Nr. 1. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 3. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 4. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 9. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Jongens, 200m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 11. Meisjes, 200m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 13. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 16. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 17. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 18. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 19. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 20. Gemengd, 8 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder


4-Kamp 2010-2011 deel 2
Landgraaf, 28.11.2010


Programmanr. 1
28-11-2010
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent de MunterBrunssum36.75000018136.64
2.Bas DijkstraNimo47.75000004345.59
3.Giel van MegenHzpc50.02000026548.43
4.Youri van LijfZwemclub EijsdenNT010081151.83FJ 1
5.Thimo ElissenZwemclub EijsdenNT010080951.83FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 2
28-11-2010
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kirsten TheunissenZwemclub Eijsden43.26000007242.73
2.Anne van MegenHzpc55.83020058257.66
3.Jessie DautzenbergNimo59.47010182658.83


<< TOP >>
Programmanr. 3
28-11-2010
Heren, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jochim HerbenZwemclub Eijsden5:10.3095034074:34.32
100m:1:07.61200m:2:19.53300m:3:32.62400m:4:34.32
2.Thijs VillevoijeNimo4:36.2191065894:39.09
100m:1:05.60200m:2:17.16300m:3:29.53400m:4:39.09
3.Freddie GeerlingsNimo4:38.6579003794:39.09FJ 1
100m:1:06.43200m:2:16.51300m:3:27.63400m:4:39.09
4.Sem HermansHzpc4:41.4096012594:39.09FJ 2
100m:1:05.44200m:2:16.86300m:3:28.94400m:4:39.09
5.Philip BamsZwemclub Eijsden4:52.5396001954:45.80
100m:1:07.95200m:2:22.89300m:3:36.42400m:4:45.80
6.Sam DerksHzpc4:56.6496007194:49.84
100m:1:10.53200m:2:23.56300m:3:37.66400m:4:49.84
7.Martijn WeinbergNimo5:20.4496009554:52.38
100m:1:09.84200m:2:23.13300m:3:38.03400m:4:52.38
8.Kiowa KamaansingNimo5:42.7395001254:52.67
100m:1:07.54200m:2:23.02300m:3:39.57400m:4:52.67
9.Joeri KerkhoffNimo5:37.0395016894:54.07
100m:1:09.13200m:2:24.29300m:3:39.73400m:4:54.07
10.Rick HellenbrandNimo4:54.8289011734:57.20
100m:1:09.82200m:2:23.80300m:3:39.48400m:4:57.20
11.Ivo NemethBrunssum5:49.1097000755:04.84
100m:1:10.25200m:2:28.81300m:3:46.97400m:5:04.84
12.Toine WilligersZwemclub EijsdenNT99021555:14.74
100m:1:12.48200m:2:33.83300m:3:55.74400m:5:14.74
13.Kirk KoelstraBrunssumNT99034735:48.94
100m:1:21.48200m:2:52.02300m:4:22.76400m:5:48.94
14.Stefan WilligersZwemclub Eijsden5:59.5498032135:50.25
100m:1:22.88200m:2:53.63300m:4:24.82400m:5:50.25
AFGEMTom GoffinNimo5:42.048604457
NGLaurent BamsZwemclub Eijsden4:27.609600193


