Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedowedstrijd 2010 deel 1
Zaandam, 10.10.2010


Programmanr. 1
10-10-2010 - 13:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:08.29990149131.761:07.19
2.Wesley BosHPC1:13.80990124135.021:12.67
3.Mike MoriannerKZC1:13.82990213735.821:14.69
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:13.09990164336.311:15.00
5.Koen GaalOeza1:17.48990111336.441:15.89
6.Kaj van der PalKZC1:16.26990213538.001:19.39
7.Tim KieftZaanstad (SG)1:22.86990192136.681:20.15
8.Erno VriensZaanstad (SG)NT990258738.771:23.16
9.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:26.15990196939.821:24.02
10.Stijn HuitengaZV Haerlem1:21.70990174740.281:24.06
11.Devon-Ray JacobsKZC1:23.34990168538.471:24.59
12.Sam van GroenHPC1:27.48990157739.751:24.93
13.Lex LubbersHPC1:27.76990240941.001:26.10
14.Zyco van EsveldDWTNT990384341.381:26.37
15.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:26.88990057140.691:26.81
16.Pascal BenjaminsAZVD1:35.27990237942.031:27.38
17.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:22.57990071340.191:27.46
18.Jeremiah de RoodeOeza1:30.96990335739.951:27.65
19.Maarten van der VeenAZVD1:39.71990238144.061:30.77
20.Milan ProsecZaanstad (SG)1:33.01990056943.451:31.26
21.Roy VlielandOeza1:30.41990151743.091:32.59
22.Olaf LitjensOeza1:54.14990301143.211:34.27
23.Basil BarrettZaanstad (SG)1:41.49990215745.011:37.52
24.Timo SchuitemakerZV HaerlemNT990325346.251:45.00
25.Mark van WesterhovenZV Haerlem1:58.98990317351.211:54.90
DISKevin NillesenZaanstad (SG)NT9902583AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMTygo TichelaarDWTNT9903845
NGThomas WagemakerZV HaerlemNT9903433


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-10-2010 - 13:10
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:39.88000072647.681:39.87
2.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:48.23000167650.021:46.32
3.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:50.18000151251.491:47.08
4.Shira de HaanOeza1:53.00000113051.281:47.63
5.Neve BuijsAZVD1:56.47000166652.431:51.01
6.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:55.65000171253.031:51.78
7.Kirsten PetitOeza1:58.37000298653.601:53.53
8.Nadine DolfingHPC2:00.56000111654.881:54.64
9.Sarah DekkerZV Haerlem1:59.21000236254.051:55.39
10.Jasmijn WoudaZwemvereniging Hoorn1:59.75000169654.041:56.48
11.Chayenne MoskKZC1:48.69000102255.841:57.60
12.Alexandra KestingOeza2:04.05000362455.812:01.42
13.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn2:07.03000257856.922:02.78
14.Quinty VeenmanAZVD1:59.2800023242:04.31
15.Kirsten DijkmanKZCNT00008421:00.862:05.51
16.Lotte WesterborgKZC2:29.5700027061:04.232:18.03
DISFabienne ScholingZwemvereniging HoornNT0004380AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren),  
DISAnneleen VerkerkZwemvereniging HoornNT0004300SL58.752:04.27
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.,  
AFGEMFleur de BoerDe Zeeschuimers1:50.360010000


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-10-2010 - 13:15
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sem DikZaanstad (SG)1:30.82010044541.281:27.33
2.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:27.77010036342.561:28.45
3.Niels MartensKZC1:33.52010011144.661:31.90
4.Sjoerd JongertAZVD1:34.93010042743.421:33.95
5.Roel GaalOezaNT010117345.991:34.35
6.Matthé KnolZaanstad (SG)NT010030946.691:39.49
7.Kenzo DoerkZaanstad (SG)NT010103748.241:43.84
8.Jorn DekkerZaanstad (SG)NT010045346.741:44.50
9.Miguel KloosterDWT1:47.810100613FJ 149.561:45.36
10.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn1:51.740200361FJ 247.681:45.36
11.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:59.12010046749.591:46.62
12.Tristan DetmersZwemvereniging HoornNT020022148.211:47.34
13.Max StevensZaanstad (SG)NT010045548.261:48.35
14.Felix LindemanZV HaerlemNT010165551.141:52.25
15.Frank BouquetAZVDNT010227953.581:52.36
16.Ferhat KoolZwemvereniging Hoorn2:01.8601006431:01.732:07.92


