Nr. 1. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 2. Heren, 100m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 3. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 4. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 5. Alle, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 7. Heren, 100m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 10. Alle, 25m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 12. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 14. Heren, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open - Gehandicapten
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open - Gehandicapten
Nr. 17. Alle, 50m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 19. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 20. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en 6
Nr. 21. Heren, 100m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 22. Alle, 50m schoolslag  Senioren Open - Gehandicapten
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 25. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 26. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 27. Heren, 100m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 28. Alle, 100m wisselslag  Senioren Open


Clubkampioenschappen
Aalsmeer, 5. - 7.11.2010


Programmanr. 1
05-11-2010 - 18:15
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:18.7800008151:18.5538.401:18.55
2.Daan SommelingOceanus1:26.1899007671:26.7542.471:26.75
3.Tijn de BoerOceanus1:31.3799014771:26.7742.891:26.77
4.Ruben van VierzenOceanus1:30.3500008031:29.6044.161:29.60
5.Mitchell GoneshOceanus1:35.8199007651:31.0143.701:31.01
6.Daniel KrymchanskyOceanus1:45.6699017591:43.7951.541:43.79
7.Sebastian van der BornOceanus1:48.5000008051:45.6051.421:45.60
8.Dion van den HeuvelOceanus1:50.7200008011:46.0551.701:46.05


<< TOP >>
Programmanr. 2
05-11-2010 - 18:19
Heren, 100m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Rick de MercadoOceanus1:20.6797006731:13.8236.331:13.82
2.Bart SommelingOceanus1:18.7898007651:17.7037.821:17.70
3.Roy StevensOceanus1:31.8598042791:26.8641.611:26.86
4.Aage VermeerenOceanus1:30.3598025011:29.7044.761:29.70
5.Yves-Maurice VorkOceanus1:35.0798005831:32.0745.091:32.07
6.Olaf van der ZwaardOceanus1:40.4898027771:36.6146.931:36.61

Junioren 3 en 4

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:05.4495008771:04.6631.231:04.66
2.Wessel de JongOceanus1:07.5296014471:07.5332.611:07.53
3.Thomas VeroudenOceanus1:12.8296028551:10.2734.001:10.27
4.Fernando MoolhuijsenOceanus1:13.8696008711:10.9134.131:10.91
5.Stanley MoolhuijsenOceanus1:14.8195010451:12.4134.801:12.41
6.Martijn van der ZwaardOceanus1:21.3296023431:16.5837.541:16.58
7.Martijn de MercadoOceanus1:14.7795022131:17.0936.251:17.09
8.Matthijs HellingOceanus1:18.5396010431:18.0338.111:18.03
9.Menno KoolhaasOceanusNT95058631:23.7940.861:23.79
DISSven DriessenOceanus1:20.1795028091:15.96RD36.961:15.96
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

Jeugd 1 en 2

1.Istvan SpaargarenOceanus1:00.21940119959.7928.3459.79
2.Vincent MoolhuijsenOceanus1:06.2994012151:02.9330.841:02.93
3.Michael van AmstelOceanus1:13.7594012171:11.7434.771:11.74
4.Max WegbransOceanus1:16.7294035411:13.8835.471:13.88
5.Lorenzo KliffenOceanusNT9307083S141:51.4817651.731:51.48

Senioren Open

1.Robert RohaanOceanus1:02.9992036791:02.5629.751:02.56
2.Jos VergeerOceanus1:03.3691027471:05.3831.911:05.38
3.Dennis ReijndersOceanus1:07.5992027271:06.0131.931:06.01
4.Arjan BellaartOceanus1:12.0069000791:10.3533.721:10.35
5.Gijsbert van WijkOceanus1:12.9087037931:12.5735.441:12.57