<< TOP >>
Programmanr. 4
28-11-2010
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa MeijerNimo5:07.5693043744:42.65
100m:1:06.58200m:2:19.02300m:3:31.14400m:4:42.65
2.Ina WilligersZwemclub Eijsden4:54.0197026784:49.32
100m:1:10.13200m:2:54.51300m:3:37.32400m:4:49.32
3.Manon KosterHzpc5:00.1897013124:55.06
100m:1:11.22200m:2:26.76300m:3:42.82400m:4:55.06
4.Astrid van den BrandtZwemclub Eijsden5:11.1695052265:03.22
100m:1:11.61200m:2:28.41300m:3:46.44400m:5:03.22
5.Audrey BamsZwemclub Eijsden5:18.5698037005:03.75
100m:1:10.47200m:2:27.82300m:3:46.03400m:5:03.75
6.Bo PeetersNimo5:11.9393065645:05.10
100m:1:10.92200m:2:28.16300m:3:47.02400m:5:05.10
7.Mignon PeetersNimo5:24.9597010485:11.02
100m:1:13.11200m:2:32.73300m:3:52.58400m:5:11.02
8.Ilse LitjensHzpc5:12.6496026405:20.95
100m:1:15.30200m:2:37.14300m:3:59.45400m:5:20.95
9.Clara WilligersZwemclub Eijsden5:39.5596040885:24.34
100m:1:20.28200m:2:46.03300m:4:09.16400m:5:24.34
10.Irma van den BrandtZwemclub Eijsden5:40.9397026765:24.43
100m:1:18.72200m:2:43.62300m:4:08.77400m:5:24.43
11.Julie TheunissenZwemclub Eijsden6:09.6297002485:34.25
100m:1:18.03200m:2:41.63300m:4:07.66400m:5:34.25
12.Renee RoosenZwemclub Eijsden5:38.5899000745:34.51
100m:1:21.70200m:2:47.89300m:4:13.00400m:5:34.51
13.Nieske JanssenNimo5:34.3696013285:34.64
100m:1:19.29200m:2:44.73300m:4:10.29400m:5:34.64
14.Lieke JanssenNimo5:49.7793059545:38.07
100m:1:19.36200m:2:46.20300m:4:13.67400m:5:38.07
15.Sabine WetselsZwemclub Eijsden6:15.2597049965:38.73
100m:1:19.64200m:2:45.65300m:4:11.65400m:5:38.73
16.Inge SnijkersNimo5:47.3990081125:44.39
100m:1:20.65200m:2:48.67300m:4:16.84400m:5:44.39
17.Melanie LeunissenNimo5:55.5598006726:19.54
100m:1:10.73200m:2:58.57300m:4:42.48400m:6:19.54
18.Justine HoekselZwemclub EijsdenNT98030607:05.89
100m:1:35.83200m:3:27.12300m:5:21.78400m:7:05.89
AFGEMChayenne PoortsNimo5:18.869800670


<< TOP >>
Programmanr. 5
28-11-2010
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loes WilligersZwemclub EijsdenNT00012326:27.67
100m:1:28.92200m:3:08.20300m:4:49.45400m:6:27.67


<< TOP >>
Programmanr. 6
28-11-2010
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luuk RoosenZwemclub Eijsden1:23.8401005771:19.09
2.Bas DijkstraNimo1:21.0200000431:20.16
3.Giel van MegenHzpc1:25.8700002651:25.80
4.Alex BuijsZwemclub Eijsden1:32.3101008071:26.82
5.Sidney DukeZwemclub Eijsden1:31.7600028751:32.31
6.Thimo ElissenZwemclub Eijsden1:40.8301008091:38.02
7.Czes KorczynskiZwemclub Eijsden1:44.6601008151:38.84
8.Anour DlalatNimo1:44.7701011371:39.52
9.Sofian Ait MelloukNimo1:47.9500017071:44.54
10.Jasper ThomasNimoNT02004271:53.57
11.Tom SinselZwemclub EijsdenNT01008132:15.31


<< TOP >>
Programmanr. 7
28-11-2010
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kirsten TheunissenZwemclub Eijsden1:24.4400000721:26.45
2.Fleur WolfsZwemclub EijsdenNT01007781:35.00
3.Iris WilligersZwemclub Eijsden1:38.0401003841:38.53
4.Lara DiscoBrunssum1:39.4801018821:39.83
5.Iris DijkstraNimoNT02017661:44.29
6.Sara van VlokhovenZwemclub Eijsden1:49.7001024841:51.85
7.Frederique TheunissenZwemclub EijsdenNT02010741:52.12
8.Joey SyedNimo2:06.9900033302:10.92


<< TOP >>
Programmanr. 8
28-11-2010
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven BamsZwemclub Eijsden29.21940585329.28
2.Sander van den BergNimo28.57870021129.39
3.Yoeri CuijpersNimo30.20940396930.15
4.Thijs VillevoijeNimo31.16910658930.70
5.Indji TanNimo30.63910297330.89
6.Philip BamsZwemclub Eijsden32.86960019530.92
7.Max HermansHzpc31.28970087931.31
8.Bob GoffinNimo32.31890426331.39
9.Ivo BakkerZwemclub Eijsden30.14920456131.83
10.Sander SlaghuisNimo32.23880530531.84
11.Rick HellenbrandNimo31.16890117332.69
12.Camiel SmeetsNimo36.63940091134.33
13.Daan JenteBrunssum36.44990027735.94
14.Raoul van LijfZwemclub Eijsden38.86980227140.48
15.Sander AertsHzpc47.17990204543.06
16.Pieter OttenHzpc46.61980093744.80
17.David PaulissenNimo47.52970348945.07
18.Jhamiro HabetsBrunssum46.98980080345.89
19.Leroy de BrouwerNimo48.28990073952.46
NG.ZAJules SinselZwemclub Eijsden50.419800389


