Verenigingscompetitie Deel 2
Horst (NED),    14.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          3:52.71            3:50.74           
        Mart Theunissen, 95                        Max Grispen, 95
        Arthur van Noorden, 95                     Lucas Greven, 95
            54.77  3:50.74

  2. HZPC 1                        HZPC                   4:09.93            4:03.45           
        Sam Derks, 96                              Max Hermans, 97
        Björn Piket, 96                            Sem Hermans, 96
          1:01.23  4:03.45

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:17.83            4:25.45           
        Kevin Wolters, 95                          Bart Köhlen, 98
        Bart de Heer, 95                           Gabriel Brind'Amour Riffou, 97
          1:00.20  4:25.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
14-11-2010                               (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:17.96            2:19.49           
        Dimitar Kamnarovski, 00                    Stan Stelten, 99
        Denise Craenen, 99                         Kayleigh Fortuin, 99
            35.87  2:19.49

  2. HZPC 1                        HZPC                   2:23.13            2:20.80           
        Sander Aerts, 99                           Koen Koster, 99
        Hilde Litjens, 99                          Imke van den Hoef, 01
            38.57  2:20.80

  3. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:30.06            2:27.42           
        Raf Hendriks, 01                           Dario van Hulst, 99
        Nina Vriezelaar, 99                        Denise Blok, 99
            40.29  2:27.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   5:02.46 9102076    5:03.16           
          1:11.38  5:03.16
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          5:07.76 8705620    5:17.82           
          1:13.16  5:17.82
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   5:20.41 9204060    5:29.40           
          1:13.44  5:29.40
  4. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           5:19.07 9302198    5:32.29           
          1:14.90  5:32.29
  5. Linda Custers                 HZPC                   5:34.24 8600738    5:37.75           
          1:17.60  5:37.75
  6. Danique Agterberg             Hellas-Glana           5:50.50 9401054    5:51.39           
          1:15.80  5:51.39
  7. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          5:44.57 9101602    6:00.98           
          1:20.61  6:00.98
AFGE Neiske Becks                  HZPC                   5:25.09 9100138                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            58.35 8901553      59.38           
            59.38
  2. Davy Verreussel               Hellas-Glana             55.83 8903341      59.91           
            59.91
  3. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            57.54 9202505    1:00.86           
          1:00.86
  4. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            58.29 9400593    1:01.57           
          1:01.57
  5. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:01.53 8402089    1:01.70           
          1:01.70
  6. Ralph van Megen               HZPC                   1:01.07 9201613    1:03.57           
          1:03.57
  7. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:01.18 7900729    1:03.97           
          1:03.97
  8. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:04.05 9204409    1:04.58           
          1:04.58
  9. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:14.16 9200057    1:15.36           
          1:15.36
 10. Willem Drissen                HZPC                   1:12.50 8800871    1:15.51           
          1:15.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   1:16.73 9400150    1:19.19           
          1:19.19
  2. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:16.76 9500866    1:19.36           
          1:19.36
  3. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:23.10 9602806    1:22.24           
          1:22.24
  4. Rinske Becks                  HZPC                   1:21.07 9403098    1:23.95           
          1:23.95
  5. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:24.13 9300162    1:27.03           
          1:27.03
  6. Juul van Berlo                HZPC                   1:29.02 9501490    1:29.48           
          1:29.48
  7. Sophie Cleuren                HZPC                   1:28.47 9300158    1:31.17           
          1:31.17
  8. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          2:04.13 9605900    1:59.64           
          1:59.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 400m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          4:07.09 9400947    4:07.88           
            59.84  2:04.15  3:06.53  4:07.88
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           4:12.90 9403511    4:10.92           
            59.95  2:04.02  3:07.48  4:10.92
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          4:36.70 9403779    4:21.88           
          1:01.12  2:09.68  3:18.07  4:21.88
  4. Stan Tummers                  Hellas-Glana           4:39.38 9400649    4:23.06           
          1:00.42  2:06.40  3:14.87  4:23.06
  5. Silvan Viehmann               Hellas-Glana           4:41.28 9403763    4:38.97           
          1:03.82  2:14.79  3:25.97  4:38.97
  6. Patrick Janssen               HZPC                   5:08.85 9302009    4:50.02           
          1:08.51  2:21.42  3:35.64  4:50.02
  7. Bram Becks                    HZPC                   5:00.36 9303701    4:54.98           
          1:07.96  2:22.37  3:38.38  4:54.98
  8. Björn Piket                   HZPC                   5:20.86 9602133    4:57.36           
          1:10.07  2:26.13  3:41.67  4:57.36
  9. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          4:28.11 9401657    5:08.39           
            57.92  2:04.26  3:44.45  5:08.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          2:35.36 9801412    2:35.60           
          1:13.89  2:35.60
