Nr. 1. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en 6
Nr. 5. Dames, 50m vlinderslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 6. Heren, 50m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 11. Dames, 50m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 12. Heren, 50m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 4 en later
Nr. 14. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 15. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 4 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 17. Dames, 100m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 18. Heren, 100m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 19. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 21. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 22. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 23. Dames, 50m schoolslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 24. Heren, 50m schoolslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 25. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 27. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 28. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 29. Dames, 50m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 30. Heren, 50m vrije slag  Junioren 1 en ouder


ZWV-Nereus Sprintgala 2010
Zaandam, 7.11.2010


Programmanr. 1
7-11-2010 - 13:00
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo44.24020022446.76
2.Julia EijerZaanstad (SG)49.46010045647.47
3.Calina van der LemEd-Vo55.54020008653.34
4.Isis KeyzerZV Haerlem56.62010106654.26
5.Naomi BuurOeza57.78010152059.08
6.Anouk BraaksmaZv Aquarius1:23.1602008401:00.87


<< TOP >>
Programmanr. 2
7-11-2010 - 13:00
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim KenbeekZaanstad (SG)41.33990231240.09
2.Susan BeemsterboerDe Reuring42.23990415840.48
3.Chantal HetjesEd-Vo41.93000151041.62
4.Rowie KampDe Reuring42.48000170643.46
5.Melissa VallingaZaanstad (SG)50.41000167644.09
6.Maxine SchaapZaanstad (SG)45.82000151244.50
7.Michelle VerhoevenEd-Vo41.97000192244.68
8.Iona van SteltenZaanstad (SG)59.35990231448.28
9.Esmée VeermanEd-Vo48.52990404249.06
10.Ilona StroekEd-Vo50.58000243452.00
11.Sterre VeermanEd-Vo59.32000354453.31


<< TOP >>
Programmanr. 3
7-11-2010 - 13:05
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc KroonEd-Vo38.87010069739.65
2.Mitchell RijksZaanstad (SG)51.18010036351.77
3.Ruud VeermanEd-Vo1:05.99020058556.29
DISTobias van den NieuwendijkZv Aquarius49.80010074746.63VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 4
7-11-2010 - 13:05
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn34.58990149134.65
2.Brian OtjesZv Aquarius37.20990113539.45
3.Raoul LieverstZaanstad (SG)42.71990071343.34
4.Daan in de BraektZaanstad (SG)45.37990057151.21
5.Roy VlielandOeza57.12990151752.83
6.Basil BarrettZaanstad (SG)55.36990215759.22
AFGEMBarry van EngeldorpZv Aquarius43.679900089
AFGEMBas VlugtEd-Vo35.629900727


<< TOP >>
Programmanr. 5
7-11-2010 - 13:10
Dames, 50m vlinderslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)34.40980106434.46
2.Melina KnolZaanstad (SG)34.29980223234.77
3.Saritha van ZantenZV Waterland35.88980122035.25FJ 1
4.Jill JansenZV Haerlem35.80970017035.25FJ 2
5.Anouk van DamZV Haerlem35.79980003235.99
6.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)37.56980322836.65
7.Kelsey OkkersZaanstad (SG)37.93980106238.30
8.Chantal BeijerZV Haerlem38.31970088438.41
9.Simone GanzevoortDe Reuring42.61970567439.81
10.Florianne BultjeZV Haerlem39.56980434240.31
11.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn44.61980468441.06
12.Nadine ScheeveZaanstad (SG)42.29970068443.20
13.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn50.50980520245.49
14.Thalita DekkerZv Aquarius48.88980322051.77
15.Cleo KeyzerZV Haerlem56.08980452457.10
DISChantal BouquetZaanstad (SG)50.96980384250.84VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

Jeugd 1 en 2

1.Lara DeulEd-Vo32.83960248033.19
2.Dana van der ZeeZV Haerlem35.07950053233.93
3.Naomi BlommaertZV Haerlem36.33960477036.14
4.Annemarie OtteEd-Vo40.07960381037.14
5.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn37.95950635437.60
6.Roxanne KiksZaanstad (SG)39.45960517038.90
7.Melanie KerkhofZaanstad (SG)NT960631845.76

