Verenigingscompetitie_Ronde_2_A+C
Den Haag (NED),    14.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 26. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 29. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Kempvis 1                  De Kempvis             4:11.18            4:09.12           
        Jordi 't Mannetje, 95                      Sven Hubregtse, 97
        Floyd van Duyvenbode, 96                   Jordi van der Weel, 96
            28.58    59.86  2:03.30  4:09.12

  2. SG d'ELFT Wave 1              SG d'ELFT Wave         4:40.28            4:31.40           
        Jimmy Dukker, 97                           Jort Stienstra, 98
        Floris van der Meer, 97                    Ton van der Plaats, 95
            32.01  1:08.41  2:18.90  4:31.40

  3. Des 1                         Des                    4:46.91            4:31.72           
        Elliot Falces, 98                          Tim Hoogland, 96
        Joost Zaalberg, 96                         Julien Vignal, 96
            32.57  1:09.47  2:20.57  4:31.72




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
14-11-2010                               (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. SG d'ELFT Wave 1              SG d'ELFT Wave         2:30.38            2:27.25           
        Sytske van der Laan, 99                    Frances Speekenbrink, 00
        Rolf Bavelaar, 00                          Klaas Arkesteijn, 99
            32.19  1:12.15  2:27.25

AFGE Des 1                         Des                    2:32.83                              
        Toby Katerbau, 00                          Michael van der Stroom, 00
        Gaetane Demyttenaere, 99                   Sterre Keller, 99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlynn Vermeer               De Kempvis             5:19.82 8904320    5:24.50           
          1:12.58  5:24.50
  2. Rianne v.d. Hoeven            De Kempvis             5:21.62 9200760    5:44.08           
          1:14.21  5:44.08
  3. Fiona Cabrie                  De Kempvis             5:50.80 8800738    5:57.40           
          1:18.68  5:57.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Enkoroma Coffie       Des                    2:45.30 8701142    2:42.98           
            34.57  1:15.17  2:42.98
  2. Linda Hoogendam               SG d'ELFT Wave         2:45.82 8300892    2:47.33           
            35.44  1:18.21  2:47.33
  3. Marty Wareman                 Des                    2:53.84 8805508    2:52.39           
            38.42  2:52.39
  4. Wendy Sneekes                 SG d'ELFT Wave         2:50.88 8402290    2:56.78           
            39.18  1:23.24  2:56.78
  5. Kim Koene                     Des                    3:00.83 6900652    3:14.50           
            41.91  1:32.60  3:14.50
  6. Tine de Graaf                 SG d'ELFT Wave              NT 9005410    3:23.54           
            40.23  1:33.22  3:23.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Egbert Stolk                  De Kempvis             1:02.65 7600889    1:02.21           
            28.46  1:02.21
  2. Jory Sloof                    De Kempvis             1:03.32 9003561    1:03.03           
            28.94  1:03.03
  3. Mo Liems                      SG d'ELFT Wave              NT 8906607    1:03.50           
            28.57  1:03.50
  4. Michael Schilders             De Kempvis             1:01.51 8803011    1:08.49           
            31.30  1:08.49
  5. Victor den Heijer             SG d'ELFT Wave         1:05.55 8300867    1:09.59           
            31.34  1:09.59
  6. Timo Suaka                    Des                    1:09.30 9203715    1:10.19           
            31.60  1:10.19
  7. Dauwe van Duijn               SG d'ELFT Wave         1:11.42 9203567    1:10.54           
            32.36  1:10.54
  8. Jeffrey Jol                   Des                    1:15.35 9204559    1:13.10           
            33.36  1:13.10
  9. Niels van Wageningen          SG d'ELFT Wave         1:12.73 7601335    1:13.79           
            33.11  1:13.79
 10. Johan Wegman                  De Kempvis             1:04.62 9003235    1:14.46           
            31.03  1:14.46
 11. Tim Hezemans                  SG d'ELFT Wave         1:13.04 8901253    1:15.00           
            33.66  1:15.00
AFGE Randy Wajwakana               Des                         NT 9003205                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aranka Wichers                SG d'ELFT Wave         1:13.82 9306378    1:13.74           