<< TOP >>
Programmanr. 3
05-11-2010 - 18:29
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
1.Fabiënne VorkOceanus1:14.7599024941:14.9436.281:14.94
2.Lianne BouwmeesterOceanus1:16.9500009561:15.3836.741:15.38
3.Anouk van NoordOceanus1:15.8099012941:15.3837.341:15.38
4.Dana BosmanOceanus1:21.4499012961:20.2838.461:20.28
5.Lulu-May VerbeekOceanus1:23.7600009581:20.7338.081:20.73
6.Tess Pagano MiraniOceanus1:25.0599021021:21.5639.991:21.56
7.Nina van MastwijkOceanus1:37.7899026161:30.0141.821:30.01
8.Isaa EbbingeOceanus1:32.2500013141:31.6243.431:31.62
9.Amber RademakerOceanus1:40.1900027721:41.6849.381:41.68
10.Beau van DommelenOceanusNT00039921:52.3950.531:52.39


<< TOP >>
Programmanr. 4
05-11-2010 - 18:33
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:02.4897010041:02.7530.101:02.75
2.Eva van der BornOceanus1:05.4497023801:06.1231.641:06.12
3.Michelle MeulenbroekOceanus1:07.5398011341:07.2432.771:07.24
4.Luca EbbingeOceanus1:16.2198024061:12.8435.801:12.84
5.Simone HuismanOceanus1:16.0798024021:13.0235.401:13.02
6.Cheryl ZethofOceanus1:15.0098013141:13.3434.471:13.34
7.Aïcha CroesOceanus1:16.9698033381:14.3136.221:14.31
8.Deborah LokOceanus1:50.5398057581:48.0748.221:48.07

Jeugd 1 en 2

1.Tamara GroveOceanus1:00.9496012661:00.7229.151:00.72
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:06.2895025561:05.4732.141:05.47
3.Carmen RoskamOceanus1:06.8596035621:08.0232.211:08.02
4.Chloë van den HoffOceanus1:15.4496040321:15.2035.521:15.20
5.Puck TeunissenOceanusNT9506720S142:02.5612752.182:02.56

Senioren 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:03.5694018441:03.3430.131:03.34
2.Marieke SpittelerOceanus1:06.1993034021:09.7532.841:09.75

Senioren

1.Inge NieuwenhuizenOceanus1:06.0088031761:03.4730.721:03.47
2.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:02.6191038621:03.7029.861:03.70
3.Marieke WeijersOceanus1:04.2689046161:05.8830.331:05.88
4.Anya DekkerOceanus1:39.929108448S91:39.8922947.711:39.89


<< TOP >>
Programmanr. 5
05-11-2010 - 18:41
50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd
Minioren 2,3 en 4, Meisjes

1.Giulia CorsiOceanus41.35010046839.34
2.Jane SommelingOceanus42.95020040640.07
3.Amber BellaartOceanus42.76010126041.76
4.Sam EveleensOceanus47.61010050843.34
5.Emma van ZantenOceanus45.37010221044.19
6.Demi KliffenOceanus43.14010045245.11
7.Jodi van MastwijkOceanus53.11010200846.17
8.Loïs BosmanOceanus48.98020040446.43
9.Anouck RamdjanamsinghOceanus48.69010050249.62
10.Rosa EbbingeOceanus50.88020090454.89
11.Yrsa RademakerOceanusNT02012681:00.04

Minioren 2,3 en 4, Jongens

1.Rick MoensOceanus47.67010100743.77
2.Finn VosOceanus51.29020066549.33
DISLuca BacchisOceanusNT0300273VRA
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMThomas WeeningOceanus44.660200523


<< TOP >>
Programmanr. 6
05-11-2010 - 18:45
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:09.1500008151:08.9234.161:08.92
2.Daan SommelingOceanus1:12.2599007671:15.8535.411:15.85
3.Ruben van VierzenOceanus1:19.6000008031:20.9437.921:20.94
4.Tijn de BoerOceanus1:22.5199014771:25.9339.141:25.93
5.Mitchell GoneshOceanus1:28.6999007651:28.9541.761:28.95
6.Sebastian van der BornOceanus1:31.8700008051:30.8043.951:30.80
7.Daniel KrymchanskyOceanus1:34.7199017591:39.5947.501:39.59
8.Dion van den HeuvelOceanus1:36.4800008011:40.8748.861:40.87


