Deel 2 E.ON Nationale Zwemcompetitie district 5 klasse 1 en 3
Melick (NED),    14.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 18. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 20. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 27. Meisjes, 25m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 33. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 37. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 38. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 41. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:49.75            3:50.64           
        Remco de Veen, 89                          Willem Jongen, 91
        Patrick Creemers, 90                       Christiaan Fusers, 87
            58.36  3:50.64

  2. De Roersoppers 2              De Roersoppers         3:55.79            3:58.11           
        Joep Suskens, 94                           Roger Pouls, 87
        Joep Janssen, 82                           Richard Hubers, 85
            59.48  3:58.11

  3. Patrick 1                     Patrick                3:55.78            4:05.70           
        Tom van der Sterren, 85                    Dennis van Eck, 87
        Ivo Hover, 94                              Kevin ten Braak, 92
            59.16  4:05.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 4 x 50m vrije slag                Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ROB 1                         ROB                    1:58.37            2:00.77           
        Marco Moors, 94                            Ferd Simons, 95
        Tom Derks, 88                              Harald Thijssen, 89
            28.80  2:00.77

  2. Patrick 1                     Patrick                     NT            2:09.51           
        Kevin Hobbel, 97                           Maik Draaisma, 91
        Jacques Stams, 93                          Noud Janssen, 95
            35.48  2:09.51




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 4 x 50m wisselslag          Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick 1                     Patrick                2:20.85            2:21.67           
        Fiona Meuffels, 95                         Linda van Wegberg, 95
        Joyce Delsing, 95                          Sarina Paulussen, 93
            34.48  2:21.67

  2. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:26.03            2:23.16           
        Lotte van Haarst, 97                       Shanna Hintzen, 95
        Anne van Haarst, 95                        Serafina Vlijt, 98
            36.13  2:23.16

  3. De Roersoppers 2              De Roersoppers         2:40.22            2:41.32           
        Ydwien Vervoort, 98                        Anneloes Meijers, 97
        Lotte Verstraelen, 96                      Susanne Engelen, 97
            39.23  2:41.32




