? Dommeltrofee Dommeltrofee
Boxtel (NED),    23. - 24.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 3. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 4. Jongens, 25m vrije slag, Gebjr 2003 - 2004
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 3 en 4    Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5 en 6
Nr. 7. Heren, 50m vlinderslag, 1998 en eerder    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 11. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 12. Jongens, 25m rugslag, Gebjr 2003 - 2004    Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 15. Heren, 100m vrije slag, 1998 en eerder
Nr. 18. Meisjes, 100m vlinderslag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 19. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 20. Jongens, 50m schoolslag, Gebjr 2003 - 2004    Nr. 21. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 22. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5 en 6    Nr. 23. Heren, 50m schoolslag, 1998 en eerder
Nr. 25. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 27. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 28. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 3 en 4
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 5 en 6    Nr. 30. Heren, 100m wisselslag, 1998 en eerder
Nr. 32. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 33. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 34. Gemengd, 4 x 50m vrije slag, Gebjr 2001 - 2003    Nr. 36. Heren, 4 x 50m vrije slag, 1998 en eerder
Nr. 37. Dames, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open    Nr. 38. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 39. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5 en 6    Nr. 40. Heren, 100m schoolslag, 1998 en eerder
Nr. 41. Meisjes, 25m vrije slag, Gebjr 2003 - 2004    Nr. 42. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 3 en 4
Nr. 43. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 44. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 45. Jongens, 50m rugslag, Gebjr 2003 - 2004    Nr. 46. Jongens, 50m rugslag, Minioren 3 en 4
Nr. 47. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en 6    Nr. 48. Heren, 50m rugslag, 1998 en eerder
Nr. 49. Meisjes, 25m rugslag, Gebjr 2003 - 2004    Nr. 50. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 51. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 52. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 53. Jongens, 25m vlinderslag, Gebjr 2003 - 2004    Nr. 54. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 3 en 4
Nr. 55. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 5 en 6    Nr. 56. Heren, 100m vlinderslag, 1998 en eerder
Nr. 57. Meisjes, 50m schoolslag, Gebjr 2003 - 2004    Nr. 58. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 3 en 4
Nr. 59. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 60. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 61. Jongens, 50m vrije slag, Gebjr 2003 - 2004    Nr. 62. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 63. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 64. Heren, 50m vrije slag, 1998 en eerder
Nr. 65. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 3 en 4    Nr. 66. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 67. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 68. Jongens, 100m rugslag, Minioren 3 en 4
Nr. 69. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5 en 6    Nr. 70. Heren, 100m rugslag, 1998 en eerder
Nr. 71. Gemengd, 4 x 50m wisselslag, Gebjr 2001 - 2003    Nr. 72. Gemengd, 4 x 50m vrije slag, Gebjr 1999 - 2000
Nr. 73. Dames, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 74. Heren, 4 x 50m wisselslag, 1998 en eerder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m schoolslag                     Minioren 3 en 4
23-10-2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Belinda Senadim               Nautilus                    NT 0102180    1:58.00           
            53.87  1:58.00
  2. Kim de Laat                   Zegenwerp              2:06.08 0102824    2:05.91           
            58.50  2:05.91
  3. Jessie van de Laak            Zegenwerp              2:22.55 0102796    2:17.68           
          1:02.98  2:17.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag            Minioren 5 en junioren 1
23-10-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Goossens                Z&PV Nuenen            1:38.28 0003128    1:38.63           
            46.80  1:38.63
  2. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:40.92 0000614    1:42.18           
            49.08  1:42.18
  3. Lené Doomen                   TRB/RES                1:52.04 0001330    1:44.42           
            48.11  1:44.42
  4. Lana Breman                   Nautilus               1:46.36 0000300    1:47.80           
            50.00  1:47.80
  5. Dionne Paridaans              Zegenwerp              2:08.34 0002382    2:12.14           
          1:03.80  2:12.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m schoolslag                      Junioren 2 en 3
23-10-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myra Breman                   Nautilus               1:41.08 9801780    1:36.46           
            45.33  1:36.46
  2. Lenny van Tuyl                De Treffers            1:40.82 9702636    1:40.54           
            47.42  1:40.54
  3. Denise van Kessel             Nautilus               1:48.36 9802278    1:43.47           
            48.83  1:43.47


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m schoolslag                         Jeugd 1 en 2
23-10-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:30.45 9603628    1:29.35           
            41.95  1:29.35
  2. Amy Bessem                    Nautilus               1:32.21 9604048    1:31.58           
            43.10  1:31.58
  3. Manon van Lith                Zegenwerp              1:35.67 9605544    1:36.00           
            45.00  1:36.00
  4. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:38.14 9606048    1:36.78           
            45.60  1:36.78
  5. Daphne Portegijs              Zegenwerp              1:38.80 9504814    1:42.53           
            48.93  1:42.53


