Zwemcompetitie deel 2
Castricum (NED),    14.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 38. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
14-11-2010 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          3:47.04            3:47.61           
        Christiaan Zwaal, 95                       Wouter Dogger, 84
        Sverre Eschweiler, 92                      Paul Schuurmans, 89
            59.33  3:47.61

  2. KZC 1                         KZC                    4:02.28            3:54.97           
        Alex Admiraal, 86                          Peter Hogenstijn, 84
        Mark Schoep, 87                            Joep Uylings, 88
            57.97  3:54.97

  3. Oeza 1                        Oeza                   3:55.89            3:55.74           
        Pieter Crok, 91                            Jory van der Gracht, 87
        Martijn Butter, 79                         Paul Oudendijk, 81
            59.18  3:55.74

  4. A.z.v.d. 1                    A.z.v.d.               3:58.42            4:00.33           
        Sander van Schaik, 91                      Reinier Willemsen, 90
        Paul van Mer, 89                           Quintin Trausel, 87
          1:00.44  4:00.33

  5. Oeza 2                        Oeza                   4:11.27            4:10.25           
        Stefan Tijms, 93                           Pascal Palmboom, 89
        Tim Essers, 88                             Stephen de Wit, 93
          1:02.01  4:10.25




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 4 x 50m wisselslag          Dames Senioren 2 en later
14-11-2010 - 16:36                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. A.z.v.d. 1                    A.z.v.d.               2:14.92            2:15.59           
        Jade Broek, 97                             Romy Willemsen, 93
        Alouette Bakker, 93                        Laura van der Veen, 94
            35.16  2:15.59

  2. Oeza 1                        Oeza                   2:23.14            2:21.69           
        Anne Groen, 95                             Danique Mallon, 94
        Linda Crok, 94                             Roos Vredenburg, 95
            35.46  2:21.69

  3. MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          2:18.42            2:22.33           
        Suzanne Mosch, 94                          Renee v.d. Brink, 96
        Britt Gerritse, 96                         Anouk van de Sandt, 96
            32.50  2:22.33

  4. KZC 1                         KZC                    2:31.10            2:27.64           
        Willemijn Smit, 93                         Lisa Brantjes, 98
        Fréderique van Tiel, 97                    Elodie Smit, 93
            37.61  2:27.64