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël Vlijt                  Patrick                  18.84 0100183      17.54           
  2. Enzo Schmetzer                De Roersoppers           23.00 0100439      20.60           
  3. Eloy Mooren                   De Roersoppers           24.82 0100651      24.38           
  4. Sybren Bisschop               ROB                         NT 0201191      25.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Driessen                Eszet                    23.14 0100704      19.51           
  2. Fleur Beckers                 Patrick                  26.42 0200256      19.73           
  3. Kiki de Nies                  De Roersoppers           23.55 0100870      21.39           
  4. Jill Winands                  Eszet                    30.89 0200580      22.02           
  5. Jesse Giesen                  ROB                         NT 0201698      22.92           
  6. Joyce Hawinkels               Eszet                    24.78 0100706      23.39           
  7. Maike Jetten                  Patrick                  30.83 0201038      24.64           
  8. Sabine Strijp                 Patrick                  33.56 0300220      27.12           
  9. Cheyenne Hendriks             Eszet                       NT 0102770      28.10           
 10. Myrthe Schoenmakers           Patrick                     NT 0300566      32.59           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 6 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serve Nelissen                De Roersoppers         1:25.10 9900579    1:25.76           
          1:25.76
  2. Roel Slobbe                   Patrick                1:40.31 9901287    1:34.06 FJ 1      
          1:34.06
  3. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:37.67 9901877    1:34.06 FJ 2      
          1:34.06
  4. Ian Sanders                   Eszet                  1:42.48 0100373    1:42.56           
          1:42.56
  5. Jeroen van Gellekom           Patrick                     NT 9903795    1:42.92           
          1:42.92
  6. Mariano Paulussen             Patrick                1:59.60 9901283    1:44.95           
          1:44.95
  7. Timo van de Laar              Patrick                2:10.37 0002329    1:57.86           
          1:57.86
  8. Lesley Hawinkels              ROB                    2:06.80 0000937    1:58.63           
          1:58.63
  9. Luuk Meerten                  De Roersoppers         1:50.00 9903427    2:01.29           
          2:01.29
 10. Rick Vervoort                 De Roersoppers         1:55.00 0002353    2:03.07           
          2:03.07
 11. Lars Rademakers               Patrick                     NT 0002327    2:03.13           
          2:03.13
 12. Martijn Verheyden             Patrick                     NT 9903301    2:03.19           
          2:03.19
 13. Jorren Strijp                 Patrick                     NT 0003345    2:27.42           
          2:27.42
 DIS Tim van Loon                  Eszet                       NT 0101211    2:14.57           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          2:14.57
 DIS Nick van Mölken               Eszet                       NT 9901981    2:20.10           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:20.10
 DIS Axel Neitzke                  Patrick                     NT 0001413    2:29.67           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., SC
          2:29.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 1 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:29.30 9900918    1:25.23           
          1:25.23
  2. Bo van der Vorst              Patrick                     NT 9904998    1:33.20           
          1:33.20
  3. Malon Hanssen                 ROB                    1:32.54 9901472    1:34.60           
          1:34.60
  4. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:40.82 0000250    1:34.64           
          1:34.64
  5. Daphne Thijssen               ROB                    1:50.19 0001078    1:38.50           
          1:38.50
  6. Sarine van Rijt               Patrick                1:57.27 0001194    1:40.92           
          1:40.92
  7. Marit van Emmerik             ROB                    1:53.67 0001406    1:41.60           
          1:41.60
  8. Sanne Vilters                 De Roersoppers         1:48.04 9903438    1:41.89           
          1:41.89
  9. Britt Gijpmans                ROB                    1:48.33 0001404    1:42.04           
          1:42.04
 10. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:49.32 0000360    1:42.95           
          1:42.95
 11. Lianne Geraets                ROB                    2:09.42 0002322    1:43.48           
          1:43.48
 12. Anne van Straaten             Patrick                1:45.25 9901884    1:44.47           
          1:44.47
 13. Lissa van der Beek            Eszet                  2:04.28 0001112    1:47.36           
          1:47.36
 14. Amber Vervoort                De Roersoppers              NT 9901188    1:48.86           
          1:48.86
 15. Lotte Beckers                 Patrick                2:00.26 0000834    1:49.95           
          1:49.95
 16. Eva Vullers                   De Roersoppers         2:01.16 9901848    1:52.00           
          1:52.00
 17. Gwen Wouters                  Eszet                       NT 0001824    1:54.26           
          1:54.26
 18. Samantha Schmidgall           Eszet                  2:20.97 0002154    2:04.02           
          2:04.02
 19. Lyan Smeets                   Eszet                       NT 0003046    2:05.70           
          2:05.70
 20. Pleun Urlings                 Patrick                     NT 9904482    2:06.67           
          2:06.67
 21. Bo-Jenna Engelen              Eszet                       NT 0003048    2:08.36           
          2:08.36
 DIS Lynn Salden                   Patrick                     NT 0004466    1:44.53           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:44.53
 DIS Nina Claessen                 Patrick                     NT 9904680    1:54.50           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:54.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zjef Nelissen                 De Roersoppers         1:31.18 9701679    1:28.70           
          1:28.70
  2. Rick van Wegberg              Patrick                1:36.02 9703817    1:30.89           
          1:30.89
  3. Luuk Willems                  Patrick                1:42.25 9703191    1:40.04           
          1:40.04
  4. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:42.64 9800737    1:43.38           
          1:43.38
  5. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:46.28 9900667    1:48.76           
          1:48.76
  6. Jasper Slobbe                 Patrick                1:49.71 9700435    1:50.26           
          1:50.26
  7. Lars Hamacher                 Patrick                1:56.11 9703189    1:51.02           
          1:51.02
  8. Pim Vrehen                    Patrick                2:06.43 9803525    1:59.26           
          1:59.26
 DIS Max Engelen                   De Roersoppers         1:57.66 9801403    1:55.76           
        SB - Het hoofd heeft niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
          1:55.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Hobbel                  Patrick                  49.49 9704915      49.60           
  2. Jiry Maassen                  ROB                      49.23 9800889      51.16           
  3. Jasper Strijp                 Patrick                  54.54 9804399      53.95           
  4. Stan Lutgens                  Patrick                     NT 9704917      59.86           
 DIS Leonardo Verkoelen            Patrick                  55.98 9704697      50.93           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
 DIS Max Neitzke                   Patrick                  58.69 9803527    1:02.51           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SL