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m schoolslag                       1994 en eerder
23-10-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Desiree Peltenburg            Zegenwerp              1:27.34 9403304    1:27.60           
            41.88  1:27.60
  2. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:28.71 9403308    1:29.75           
            42.08  1:29.75
  3. Nienke van Zoggel             De Treffers            1:42.45 9004810    1:30.65           
            42.78  1:30.65
  4. Josie Cheung                  De Treffers                 NT            1:42.48           
            48.32  1:42.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m vrije slag                   Gebjr 2003 - 2004
23-10-2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Somers                  Zegenwerp                44.98 04LuSom      30.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vlinderslag                     Minioren 3 en 4
23-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                52.45 0200139      53.41           
  2. Jorrit van Bakel              Zegenwerp                   NT 0101711    1:01.42           
 DIS Sven Passier                  De Treffers            1:02.40 0100637      59.91 VI        
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vlinderslag                     Minioren 5 en 6
23-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Somers                 Zegenwerp                45.52 9900951      45.62           
  2. Casper Bolkenbaas             TRB/RES                1:12.06 0002591      51.38           
  3. Lars Hurks                    TRB/RES                  49.39 9901667      51.69           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vlinderslag                      Junioren 1 en 2
23-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              37.05 9701099      37.38           
  2. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                  38.38 9800995      40.02           
AFGE Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen              36.45 9801185                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vlinderslag                      Junioren 3 en 4
23-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bobby Visser                  Zegenwerp                38.54 9601437      34.94           
  2. Martijn Bolkenbaas            TRB/RES                  43.28 9602651      41.44           
AFGE Jeffrey Poirters              Zegenwerp                40.48 9504127                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vlinderslag                         Jeugd 1 en 2
23-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern Hoeven                   Zegenwerp                30.10 9301773      29.59           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vlinderslag                    Gebjr 1986 - 1992
23-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin van Gulik               TRB/RES                  27.40 9001061      27.63           
  2. Stefan Engels                 Zegenwerp                30.74 9201985      29.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vlinderslag                       1985 en eerder
23-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Berend Geurts                 Z&PV Nuenen              35.23 6201121      34.46           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag                       Minioren 3 en 4
23-10-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke Kampman               Zegenwerp                47.83 0100146      43.98           
  2. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              44.61 0100434      44.12           
  3. Sam van Nunen                 Nautilus                 44.55 0100036      45.36           
  4. Belinda Senadim               Nautilus                 58.03 0102180    1:00.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag              Minioren 5 en junioren 1
23-10-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lana Breman                   Nautilus                 45.06 0000300      46.25           
  2. Jonne Verhallen               De Treffers                 NT 9904438      48.45           
  3. Dionne Paridaans              Zegenwerp                57.90 0002382      55.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m rugslag                        Junioren 2 en 3
23-10-2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Caya de Leeuw van Weenen      De Treffers              40.10 9704866      38.05           
  2. Daniek Peppenster             TRB/RES                  41.80 9702916      39.87           
  3. Isa van Helvoirt              De Treffers              39.26 9704148      40.04           
  4. Myra Breman                   Nautilus                 40.12 9801780      40.86 FJ 1      
  5. Rosalie Derks                 Z&PV Nuenen              40.13 9804316      41.40           
  6. Sofie de Leeuw van Weenen     De Treffers              49.69 9803948      43.34           
  7. Denise van Kessel             Nautilus                 44.07 9802278      43.60           
  8. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              43.75 9702556      44.05           
  9. Eva van Creij                 De Treffers              50.52 9804588      48.46           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m rugslag                           Jeugd 1 en 2
23-10-2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                  32.81 9503820      33.35           
  2. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                35.57 9605190      34.39           
  3. Manouschka van Beek           Zegenwerp                37.58 9603628      37.12           
  4. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              36.71 9604004      37.75 FJ 1      
  5. Renate Peppenster             TRB/RES                  37.07 9604298      37.97           
  6. Manon van Lith                Zegenwerp                38.80 9605544      38.62           
  7. Amy Bessem                    Nautilus                 39.75 9604048      39.88           
  8. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                  40.51 9506214      40.86 FJ 2      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 50m rugslag                         1994 en eerder
23-10-2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley Pardoel             Nautilus                 35.84 9401646      37.75 FJ 2      
  2. Gabie van Heuven              De Treffers              37.26 9403724      38.22           
  3. Desiree Peltenburg            Zegenwerp                39.51 9403304      40.39           
  4. Josie Cheung                  De Treffers                 NT              47.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 25m rugslag                     Gebjr 2003 - 2004
23-10-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Somers                  Zegenwerp                36.66 04LuSom      32.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 3 en 4
23-10-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:22.58 0100541    1:25.43           
            39.69  1:25.43
  2. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp              1:41.98 0200139    1:44.14           
            50.36  1:44.14
  3. Daan van de Besselaar         Zegenwerp              1:48.13 0200137    1:50.74           
            51.57  1:50.74
  4. Jorrit van Bakel              Zegenwerp              1:57.84 0101711    1:56.37           
            53.01  1:56.37
  5. Wiebe Sijpkens                Zegenwerp              2:05.64 0200457    2:00.78           
            59.17  2:00.78
  6. Thomas Somers                 Zegenwerp              2:09.46 0101465    2:01.80           
            56.61  2:01.80
  7. Dimo Devetzis                 Zegenwerp              2:13.75 0102301    2:19.70           
          1:07.61  2:19.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 5 en 6
23-10-2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Tuyl                 De Treffers            1:17.86 9900425    1:17.00           
            37.62  1:17.00
  2. Lars Hurks                    TRB/RES                1:19.10 9901667    1:23.70           
            39.64  1:23.70
  3. Sander Somers                 Zegenwerp              1:28.12 9900951    1:29.35           
            42.76  1:29.35
  4. Pepijn Six                    Zegenwerp              1:33.42 9902281    1:35.33           
            45.75  1:35.33
  5. Casper Bolkenbaas             TRB/RES                1:53.80 0002591    1:42.86           
            48.72  1:42.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m vrije slag                      Junioren 1 en 2
23-10-2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thijs Verreck                 De Treffers            1:23.40 9701915    1:17.00           
            36.15  1:17.00
  2. Tim van Grunsven              De Treffers            1:30.61 9804535    1:27.03           
            41.27  1:27.03


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m vrije slag                      Junioren 3 en 4
23-10-2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richie van Empel              Zegenwerp              1:03.27 9603631    1:02.96           
            29.65  1:02.96
  2. Soufyan Mazouz                TRB/RES                1:07.85 9605185    1:06.34 FJ 2      
            30.90  1:06.34
     Wilko Heemskerk               De Treffers            1:06.28 9504322    1:06.34 FJ 1      
            32.54  1:06.34
  4. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:12.00 9601437    1:06.83           
            31.89  1:06.83
  5. Bram van Heuven               De Treffers                 NT 9600523    1:08.31           
            31.55  1:08.31
  6. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:08.70 9504127    1:11.16           
            33.64  1:11.16
  7. Martijn Bolkenbaas            TRB/RES                1:15.81 9602651    1:13.27           
            34.61  1:13.27


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m vrije slag                    Gebjr 1986 - 1992
23-10-2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Engels                 Zegenwerp                59.01 9201985      58.94           
            28.21    58.94





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m vlinderslag           Minioren 5 en junioren 1
23-10-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Goossens                Z&PV Nuenen                 NT 0003128    1:37.63           
            43.48  1:37.63
  2. Lené Doomen                   TRB/RES                     NT 0001330    1:43.11           
            44.80  1:43.11
  3. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:41.36 0000614    1:45.10           
            45.53  1:45.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                     Junioren 2 en 3
23-10-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lenny van Tuyl                De Treffers            1:47.95 9702636    1:28.40           
            41.43  1:28.40
  2. Denise van Kessel             Nautilus               1:32.11 9802278    1:31.60           
            42.38  1:31.60
  3. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:34.08 9702556    1:35.55           
            41.04  1:35.55
  4. Rosalie Derks                 Z&PV Nuenen            1:43.02 9804316    1:44.47           
            45.57  1:44.47


