14:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:45.47010091352.081:49.69
2.Wessel van DeelenSG Vecht & Rijn1:59.09010004954.561:55.13
3.Martijn BolanderDe Fuut2:09.62010210759.452:01.88
4.Bob BroezeAZ&PCNT020007359.362:03.36
5.Benjamin LotfolahianAZ&PCNT02003311:02.242:07.02
6.Floyd de MönninkAZ&PCNT02001431:01.902:07.69
7.Milan de RooOne Team SwimmingNT01022151:02.172:09.60
8.Hans BlankensteijnAquarijn2:22.9902001591:03.522:17.21
9.Jarmo ten BroekAZ&PC2:11.7801000851:03.302:17.61
10.Christiaan SmitDe FuutNT01024631:04.612:19.09
DISJonah StekelenburgZwemlust den Hommel1:55.18010166752.911:50.94
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMTim Kannegieterde Vuursche2:00.730200175


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-12-2010 - 14:10
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Elise HardemanAZ&PC1:42.46010106847.101:35.73
2.Ellen BootAZ&PC1:36.65010015448.001:36.91
3.Ilse van der ZonSG Vecht & Rijn1:42.23010077049.721:43.58
4.Jessica BaarsDe Albatros1:50.97010196656.101:50.21
5.Yara WeldamAquarijn1:54.44010276253.541:50.27
6.Veerle van MunsterOne Team SwimmingNT010263254.971:51.53
7.Jolien de GrootUZSC  NT010122654.471:52.15
8.Maisy BaasSG Vecht & Rijn1:55.40010008058.621:57.09
DISElla RietveldAZ&PCNT010239856.581:59.48
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-12-2010 - 14:15
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roan BuijsAquarijn42.97000177540.03
2.Tyrese WilsonDe Fuut39.78000022340.86
3.Olivier JansDe Fuut45.35000181542.74
4.Milan ten BroekAZ&PC42.30000022944.14
5.Pieter van der MeulenSG Vecht & Rijn57.11000171352.06
6.Tobias van Vulpende Vuursche58.46000110758.15
7.Tom de RuiterAZ&PC1:05.5300017511:00.30
DISSem KoelewijnAZ&PCNT00017491:06.07
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISStefan Orizarovde VuurscheNT00036471:09.71
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMDaan KalksmaSG Vecht & Rijn1:10.940001291


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-12-2010 - 14:15
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Renske BijemanUZSC  NT000080641.851:31.773:07.08
2.Florien de LangeAZ&PC3:04.00000019042.821:31.503:09.68
3.Shania Wijk vanDe Fuut3:14.06000096842.691:31.663:09.96
4.Sophie Bleijerveldde VuurscheNT000248445.611:35.493:12.17
5.Michelle MiltenburgSG Vecht & RijnNT000022442.361:31.223:13.41
6.Renske TinneveltAZ&PC3:28.00000360445.931:38.833:25.25
AFGEMAmina BachoundaAquarijnNT0003818


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-12-2010 - 14:25
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Max BondZwemlust den Hommel1:36.15990060543.421:33.45
2.Skip de MönninkAZ&PC1:43.46990103545.621:36.92
3.Alex RazzakAZ&PC1:45.00990049349.751:52.01
4.Thijmen van HattumSG Vecht & Rijn1:53.18990110154.651:58.33
5.Niels de Groot,UZSC  NT990236756.072:05.06
6.Bart van Dijkde VuurscheNT99020991:00.432:13.68
7.David SchmiemanDe AlbatrosNT99015571:13.692:42.69
DISAlex Algrade VuurscheNT99010471:53.28
VO - De armen niet gedurende de gehele race over het water naar voren gebracht (meerdere beenslagen achter elkaar zonder armslag)., VH - N5et 0et twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt
AFGEMTayyib Onayde VuurscheNT9902661