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:37.12 9701858    1:35.48           
          1:35.48
  2. Lisanne Maessen               De Roersoppers         1:41.16 9801626    1:40.67           
          1:40.67
  3. Susanne Engelen               De Roersoppers         1:48.55 9705526    1:41.76           
          1:41.76
  4. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:46.00 9801032    1:42.10           
          1:42.10
  5. Lucie Vrehen                  Patrick                1:42.40 9703222    1:42.60           
          1:42.60
  6. Celine Jansen                 De Roersoppers         1:45.45 9705404    1:45.28           
          1:45.28
  7. Jiska van Rijt                Patrick                1:46.95 9901880    1:47.67           
          1:47.67
  8. Valerie Schmitz               De Roersoppers         1:56.02 9801030    1:54.72           
          1:54.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Birgit Hanssen                ROB                      41.80 9703194      42.39           
  2. Lisan van Emmerik             ROB                      48.75 9703006      49.54           
  3. Kelly Drissen                 Eszet                    51.89 9901196      50.02           
  4. Michelle Smeets               Eszet                    56.23 9802536      50.88           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:14.80 9505197    1:09.86           
          1:09.86
  2. Kevin Meuwissen               Patrick                1:14.87 9502485    1:12.60           
          1:12.60
  3. Joep Teulings                 Patrick                1:26.71 9505655    1:17.20           
          1:17.20
  4. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:26.08 9800247    1:23.82           
          1:23.82
  5. Robin Meuwissen               Patrick                1:36.01 9602601    1:26.07           
          1:26.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noud Janssen                  Patrick                     NT 9505913      36.07           
  2. Ferd Simons                   ROB                      40.23 9503101      37.86           
AFGE Rubin Steegh                  ROB                      37.47 9504873                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:21.02 9801142    1:16.67           
          1:16.67
  2. Fiona Meuffels                Patrick                1:19.20 9504366    1:18.70           
          1:18.70
  3. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:17.20 9504876    1:18.86           
          1:18.86
  4. Linda van Wegberg             Patrick                1:22.33 9506160    1:19.84           
          1:19.84
  5. Anneloes Meijers              De Roersoppers         1:30.00 9704322    1:35.64           
          1:35.64
  6. Jill Jansen                   De Roersoppers         1:29.59 9501498    1:36.89           
          1:36.89
  7. Joyce Delsing                 Patrick                1:33.32 9502594    1:37.60           
          1:37.60
  8. Nicole Delsing                Patrick                1:44.83 9601290    1:56.00           
          1:56.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Hebben                  ROB                      37.46 9601552      41.07           
  2. Nikki Hautvast                Patrick                  48.33 9601292      43.26           
  3. Shirley Thijssen              ROB                      44.63 9601550      45.13           
  4. Janou Francot                 Patrick                  54.95 9506432      50.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep Suskens                  De Roersoppers         1:17.84 9400627    1:15.54           
          1:15.54
  2. Ivo Hover                     Patrick                1:20.23 9404679    1:20.73           
          1:20.73
  3. Max Vervoort                  De Roersoppers         1:24.20 9601405    1:20.95           
          1:20.95
  4. Jordi Hintzen                 Patrick                1:26.06 9403907    1:27.60           
          1:27.60
  5. Jesse van Dun                 Patrick                1:30.16 9406153    1:29.77           
          1:29.77
  6. Mark Tiemersma                De Roersoppers         1:42.96 9700225    1:37.32           
          1:37.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marco Moors                   ROB                      41.23 9404733      40.13           
  2. Jacques Stams                 Patrick                     NT 9307111      42.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne van Haarst               De Roersoppers         1:35.45 9506128    1:33.14           
          1:33.14
  2. Yvette Peulen                 Patrick                1:33.20 9405298    1:36.86           
          1:36.86
  3. Tessa Schmits                 De Roersoppers         1:37.89 9302842    1:37.89           
          1:37.89
  4. Sarina Paulussen              Patrick                1:38.02 9307426    1:38.80           
          1:38.80
  5. Lotte Verstraelen             De Roersoppers         1:35.45 9602598    1:39.72           
          1:39.72
  6. Veerle Corstjens              Patrick                1:42.10 9401314    1:46.60           
          1:46.60
  7. Maud Meuwissen                Patrick                1:43.61 9402078    1:46.97           
          1:46.97
  NG Stefanie Cox                  De Roersoppers         1:34.06 9306648                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Dames, 50m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Marban                  Eszet                    45.82 9301948      45.95           
  2. Joyce Janssen                 ROB                      46.62 9404482      46.57           