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                        Jeugd 1 en 2
23-10-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                1:23.47 9503820    1:20.06           
            36.56  1:20.06
  2. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:27.39 9603628    1:27.37           
            39.76  1:27.37
  3. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:40.22 9606048    1:33.24           
            43.61  1:33.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 100m vlinderslag                   Gebjr 1986 - 1994
23-10-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:15.13 9403308    1:14.18           
            34.49  1:14.18
  2. Nienke van Zoggel             De Treffers            1:25.17 9004810    1:29.19           
            39.72  1:29.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 50m schoolslag                   Gebjr 2003 - 2004
23-10-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Somers                  Zegenwerp              1:13.99 04LuSom    1:17.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 50m schoolslag                     Minioren 3 en 4
23-10-2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Somers                 Zegenwerp                54.73 0101465      54.74           
  2. Sven Passier                  De Treffers              54.61 0100637      54.95           
  3. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                56.81 0200139      55.10           
  4. Daan van de Besselaar         Zegenwerp              1:00.72 0200137    1:00.29           
  5. Wiebe Sijpkens                Zegenwerp              1:09.48 0200457    1:05.07           
 DIS Jorrit van Bakel              Zegenwerp              1:10.78 0101711    1:06.30 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Dimo Devetzis                 Zegenwerp                   NT 0102301    1:07.54 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 50m schoolslag                     Minioren 5 en 6
23-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Somers                 Zegenwerp                49.80 9900951      51.02           
  2. Lars Hurks                    TRB/RES                  51.45 9901667      52.58           
  3. Casper Bolkenbaas             TRB/RES                  59.26 0002591    1:04.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Heren, 50m schoolslag                      Junioren 1 en 2
23-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alain Vogels                  Z&PV Nuenen              43.16 9701835      39.74           
  2. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              46.21 9701099      44.98           
  3. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                  43.91 9800995      45.42           
  4. Tim van Grunsven              De Treffers              54.08 9804535      53.37           
AFGE Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen              45.49 9801185                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Heren, 50m schoolslag                      Junioren 3 en 4
23-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soufyan Mazouz                TRB/RES                  37.90 9605185      36.08           
  2. Bobby Visser                  Zegenwerp                38.78 9601437      36.56           
  3. Richie van Empel              Zegenwerp                39.51 9603631      40.42           
  4. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                41.26 9504127      44.13           
  5. Martijn Bolkenbaas            TRB/RES                  42.62 9602651      44.68           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Heren, 50m schoolslag                         Jeugd 1 en 2
23-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern Hoeven                   Zegenwerp                   NT 9301773      36.48           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Heren, 50m schoolslag                    Gebjr 1986 - 1992
23-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin van Gulik               TRB/RES                  31.57 9001061      32.73           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Heren, 50m schoolslag                       1985 en eerder
23-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Berend Geurts                 Z&PV Nuenen              40.76 6201121      41.13           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Meisjes, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
23-10-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam van Nunen                 Nautilus                 37.88 0100036      37.31           
  2. Lonneke Kampman               Zegenwerp                37.54 0100146      38.48           
  3. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              42.00 0100434      41.54           
  4. Belinda Senadim               Nautilus                 53.36 0102180      52.48           
  5. Kim de Laat                   Zegenwerp                   NT 0102824      54.54           
  6. Jessie van de Laak            Zegenwerp                   NT 0102796    1:11.17           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Meisjes, 50m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
23-10-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Goossens                Z&PV Nuenen              34.57 0003128      36.32           
  2. Lana Breman                   Nautilus                 38.88 0000300      40.76           
  3. Jonne Verhallen               De Treffers              45.72 9904438      43.61           
  4. Dionne Paridaans              Zegenwerp                47.70 0002382      50.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Dames, 50m vrije slag                      Junioren 2 en 3
23-10-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isa van Helvoirt              De Treffers              31.89 9704148      31.78           
  2. Caya de Leeuw van Weenen      De Treffers              33.09 9704866      31.80           
  3. Daniek Peppenster             TRB/RES                  34.13 9702916      33.45           
  4. Myra Breman                   Nautilus                 35.56 9801780      35.26           
  5. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              35.79 9702556      35.51           
  6. Sofie de Leeuw van Weenen     De Treffers              39.78 9803948      38.25           
  7. Eva van Creij                 De Treffers              43.19 9804588      41.48           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Dames, 50m vrije slag                         Jeugd 1 en 2
23-10-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                  29.27 9503820      29.86           
  2. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                30.79 9605190      30.57           
  3. Manouschka van Beek           Zegenwerp                31.45 9603628      31.54 FJ 1      
     Eva Karapanagiotis            TRB/RES                  32.42 9506214      31.54 FJ 2      
  5. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              31.13 9604004      31.89           
     Renate Peppenster             TRB/RES                  32.04 9604298      31.89           
  7. Manon van Lith                Zegenwerp                32.67 9605544      33.30           
  8. Daphne Portegijs              Zegenwerp                32.95 9504814      33.80           
  9. Amy Bessem                    Nautilus                 34.25 9604048      35.01           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Dames, 50m vrije slag                    Gebjr 1986 - 1994
23-10-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley Pardoel             Nautilus                 30.42 9401646      30.58           
  2. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen              31.31 9006018      32.38           
  3. Desiree Peltenburg            Zegenwerp                33.20 9403304      34.09           
  4. Josie Cheung                  De Treffers                 NT              41.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 3 en 4
23-10-2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:36.06 0100541    1:43.64           
          1:43.64
  2. Daan van de Besselaar         Zegenwerp              2:11.29 0200137    2:06.54           
          2:06.54
  3. Wiebe Sijpkens                Zegenwerp                   NT 0200457    2:29.13           
          2:29.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 5 en 6
23-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Tuyl                 De Treffers            1:37.42 9900425    1:31.51           
          1:31.51
  2. Sander Somers                 Zegenwerp              1:40.22 9900951    1:40.90           
          1:40.90
  3. Lars Hurks                    TRB/RES                1:40.76 9901667    1:41.33           
          1:41.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 100m wisselslag                      Junioren 1 en 2
23-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alain Vogels                  Z&PV Nuenen            1:24.15 9701835    1:19.72           
          1:19.72
  2. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                1:25.39 9800995    1:29.68           
          1:29.68
  3. Thijs Verreck                 De Treffers            1:35.97 9701915    1:35.49           
          1:35.49
AFGE Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            1:20.04 9801185                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 100m wisselslag                      Junioren 3 en 4
23-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soufyan Mazouz                TRB/RES                1:14.80 9605185    1:14.59           
          1:14.59
  2. Richie van Empel              Zegenwerp              1:15.64 9603631    1:15.86           
          1:15.86
  3. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:20.61 9601437    1:17.51           
          1:17.51
  4. Bram van Heuven               De Treffers                 NT 9600523    1:18.87           
          1:18.87
  5. Wilko Heemskerk               De Treffers            1:25.56 9504322    1:19.86           
          1:19.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 100m wisselslag                         Jeugd 1 en 2
23-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:09.62 9301773    1:11.76           
          1:11.76


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 100m wisselslag                    Gebjr 1986 - 1992
23-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:13.29 9201985    1:15.96           
          1:15.96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Meisjes, 100m rugslag             Minioren 5 en junioren 1
23-10-2010 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:22.26 0000614    1:27.70           
            43.36  1:27.70
  2. Lené Doomen                   TRB/RES                1:33.58 0001330    1:34.07           
            46.51  1:34.07
  3. Robin Goossens                Z&PV Nuenen            1:34.31 0003128    1:37.65           
            48.82  1:37.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                       Dames, 100m rugslag                       Junioren 2 en 3
23-10-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lenny van Tuyl                De Treffers            1:23.86 9702636    1:23.07           
            40.98  1:23.07
  2. Daniek Peppenster             TRB/RES                1:29.57 9702916    1:26.32           
            42.33  1:26.32
  3. Isa van Helvoirt              De Treffers            1:24.13 9704148    1:28.08           
            43.67  1:28.08
  4. Rosalie Derks                 Z&PV Nuenen            1:28.83 9804316    1:32.67           
            46.23  1:32.67


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                       Dames, 100m rugslag                          Jeugd 1 en 2
23-10-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            1:19.05 9604004    1:21.21           
            39.70  1:21.21
  2. Renate Peppenster             TRB/RES                1:21.91 9604298    1:22.16           
            40.60  1:22.16
  3. Manon van Lith                Zegenwerp              1:22.26 9605544    1:22.89           
            41.73  1:22.89
  4. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:37.71 9606048    1:30.86           
            45.73  1:30.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                       Dames, 100m rugslag                     Gebjr 1986 - 1994
23-10-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:20.10 9403308    1:18.47           
            38.31  1:18.47
  2. Nienke van Zoggel             De Treffers            1:18.04 9004810    1:18.95           
            38.54  1:18.95
  3. Gabie van Heuven              De Treffers            1:22.08 9403724    1:22.11           
            39.13  1:22.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Gemengd, 4 x 50m vrije slag                 Gebjr 2001 - 2003
23-10-2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Zegenwerp 1                   Zegenwerp              3:03.45                    EA        
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Tygo van Empel, 01                         Luc van Eijndhoven, 02
        Daan van de Besselaar, 02                  Kim de Laat, 01
            36.79