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
14-11-2010 - 16:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels Martens                 KZC                      20.44 0100111      19.00           
  2. Frank Bouquet                 A.z.v.d.                 24.00 0102279      21.86           
  3. Jens de Groot                 KZC                         NT 0200865      24.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
14-11-2010 - 16:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Sap                   A.z.v.d.                 20.64 0100602      19.00 FJ 2      
  2. Naomi Buur                    Oeza                     23.01 0101520      19.00 FJ 3      
  3. Josephine Lambers             MSV- Zeemacht            31.02 0100826      19.12           
  4. Eline Loos                    KZC                         NT 0100838      19.43           
  5. Lola van de Velde             KZC                         NT 02LVDV       20.29           
  6. Femke Ritman                  KZC                      21.68 0100286      20.43           
  7. Merel Doll                    KZC                         NT 0102610      21.06           
  8. Tara van Leeuwen              KZC                         NT 0201112      21.69           
  9. Kim Janssen                   MSV- Zeemacht               NT 0200986      22.68           
 10. Mariska Nijland               MSV- Zeemacht               NT 0200988      23.64           
 DIS Merel Krijgsman               A.z.v.d.                 24.56 0201528                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 6 en later
14-11-2010 - 16:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Morianner                KZC                    1:25.30 9902137    1:23.94           
          1:23.94
  2. Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht          1:32.26 9902009    1:28.70           
          1:28.70
  3. Phil Brantjes                 KZC                    1:30.78 0000485    1:29.22           
          1:29.22
  4. Stefan Loos                   KZC                    1:38.29 0000487    1:37.04           
          1:37.04
  5. Pascal Benjamins              A.z.v.d.               1:49.63 9902379    1:39.13           
          1:39.13
  6. Roy Vlieland                  Oeza                   1:44.35 9901517    1:39.61           
          1:39.61
  7. Devon-Ray Jacobs              KZC                    1:37.25 9901685    1:41.30           
          1:41.30
  8. Sjoerd Jongert                A.z.v.d.               1:43.90 0100427    1:42.59           
          1:42.59
  9. Roel Gaal                     Oeza                   1:41.75 0101173    1:43.92           
          1:43.92
 10. Henk Riemers                  MSV- Zeemacht               NT 0101595    1:57.57           
          1:57.57
 DIS Tommy Blomvliet               KZC                         NT 9903477                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Koen Gaal                     Oeza                   1:31.63 9901113    1:31.15           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:31.15
 DIS Kaj van der Pal               KZC                    1:37.48 9902135    1:31.92           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:31.92
 DIS Maarten van der Veen          A.z.v.d.               1:46.27 9902381    1:48.15           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:48.15
 DIS Sam Bijl                      A.z.v.d.               2:05.81 9903107    1:59.32           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD
          1:59.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 1 en later
14-11-2010 - 16:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:30.32 9901438    1:28.71           
          1:28.71
  2. Isabel Punt                   A.z.v.d.               1:32.30 9901404    1:33.48           
          1:33.48
  3. Blom van de Velde             KZC                    1:34.49 9901262    1:34.23           
          1:34.23
  4. Anouk van der Kruk            MSV- Zeemacht          1:45.51 9903778    1:36.84           
          1:36.84
  5. Shira de Haan                 Oeza                   1:44.75 0001130    1:37.85           
          1:37.85
  6. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht          1:42.81 0001546    1:40.12           
          1:40.12
  7. Neve Buijs                    A.z.v.d.               1:42.76 0001660    1:42.69           
          1:42.69
  8. Kirsten Petit                 Oeza                        NT 0002986    1:43.22           
          1:43.22
  9. Shirley Lippus                KZC                    1:41.79 9901406    1:43.87           
          1:43.87
 10. Anouck Lubbers                KZC                    1:47.09 9901912    1:46.44           
          1:46.44
 11. Kirsten Dijkman               KZC                    1:42.28 0000842    1:46.99           
          1:46.99
 12. Ilja Wijnker                  MSV- Zeemacht               NT 0003900    1:47.87           
          1:47.87
 13. Sanne Rotteveel               MSV- Zeemacht          2:08.56 0001550    1:50.96           
          1:50.96
 14. Kayleigh Knight               Oeza                        NT 0002984    1:58.47           
          1:58.47
 15. Alexandra Kesting             Oeza                        NT 0003624    2:03.26           
          2:03.26
 16. Melissa Fijnenberg            A.z.v.d.               2:12.85 0001266    2:04.57           
          2:04.57
 DIS Tessa Westerborg              KZC                    1:55.53 9901914    1:51.58           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:51.58
 DIS Sara Doodeman                 Oeza                        NT 0003622    1:51.62           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:51.62
 DIS Quinty Veenman                A.z.v.d.               2:08.16 0002324    1:53.83           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:53.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingmar Bakker                 A.z.v.d.               1:29.67 9800493    1:28.60           
          1:28.60
  2. Bradley Sap                   A.z.v.d.               1:29.29 9801027    1:29.96           
          1:29.96
  3. Bjarne Bruijns                KZC                    1:34.51 9704617    1:30.00           