  3. Chantal Schrijnewerkers       Eszet                    47.56 9305194      47.41 FJ 1      
  4. Rayna Maassen                 ROB                      47.51 9304084      47.41 FJ 2      
  5. Joy Gijpmans                  ROB                      46.09 9406826      49.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rik op het Veld               Patrick                2:02.64 8602289    2:03.32           
            58.95  2:03.32
  2. Patrick Creemers              De Roersoppers         2:02.78 9000579    2:05.57           
          1:01.02  2:05.57
  3. Remco de Veen                 De Roersoppers         2:09.15 8903247    2:09.86           
          1:03.33  2:09.86
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers         2:07.84 9103401    2:10.54           
          1:03.48  2:10.54
  5. Tom van der Sterren           Patrick                2:08.65 8502495    2:12.53           
          1:03.62  2:12.53
  6. Dennis van Eck                Patrick                2:13.82 8700825    2:18.29           
          1:06.02  2:18.29
  7. Richard Hubers                De Roersoppers         2:15.48 8501129    2:19.16           
          1:07.64  2:19.16
  8. Mathijs Meijers               De Roersoppers         2:16.19 9103403    2:23.12           
          1:06.52  2:23.12
  9. Roger Pouls                   De Roersoppers         2:21.49 8702653    2:24.51           
          1:07.39  2:24.51
 10. Dennis Creemers               De Roersoppers         2:26.58 9202243    2:29.02           
          1:10.29  2:29.02
 11. Kevin ten Braak               Patrick                2:29.59 9205471    2:31.15           
          1:10.83  2:31.15
NG.Z Bjorn Scheijven               Patrick                2:28.97 9103731                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harald Thijssen               ROB                    1:02.68 8903139    1:01.42           
          1:01.42
  2. Tom Derks                     ROB                    1:16.54 8804753    1:22.63           
          1:22.63
  3. Maik Draaisma                 Patrick                1:23.46 9107285    1:24.78           
          1:24.78
AFGE Andy Beckers                  Patrick                1:12.96 9204027                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maike op het Veld             Patrick                2:16.86 8703046    2:17.39           
          1:06.48  2:17.39
  2. Ilse Clevers                  De Roersoppers         2:24.33 8503908    2:20.42           
          1:07.02  2:20.42
  3. Fiona Meuffels                Patrick                2:21.20 9504366    2:21.26           
          1:08.16  2:21.26
  4. Sabine Klesman                De Roersoppers         2:29.18 9202860    2:22.50           
          1:10.27  2:22.50
  5. Leone Kelleners               Patrick                2:32.75 8805610    2:25.73           
          1:09.67  2:25.73
  6. Jenny van de Borgh            De Roersoppers         2:36.72 9108218    2:27.95           
          1:10.42  2:27.95
  7. Rianne Golsteijn              Patrick                2:44.50 8601262    2:35.26           
          1:12.92  2:35.26
  8. Christa Craenen               Patrick                2:36.09 9200384    2:43.80           
          1:16.00  2:43.80
  9. Susanne Laumer                De Roersoppers         2:48.42 9005380    2:55.02           
          1:21.29  2:55.02
 10. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         2:42.15 9102490    2:56.03           
          1:22.49  2:56.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sandra Hanraets               ROB                    1:08.41 8501144    1:09.73           
          1:09.73
  2. Kiki Sturme                   ROB                    1:12.27 9003660    1:14.74           
          1:14.74
  3. Leonie Lennards               Eszet                  1:17.57 8602262    1:16.42           
          1:16.42
  4. Charlotte van de Laar         Patrick                1:20.05 9207650    1:16.51           
          1:16.51
  5. Charlotte Jaspers             ROB                    1:15.26 8805830    1:17.32           
          1:17.32
  6. Yvonne Hintzen                ROB                    1:17.44 8901754    1:17.44           
          1:17.44
  7. Ashley de Vos                 Patrick                1:19.09 8705882    1:19.60           
          1:19.60
  8. Lieke Hintzen                 ROB                    1:19.85 8501254    1:19.77           
          1:19.77
  9. Linda Verhaegh                Eszet                  1:17.92 8804486    1:20.54           
          1:20.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël Vlijt                  Patrick                  53.10 0100183      53.17           
  2. Enzo Schmetzer                De Roersoppers           52.80 0100439      57.88           
  3. Eloy Mooren                   De Roersoppers         1:12.11 0100651      59.70           
  4. Sybren Bisschop               ROB                    1:13.69 0201191    1:13.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Driessen                Eszet                    58.47 0100704      51.31           
  2. Fleur Beckers                 Patrick                  52.56 0200256      53.67           
  3. Jill Winands                  Eszet                  1:05.65 0200580    1:01.72           
  4. Kiki de Nies                  De Roersoppers         1:01.93 0100870    1:02.31           
  5. Joyce Hawinkels               Eszet                  1:00.39 0100706    1:02.45           
  6. Maike Jetten                  Patrick                1:03.60 0201038    1:04.80           
  7. Jesse Giesen                  ROB                    1:08.26 0201698    1:05.23           