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 4 x 50m vrije slag                     1998 en eerder
23-10-2010 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              1:53.89            1:58.04           
        Jeffrey Poirters, 95                       Bern Hoeven, 93
        Bobby Visser, 96                           Stefan Engels, 92
            31.92  1:58.04

AFGE Nuenen 1                      Z&PV Nuenen            2:06.87                              
        Joeri Phaff, 97                            Tobias Geurts, 98
        Alain Vogels, 97                           Berend Geurts, 62




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Dames, 4 x 50m wisselslag                      Senioren Open
23-10-2010 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:20.42            2:22.54           
        Robin Hilgerdenaar, 96                     Tamarah van der Pasch, 94
        Desiree Peltenburg, 94                     Daphne Portegijs, 95
            35.17  2:22.54

  2. Nuenen 1                      Z&PV Nuenen            2:30.22            2:34.57           
        Lindy Consemulder, 90                      Jessica Manders, 96
        Laura van Erp, 96                          Rosalie Derks, 98
            40.60  2:34.57

  3. De Treffers 2                 De Treffers            2:41.66            2:35.66           
        Gabie van Heuven, 94                       Lenny van Tuyl, 97
        Isa van Helvoirt, 97                       Caya de Leeuw van Weenen, 97
            39.25  2:35.66




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 100m schoolslag                     Minioren 3 en 4
24-10-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:51.33 0100541    1:52.71           
            52.24  1:52.71
  2. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp              2:01.50 0200139    2:01.04           
            58.60  2:01.04
  3. Thomas Somers                 Zegenwerp              1:59.99 0101465    2:01.32           
            57.98  2:01.32
  4. Daan van de Besselaar         Zegenwerp              2:12.70 0200137    2:08.74           
          1:01.74  2:08.74
  5. Wiebe Sijpkens                Zegenwerp                   NT 0200457    2:20.02           
          1:09.21  2:20.02
  6. Rick Vermeulen                Zegenwerp              2:40.57 0100777    2:28.02           
          1:09.83  2:28.02
 DIS Dimo Devetzis                 Zegenwerp                   NT 0102301    2:18.02 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:06.51  2:18.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Jongens, 100m schoolslag                     Minioren 5 en 6
24-10-2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Tuyl                 De Treffers            1:45.90 9900425    1:43.37           
            50.43  1:43.37
  2. Sander Somers                 Zegenwerp              1:46.94 9900951    1:47.52           
            52.09  1:47.52
AFGE Pepijn Six                    Zegenwerp              2:00.54 9902281                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Heren, 100m schoolslag                      Junioren 3 en 4
24-10-2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:16.16 9502293    1:15.24           
            35.36  1:15.24
  2. Soufyan Mazouz                TRB/RES                1:20.58 9605185    1:20.42           
            37.80  1:20.42
  3. Richie van Empel              Zegenwerp              1:23.97 9603631    1:24.30           
            40.55  1:24.30
  4. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:29.22 9504127    1:31.12           
            42.86  1:31.12
  5. Patrick van den Berg          De Treffers            1:40.54 9504963    1:42.83           
            46.18  1:42.83


