4-kampwedstrijd deel 1
Brunssum (NED),    24.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 17. Dames, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 4 x 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 20. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Minioren 5 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 400m wisselslag                        Senioren Open
24-10-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   5:39.32 9701312    5:36.34           
          1:16.96  5:36.34
  2. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden            NT 9702678    5:40.68           
          1:17.18  5:40.68
  3. Melissa Meijer                Nimo                   5:44.36 9304374    5:41.02           
          1:13.25  5:41.02
  4. Chayenne Poorts               Nimo                   5:55.00 9800670    5:41.75           
          1:20.60  5:41.75
  5. Lisanne Jente                 Brunssum               5:32.40 9600788    5:43.72           
          1:17.82  5:43.72
  6. Bo Peeters                    Nimo                   5:43.32 9306564    5:44.98           
          1:19.15  5:44.98
  7. Floor Weijmans                HZPC                   5:52.34 9502522    5:57.34           
          1:21.21  5:57.34
  8. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden            NT 9702676    5:58.28           
          1:25.63  5:58.28
  9. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden            NT 9505226    5:59.26           
          1:21.90  5:59.26
 10. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden            NT 9803700    6:06.66           
          1:26.13  6:06.66
 11. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9604088    6:21.53           
          1:33.42  6:21.53
 12. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden            NT 9900074    6:27.65           
          1:33.04  6:27.65
 13. Milou Peeters                 HZPC                        NT 9800668    6:35.81           
          1:38.53  6:35.81
 14. Tamara Michels                Brunssum                    NT 9606236    6:55.96           
          6:55.96
 15. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden            NT 9804546    6:56.56           
          1:39.03  6:56.56
 16. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden            NT 9903116    7:19.62           
          1:54.93  7:19.62
AFGE Ingrid van Horen              HZPC                   5:20.41 9204060                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 400m wisselslag                        Senioren Open
24-10-2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   5:13.09 9601259    5:03.29           
          1:07.82  5:03.29
  2. Max Hermans                   HZPC                   5:22.94 9700879    5:21.31           
          1:15.35  5:21.31
  3. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden            NT 9405853    5:29.88           
          1:14.41  5:29.88
  4. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden            NT 9600195    5:43.76           
          1:16.34  5:43.76
  5. Björn Piket                   HZPC                   6:06.62 9602133    5:53.36           
          1:25.08  5:53.36
  6. Kiowa Kamaansing              Nimo                   5:58.45 9500125    5:54.71           
          1:16.90  5:54.71
  7. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden            NT 9802271    7:11.53           
          1:46.18  7:11.53
 DIS Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       7:05.58 9503407    5:34.82           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:16.04  5:34.82
 DIS Toine Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9902155    6:15.88           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:32.61  6:15.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                 Minioren 5 en later
24-10-2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             HZPC                        NT 0101552    3:27.15           
            45.25  3:27.15
  2. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       3:26.80 0000072    3:34.28           
            49.84  3:34.28
  3. Noa de Vries                  HZPC                        NT 0101556    3:36.74           
            49.07  3:36.74
  4. Chayenne Odenhoven            Nimo                        NT 0000468    3:58.59           
            53.34  3:58.59
  5. Lieke Meulenkamp              HZPC                        NT 0101554    4:06.51           
          1:01.62  4:06.51
 DIS Loes Willigers                Zwemclub Eijsden       3:34.90 0001232    3:34.02           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            50.94  3:34.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 200m wisselslag                 Minioren 5 en later
24-10-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden            NT 0100577    3:16.88           
          3:16.88
 DIS Bas Dijkstra                  Nimo                        NT 0000043    3:26.97           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          3:26.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
24-10-2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                     35.45 9304374      36.14           
  2. Bo Peeters                    Nimo                     38.36 9306564      38.92           
  3. Chayenne Poorts               Nimo                     40.40 9800670      39.21           
  4. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden         40.86 9700248      39.44           
  5. Vera Weinberg                 Nimo                     38.09 9302144      39.56           
  6. Inge Snijkers                 Nimo                     39.89 9008112      41.31           
  7. Juul van Berlo                HZPC                     41.33 9501490      41.62           
  8. Melanie Leunissen             Nimo                     43.10 9800672      41.90           
  9. Lieke Janssen                 Nimo                     43.82 9305954      42.93           