          1:30.00
  4. Clim Kerssens                 KZC                    1:41.96 9703617    1:36.78           
          1:36.78
  5. Jeremiah de Roode             Oeza                   1:44.48 9903357    1:44.75           
          1:44.75
  6. Vitken Vader                  MSV- Zeemacht          1:47.34 9801355    1:45.72           
          1:45.72
  7. Sean Tuinstra                 Oeza                   1:46.96 9801685    1:45.90           
          1:45.90
  8. Ruud Nijland                  MSV- Zeemacht          1:50.88 9704331    1:47.59           
          1:47.59
  9. Berend Komen                  Oeza                   1:55.71 9704523    1:52.20           
          1:52.20
 10. Olaf Litjens                  Oeza                   1:59.51 9903011    2:00.66           
          2:00.66
 11. Hugo van Wezenbeek            KZC                    2:05.54 9804157    2:00.87           
          2:00.87
 12. Matthew de Wit                Oeza                   2:34.88 9703831    2:21.84           
          2:21.84
 DIS Ahmet Liman                   KZC                    2:00.48 9704215    1:44.07           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:44.07
AFGE Davy Barrett                  MSV- Zeemacht          1:44.53 9701115                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010 - 17:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fréderique van Tiel           KZC                    1:30.14 9702852    1:29.39           
          1:29.39
  2. Jade Broek                    A.z.v.d.               1:29.72 9702300    1:29.83           
          1:29.83
  3. Tessa van Langelaar           Oeza                   1:38.31 9705286    1:34.54           
          1:34.54
  4. Laura Eijk                    A.z.v.d.               1:34.43 9703862    1:36.25           
          1:36.25
  5. Amber van Velzen              KZC                         NT 9703730    1:38.61           
          1:38.61
  6. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:44.64 9803342    1:39.03           
          1:39.03
  7. Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          1:50.01 9704886    1:39.15           
          1:39.15
  8. Anouk Dijkman                 KZC                    1:41.32 9801518    1:39.76 FJ 1      
          1:39.76
  9. Nika Marinus                  MSV- Zeemacht          1:42.46 9801212    1:39.76 FJ 2      
          1:39.76
 10. Saviël Kuiken                 MSV- Zeemacht          1:39.51 9802014    1:40.05           
          1:40.05
 11. Heather Bouman                MSV- Zeemacht          1:46.76 9702456    1:41.18           
          1:41.18
 12. Annika Vader                  MSV- Zeemacht          1:43.38 9701552    1:41.22           
          1:41.22
 13. Sheri Zwietering              A.z.v.d.               1:46.18 9802036    1:45.38           
          1:45.38
 14. Lisanne Grul                  Oeza                   1:51.90 9704406    1:50.12           
          1:50.12
 15. Suzanne Ivens                 Oeza                   1:49.53 9902904    1:53.30           
          1:53.30
 16. Tamar Kaijzer                 KZC                         NT 9805512    1:57.76           
          1:57.76
 17. Cindy Buur                    Oeza                   2:04.19 9905052    2:02.51           
          2:02.51
 18. Annefleur Bovekerk            Oeza                   2:13.93 9904154    2:10.27           
          2:10.27
 19. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht          2:00.29 9802776    2:13.09           
          2:13.09
 DIS Virginie van Zundert          A.z.v.d.               1:55.06 9804978    1:52.51           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:52.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010 - 17:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Jongert                A.z.v.d.               1:19.47 9600445    1:17.73           
          1:17.73
  2. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:22.93 9801851    1:20.31           
          1:20.31
  3. Wouter van Velzen             KZC                         NT 9501049    1:21.97           
          1:21.97
  4. Ruben Sap                     A.z.v.d.               1:22.34 9601145    1:25.93           
          1:25.93
  5. Corné Borst                   Oeza                   1:39.22 9602335    1:35.03           
          1:35.03
  6. Allard de Vries               Oeza                   1:40.49 9602337    1:37.95           
          1:37.95
  7. Arthur Koning                 Oeza                   1:40.83 9604837    1:39.07           
          1:39.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 17:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Brantjes                 KZC                    1:24.25 9800950    1:22.61           
          1:22.61
  2. Anne Groen                    Oeza                   1:32.47 9505996    1:27.89           
          1:27.89
  3. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:21.79 9602732    1:28.81           
          1:28.81
  4. Roos Vredenburg               Oeza                   1:27.10 9504618    1:30.53           
          1:30.53
  5. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:34.61 9802774    1:31.57           
          1:31.57
  6. Daniëlle de Reus              KZC                    1:41.80 9505908    1:37.20           
          1:37.20
  7. Robin Veenman                 A.z.v.d.               1:51.20 9506276    1:44.79           
          1:44.79
  8. Laura Hoveling                A.z.v.d.                    NT 9506266    1:47.66           
          1:47.66
  9. Mandy Fijnenberg              A.z.v.d.                    NT 9606248    1:48.17           
          1:48.17
 10. Demi van Putten               Oeza                   1:56.45 9606212    1:51.89           
          1:51.89
 11. Nathasja Boogaard             KZC                         NT 9604272    1:54.56           
          1:54.56
AFGE Ilona van Soest               A.z.v.d.                    NT 9501954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 17:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          1:23.38 9503881    1:21.92           
          1:21.92