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Heren, 100m schoolslag                    Gebjr 1986 - 1992
24-10-2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan Stegeman           De Treffers            1:17.34 8704995    1:20.10           
            37.47  1:20.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Meisjes, 25m vrije slag                   Gebjr 2003 - 2004
24-10-2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit Vermeulen               Zegenwerp                   NT 0300602      30.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Meisjes, 50m vlinderslag                     Minioren 3 en 4
24-10-2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam van Nunen                 Nautilus                 44.80 0100036      43.02           
  2. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              48.69 0100434      45.22           
  3. Lonneke Kampman               Zegenwerp                49.86 0100146      49.00           
  NG Leen Hendrikx                 OZV                         NT OZV/241/                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Meisjes, 50m vlinderslag            Minioren 5 en junioren 1
24-10-2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Madelon Pijnenburg            De Treffers              43.05 9903862      39.68           
  2. Marte Driesen                 OZV                      40.15 OZV/214/     41.09           
  3. Robin Goossens                Z&PV Nuenen              43.27 0003128      41.15           
  4. Lené Doomen                   TRB/RES                  43.57 0001330      41.52           
  5. Lana Breman                   Nautilus                 49.06 0000300      49.62           
  6. Jonne Verhallen               De Treffers              52.40 9904438      50.82           
  7. Dionne Paridaans              Zegenwerp                57.15 0002382      58.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                     Dames, 50m vlinderslag                      Junioren 2 en 3
24-10-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen              33.48 9702866      34.99           
  2. Isa van Helvoirt              De Treffers              35.20 9704148      35.41           
  3. Rosalie Derks                 Z&PV Nuenen              41.42 9804316      39.68           
  4. Denise van Kessel             Nautilus                 40.47 9802278      39.70           
  5. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              39.00 9702556      39.83           
  6. Daniek Peppenster             TRB/RES                  41.10 9702916      40.69           
  7. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              39.31 9702982      41.25           
  8. Emmeke Arends                 De Waalstroom            44.48 9801998      42.03           
  9. Myra Breman                   Nautilus                 43.01 9801780      43.93           
 10. Eva van Creij                 De Treffers              52.74 9804588      48.02           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                     Dames, 50m vlinderslag                         Jeugd 1 en 2
24-10-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                  32.54 9503820      32.51           
  2. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              33.90 9604004      34.40           
  3. Manouschka van Beek           Zegenwerp                36.75 9603628      35.05           
  4. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                  35.59 9506214      35.45           
  5. Renate Peppenster             TRB/RES                  35.87 9604298      36.29           
  6. Dorien Reynders               OZV                      39.87 OZV/179/     39.89           
  7. Daphne Portegijs              Zegenwerp                38.59 9504814      41.03           
  8. Amy Bessem                    Nautilus                 46.57 9604048      41.47           
  9. Daniela Riitano               BZV 's-Hertogenbosch     41.47 9506092      41.54           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                     Dames, 50m vlinderslag                    Gebjr 1986 - 1994
24-10-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cindy Hendriks                De Waalstroom            30.86 9207672      31.18           
  2. Vera Hendriks                 De Waalstroom            34.23 9405270      33.50           
  3. Emma Verhoeven                Zegenwerp                32.40 9303326      35.15           
  4. Marlijn Mulders               De Treffers              35.86 8803114      35.40           
  5. Alja Huibers                  De Waalstroom            37.43 9101352      36.28           
  6. Annemijn van Grinsven         BZV 's-Hertogenbosch     36.13 8801450      36.96           
  7. Desiree Peltenburg            Zegenwerp                39.58 9403304      39.04           
  8. Mariska Eerdekens             OZV                      41.58 OZV/215/     45.06           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                     Dames, 50m vlinderslag                       1985 en eerder
24-10-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van Hassel              BZV 's-Hertogenbosch     34.62 8302552      36.27           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                      Jongens, 50m rugslag                     Gebjr 2003 - 2004
24-10-2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Somers                  Zegenwerp              1:08.70 04LuSom    1:09.55 F1        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Jongens, 50m rugslag                       Minioren 3 en 4
24-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Passier                  De Treffers              55.46 0100637      52.72 F2        
     Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                52.13 0200139      52.72 F1        
  3. Antoine van Dreumel           De Waalstroom          1:01.21 0200187      54.67           
  4. Daan van de Besselaar         Zegenwerp                57.81 0200137      57.18           
  5. Thomas Somers                 Zegenwerp              1:00.53 0101465      58.56           
  6. Bart Arends                   De Waalstroom          1:01.76 0200761      58.85           
  7. Rick Vermeulen                Zegenwerp              1:01.96 0100777    1:01.33           
  8. Wiebe Sijpkens                Zegenwerp              1:12.84 0200457    1:09.55 F2        
  9. Dimo Devetzis                 Zegenwerp              1:15.41 0102301    1:11.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Jongens, 50m rugslag                       Minioren 5 en 6
24-10-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Okke Jansen                   De Waalstroom            43.23 0002475      41.27           
  2. Sander Somers                 Zegenwerp                44.67 9900951      41.64           
  3. Lars Hurks                    TRB/RES                  45.87 9901667      42.64           
  4. Mick Mendes                   OZV                      48.59 OZV/228/     44.96           
  5. Thijs Loman                   OZV                      47.87 OZV/234/     46.63 F2        
     Toon Rubens                   OZV                      47.60 OZV/242/     46.63 F1        
  7. Casper Bolkenbaas             TRB/RES                  48.60 0002591      48.79           
  8. Jasper Arends                 De Waalstroom            46.76 0001529      50.45           
  9. Thijs Arends                  De Waalstroom            51.62 0001851      54.36           
AFGE Pepijn Six                    Zegenwerp                51.52 9902281                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                       Heren, 50m rugslag                        Junioren 1 en 2
24-10-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              38.73 9701099      37.99           
  2. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen              38.89 9701837      38.55           
  3. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                  40.44 9800995      41.21           
  4. Jasper Davids                 OZV                      40.75 OZV/218/     41.35           
  5. Joos Cuypers                  OZV                      45.87 OZV/236/     44.17           
  6. Klaas Collin                  OZV                         NT OZV/239/     46.00           
AFGE Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen              36.28 9801185                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                       Heren, 50m rugslag                        Junioren 3 en 4
24-10-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soufyan Mazouz                TRB/RES                  37.04 9605185      34.59           
  2. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen              37.69 9502291      36.19           
  3. Marco Hoogenraad              BZV 's-Hertogenbosch     39.13 9503051      36.48           
  4. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                33.48 9504127      36.66           
  5. Martijn Bolkenbaas            TRB/RES                  39.98 9602651      37.90           
  6. Patrick van den Berg          De Treffers              47.57 9504963      46.54           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                       Heren, 50m rugslag                           Jeugd 1 en 2
24-10-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern Hoeven                   Zegenwerp                32.23 9301773      32.96           
  2. Jeffrey Duif                  BZV 's-Hertogenbosch     36.20 9401365      35.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                       Heren, 50m rugslag                      Gebjr 1986 - 1992
24-10-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hermie Minkels                BZV 's-Hertogenbosch     28.03 8702249      27.83           
  2. Robin van Gulik               TRB/RES                  29.90 9001061      30.39           
  3. Stefan Engels                 Zegenwerp                33.11 9201985      34.17           
  4. Christiaan Peppenster         TRB/RES                  35.82 9207007      36.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                       Heren, 50m rugslag                         1985 en eerder
24-10-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Spijkerboer              Nautilus                 29.00 8101589      28.55           
  2. Berend Geurts                 Z&PV Nuenen              38.13 6201121      35.63           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                      Meisjes, 25m rugslag                     Gebjr 2003 - 2004
24-10-2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit Vermeulen               Zegenwerp                44.97 0300602      36.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 3 en 4
24-10-2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim de Laat                   Zegenwerp                   NT 0102824    1:55.15           
            54.93  1:55.15
  2. Belinda Senadim               Nautilus               2:09.80 0102180    1:55.35           
            52.70  1:55.35
  3. Jessie van de Laak            Zegenwerp                   NT 0102796    2:14.73           
          2:14.73
  NG Leen Hendrikx                 OZV                    1:43.78 OZV/241/                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                    Meisjes, 100m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
24-10-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:17.07 0000614    1:17.49           
            36.96  1:17.49
  2. Lené Doomen                   TRB/RES                1:21.55 0001330    1:20.39           
            39.66  1:20.39
  3. Robin Goossens                Z&PV Nuenen            1:18.09 0003128    1:20.71           
            37.41  1:20.71
  4. Marte Driesen                 OZV                    1:22.98 OZV/214/   1:22.03           
            40.42  1:22.03
  5. Daphne Helsper                De Waalstroom          1:36.73 9904100    1:29.94           
            41.16  1:29.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 100m vrije slag                      Junioren 2 en 3
24-10-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen            1:09.88 9702866    1:10.34           
            33.85  1:10.34
  2. Isa van Helvoirt              De Treffers            1:09.86 9704148    1:10.43           
            34.90  1:10.43
  3. Lenny van Tuyl                De Treffers            1:11.04 9702636    1:13.43           
            35.71  1:13.43
  4. Daniek Peppenster             TRB/RES                1:14.41 9702916    1:14.75 F1        
            36.02  1:14.75
  5. Rosalie Derks                 Z&PV Nuenen            1:16.18 9804316    1:17.40           
            36.65  1:17.40
  6. Echica Pijnenburg             De Treffers            1:17.14 9705534    1:17.88           
            37.47  1:17.88
  7. Robinn Van Mierlo             OZV                    1:19.15 OZV/210/   1:18.54           
            38.45  1:18.54
  8. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:18.64 9702556    1:19.67           
            37.81  1:19.67
  9. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:25.14 9801998    1:23.48           
            41.23  1:23.48
 10. Sofie de Leeuw van Weenen     De Treffers            1:24.16 9803948    1:26.25           
            39.42  1:26.25
 11. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:46.23 9800480    1:46.93           
            51.71  1:46.93
AFGE Steffi Kieboom                TRB/RES                1:13.48 9701620                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 100m vrije slag                         Jeugd 1 en 2
24-10-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:02.99 9504592    1:02.39           
            30.54  1:02.39
  2. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                1:04.32 9503820    1:04.77           
            31.55  1:04.77
  3. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:05.01 9505044    1:05.85           
            32.11  1:05.85
  4. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:09.20 9606048    1:08.76           
            33.27  1:08.76
  5. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:10.09 9603628    1:09.18           
            32.88  1:09.18
  6. Renate Peppenster             TRB/RES                1:10.43 9604298    1:09.75           
            33.72  1:09.75
  7. Manon van Lith                Zegenwerp              1:15.36 9605544    1:10.99           
            34.04  1:10.99
  8. Amy Kieboom                   TRB/RES                1:10.41 9502580    1:12.27           
            34.55  1:12.27
  9. Daniela Riitano               BZV 's-Hertogenbosch   1:18.17 9506092    1:14.36           
            34.86  1:14.36
 10. Dorien Reynders               OZV                    1:13.93 OZV/179/   1:14.75 F2        
            35.79  1:14.75
 11. Daphne Portegijs              Zegenwerp              1:17.45 9504814    1:16.23           
            37.92  1:16.23