 10. Anke Snijkers                 Nimo                     42.69 9201638      43.38           
 11. Jennay Lapre                  Nimo                        NT 8403398      43.62           
 12. Ellen Borger                  Brunssum                 43.94 9600786      44.75 FJ 1      
 13. Melissa Engels                HZPC                     45.21 9601026      44.75 FJ 2      
 14. Nieske Janssen                Nimo                     44.55 9601328      44.75 FJ 3      
 15. Robin Klasens                 Brunssum                 45.55 9604532      45.18           
 16. Janelle van den Heuvel        Brunssum                 46.44 9700842      45.79           
 17. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden         46.23 9803064      46.04           
 18. Aniek Leij van der            Brunssum                    NT 9805484      46.06           
 19. Emma Willems                  Nimo                     45.29 9301036      46.34           
 20. Kimberley de Brouwer          Nimo                     44.65 9505392      46.50           
 21. Gabryelle Beland              Brunssum                    NT 9805720      47.02           
 22. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden         45.36 9703408      47.06           
 23. Daniëlle Beland               Brunssum                    NT 9506700      47.21           
 24. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden         50.39 9801830      47.39           
 25. Katrien Kurvers               Nimo                     46.07 9503408      47.73           
 26. Lavinia Notermans             Nimo                     48.98 9602914      48.31           
 27. Bo Garritsen                  Brunssum                    NT 9805482      48.71           
 28. Suzan Vermeere                Nimo                     48.72 9307744      48.73           
 29. Shannon Odenhoven             Nimo                     51.60 9703608      49.41           
 30. Marloes Janssen               HZPC                     57.55 9904128      50.62           
 31. Rabab Nezam Eldin             Brunssum                    NT 9705938      53.43           
 32. Kitty-Sofie Hunt Alne         Nimo                     58.23 9804558      53.69           
 33. Quinty Raes                   Brunssum                    NT 9904566      54.97           
 34. Lisa Snijkers                 Nimo                     55.64 9700112      55.16           
 35. Iris Heugen                   Zwemclub Eijsden         58.26 9903114      56.43           
 36. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden         57.59 9803060      56.80           
 37. Demy van Roessel              Nimo                     55.03 9903666      58.11           
 38. Priscilla de Brouwer          Nimo                     59.83 9307448    1:07.32           
 DIS Marjolein Dautzenberg         Nimo                     46.46 8302782                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Pilar Algera                  Nimo                     51.03 9803020      57.46           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGE Sanne Kerkhoff                Nimo                     38.91 9305530                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
24-10-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Math Smeets                   Nimo                     32.52 8704153      33.93           
  2. Sander Slaghuis               Nimo                     32.75 8805305      34.38           
  3. Indji Tan                     Nimo                     33.61 9102973      34.63           
  4. Sander van den Berg           Nimo                     34.57 8700211      35.43           
  5. Kiowa Kamaansing              Nimo                     35.82 9500125      35.81           
  6. Bob Goffin                    Nimo                     38.00 8904263      38.06           
  7. Rick Hellenbrand              Nimo                     38.43 8901173      39.07           
  8. Yoeri Cuijpers                Nimo                     37.70 9403969      39.18           
  9. Tom Hinskens                  Nimo                     39.09 9007241      40.08           
 10. Martijn Weinberg              Nimo                     45.28 9600955      41.34           
 11. Sam Derks                     HZPC                     41.48 9600719      43.81           
 12. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden         48.39 9800389      46.24           
 13. Daan Jente                    Brunssum                 46.91 9900277      47.73           
 14. Bart-Jan Ploumen              Nimo                     49.41 9306805      48.10           
 15. David Paulissen               Nimo                     48.56 9703489      48.40           
 16. Jesper Lemmen                 HZPC                     53.20 9802319      53.56           
 17. Luc Arnoldussen               Brunssum                 56.98 9900543      55.04           
 DIS Andreas Waldus                Nimo                     37.27 9503581      36.71           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 DIS Randel Ooijen                 Nimo                     54.18 9804107      48.15           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Jhamiro Habets                Brunssum                 53.11 9800803                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
24-10-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes Willigers                Zwemclub Eijsden         37.64 0001232      38.21           
  2. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden         37.86 0000072      39.12           
  3. Chayenne Odenhoven            Nimo                     44.36 0000468      42.51           
  4. Lara Disco                    Brunssum                 48.30 0101882      46.93           
  5. Nikki Douma                   Brunssum                 55.66 0102252      48.37           
  6. Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden         48.87 0102484      49.64           
  7. Frederique Theunissen         Zwemclub Eijsden            NT 0201074      55.54           
