Nr. 1. Alle, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Heren, 1500m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder


LAC Periode 2, deel 1
Hoorn, 27.11.2010


Programmanr. 1
27-11-2010 - 6:15
100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Calina van der LemEd-Vo1:53.4502000861:46.49
2.Stefan KerssensZwemvereniging HoornNT02003612:03.93
3.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn2:09.3801004672:10.53


<< TOP >>
Programmanr. 2
27-11-2010 - 6:18
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
<< TOP >>
Programmanr. 3
27-11-2010 - 6:18
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn12:00.95990164311:48.10
50m:38.93100m:1:23.39200m:2:51.91400m:5:49.54800m:11:48.10
2.Marc CastricumZwemvereniging HoornNT000032112:28.99
50m:40.92100m:1:27.08200m:3:01.52400m:6:10.77800m:12:28.99
3.Jordi van der LemEd-VoNT000018914:35.96
50m:44.56100m:1:37.65200m:3:26.87400m:7:08.33800m:14:35.96


<< TOP >>
Programmanr. 4
27-11-2010 - 6:31
Heren, 1500m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy KokZV Waterland17:53.35870178318:14.33
50m:32.54100m:1:07.97200m:2:19.07400m:4:42.54800m:9:35.441500m:18:14.33
2.Casper van der HaagenZwemvereniging Hoorn17:57.99920252118:24.11
50m:33.89100m:1:11.60200m:2:27.96400m:4:58.10800m:9:53.031500m:18:24.11
3.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn19:19.14960118518:49.72
50m:32.55100m:1:10.22200m:2:27.50400m:4:58.61800m:10:02.921500m:18:49.72
4.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn19:51.89960369518:51.85
50m:34.28100m:1:12.65200m:2:29.61400m:5:03.25800m:10:09.111500m:18:51.85
5.Gerco KalverboerZV Waterland20:29.60940023120:19.81
50m:34.11100m:1:12.02200m:2:30.88400m:5:13.55800m:10:46.421500m:20:19.81
6.Kaspur van der LemEd-Vo20:59.90960027920:30.58
50m:35.18100m:1:15.46200m:2:39.33400m:5:28.08800m:11:02.771500m:20:30.58
7.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn20:46.77960107520:33.77
50m:34.20100m:1:15.93200m:2:39.84400m:5:29.09800m:11:04.531500m:20:33.77
8.Nicky KokZV Waterland19:00.75880193120:42.39
50m:33.58100m:1:11.77200m:2:32.32400m:5:22.37800m:11:10.251500m:20:42.39
9.Nico MakZwemvereniging HoornNT950583120:52.00
50m:36.55100m:1:16.31200m:2:38.25400m:5:25.12800m:10:58.411500m:20:52.00
10.Rick NobelsZwemvereniging Hoorn24:17.11950556921:07.38
50m:37.31100m:1:18.91200m:2:43.25400m:5:31.97800m:11:10.221500m:21:07.38
11.Remco TolEd-Vo19:01.40950150521:40.14
50m:33.85100m:1:11.87200m:2:32.77400m:5:16.11800m:10:42.891500m:21:40.14
12.Jasper SmitsZwemvereniging Hoorn25:46.36960514121:47.99
50m:38.90100m:1:20.50200m:2:49.25400m:5:46.34800m:11:42.531500m:21:47.99
13.Rob TolEd-Vo19:31.40920545921:55.30
50m:36.71100m:1:18.02200m:2:42.40400m:5:37.21800m:11:41.531500m:21:55.30
14.Thomas FrankeZwemvereniging Hoorn22:29.10940485322:06.60
50m:36.35100m:1:17.50200m:2:45.59400m:5:42.18800m:11:40.601500m:22:06.60
15.Guus van BeverenZwemvereniging HoornNT960225122:57.77
50m:37.11100m:1:19.11200m:2:47.97400m:5:50.15800m:12:02.821500m:22:57.77
16.Levi TolEd-Vo21:29.63970035122:57.96
50m:35.57100m:1:16.79200m:2:45.52400m:5:45.71800m:11:58.531500m:22:57.96
17.André KoopmanZwemvereniging Hoorn23:35.43890661323:13.72
50m:39.54100m:1:24.45200m:2:57.51400m:6:06.59800m:12:22.791500m:23:13.72
18.Menno KasteleijnZwemvereniging Hoorn28:56.22940626323:33.10
50m:38.81100m:1:22.43200m:2:54.81400m:6:01.71800m:12:28.331500m:23:33.10
19.Jeroen HoebenZwemvereniging HoornNT960295524:56.07
50m:40.67100m:1:24.32200m:2:57.15400m:6:12.34800m:13:02.511500m:24:56.07
20.Peter DuijstZV De Bron26:00.00540031925:23.75
50m:39.69100m:1:26.41200m:3:07.13400m:6:33.43800m:13:25.261500m:25:23.75
21.Rene GrootZV De Bron25:57.64590061728:09.49
50m:46.20100m:1:39.77200m:3:33.47400m:7:21.17800m:14:54.451500m:28:09.49
22.Perry DekkerZV De Bron27:37.29620108128:37.68
50m:46.07100m:1:39.97200m:3:35.04400m:7:25.80800m:15:06.401500m:28:37.68
DISGuus JonkZwemvereniging Hoorn18:45.369501509
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISNick VenemaZV Waterland18:46.899300951
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMTimo HolZwemvereniging HoornNT9701885


<< TOP >>
Programmanr. 5
27-11-2010 - 8:26
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle RoversEIFFELswimmersPSV5:38.7693010645:45.66
50m:35.90100m:1:20.94400m:5:45.66
2.Lisa SchellingerZV Waterland6:39.7996020066:28.14
50m:42.45100m:1:32.06400m:6:28.14
3.Sabrina van der VisZV Waterland6:33.7895032986:37.71
50m:41.04100m:1:31.17400m:6:37.71
4.Takyiwa SamZwemvereniging HoornNT98046846:42.19
50m:45.45100m:1:41.62400m:6:42.19
5.Angela TolEd-Vo6:43.1493072226:43.71
50m:43.96100m:1:36.08400m:6:43.71
6.Anne KasteleijnZwemvereniging HoornNT98052807:06.60
50m:45.61100m:1:39.84400m:7:06.60
7.Manon SierEd-Vo6:48.7294032107:27.79
50m:47.43100m:1:42.33400m:7:27.79
8.Iris KokZwemvereniging Hoorn7:26.3997054667:36.79
50m:53.25100m:1:59.20400m:7:36.79
9.Zoë van de HeijdenZwemvereniging Hoorn7:33.9293076747:37.11
50m:53.20100m:1:54.05400m:7:37.11
10.Sharon van der LemEd-VoNT98002708:10.44
50m:55.55100m:2:12.31400m:8:10.44
DISChantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn7:04.019603884
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)