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-10-2010 - 13:20
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Xena GijzenZV HaerlemNT020077656.802:05.02
2.Jetske van HeckZwemvereniging HoornNT020039658.892:05.56
3.Rosalie SchuitemakerZV HaerlemNT02007781:01.152:12.69
4.Merel WoudaZwemvereniging HoornNT02006301:02.352:14.43
5.Tara van LeeuwenKZCNT02011121:07.272:23.71


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-10-2010 - 13:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:14.20000032135.851:14.72
2.Phil BrantjesKZC1:18.76000048536.901:17.49
3.Nick van der WoudeZV Haerlem1:26.95000139139.781:22.09
4.Marco WempeZV Haerlem1:25.89000083540.111:24.81
5.Gino de GrootZaanstad (SG)NT000089539.591:27.00
6.Stefan LoosKZC1:26.02000048742.141:27.61
7.Bas BetsZaanstad (SG)1:31.63000105945.311:30.90
8.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)1:34.21000116544.181:34.15
9.Pepijn van RuttenZV HaerlemNT000285149.961:39.40
10.Baran MattagiZaanstad (SG)1:47.63000062950.561:43.39
11.Tijs AbmaZV HaerlemNT000255947.371:44.02
12.Patrick AartsDWTNT000167149.391:50.43
13.Koen KroepZV HaerlemNT000257552.291:59.96
AFGEMMerijn de BoerZaanstad (SG)1:26.610000843
AFGEMAndre ZozulyaZV Haerlem1:39.750001393


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-10-2010 - 13:25
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Yara GaljeZaanstad (SG)1:53.76010037253.201:51.91
2.Julia EijerZaanstad (SG)1:58.44010045652.671:52.72
3.Danique SapAZVD1:50.69010060253.711:52.75
4.Rachel JahnZaanstad (SG)NT010095855.711:59.93
5.Naomi BuurOeza2:09.29010152057.472:00.12
6.Sanne BaardseZwemvereniging Hoorn2:00.59010163055.832:00.96
7.Femke RitmanKZC2:02.43010028657.372:03.46
8.Isis KeyzerZV HaerlemNT010106657.822:04.57
9.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)NT010193059.522:08.18
10.Eline LoosKZCNT01008381:02.072:10.93
11.Bianca KosterZaanstad (SG)NT01006301:07.902:25.98


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-10-2010 - 13:30
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jeljer AldershofZV Haerlem2:24.21980071930.561:05.711:42.172:19.30
2.David van GroenHPC2:23.66970134131.521:07.161:45.122:21.22
3.Roy van der WoudeZV Haerlem2:25.86970057935.161:14.921:55.362:33.39
4.Ingmar BakkerAZVD2:31.79980049335.511:17.451:59.982:38.32
5.Bradley SapAZVD2:41.93980102736.391:18.102:01.132:42.40
6.Chris DekkerZaanstad (SG)2:56.64970091539.361:22.742:07.812:46.40
7.Shai DataukerAZVD2:48.65980181939.401:23.252:07.972:46.95
8.Jelle BetsZaanstad (SG)2:55.02980172938.281:22.102:06.972:47.68
9.Sean TuinstraOeza3:01.60980168539.111:24.782:10.782:55.99
10.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)3:15.769803221FJ 141.591:29.222:19.273:03.84
11.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)3:19.049803729FJ 240.871:28.462:18.033:03.84
12.Jesse ZandvlietZV Haerlem3:02.49970336143.681:30.152:18.453:04.05
13.Gijs v.d. WoordHPC3:07.79970005940.461:28.422:19.093:07.81
14.Floris van RuttenZV Haerlem3:35.46980234743.641:32.662:23.443:11.28
15.Sven MartensKZC3:14.74980144545.001:35.312:25.973:15.32
16.Bram KerkhofHPC3:40.32970321343.591:35.672:26.673:15.77
17.Daniel TrouwenHPCNT980350942.391:34.092:28.033:17.40
18.Berend KomenOeza3:39.54970452343.201:38.122:34.893:27.52
19.Rody HulsingZaanstad (SG)NT980439744.371:38.052:33.583:27.85
20.Swen KosterZV HaerlemNT980451145.801:42.272:36.913:30.97
21.Matthew de WitOeza3:32.61970383146.031:41.782:41.823:37.94
AFGEMMartijn BraspenningHPC2:48.039702875
AFGEMAhmet LimanKZCNT9704215
NGStan BlokZV Haerlem2:25.759700569


