Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 2. Alle, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 25m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 25m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 5. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 6. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 2 en 3
Nr. 8. Jongens, 50m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Junioren 3 en 4
Nr. 11. Dames, 50m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 13. Alle, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 14. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 15. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 18. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 19. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 20. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 21. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 3 en 4
Nr. 22. Dames, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 23. Heren, 100m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 24. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  Minioren 5 en later


Amficup
Buitenpost, 16.10.2010


Programmanr. 1
16-10-2010 - 16:00
Gemengd, 4 x 50m vrije slag11 - 15 jaar
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Avena 2Avena2:20.482:15.24
Guido Postma
Wieneke Braaksma
97
98
31.78Jacco v/d Wal
Judith van der Brug
95
97
2.Wetterwille 1WetterwilleNT2:16.54
Matthijs Jansen
Douwina Woudwijk
96
99
32.37Lennart van Ligtenberg
Fagmar Wilpstra
95
97
3.de Granaet 1de Granaet2:18.822:17.67
Kevin de Joode
Silke Bil
98
97
33.71Jens Holdinga
Rixt-Nynke Zijlstra
95
98
4.PWC 2PWC2:30.772:28.08
Gerwin van der Kooij
Wieke Wiersma
95
98
35.08Hessel Bierma
Marije Veenstra
96
96
DISOrca 1Orca2:23.67EA
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Jeffrey van der Sluis
Esmee Del Grosso
97
95
33.72Daniel Borghardt
Marloes Drijver
97
96
DISAvena 1Avena2:27.47EA
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Werner Veltman
Raijsa Balasingham
98
97
36.33Cor Politiek
Marrit v. Aalzum
98
98
DISPWC 1PWC2:19.69EA
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Rutger Hoving
Joanke van Helden
95
95
31.68Bouke v.d. Zaag
Marijke Postma
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 2
16-10-2010 - 16:07
25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Frederik Ademade Granaet29.46030025331.32
2.Vincent Horsthuisde Granaet32.88030024731.62


<< TOP >>
Programmanr. 3
16-10-2010 - 16:08
Meisjes, 25m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Janneke BiermaPWC25.71010189224.13
2.Sigrid PafforaadAvena30.12020113025.37
3.Ineke van der MeerWetterwille26.89010075027.09
4.Wietske Ypmade GranaetNT010241827.72
5.Alies AntonidesWetterwille28.60010124629.25
6.Liya JansenWetterwille36.37020150232.07
DISIelan van MeerloWetterwilleNT020109827.11SG
SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
16-10-2010 - 16:11
Jongens, 25m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hendrik JilderdaWetterwille24.32010067323.29
2.Jesse LammersAvena28.29010068526.07
3.Olaf Jan BosscherWetterwille28.77020003728.53
4.Daniel Dijkde Granaet27.75010116129.06
5.Niek v.d. MeulenPWC34.64020064529.07
6.Marrick AlkemaPWC32.95020064331.23
7.Erwin Noordhuisde Granaet33.64020057534.59


<< TOP >>
Programmanr. 5
16-10-2010 - 16:13
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Nadine PrinsPWC39.63990473636.78
2.Nynke Anjemade Granaet40.38990147637.77
3.Fardau van der MeulenWetterwille38.98000040838.10
4.Tabitha de Haande Granaet39.39000055038.93
5.Douwina WoudwijkWetterwille39.22990118439.54
6.Femke ZijlstraOrca42.31990346441.43
7.Mayke VeltmanAvena41.81000366242.78
8.Marije ZwartOrca46.45990417645.15
9.Rosalie HooghiemstraAvena44.50000380845.44
10.Frida de VriesWetterwille46.56000216649.09
11.Daisy LangenbergPWC49.63000147449.13FJ 1
12.Mariska HiemstraWetterwille49.87990348649.13FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 6
16-10-2010 - 16:20
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Almar KleefstraWetterwille37.16990055536.68
2.Laurens TerlaakpootAvena39.67990256337.96
3.Hugo Jan BosscherWetterwille39.62000018538.56
4.Sjoerd de JongAvenaNT990390742.21
5.Folkert AlgraWetterwille41.89990147142.59
6.Gerwin de Jagerde Granaet41.93990245342.65
7.Niels de BoerWetterwille43.56990270945.75
8.Jurre van MeerloWetterwilleNT000064746.97
9.Sieberen Ademade Granaet55.16000220750.23
10.Reinout BeerdaWetterwille56.56000180354.78
11.Foeke-Jan OostenveldAvenaNT990390556.53
12.Jan NollesPWC1:02.09990381358.19


<< TOP >>
Programmanr. 7
16-10-2010 - 16:24
Meisjes, 50m rugslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Nadine SmitsOrca43.06980109841.53
2.Sanne ZijlstraOrca42.97970349241.58
3.Fagmar WilpstraWetterwille42.48970359442.32
4.Silke Bilde Granaet43.87970394243.25
5.Judith van der BrugAvena43.78970408243.68
6.Raijsa BalasinghamAvena43.45970218243.85
7.Wieneke BraaksmaAvena43.47980536245.11
8.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet45.10980145645.71
9.Marrit BeekmanOrca45.40970587446.62
10.Wieke WiersmaPWC50.14980359250.83
DISMarrit v. AalzumAvena44.51980320644.50RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMirte WijbengaOrcaNT97mwag48.64RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDagmar BosmaAvena44.679705090
AFGEMMyran KleefstraWetterwille43.509701658