<< TOP >>
Programmanr. 9
28-11-2010
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice JanssenHzpc32.07890201231.95
2.Lisanne JenteBrunssum31.23960078832.09
3.Jona PistersNimo30.45950178432.42
4.Vera WeinbergNimo31.56930214432.74
5.Ingrid JansenNimo32.59870559233.80
6.Daphne ErkensNimo33.99980237233.84
7.Leslie JacobsNimo32.84910810233.95
8.Sanne KerkhoffNimo34.74930553035.12
9.Janelle van den HeuvelBrunssum38.89970084236.54
10.Ellen BorgerBrunssum37.45960078636.94
11.Juul van BerloHzpc35.90950149036.98
12.Sabine VertommenZwemclub Eijsden42.36980454637.61
13.Lotte van MegenHzpc38.64970137637.81
14.Gabryelle BelandBrunssumNT980572038.00
15.Bo KerkhoffNimo36.04950237638.48
16.Milou PeetersHzpc40.02980066839.03
17.Daniëlle BelandBrunssum44.87950670039.47
18.Anke SnijkersNimo37.80920163839.69
19.Emma WillemsNimo39.53930103639.82
20.Shannon OdenhovenNimo42.51970360840.70
21.Katrien KurversNimo42.53950340841.48
22.Dahnee de la CroixZwemclub Eijsden46.06980306442.14
23.Lisa JongenNimo42.36960492442.20
24.Alette LitjensHzpc43.66980222042.78
25.Manon HerbenZwemclub Eijsden45.61990311644.48
26.Melissa EngelsHzpc46.31960102644.74
27.Leonie PachenZwemclub Eijsden46.07980306245.03
28.Denise WetselsZwemclub Eijsden51.14950631645.86
29.Hilde LitjensHzpc46.00990115647.48
30.Lavinia NotermansNimoNT960291448.67
31.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo49.62980455852.19
32.Demy van RoesselNimo55.13990366653.72
33.Iris HeugenZwemclub EijsdenNT990311455.53
34.Madelena GuticNimo59.54990407656.48
35.Maartje BuijsZwemclub Eijsden1:19.3099041341:03.21
DISMarloes JanssenHzpc50.95990412849.54
SL een keer - en/of eindpunt met 1 hand aangetikt
AFGEMChayenne PoortsNimo34.429800670


<< TOP >>
Programmanr. 10
28-11-2010
Jongens, 200m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent de MunterBrunssumNT00001812:57.74
100m:1:25.99200m:2:57.74


<< TOP >>
Programmanr. 11
28-11-2010
Meisjes, 200m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lara DiscoBrunssumNT01018824:03.98
100m:1:59.86200m:4:03.98


<< TOP >>
Programmanr. 12
28-11-2010
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kiowa KamaansingNimo1:09.8695001251:07.03
2.Sander SlaghuisNimo1:07.0488053051:08.18
3.Freddie GeerlingsNimo1:04.8679003791:08.54
4.Indji TanNimo1:09.2091029731:11.26
5.Joeri KerkhoffNimo1:13.7795016891:12.51
6.Andreas WaldusNimo1:15.0895035811:12.90
7.Sam DerksHzpc1:25.8696007191:13.67
8.Yoeri CuijpersNimo1:12.7294039691:13.89
9.Martijn WeinbergNimo1:18.4896009551:16.91
10.Toine WilligersZwemclub Eijsden1:19.8699021551:19.90
11.Raoul van LijfZwemclub Eijsden1:24.5198022711:28.67
12.David PaulissenNimo1:37.5197034891:28.88
13.Kirk KoelstraBrunssum1:29.8999034731:30.73
14.Jhamiro HabetsBrunssum1:34.5298008031:32.51
15.Pieter OttenHzpc1:36.5598009371:32.86
16.Sander AertsHzpc1:31.7599020451:32.87
NGLaurent BamsZwemclub Eijsden1:04.579600193