<< TOP >>
Programmanr. 7
05-11-2010 - 18:49
Heren, 100m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Rick de MercadoOceanus1:02.2697006731:02.3230.031:02.32
2.Bart SommelingOceanus1:05.8798007651:06.1631.571:06.16
3.Yves-Maurice VorkOceanus1:13.3098005831:14.6836.081:14.68
4.Roy StevensOceanus1:16.6098042791:15.4236.641:15.42
5.Aage VermeerenOceanus1:21.4498025011:16.7336.941:16.73
6.Olaf van der ZwaardOceanus1:26.0998027771:22.0039.561:22.00

Junioren 3 en 4

1.Jeffrey ReijndersOceanus56.17950087756.8827.2156.88
2.Wessel de JongOceanus59.71960144758.9128.3458.91
3.Martijn de MercadoOceanus1:01.9995022131:01.3929.941:01.39
4.Stanley MoolhuijsenOceanus1:02.2395010451:01.5029.121:01.50
5.Thomas VeroudenOceanus1:01.5796028551:01.6429.391:01.64
6.Fernando MoolhuijsenOceanus1:01.5796008711:02.7830.211:02.78
7.Martijn van der ZwaardOceanus1:07.4396023431:04.3431.621:04.34
8.Sven DriessenOceanus1:05.9995028091:05.1331.561:05.13
9.Bart HendrixOceanus1:10.0096008731:09.8732.311:09.87
10.Menno KoolhaasOceanus1:18.0795058631:10.3834.141:10.38
11.Matthijs HellingOceanus1:10.7696010431:11.9234.331:11.92

Jeugd 1 en 2

1.Vincent MoolhuijsenOceanus55.00940121554.5626.3654.56
2.Istvan SpaargarenOceanus56.32940119958.3227.8058.32
3.Jeffrey EickhoffOceanusNT94017111:00.2530.081:00.25
4.Michael van AmstelOceanus1:01.7894012171:01.4329.731:01.43
5.Max WegbransOceanus1:03.4294035411:02.3229.581:02.32
6.Kevin MelmanOceanusNT94018511:06.9829.551:06.98
7.Lorenzo KliffenOceanus1:30.569307083S141:36.8817545.721:36.88

Senioren Open

1.Jos VergeerOceanus54.57910274755.2426.8955.24
2.Robert RohaanOceanus55.95920367956.7527.6256.75
3.Dennis ReijndersOceanus59.53920272759.5328.7059.53
4.Arjan BellaartOceanus1:02.62690007959.8228.2659.82
5.Gijsbert van WijkOceanus1:01.0987037931:00.9529.731:00.95


<< TOP >>
Programmanr. 8
05-11-2010 - 18:57
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd
1.Anouk van NoordOceanus38.07990129439.99
2.Dana BosmanOceanus43.26990129640.55
3.Fabiënne VorkOceanus40.38990249440.58
4.Lianne BouwmeesterOceanus43.55000095642.90
5.Lulu-May VerbeekOceanus47.70000095845.77
6.Tess Pagano MiraniOceanus46.33990210249.07
7.Nina van MastwijkOceanus55.12990261654.62
8.Isaa EbbingeOceanus55.73000131457.86
9.Beau van DommelenOceanusNT00039921:00.38
10.Amber RademakerOceanusNT00027721:04.81


<< TOP >>
Programmanr. 9
05-11-2010 - 19:00
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:09.4497010041:08.0731.541:08.07
2.Aïcha CroesOceanus1:29.9198033381:28.9240.361:28.92
3.Eva van der BornOceanus1:32.8397023801:29.0941.661:29.09
4.Luca EbbingeOceanus1:52.4898024061:30.2540.861:30.25
5.Cheryl ZethofOceanus1:41.6198013141:38.3544.591:38.35
6.Simone HuismanOceanus1:47.4598024021:38.3742.661:38.37

Jeugd 1 en 2

1.Tamara GroveOceanus1:16.5696012661:13.4934.131:13.49
2.Chloë van den HoffOceanus1:38.3996040321:37.7644.761:37.76

Senioren 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:12.8094018441:11.7832.361:11.78