<< TOP >>
Programmanr. 8
16-10-2010 - 16:29
Jongens, 50m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Kevin de Joodede Granaet38.58980037137.96
2.Guido PostmaAvena37.87970206538.45
3.Herman BuistPWC42.78980152540.76
4.Stefan RienstraWetterwille40.13970430340.84
5.Werner VeltmanAvena43.28980341743.45
6.Dimitri van de Galiënde Granaet44.52970378943.75
7.Cor PolitiekAvena48.82980427347.64
8.Lars DeinumWetterwille49.69970378349.75
DISDaniel BorghardtOrca38.06970097336.95RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJeffrey van der SluisOrca40.46970459338.49RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDaniël WestraWetterwille49.45970418946.09RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMMaarten ZuidhoornPWC1:09.529802979


<< TOP >>
Programmanr. 9
16-10-2010 - 16:36
Meisjes, 50m rugslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Esmee Del GrossoOrca41.43950652639.82
2.Marloes DrijverOrca42.48960558240.84
3.Lotte ScherpenzeelOrca46.1296lsch43.34
4.Susan Holwerdade Granaet45.81960636044.15
5.Marije VeenstraPWC46.43960622844.80
6.Joanke van HeldenPWC46.68950639245.15
7.Marijke PostmaPWC47.99960572445.35
8.Lisanne v.d. MeulenPWC50.50950641848.07
DISCathlyn SixmaAvena1:03.22960538855.68RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
16-10-2010 - 16:41
Jongens, 50m rugslagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jacco v/d WalAvena34.80950414534.79
2.Lennart van LigtenbergWetterwille35.59950195135.26FJ 1
3.Bouke v.d. ZaagPWC36.56960225535.26FJ 2
4.Jens Holdingade Granaet38.49950533738.35
5.Rutger HovingPWC39.35950366139.75
6.Eric Offengade Granaet47.70960447341.41
7.Gerwin van der KooijPWC43.96950577945.70
8.Hessel BiermaPWC47.00960225745.76
9.Jurjen de WolffAvena45.43960410748.10
DISMatthijs JansenWetterwille37.89960237938.91RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 11
16-10-2010 - 16:46
Dames, 50m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Folyanne AntumaPWC33.47930404832.13
2.Amarins Zijlstrade Granaet33.92940656633.75
3.Maaike de GrootPWC36.45910592436.22
NG.ZAMaureen Prangerde Granaet36.259003008


<< TOP >>
Programmanr. 12
16-10-2010 - 16:47
Heren, 50m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Wesley SmitPWC29.34910704329.39
2.Douwe Jan Geelhoedde Granaet30.00910698130.24
3.Tsjirk SixmaAvena32.12900267931.91


<< TOP >>
Programmanr. 13
16-10-2010 - 17:04
25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Vincent Horsthuisde Granaet26.87030024725.35
2.Frederik Ademade Granaet28.27030025328.28


<< TOP >>
Programmanr. 14
16-10-2010 - 17:05
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sigrid PafforaadAvena25.10020113019.97
2.Wietske Ypmade GranaetNT010241820.88
3.Janneke BiermaPWC21.09010189221.06
4.Ielan van MeerloWetterwilleNT020109824.46
5.Liya JansenWetterwille26.87020150225.06
6.Alies AntonidesWetterwille28.14010124625.76
7.Ineke van der MeerWetterwille29.06010075031.65


<< TOP >>
Programmanr. 15
16-10-2010 - 17:08
Jongens, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hendrik JilderdaWetterwille24.75010067320.59
2.Jesse LammersAvena22.85010068521.62
3.Daniel Dijkde Granaet21.88010116121.77
4.Niek v.d. MeulenPWC26.66020064524.63
5.Olaf Jan BosscherWetterwille24.53020003724.99
6.Erwin Noordhuisde Granaet29.55020057528.02
7.Marrick AlkemaPWC25.69020064328.93