  8. Chabelli Setzu                Brunssum                 59.62 0102840    1:01.34           
  9. Ilse Janssen                  HZPC                        NT 0201556    1:01.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
24-10-2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum                 32.97 0000181      32.43           
  2. Luuk Roosen                   Zwemclub Eijsden         36.54 0100577      36.25           
  3. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden         40.37 0100807      38.28           
  4. Bas Dijkstra                  Nimo                        NT 0000043      39.02           
  5. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden         41.87 0002875      41.39           
  6. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden         43.69 0100811      43.29           
  7. Bilal Nezam Eldin             Brunssum                 48.36 0002919      45.16           
  8. Rodney Ooijen                 Nimo                     51.49 0201127      47.91           
  9. Jasper Thomas                 Nimo                     51.52 0200427      51.01           
 10. Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden         59.19 0100813    1:01.17           
AFGE Sofian Ait Mellouk            Nimo                     46.80 0001707                      
AFGE Anour Dlalat                  Nimo                     47.10 0101137                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
24-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mignon Peeters                Nimo                   2:27.82 9701048    2:25.50           
          1:09.82  2:25.50
  2. Anke Snijkers                 Nimo                   2:29.29 9201638    2:31.56           
          1:12.64  2:31.56
  3. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:42.48 9704996    2:38.15           
          1:15.56  2:38.15
  4. Nieske Janssen                Nimo                   2:39.16 9601328    2:39.22           
          1:16.32  2:39.22
  5. Lieke Janssen                 Nimo                   2:43.16 9305954    2:40.69           
          1:17.82  2:40.69
  6. Leslie Jacobs                 Nimo                   2:36.11 9108102    2:41.04           
          1:15.90  2:41.04
     Melanie Leunissen             Nimo                   2:39.63 9800672    2:41.04           
          1:16.59  2:41.04
  8. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       2:42.50 9700248    2:41.06           
          1:17.68  2:41.06
  9. Inge Snijkers                 Nimo                   2:43.12 9008112    2:42.57           
          1:19.25  2:42.57
 10. Tamara Michels                Brunssum               2:51.02 9606236    2:44.91           
          1:18.91  2:44.91
 11. Emma Willems                  Nimo                   2:43.82 9301036    2:46.32           
          1:20.52  2:46.32
 12. Merel Jaspers                 Nimo                   2:35.77 9602544    2:46.68           
          1:18.70  2:46.68
 13. Milou Peeters                 HZPC                   2:51.94 9800668    2:49.68           
          1:20.82  2:49.68
 14. Jennay Lapre                  Nimo                   2:54.44 8403398    2:52.50           
          1:18.56  2:52.50
 15. Carlijn Jaspers               Nimo                   2:49.15 9405798    2:56.43           
          1:21.55  2:56.43
 16. Gabryelle Beland              Brunssum               2:59.10 9805720    2:56.70           
          1:22.56  2:56.70
 17. Daniëlle Beland               Brunssum                    NT 9506700    2:59.03           
          1:24.69  2:59.03
 18. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       3:06.93 9506316    3:04.98           
          1:27.05  3:04.98
 19. Katrien Kurvers               Nimo                   3:02.45 9503408    3:07.85           
          1:27.03  3:07.85
 20. Aniek Leij van der            Brunssum               3:18.71 9805484    3:10.22           
          1:31.64  3:10.22
 21. Kirsten Langen                Nimo                   3:09.92 9108228    3:10.56           
          1:31.76  3:10.56
 22. Lavinia Notermans             Nimo                        NT 9602914    3:11.58           
          1:28.33  3:11.58
 23. Marjolein Dautzenberg         Nimo                        NT 8302782    3:13.96           
          1:31.35  3:13.96
 24. Priscilla de Brouwer          Nimo                   3:12.76 9307448    3:14.32           
          1:32.43  3:14.32
 25. Demy van Roessel              Nimo                   3:07.92 9903666    3:20.96           
          1:35.66  3:20.96
 26. Marloes Janssen               HZPC                   3:38.88 9904128    3:28.34           
          1:39.44  3:28.34
 27. Justine Hoeksel               Zwemclub Eijsden            NT 9803060    3:28.95           
          1:43.00  3:28.95
 28. Lisa Snijkers                 Nimo                   3:26.18 9700112    3:29.61           
          1:41.88  3:29.61
 29. Pilar Algera                  Nimo                   3:21.76 9803020    3:36.19           
          1:41.68  3:36.19
 30. Quinty Raes                   Brunssum               4:00.19 9904566    4:06.84           
          1:55.28  4:06.84
AFGE Sanne Kerkhoff                Nimo                   2:32.00 9305530                      
AFGE Bo Kerkhoff                   Nimo                   2:26.98 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
24-10-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:03.80 9600193    2:03.80           
            59.90  2:03.80
  2. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       2:13.34 9204561    2:13.75           
          1:03.06  2:13.75
  3. Math Smeets                   Nimo                   2:14.05 8704153    2:14.11           
          1:04.35  2:14.11
  4. Alexandre Mateus              Brunssum               2:20.20 9505805    2:15.25           
          1:05.16  2:15.25
  5. Rick Hellenbrand              Nimo                   2:18.65 8901173    2:18.14           
          1:07.16  2:18.14