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:40.60 9701232    2:40.92           
          1:17.32  2:40.92
  3. Janine Verhaegh               HZPC                   2:36.28 9500754    2:41.45           
          1:16.48  2:41.45
  4. Floor Weijmans                HZPC                   2:44.94 9502522    2:44.32           
          1:19.21  2:44.32
  5. Ilse Litjens                  HZPC                   2:43.44 9602640    2:45.95           
          1:18.17  2:45.95
  6. Denise van der Klij           HZPC                   2:47.36 9600482    2:56.08           
          1:25.43  2:56.08
AFGE Andra Dols                    Hellas-Glana           2:53.47 9502764                      
AFGE Melissa Engels                HZPC                   3:16.45 9601026                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:01.64 9501783    1:02.04           
            28.93  1:02.04
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:05.69 9501941    1:04.04           
            30.57  1:04.04
  3. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:03.40 9501965    1:04.89           
            30.77  1:04.89
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:04.52 9500483    1:05.29           
            29.89  1:05.29
  5. Sem Hermans                   HZPC                   1:05.34 9601259    1:05.35           
            30.75  1:05.35
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:15.98 9500099    1:14.21           
            32.84  1:14.21
  7. Sam Derks                     HZPC                   1:16.42 9600719    1:14.82           
            34.16  1:14.82
  8. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:15.37 9500359    1:15.56           
            35.70  1:15.56
  9. Teun van Rens                 HZPC                   1:47.42 9503949    1:45.77           
            44.35  1:45.77
 DIS Mark Linssen                  HZPC                   1:48.62 9500535    1:50.42           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., + VB
            47.28  1:50.42
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:16.40 9503663                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     34.65 9102076      36.35           
  2. Ilona Remmel                  Hellas-Glana             35.13 9302198      37.07           
  3. Alice Janssen                 HZPC                     38.57 8902012      39.05           
  4. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            39.14 9101602      41.84           
  5. Ilse Masseling                HZPC                     43.93 9202124      45.16           
AFGE Jannie Janssen                HZPC                     44.17 8902022                      
AFGE Jamie Vaessen                 HZPC                     47.56 9103142                      
AFGE Neiske Becks                  HZPC                     37.68 9100138                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:52.43 8903341    1:57.57           
            59.01  1:57.57
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:53.70 8901553    2:00.00           
            59.51  2:00.00
  3. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:55.65 9202505    2:01.70           
          1:00.29  2:01.70
  4. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          2:03.24 9400593    2:01.82           
          1:00.71  2:01.82
  5. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:58.88 8402089    2:05.58           
            59.51  2:05.58
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:07.76 9501239    2:08.02           
          1:03.26  2:08.02
  7. Dennis Brouwers               HZPC                   2:06.57 7800167    2:08.04           
          1:01.23  2:08.04
  8. Mark van Enckevort            HZPC                   2:05.34 9000797    2:09.62           
          1:02.52  2:09.62
  9. Tim Jansen                    Hellas-Glana           2:08.07 8601431    2:12.08           
          1:03.21  2:12.08
 10. Ralph van Megen               HZPC                   2:05.71 9201613    2:15.85           
          1:03.85  2:15.85
 11. Tim Jacobs                    HZPC                   2:32.06 9201825    2:28.53           
          1:11.55  2:28.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   2:39.92 9701312    2:35.22           
            34.16  2:35.22
  2. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           2:39.98 9702110    2:45.80           
          2:45.80
  3. Bente Seijkens                Hellas-Glana                NT 9802832    2:50.37           
            36.00  2:50.37
  4. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           2:57.73 9700714    2:53.99           
            40.11  2:53.99
  5. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          2:53.25 9700656    2:55.26           
            33.95  2:55.26
  6. Lotte van Megen               HZPC                   3:02.95 9701376    2:59.92           
            38.71  2:59.92
  7. Milou Peeters                 HZPC                   3:06.42 9800668    3:00.79           
            40.02  3:00.79
  8. Celine Buijssen               HZPC                   3:03.89 9801484    3:01.35           
            40.43  3:01.35
  9. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          3:07.98 9801826    3:03.95           
          3:03.95
 10. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          3:22.22 9803366    3:12.74           
            40.79  3:12.74
 11. Alette Litjens                HZPC                   3:22.32 9802220    3:17.37           
            43.66  3:17.37
 DIS Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          3:18.70 9802184    3:09.45           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.02  3:09.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:01.08 9700879      59.45           
            59.45
  2. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:07.73 9702939    1:06.83           
          1:06.83
  3. Koen Koster                   HZPC                   1:07.47 9900517    1:08.42           
          1:08.42
  4. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:10.05 9802453    1:10.32           
          1:10.32