Senioren 1 en ouder

1.Jessica de RuiterZv Aquarius31.30930616031.91
2.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius33.32850393432.48
3.Sarah de WaartZV Waterland34.61910340033.87
4.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)33.41940485234.51
5.Rozemarijn de WaartZV Waterland34.37920195434.77
6.Amber van BergeZaanstad (SG)34.26920367036.65
7.Lisanne DercksenZV Haerlem37.69940651437.60
8.Desiree van der LemEd-Vo40.73680028237.62
9.Chantal van KranenburgZv Aquarius36.52860452838.59
10.Hester BoesZV Waterland36.88940367039.29
11.Manon van SchagenZv Aquarius37.01940690439.49
12.Manon SierEd-Vo45.00940321043.48
AFGEMKristel SpijkerOeza34.808403396


<< TOP >>
Programmanr. 6
7-11-2010 - 13:10
Heren, 50m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Levi TolEd-Vo33.45970035132.23
2.Rick van ZantenZV Waterland36.45980035135.12
3.Roy van der WoudeZV Haerlem36.12970057935.14

Junioren 3 en 4

1.Ruben TolEd-Vo29.22950111929.05
2.Remco TolEd-Vo30.24950150529.07
3.Danny SchmidtZaanstad (SG)35.87960231134.64

Jeugd 1 en ouder

1.Matthijs DekkerDe Dolfijn28.05900062128.51
2.Kars LuttikDaw29.00780067529.01
3.Michael van DamZV Haerlem28.77940150129.11
4.Martijn GrasZaanstad (SG)28.68910075129.72
5.Maarten van der ParkZaanstad (SG)31.11940280130.21
6.Gerco KalverboerZV Waterland31.08940023130.28
7.Matthew van den EntZaanstad (SG)30.87900385930.66
8.Michael GozelingZV Haerlem31.72920603131.29
9.Dennis de RuiterZv Aquarius31.05920606931.69
10.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)31.07870104131.84
11.Metten de VriesZaanstad (SG)NT890347331.87
12.Maikel BoesZV Waterland32.69920462932.57
13.Thom ScheeveZaanstad (SG)34.32920308933.97
14.Casper GrasZaanstad (SG)35.61920040336.19
DISNicky KokZV Waterland30.65880193131.59VN
VN - Na de eerste 15 meter na start en/of keerpunt het lichaam onder water gehouden.


<< TOP >>
Programmanr. 7
7-11-2010 - 13:15
Meisjes, 50m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Calina van der LemEd-Vo48.07020008648.45
2.Kim GroeneveldZV Waterland48.13010092450.63
3.Bianca KosterZaanstad (SG)59.02010063058.32FJ 1
4.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)1:03.30010193058.32FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 8
7-11-2010 - 13:15
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke StevensZaanstad (SG)40.04990154639.17
2.Alessandra SwerissenZaanstad (SG)44.71990130243.14
3.Susan BeemsterboerDe Reuring44.67990415844.47
4.Iona van SteltenZaanstad (SG)45.17990231445.21
5.Carmen TavenierZaanstad (SG)48.79990417847.44
6.Edith KristZV Haerlem48.66990195447.99
7.Cindy BuurOeza1:00.06990505259.89
AFGEMKirsten PetitOeza45.890002986


<< TOP >>
Programmanr. 9
7-11-2010 - 13:20
Jongens, 50m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael van KerkwijkZV Waterland49.61010220551.03
2.Kenzo DoerkZaanstad (SG)51.51010103752.08
3.Jorn DekkerZaanstad (SG)50.65010045352.31
4.Max PeraZwemvereniging Hoorn57.45010027553.25
5.Matthé KnolZaanstad (SG)53.23010030953.42
6.Max StevensZaanstad (SG)57.98010045556.78
7.Tom VeermanEd-VoNT020096557.89
8.Bjorn KeizerEd-Vo54.99010219958.05


<< TOP >>
Programmanr. 10
7-11-2010 - 13:20
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn36.73990149136.06
2.Tim KieftZaanstad (SG)34.71990192140.57
3.Nick van der WoudeZV Haerlem45.46000139143.20
4.Tim WassenaarZaanstad (SG)45.57990196945.46
5.Olaf LitjensOeza53.04990301149.60
6.Kevin NillesenZaanstad (SG)51.20990258350.71