  6. Max Hermans                   HZPC                   2:16.99 9700879    2:18.40           
          1:07.20  2:18.40
  7. Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:20.96 9501689    2:20.97           
          1:07.19  2:20.97
  8. Sam Derks                     HZPC                   2:17.15 9600719    2:23.37           
          1:08.53  2:23.37
  9. Ivo Nemeth                    Brunssum               2:26.54 9700075    2:24.64           
          1:09.67  2:24.64
 10. Andreas Waldus                Nimo                   2:25.05 9503581    2:25.67           
          1:09.01  2:25.67
 11. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       2:28.83 9902155    2:26.34           
          1:11.88  2:26.34
 12. Koen Koster                   HZPC                   2:27.60 9900517    2:26.58           
          1:11.84  2:26.58
 13. Tom Goffin                    Nimo                   2:35.29 8604457    2:33.93           
          1:11.65  2:33.93
 14. Bart-Jan Ploumen              Nimo                        NT 9306805    2:56.16           
          1:21.10  2:56.16
 15. David Paulissen               Nimo                   2:51.04 9703489    2:56.98           
          1:25.88  2:56.98
 16. Leroy de Brouwer              Nimo                   3:06.42 9900739    3:01.72           
          1:27.32  3:01.72
 17. Sander Aerts                  HZPC                   3:05.53 9902045    3:06.62           
          1:30.39  3:06.62
 18. Jules Sinsel                  Zwemclub Eijsden       3:21.60 9800389    3:06.98           
          1:29.92  3:06.98
 19. Pieter Otten                  HZPC                   2:58.04 9800937    3:11.36           
          1:30.89  3:11.36
 20. Jesper Lemmen                 HZPC                   3:16.22 9802319    3:16.45           
          1:37.16  3:16.45
AFGE Jhamiro Habets                Brunssum               2:47.12 9800803                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
24-10-2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             HZPC                   1:37.55 0101552    1:38.23           
          1:38.23
  2. Noa de Vries                  HZPC                   1:40.92 0101556    1:40.66           
          1:40.66
  3. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:49.74 0101554    1:50.32           
          1:50.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
24-10-2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Buijs                    Zwemclub Eijsden       1:48.94 0100807    1:47.32           
          1:47.32
  2. Sidney Duke                   Zwemclub Eijsden       1:48.67 0002875    1:50.45           
          1:50.45
  3. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden       1:51.91 0100809    1:51.47           
          1:51.47
  4. Youri van Lijf                Zwemclub Eijsden       1:57.37 0100811    1:56.06           
          1:56.06
  5. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden       1:59.80 0100815    1:56.39           
          1:56.39
 DIS Bas Dijkstra                  Nimo                   1:35.98 0000043    1:38.83           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.83
 DIS Jasper Thomas                 Nimo                        NT 0200427    2:05.29           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:05.29
AFGE Sofian Ait Mellouk            Nimo                   2:06.79 0001707                      
AFGE Anour Dlalat                  Nimo                   2:18.58 0101137                      
AFGE Wesley Dohmen                 Nimo                   1:58.48 0002167                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
24-10-2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               1:09.69 9600788    1:09.71           
          1:09.71
  2. Vera Weinberg                 Nimo                   1:09.09 9302144    1:11.16           
          1:11.16
  3. Manon Koster                  HZPC                   1:14.51 9701312    1:14.57           
          1:14.57
  4. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:18.75 9702678    1:15.48           
          1:15.48
  5. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:20.51 9505226    1:19.20           
          1:19.20
  6. Floor Weijmans                HZPC                   1:16.73 9502522    1:19.54           
          1:19.54
  7. Mignon Peeters                Nimo                   1:19.13 9701048    1:20.32           
          1:20.32
  8. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       1:23.41 9803700    1:21.70           
          1:21.70
  9. Juul van Berlo                HZPC                   1:22.22 9501490    1:22.86           
          1:22.86
 10. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:23.28 9702676    1:23.86           
          1:23.86
 11. Janelle van den Heuvel        Brunssum               1:29.39 9700842    1:24.17           
          1:24.17
 12. Leslie Jacobs                 Nimo                   1:19.54 9108102    1:24.46           
          1:24.46
 13. Ellen Borger                  Brunssum               1:25.60 9600786    1:24.82           
          1:24.82
 14. Robin Klasens                 Brunssum               1:27.82 9604532    1:25.16           
          1:25.16
 15. Lisa Borger                   Brunssum               1:25.29 9503194    1:25.68           
          1:25.68
 16. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:27.53 9604088    1:26.02           
          1:26.02
 17. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:28.07 9900074    1:29.07           
          1:29.07
 18. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:46.59 9704996    1:33.47           
          1:33.47
 19. Shannon Odenhoven             Nimo                   1:39.30 9703608    1:37.04           
          1:37.04
 20. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:32.53 9804546    1:37.70           
          1:37.70
 21. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:47.34 9803064    1:42.14           
          1:42.14