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 100m vrije slag                    Gebjr 1986 - 1994
24-10-2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera Hendriks                 De Waalstroom          1:03.85 9405270    1:03.34           
            30.72  1:03.34
  2. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:02.73 9403308    1:03.71           
            30.77  1:03.71
  3. Michelle Franssen             OZV                    1:06.80 OZV/191/   1:06.43           
            32.17  1:06.43
  4. Karin Verbeek                 Nautilus               1:05.42 9201848    1:07.51           
            32.92  1:07.51
  5. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:05.63 9303326    1:07.55           
            32.99  1:07.55
  6. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:06.47 9307192    1:07.57           
            32.40  1:07.57
  7. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:09.34 9101352    1:09.54           
            33.89  1:09.54
  8. Nienke van Zoggel             De Treffers            1:08.99 9004810    1:10.99           
            33.65  1:10.99
  9. Desiree Peltenburg            Zegenwerp              1:13.98 9403304    1:13.84           
            35.52  1:13.84
 10. Mariska Eerdekens             OZV                    1:18.79 OZV/215/   1:16.65           
            36.99  1:16.65
 11. Veerle Sauvé                  TRB/RES                1:13.02 9304400    1:16.74           
            35.86  1:16.74
 12. Fardau Lettinga               De Waalstroom          1:18.22 9405364    1:18.85           
            38.25  1:18.85



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                    Jongens, 25m vlinderslag                   Gebjr 2003 - 2004
24-10-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Somers                  Zegenwerp                   NT 04LuSom      41.58           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                    Jongens, 100m vlinderslag                    Minioren 3 en 4
24-10-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp                   NT 0100541    1:55.92           
            51.69  1:55.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                    Jongens, 100m vlinderslag                    Minioren 5 en 6
24-10-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Tuyl                 De Treffers                 NT 9900425    1:40.42           
            48.20  1:40.42
  2. Joost Geerdink                De Waalstroom               NT 0002467    2:01.48           
            52.44  2:01.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                     Heren, 100m vlinderslag                     Junioren 1 en 2
24-10-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                1:30.13 9800995    1:31.68           
            41.21  1:31.68
  2. Jasper Davids                 OZV                    1:45.60 OZV/218/   1:43.71           
            46.76  1:43.71


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                     Heren, 100m vlinderslag                     Junioren 3 en 4
24-10-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Richie van Empel              Zegenwerp              1:17.88 9603631    1:18.58           
            36.11  1:18.58
  2. Soufyan Mazouz                TRB/RES                1:39.96 9605185    1:23.29           
            38.57  1:23.29


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                     Heren, 100m vlinderslag                        Jeugd 1 en 2
24-10-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:10.94 9301773    1:10.74           
            30.33  1:10.74
  2. Jeffrey Duif                  BZV 's-Hertogenbosch   1:11.26 9401365    1:13.41           
            33.48  1:13.41