<< TOP >>
Programmanr. 11
7-11-2010 - 13:25
Dames, 50m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)36.18970356635.08
2.Saritha van ZantenZV Waterland36.25980122036.41
3.Anouk van DamZV Haerlem37.06980003238.02
4.Danielle VisserDe Reuring39.25970134638.26
5.Isabelle OtteEd-Vo43.67970264638.33
6.Jill JansenZV Haerlem40.16970017040.43
7.Tessa van LangelaarOeza41.47970528642.21
8.Lisanne GrulOeza44.03970440643.19
9.Florianne BultjeZV Haerlem44.54980434244.93
10.Sien HelslootDe Reuring48.42970567645.76
11.Rachelle ReijsooZV Haerlem47.26970281046.68
12.Sharon van der LemEd-Vo47.22980027046.92
13.Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn47.74980520247.55
14.Demi HoogstadZaanstad (SG)NT980551849.59
15.Cleo KeyzerZV Haerlem1:00.34980452457.44
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius40.429803222

Jeugd 1 en 2

1.Britt JansenZV Haerlem36.66950052635.75FJ 1
2.Eline den BraveZaanstad (SG)36.73960168235.75FJ 2
3.Lisa SchellingerZV Waterland37.63960200637.08
4.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn36.31950635437.12
5.Jamie Lee BronZaanstad (SG)40.96950602039.97
6.Kim SpanjaartZV Haerlem43.03960330240.68
7.Annebel de GraafZV Haerlem45.34960530643.34
AFGEMMariska van EngeldorpZv Aquarius33.149502326

Senioren 1 en ouder

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn31.27930512231.73
2.Wieteke ElzingaDaw35.00860103835.94
3.Jessica de RuiterZv Aquarius35.03930616036.94
4.Rozemarijn de WaartZV Waterland37.15920195437.71
5.Desiree van der LemEd-Vo38.30680028239.82


<< TOP >>
Programmanr. 12
7-11-2010 - 13:25
Heren, 50m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)36.16970199333.28
2.Roy van der WoudeZV Haerlem36.33970057935.32
3.Rick van ZantenZV Waterland38.00980035135.51
4.Lex SandburgZaanstad (SG)37.14980069936.09
5.Nico KarregatEd-Vo41.96970100140.70
6.Rody HulsingZaanstad (SG)NT980439751.27

Junioren 3 en 4

1.Remco TolEd-Vo30.88950150530.66
2.Kevin SchaafZV Haerlem33.69960260334.11
3.Remco VisserDe Reuring35.44950318535.43
4.Jos KalverboerZV Waterland35.91960224136.62
5.Niels de JonghZv Aquarius37.35960323938.11
6.Brian van KerkwijkZV Waterland41.67960533939.60
7.Mats SandburgZaanstad (SG)NT960099141.60

Jeugd 1 en ouder

1.Matthijs DekkerDe Dolfijn28.76900062129.88
2.Nicky KokZV Waterland31.35880193131.84
3.Maarten van der ParkZaanstad (SG)32.93940280132.31
4.Arno VlasveldZaanstad (SG)33.00850281134.30


<< TOP >>
Programmanr. 13
7-11-2010 - 13:30
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo1:41.5902002241:39.01
2.Julia EijerZaanstad (SG)1:43.8301004561:39.43
3.Kim GroeneveldZV Waterland1:50.8901009241:49.73
4.Naomi BuurOeza1:58.3801015201:51.69
5.Jetske van HeckZwemvereniging HoornNT02003962:17.27


<< TOP >>
Programmanr. 14
7-11-2010 - 13:30
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke StevensZaanstad (SG)1:28.3999015461:25.10
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:29.8100007261:28.06
3.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:33.0499032921:29.85
4.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:32.0199023121:30.55
Rowie KampDe Reuring1:35.4200017061:30.55
6.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:37.9800015121:35.29
7.Chantal HetjesEd-Vo1:35.7200015101:36.27
8.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:37.4200016761:36.65
9.Edith KristZV Haerlem1:37.0099019541:37.75
10.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:47.2199023141:38.98
11.Esmée VeermanEd-Vo1:40.6799040421:40.05
12.Anna BruinsZaanstad (SG)NT99019661:41.47
13.Carmen TavenierZaanstad (SG)1:51.5199041781:45.58
14.Ilona StroekEd-Vo1:48.5300024341:47.18
15.Famke van HeckZwemvereniging HoornNT00025781:53.77
16.Sterre VeermanEd-Vo1:57.0800035441:56.36
DISJeannine PosZaanstad (SG)NT00017101:52.69VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMKirsten PetitOezaNT0002986
AFGEMSusanne HeilijgersZaanstad (SG)NT9901748