  2. Koen van de Velde             KZC                    1:23.84 9600915    1:22.25           
          1:22.25
  3. Stephen de Wit                Oeza                   1:23.41 9306669    1:22.29           
          1:22.29
  4. Stefan Tijms                  Oeza                   1:23.33 9300863    1:22.54           
          1:22.54
  5. Dylan de Vries                Oeza                   1:27.54 9305531    1:23.78           
          1:23.78
  6. Sebastien v Zundert           A.z.v.d.               1:25.18 9303989    1:25.50           
          1:25.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010 - 17:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alouette Bakker               A.z.v.d.               1:23.40 9301442    1:25.56           
          1:25.56
  2. Danique Mallon                Oeza                   1:28.39 9402114    1:28.61           
          1:28.61
  3. Romy Willemsen                A.z.v.d.               1:31.32 9303982    1:28.74           
          1:28.74
  4. Elodie Smit                   KZC                    1:31.17 9303808    1:30.97           
          1:30.97
  5. Laura van der Veen            A.z.v.d.               1:33.67 9404090    1:31.77           
          1:31.77
  6. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          1:31.07 9400548    1:33.19           
          1:33.19
  7. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:29.90 9605514    1:36.90           
          1:36.90
  8. Daisy Lippus                  KZC                    1:40.05 9305846    1:43.48           
          1:43.48
  9. Marijke de Loos               Oeza                   1:46.78 9407046    1:47.20           
          1:47.20
 10. Kim van Soest                 A.z.v.d.               1:46.94 9403574    1:48.50           
          1:48.50
 11. Rooske Last                   Oeza                   1:50.78 9407044    1:53.78           
          1:53.78
 DIS Willemijn Smit                KZC                    1:31.76 9304864    1:31.77           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:31.77
AFGE Judith Aardenburg             KZC                    1:36.45 9305202                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
14-11-2010 - 17:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht          1:55.48 9204035    1:58.53           
            27.04  1:58.53
  2. Alex Admiraal                 KZC                    2:11.61 8600017    2:08.75           
            30.10  1:03.50  1:37.42  2:08.75
  3. Martijn Butter                Oeza                   2:08.41 7900231    2:10.55           
            29.75  1:02.70  1:36.65  2:10.55
  4. Wouter Dogger                 MSV- Zeemacht          2:06.01 8400515    2:10.94           
            28.78  1:02.39  1:37.47  2:10.94
  5. Paul van Mer                  A.z.v.d.               2:11.28 8902135    2:11.26           
            30.68  2:11.26
  6. Mark Schoep                   KZC                    2:18.50 8702947    2:12.11           
            30.25  1:04.25  1:38.64  2:12.11
  7. Paul Oudendijk                Oeza                   2:10.21 8101287    2:12.12           
            30.37  1:03.45  1:37.17  2:12.12
  8. Jory van der Gracht           Oeza                   2:11.41 8701097    2:12.50           
            30.89  1:04.58  1:38.56  2:12.50
  9. Quintin Trausel               A.z.v.d.               2:16.82 8703403    2:12.79           
            29.67  1:03.43  1:38.00  2:12.79
 10. Peter Hogenstijn              KZC                    2:24.58 8400963    2:14.81           
          2:14.81
 11. Joep Uylings                  KZC                    2:23.99 8803437    2:17.80           
            31.35  1:06.40  1:43.29  2:17.80
 12. Pieter Crok                   Oeza                   2:09.30 9100413    2:17.92           
            31.82  1:06.16  1:42.35  2:17.92
 13. Paul Schuurmans               MSV- Zeemacht          2:23.83 8904791    2:17.93           
            31.15  1:05.62  1:41.17  2:17.93
 14. Reinier Willemsen             A.z.v.d.               2:10.97 9005177    2:19.29           
            31.52  2:19.29
 15. Erwin van Boheemen            MSV- Zeemacht               NT 7401361    2:22.46           
            30.79  1:05.56  1:42.93  2:22.46
 16. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht          2:18.94 9002507    2:26.49           
            32.69  1:08.98  1:46.11  2:26.49
 17. Tim Essers                    Oeza                   2:18.07 8800987    2:28.52           
            33.22  2:28.52
 18. Matthijs Bloem                A.z.v.d.               2:36.02 9006953    2:29.95           
            34.52  1:13.72  1:53.65  2:29.95
 19. Pascal Palmboom               Oeza                   2:24.24 8902395    2:31.95           
            33.34  2:31.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
14-11-2010 - 17:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          2:14.12 9102172    2:17.39           
            30.43  1:05.30  1:41.57  2:17.39
  2. Linda Crok                    Oeza                   2:17.82 9401068    2:18.43           
            32.21  1:07.31  1:43.42  2:18.43
  3. Ingrid Jongert                A.z.v.d.               2:22.44 9101490    2:19.39           
            31.09  1:06.48  1:42.80  2:19.39
  4. Dyana van Pomeren             KZC                    2:23.97 9002990    2:19.44           
            31.76  1:06.93  1:43.09  2:19.44
  5. Marije de Winter              MSV- Zeemacht          2:19.63 8804930    2:22.03           
            31.75  1:06.81  1:43.54  2:22.03
  6. Daniëlle Hoek                 Oeza                   2:23.92 8801790    2:25.45           
            32.19  1:09.00  1:47.12  2:25.45
  7. Kristel Spijker               Oeza                   2:28.68 8403396    2:28.19           
            32.71  1:10.09  1:48.38  2:28.19
  8. Geertje Oskam                 MSV- Zeemacht               NT 8903154    2:30.63           
            33.85  1:12.52  1:52.13  2:30.63
  9. Annemarie Crok                Oeza                   2:27.94 8900828    2:31.11           
            33.23  1:11.40  1:50.68  2:31.11
 10. Nicole Palmboom               Oeza                   2:22.48 9106072    2:32.49           
            32.93  1:11.20  1:51.36  2:32.49