  8. Sabine Strijp                 Patrick                     NT 0300220    1:06.77           
  9. Cheyenne Hendriks             Eszet                       NT 0102770    1:11.59           
 10. Myrthe Schoenmakers           Patrick                     NT 0300566    1:21.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serve Nelissen                De Roersoppers           33.50 9900579      33.58           
  2. Roel Slobbe                   Patrick                  37.93 9901287      36.10           
  3. Roel Wijnands                 De Roersoppers           37.67 9901877      37.86           
  4. Jeroen van Gellekom           Patrick                  40.92 9903795      39.92           
  5. Mariano Paulussen             Patrick                  44.82 9901283      42.29           
  6. Rick Vervoort                 De Roersoppers              NT 0002353      46.90 FJ 1      
  7. Luuk Meerten                  De Roersoppers           50.20 9903427      46.90 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 25m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian Sanders                   Eszet                    18.53 0100373      17.92           
  2. Timo van de Laar              Patrick                     NT 0002329      19.51           
  3. Lars Rademakers               Patrick                     NT 0002327      19.82           
  4. Martijn Verheyden             Patrick                  22.45 9903301      20.38 FJ 1      
  5. Lesley Hawinkels              ROB                      26.60 0000937      20.38 FJ 2      
  6. Tim van Loon                  Eszet                    29.86 0101211      24.98           
  7. Jorren Strijp                 Patrick                     NT 0003345      25.86           
  8. Nick van Mölken               Eszet                    24.64 9901981      25.98           
  9. Axel Neitzke                  Patrick                  26.92 0001413      26.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Thevissen               De Roersoppers           34.94 9900918      34.48           
  2. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers           39.25 0000250      36.89           
  3. Bo van der Vorst              Patrick                  38.39 9904998      36.92           
  4. Sanne Vilters                 De Roersoppers           46.65 9903438      39.74           
  5. Sarine van Rijt               Patrick                  42.42 0001194      40.73           
  6. Lynn Salden                   Patrick                     NT 0004466      40.95           
  7. Eva Vullers                   De Roersoppers           42.94 9901848      41.10           
  8. Amy Mooren                    De Roersoppers           42.92 0000360      42.45           
  9. Anne van Straaten             Patrick                  49.10 9901884      43.02           
 10. Amber Vervoort                De Roersoppers           47.19 9901188      45.01           
 11. Lotte Beckers                 Patrick                  49.76 0000834      45.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 25m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malon Hanssen                 ROB                      17.75 9901472      16.54           
  2. Daphne Thijssen               ROB                      17.50 0001078      16.86           
  3. Britt Gijpmans                ROB                      17.72 0001404      17.76           
  4. Lianne Geraets                ROB                         NT 0002322      17.98           
  5. Lissa van der Beek            Eszet                    20.95 0001112      19.29           
  6. Samantha Schmidgall           Eszet                    24.22 0002154      20.60           
  7. Kelly Drissen                 Eszet                       NT 9901196      20.70           
  8. Nina Claessen                 Patrick                     NT 9904680      20.73           
     Gwen Wouters                  Eszet                    23.13 0001824      20.73           
 10. Lyan Smeets                   Eszet                    25.86 0003046      20.76           
 11. Marit van Emmerik             ROB                      19.28 0001406      21.13           
 12. Pleun Urlings                 Patrick                  21.94 9904482      22.26           
 13. Bo-Jenna Engelen              Eszet                       NT 0003048      22.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick van Wegberg              Patrick                1:31.69 9703817    1:23.65           
          1:23.65
  2. Lars Hamacher                 Patrick                1:29.79 9703189    1:27.26           
          1:27.26
  3. Luuk Willems                  Patrick                1:32.28 9703191    1:28.39           
          1:28.39
  4. Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:28.45 9800737    1:31.89           
          1:31.89
  5. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:32.82 9900667    1:35.97           
          1:35.97
  6. Kevin Hobbel                  Patrick                     NT 9704915    1:36.16           
          1:36.16
  7. Jiry Maassen                  ROB                    1:45.45 9800889    1:39.18           
          1:39.18
  8. Pim Vrehen                    Patrick                1:53.86 9803525    1:45.10           
          1:45.10
  9. Max Engelen                   De Roersoppers         1:58.34 9801403    1:55.99           
          1:55.99
 10. Stan Lutgens                  Patrick                     NT 9704917    1:59.13           
          1:59.13
 11. Jasper Strijp                 Patrick                     NT 9804399    2:05.11           
          2:05.11
 12. Max Neitzke                   Patrick                     NT 9803527    2:28.02           
          2:28.02