<< TOP >>
Programmanr. 15
7-11-2010 - 13:35
Jongens, 100m wisselslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc KroonEd-Vo1:36.8401006971:35.28
2.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:42.8001003631:41.53
3.Ruud VeermanEd-Vo2:07.2502005851:55.81
4.Bjorn KeizerEd-VoNT01021992:08.39


<< TOP >>
Programmanr. 16
7-11-2010 - 13:40
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian OtjesZv Aquarius1:27.2099011351:27.63
2.Tim KieftZaanstad (SG)1:34.0999019211:27.68
3.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:32.8499007131:34.21FJ 1
4.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:36.1299019691:34.21FJ 2
5.Milan ProsecZaanstad (SG)1:54.6899005691:38.24
6.Roy VlielandOeza1:44.3599015171:39.34
7.Lucas JakZaanstad (SG)NT00011271:40.59
8.Daan in de BraektZaanstad (SG)1:36.3299005711:40.95
9.Jordi van der LemEd-Vo1:54.8400001891:44.71
10.Basil BarrettZaanstad (SG)1:50.0299021571:59.14
AFGEMBarry van EngeldorpZv Aquarius1:40.369900089
AFGEMBas VlugtEd-Vo1:22.569900727
AFGEMMerijn de BoerZaanstad (SG)1:45.310000843


<< TOP >>
Programmanr. 17
7-11-2010 - 13:45
Dames, 100m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:19.6498010641:18.32
2.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:25.3498032281:22.07
3.Jill JansenZV Haerlem1:23.6397001701:22.87
4.Danielle VisserDe Reuring1:22.5897013461:23.23
5.Chantal BeijerZV Haerlem1:24.9997008841:23.48
6.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:24.6297035661:24.34
7.Melina KnolZaanstad (SG)1:20.6398022321:24.90
8.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:28.6398010621:25.51FJ 1
9.Isabelle OtteEd-Vo1:29.7697026461:25.51FJ 2
10.Ilse van SteenZaanstad (SG)1:30.2597031301:27.25
11.Simone GanzevoortDe Reuring1:27.8797056741:27.93
12.Fleur BonkerkZaanstad (SG)1:32.4298033761:28.02
13.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:29.7897006841:33.43
14.Sien HelslootDe Reuring1:43.5097056761:37.46
15.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:37.6498006501:37.68
16.Sarissa WiersumZaanstad (SG)1:38.6897045181:37.93
17.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:44.2798033821:38.82
18.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)1:38.2597054821:39.33
19.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)1:42.6597021761:39.38
20.Sammy Jo BronZaanstad (SG)NT98020501:40.54
21.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)1:40.8398035321:42.06
22.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:45.0598006521:43.17
23.Cleo KeyzerZV Haerlem2:09.9998045242:07.25
DISChantal BouquetZaanstad (SG)1:39.1098038421:37.09VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:27.309803222

Jeugd 1 en 2

1.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:17.7695054541:17.26
2.Lara DeulEd-Vo1:16.7396024801:17.75
3.Dana van der ZeeZV Haerlem1:18.6295005321:19.20
4.Eline den BraveZaanstad (SG)1:20.6396016821:20.00
5.Britt JansenZV Haerlem1:21.2295005261:20.08
6.Lisa SchellingerZV Waterland1:20.9896020061:21.94
7.Arianne HendriksZaanstad (SG)1:23.7295030281:22.07
8.Michelle NieropZaanstad (SG)1:24.6596032421:23.18
9.Annemarie OtteEd-Vo1:27.6096038101:24.43
10.Kelly WillemsenZwemvereniging Hoorn1:24.9895063541:24.59
11.Roxanne KiksZaanstad (SG)1:27.4396051701:26.97
12.Yvonne de JagerDe Reuring1:26.8995056121:27.84
13.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:31.4596032181:30.56
14.Melanie KerkhofZaanstad (SG)NT96063181:43.84
DISJamie Lee BronZaanstad (SG)1:32.3695060201:25.25SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.