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-12-2010 - 14:30
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lieke RemmitsOne Team Swimming2:46.83980188038.781:20.592:45.84
2.Renee VanderheydenAZ&PC2:56.00990313042.341:26.432:49.81
3.Melissa BaarsAquarijnNT990037639.751:23.682:51.21
4.Sophie BrouwerAZ&PC2:55.50980213441.241:26.332:53.66
5.Chiara van WinsumAZ&PC2:57.71980036441.321:26.122:55.97
6.Eline HendriksAZ&PC3:08.47980279442.641:28.372:58.15
7.Esmee MorelAZ&PC3:07.16980235643.631:30.663:04.78
8.Riemke BosmaAZ&PC3:08.00990220243.521:31.683:05.83
9.Marlene BezemAZ&PC3:17.23980170445.591:33.693:10.04
10.Renske BassantAZ&PC3:09.54980394048.411:38.233:12.01
11.Marieke van der MeulenSG Vecht & Rijn3:15.85980307844.661:35.643:14.09
12.Beau MonnéSG Vecht & Rijn3:28.13980188646.551:37.463:15.36
13.Ilona VerschoorDe Albatros3:26.21990347846.221:35.813:15.57
14.Iris de KruijfZwemlust den HommelNT990365847.941:37.983:19.03
15.Susanne SchelhaasDe Albatros3:28.19980522450.501:43.153:21.66
16.Brenda BaarsAquarijnNT980428456.181:56.113:50.34
17.Claudia de RooijAquarijnNT990442055.591:57.984:01.89
18.Willemijn van Dijkde Vuursche4:58.5898052221:04.552:16.894:43.42
DISLaura CronauAquarijnNT990074250.581:46.493:40.27
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMelissa PentekerDe Fuut4:10.84980529254.223:46.39
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSybel van HelmDe Fuut3:38.719803270
AFGEMRomy KuusSG Vecht & RijnNT9802738
AFGEMEline ZuidemaAZ&PCNT9903690
AFGEMHella HopDe Albatros3:46.139801878
AFGEMSharon den OudstenDe AlbatrosNT9905136
AFGEMRoos GeerarsOne Team Swimming3:28.199802380


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-12-2010 - 14:50
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Stijn AvezaatOne Team Swimming2:44.89970072937.801:18.672:43.09
2.Joep KuipersAZ&PC2:59.57970063339.881:23.282:50.13
3.Lennart KruizingaAZ&PC2:51.61970263340.581:25.042:52.63
4.Theo ArpAZ&PC3:07.99970186940.671:25.502:54.95
5.Djamal van der HoevenAZ&PC2:58.06980012742.681:28.432:55.93
6.Tjeerd SmidAZ&PC2:59.17970372341.671:27.942:59.90
7.Martijn de LeeuwOne Team SwimmingNT980070741.221:28.553:01.47
8.Thom HardemanAZ&PC3:02.13980384343.801:31.273:04.64
9.Koen van HeertumZwemlust den Hommel3:09.23980150744.821:33.063:06.51
10.Joshua VerkuilAquarijn3:11.51970085942.391:31.173:06.68
11.Camiel BootAZ&PC3:08.00980164743.481:31.033:07.42
12.Daniel van NoordZwemlust den Hommel3:11.77970406743.781:32.343:09.78
13.Stijn Sickengade VuurscheNT980412752.111:46.003:33.13
14.Jesper Holm,UZSC  NT980234350.761:47.213:37.93
DISStefan KlokOne Team Swimming3:16.739704559
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISWouter NettoZwemlust den Hommel3:19.27980313747.671:38.783:18.69
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRobbert SchelhaasDe Albatros3:52.94980440555.741:54.863:50.76
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMTim KalksmaSG Vecht & RijnNT9802337
AFGEMFriso StolkDe FuutNT9801417
AFGEMQuinten DekkerDe Albatros3:34.689703333
AFGEMJevgeny JegorovDe AlbatrosNT9704815
AFGEMJoël Sneepde VuurscheNT9802119


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-12-2010 - 15:05
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dyonne StamAZ&PC1:48.47020029254.061:48.61
2.Djelo GuddeAZ&PCNT020040255.231:50.03
3.Merel BesselingAZ&PCNT020024257.371:57.39
DISLieke NijmeijerAZ&PCNT030012457.201:56.39
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-12-2010 - 15:10
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wessel van DeelenSG Vecht & Rijn48.07010004946.71
2.Sebastiaan van der MeerAZ&PC54.38010091352.80
3.Jonah StekelenburgZwemlust den Hommel53.34010166756.71
4.Milan de RooOne Team SwimmingNT01022151:01.39
5.Jarmo ten BroekAZ&PC59.5101000851:02.10
DISMartijn BolanderDe Fuut1:00.7601021071:01.47
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISBob BroezeAZ&PCNT02000731:06.78
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBenjamin LotfolahianAZ&PCNT02003311:09.14
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMTim Kannegieterde Vuursche58.330200175


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-12-2010 - 15:10
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ellen BootAZ&PC1:28.67010015441.041:25.49
2.Elise HardemanAZ&PC1:35.17010106841.611:27.30
3.Ilse van der ZonSG Vecht & Rijn1:33.20010077044.031:33.84
4.Jessica BaarsDe Albatros1:42.38010196648.131:38.18
5.Maisy BaasSG Vecht & Rijn1:46.85010008047.731:39.20
6.Yara WeldamAquarijn1:47.44010276248.141:41.37
7.Jolien de GrootUZSC  NT010122649.451:43.73
8.Veerle van MunsterOne Team SwimmingNT010263250.921:44.80
9.Ella RietveldAZ&PC1:50.35010239853.591:57.93