Senioren

1.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:19.1791038621:17.3434.211:17.34


<< TOP >>
Programmanr. 10
05-11-2010 - 19:05
25m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd
Minioren 2,3 en 4, Meisjes

1.Giulia CorsiOceanus26.07010046821.88
2.Amber BellaartOceanus27.19010126025.41
3.Jane SommelingOceanus25.59020040626.17
4.Demi KliffenOceanus27.46010045226.66
5.Sam EveleensOceanus26.69010050826.71
6.Jodi van MastwijkOceanusNT010200827.96
7.Rosa EbbingeOceanus30.82020090429.62
8.Emma van ZantenOceanusNT010221029.83
9.Anouck RamdjanamsinghOceanus33.04010050230.23
10.Loïs BosmanOceanus34.45020040434.08
11.Yrsa RademakerOceanusNT020126843.80

Minioren 2,3 en 4, Jongens

1.Finn VosOceanusNT020066529.48
2.Rick MoensOceanus37.32010100730.44
3.Luca BacchisOceanusNT030027334.57
AFGEMThomas WeeningOceanusNT0200523


<< TOP >>
Programmanr. 11
07-11-2010 - 15:00
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
1.Fabiënne VorkOceanus1:28.3499024941:24.161:24.16
2.Anouk van NoordOceanus1:27.7799012941:24.511:24.51
3.Lianne BouwmeesterOceanus1:26.7500009561:25.441:25.44
4.Kaylee de JongZPCH1:29.4900012341:25.781:25.78
5.Dana BosmanOceanus1:31.9799012961:28.391:28.39
6.Tess Pagano MiraniOceanus1:33.1899021021:32.141:32.14
7.Lulu-May VerbeekOceanus1:37.6600009581:35.441:35.44
8.Nina van MastwijkOceanus1:45.5299026161:40.391:40.39
9.Isaa EbbingeOceanusNT00013141:41.541:41.54
10.Amber RademakerOceanusNT00027721:56.501:56.50
DISBeau van DommelenOceanusNT00039921:59.54VC1:59.54
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 12
07-11-2010 - 15:04
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:14.1097010041:14.551:14.55
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:17.3398011341:17.581:17.58
3.Eva van der BornOceanus1:19.2197023801:18.701:18.70
4.Luca EbbingeOceanus1:30.2998024061:23.061:23.06
5.Cheryl ZethofOceanus1:25.7198013141:23.341:23.34
6.Aïcha CroesOceanus1:29.6998033381:24.931:24.93
7.Simone HuismanOceanus1:30.2198024021:25.071:25.07

Jeugd 1 en 2

1.Tamara GroveOceanus1:13.7696012661:13.391:13.39
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:16.9895025561:13.441:13.44
3.Carmen RoskamOceanus1:19.5296035621:18.921:18.92
4.Chloë van den HoffOceanus1:28.2996040321:28.001:28.00

Senioren 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:14.0394018441:13.771:13.77
2.Marieke SpittelerOceanus1:17.6693034021:19.711:19.71

Senioren

1.Inge NieuwenhuizenOceanusNT88031761:13.441:13.44
2.Marieke WeijersOceanus1:13.6789046161:14.531:14.53
3.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:13.9291038621:14.921:14.92


<< TOP >>
Programmanr. 13
07-11-2010 - 15:12
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:30.5900008151:29.8743.331:29.87
2.Daan SommelingOceanus1:37.0799007671:39.9546.511:39.95
3.Daniel KrymchanskyOceanus1:50.1399017591:44.8449.151:44.84
4.Mitchell GoneshOceanus1:51.7899007651:51.3153.551:51.31
5.Ruben van VierzenOceanus1:48.6900008031:52.2052.961:52.20
6.Dion van den HeuvelOceanus2:06.2900008012:00.7057.392:00.70
DISSebastian van der BornOceanus1:53.3600008051:50.82SL53.391:50.82
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISTijn de BoerOceanus1:53.3299014771:52.24SK53.891:52.24
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
07-11-2010 - 15:17
Heren, 100m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Rick de MercadoOceanus1:33.3697006731:27.9441.781:27.94
2.Bart SommelingOceanus1:31.2598007651:33.4543.451:33.45
3.Aage VermeerenOceanus1:46.6998025011:38.0546.551:38.05
4.Roy StevensOceanus1:43.2098042791:38.7346.951:38.73
5.Yves-Maurice VorkOceanus1:46.2198005831:41.4948.441:41.49
6.Olaf van der ZwaardOceanus2:01.3598027771:55.3555.551:55.35