Senioren 1 en ouder

1.Sarah de WaartZV Waterland1:14.6791034001:14.76
2.Lisanne DercksenZV Haerlem1:20.7194065141:20.87
3.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:18.4294048521:20.93
4.Amber van BergeZaanstad (SG)1:18.8192036701:23.78
5.Manon SierEd-Vo1:31.9494032101:33.53


<< TOP >>
Programmanr. 18
7-11-2010 - 13:50
Heren, 100m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:20.3097019931:15.95
2.Rick van ZantenZV Waterland1:21.8898003511:18.70
3.Lex SandburgZaanstad (SG)1:19.2898006991:19.26
4.Chris DekkerZaanstad (SG)1:26.2097009151:23.14
5.Nico KarregatEd-Vo1:32.7697010011:24.90
AFGEMRuben DirkzwagerZaanstad (SG)1:40.309803729

Junioren 3 en 4

1.Kevin SchaafZV Haerlem1:13.2496026031:14.68
2.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:22.2796023111:16.92
3.Remco VisserDe Reuring1:18.0595031851:19.01
4.Mats SandburgZaanstad (SG)NT96009911:29.79
5.Jeffrey DekkerZv Aquarius1:35.8796041571:31.81

Jeugd 1 en ouder

1.Michael van DamZV Haerlem1:05.1294015011:04.68
2.Kars LuttikDaw1:07.1378006751:06.33
3.Gerco KalverboerZV Waterland1:09.6794002311:07.34
4.Matthew van den EntZaanstad (SG)1:09.2190038591:07.43
5.Dennis de RuiterZv Aquarius1:09.9892060691:11.14
6.Kristian StamZaanstad (SG)1:11.1791021871:11.26
7.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)1:09.0087010411:13.35
8.Maikel BoesZV Waterland1:16.2392046291:14.34
9.Metten de VriesZaanstad (SG)NT89034731:15.37
10.Thom ScheeveZaanstad (SG)1:16.6392030891:15.97
11.Casper GrasZaanstad (SG)1:15.1492004031:18.90
DISMichael GozelingZV Haerlem1:14.8992060311:13.94RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 19
7-11-2010 - 14:00
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Naomi BuurOeza56.98010152055.48
2.Isis KeyzerZV Haerlem57.82010106656.43
3.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)59.52010193058.87
4.Anouk BraaksmaZv Aquarius1:08.84020084059.10
5.Bianca KosterZaanstad (SG)1:07.9001006301:04.24
6.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn58.8902003961:05.41


<< TOP >>
Programmanr. 20
7-11-2010 - 14:00
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)44.10000072643.91
2.Femke StevensZaanstad (SG)44.03990154644.39
3.Moïse TimmerZaanstad (SG)47.42990329245.89
4.Michelle VerhoevenEd-Vo44.54000192247.03
5.Japke KolkmanZV Haerlem50.23990468247.73
6.Edith KristZV Haerlem48.67990195448.29
7.Alessandra SwerissenZaanstad (SG)52.58990130250.47
8.Chantal HetjesEd-Vo51.99000151052.45
9.Jeannine PosZaanstad (SG)53.49000171052.65
10.Anna BruinsZaanstad (SG)51.71990196652.69
11.Fabienne ScholingZwemvereniging HoornNT000438054.48
12.Ilona StroekEd-Vo57.50000243454.81
13.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn56.92000257855.60
14.Cindy BuurOeza57.58990505257.35
DISRowie KampDe Reuring47.23000170646.65SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISMelissa VallingaZaanstad (SG)48.41000167648.62SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMSusanne HeilijgersZaanstad (SG)53.599901748


<< TOP >>
Programmanr. 21
7-11-2010 - 14:05
Jongens, 50m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius46.89010074745.96
2.Michael van KerkwijkZV Waterland57.00010220554.59
3.Kenzo DoerkZaanstad (SG)NT010103755.18
4.Max StevensZaanstad (SG)NT010045555.43
5.Matthé KnolZaanstad (SG)NT010030956.18
6.Jorn DekkerZaanstad (SG)NT010045357.26
7.Max PeraZwemvereniging Hoorn56.64010027558.64
8.Tom VeermanEd-VoNT02009651:00.05


<< TOP >>
Programmanr. 22
7-11-2010 - 14:05
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Raoul LieverstZaanstad (SG)46.95990071347.33
2.Roy VlielandOeza50.69990151748.46
3.Milan ProsecZaanstad (SG)53.45990056949.30
4.Daan in de BraektZaanstad (SG)48.73990057149.60
5.Kevin NillesenZaanstad (SG)54.40990258351.96
6.Lucas JakZaanstad (SG)51.52000112752.27
7.Jordi van der LemEd-Vo51.82000018954.41
8.Olaf LitjensOeza56.54990301155.58
9.Stefan GanzevoortDe Reuring58.06000338358.34
AFGEMMerijn de BoerZaanstad (SG)51.840000843