 11. Nina Joosten                  A.z.v.d.               2:30.95 9403518    2:35.34           
            35.20  1:14.07  1:54.75  2:35.34
 12. Sinony van Putten             MSV- Zeemacht          2:25.45 9007666    2:36.78           
            33.95  1:12.22  1:54.30  2:36.78
 13. Milenka Bakker                A.z.v.d.               2:27.48 9000120    2:41.51           
            33.70  1:12.38  1:56.12  2:41.51
 14. Nathalie Bakker               A.z.v.d.               2:40.61 8600152    2:42.59           
            35.04  1:15.80  1:58.84  2:42.59
 15. Yvonne Oosterveen             KZC                         NT 8000818    2:48.96           
            34.91  1:16.26  2:02.14  2:48.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
14-11-2010 - 18:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjoerd Jongert                A.z.v.d.                 50.28 0100427      51.21           
  2. Niels Martens                 KZC                      53.00 0100111      53.48           
  3. Frank Bouquet                 A.z.v.d.               1:00.39 0102279    1:01.60           
  4. Jens de Groot                 KZC                         NT 0200865    1:10.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
14-11-2010 - 18:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Sap                   A.z.v.d.                 49.27 0100602      50.29           
  2. Merel Doll                    KZC                         NT 0102610      50.50           
  3. Josephine Lambers             MSV- Zeemacht            56.15 0100826      54.88           
  4. Naomi Buur                    Oeza                     56.98 0101520      57.38           
  5. Femke Ritman                  KZC                      57.37 0100286      57.45           
  6. Lola van de Velde             KZC                         NT 02LVDV       57.79           
  7. Eline Loos                    KZC                    1:00.21 0100838      59.97           
  8. Tara van Leeuwen              KZC                    1:07.27 0201112    1:05.58           
  9. Mariska Nijland               MSV- Zeemacht          1:08.70 0200988    1:06.21           
 10. Kim Janssen                   MSV- Zeemacht          1:11.38 0200986    1:09.21           
 DIS Merel Krijgsman               A.z.v.d.                    NT 0201528    1:00.13           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
14-11-2010 - 18:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Morianner                KZC                      32.75 9902137      32.36           
  2. Koen Gaal                     Oeza                     34.10 9901113      33.95           
  3. Sander Kesselaar              MSV- Zeemacht            36.37 9902009      34.57           
  4. Phil Brantjes                 KZC                      34.46 0000485      35.12           
  5. Kaj van der Pal               KZC                      35.39 9902135      36.78           
  6. Maarten van der Veen          A.z.v.d.                 39.39 9902381      38.11           
  7. Pascal Benjamins              A.z.v.d.                 40.93 9902379      38.57           
  8. Roel Gaal                     Oeza                     40.47 0101173      38.78           
  9. Stefan Loos                   KZC                      42.10 0000487      39.94           
 10. Roy Vlieland                  Oeza                     39.55 9901517      40.20           
 11. Tommy Blomvliet               KZC                      41.18 9903477      42.48           
 12. Sam Bijl                      A.z.v.d.                 46.69 9903107      45.71           
 13. Henk Riemers                  MSV- Zeemacht            49.69 0101595      49.33           
AFGE Devon-Ray Jacobs              KZC                      36.22 9901685                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
14-11-2010 - 18:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht            35.83 9901438      34.56           
  2. Isabel Punt                   A.z.v.d.                 36.31 9901404      36.09           
  3. Blom van de Velde             KZC                      38.68 9901262      38.63           
  4. Kirsten Petit                 Oeza                     41.28 0002986      39.28           
  5. Anouck Lubbers                KZC                      41.14 9901912      39.68           
  6. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht            38.36 0001546      39.75           
  7. Shirley Lippus                KZC                      39.67 9901406      39.97           
  8. Shira de Haan                 Oeza                     42.55 0001130      40.46           
  9. Neve Buijs                    A.z.v.d.                 38.81 0001660      40.80           
 10. Sara Doodeman                 Oeza                     43.57 0003622      41.90           
 11. Kirsten Dijkman               KZC                      41.64 0000842      42.25           
 12. Ilja Wijnker                  MSV- Zeemacht            44.32 0003900      43.02           
 13. Sanne Rotteveel               MSV- Zeemacht            44.02 0001550      45.46           
 14. Alexandra Kesting             Oeza                     47.66 0003624      46.01           
 15. Tessa Westerborg              KZC                      47.71 9901914      46.27           
 16. Kayleigh Knight               Oeza                     49.54 0002984      48.60           
 17. Quinty Veenman                A.z.v.d.                 47.53 0002324      49.06           
 18. Melissa Fijnenberg            A.z.v.d.                 53.00 0001266      56.55           
 DIS Anouk van der Kruk            MSV- Zeemacht            40.28 9903778                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010 - 18:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingmar Bakker                 A.z.v.d.               1:17.40 9800493    1:17.25           
          1:17.25
  2. Bjarne Bruijns                KZC                    1:33.38 9704617    1:25.84           
          1:25.84
  3. Bradley Sap                   A.z.v.d.               1:24.26 9801027    1:25.93           
          1:25.93
  4. Clim Kerssens                 KZC                    1:33.28 9703617    1:27.59           
          1:27.59