            34.80  1:13.74
  2. Iris van den Heuvel           De Kempvis             1:21.86 9401732    1:23.49           
            39.61  1:23.49
  3. Amber Stienstra               SG d'ELFT Wave         1:27.28 9604448    1:26.14           
            40.05  1:26.14
  4. Krista Kostwinder             De Kempvis             1:28.83 9401058    1:27.13           
            41.29  1:27.13
  5. Ilse Bijleveld                De Kempvis             1:27.30 9400918    1:32.55           
            41.78  1:32.55
  6. Cecille Gelpke                SG d'ELFT Wave         1:35.40 9406892    1:34.70           
            44.48  1:34.70
  7. Myrthe Keizer                 Des                    1:38.69 9306052    1:37.88           
            45.90  1:37.88
  8. Minouk van Oorschot           Des                    1:42.06 9307786    1:42.70           
            47.47  1:42.70
  9. Inge van den Born             SG d'ELFT Wave         1:44.24 9600794    1:47.71           
            49.90  1:47.71
 10. Erika de Leener               Des                    1:47.97 9307784    1:49.96           
            49.48  1:49.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 400m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romero Hennep                 De Kempvis             4:44.84 9304929    4:35.22           
          1:01.91  2:11.64  4:35.22
  2. Floyd van Duyvenbode          De Kempvis             4:39.80 9600357    5:00.36           
          1:08.55  2:25.17  5:00.36
  3. Bauke Smits                   De Kempvis             5:11.79 9400885    5:13.35           
          1:11.92  2:32.34  5:13.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Menno de Vries                Des                    2:14.04 9403055    2:15.70           
            30.05  1:05.30  2:15.70
  2. Youcef Alili                  SG d'ELFT Wave         2:31.17 9404879    2:31.52           
            34.62  1:13.35  2:31.52
  3. Tim Hoogland                  Des                    2:31.70 9602435    2:36.21           
            34.10  1:14.41  2:36.21
  4. Joey Dukker                   SG d'ELFT Wave              NT 9703533    2:43.29           
            36.84  1:19.20  2:43.29
 DIS Ricardo Hauber                SG d'ELFT Wave         2:22.07 9402029                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGE Koen Linnekamp                SG d'ELFT Wave         3:12.21 9803181                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liza Hummel                   De Kempvis             2:28.21 9501910    2:29.48           
            34.23  1:11.15  2:29.48
  2. Erika Kostwinder              De Kempvis             3:08.97 9600772    3:03.84           
            41.50  1:27.21  3:03.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tosia Ryng                    Des                    1:20.36 9703072    1:19.12           
            38.89  1:19.12
  2. Ilse Hoogendijk               SG d'ELFT Wave         1:17.36 9506038    1:20.49           
            38.97  1:20.49
  3. Noortje de Ronde              SG d'ELFT Wave         1:20.28 9803830    1:21.23           
            38.79  1:21.23
  4. Eveline Schutjes              SG d'ELFT Wave         1:22.18 9503362    1:24.77           
            40.90  1:24.77
  5. Ariena Budko                  SG d'ELFT Wave         1:26.73 9705362    1:29.97           
            41.97  1:29.97
  6. Antonia Milicic               Des                         NT 9704070    1:33.93           
            44.40  1:33.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordi 't Mannetje             De Kempvis             1:12.12 9502775    1:10.53           
            31.89  1:10.53
  2. Jordi van der Weel            De Kempvis             1:14.07 9600359    1:12.00           
            33.65  1:12.00
  3. Julien Vignal                 Des                    1:18.54 9602479    1:18.53           
            35.56  1:18.53
  4. Ton van der Plaats            SG d'ELFT Wave              NT 9501795    1:25.21           
            37.11  1:25.21
  5. Joost Zaalberg                Des                    1:35.51 9602473    1:36.96           
            44.50  1:36.96
  6. Sebastiaan van der Leden      SG d'ELFT Wave              NT 9803745    1:47.67           
            48.05  1:47.67
AFGE Tim van Ijll                  SG d'ELFT Wave         1:50.97 9802297                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne v.d. Hoeven            De Kempvis               35.59 9200760      38.54           