<< TOP >>
Programmanr. 13
28-11-2010
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa MeijerNimo1:09.1393043741:11.36
2.Bo PeetersNimo1:13.9393065641:13.59
3.Jona PistersNimo1:09.2195017841:14.02
4.Lisanne JenteBrunssum1:14.0696007881:14.46
5.Ina WilligersZwemclub Eijsden1:15.5097026781:15.07
6.Vera WeinbergNimo1:12.2193021441:15.80
7.Audrey BamsZwemclub Eijsden1:22.4898037001:18.02
8.Sanne KerkhoffNimo1:19.9593055301:19.85
9.Clara WilligersZwemclub Eijsden1:24.0096040881:22.26
10.Julie TheunissenZwemclub Eijsden1:21.5997002481:22.91
11.Anke SnijkersNimo1:18.7792016381:23.33
12.Kimberley de BrouwerNimo1:25.6995053921:24.29
13.Lotte van MegenHzpc1:26.7797013761:24.41
14.Nieske JanssenNimo1:25.6696013281:24.45
15.Ellen BorgerBrunssum1:26.4296007861:25.02
16.Merel JaspersNimo1:24.5496025441:25.09
17.Lieke JanssenNimo1:25.0493059541:25.57FJ 1
18.Inge SnijkersNimo1:23.3290081121:25.57FJ 2
19.Bo KerkhoffNimo1:20.2395023761:25.95
20.Melanie LeunissenNimo1:27.5998006721:26.07
21.Gabryelle BelandBrunssum1:27.0798057201:26.47
22.Sabine VertommenZwemclub Eijsden1:37.6398045461:27.15
23.Shannon OdenhovenNimo1:32.8997036081:29.00
24.Daniëlle BelandBrunssumNT95067001:29.07
25.Dahnee de la CroixZwemclub Eijsden1:37.7398030641:29.83
26.Lisa JongenNimo1:34.6396049241:32.18
27.Melissa EngelsHzpcNT96010261:32.73
28.Denise WetselsZwemclub Eijsden1:28.7395063161:33.17
29.Leonie PachenZwemclub Eijsden1:36.7798030621:33.30
30.Aniek Leij van derBrunssum1:35.1498054841:34.70
31.Katrien KurversNimo1:34.3595034081:36.72
32.Marloes JanssenHzpc1:46.4699041281:38.64
33.Kirsten LangenNimo1:39.4691082281:39.64
34.Lavinia NotermansNimoNT96029141:40.46
35.Lisa SnijkersNimo1:48.8697001121:42.93
36.Kitty-Sofie Hunt AlneNimo1:50.3498045581:43.17
37.Demy van RoesselNimo1:48.3699036661:51.45
38.Maartje BuijsZwemclub Eijsden2:04.8499041342:00.49
39.Madelena GuticNimo2:06.6899040762:02.23
DISBo GarritsenBrunssumNT98054821:42.91
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISQuinty RaesBrunssumNT99045661:53.07
SD de beweging van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd
NGMarjolein DautzenbergNimoNT8302782


<< TOP >>
Programmanr. 14
28-11-2010
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luuk RoosenZwemclub Eijsden47.83010057749.60
2.Alex BuijsZwemclub Eijsden50.19010080752.45
3.Sidney DukeZwemclub Eijsden53.37000287556.18
4.Anour DlalatNimo1:02.6401011371:01.82
5.Youri van LijfZwemclub Eijsden1:02.4401008111:02.86
6.Czes KorczynskiZwemclub Eijsden57.7601008151:03.23
7.Sofian Ait MelloukNimo1:04.2200017071:03.25
DISJasper ThomasNimo1:00.7602004271:02.23
SD de beweging van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd
DISTom SinselZwemclub Eijsden1:07.0601008131:10.85
SD + SL de bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd + het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt


<< TOP >>
Programmanr. 15
28-11-2010
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loes WilligersZwemclub Eijsden51.51000123250.26
2.Anne van MegenHzpc58.25020058258.00
3.Sara van VlokhovenZwemclub Eijsden59.86010248458.36
4.Iris WilligersZwemclub Eijsden57.60010038458.64
5.Frederique TheunissenZwemclub Eijsden1:00.0202010741:00.45
6.Iris DijkstraNimo1:06.4202017661:01.68
7.Jessie DautzenbergNimo59.6301018261:02.26
8.Fleur WolfsZwemclub Eijsden52.0201007781:06.32
9.Joey SyedNimo1:08.0700033301:07.58


<< TOP >>
Programmanr. 16
28-11-2010
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem HermansHzpc1:06.7396012591:06.07
2.Sven BamsZwemclub Eijsden1:10.4794058531:09.15
3.Sander van den BergNimo1:04.6287002111:10.32
4.Max HermansHzpc1:10.6897008791:10.35
5.Jochim HerbenZwemclub Eijsden1:13.1095034071:11.29
6.Ivo BakkerZwemclub Eijsden1:08.3292045611:12.55
7.Camiel SmeetsNimo1:11.7194009111:13.54
8.Andreas WaldusNimo1:13.7995035811:14.02
9.Bob GoffinNimo1:14.5789042631:17.32
10.Daan JenteBrunssum1:21.4999002771:20.45
11.Ivo NemethBrunssum1:20.8697000751:22.12
12.Stefan WilligersZwemclub Eijsden1:32.9098032131:30.63
13.Leroy de BrouwerNimo1:32.4599007391:30.79
NG.ZAJules SinselZwemclub Eijsden1:40.149800389
AFGEMTom GoffinNimo1:25.328604457