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-10-2010 - 13:45
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lisa BrantjesKZC2:25.57980095033.391:10.181:47.962:25.53
2.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn2:37.76980033634.041:12.361:52.452:30.81
3.Melina KnolZaanstad (SG)2:31.80980223234.521:14.341:54.352:32.43
4.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)2:40.27980106435.241:15.261:56.102:34.12
5.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn2:53.15980468436.951:19.342:03.122:42.90
6.Anouk van DamZV Haerlem2:41.93980003236.671:18.462:01.982:43.73
7.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn2:43.80990056235.401:17.442:02.002:47.04
8.Carmen MeijerHPC2:47.80980020237.391:19.912:04.602:47.67
9.Veerle ClaassenHPC2:47.40980078238.301:20.962:06.042:50.18
10.Fleur BonkerkZaanstad (SG)3:04.68980337637.821:21.702:08.082:53.38
11.Femke StevensZaanstad (SG)3:01.79990154637.301:23.692:12.782:56.78
12.Kim KenbeekZaanstad (SG)3:16.04990231238.941:25.532:14.743:01.50
13.Sheri ZwieteringAZVD3:07.62980203642.391:29.682:19.393:05.15
14.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)3:13.18980353242.971:31.852:22.643:10.78
15.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)3:33.00990174844.651:35.252:25.943:11.94
16.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)3:30.75990351042.091:31.532:24.523:12.60
17.Virginie van ZundertAZVD3:27.61980497843.541:33.202:24.853:12.84
18.Demi HoogstadZaanstad (SG)NT980551842.281:31.692:24.093:15.89
19.Noa DikZaanstad (SG)3:19.84980483642.621:34.402:27.513:16.59
20.Suzanne IvensOeza3:26.27990290443.131:34.762:26.413:17.51
21.Florianne BultjeZV Haerlem3:31.589804342FJ 146.361:38.482:30.453:17.88
22.Edith KristZV Haerlem3:30.509901954FJ 247.851:40.242:30.813:17.88
23.Anna BruinsZaanstad (SG)3:23.28990196643.131:34.632:27.823:18.32
24.Shirley LippusKZC3:22.23990140646.711:39.212:31.313:18.33
25.Vera KominZV Haerlem3:34.08990324046.431:38.622:29.983:18.39
26.Suzanne van der AardwegZV Haerlem3:33.39980399447.191:40.972:31.343:21.18
27.Daisy de WaalZwemvereniging HoornNT980520244.061:35.152:29.123:21.64
28.Japke KolkmanZV HaerlemNT9904682FJ 146.681:40.282:33.213:22.51
29.Sam StamZwemvereniging HoornNT9905060FJ 244.791:36.602:31.693:22.51
30.Carmen TavenierZaanstad (SG)3:41.39990417844.461:37.052:32.503:28.68
31.Merel HooyschuurZaanstad (SG)NT990463042.941:35.532:33.193:30.49
32.Sascha de GrootKZC3:58.06990216247.321:42.322:37.473:31.02
33.Tessa WesterborgKZC3:40.76990191448.021:43.622:39.403:32.69
34.Eva EgbertsZwemvereniging HoornNT990366046.301:39.682:37.533:33.81
35.Ilse van GinkelZwemvereniging Hoorn3:55.92980166047.431:41.552:41.353:42.17
36.Sofie LindemanZV HaerlemNT990189243.811:42.862:45.833:46.71
37.Priscilla AartsDWTNT980461048.461:49.572:50.343:50.78
38.Sophie BrabanderHPCNT990333852.021:54.032:58.623:59.75
39.Alinka OsingaZV Haerlem3:50.08980321251.311:51.352:56.314:02.59
40.Julisca BoogaardKZCNT990239853.671:59.563:05.754:10.31
41.Cleo KeyzerZV Haerlem4:28.01980452458.752:09.123:18.984:26.72
NG.ZARosaly RobijnsDWTNT9804912
AFGEMMarieke KorsZV HaerlemNT9803404
AFGEMDaisy BeetstraDe Zeeschuimers3:06.009803374
AFGEMOdette HelslootDWTNT9802764
AFGEMSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)2:56.049803228