Junioren 3 en 4

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:10.2395008771:12.7633.571:12.76
2.Wessel de JongOceanus1:20.9396014471:18.1336.361:18.13
3.Thomas VeroudenOceanus1:19.9096028551:20.3938.291:20.39
4.Martijn de MercadoOceanus1:20.1195022131:20.5438.211:20.54
5.Martijn van der ZwaardOceanus1:27.4296023431:24.7140.981:24.71
6.Sven DriessenOceanus1:25.1695028091:29.5242.671:29.52
7.Menno KoolhaasOceanusNT95058631:35.4244.261:35.42
8.Matthijs HellingOceanus1:35.7396010431:35.6045.571:35.60

Jeugd 1 en 2

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:13.9294012151:11.4633.371:11.46
2.Istvan SpaargarenOceanus1:17.0194011991:18.0036.481:18.00
3.Michael van AmstelOceanus1:24.3394012171:23.2538.441:23.25
4.Max WegbransOceanus1:25.2394035411:24.6439.761:24.64

Senioren Open

1.Robert RohaanOceanus1:05.7892036791:08.5831.991:08.58
2.Jos VergeerOceanus1:13.2391027471:17.5036.591:17.50
3.Dennis ReijndersOceanus1:19.6092027271:19.1937.461:19.19
4.Arjan BellaartOceanus1:20.0069000791:20.1436.731:20.14
5.Carl KnelangeZwemlust den Hommel1:19.0080007951:21.6137.301:21.61
6.Gijsbert van WijkOceanus1:26.2287037931:25.9640.701:25.96


<< TOP >>
Programmanr. 15
07-11-2010 - 15:25
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open - Gehandicapten
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd
1.Anya DekkerOceanus58.079108448S957.65141


<< TOP >>
Programmanr. 16
07-11-2010 - 15:27
Heren, 100m vrije slagSenioren Open - Gehandicapten
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
1.Lorenzo KliffenOceanus1:30.569307083S141:28.5623041.451:28.56
2.Mike EngelOceanus1:47.539704827S81:41.9518246.741:41.95
3.Naresh MurliOceanus2:10.269804891S81:55.2912653.761:55.29


<< TOP >>
Programmanr. 17
07-11-2010 - 15:29
50m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd
Minioren 2,3 en 4, Meisjes

1.Giulia CorsiOceanus49.16010046844.60
2.Imani de JongZPCH46.80020046445.50
3.Jane SommelingOceanus50.44020040647.09
4.Linde JaringsZPCH51.11020073647.78
5.Amber BellaartOceanus50.71010126049.85
6.Sam EveleensOceanus50.23010050850.74
7.Demi KliffenOceanus56.69010045251.40
8.Rosa EbbingeOceanus57.95020090452.90
9.Loïs BosmanOceanus57.30020040453.68
10.Jodi van MastwijkOceanus1:01.24010200854.54
11.Emma van ZantenOceanus1:05.25010221055.09
12.Anouck RamdjanamsinghOceanus1:01.35010050256.08
13.Kim ZwinkelsZPCH1:00.54030042257.52
14.Roos KosterZPCH1:05.0701013601:02.52
15.Yrsa RademakerOceanusNT02012681:06.20

Minioren 2,3 en 4, Jongens

1.Rick MoensOceanus54.58010100751.08
2.Finn VosOceanus54.02020066554.02
3.Luca BacchisOceanusNT03002731:01.80
AFGEMThomas WeeningOceanus48.950200523