 DIS Zjef Nelissen                 De Roersoppers         1:24.42 9701679    1:25.10           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.10
 DIS Jasper Slobbe                 Patrick                1:38.94 9700435    1:35.73           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:35.73
 DIS Leonardo Verkoelen            Patrick                1:59.60 9704697    1:55.99           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:55.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:22.80 9701858    1:20.36           
          1:20.36
  2. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:27.27 9801032    1:26.54           
          1:26.54
  3. Birgit Hanssen                ROB                    1:30.68 9703194    1:29.77           
          1:29.77
  4. Lisan van Emmerik             ROB                    1:36.45 9703006    1:32.16           
          1:32.16
  5. Michelle Smeets               Eszet                  1:39.41 9802536    1:35.20           
          1:35.20
  6. Lucie Vrehen                  Patrick                1:43.68 9703222    1:38.36           
          1:38.36
  7. Susanne Engelen               De Roersoppers         1:58.33 9705526    1:41.82           
          1:41.82
  8. Lisanne Maessen               De Roersoppers         1:45.42 9801626    1:42.04           
          1:42.04
  9. Valerie Schmitz               De Roersoppers         1:47.66 9801030    1:46.46           
          1:46.46
 10. Celine Jansen                 De Roersoppers         1:45.09 9705404    1:53.64           
          1:53.64
 DIS Jiska van Rijt                Patrick                1:32.04 9901880    1:33.46           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:33.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:02.96 9505197    1:00.98           
          1:00.98
  2. Kevin Meuwissen               Patrick                1:04.69 9502485    1:03.89           
          1:03.89
  3. Joep Teulings                 Patrick                1:09.15 9505655    1:04.98           
          1:04.98
  4. Robin Meuwissen               Patrick                1:07.86 9602601    1:08.70           
          1:08.70
  5. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:14.05 9800247    1:10.57           
          1:10.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noud Janssen                  Patrick                     NT 9505913      29.54           
  2. Ferd Simons                   ROB                      30.45 9503101      31.59           
AFGE Rubin Steegh                  ROB                      30.42 9504873                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                1:05.32 9504366    1:06.04           
          1:06.04
  2. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:10.74 9801142    1:08.54           
          1:08.54
  3. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:09.90 9504876    1:09.58           
          1:09.58
  4. Linda van Wegberg             Patrick                1:11.64 9506160    1:11.08           
          1:11.08
  5. Jill Jansen                   De Roersoppers         1:13.10 9501498    1:16.02           
          1:16.02
  6. Joyce Delsing                 Patrick                1:16.81 9502594    1:17.54           
          1:17.54
  7. Anneloes Meijers              De Roersoppers         1:16.64 9704322    1:18.32           
          1:18.32
  8. Nicole Delsing                Patrick                1:23.09 9601290    1:24.60           
          1:24.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janou Francot                 Patrick                  36.16 9506432      35.63           
  2. Jesse Hebben                  ROB                      35.81 9601552      36.45           
  3. Shirley Thijssen              ROB                      36.17 9601550      36.60           
  4. Nikki Hautvast                Patrick                  37.04 9601292      37.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep Suskens                  De Roersoppers         2:35.76 9400627    2:32.30           
            34.95  2:32.30
  2. Ivo Hover                     Patrick                2:44.04 9404679    2:42.30           
            35.30  2:42.30
  3. Max Vervoort                  De Roersoppers         2:56.80 9601405    2:52.95           
            38.54  2:52.95
  4. Jordi Hintzen                 Patrick                3:07.95 9403907    3:03.49           
            39.88  3:03.49
  5. Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:24.74 9700225    3:11.76           
            43.73  3:11.76
 DIS Jesse van Dun                 Patrick                3:30.16 9406153    3:05.16           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.18  3:05.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Marco Moors                   ROB                    1:18.45 9404733    1:19.42           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:19.42
 DIS Jacques Stams                 Patrick                     NT 9307111    1:29.51           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:29.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvette Peulen                 Patrick                3:01.26 9405298    3:04.08           
            38.83  3:04.08
  2. Anne van Haarst               De Roersoppers         3:12.42 9506128    3:08.46           
            43.67  3:08.46
  3. Sarina Paulussen              Patrick                2:55.49 9307426    3:10.02           
            39.00  3:10.02
  4. Maud Meuwissen                Patrick                3:12.02 9402078    3:12.51           
            41.10  3:12.51
  5. Lotte Verstraelen             De Roersoppers              NT 9602598    3:16.23           