  5. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:10.73 9701169    1:11.14           
          1:11.14
  6. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:11.24 9800287    1:11.62           
          1:11.62
  7. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           1:14.13 9704975    1:13.64           
          1:13.64
  8. Max Peuten                    HZPC                   1:15.92 9800431    1:19.51           
          1:19.51
  9. Pieter Otten                  HZPC                   1:25.18 9800937    1:22.58           
          1:22.58
 10. Finn Timmermans               HZPC                   1:18.89 9801961    1:22.83           
          1:22.83
 11. Jesper Lemmen                 HZPC                   1:29.32 9802319    1:26.72           
          1:26.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:26.50 9900040    1:27.18           
          1:27.18
  2. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:31.76 9902072    1:28.07           
          1:28.07
  3. Hilde Litjens                 HZPC                   1:34.55 9901156    1:29.34           
          1:29.34
  4. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:29.07 9900572    1:29.73           
          1:29.73
  5. Imke van den Hoef             HZPC                   1:37.55 0101552    1:31.99           
          1:31.99
  6. Marloes Janssen               HZPC                        NT 9904128    1:36.70           
          1:36.70
  7. Noa de Vries                  HZPC                   1:40.66 0101556    1:37.11           
          1:37.11
  8. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:42.48 9900570    1:41.10           
          1:41.10
  9. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:44.22 0100616    1:46.74           
          1:46.74
 10. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:49.74 0101554    1:48.13           
          1:48.13
 11. Celine Zanders                HZPC                   2:00.07 0003054    2:11.83           
          2:11.83
AFGE Julia Lang                    Hellas-Glana           1:28.45 9900730                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Stelten                  Hellas-Glana             48.51 9900461      45.26           
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             45.74 0000593      45.65           
  3. Dario van Hulst               ZC Valkenburg            53.16 9903169      50.47 FJ 1      
  4. Sander Aerts                  HZPC                     49.31 9902045      50.47 FJ 2      
  5. Giel van Megen                HZPC                     52.54 0000265      52.02           
  6. Guido Berghorst               ZC Valkenburg            57.82 0100447      56.00           
  7. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          1:00.48 9900095      57.89           
  8. Pasha Weken                   HZPC                   1:00.41 9903067    1:00.21           
 DIS Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:04.15 0100879      55.32           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:08.82 9102076    2:11.34           
          1:04.35  2:11.34
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:10.06 8705620    2:16.75           
          1:07.21  2:16.75
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   2:15.72 9204060    2:18.64           
          1:07.52  2:18.64
  4. Alice Janssen                 HZPC                   2:18.56 8902012    2:18.75           
          1:07.56  2:18.75
  5. Linda Custers                 HZPC                   2:17.10 8600738    2:20.17           
          1:09.04  2:20.17
  6. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:19.09 9302198    2:20.87           
          1:08.90  2:20.87
  7. Danique Agterberg             Hellas-Glana           2:18.02 9401054    2:25.84           
          1:10.90  2:25.84
  8. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          2:21.45 9101602    2:35.48           
          1:15.16  2:35.48
AFGE Neiske Becks                  HZPC                   2:15.82 9100138                      
AFGE Jannie Janssen                HZPC                   2:33.81 8902022                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana             29.54 8903341      31.81           
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            31.21 8901553      32.25           
  3. Tim Jansen                    Hellas-Glana             31.92 8601431      32.58           
  4. Ralph van Megen               HZPC                     34.01 9201613      34.04           
  5. Jory Niemark                  Hellas-Glana             35.09 9204409      35.71           
  6. Kevin van den Bekerom         HZPC                     34.69 9200057      35.82           
  7. Tim Jacobs                    HZPC                     34.96 9201825      37.01           
  8. Willem Drissen                HZPC                     37.97 8800871      39.05           
AFGE Rene Nellen                   HZPC                     36.93 8802493                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 400m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   4:43.90 9400150    4:35.50           
          1:05.07  2:15.51  3:26.02  4:35.50
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          4:41.03 9300162    4:46.03           
          1:07.26  2:20.06  3:32.42  4:46.03
  3. Eline van der Plas            Hellas-Glana           5:10.09 9500866    4:54.82           
          1:08.42  2:23.51  3:39.48  4:54.82
  4. Rinske Becks                  HZPC                   4:57.56 9403098    4:55.00           
          1:09.00  2:25.76  3:41.95  4:55.00
  5. Maaike Sanders                Hellas-Glana           4:52.23 9602806    4:55.66           
          1:08.17  2:22.64  3:39.39  4:55.66
  6. Sophie Cleuren                HZPC                   5:13.68 9300158    5:17.81           
          1:14.71  2:35.65  3:56.87  5:17.81
  7. Juul van Berlo                HZPC                   5:24.10 9501490    5:33.60           
          1:17.87  2:42.60  4:08.80  5:33.60
  8. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          6:38.96 9605900    5:48.94           
          1:22.00  2:50.60  4:21.44  5:48.94