<< TOP >>
Programmanr. 16
16-10-2010 - 17:10
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Nadine PrinsPWC47.43990473647.39
2.Fardau van der MeulenWetterwille49.64000040848.06
3.Tabitha de Haande Granaet47.40000055049.05
4.Femke ZijlstraOrca53.16990346452.39
5.Mayke VeltmanAvena53.77000366253.12
6.Rosalie HooghiemstraAvena53.17000380853.37
7.Marije ZwartOrca53.63990417654.08
8.Nynke Anjemade Granaet56.20990147654.66
9.Daisy LangenbergPWC56.61000147456.19
10.Frida de VriesWetterwille1:00.66000216658.73
11.Mariska HiemstraWetterwille1:04.5699034861:02.94
DISDouwina WoudwijkWetterwille50.86990118454.44SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 17
16-10-2010 - 17:17
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hugo Jan BosscherWetterwille50.66000018548.17
2.Almar KleefstraWetterwille49.76990055548.59
3.Laurens TerlaakpootAvena50.82990256351.26
4.Gerwin de Jagerde Granaet52.32990245351.59
5.Sieberen Ademade Granaet53.93000220754.95FJ 1
6.Folkert AlgraWetterwille54.54990147154.95FJ 2
7.Reinout BeerdaWetterwilleNT000180358.01
8.Niels de BoerWetterwille55.30990270958.36
9.Jan NollesPWC1:01.1899038131:01.34
10.Jurre van MeerloWetterwilleNT00006471:02.22
DISSjoerd de JongAvenaNT990390752.10SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISFoeke-Jan OostenveldAvenaNT990390559.60SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 18
16-10-2010 - 17:22
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Fagmar WilpstraWetterwille35.75970359434.97
2.Raijsa BalasinghamAvena35.59970218235.28
3.Silke Bilde Granaet35.72970394235.51
4.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet36.22980145636.43
5.Nadine SmitsOrca37.65980109836.78
6.Sanne ZijlstraOrca39.14970349237.80
7.Judith van der BrugAvena36.18970408237.91
8.Marrit v. AalzumAvena36.19980320638.10
9.Wieneke BraaksmaAvena40.16980536241.13
Mirte WijbengaOrcaNT97mwag41.13
11.Wieke WiersmaPWC40.95980359241.50
12.Marrit BeekmanOrca40.44970587442.15
AFGEMDagmar BosmaAvena37.139705090
AFGEMMyran KleefstraWetterwille36.189701658


<< TOP >>
Programmanr. 19
16-10-2010 - 17:27
Jongens, 50m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Guido PostmaAvena33.28970206531.89
2.Kevin de Joodede Granaet33.03980037132.98
3.Stefan RienstraWetterwille33.45970430333.27
4.Daniel BorghardtOrca35.08970097333.28
5.Jeffrey van der SluisOrca36.72970459334.09
6.Herman BuistPWC35.34980152534.10
7.Cor PolitiekAvena36.20980427335.19
8.Daniël WestraWetterwille37.80970418935.59
9.Dimitri van de Galiënde Granaet36.53970378936.56
10.Werner VeltmanAvena38.55980341738.25
11.Lars DeinumWetterwille39.83970378339.70
12.Maarten ZuidhoornPWC48.34980297945.47


<< TOP >>
Programmanr. 20
16-10-2010 - 17:33
Meisjes, 50m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marloes DrijverOrca34.75960558234.35
2.Lotte ScherpenzeelOrca35.6596lsch34.93
3.Esmee Del GrossoOrca37.12950652635.52
4.Susan Holwerdade Granaet38.10960636037.21
5.Joanke van HeldenPWC38.91950639238.02
6.Marijke PostmaPWC38.15960572438.25
7.Marije VeenstraPWC40.50960622838.85
8.Lisanne v.d. MeulenPWC43.37950641843.48
9.Cathlyn SixmaAvena44.63960538843.63


<< TOP >>
Programmanr. 21
16-10-2010 - 17:37
Jongens, 50m vrije slagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Bouke v.d. ZaagPWC30.87960225529.20
2.Lennart van LigtenbergWetterwille30.17950195129.98
3.Jacco v/d WalAvena30.86950414530.37
4.Rutger HovingPWC31.76950366132.31
5.Matthijs JansenWetterwille31.73960237932.38
6.Jens Holdingade Granaet33.85950533733.94
7.Eric Offengade Granaet34.06960447334.60
8.Gerwin van der KooijPWC34.88950577934.69
9.Hessel BiermaPWC34.44960225734.81
10.Jurjen de WolffAvena36.68960410738.93


<< TOP >>
Programmanr. 22
16-10-2010 - 17:42
Dames, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Folyanne AntumaPWC1:27.6193040481:26.03
2.Amarins Zijlstrade Granaet1:26.1294065661:26.29
3.Maaike de GrootPWC1:31.1991059241:30.46
NG.ZAMaureen Prangerde Granaet1:33.109003008


<< TOP >>
Programmanr. 23
16-10-2010 - 17:44
Heren, 100m wisselslagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Douwe Jan Geelhoedde Granaet1:21.9191069811:16.41
2.Wesley SmitPWC1:16.7691070431:17.62
3.Tsjirk SixmaAvena1:22.9690026791:24.90


<< TOP >>
Programmanr. 24
16-10-2010 - 17:46
Gemengd, 4 x 25m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.de Granaet 1de Granaet1:27.841:24.71
Daniel Dijk
Wietske Ypma
01
01
Sieberen Adema
Tabitha de Haan
00
00
2.Wetterwille 2WetterwilleNT1:42.77
Reinout Beerda
Liya Jansen
00
02
Olaf Jan Bosscher
Alies Antonides
02
01
DISWetterwille 1WetterwilleNTEA
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Hendrik Jilderda
Frida de Vries
01
00
Hugo Jan Bosscher
Fardau van der Meulen
00
00
DISPWC 1PWC1:36.99EA
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Marrick Alkema
Daisy Langenberg
02
00
Niek v.d. Meulen
Janneke Bierma
02
01