<< TOP >>
Programmanr. 18
07-11-2010 - 15:35
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
1.Anouk van NoordOceanus1:26.4299012941:24.7042.921:24.70
2.Fabiënne VorkOceanus1:26.0399024941:26.9843.551:26.98
3.Tess Pagano MiraniOceanus1:32.0299021021:31.0346.511:31.03
4.Dana BosmanOceanus1:31.3199012961:31.0744.681:31.07
5.Lianne BouwmeesterOceanus1:29.9700009561:32.2845.701:32.28
6.Lulu-May VerbeekOceanus1:36.1200009581:36.1946.491:36.19
7.Isaa EbbingeOceanus1:37.8000013141:40.3150.381:40.31
8.Nina van MastwijkOceanus1:41.9699026161:41.9550.421:41.95
9.Amber RademakerOceanus1:53.5700027721:51.0453.591:51.04
10.Beau van DommelenOceanusNT00039922:07.751:03.742:07.75


<< TOP >>
Programmanr. 19
07-11-2010 - 15:40
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:13.3497010041:11.7835.221:11.78
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:16.0298011341:14.9236.551:14.92
3.Eva van der BornOceanus1:18.0297023801:17.7038.161:17.70
4.Luca EbbingeOceanus1:30.6798024061:22.8940.731:22.89
Cheryl ZethofOceanus1:22.6198013141:22.8940.101:22.89
6.Simone HuismanOceanus1:30.0798024021:24.7041.131:24.70
7.Aïcha CroesOceanus1:31.1598033381:26.8542.521:26.85

Jeugd 1 en 2

1.Tamara GroveOceanus1:10.3696012661:10.0134.291:10.01
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:11.3395025561:11.0135.581:11.01
3.Carmen RoskamOceanus1:15.0196035621:17.2436.961:17.24
4.Chloë van den HoffOceanus1:27.9996040321:28.7842.481:28.78

Senioren 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:08.5094018441:07.1232.871:07.12

Senioren

1.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:10.0791038621:13.7635.481:13.76


<< TOP >>
Programmanr. 20
07-11-2010 - 15:45
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd
1.Dennis WeeningOceanus35.00000081535.84
2.Daan SommelingOceanus38.82990076738.66
3.Ruben van VierzenOceanus37.70000080339.09
4.Mitchell GoneshOceanus47.36990076545.15
5.Tijn de BoerOceanus46.58990147745.58
6.Daniel KrymchanskyOceanus53.17990175951.35
7.Sebastian van der BornOceanus55.46000080554.02
8.Dion van den HeuvelOceanus57.22000080154.58


<< TOP >>
Programmanr. 21
07-11-2010 - 15:48
Heren, 100m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Bart SommelingOceanus1:20.2798007651:18.6735.241:18.67
2.Rick de MercadoOceanus1:23.4197006731:21.9235.601:21.92
3.Aage VermeerenOceanus1:54.3898025011:36.0545.631:36.05
4.Roy StevensOceanus1:42.1098042791:46.5146.921:46.51
5.Yves-Maurice VorkOceanus1:42.3898005831:52.9545.711:52.95
DISOlaf van der ZwaardOceanusNT98027771:55.61VH54.691:55.61
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

Junioren 3 en 4

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:03.6195008771:05.0829.621:05.08
2.Thomas VeroudenOceanus1:13.6496028551:12.4833.481:12.48
3.Wessel de JongOceanus1:13.1196014471:12.4833.101:12.48
4.Sven DriessenOceanus1:17.6495028091:13.6434.581:13.64
5.Martijn van der ZwaardOceanus1:19.3896023431:17.2635.541:17.26
6.Martijn de MercadoOceanus1:14.9395022131:18.3933.711:18.39
7.Menno KoolhaasOceanusNT95058631:25.0038.271:25.00
8.Matthijs HellingOceanus1:32.9896010431:30.1139.921:30.11

Jeugd 1 en 2

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:04.8394012151:02.7529.521:02.75
2.Istvan SpaargarenOceanus1:04.5494011991:03.2328.981:03.23
3.Michael van AmstelOceanus1:21.9294012171:15.7933.871:15.79
4.Max WegbransOceanus1:17.0794035411:16.1832.231:16.18