 22. Suzan Vermeere                Nimo                        NT 9307744    1:42.29           
          1:42.29
 23. Kelly Geelen                  Zwemclub Eijsden       1:52.02 9703408    1:44.19           
          1:44.19
 24. Melissa Engels                HZPC                   1:47.58 9601026    1:46.24           
          1:46.24
 25. Renee Frijns                  Zwemclub Eijsden            NT 9801830    1:48.02           
          1:48.02
 26. Kirsten Langen                Nimo                   1:51.17 9108228    1:51.45           
          1:51.45
 27. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:48.20 9903116    1:54.54           
          1:54.54
 28. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:03.86 9506316    1:56.26           
          1:56.26
 29. Kitty-Sofie Hunt Alne         Nimo                   1:57.24 9804558    2:01.65           
          2:01.65
 DIS Carlijn Jaspers               Nimo                   1:32.38 9405798                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGE Ingrid van Horen              HZPC                   1:07.23 9204060                      
AFGE Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:19.61 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
24-10-2010 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:04.67 9600193    1:02.20           
          1:02.20
  2. Sem Hermans                   HZPC                   1:06.95 9601259    1:05.34           
          1:05.34
  3. Sander van den Berg           Nimo                   1:04.74 8700211    1:05.95           
          1:05.95
  4. Alexandre Mateus              Brunssum               1:08.68 9505805    1:07.54           
          1:07.54
  5. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:07.64 9405853    1:08.38           
          1:08.38
  6. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:09.04 9403969    1:08.83           
          1:08.83
  7. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:07.48 9600195    1:11.68           
          1:11.68
  8. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:10.22 9204561    1:12.28           
          1:12.28
  9. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:12.02 9501689    1:12.43           
          1:12.43
 10. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:21.14 9503407    1:13.54           
          1:13.54
 11. Sander Slaghuis               Nimo                   1:12.55 8805305    1:15.10           
          1:15.10
 12. Bob Goffin                    Nimo                   1:14.00 8904263    1:15.73           
          1:15.73
 13. Tom Goffin                    Nimo                   1:17.41 8604457    1:20.21           
          1:20.21
 14. Martijn Weinberg              Nimo                   1:27.16 9600955    1:20.76           
          1:20.76
 15. Björn Piket                   HZPC                   1:23.73 9602133    1:26.00           
          1:26.00
 16. Koen Koster                   HZPC                   1:26.51 9900517    1:26.67           
          1:26.67
 17. Daan Jente                    Brunssum                    NT 9900277    1:27.80           
          1:27.80
 18. Raoul van Lijf                Zwemclub Eijsden       1:30.13 9802271    1:40.94           
          1:40.94
 19. Pieter Otten                  HZPC                   1:44.18 9800937    1:45.71           
          1:45.71
 20. Sander Aerts                  HZPC                        NT 9902045    1:49.32           
          1:49.32
 21. Leroy de Brouwer              Nimo                        NT 9900739    2:17.33           
          2:17.33
 DIS Tom Hinskens                  Nimo                   1:29.11 9007241                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), +dis VI
 DIS Indji Tan                     Nimo                   1:08.42 9102973    1:10.89           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:10.89
 DIS Randel Ooijen                 Nimo                        NT 9804107    1:44.13           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., +dis VD
          1:44.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
24-10-2010 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Douma                   Brunssum                    NT 0102252      57.26           
  2. Sara van Vlokhoven            Zwemclub Eijsden            NT 0102484    1:00.23           
  3. Lara Disco                    Brunssum                    NT 0101882    1:03.93           
  4. Chabelli Setzu                Brunssum                    NT 0102840    1:04.23           
  5. Ilse Janssen                  HZPC                        NT 0201556    1:14.96           
 DIS Frederique Theunissen         Zwemclub Eijsden            NT 0201074    1:03.95           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
24-10-2010 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum                 44.69 0000181      43.07           
  2. Thimo Elissen                 Zwemclub Eijsden         53.95 0100809      51.29           
  3. Czes Korczynski               Zwemclub Eijsden       1:00.03 0100815      59.12           
  4. Bilal Nezam Eldin             Brunssum                    NT 0002919      59.98           
 DIS Rodney Ooijen                 Nimo                   1:00.71 0201127                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), +dis SL
 DIS Tom Sinsel                    Zwemclub Eijsden       1:08.26 0100813    1:13.73           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Wesley Dohmen                 Nimo                     57.64 0002167                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Dames, 4 x 50m wisselslag                      Senioren Open
24-10-2010 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nimo 1                        Nimo                   2:09.68            2:15.13           
        Mignon Peeters, 97                         Vera Weinberg, 93
        Melissa Meijer, 93                         Bo Peeters, 93
            34.95  2:15.13