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:11.74 9403511    1:10.10           
          1:10.10
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:10.87 9403779    1:10.51           
          1:10.51
  3. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:13.24 9400649    1:13.41 FJ 1      
          1:13.41
  4. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:13.54 9401657    1:13.41 FJ 2      
          1:13.41
  5. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:16.10 9400947    1:16.10           
          1:16.10
  6. Bram Becks                    HZPC                   1:17.16 9303701    1:18.91           
          1:18.91
  7. Silvan Viehmann               Hellas-Glana           1:22.82 9403763    1:19.81           
          1:19.81
  8. Patrick Janssen               HZPC                   1:18.09 9302009    1:21.84           
          1:21.84
  9. Björn Piket                   HZPC                   1:24.47 9602133    1:24.75           
          1:24.75
 10. Mark Linssen                  HZPC                   1:29.03 9500535    1:33.04           
          1:33.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:11.05 9701232    1:11.24           
          1:11.24
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:11.78 9801412    1:13.84           
          1:13.84
  3. Floor Weijmans                HZPC                   1:16.73 9502522    1:16.50           
          1:16.50
  4. Denise van der Klij           HZPC                   1:21.99 9600482    1:25.13           
          1:25.13
  5. Ilse Litjens                  HZPC                   1:26.44 9602640    1:26.43           
          1:26.43
  6. Janine Verhaegh               HZPC                   1:30.47 9500754    1:31.05           
          1:31.05
AFGE Andra Dols                    Hellas-Glana           1:17.12 9502764                      
AFGE Melissa Engels                HZPC                   1:46.24 9601026                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:19.06 9501941    2:16.00           
          1:07.75  2:16.00
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:26.67 9500483    2:22.61           
          1:09.54  2:22.61
  3. Sem Hermans                   HZPC                   2:23.78 9601259    2:22.97           
          1:09.90  2:22.97
  4. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:33.48 9500099    2:31.85           
          1:13.56  2:31.85
  5. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:40.64 9501965    2:33.66           
          1:17.30  2:33.66
  6. Sam Derks                     HZPC                   2:30.87 9600719    2:33.99           
          1:15.80  2:33.99
  7. Bart de Heer                  Hellas-Glana           2:30.41 9500359    2:34.29           
          1:16.20  2:34.29
  8. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:38.24 9501783    2:36.94           
          1:16.75  2:36.94
  9. Teun van Rens                 HZPC                   2:57.89 9503949    3:04.36           
          1:30.13  3:04.36
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:30.82 9503663                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:03.97 8705620    1:05.78           
          1:05.78
  2. Judith van Meijel             HZPC                   1:06.15 9102076    1:08.11           
          1:08.11
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   1:07.23 9204060    1:09.01           
          1:09.01
  4. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:06.76 9302198    1:10.63           
          1:10.63
  5. Linda Custers                 HZPC                   1:11.45 8600738    1:12.23           
          1:12.23
  6. Alice Janssen                 HZPC                   1:13.58 8902012    1:13.19           
          1:13.19
  7. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:09.66 9401054    1:18.26           
          1:18.26
  8. Ilse Masseling                HZPC                   1:32.89 9202124    1:33.25           
          1:33.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           4:19.22 8903341    4:30.15           
          1:01.81  4:30.15
  2. Mark van Enckevort            HZPC                   5:07.93 9000797    4:40.51           
          1:13.20  4:40.51
  3. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          4:39.46 9202505    4:53.19           
          1:05.06  4:53.19
  4. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          4:48.69 9400593    4:54.67           
          1:12.57  4:54.67
  5. Tim Jansen                    Hellas-Glana           5:10.51 8601431    4:59.60           
          1:12.73  4:59.60
  6. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          4:31.64 8901553    5:06.90           
          1:05.65  5:06.90
  7. Jory Niemark                  Hellas-Glana           5:10.33 9204409    5:07.65           
          1:07.54  5:07.65
  8. Dennis Brouwers               HZPC                   5:08.18 7800167    5:11.09           
          1:19.00  5:11.09
  9. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          5:20.69 9501239    5:15.32           
          1:12.67  5:15.32
 DIS Stefan Kranenbroek            HZPC                   5:11.72 7900729    5:14.44           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:08.94  5:14.44