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-10-2010 - 14:05
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:19.04990149138.931:19.21
2.Wesley BosHPC1:23.28990124140.271:21.62
3.Koen GaalOeza1:25.42990111341.701:25.93
4.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:24.71990164343.041:26.46
5.Tim KieftZaanstad (SG)1:32.57990192142.551:28.34
6.Kaj van der PalKZC1:30.06990213543.991:31.03
7.Sam van GroenHPC1:41.36990157746.461:35.57
8.Stijn HuitengaZV Haerlem1:35.62990174749.301:36.25
9.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:37.32990057147.281:37.12
10.Pascal BenjaminsAZVD1:36.399902379FJ 149.791:37.99
11.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:36.669901969FJ 249.281:37.99
12.Devon-Ray JacobsKZC1:36.8899016851:40.44
13.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:34.97990071349.341:40.60
14.Milan ProsecZaanstad (SG)1:44.00990056949.321:41.71
15.Erno VriensZaanstad (SG)NT9902587FJ 147.621:42.48
16.Jeremiah de RoodeOezaNT9903357FJ 247.731:42.48
17.Lex LubbersHPC1:38.70990240950.021:43.28
18.Zyco van EsveldDWTNT990384352.311:45.47
19.Basil BarrettZaanstad (SG)1:46.98990215752.661:46.78
20.Roy VlielandOeza1:50.39990151751.151:47.50
21.Maarten van der VeenAZVD1:54.8799023811:48.78
22.Kevin NillesenZaanstad (SG)NT99025831:00.001:52.62
DISMike MoriannerKZC1:29.719902137RD1:28.98
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISOlaf LitjensOeza2:12.569903011RD52.321:51.72
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMTygo TichelaarDWTNT9903845


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-10-2010 - 14:15
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:21.03000072638.391:22.14
2.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:23.53000151242.491:27.41
3.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:33.85000167641.881:31.01
4.Kirsten PetitOeza1:40.14000298643.861:31.34
5.Neve BuijsAZVD1:33.60000166642.561:31.71
6.Kirsten DijkmanKZC1:34.71000084243.871:32.68
7.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:43.5200017121:35.71
8.Shira de HaanOeza1:40.50000113045.971:37.65
9.Chayenne MoskKZC1:25.35000102246.471:37.73
10.Jasmijn WoudaZwemvereniging Hoorn1:42.23000169646.301:40.22
11.Anneleen VerkerkZwemvereniging HoornNT000430046.671:41.08
12.Quinty VeenmanAZVD1:44.57000232447.531:43.58
13.Fabienne ScholingZwemvereniging HoornNT000438046.841:44.62
14.Nadine DolfingHPC1:48.17000111648.931:46.72
15.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn1:54.34000257851.091:49.49
16.Hannah SchrijverDWT1:43.26000079851.251:52.00
17.Alexandra KestingOeza2:01.11000362447.801:54.55
18.Lotte WesterborgKZC2:18.9600027061:06.742:23.03
DISSarah DekkerZV Haerlem1:34.190002362AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMMaegan MuylaertDWT1:44.430000988
AFGEMFleur de BoerDe Zeeschuimers1:25.650010000