  2. Fiona Cabrie                  De Kempvis               38.94 8800738      38.96           
  3. Sandra Lindemans              De Kempvis               39.88 8902686      39.78           
  4. Nadinda van der Ende          SG d'ELFT Wave           40.45 9306670      41.47           
  5. Chantal Enkoroma Coffie       Des                         NT 8701142      42.14           
  6. Tine de Graaf                 SG d'ELFT Wave           38.93 9005410      42.31           
  7. Jenny Nauta                   SG d'ELFT Wave           44.45 8702914      43.35           
  8. Kim Koene                     Des                      47.04 6900652      45.40           
  9. Loes de Veld                  SG d'ELFT Wave           50.68 9406406      49.99           
AFGE Jolika Csibra                 Des                      46.35 7600838                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Wegman                   De Kempvis             2:01.28 9201465    2:04.60           
            28.32  1:00.47  2:04.60
  2. Ivo Roozeboom                 Des                    2:01.67 7700801    2:05.47           
        B
            28.72  1:00.97  2:05.47
     Maarten van der Beek          SG d'ELFT Wave         2:06.67 8600143    2:05.47           
        A
            27.03    58.25  2:05.47
  4. Jasper Barsingerhorn          SG d'ELFT Wave              NT 8906599    2:08.54           
            28.59  1:01.32  2:08.54
  5. Tim van de Berg               De Kempvis             2:11.89 8500157    2:11.92           
            29.84  1:03.48  2:11.92
  6. Lennart Middel                SG d'ELFT Wave         2:11.74 8503723    2:14.77           
            29.37  1:01.79  2:14.77
  7. Jimmy Hendriksen              Des                         NT 8901201    2:15.11           
            27.78  1:00.16  2:15.11
  8. Johan Wegman                  De Kempvis             2:07.38 9003235    2:15.18           
            30.48  1:04.71  2:15.18
  9. Rutger Stottelaar             SG d'ELFT Wave         2:16.63 9005551    2:15.83           
            29.57  1:04.20  2:15.83
 10. Jeffrey Jol                   Des                    2:21.38 9204559    2:28.02           
            32.08  1:08.79  2:28.02
AFGE Paul van Berkel               SG d'ELFT Wave              NT 8906675                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie van Roon              SG d'ELFT Wave         2:40.44 9802326    2:39.17           
            34.57  2:39.17
  2. Fenna de Groot                De Kempvis             2:53.38 9701796    2:46.79           
            36.48  2:46.79
  3. Daphne Hulst                  SG d'ELFT Wave         2:56.08 9703042    2:51.46           
            39.42  2:51.46
  4. Uma Kraus                     SG d'ELFT Wave         3:04.83 9802328    3:02.51           
            42.68  3:02.51
  5. Veerle Scholtes               Des                    3:24.96 9804186    3:09.12           
            39.58  3:09.12
  6. Sterre Keller                 Des                         NT 9904142    3:12.31           
            40.22  3:12.31
  7. Quinty Plet                   De Kempvis             3:22.94 9802056    3:16.64           
            46.69  3:16.64
  8. Demi Eberth                   De Kempvis             3:08.56 9803814    3:16.68           
            45.18  3:16.68
  9. Stéphanie van Mil             SG d'ELFT Wave              NT 9804548    3:26.05           
            48.42  3:26.05
 DIS Benedetta Galeazzi            Des                         NT 9805798    3:30.67           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.37  3:30.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Hubregtse                De Kempvis             1:05.91 9702057    1:05.06           
            30.74  1:05.06
  2. Jimmy Dukker                  SG d'ELFT Wave         1:11.23 9703531    1:08.56           
        A
            32.44  1:08.56
     Elliot Falces                 Des                    1:10.35 9802713    1:08.56           
        B
            32.27  1:08.56
  4. Jort Stienstra                SG d'ELFT Wave         1:10.52 9802299    1:09.93           
            34.36  1:09.93
  5. Floris van der Meer           SG d'ELFT Wave         1:12.42 9701041    1:10.08           
            33.60  1:10.08
  6. Rick van Prooijen             De Kempvis             1:15.66 9803577    1:11.40           
            34.76  1:11.40
  7. Vincenzo Correia              De Kempvis             1:15.34 9701717    1:13.42           
            33.92  1:13.42
  8. Bram Regterschot              Des                         NT 9804801    1:21.64           