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                     Heren, 100m vlinderslag                   Gebjr 1986 - 1992
24-10-2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin van Gulik               TRB/RES                     NT 9001061    1:04.82           
            28.94  1:04.82
  2. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:13.81 9201985    1:15.13           
            33.04  1:15.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                     Meisjes, 50m schoolslag                   Gebjr 2003 - 2004
24-10-2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit Vermeulen               Zegenwerp              1:40.12 0300602    1:29.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Meisjes, 50m schoolslag                     Minioren 3 en 4
24-10-2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam van Nunen                 Nautilus                 48.43 0100036      47.96           
  2. Lonneke Kampman               Zegenwerp                50.37 0100146      49.36           
  3. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              51.44 0100434      51.36           
  4. Belinda Senadim               Nautilus                 56.80 0102180      52.99           
  5. Kim de Laat                   Zegenwerp                57.75 0102824      58.46           
  6. Jessie van de Laak            Zegenwerp              1:06.55 0102796    1:02.11           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                     Meisjes, 50m schoolslag            Minioren 5 en junioren 1
24-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Madelon Pijnenburg            De Treffers              47.69 9903862      48.27           
  2. Lana Breman                   Nautilus                 49.07 0000300      51.03           
  3. Daphne Helsper                De Waalstroom            51.95 9904100      51.64           
  4. Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen              53.75 0002388      52.96           
  5. Jonne Verhallen               De Treffers              57.22 9904438      54.17           
  6. Dionne Paridaans              Zegenwerp              1:01.45 0002382    1:01.37           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                      Dames, 50m schoolslag                      Junioren 2 en 3
24-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              43.80 9702982      43.68           
  2. Myra Breman                   Nautilus                 43.84 9801780      45.48           
  3. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              45.79 9702556      45.87           
  4. Denise van Kessel             Nautilus                 47.19 9802278      47.21           
  5. Eva van Creij                 De Treffers              47.78 9804588      47.45           
  6. Daniek Peppenster             TRB/RES                  49.86 9702916      47.86           
  7. Sofie de Leeuw van Weenen     De Treffers              51.24 9803948      48.58           
  8. Robinn Van Mierlo             OZV                      52.41 OZV/210/     49.74           
  9. Rixt Lettinga                 De Waalstroom            58.00 9800480      59.01           
AFGE Steffi Kieboom                TRB/RES                  45.61 9701620                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                      Dames, 50m schoolslag                         Jeugd 1 en 2
24-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              36.83 9504592      37.93           
  2. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                  40.29 9503820      40.39           
     Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                40.47 9605190      40.39           
  4. Amy Kieboom                   TRB/RES                  40.68 9502580      40.40           
  5. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                  41.36 9506214      41.01           
  6. Daniela Riitano               BZV 's-Hertogenbosch     41.28 9506092      41.41 F1        
  7. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              41.61 9604004      41.99           
  8. Amy Bessem                    Nautilus                 41.16 9604048      42.18           
  9. Manouschka van Beek           Zegenwerp                42.62 9603628      42.19           
 10. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen              44.80 9606048      43.86           
 11. Manon van Lith                Zegenwerp                45.13 9605544      44.16           
 12. Renate Peppenster             TRB/RES                  45.16 9604298      44.86           
 13. Daphne Portegijs              Zegenwerp                45.44 9504814      46.70           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                      Dames, 50m schoolslag                    Gebjr 1986 - 1994
24-10-2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlijn Mulders               De Treffers              39.50 8803114      40.16           
  2. Karin Verbeek                 Nautilus                 39.50 9201848      40.37           
  3. Cindy Hendriks                De Waalstroom            40.23 9207672      40.74           
  4. Desiree Peltenburg            Zegenwerp                40.66 9403304      41.41 F2        
  5. Michelle Franssen             OZV                      43.93 OZV/191/     42.47           
  6. Veerle Sauvé                  TRB/RES                  40.29 9304400      42.81           
  7. Alja Huibers                  De Waalstroom            45.61 9101352      43.76           
  8. Fardau Lettinga               De Waalstroom            44.19 9405364      45.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                     Jongens, 50m vrije slag                   Gebjr 2003 - 2004
24-10-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Somers                  Zegenwerp              1:12.21 04LuSom    1:10.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
24-10-2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan van de Besselaar         Zegenwerp                48.64 0200137      45.64           
  2. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                47.42 0200139      45.90           
  3. Sven Passier                  De Treffers              45.57 0100637      46.20           
  4. Antoine van Dreumel           De Waalstroom            56.72 0200187      53.28           
  5. Wiebe Sijpkens                Zegenwerp                57.08 0200457      53.90           
  6. Thomas Somers                 Zegenwerp                50.58 0101465      55.73           
  7. Bart Arends                   De Waalstroom          1:07.80 0200761      57.10           
  8. Rick Vermeulen                Zegenwerp                56.78 0100777      58.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 5 en 6
24-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mick Mendes                   OZV                      37.70 OZV/228/     36.83           
  2. Lars Hurks                    TRB/RES                  35.73 9901667      37.13           
  3. Okke Jansen                   De Waalstroom            37.06 0002475      37.68           
  4. Sander Somers                 Zegenwerp                37.43 9900951      38.07           
  5. Toon Rubens                   OZV                      41.16 OZV/242/     39.14           
  6. Thijs Loman                   OZV                      39.02 OZV/234/     40.11           
  7. Joost Geerdink                De Waalstroom            41.42 0002467      42.68           
  8. Jasper Arends                 De Waalstroom            44.53 0001529      44.64           
  9. Casper Bolkenbaas             TRB/RES                  44.55 0002591      48.79           
 10. Thijs Arends                  De Waalstroom            50.13 0001851      50.36           
AFGE Pepijn Six                    Zegenwerp                39.85 9902281                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Heren, 50m vrije slag                      Junioren 1 en 2
24-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              32.26 9701099      31.20 F2        
  2. Stefan van de Wijdeven        TRB/RES                  33.31 9800995      32.95           
  3. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen              33.20 9701837      34.64           
  4. Joos Cuypers                  OZV                      31.82 OZV/236/     35.50           
  5. Klaas Collin                  OZV                      46.63 OZV/239/     37.95           
AFGE Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen              31.50 9801185                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Heren, 50m vrije slag                      Junioren 3 en 4
24-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris Willems                 Z&PV Nuenen              28.08 9502293      27.29           
  2. Tom van Leeuwen               Z&PV Nuenen              28.43 9502291      29.12           
  3. Marco Hoogenraad              BZV 's-Hertogenbosch     29.61 9503051      29.95           
  4. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                30.11 9504127      31.57           
  5. Martijn Bolkenbaas            TRB/RES                  32.50 9602651      32.80           
  6. Patrick van den Berg          De Treffers              36.68 9504963      37.72           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Heren, 50m vrije slag                         Jeugd 1 en 2
24-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern Hoeven                   Zegenwerp                26.18 9301773      26.67           
  2. Jeffrey Duif                  BZV 's-Hertogenbosch     29.70 9401365      29.56           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Heren, 50m vrije slag                    Gebjr 1986 - 1992
24-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin van Gulik               TRB/RES                  25.75 9001061      26.51           
  2. Stefan Engels                 Zegenwerp                27.49 9201985      27.10           
  3. Sebastiaan Stegeman           De Treffers              31.89 8704995      31.20 F1        
  4. Christiaan Peppenster         TRB/RES                  30.64 9207007      34.74           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Heren, 50m vrije slag                       1985 en eerder
24-10-2010 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Berend Geurts                 Z&PV Nuenen              29.66 6201121      29.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                    Meisjes, 100m wisselslag                     Minioren 3 en 4
24-10-2010 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam van Nunen                 Nautilus               1:33.94 0100036    1:35.00           
            45.14  1:35.00
  NG Leen Hendrikx                 OZV                    1:54.58 OZV/241/                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                    Meisjes, 100m wisselslag            Minioren 5 en junioren 1
24-10-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:26.51 0000614    1:26.13           
          1:26.13
  2. Robin Goossens                Z&PV Nuenen            1:28.40 0003128    1:28.60           
          1:28.60
  3. Lené Doomen                   TRB/RES                1:31.92 0001330    1:32.69           
          1:32.69
  4. Marte Driesen                 OZV                    1:27.86 OZV/214/   1:33.32           
          1:33.32
  5. Daphne Helsper                De Waalstroom          1:49.10 9904100    1:40.32           
          1:40.32
  6. Lana Breman                   Nautilus               1:40.44 0000300    1:40.73           
          1:40.73
  7. Dionne Paridaans              Zegenwerp              2:05.32 0002382    2:03.94           
          2:03.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                     Dames, 100m wisselslag                      Junioren 2 en 3
24-10-2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Stevens                 Z&PV Nuenen            1:20.81 9702866    1:20.36           
          1:20.36
  2. Isa van Helvoirt              De Treffers            1:21.11 9704148    1:22.11           
          1:22.11
  3. Lenny van Tuyl                De Treffers            1:30.14 9702636    1:24.72           
          1:24.72
  4. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            1:25.81 9702982    1:27.81           
          1:27.81
  5. Myra Breman                   Nautilus               1:28.85 9801780    1:30.78           
          1:30.78
  6. Echica Pijnenburg             De Treffers            1:31.63 9705534    1:30.89           
          1:30.89
  7. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:29.08 9702556    1:31.54           
          1:31.54
  8. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:33.93 9801998    1:34.07           
          1:34.07
  9. Denise van Kessel             Nautilus               1:31.99 9802278    1:36.32           
          1:36.32
 10. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:57.39 9800480    2:04.22           
          2:04.22
 DIS Robinn Van Mierlo             OZV                    1:33.62 OZV/210/   1:34.29 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:34.29
AFGE Steffi Kieboom                TRB/RES                1:29.26 9701620                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                     Dames, 100m wisselslag                         Jeugd 1 en 2
24-10-2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:12.86 9504592    1:12.42           
          1:12.42
  2. Judith van de Wijdeven        TRB/RES                1:14.89 9503820    1:16.34           
          1:16.34
  3. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            1:19.20 9604004    1:19.32           
          1:19.32
  4. Eva Karapanagiotis            TRB/RES                1:20.67 9506214    1:19.47           
          1:19.47
  5. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:20.80 9603628    1:20.89           
          1:20.89
  6. Renate Peppenster             TRB/RES                1:20.92 9604298    1:20.98           
          1:20.98
  7. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:20.08 9505044    1:21.59           
          1:21.59
  8. Amy Kieboom                   TRB/RES                1:28.69 9502580    1:22.60           
          1:22.60
  9. Manon van Lith                Zegenwerp              1:24.55 9605544    1:23.02           
          1:23.02
 10. Laura van Erp                 Z&PV Nuenen            1:26.54 9606048    1:26.27           
          1:26.27
 11. Dorien Reynders               OZV                    1:24.67 OZV/179/   1:27.54           
          1:27.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                     Dames, 100m wisselslag                    Gebjr 1986 - 1994
24-10-2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:15.16 9207672    1:14.73           
          1:14.73
  2. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:15.67 9403308    1:16.10           
          1:16.10
  3. Michelle Franssen             OZV                    1:19.82 OZV/191/   1:18.30           
          1:18.30
  4. Nienke van Zoggel             De Treffers            1:17.18 9004810    1:20.04           
          1:20.04
  5. Marlijn Mulders               De Treffers            1:18.71 8803114    1:20.86           
          1:20.86
  6. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:23.06 9307192    1:21.01           
          1:21.01
  7. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:16.89 9303326    1:21.60           
          1:21.60
  8. Desiree Peltenburg            Zegenwerp              1:24.38 9403304    1:23.20           
          1:23.20
  9. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:23.37 9101352    1:24.33           
          1:24.33
 10. Veerle Sauvé                  TRB/RES                1:23.57 9304400    1:28.94           
          1:28.94
 11. Mariska Eerdekens             OZV                    1:28.41 OZV/215/   1:30.14           
          1:30.14
 12. Fardau Lettinga               De Waalstroom          1:31.17 9405364    1:32.72           
          1:32.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                      Jongens, 100m rugslag                      Minioren 3 en 4
24-10-2010 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:35.48 0100541    1:37.36           
          1:37.36
  2. Rick Vermeulen                Zegenwerp              2:10.72 0100777    2:17.45           
          2:17.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                      Jongens, 100m rugslag                      Minioren 5 en 6
24-10-2010 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Tuyl                 De Treffers            1:27.73 9900425    1:29.39           
            44.80  1:29.39
  2. Lars Hurks                    TRB/RES                1:41.22 9901667    1:33.71           
            45.21  1:33.71
  3. Okke Jansen                   De Waalstroom          1:30.51 0002475    1:33.94           
            47.57  1:33.94
  4. Mick Mendes                   OZV                    1:36.97 OZV/228/   1:38.00           
            46.64  1:38.00
  5. Toon Rubens                   OZV                    1:38.85 OZV/242/   1:39.52           
            50.29  1:39.52
  6. Thijs Loman                   OZV                    1:36.78 OZV/234/   1:41.26           
            51.02  1:41.26
  7. Casper Bolkenbaas             TRB/RES                2:00.64 0002591    1:46.64           
            51.02  1:46.64
  8. Joost Geerdink                De Waalstroom          1:59.21 0002467    1:55.54           
            54.64  1:55.54
AFGE Pepijn Six                    Zegenwerp              1:48.72 9902281                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                       Heren, 100m rugslag                       Junioren 1 en 2
24-10-2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen            1:23.17 9701837    1:23.65           
            41.07  1:23.65
  2. Jasper Davids                 OZV                    1:26.74 OZV/218/   1:31.04           
            43.60  1:31.04
  3. Klaas Collin                  OZV                         NT OZV/239/   1:38.60           
            48.30  1:38.60
  4. Joos Cuypers                  OZV                    1:40.17 OZV/236/   1:38.86           
            48.80  1:38.86
AFGE Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            1:18.39 9801185                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                       Heren, 100m rugslag                       Junioren 3 en 4
24-10-2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soufyan Mazouz                TRB/RES                1:17.73 9605185    1:15.29           
            36.54  1:15.29
  2. Richie van Empel              Zegenwerp              1:20.60 9603631    1:16.36           
            37.16  1:16.36
  3. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:14.89 9504127    1:20.36           
            38.80  1:20.36
  4. Martijn Bolkenbaas            TRB/RES                1:30.68 9602651    1:23.93           
            41.38  1:23.93