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-10-2010 - 14:20
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sem DikZaanstad (SG)NT010044548.091:37.76
2.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:39.92010036349.181:40.01
3.Roel GaalOezaNT010117348.881:40.33
4.Sjoerd JongertAZVD1:42.84010042749.461:41.47
5.Kenzo DoerkZaanstad (SG)NT010103755.441:55.12
6.Matthé KnolZaanstad (SG)NT010030957.951:59.75
7.Tim WijnbergerZwemvereniging HoornNT010046757.182:00.13
8.Max StevensZaanstad (SG)NT010045559.622:00.54
9.Frank BouquetAZVDNT010227958.482:01.25
10.Jorn DekkerZaanstad (SG)NT010045356.902:01.63
11.Niels MartensKZC1:54.8401001111:00.022:01.84
12.Tristan DetmersZwemvereniging HoornNT020022159.512:02.07
13.Miguel KloosterDWT2:05.4301006131:02.062:05.97
14.Felix LindemanZV HaerlemNT01016551:03.792:10.69
15.Ferhat KoolZwemvereniging Hoorn2:19.6501006431:15.262:28.00
DISStefan KerssensZwemvereniging HoornNT0200361RH57.652:00.65
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-10-2010 - 14:25
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rosalie SchuitemakerZV HaerlemNT020077857.53
DISJetske van HeckZwemvereniging HoornNT02003961:15.97VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMerel WoudaZwemvereniging HoornNT02006301:30.40VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-10-2010 - 14:25
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Phil BrantjesKZC1:24.11000048541.941:25.12
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:26.42000032141.671:26.44
3.Stefan LoosKZC1:35.50000048747.531:36.13
4.Marco WempeZV Haerlem1:42.40000083551.451:43.50
5.Lucas Mesman CasinoZaanstad (SG)1:54.40000116551.931:44.71
6.Tijs AbmaZV HaerlemNT000255950.641:45.03
7.Baran MattagiZaanstad (SG)2:05.7500006291:02.712:04.52
DISGino de GrootZaanstad (SG)NT0000895RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISNick van der WoudeZV Haerlem1:39.070001391RD45.461:35.62
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBas BetsZaanstad (SG)1:43.910001059RD51.811:45.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISPatrick AartsDWT2:00.090001671RF/RD53.401:52.37
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISPepijn van RuttenZV HaerlemNT0002851RF57.151:56.44
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISKoen KroepZV HaerlemNT0002575RF1:03.702:12.19
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMAndre ZozulyaZV Haerlem1:56.180001393
AFGEMMerijn de BoerZaanstad (SG)1:58.380000843


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-10-2010 - 14:30
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julia EijerZaanstad (SG)51.97010045649.46
2.Eline LoosKZC52.31010083852.47
3.Yara GaljeZaanstad (SG)57.14010037252.70
4.Rachel JahnZaanstad (SG)NT010095853.28
5.Sanne BaardseZwemvereniging HoornNT010163053.33
6.Isis KeyzerZV HaerlemNT010106656.62
7.Femke RitmanKZC58.81010028657.66
8.Danique SapAZVD54.71010060259.54
9.Naomi BuurOeza57.7801015201:00.64
10.Bianca KosterZaanstad (SG)NT01006301:05.59
DISNikita TeeuwenZaanstad (SG)NT01019301:10.99VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-10-2010 - 14:35
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.David van GroenHPC3:12.86970134141.931:30.432:19.363:05.02
2.Jeljer AldershofZV HaerlemNT980071942.911:30.772:17.943:06.03
3.Roy van der WoudeZV Haerlem3:20.12970057944.081:33.762:23.613:10.82
4.Bradley SapAZVD3:17.74980102745.561:37.352:28.563:17.35
5.Ingmar BakkerAZVD3:22.33980049348.011:36.972:29.213:18.49
6.Bjarne BruijnsKZCNT970461745.061:36.002:27.233:18.96
7.Chris DekkerZaanstad (SG)3:48.46970091550.101:46.502:40.873:37.43
8.Tomas Mesman CasinoZaanstad (SG)NT980322150.581:48.012:45.223:41.69
9.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)NT980372949.831:48.022:46.303:43.62
10.Jesse ZandvlietZV Haerlem3:49.82970336150.361:47.502:46.773:44.09
11.Shai DataukerAZVDNT980181952.461:50.122:48.553:47.08
12.Sean TuinstraOeza3:44.37980168551.401:50.782:50.213:49.22
13.Jelle BetsZaanstad (SG)NT980172952.571:52.492:52.123:51.69
14.Sven MartensKZC4:02.02980144556.141:58.703:00.113:59.21
15.Floris van RuttenZV HaerlemNT980234756.101:57.983:00.624:01.81
16.Berend KomenOeza4:13.94970452354.401:58.013:02.864:04.27
17.Bram KerkhofHPCNT970321354.251:59.803:05.874:09.04
18.Swen KosterZV HaerlemNT98045111:01.532:10.373:19.794:30.03
DISGijs v.d. WoordHPC4:00.609700059AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISRody HulsingZaanstad (SG)NT9804397SL54.791:59.613:05.544:13.57
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISDaniel TrouwenHPCNT9803509SE55.052:02.243:09.274:15.22
SE - De handen niet tezamen van de borst naar voren gebracht.
AFGEMAhmet LimanKZC4:13.159704215
AFGEMMartijn BraspenningHPC3:39.819702875
NGStan BlokZV Haerlem3:13.379700569