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:24.24            2:24.10           
        Clara Willigers, 96                        Irma van den Brandt, 97
        Astrid van den Brandt, 95                  Ina Willigers, 97
            37.52  2:24.10

  3. HZPC 1                        HZPC                   2:18.46            2:25.20           
        Milou Peeters,                             Manon Koster, 
        Juul van Berlo, 95                         Floor Weijmans, 95
            39.42  2:25.20

  4. Nimo 2                        Nimo                   2:20.52            2:25.95           
        Kimberley de Brouwer, 95                   Chayenne Poorts, 98
        Inge Snijkers, 90                          Anke Snijkers, 92
            36.81  2:25.95

  5. Brunssum 1                    Brunssum               2:29.05            2:26.16           
        Janelle van den Heuvel, 97                 Lisa Borger, 95
        Ellen Borger, 96                           Lisanne Jente, 96
            37.48  2:26.16

  6. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       2:29.96            2:29.16           
        Sabine Wetsels, 97                         Renee Roosen, 99
        Julie Theunissen, 97                       Audrey Bams, 98
            40.29  2:29.16

  7. Nimo 4                        Nimo                   2:32.32            2:35.80           
        Nieske Janssen, 96                         Lieke Janssen, 93
        Melanie Leunissen, 98                      Merel Jaspers, 96
            40.63  2:35.80

  8. Zwemclub Eijsden 3            Zwemclub Eijsden       2:43.74            2:44.39           
        Manon Herben, 99                           Sabine Vertommen, 98
        Kelly Geelen, 97                           Dahnee de la Croix, 98
            41.51  2:44.39

  9. Nimo 5                        Nimo                   2:39.97            2:47.65           
        Jennay Lapre, 84                           Carlijn Jaspers, 94
        Katrien Kurvers, 95                        Suzan Vermeere, 93
            40.76  2:47.65