            41.80  3:16.23
  6. Veerle Corstjens              Patrick                3:07.90 9401314    3:17.17           
            41.17  3:17.17
  7. Tessa Schmits                 De Roersoppers              NT 9302842    3:31.72           
            50.85  3:31.72
  NG Stefanie Cox                  De Roersoppers         3:00.66 9306648                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Marban                  Eszet                  1:30.31 9301948    1:29.10           
          1:29.10
  2. Chantal Schrijnewerkers       Eszet                  1:32.22 9305194    1:30.70           
          1:30.70
  3. Joyce Janssen                 ROB                    1:28.85 9404482    1:33.04           
          1:33.04
  4. Rayna Maassen                 ROB                    1:35.16 9304084    1:36.29           
          1:36.29
  5. Joy Gijpmans                  ROB                    1:38.74 9406826    1:47.03           
          1:47.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christiaan Fusers             De Roersoppers         2:17.16 8700977    2:18.67           
          1:08.57  2:18.67
  2. Tom van der Sterren           Patrick                2:17.28 8502495    2:19.06           
          1:07.22  2:19.06
  3. Willem Jongen                 De Roersoppers         2:26.25 9103401    2:26.73           
          1:12.10  2:26.73
  4. Remco de Veen                 De Roersoppers         2:32.82 8903247    2:30.57           
          1:12.70  2:30.57
  5. Patrick Creemers              De Roersoppers         2:26.43 9000579    2:30.90           
          1:13.93  2:30.90
  6. Rik op het Veld               Patrick                2:32.45 8602289    2:34.98           
          1:14.33  2:34.98
  7. Richard Hubers                De Roersoppers         2:30.95 8501129    2:41.20           
          1:17.57  2:41.20
  8. Mathijs Meijers               De Roersoppers         2:35.39 9103403    2:41.26           
          1:16.82  2:41.26
  9. Dennis van Eck                Patrick                2:44.31 8700825    2:41.48           
          1:18.70  2:41.48
 10. Kevin ten Braak               Patrick                2:48.63 9205471    2:49.24           
          1:21.59  2:49.24
 11. Dennis Creemers               De Roersoppers         2:48.04 9202243    2:53.02           
          1:20.60  2:53.02
 12. Roger Pouls                   De Roersoppers         2:42.43 8702653    2:54.26           
          1:20.51  2:54.26
NG.Z Bjorn Scheijven               Patrick                2:48.45 9103731                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Harald Thijssen               ROB                    1:14.65 8903139    1:16.86           
          1:16.86
  2. Maik Draaisma                 Patrick                1:31.07 9107285    1:32.24           
          1:32.24
 DIS Tom Derks                     ROB                    1:23.45 8804753                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RD
AFGE Andy Beckers                  Patrick                1:20.34 9204027                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maike op het Veld             Patrick                2:31.46 8703046    2:33.92           
          1:15.04  2:33.92
  2. Fiona Meuffels                Patrick                2:44.98 9504366    2:42.97           
          1:20.98  2:42.97
  3. Sabine Klesman                De Roersoppers         2:52.82 9202860    2:47.10           
          1:24.26  2:47.10
  4. Ilse Clevers                  De Roersoppers         2:50.86 8503908    2:48.66           
          1:21.45  2:48.66
  5. Jenny van de Borgh            De Roersoppers         2:55.11 9108218    2:49.63           
          1:23.88  2:49.63
  6. Christa Craenen               Patrick                2:45.27 9200384    2:54.98           
          1:23.54  2:54.98
  7. Leone Kelleners               Patrick                2:58.49 8805610    3:05.02           
          1:30.36  3:05.02
  8. Susanne Laumer                De Roersoppers         3:01.12 9005380    3:08.74           
          1:29.51  3:08.74
 DIS Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         3:23.86 9102490                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Rianne Golsteijn              Patrick                3:07.36 8601262                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sandra Hanraets               ROB                    1:28.25 8501144    1:25.23           
          1:25.23
  2. Yvonne Hintzen                ROB                    1:27.57 8901754    1:28.01           
          1:28.01
  3. Kiki Sturme                   ROB                    1:24.71 9003660    1:28.36           
          1:28.36
  4. Lieke Hintzen                 ROB                    1:28.96 8501254    1:30.80           
          1:30.80
  5. Linda Verhaegh                Eszet                  1:29.89 8804486    1:33.28           
          1:33.28
  6. Leonie Lennards               Eszet                  1:29.89 8602262    1:33.82           
          1:33.82
  7. Charlotte Jaspers             ROB                    1:30.98 8805830    1:34.57           
          1:34.57
  8. Charlotte van de Laar         Patrick                1:36.89 9207650    1:34.95           
          1:34.95
 DIS Ashley de Vos                 Patrick                1:49.42 8705882    1:52.92           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:52.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:30.58            2:32.45           
        Serve Nelissen, 99                         Koen Wijnands, 98
        Zjef Nelissen, 97                          Robbin Vonk, 98
            40.51  2:32.45