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                       Heren, 100m rugslag                     Gebjr 1986 - 1992
24-10-2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hermie Minkels                BZV 's-Hertogenbosch   1:00.23 8702249    1:00.51           
            28.67  1:00.51
  2. Sebastiaan Stegeman           De Treffers            1:21.04 8704995    1:21.80           
            39.89  1:21.80


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                       Heren, 100m rugslag                        1985 en eerder
24-10-2010 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Spijkerboer              Nautilus               1:04.00 8101589    1:00.06           
            29.34  1:00.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                   Gemengd, 4 x 50m wisselslag                 Gebjr 2001 - 2003
24-10-2010 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Zegenwerp 1                   Zegenwerp              3:21.37            3:48.48 EE        
        EE - Estafette wisselslag de vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag.
        Lonneke Kampman, 01                        Tygo van Empel, 01
        Daan van de Besselaar, 02                  Jessie van de Laak, 01
            45.23  3:48.48


  BM Zegenwerp 2                   Zegenwerp              3:53.26            3:52.56           
        Rick Vermeulen, 01                         Luc van Eijndhoven, 02
        Kim de Laat, 01                            Dimo Devetzis, 01
          1:04.07  3:52.56




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                   Gemengd, 4 x 50m vrije slag                        unattached
24-10-2010 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  BM OZV 1                         OZV                    2:46.00            2:40.36           
        Toon Rubens, 00                            Marte Driesen, 99
        Thijs Loman, 99                            Toon Rubens, 00
            40.29  2:40.36

  BM De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:53.14            2:54.07           
        Joost Geerdink, 00                         Jasper Arends, 00
        Thijs Arends, 00                           Okke Jansen, 00
            43.50  2:54.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                    Dames, 4 x 50m vrije slag                      Senioren Open
24-10-2010 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nuenen 1                      Z&PV Nuenen            2:00.00            2:01.36           
        Susan Teijken, 95                          Laura van Erp, 96
        Jessica Manders, 96                        Lisa Hartogs, 95
            29.00  2:01.36

  2. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:02.05            2:03.20           
        Tamarah van der Pasch, 94                  Manon van Lith, 96
        Robin Hilgerdenaar, 96                     Emma Verhoeven, 93
            29.26  2:03.20

  3. OZV 1                         OZV                    2:13.21            2:16.26           
        Robinn Van Mierlo, 97                      Mariska Eerdekens, 94
        Dorien Reynders, 96                        Michelle Franssen, 94
            34.18  2:16.26

  4. De Treffers 2                 De Treffers            2:13.73            2:16.47           
        Lenny van Tuyl, 97                         Echica Pijnenburg, 97
        Nienke van Zoggel, 90                      Isa van Helvoirt, 97
            34.21  2:16.47

  5. Nuenen 1                      Z&PV Nuenen            2:16.60            2:21.33           
        Maayke Voets, 97                           Marjolein Wijnen, 97
        Rosalie Derks, 98                          Mandy Stevens, 97
            36.81  2:21.33

 DIS De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:00.65            2:01.07 EA        
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Alja Huibers, 91                           Rebecca Thijssen, 93
        Vera Hendriks, 94                          Cindy Hendriks, 92
            32.21  2:01.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                    Heren, 4 x 50m wisselslag                     1998 en eerder
24-10-2010 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nuenen 1                      Z&PV Nuenen            2:14.08            2:18.86           
        Jeroen Schelling, 97                       Berend Geurts, 62
        Joris Willems, 95                          Tom van Leeuwen, 95
            40.29  2:18.86


  BM OZV 1                         OZV                    2:48.00            3:00.59           
        Jasper Davids, 98                          Klaas Collin, 98
        Joos Cuypers, 98                           Mick Mendes, 99
            46.93  3:00.59




SPLASH Meet Manager 11Registered to Zegenwerp