Senioren Open

1.Robert RohaanOceanus59.9292036791:01.9328.621:01.93
2.Jos VergeerOceanus1:00.2191027471:01.9328.731:01.93
3.Carl KnelangeZwemlust den Hommel1:06.0080007951:08.6530.811:08.65
4.Arjan BellaartOceanus1:10.0069000791:10.9331.821:10.93
5.Dennis ReijndersOceanus1:14.1492027271:13.7532.741:13.75
6.Gijsbert van WijkOceanus1:14.0187037931:15.3633.761:15.36


<< TOP >>
Programmanr. 22
07-11-2010 - 15:56
50m schoolslagSenioren Open - Gehandicapten
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd
1.Puck TeunissenOceanus57.409506720SB1457.60246
2.Anya DekkerOceanusNT9108448SB81:11.22147
3.Mike EngelOceanus1:02.589704827SB81:02.72121
4.Lorenzo KliffenOceanus1:00.769307083SB141:01.22114
5.Naresh MurliOceanus1:12.029804891SB81:08.4793

BMDeborah LokOceanus55.43980575853.24


<< TOP >>
Programmanr. 23
07-11-2010 - 15:58
50m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd
Minioren 2,3 en 4, Meisjes

1.Giulia CorsiOceanus52.51010046851.83
2.Demi KliffenOceanus53.19010045253.04
3.Jane SommelingOceanus55.23020040653.31
4.Linde JaringsZPCH53.48020073653.54
5.Imani de JongZPCH53.81020046453.96
6.Sam EveleensOceanus58.19010050854.87
7.Amber BellaartOceanus57.59010126056.37
8.Jodi van MastwijkOceanus57.56010200857.73
9.Emma van ZantenOceanusNT010221058.32
10.Anouck RamdjanamsinghOceanus56.49010050258.89
11.Roos KosterZPCH1:06.8101013601:02.48
12.Kim ZwinkelsZPCH1:01.3503004221:02.95
13.Rosa EbbingeOceanus1:07.6502009041:04.03
14.Loïs BosmanOceanus1:01.4202004041:04.85
15.Yrsa RademakerOceanusNT02012681:08.51

Minioren 2,3 en 4, Jongens

1.Rick MoensOceanus58.01010100754.90
2.Finn VosOceanusNT02006651:00.26
DISLuca BacchisOceanusNT030027359.63SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGEMThomas WeeningOceanus55.910200523


<< TOP >>
Programmanr. 24
07-11-2010 - 16:03
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
1.Fabiënne VorkOceanus1:38.8899024941:36.7247.061:36.72
2.Anouk van NoordOceanus1:38.7499012941:37.5347.061:37.53
3.Lianne BouwmeesterOceanus1:37.7800009561:38.3646.921:38.36
4.Kaylee de JongZPCH1:37.5500012341:38.7047.921:38.70
5.Dana BosmanOceanus1:46.0899012961:45.5050.021:45.50
6.Tess Pagano MiraniOceanus1:47.8099021021:45.5349.821:45.53
7.Lulu-May VerbeekOceanus1:47.6400009581:49.7251.971:49.72
8.Nina van MastwijkOceanus1:52.4499026161:49.8952.291:49.89
9.Amber RademakerOceanus1:54.1000027721:59.8857.801:59.88
10.Isaa EbbingeOceanus1:59.2300013142:00.2156.422:00.21
11.Beau van DommelenOceanusNT00039922:06.471:00.812:06.47


<< TOP >>
Programmanr. 25
07-11-2010 - 16:08
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Maxime van den HeuvelOceanus1:25.9797010041:28.5541.951:28.55
2.Eva van der BornOceanus1:30.6797023801:29.5742.651:29.57
3.Michelle MeulenbroekOceanus1:29.5498011341:31.0642.711:31.06
4.Luca EbbingeOceanus1:37.8498024061:36.8146.461:36.81
5.Cheryl ZethofOceanus1:39.7098013141:37.5545.971:37.55
6.Aïcha CroesOceanus1:38.2398033381:39.0646.911:39.06
7.Simone HuismanOceanus1:44.3098024021:48.5950.601:48.59

Jeugd 1 en 2

1.Tamara GroveOceanus1:36.6596012661:28.2941.761:28.29
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:30.2595025561:33.2543.801:33.25
3.Chloë van den HoffOceanus1:40.3296040321:42.3648.201:42.36
DISCarmen RoskamOceanus1:30.6696035621:33.78SK44.701:33.78
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.