  2. Patrick 1                     Patrick                2:40.49            2:36.28           
        Luuk Willems, 97                           Lars Hamacher, 97
        Rick van Wegberg, 97                       Jasper Slobbe, 97
            40.03  2:36.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Alle, 4 x 50m vrije slag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
14-11-2010                             (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:31.48            2:28.76           
        Daan Zenden, 99                            Roel Wijnands, 99
        Amy Mooren, 00                             Amber Thevissen, 99
            36.04  2:28.76

  2. Patrick 1                     Patrick                2:36.92            2:29.62           
        Roel Slobbe, 99                            Jeroen van Gellekom, 99
        Bo van der Vorst, 99                       Jiska van Rijt, 99
            36.46  2:29.62

  3. Patrick 2                     Patrick                2:56.57            2:44.04           
        Mariano Paulussen, 99                      Daniël Vlijt, 01
        Anne van Straaten, 99                      Sarine van Rijt, 00
            43.16  2:44.04

  4. De Roersoppers 2              De Roersoppers         3:00.14            2:51.86           
        Luuk Meerten, 99                           Rick Vervoort, 00
        Sanne Vilters, 99                          Eva Vullers, 99
            44.72  2:51.86

  5. Eszet 1                       Eszet                  3:19.08            3:09.36           
        Ian Sanders, 01                            Tim van Loon, 01
        Samantha Schmidgall, 00                    Lissa van der Beek, 00
            42.95  3:09.36

  6. Patrick 3                     Patrick                3:20.64            3:13.78           
        Timo van de Laar, 00                       Lars Rademakers, 00
        Nina Claessen, 99                          Pleun Urlings, 99
            46.20  3:13.78




SPLASH Meet Manager 11Registered to De Roersoppers