  5. Sean Tuinstra                 Oeza                   1:35.79 9801685    1:34.99           
          1:34.99
  6. Vitken Vader                  MSV- Zeemacht          1:41.37 9801355    1:35.68           
          1:35.68
  7. Berend Komen                  Oeza                   1:50.67 9704523    1:42.95           
          1:42.95
  8. Hugo van Wezenbeek            KZC                    1:49.06 9804157    1:45.44           
          1:45.44
  9. Olaf Litjens                  Oeza                   1:50.28 9903011    1:51.83           
          1:51.83
 10. Matthew de Wit                Oeza                   1:55.45 9703831    1:53.90           
          1:53.90
 11. Ruud Nijland                  MSV- Zeemacht          2:05.92 9704331    1:54.33           
          1:54.33
 DIS Jeremiah de Roode             Oeza                   1:34.33 9903357    1:38.17           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.17
 DIS Ahmet Liman                   KZC                         NT 9704215    1:40.34           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:40.34
AFGE Davy Barrett                  MSV- Zeemacht          1:36.20 9701115                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
14-11-2010 - 18:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade Broek                    A.z.v.d.               1:21.08 9702300    1:18.51           
          1:18.51
  2. Laura Eijk                    A.z.v.d.               1:36.88 9703862    1:29.16           
          1:29.16
  3. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:28.89 9803342    1:29.27           
          1:29.27
  4. Anouk Dijkman                 KZC                    1:34.87 9801518    1:31.53           
          1:31.53
  5. Fréderique van Tiel           KZC                    1:42.25 9702852    1:32.03           
          1:32.03
  6. Tessa van Langelaar           Oeza                   1:33.83 9705286    1:32.12           
          1:32.12
  7. Heather Bouman                MSV- Zeemacht          1:39.15 9702456    1:32.67           
          1:32.67
  8. Annika Vader                  MSV- Zeemacht          1:32.50 9701552    1:33.65           
          1:33.65
  9. Saviël Kuiken                 MSV- Zeemacht          1:40.64 9802014    1:33.85           
          1:33.85
 10. Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          1:51.39 9704886    1:35.91           
          1:35.91
 11. Sheri Zwietering              A.z.v.d.               1:33.51 9802036    1:36.94           
          1:36.94
 12. Nika Marinus                  MSV- Zeemacht          1:45.71 9801212    1:37.56           
          1:37.56
 13. Lisanne Grul                  Oeza                   1:36.33 9704406    1:38.65           
          1:38.65
 14. Amber van Velzen              KZC                         NT 9703730    1:46.60           
          1:46.60
 15. Suzanne Ivens                 Oeza                   1:42.39 9902904    1:49.56           
          1:49.56
 16. Tamar Kaijzer                 KZC                         NT 9805512    1:53.72           
          1:53.72
 17. Annefleur Bovekerk            Oeza                   1:59.60 9904154    1:55.94           
          1:55.94
 18. Cindy Buur                    Oeza                   2:10.93 9905052    2:06.79           
          2:06.79
 DIS Virginie van Zundert          A.z.v.d.               1:47.60 9804978    1:39.23           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:39.23
 DIS Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:52.51 9802776    1:39.86           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:39.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
14-11-2010 - 18:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen van de Velde             KZC                    1:04.22 9600915    1:04.11           
          1:04.11
  2. Jeroen Jongert                A.z.v.d.               1:07.53 9600445    1:07.36           
          1:07.36
  3. Wouter van Velzen             KZC                    1:15.25 9501049    1:07.78           
          1:07.78
  4. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:09.75 9801851    1:10.74           
          1:10.74
  5. Allard de Vries               Oeza                   1:17.69 9602337    1:11.77           
          1:11.77
  6. Ruben Sap                     A.z.v.d.               1:12.13 9601145    1:13.42           
          1:13.42
  7. Arthur Koning                 Oeza                   1:21.07 9604837    1:16.14           
          1:16.14
  8. Corné Borst                   Oeza                   1:23.09 9602335    1:16.86           
          1:16.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 18:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Brantjes                 KZC                    1:08.60 9800950    1:07.62           
          1:07.62
  2. Anne Groen                    Oeza                   1:10.96 9505996    1:08.13           
          1:08.13
  3. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:09.71 9604628    1:10.57           
          1:10.57
  4. Roos Vredenburg               Oeza                   1:09.26 9504618    1:10.81           
          1:10.81
  5. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:08.75 9602732    1:10.89           
          1:10.89
  6. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:20.49 9802774    1:18.96           
          1:18.96
  7. Daniëlle de Reus              KZC                    1:22.56 9505908    1:20.75           
          1:20.75
  8. Robin Veenman                 A.z.v.d.               1:25.88 9506276    1:20.76           
          1:20.76
  9. Mandy Fijnenberg              A.z.v.d.               1:29.92 9606248    1:25.05           
          1:25.05
 10. Nathasja Boogaard             KZC                    1:22.12 9604272    1:25.34           
          1:25.34
 11. Demi van Putten               Oeza                   1:34.68 9606212    1:27.75           
          1:27.75
 12. Laura Hoveling                A.z.v.d.               1:33.15 9506266    1:29.74           
          1:29.74
AFGE Ilona van Soest               A.z.v.d.               1:26.51 9501954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