            39.46  1:21.64
  9. Erik van den Born             SG d'ELFT Wave         1:29.83 9700479    1:27.81           
            41.68  1:27.81
AFGE Robin Dorschner               Des                    1:26.52 9803693                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gaetane Demyttenaere          Des                    1:33.02 9905018    1:28.83           
            43.15  1:28.83
  2. Sytske van der Laan           SG d'ELFT Wave         1:38.92 9902008    1:33.77           
            45.52  1:33.77
  3. Frances Speekenbrink          SG d'ELFT Wave         1:40.02 0002868    1:37.18           
            47.54  1:37.18
  4. Anna Correia                  De Kempvis             1:41.79 9902040    1:38.89           
            47.78  1:38.89
  5. Celina von Berg               SG d'ELFT Wave         1:45.28 0002596    1:42.32           
            49.49  1:42.32
  6. Renee Demyttenaere            Des                         NT 0102758    2:00.75           
            58.34  2:00.75
 DIS Anne van der Zwan             Des                    2:07.16 0101134    1:55.53           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            54.40  1:55.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent van Bolhuis           De Kempvis               47.41 0000217      46.06           
        B
     Klaas Arkesteijn              SG d'ELFT Wave           47.37 9901897      46.06           
  3. Rolf Bavelaar                 SG d'ELFT Wave           49.51 0001747      47.83           
  4. Daniel van der Sluijs         De Kempvis               49.01 0001045      47.98           
  5. Ayrton Mooldijk               De Kempvis               50.47 9901449      48.88           
  6. Férran Castano Rosario        SG d'ELFT Wave           50.89 9902591      50.11           
  7. Toby Katerbau                 Des                      54.13 0000231      52.81           
AFGE Michael van der Stroom        Des                      54.74 0001269                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlynn Vermeer               De Kempvis             2:11.29 8904320    2:15.30           
            30.81  1:05.47  2:15.30
  2. Linda Hoogendam               SG d'ELFT Wave         2:19.16 8300892    2:21.69           
            32.65  1:09.43  2:21.69
  3. Rianne v.d. Hoeven            De Kempvis             2:15.12 9200760    2:24.74           
            33.45  1:10.45  2:24.74
  4. Chantal Enkoroma Coffie       Des                    2:34.00 8701142    2:26.35           
            34.70  1:12.20  2:26.35
  5. Marty Wareman                 Des                         NT 8805508    2:27.08           
            34.26  1:11.62  2:27.08
  6. Margueritha Slagboom          De Kempvis             2:28.74 8806530    2:29.26           
            33.66  1:11.48  2:29.26
  7. Sandra Lindemans              De Kempvis             2:32.94 8902686    2:31.68           
            33.87  2:31.68
  8. Wendy Sneekes                 SG d'ELFT Wave         2:23.79 8402290    2:31.82           
            34.98  1:12.92  2:31.82
  9. Nadinda van der Ende          SG d'ELFT Wave         2:32.32 9306670    2:37.21           
            35.73  1:15.04  2:37.21
 10. Kim Koene                     Des                    2:41.57 6900652    2:51.28           
            37.68  1:20.65  2:51.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Egbert Stolk                  De Kempvis               31.61 7600889      32.00           
  2. Tim van de Berg               De Kempvis               32.14 8500157      32.50           
  3. Jasper Barsingerhorn          SG d'ELFT Wave              NT 8906599      32.65           
  4. Timo Suaka                    Des                      33.55 9203715      33.49           
  5. Michael Schilders             De Kempvis               32.81 8803011      33.65           
  6. Michiel van Nesselrooij       SG d'ELFT Wave              NT 9006877      34.46           
  7. Maarten van der Beek          SG d'ELFT Wave           33.78 8600143      34.89           
  8. Nico van den Beukel           SG d'ELFT Wave           34.66 8900227      35.36           
  9. Tim Hezemans                  SG d'ELFT Wave           35.48 8901253      35.44           
 10. Jimmy Hendriksen              Des                      39.24 8901201      35.89           
 11. Kevin van Hoeven              De Kempvis               35.91 8601257      36.34           
 12. Rutger Stottelaar             SG d'ELFT Wave           37.82 9005551      36.64           