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-10-2010 - 14:50
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)3:09.46980106442.101:30.812:20.183:07.03
2.Melina KnolZaanstad (SG)3:28.03980223244.231:34.332:25.953:15.05
3.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn3:37.77980033646.891:40.462:33.313:23.73
4.Anouk van DamZV Haerlem3:31.68980003246.701:40.152:33.693:24.04
5.Femke StevensZaanstad (SG)3:54.1999015461:39.912:33.963:26.29
6.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn3:54.78980468447.261:42.182:37.313:29.62
7.Fleur BonkerkZaanstad (SG)3:41.30980337646.671:39.602:36.123:32.18
8.Dagmar SwierZwemvereniging HoornNT990056248.071:44.592:41.713:35.84
9.Daisy de WaalZwemvereniging HoornNT980520249.311:46.962:45.853:42.30
10.Noa DikZaanstad (SG)NT980483652.121:49.452:47.003:43.09
11.Kim KenbeekZaanstad (SG)NT990231250.941:49.052:47.463:44.63
12.Veerle ClaassenHPC3:49.53980078251.601:49.032:47.883:46.46
13.Sheri ZwieteringAZVD3:48.10980203653.671:52.952:52.453:47.56
14.Japke KolkmanZV HaerlemNT990468254.181:53.732:51.773:48.88
15.Eva EgbertsZwemvereniging HoornNT990366051.371:50.022:49.243:48.91
16.Carmen MeijerHPC3:51.64980020251.381:50.912:51.643:49.00
17.Edith KristZV HaerlemNT990195454.191:54.032:53.593:49.71
18.Demi HoogstadZaanstad (SG)NT980551854.071:52.362:52.633:51.25
19.Shirley LippusKZCNT990140655.641:56.502:56.293:51.55
20.Sofie LindemanZV HaerlemNT990189250.431:49.522:51.433:52.03
21.Florianne BultjeZV HaerlemNT980434253.521:53.462:55.153:52.79
22.Ilse van GinkelZwemvereniging Hoorn3:51.96980166053.841:51.132:52.143:53.50
23.Merel HooyschuurZaanstad (SG)NT990463053.251:54.462:56.433:58.05
24.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)3:56.64980353255.531:57.402:58.183:59.18
25.Suzanne IvensOeza3:57.53990290454.361:57.392:58.833:59.25
26.Anna BruinsZaanstad (SG)NT990196654.931:58.713:01.754:03.50
27.Vera KominZV HaerlemNT990324056.711:58.883:02.464:03.91
28.Carmen TavenierZaanstad (SG)NT990417855.601:58.063:00.284:04.27
29.Virginie van ZundertAZVD4:10.65980497855.611:58.993:01.784:04.37
30.Sascha de GrootKZCNT990216257.182:00.833:02.864:05.71
31.Sam StamZwemvereniging HoornNT990506054.841:59.953:04.534:06.08
32.Suzanne van der AardwegZV HaerlemNT980399458.182:02.823:06.574:06.56
33.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)NT990351059.012:05.083:16.494:25.92
34.Cindy BuurOezaNT99050521:02.822:12.583:21.694:31.06
35.Alinka OsingaZV Haerlem4:36.6298032121:00.472:11.983:25.734:36.67
36.Sophie BrabanderHPCNT99033381:03.572:15.643:30.314:44.24
37.Julisca BoogaardKZCNT99023981:06.402:21.683:37.964:55.04
38.Cleo KeyzerZV HaerlemNT98045241:14.742:43.164:11.725:37.07
DISSusanne HeilijgersZaanstad (SG)NT9901748SL55.561:56.392:54.893:52.73
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISPriscilla AartsDWTNT9804610SK1:00.862:10.403:20.504:29.34
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISTessa WesterborgKZCNT9901914SD1:01.792:11.883:21.544:30.11
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NG.ZARosaly RobijnsDWTNT9804912
AFGEMMarieke KorsZV HaerlemNT9803404
AFGEMAnnefleur BovekerkOezaNT9904154
AFGEMOdette HelslootDWTNT9802764
AFGEMLisa BrantjesKZC3:32.689800950
AFGEMDaisy BeetstraDe Zeeschuimers3:40.969803374
AFGEMSkye Tomie DoerkZaanstad (SG)3:38.969803228