14-11-2010 - 18:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          2:31.29 9503881    2:31.69           
          2:31.69
  2. Stephen de Wit                Oeza                   2:39.18 9306669    2:34.75           
          2:34.75
  3. Sebastien v Zundert           A.z.v.d.               2:50.46 9303989    2:51.40           
          2:51.40
  4. Dylan de Vries                Oeza                   3:02.91 9305531    3:02.47           
          3:02.47
AFGE Koen van de Velde             KZC                    2:37.25 9600915                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
14-11-2010 - 18:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          2:39.55 9400548    2:37.66           
          2:37.66
  2. Danique Mallon                Oeza                   2:45.92 9402114    2:47.03           
          2:47.03
  3. Romy Willemsen                A.z.v.d.               2:48.26 9303982    2:47.92           
          2:47.92
  4. Laura van der Veen            A.z.v.d.               2:58.12 9404090    2:51.96           
          2:51.96
  5. Alouette Bakker               A.z.v.d.               2:47.54 9301442    2:52.09           
          2:52.09
  6. Elodie Smit                   KZC                    2:57.80 9303808    2:55.25           
          2:55.25
  7. Nina Joosten                  A.z.v.d.               3:03.89 9403518    3:03.40           
          3:03.40
  8. Daisy Lippus                  KZC                    3:17.90 9305846    3:28.50           
          3:28.50
  9. Kim van Soest                 A.z.v.d.               3:35.35 9403574    3:35.85           
          3:35.85
 10. Marijke de Loos               Oeza                   3:42.51 9407046    3:46.76           
          3:46.76
 11. Rooske Last                   Oeza                   3:52.95 9407044    3:54.25           
          3:54.25
 DIS Willemijn Smit                KZC                         NT 9304864    3:01.03           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          3:01.03
AFGE Judith Aardenburg             KZC                    3:09.94 9305202                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
14-11-2010 - 19:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht          2:08.02 9204035    2:08.65           
          2:08.65
  2. Alex Admiraal                 KZC                    2:25.34 8600017    2:21.85           
          2:21.85
  3. Paul Oudendijk                Oeza                   2:20.25 8101287    2:22.34           
          2:22.34
  4. Joep Uylings                  KZC                    2:27.55 8803437    2:26.67           
          2:26.67
  5. Quintin Trausel               A.z.v.d.               2:35.33 8703403    2:26.76           
          2:26.76
  6. Martijn Butter                Oeza                   2:29.12 7900231    2:29.56           
          2:29.56
  7. Tim Essers                    Oeza                   2:40.79 8800987    2:32.75           
          2:32.75
  8. Paul Schuurmans               MSV- Zeemacht          2:31.62 8904791    2:36.08           
          2:36.08
  9. Pieter Crok                   Oeza                   2:28.93 9100413    2:36.17           
          2:36.17
 10. Jory van der Gracht           Oeza                   2:37.09 8701097    2:37.81           
          2:37.81
 11. Wouter Dogger                 MSV- Zeemacht          2:32.31 8400515    2:38.31           
          2:38.31
 12. Sander van Schaik             A.z.v.d.               2:53.41 9102005    2:39.22           
          2:39.22
 13. Gerben Rozie                  MSV- Zeemacht          2:40.68 9002507    2:42.50           
          2:42.50
 14. Erwin van Boheemen            MSV- Zeemacht               NT 7401361    2:42.59           
          2:42.59
 15. Mark Schoep                   KZC                    2:35.87 8702947    2:47.79           
          2:47.79
 16. Reinier Willemsen             A.z.v.d.               3:01.75 9005177    2:54.21           
          2:54.21
 17. Matthijs Bloem                A.z.v.d.               2:59.60 9006953    2:54.69           
          2:54.69
 18. Peter Hogenstijn              KZC                    2:42.24 8400963    3:08.92           
          3:08.92
 DIS Pascal Palmboom               Oeza                   2:57.22 8902395    3:03.92           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:03.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
14-11-2010 - 19:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid Jongert                A.z.v.d.               2:31.43 9101490    2:31.49           
          2:31.49
  2. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          2:34.15 9102172    2:38.08           
          2:38.08
  3. Linda Crok                    Oeza                   2:36.36 9401068    2:41.30           
          2:41.30
  4. Dyana van Pomeren             KZC                    2:42.97 9002990    2:43.98           
          2:43.98
  5. Marije de Winter              MSV- Zeemacht          2:37.45 8804930    2:44.32           
          2:44.32
  6. Annemarie Crok                Oeza                   2:47.37 8900828    2:48.67           
          2:48.67
  7. Sinony van Putten             MSV- Zeemacht          2:39.54 9007666    2:52.33           
          2:52.33
  8. Nicole Palmboom               Oeza                   2:41.16 9106072    2:53.17           
          2:53.17
  9. Geertje Oskam                 MSV- Zeemacht               NT 8903154    2:58.09           
          2:58.09
 10. Sanne Essers                  Oeza                   2:47.45 9100912    2:58.36           
          2:58.36
 11. Nathalie Bakker               A.z.v.d.               3:08.54 8600152    3:00.02           
          3:00.02
 12. Milenka Bakker                A.z.v.d.               2:49.01 9000120    3:01.45           
          3:01.45
 13. Nicole Seine                  KZC                         NT 79NISEI    3:02.34           
          3:02.34
 14. Yvonne Oosterveen             KZC                         NT 8000818    3:03.59           
          3:03.59
 DIS Kelly Visser                  Oeza                        NT 8907354                      
        AQ - Niet goedgekeurde zwemkleding gebruikt (geen tijden noteren), RC