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   1:03.76 9701312    1:03.31           
          1:03.31
  2. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:03.43 9702110    1:04.07           
          1:04.07
  3. Bente Seijkens                Hellas-Glana           1:08.19 9802832    1:06.64           
          1:06.64
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:06.08 9700656    1:07.94           
          1:07.94
  5. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:12.24 9700714    1:11.67           
          1:11.67
  6. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:13.14 9801826    1:12.79           
          1:12.79
  7. Lotte van Megen               HZPC                   1:12.45 9701376    1:13.74           
          1:13.74
  8. Celine Buijssen               HZPC                   1:12.69 9801484    1:14.00           
          1:14.00
  9. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:15.02 9802184    1:15.79           
          1:15.79
 10. Milou Peeters                 HZPC                   1:17.70 9800668    1:17.23           
          1:17.23
 11. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          1:22.02 9803366    1:19.16           
          1:19.16
 12. Alette Litjens                HZPC                   1:21.92 9802220    1:21.02           
          1:21.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:26.36 9700879    2:27.75           
            31.28  2:27.75
  2. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          2:50.89 9702939    2:50.59           
            36.53  2:50.59
  3. Koen Koster                   HZPC                   2:47.55 9900517    2:53.27           
            39.52  2:53.27
  4. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           2:57.91 9800287    2:57.13           
          2:57.13
  5. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           3:02.23 9704975    3:01.02           
            39.26  3:01.02
  6. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          3:13.15 9701169    3:07.73           
            46.34  3:07.73
  7. Pieter Otten                  HZPC                   3:19.89 9800937    3:22.80           
          3:22.80
  8. Max Peuten                    HZPC                   3:18.48 9800431    3:22.86           
            51.17  3:22.86
 DIS Bart Köhlen                   Hellas-Glana           3:06.60 9802453    3:05.03           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.37  3:05.03
 DIS Finn Timmermans               HZPC                   3:19.62 9801961    3:27.09           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            52.76  3:27.09
 DIS Jesper Lemmen                 HZPC                   3:50.77 9802319    3:49.07           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            52.39  3:49.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             42.79 9902072      43.00           
  2. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg            45.16 9900570      44.16           
  3. Hilde Litjens                 HZPC                     47.41 9901156      48.13           
  4. Denise Blok                   ZC Valkenburg            50.60 9900572      49.42           
  5. Noa de Vries                  HZPC                     53.32 0101556      49.69           
  6. Marloes Janssen               HZPC                     50.62 9904128      49.93           
  7. Denise Craenen                Hellas-Glana             52.16 9900040      50.77           
  8. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg            54.99 0100616      51.57           
  9. Imke van den Hoef             HZPC                     53.06 0101552      52.41           
 10. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:07.65 0101554    1:01.24           
 DIS Celine Zanders                HZPC                   1:07.19 0003054    1:07.48           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Julia Lang                    Hellas-Glana             46.32 9900730                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:28.02 9903169    1:23.63           
          1:23.63
  2. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:27.89 9900461    1:25.85           
          1:25.85
  3. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:26.57 0000593    1:29.96           
          1:29.96
  4. Sander Aerts                  HZPC                   1:31.95 9902045    1:30.95           
          1:30.95
  5. Giel van Megen                HZPC                   1:35.02 0000265    1:36.26           
          1:36.26
  6. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:39.13 0100879    1:38.48           
          1:38.48
  7. Guido Berghorst               ZC Valkenburg          1:49.50 0100447    1:52.34           
          1:52.34
  8. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          1:54.98 9900095    1:55.57           
          1:55.57
  9. Pasha Weken                   HZPC                   2:01.00 9903067    1:57.50           
          1:57.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   4:00.88            4:06.44           
        Judith van Meijel, 91                      Ingrid van Horen, 92
        Alice Janssen, 89                          Michelle Verouden, 94
          1:01.38  4:06.44