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-10-2010 - 15:15
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Mike MoriannerKZC1:32.10990213743.551:31.80
2.Sam HaringZwemvereniging Hoorn1:37.46990149148.111:39.93
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:42.62990164348.561:40.19
4.Devon-Ray JacobsKZC1:42.45990168549.951:43.45
5.Jeremiah de RoodeOeza1:52.74990335749.361:44.48
6.Kaj van der PalKZC1:46.23990213550.271:44.74
7.Koen GaalOeza1:45.64990111349.971:44.82
8.Tim KieftZaanstad (SG)1:49.75990192150.021:46.94
9.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:50.92990057150.391:47.25
10.Milan ProsecZaanstad (SG)1:53.55990056953.451:51.38
11.Timo SchuitemakerZV HaerlemNT9903253FJ 152.561:52.47
12.Erno VriensZaanstad (SG)NT9902587FJ 254.041:52.47
13.Pascal BenjaminsAZVD1:59.73990237954.511:53.01
14.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:53.91990196955.151:54.12
15.Roy VlielandOeza1:54.47990151754.521:54.38
16.Lex LubbersHPC2:00.43990240955.271:54.71
17.Stijn HuitengaZV Haerlem1:50.60990174755.681:57.61
18.Kevin NillesenZaanstad (SG)NT990258357.371:59.37
19.Olaf LitjensOezaNT990301157.842:01.91
20.Basil BarrettZaanstad (SG)2:02.79990215759.932:07.53
DISRaoul LieverstZaanstad (SG)1:43.209900713SL49.931:45.31
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISWesley BosHPC1:43.509901241SD49.291:46.41
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISSam van GroenHPC1:53.099901577SD52.941:51.82
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMaarten van der VeenAZVD2:10.309902381SR59.532:04.80
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
DISMark van WesterhovenZV Haerlem2:09.239903173SD58.862:06.90
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NGThomas WagemakerZV HaerlemNT9903433


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-10-2010 - 15:25
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:29.63000072644.251:31.68
2.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:38.75000167646.961:36.82
3.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:38.08000171248.501:39.79
4.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:37.54000151249.931:39.97
5.Kirsten PetitOeza1:52.73000298648.261:40.12
6.Kirsten DijkmanKZC1:47.91000084250.291:42.07
7.Shira de HaanOeza1:43.65000113049.251:43.35
8.Neve BuijsAZVD1:50.67000166650.861:45.31
9.Quinty VeenmanAZVD1:47.74000232452.241:45.66
10.Chayenne MoskKZC1:38.56000102253.121:48.29
11.Sarah DekkerZV Haerlem1:45.10000236254.211:48.96
12.Jasmijn WoudaZwemvereniging HoornNT000169653.341:51.02
13.Anneleen VerkerkZwemvereniging HoornNT000430052.851:52.75
14.Fabienne ScholingZwemvereniging HoornNT000438054.021:54.18
15.Nadine DolfingHPCNT000111657.591:58.08
16.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn2:05.0700025781:01.042:05.21
17.Alexandra KestingOezaNT000362459.452:07.45
18.Lotte WesterborgKZC2:17.0600027061:05.522:20.56
DISHannah SchrijverDWT1:56.890000798RF1:58.46
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMMaegan MuylaertDWT2:04.090000988
AFGEMFleur de BoerDe Zeeschuimers1:41.420010000