<< TOP >>
Programmanr. 23
7-11-2010 - 14:05
Dames, 50m schoolslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)41.24980106440.73
2.Ilse van SteenZaanstad (SG)46.71970313043.42
3.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn43.10980468443.57
4.Isabelle OtteEd-Vo46.08970264644.07
5.Tessa van LangelaarOeza45.27970528644.23
6.Chantal BeijerZV Haerlem45.79970088445.48
7.Rachelle ReijsooZV Haerlem46.27970281045.94
8.Kelsey OkkersZaanstad (SG)45.21980106246.13
9.Fleur BonkerkZaanstad (SG)45.51980337646.15
10.Franka RotterdamZaanstad (SG)46.92980065046.68
Daisy de WaalZwemvereniging Hoorn48.19980520246.68
12.Eline van ZijlZaanstad (SG)48.26980338246.87
13.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)50.14970548249.58
14.Sharon van der LemEd-Vo49.36980027049.61
15.Lisanne GrulOeza50.27970440649.64
16.Sien HelslootDe Reuring50.93970567649.72
17.Thalita DekkerZv Aquarius49.45980322050.51
18.Demi HoogstadZaanstad (SG)54.07980551851.05
19.Elise RotterdamZaanstad (SG)50.52980065251.37
20.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)52.87970217651.40
21.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)50.15980353252.28
22.Sarissa WiersumZaanstad (SG)51.75970451852.47
DISSammy Jo BronZaanstad (SG)44.66980205045.82SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.

Jeugd 1 en 2

1.Arianne HendriksZaanstad (SG)40.90950302839.62
2.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)40.29950545440.26
3.Jamie Lee BronZaanstad (SG)41.02950602041.27
4.Yvonne de JagerDe Reuring43.76950561243.65
5.Michelle NieropZaanstad (SG)42.93960324243.74
6.Naomi BlommaertZV Haerlem45.53960477044.33
7.Noortje RotterdamZaanstad (SG)44.68960321844.83
8.Annebel de GraafZV Haerlem45.82960530645.48
9.Kim SpanjaartZV Haerlem47.74960330246.34
10.Roxanne KiksZaanstad (SG)53.84960517047.87
AFGEMMariska van EngeldorpZv Aquarius36.549502326

Senioren 1 en ouder

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn35.50930512235.82
2.Wieteke ElzingaDaw38.00860103838.59
3.Lisanne DercksenZV Haerlem38.53940651438.89
4.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius39.02850393439.42
5.Sarah de WaartZV Waterland40.51910340039.58
6.Desiree van der LemEd-Vo39.93680028241.16
7.Hester BoesZV Waterland40.92940367041.73
8.Manon van SchagenZv Aquarius43.60940690443.71
9.Chantal van KranenburgZv Aquarius42.94860452844.20


<< TOP >>
Programmanr. 24
7-11-2010 - 14:10
Heren, 50m schoolslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Levi TolEd-Vo38.83970035139.89
2.Chris DekkerZaanstad (SG)46.51970091545.44
3.Rody HulsingZaanstad (SG)54.79980439754.89
AFGEMRuben DirkzwagerZaanstad (SG)49.839803729

Junioren 3 en 4

1.Ruben TolEd-Vo35.12950111935.62
2.Jos KalverboerZV Waterland42.69960224141.09
3.Brian van KerkwijkZV Waterland45.64960533943.40
4.Niels de JonghZv Aquarius46.68960323944.80
5.Jeffrey DekkerZv Aquarius48.46960415745.23

Jeugd 1 en ouder

1.Stefan SchulteZV Haerlem33.15930244332.53
2.Martijn GrasZaanstad (SG)34.75910075134.72
3.Nicky KokZV Waterland34.72880193135.18
4.Arno VlasveldZaanstad (SG)34.70850281135.62
5.Kristian StamZaanstad (SG)38.69910218738.50


<< TOP >>
Programmanr. 25
7-11-2010 - 14:15
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo38.36020022438.46FJ 1
2.Julia EijerZaanstad (SG)40.29010045638.46FJ 2
3.Kim GroeneveldZV Waterland40.29010092440.67
4.Isis KeyzerZV Haerlem46.55010106640.95
5.Calina van der LemEd-Vo44.22020008642.60
6.Anouk BraaksmaZv Aquarius51.48020084047.15
7.Bianca KosterZaanstad (SG)50.44010063050.92
8.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn50.25020039651.90
9.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)58.25010193059.55