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:13.48            4:14.48           
        Misty Coert, 93                            Tessa Kierkels, 91
        Lotte Greven, 87                           Carmen van de Rijt, 98
          1:01.18  4:14.48

  3. HZPC 2                        HZPC                   4:13.80            4:18.70           
        Rinske Becks, 94                           Manon Koster, 97
        Floor Weijmans, 95                         Linda Custers, 86
          1:04.58  4:18.70

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:10.83            4:24.64           
        Danique Agterberg, 94                      Maaike Sanders, 96
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Ilona Remmel, 93
          1:05.83  4:24.64

  5. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          4:56.26            4:54.23           
        Minke Theunissen, 98                       Michelle Bartelet, 98
        Elisa Helmer, 98                           Nina Grispen, 97
          1:12.16  4:54.23




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:57.09            4:01.67           
        Alan Smeets, 84                            Davy Verreussel, 89
        Kevin Wolters, 95                          Stan Tummers, 94
          1:00.56  4:01.67

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:01.91            4:07.26           
        Jelle Peltzer, 94                          Mitch Notten, 92
        Lucas Greven, 95                           Yvo op den Kamp, 89
          1:03.39  4:07.26

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:12.14            4:19.10           
        Dennis Brouwers, 78                        Ralph van Megen, 92
        Mark van Enckevort, 90                     Stefan Kranenbroek, 79
          1:04.07  4:19.10

 DIS HZPC 2                        HZPC                   4:33.66            4:39.92           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Bram Becks, 93                             Sem Hermans, 96
        Kevin van den Bekerom, 92                  Tim Jacobs, 92
          1:12.29  4:39.92




SPLASH Meet Manager 11Registered to HZPC