AFGE Randy Wajwakana               Des                         NT 9003205                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 400m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris van den Heuvel           De Kempvis             4:49.70 9401732    4:51.48           
          1:09.23  2:22.45  4:51.48
  2. Krista Kostwinder             De Kempvis             5:18.72 9401058    5:00.01           
          1:09.90  2:25.19  5:00.01
AFGE Ilse Bijleveld                De Kempvis                  NT 9400918                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aranka Wichers                SG d'ELFT Wave         2:09.73 9306378    2:13.00           
            30.95  1:05.32  2:13.00
  2. Amber Stienstra               SG d'ELFT Wave         2:13.15 9604448    2:13.47           
            31.04  1:05.64  2:13.47
  3. Cecille Gelpke                SG d'ELFT Wave         2:45.26 9406892    2:42.22           
            36.06  1:17.94  2:42.22
  4. Myrthe Keizer                 Des                    2:47.79 9306052    2:44.73           
            37.45  1:19.13  2:44.73
  5. Inge van den Born             SG d'ELFT Wave         2:49.61 9600794    2:57.02           
            41.54  1:27.77  2:57.02
  6. Minouk van Oorschot           Des                         NT 9307786    3:00.50           
            41.91  1:29.12  3:00.50
  7. Erika de Leener               Des                         NT 9307784    3:16.15           
            42.55  1:33.00  3:16.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romero Hennep                 De Kempvis             1:09.15 9304929    1:09.80           
            32.74  1:09.80
  2. Ricardo Hauber                SG d'ELFT Wave         1:11.86 9402029    1:12.00           
            33.40  1:12.00
  3. Floyd van Duyvenbode          De Kempvis             1:18.32 9600357    1:23.34           
            38.69  1:23.34
  4. Tim Hoogland                  Des                    1:23.01 9602435    1:24.23           
            39.23  1:24.23
  5. Menno de Vries                Des                    1:26.02 9403055    1:26.04           
            40.00  1:26.04
  6. Bauke Smits                   De Kempvis             1:36.65 9400885    1:37.43           
            46.39  1:37.43
  7. Joey Dukker                   SG d'ELFT Wave         1:39.63 9703533    1:38.09           
            47.25  1:38.09
 DIS Youcef Alili                  SG d'ELFT Wave         1:24.12 9404879    1:24.14           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            39.56  1:24.14
AFGE Koen Linnekamp                SG d'ELFT Wave         1:32.34 9803181                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liza Hummel                   De Kempvis             1:10.72 9501910    1:12.10           
            33.45  1:12.10
  2. Ilse Hoogendijk               SG d'ELFT Wave         1:19.57 9506038    1:22.06           
            37.52  1:22.06
  3. Ariena Budko                  SG d'ELFT Wave         1:25.80 9705362    1:28.35           
        A
            39.09  1:28.35
     Noortje de Ronde              SG d'ELFT Wave         1:27.99 9803830    1:28.35           
        B
            39.23  1:28.35
  5. Eveline Schutjes              SG d'ELFT Wave         1:30.47 9503362    1:28.76           
            41.00  1:28.76
  6. Tosia Ryng                    Des                         NT 9703072    1:31.41           
            43.63  1:31.41
  7. Antonia Milicic               Des                    1:51.91 9704070    2:00.77           
            52.10  2:00.77
 DIS Erika Kostwinder              De Kempvis             1:39.36 9600772                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordi 't Mannetje             De Kempvis             2:37.16 9502775    2:29.82           
            34.29  1:12.36  2:29.82
  2. Jordi van der Weel            De Kempvis             2:41.33 9600359    2:38.29           
            38.57  1:18.69  2:38.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ton van der Plaats            SG d'ELFT Wave         1:16.50 9501795    1:16.95           
            37.07  1:16.95
  2. Joost Zaalberg                Des                    1:19.45 9602473    1:18.17           
            38.45  1:18.17
  3. Julien Vignal                 Des                    1:26.67 9602479    1:21.10           
            38.95  1:21.10
  4. Sebastiaan van der Leden      SG d'ELFT Wave         1:25.61 9803745    1:28.59           
            44.28  1:28.59