Senioren 1 en 2

1.Chantal GroveOceanus1:26.2994018441:28.2340.821:28.23

Senioren

1.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:27.0791038621:29.1641.541:29.16


<< TOP >>
Programmanr. 26
07-11-2010 - 16:14
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:18.3800008151:18.361:18.36
2.Daan SommelingOceanus1:24.3499007671:24.641:24.64
3.Ruben van VierzenOceanus1:31.7300008031:34.041:34.04
4.Mitchell GoneshOceanus1:44.5599007651:38.921:38.92
5.Daniel KrymchanskyOceanusNT99017591:44.061:44.06
6.Sebastian van der BornOceanus1:51.5100008051:46.981:46.98
DISTijn de BoerOceanus1:34.9599014771:38.92VC1:38.92
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDion van den HeuvelOceanus1:57.5700008011:51.74SL1:51.74
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 27
07-11-2010 - 16:19
Heren, 100m wisselslag12 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Rick de MercadoOceanus1:21.3897006731:15.411:15.41
2.Bart SommelingOceanus1:17.4298007651:17.641:17.64
3.Roy StevensOceanus1:27.2798042791:25.391:25.39
4.Aage VermeerenOceanus1:32.5598025011:26.171:26.17
5.Yves-Maurice VorkOceanus1:31.8398005831:30.261:30.26
6.Olaf van der ZwaardOceanus1:40.1698027771:38.001:38.00

Junioren 3 en 4

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:05.3395008771:05.591:05.59
2.Wessel de JongOceanus1:09.2696014471:08.321:08.32
3.Thomas VeroudenOceanus1:12.3496028551:12.091:12.09
4.Martijn van der ZwaardOceanus1:18.9696023431:14.051:14.05
5.Martijn de MercadoOceanus1:13.7095022131:14.291:14.29
6.Sven DriessenOceanus1:19.2995028091:16.401:16.40
7.Matthijs HellingOceanus1:24.6096010431:21.721:21.72
8.Menno KoolhaasOceanusNT95058631:21.721:21.72
DISBart HendrixOceanusNT96008731:20.37RF1:20.37
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

Jeugd 1 en 2

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:05.0094012151:03.861:03.86
2.Istvan SpaargarenOceanus1:07.2994011991:04.321:04.32
3.Michael van AmstelOceanus1:16.6694012171:10.801:10.80
4.Max WegbransOceanus1:14.7494035411:14.151:14.15
DISJeffrey EickhoffOceanusNT94017111:16.02VE/RH1:16.02
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISKevin MelmanOceanusNT94018511:21.67RH/SL1:21.67
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

Senioren Open

1.Robert RohaanOceanus1:02.0392036791:02.591:02.59
2.Jos VergeerOceanus1:02.9591027471:04.821:04.82
3.Carl KnelangeZwemlust den Hommel1:08.2180007951:08.791:08.79
4.Arjan BellaartOceanus1:10.0069000791:08.921:08.92
5.Dennis ReijndersOceanus1:07.5092027271:09.421:09.42
6.Gijsbert van WijkOceanus1:14.5887037931:16.191:16.19


<< TOP >>
Programmanr. 28
07-11-2010 - 16:30
100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijd50m100m
Senioren Open - Gehandicapten

1.Lorenzo KliffenOceanus1:54.789307083SM141:49.151821:49.15
2.Anya DekkerOceanusNT9108448SM92:03.921582:03.92
3.Mike EngelOceanus2:03.339704827SM81:57.801521:57.80
4.Naresh MurliOceanus2:28.399804891SM82:14.181032:14.18