<< TOP >>
Programmanr. 12
11-12-2010 - 15:15
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Milan ten BroekAZ&PC1:40.41000022945.611:36.79
2.Tyrese WilsonDe Fuut1:39.55000022353.761:40.68
3.Olivier JansDe Fuut1:50.09000181552.921:48.29
4.Boris Glijn,UZSC  1:54.59000134951.131:51.53
5.Roan BuijsAquarijn1:54.76000177553.541:53.39
6.Pieter van der MeulenSG Vecht & Rijn2:01.60000171355.501:59.87
7.Sem KoelewijnAZ&PCNT000174959.602:04.32
8.Tom de RuiterAZ&PC2:01.4300017511:00.002:05.90
9.Tobias van Vulpende Vuursche2:10.6700011071:02.042:08.48
DISNiels de LeeuwOne Team SwimmingNT000322556.722:02.54
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISStefan Orizarovde VuurscheNT00036471:06.362:24.87
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGEMDaan KalksmaSG Vecht & Rijn1:55.470001291


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-12-2010 - 15:20
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sophie Bleijerveldde VuurscheNT000248447.211:40.51
2.Florien de LangeAZ&PC1:55.79000019051.301:50.93
3.Shania Wijk vanDe Fuut1:54.01000096854.461:53.66
4.Michelle MiltenburgSG Vecht & RijnNT000022454.292:06.13
AFGEMRenske BijemanUZSC  NT0000806


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-12-2010 - 15:25
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Skip de MönninkAZ&PC2:40.00990103541.091:25.322:45.76
2.Max BondZwemlust den HommelNT990060538.961:22.142:46.25
3.Thijmen van HattumSG Vecht & RijnNT990110146.101:34.293:06.20
4.Alex RazzakAZ&PC3:04.00990049343.281:31.903:08.87
5.Niels de Groot,UZSC  NT990236743.531:32.913:14.40
6.Alex Algrade VuurscheNT990104742.601:32.103:14.70
7.Bart van Dijkde VuurscheNT990209943.471:34.443:21.37
8.Daniël HarmsenAZ&PC3:24.00990384147.821:42.673:27.73
9.Xantier SlijngardAZ&PC3:30.00990152946.401:42.553:38.37
10.Kevin GüngörmüsAZ&PC3:48.00990332748.461:46.743:50.81
11.David SchmiemanDe AlbatrosNT99015571:00.272:04.664:05.90
AFGEMSijmen WitteveenAZ&PC3:34.009902343
AFGEMTayyib Onayde VuurscheNT9902661


<< TOP >>
Programmanr. 15
11-12-2010 - 15:35
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lieke RemmitsOne Team Swimming3:10.30980188036.341:23.103:02.66
2.Sophie BrouwerAZ&PC3:10.00980213440.681:27.873:10.55
3.Renee VanderheydenAZ&PC3:15.00990313046.391:39.453:26.64
4.Chiara van WinsumAZ&PC3:15.00980036440.401:35.273:34.05
5.Marieke van der MeulenSG Vecht & RijnNT980307842.111:37.423:40.66
6.Beau MonnéSG Vecht & RijnNT980188650.261:50.743:57.89
7.Renske BassantAZ&PC3:45.00980394049.571:50.893:59.00
8.Ilona VerschoorDe AlbatrosNT990347851.254:07.00
9.Willemijn van Dijkde Vuursche4:43.23980522257.772:06.514:34.61
DISMelissa PentekerDe FuutNT980529257.042:07.824:31.26
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMRomy KuusSG Vecht & RijnNT9802738
AFGEMHella HopDe AlbatrosNT9801878
AFGEMRoos GeerarsOne Team Swimming3:58.939802380
AFGEMSybel van HelmDe Fuut4:01.829803270


<< TOP >>
Programmanr. 16
11-12-2010 - 15:50
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Stijn AvezaatOne Team Swimming3:07.44970072935.951:22.133:00.39
2.Djamal van der HoevenAZ&PC3:00.00980012742.971:35.673:16.16
3.Lennart KruizingaAZ&PC2:56.00970263340.641:31.523:22.41
4.Joshua VerkuilAquarijn3:38.90970085946.311:43.953:39.14
5.Tjeerd SmidAZ&PC3:42.00970372348.521:48.643:53.90
6.Joep KuipersAZ&PC3:40.00970063345.571:49.393:59.02
DISStefan KlokOne Team SwimmingNT970455949.791:53.934:05.08
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISStijn Sickengade VuurscheNT980412750.001:55.854:13.71
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMartijn de LeeuwOne Team SwimmingNT9800707
AFGEMQuinten DekkerDe Albatros4:18.299703333
AFGEMJesper Holm,UZSC  NT9802343
AFGEMTim KalksmaSG Vecht & RijnNT9802337
AFGEMJoël Sneepde VuurscheNT9802119
AFGEMFriso StolkDe FuutNT9801417