AFGE Tim van Ijll                  SG d'ELFT Wave         1:39.31 9802297                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margueritha Slagboom          De Kempvis             1:10.09 8806530    1:11.04           
            34.31  1:11.04
  2. Marlynn Vermeer               De Kempvis             1:08.12 8904320    1:11.95           
            33.42  1:11.95
  3. Chantal Enkoroma Coffie       Des                    1:15.70 8701142    1:12.76           
            33.47  1:12.76
  4. Annie Buitelaar               SG d'ELFT Wave         1:12.35 8202284    1:16.82           
            34.53  1:16.82
  5. Fiona Cabrie                  De Kempvis             1:15.64 8800738    1:18.80           
            36.39  1:18.80
  6. Linda Hoogendam               SG d'ELFT Wave         1:18.83 8300892    1:23.57           
            37.54  1:23.57
  7. Jenny Nauta                   SG d'ELFT Wave              NT 8702914    1:25.97           
            37.94  1:25.97
  8. Marty Wareman                 Des                         NT 8805508    1:28.72           
            39.56  1:28.72
  9. Loes de Veld                  SG d'ELFT Wave         1:32.47 9406406    1:31.42           
            39.67  1:31.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Egbert Stolk                  De Kempvis                  NT 7600889    4:55.67           
          1:06.82  4:55.67
  2. Jory Sloof                    De Kempvis             5:20.12 9003561    5:05.09           
          1:06.31  5:05.09
  3. Michael Schilders             De Kempvis             5:05.14 8803011    5:05.67           
          1:10.26  5:05.67
  4. Kevin van Hoeven              De Kempvis                  NT 8601257    5:46.00           
          1:16.56  5:46.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Roozeboom                 Des                    2:19.14 7700801    2:23.83           
            31.33  2:23.83
  2. Victor den Heijer             SG d'ELFT Wave         2:21.06 8300867    2:24.51           
            31.46  2:24.51
  3. Lennart Middel                SG d'ELFT Wave              NT 8503723    2:33.78           
            35.50  2:33.78
  4. Timo Suaka                    Des                    2:27.04 9203715    2:34.51           
            32.02  2:34.51
  5. Nico van den Beukel           SG d'ELFT Wave         2:25.50 8900227    2:34.97           
            32.50  2:34.97
  6. Niels van Wageningen          SG d'ELFT Wave         2:41.77 7601335    2:44.54           
            33.57  2:44.54
AFGE Paul van Berkel               SG d'ELFT Wave              NT 8906675                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie van Roon              SG d'ELFT Wave         1:06.89 9802326    1:07.26           
            32.29  1:07.26
  2. Daphne Hulst                  SG d'ELFT Wave         1:12.47 9703042    1:10.26           
            33.76  1:10.26
  3. Fenna de Groot                De Kempvis             1:11.00 9701796    1:10.87           
            33.71  1:10.87
  4. Uma Kraus                     SG d'ELFT Wave         1:12.34 9802328    1:12.87           
            34.50  1:12.87
  5. Sterre Keller                 Des                    1:20.32 9904142    1:15.32           
            34.45  1:15.32
  6. Veerle Scholtes               Des                    1:17.13 9804186    1:16.02           
            35.89  1:16.02
  7. Demi Eberth                   De Kempvis             1:16.36 9803814    1:17.70           
            36.56  1:17.70
  8. Quinty Plet                   De Kempvis             1:22.46 9802056    1:18.89           
            38.22  1:18.89
  9. Femke Rongen                  SG d'ELFT Wave         1:26.95 9804682    1:21.02           
            37.54  1:21.02
 10. Benedetta Galeazzi            Des                         NT 9805798    1:28.47           
            41.83  1:28.47
 11. Stéphanie van Mil             SG d'ELFT Wave         1:26.07 9804548    1:30.84           
            41.79  1:30.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Hubregtse                De Kempvis             2:47.80 9702057    2:46.16           
            35.70  2:46.16
  2. Elliot Falces                 Des                    2:55.74 9802713    2:46.21           
            35.60  2:46.21
  3. Jort Stienstra                SG d'ELFT Wave         2:58.56 9802299    3:00.41           
            40.63  3:00.41
  4. Jimmy Dukker                  SG d'ELFT Wave              NT 9703531    3:01.66           
            43.91  3:01.66