<< TOP >>
Programmanr. 26
7-11-2010 - 14:15
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)34.31000072634.84
2.Michelle VerhoevenEd-Vo34.97000192235.20
3.Susan BeemsterboerDe Reuring37.31990415835.47
4.Moïse TimmerZaanstad (SG)37.01990329236.34
5.Kim KenbeekZaanstad (SG)38.18990231236.92
6.Maxine SchaapZaanstad (SG)38.22000151237.82
7.Esmée VeermanEd-Vo39.49990404238.13
8.Carmen TavenierZaanstad (SG)44.46990417842.20
9.Japke KolkmanZV Haerlem43.73990468242.65
10.Anna BruinsZaanstad (SG)43.13990196643.19
11.Sterre VeermanEd-Vo43.16000354443.25
12.Jeannine PosZaanstad (SG)44.11000171045.16
13.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn47.22000257845.82
14.Cindy BuurOeza55.09990505250.12
DISFabienne ScholingZwemvereniging Hoorn46.840004380AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISAlessandra SwerissenZaanstad (SG)NT9901302AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMKirsten PetitOeza41.280002986
AFGEMSusanne HeilijgersZaanstad (SG)42.099901748


<< TOP >>
Programmanr. 27
7-11-2010 - 14:20
Jongens, 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc KroonEd-Vo35.15010069736.28
2.Mitchell RijksZaanstad (SG)40.70010036340.47
3.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius42.74010074742.14
4.Michael van KerkwijkZV Waterland44.34010220542.35
5.Matthé KnolZaanstad (SG)44.48010030943.84
6.Jorn DekkerZaanstad (SG)44.78010045344.39
7.Kenzo DoerkZaanstad (SG)45.21010103745.63
8.Max StevensZaanstad (SG)43.93010045546.19
9.Tom VeermanEd-Vo52.31020096546.83
10.Ruud VeermanEd-Vo47.13020058548.03
11.Max PeraZwemvereniging Hoorn52.32010027549.11
12.Bjorn KeizerEd-Vo49.57010219954.61


<< TOP >>
Programmanr. 28
7-11-2010 - 14:20
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn31.29990149130.26
2.Brian OtjesZv Aquarius33.66990113534.63
3.Tim KieftZaanstad (SG)35.03990192134.65
4.Tim WassenaarZaanstad (SG)36.37990196936.75
5.Nick van der WoudeZV Haerlem38.30000139137.07
6.Kevin NillesenZaanstad (SG)NT990258339.45
7.Lucas JakZaanstad (SG)42.53000112739.84
8.Milan ProsecZaanstad (SG)41.02990056940.10
9.Jordi van der LemEd-Vo42.42000018941.54
10.Stefan GanzevoortDe ReuringNT000338342.75
11.Olaf LitjensOeza45.68990301145.25
12.Basil BarrettZaanstad (SG)44.28990215746.54
AFGEMMerijn de BoerZaanstad (SG)38.970000843
AFGEMBas VlugtEd-Vo33.129900727
AFGEMBarry van EngeldorpZv Aquarius37.489900089


<< TOP >>
Programmanr. 29
7-11-2010 - 14:25
Dames, 50m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 2 en 3

1.Melina KnolZaanstad (SG)31.40980223231.55
2.Saritha van ZantenZV Waterland32.61980122032.30
3.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn32.80980468432.53
4.Danielle VisserDe Reuring32.64970134632.72
5.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn32.52980033632.83
6.Anouk van DamZV Haerlem32.25980003233.07
7.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)34.55980322833.36
8.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)34.44970356634.09
9.Simone GanzevoortDe Reuring34.01970567434.49
10.Fleur BonkerkZaanstad (SG)35.36980337635.16
11.Ilse van SteenZaanstad (SG)34.86970313035.43
12.Nadine ScheeveZaanstad (SG)33.49970068435.49
13.Tessa van LangelaarOeza36.54970528636.39
14.Sarissa WiersumZaanstad (SG)37.95970451837.21
15.Franka RotterdamZaanstad (SG)37.81980065038.41
16.Eline van ZijlZaanstad (SG)42.81980338238.55
17.Florianne BultjeZV Haerlem40.37980434238.64
18.Elise RotterdamZaanstad (SG)41.06980065238.73
19.Chantal BouquetZaanstad (SG)38.64980384239.04
20.Demi HoogstadZaanstad (SG)42.28980551839.40
21.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)40.86970548240.13FJ 1
22.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)40.47970217640.13FJ 2
23.Sharon van der LemEd-Vo39.67980027040.16
24.Rachelle ReijsooZV Haerlem42.22970281040.64
25.Sammy Jo BronZaanstad (SG)43.81980205040.86
26.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)38.15980353240.98
27.Thalita DekkerZv Aquarius41.51980322043.86
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius34.989803222