 10. Brunssum 2                    Brunssum               3:06.28            2:52.32           
        Tamara Michels, 96                         Robin Klasens, 96
        Bo Garritsen, 98                           Quinty Raes, 99
            39.80  2:52.32

 11. Nimo 3                        Nimo                   2:21.10            2:54.42           
        Emma Willems, 93                           Leslie Jacobs, 91
        Demy van Roessel, 99                       Lisa Snijkers, 97
            38.10  2:54.42

 12. Nimo 6                        Nimo                   2:40.39            2:55.49           
        Marjolein Dautzenberg, 83                  Shannon Odenhoven, 97
        Lavinia Notermans, 96                      Kitty-Sofie Hunt Alne, 98
            42.78  2:55.49

 13. Zwemclub Eijsden 4            Zwemclub Eijsden       3:11.43            3:09.85           
        Renee Frijns, 98                           Denise Wetsels, 95
        Iris Heugen, 99                            Justine Hoeksel, 98
            43.30  3:09.85




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Heren, 4 x 50m vrije slag                      Senioren Open
24-10-2010 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       1:47.60            1:47.64           
        Laurent Bams, 96                           Sven Bams, 94
        Philip Bams, 96                            Ivo Bakker, 92
            26.07  1:47.64

  2. Nimo 1                        Nimo                   1:47.06            1:49.86           
        Math Smeets, 87                            Sander Slaghuis, 88
        Indji Tan, 91                              Sander van den Berg, 87
            27.20  1:49.86

  3. Nimo 2                        Nimo                   1:53.78            1:53.07           
        Kiowa Kamaansing, 95                       Andreas Waldus, 95
        Joeri Kerkhoff, 95                         Yoeri Cuijpers, 94
            26.81  1:53.07

  4. HZPC 1                        HZPC                   1:55.46            1:55.39           
        Max Hermans, 97                            Sam Derks, 96
        Björn Piket, 96                            Sem Hermans, 96
            28.07  1:55.39

  5. Nimo 3                        Nimo                   2:01.71            2:08.29           
        Martijn Weinberg, 96                       Rick Hellenbrand, 89
        Randel Ooijen, 98                          Tom Goffin, 86
            30.72  2:08.29

  6. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       2:13.10            2:11.76           
        Jochim Herben, 95                          Raoul van Lijf, 98
        Jules Sinsel, 98                           Toine Willigers, 99
            28.45  2:11.76

  7. Nimo 4                        Nimo                   2:17.41            2:16.70           
        David Paulissen, 97                        Tom Hinskens, 90
        Leroy de Brouwer, 99                       Bob Goffin, 89
            36.02  2:16.70

  8. HZPC 2                        HZPC                   2:28.56            2:30.70           
        Sander Aerts, 99                           Jesper Lemmen, 98
        Pieter Otten, 98                           Koen Koster, 99
            39.37  2:30.70

 DIS Brunssum 1                    Brunssum               2:32.55                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Ivo Nemeth, 97                             Daan Jente, 99
        Luc Arnoldussen, 99                        Alexandre Mateus, 95
            30.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Meisjes, 4 x 50m schoolslag               Minioren 5 en later
24-10-2010 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden            NT            3:52.16           
        Sara van Vlokhoven, 01                     Frederique Theunissen, 02
        Kirsten Theunissen, 00                     Loes Willigers, 00
          1:00.89  3:52.16

  2. HZPC 1                        HZPC                        NT            4:00.89           
        Lieke Meulenkamp, 01                       Imke van den Hoef, 01
        Ilse Janssen, 02                           Noa de Vries, 01
          1:07.26  4:00.89




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Jongens, 4 x 50m vrije slag               Minioren 5 en later
24-10-2010 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:51.21            2:48.21           
        Thimo Elissen, 01                          Czes Korczynski, 01
        Youri van Lijf, 01                         Alex Buijs, 01
            44.15  2:48.21

AFGE Nimo 1                        Nimo                   2:57.41                              
        Bas Dijkstra, 00                           Anour Dlalat, 01
        Sofian Ait Mellouk, 00                     Wesley Dohmen, 00




SPLASH Meet Manager 11Registered to Brunssum