  5. Floris van der Meer           SG d'ELFT Wave         3:05.66 9701041    3:03.36           
            41.03  3:03.36
  6. Vincenzo Correia              De Kempvis             2:59.47 9701717    3:04.73           
          3:04.73
  7. Rick van Prooijen             De Kempvis             3:17.11 9803577    3:10.36           
            43.82  3:10.36
  8. Erik van den Born             SG d'ELFT Wave         3:36.86 9700479    3:30.07           
            51.67  3:30.07
 DIS Bram Regterschot              Des                         NT 9804801    3:43.45           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            55.10  3:43.45
AFGE Robin Dorschner               Des                    3:38.64 9803693                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sytske van der Laan           SG d'ELFT Wave           48.19 9902008      47.04           
  2. Anna Correia                  De Kempvis               53.86 9902040      50.92           
  3. Gaetane Demyttenaere          Des                         NT 9905018      52.02           
  4. Frances Speekenbrink          SG d'ELFT Wave           50.21 0002868      52.66           
  5. Celina von Berg               SG d'ELFT Wave           52.20 0002596      53.28           
  6. Anne van der Zwan             Des                      56.75 0101134      57.13           
  7. Renee Demyttenaere            Des                    1:07.54 0102758    1:10.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Klaas Arkesteijn              SG d'ELFT Wave         1:26.83 9901897    1:25.07           
            41.89  1:25.07
  2. Vincent van Bolhuis           De Kempvis             1:27.59 0000217    1:28.07           
            42.69  1:28.07
  3. Daniel van der Sluijs         De Kempvis             1:31.53 0001045    1:32.00           
            45.66  1:32.00
  4. Férran Castano Rosario        SG d'ELFT Wave         1:40.66 9902591    1:36.00           
            44.82  1:36.00
  5. Rolf Bavelaar                 SG d'ELFT Wave         1:35.60 0001747    1:37.48           
            47.36  1:37.48
  6. Ayrton Mooldijk               De Kempvis             1:35.70 9901449    1:38.50           
            48.63  1:38.50
  7. Toby Katerbau                 Des                    1:52.02 0000231    1:46.18           
            50.94  1:46.18
AFGE Michael van der Stroom        Des                    1:49.46 0001269                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Kempvis 1                  De Kempvis             4:09.85            4:13.32           
        Liza Hummel, 95                            Iris van den Heuvel, 94
        Rianne v.d. Hoeven, 92                     Marlynn Vermeer, 89
            30.48  1:03.51  2:08.04  4:13.32

  2. SG d'ELFT Wave 1              SG d'ELFT Wave         4:14.80            4:14.79           
        Amber Stienstra, 96                        Ilse Hoogendijk, 95
        Valerie van Roon, 98                       Aranka Wichers, 93
            29.31  1:01.01  2:06.84  4:14.79

  3. Des 1                         Des                    4:39.04            4:38.82           
        Tosia Ryng, 97                             Myrthe Keizer, 93
        Marty Wareman, 88                          Chantal Enkoroma Coffie, 87
            33.19  1:09.85  2:16.63  4:38.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
14-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Kempvis 1                  De Kempvis             4:04.76            4:09.39           
        Michael Schilders, 88                      Egbert Stolk, 76
        Tim van de Berg, 85                        Erik Wegman, 92
            30.57  1:02.04  4:09.39

  2. SG d'ELFT Wave 1              SG d'ELFT Wave              NT            4:16.04           
        Victor den Heijer, 83                      Mo Liems, 89
        Ricardo Hauber, 94                         Maarten van der Beek, 86
            31.61  1:06.42  4:16.04

  3. Des 1                         Des                    4:31.00            4:31.75           
        Ivo Roozeboom, 77                          Jimmy Hendriksen, 89
        Timo Suaka, 92                             Menno de Vries, 94
            31.91  1:05.39  4:31.75

  4. SG d'ELFT Wave 2              SG d'ELFT Wave              NT            4:39.89           
        Nico van den Beukel, 89                    Dauwe van Duijn, 92
        Michiel van Nesselrooij, 90                Rutger Stottelaar, 90
            33.29  1:09.51  4:39.89




SPLASH Meet Manager 11Registered to De Kempvis