Jeugd 1 en 2

1.Dana van der ZeeZV Haerlem30.68950053230.12
2.Lara DeulEd-Vo29.97960248030.47
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)32.03950545430.86
4.Eline den BraveZaanstad (SG)31.54960168231.43
5.Lisa SchellingerZV Waterland31.52960200631.88
6.Annemarie OtteEd-Vo34.32960381032.09
7.Naomi BlommaertZV Haerlem32.86960477032.19
8.Britt JansenZV Haerlem31.75950052632.54
9.Michelle NieropZaanstad (SG)34.04960324234.30FJ 1
10.Arianne HendriksZaanstad (SG)33.37950302834.30FJ 2
11.Kim SpanjaartZV Haerlem37.09960330235.34
12.Yvonne de JagerDe Reuring34.90950561235.64
13.Noortje RotterdamZaanstad (SG)34.53960321836.26
14.Annebel de GraafZV Haerlem39.21960530636.46
15.Melanie KerkhofZaanstad (SG)40.81960631840.90
AFGEMMariska van EngeldorpZv Aquarius28.699502326

Senioren 1 en ouder

1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn26.97930512227.11
2.Jessica de RuiterZv Aquarius28.20930616028.70
3.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius29.97850393429.99
4.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)30.41940485230.14
5.Rozemarijn de WaartZV Waterland30.33920195430.76
6.Hester BoesZV Waterland32.75940367032.70
7.Chantal van KranenburgZv Aquarius33.10860452833.87
8.Manon van SchagenZv Aquarius32.74940690434.10
9.Amber van BergeZaanstad (SG)32.48920367034.56
10.Manon SierEd-Vo34.64940321036.89
AFGEMKristel SpijkerOeza30.198403396


<< TOP >>
Programmanr. 30
7-11-2010 - 14:30
Heren, 50m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Levi TolEd-Vo29.60970035128.60
2.Jelle SchelvisZaanstad (SG)31.17970199329.79
3.Roy van der WoudeZV Haerlem31.73970057930.43
4.Lex SandburgZaanstad (SG)31.44980069931.01
5.Chris DekkerZaanstad (SG)35.11970091533.23
6.Nico KarregatEd-Vo34.12970100133.51
7.Rody HulsingZaanstad (SG)44.37980439742.19
AFGEMRuben DirkzwagerZaanstad (SG)40.569803729

Junioren 3 en 4

1.Ruben TolEd-Vo25.83950111925.75
2.Remco TolEd-Vo26.92950150526.71
3.Remco VisserDe Reuring29.57950318529.25
4.Kevin SchaafZV Haerlem29.40960260329.60
5.Jos KalverboerZV Waterland30.63960224130.35
6.Danny SchmidtZaanstad (SG)31.48960231131.60
7.Niels de JonghZv Aquarius31.47960323932.11
8.Brian van KerkwijkZV Waterland34.47960533932.99
9.Mats SandburgZaanstad (SG)36.30960099134.94
10.Jeffrey DekkerZv Aquarius36.40960415737.72

Jeugd 1 en ouder

1.Michael van DamZV Haerlem25.64940150125.94
2.Matthew van den EntZaanstad (SG)26.49900385926.10
3.Dennis de RuiterZv Aquarius25.76920606926.26
4.Matthijs DekkerDe Dolfijn26.18900062126.27
5.Gerco KalverboerZV Waterland27.28940023126.55
6.Martijn GrasZaanstad (SG)26.21910075126.84
7.Stefan SchulteZV Haerlem26.95930244326.89
8.Metten de VriesZaanstad (SG)NT890347327.23
9.Maarten van der ParkZaanstad (SG)27.54940280127.57FJ 1
10.Kars LuttikDaw28.20780067527.57FJ 2
11.Michael GozelingZV Haerlem27.58920603128.24
12.Arno VlasveldZaanstad (SG)26.00850281128.25
13.Maikel BoesZV Waterland29.25920462928.31
14.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)27.55870104128.39
15.Thom ScheeveZaanstad (SG)29.30920308928.60
16.Casper GrasZaanstad (SG)29.86920040330.64
17.Kristian StamZaanstad (SG)29.61910218731.00