<< TOP >>
Programmanr. 17
28-11-2010
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice JanssenHzpc1:11.8289020121:12.54
2.Manon KosterHzpc1:12.7997013121:13.02
3.Mignon PeetersNimo1:12.8297010481:15.04
4.Ingrid JansenNimo1:16.3887055921:15.23
5.Astrid van den BrandtZwemclub Eijsden1:17.0795052261:16.02
6.Irma van den BrandtZwemclub Eijsden1:18.1497026761:17.16
7.Ilse LitjensHzpc1:16.7196026401:18.89
8.Daphne ErkensNimo1:18.4998023721:19.12
9.Janelle van den HeuvelBrunssum1:19.4497008421:21.69
10.Sabine WetselsZwemclub Eijsden1:21.4897049961:22.11
11.Juul van BerloHzpc1:20.0295014901:23.18
12.Renee RoosenZwemclub Eijsden1:22.5199000741:23.66
13.Merel JaspersNimo1:24.3896025441:23.83
14.Manon HerbenZwemclub Eijsden1:23.3099031161:24.71
15.Emma WillemsNimo1:21.8793010361:25.13
16.Milou PeetersHzpc1:26.1898006681:25.45
17.Alette LitjensHzpc1:27.6398022201:33.64
18.Hilde LitjensHzpc1:29.3499011561:35.30
19.Aniek Leij van derBrunssum1:38.5798054841:35.98
20.Kirsten LangenNimo1:41.7791082281:37.98
21.Lisa SnijkersNimo1:43.1297001121:39.97
22.Justine HoekselZwemclub Eijsden1:39.7698030601:43.45
23.Iris HeugenZwemclub Eijsden2:00.9599031142:03.08
24.Quinty RaesBrunssum2:16.6299045662:05.73
NGMarjolein DautzenbergNimo1:35.728302782


<< TOP >>
Programmanr. 18
28-11-2010
Jongens, 4 x 50m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zce 1Zwemclub Eijsden3:03.533:07.70
Sidney Duke
Thimo Elissen
00
01
52.39Luuk Roosen
Alex Buijs
01
01
2.Nimo 1Nimo3:36.143:26.20
Jasper Thomas
Sofian Ait Mellouk
02
00
55.57Bas Dijkstra
Anour Dlalat
00
01


<< TOP >>
Programmanr. 19
28-11-2010
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zce 1Zwemclub EijsdenNT3:26.32
Sara van Vlokhoven
Fleur Wolfs
01
01
53.47Kirsten Theunissen
Iris Willigers
00
01
AFGEMNimo 1Nimo3:47.31


<< TOP >>
Programmanr. 20
28-11-2010
Gemengd, 8 x 50m vrije slag

11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nimo 1Nimo3:40.993:45.95
Melissa Meijer
Kiowa Kamaansing
Bo Peeters
Sander Slaghuis
93
95
93
88
28.92Jona Pisters
Sander van den Berg
Ingrid Jansen
Camiel Smeets
95
87
87
94
2.Nimo 2Nimo3:50.073:56.73
Mignon Peeters
Freddie Geerlings
Vera Weinberg
Yoeri Cuijpers
97
79
93
94
30.71Anke Snijkers
Thijs Villevoije
Sanne Kerkhoff
Indji Tan
92
91
93
91
3.Nimo 3Nimo4:06.434:12.53
Melanie Leunissen
Andreas Waldus
Lieke Janssen
Martijn Weinberg
98
95
93
96
32.30Kimberley de Brouwer
Rick Hellenbrand
Daphne Erkens
Joeri Kerkhoff
95
89
98
95
4.Zce 2Zwemclub Eijsden4:23.624:21.77
Philip Bams
Julie Theunissen
Stefan Willigers
Audrey Bams
96
97
98
98
27.77Raoul van Lijf
Sabine Wetsels
Toine Willigers
Renee Roosen
98
97
99
99
5.Brunssum 1Brunssum4:37.594:30.29
Jhamiro Habets
Ellen Borger
Kirk Koelstra
Bo Garritsen
98
96
99
98
34.05Daan Jente
Gabryelle Beland
Ivo Nemeth
Daniëlle Beland
99
98
97
95
6.HZPC Horst 1HZPC Horst4:36.714:31.16
Manon Koster
Sander Aerts
Melissa Engels
Sam Derks
97
99
96
96
29.76Marloes Janssen
Pieter Otten
Lotte van Megen
Max Hermans
99
98
97
97
NGZce 1Zwemclub Eijsden3:46.14