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 2 en later
14-11-2010 - 19:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. KZC 1                         KZC                    2:39.31            2:34.86           
        Kaj van der Pal, 99                        Mike Morianner, 99
        Bjarne Bruijns, 97                         Clim Kerssens, 97
          2:34.86

  2. A.z.v.d. 1                    A.z.v.d.               2:44.86            2:43.94           
        Pascal Benjamins, 99                       Ingmar Bakker, 98
        Bradley Sap, 98                            Maarten van der Veen, 99
          2:43.94

  3. Oeza 1                        Oeza                   3:09.31            3:10.18           
        Olaf Litjens, 99                           Sean Tuinstra, 98
        Roy Vlieland, 99                           Berend Komen, 97
          3:10.18

AFGE MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          2:48.36                              
        Sander Kesselaar, 99                       Jordi de Nijs, 98
        Davy Barrett, 97                           Ruud Nijland, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Alle, 4 x 50m vrije slag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
14-11-2010 - 19:30                     (1j, 1m, 1j, 1m)                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oeza 1                        Oeza                   2:32.03            2:22.23           
        Jeremiah de Roode, 99                      Koen Gaal, 99
        Suzanne Ivens, 99                          Kirsten Petit, 00
            34.12  2:22.23

  2. KZC 1                         KZC                    2:25.56            2:22.95           
        Phil Brantjes, 00                          Mike Morianner, 99
        Shirley Lippus, 99                         Blom van de Velde, 99
            35.03  2:22.95

  3. KZC 2                         KZC                    2:34.39            2:33.89           
        Devon-Ray Jacobs, 99                       Kaj van der Pal, 99
        Kirsten Dijkman, 00                        Anouck Lubbers, 99
          2:33.89

  4. MSV- Zeemacht 1               MSV- Zeemacht          2:40.25            2:35.29           
        Henk Riemers, 01                           Sander Kesselaar, 99
        Simone Anvelink, 00                        Suzanne van den Brink, 99
            47.25  1:26.11  1:59.96  2:35.29

  5. A.z.v.d. 1                    A.z.v.d.               2:41.66            2:41.10           
        Sam Bijl, 99                               Sjoerd Jongert, 01
        Isabel Punt, 99                            Neve Buijs, 00
            45.89  1:23.23  2:02.96  2:41.10




SPLASH Meet Manager 11Registered to KZC