Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 103. Alle, 50m vrije slag  Mix minioren 1,2,3
Nr. 104. Alle, 50m vrije slag  Mix minioren 4,5,6,meisjes jun. 1
Nr. 105. Alle, 25m vrije slag  Mix minioren 1,2,3
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 111. Alle, 50m schoolslag  Mix minioren 1,2,3
Nr. 112. Alle, 50m schoolslag  Mix minioren 4,5,6,meisjes jun. 1
Nr. 113. Alle, 25m schoolslag  Mix minioren 1,2,3
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo Hilversum deel 1
Hilversum, 10.10.2010


Programmanr. 1
10-10-2010 - 14:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:08.6799003431:09.20
50m:33.53100m:1:09.20
2.Reijer BoodtDe Dolfijn1:14.8299010011:17.84
50m:36.02100m:1:17.84
3.Niek HeldoornIJsselmeer1:19.3099001991:19.78
50m:38.41100m:1:19.78
4.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:21.0799021691:20.27
50m:38.93100m:1:20.27
5.Hamza BelahcenHet Y1:27.5099024591:28.38
50m:40.01100m:1:28.38
6.Mart BroerseDe Dolfijn1:31.6399022171:29.66
50m:43.15100m:1:29.66
7.Jordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton1:42.0899024831:38.86
50m:46.97100m:1:38.86
8.Emmanuel PetrosianIJsselmeerNT99026631:42.22
50m:47.06100m:1:42.22
9.Leon KolenbergW.Z. & P.C. Triton1:53.6099031651:57.96
50m:50.53100m:1:57.96
AFGEMDaniel Duarte Henriques BroekkampDe Dolfijn2:06.189903545


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-10-2010 - 14:36
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton2:01.6000020221:54.41
50m:54.28100m:1:54.41
2.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:55.1200007501:57.06
50m:55.51100m:1:57.06
3.Tess WalkerHet YNT00035281:57.31
50m:55.22100m:1:57.31
4.Selina KhanIJsselmeerNT00024862:02.10
50m:1:00.17100m:2:02.10
5.Susan CinqualbreW.Z. & P.C. Triton2:28.9800031782:24.01
50m:1:07.31100m:2:24.01
DISSaliha BenzeroualHet Y1:57.320002258AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISIris PernotHet Y2:03.6000022521:59.24SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:55.55100m:1:59.24
DISAriane SmitTorpedo2:08.1600016522:04.23SQ/SR
SQ - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt na een vlinderbeenslag geen schoolslagbeenslag gemaakt.
50m:59.49100m:2:04.23


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-10-2010 - 14:42
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Valdemar de JongDe Dolfijn1:26.7401002211:23.78
50m:40.34100m:1:23.78
2.Bas MorelissenIJsselmeerNT01008611:25.63
50m:40.96100m:1:25.63
3.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. Triton1:42.0302001131:37.59
50m:44.93100m:1:37.59
4.Julien LuursemaW.Z. & P.C. Triton1:49.3401007291:38.03
50m:45.76100m:1:38.03
5.Philip BroerseDe Dolfijn1:54.6501004771:43.36
50m:47.96100m:1:43.36
6.Pepijn SchokkerTorpedoNT01014351:53.29
50m:50.78100m:1:53.29


<< TOP >>
Programmanr. 103
10-10-2010 - 14:44
50m vrije slagMix minioren 1,2,3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Renske DutilhHet YNT020118849.10
2.Marijn SnelIJsselmeerNT040000154.56


<< TOP >>
Programmanr. 104
10-10-2010 - 14:46
50m vrije slagMix minioren 4,5,6,meisjes jun. 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephanie BentumTorpedoNT990082638.10
2.Eli WairataHet Y46.64000269140.21
3.Sanne BoomsmaIJsselmeer42.92010117441.68
4.Elles VerhoevenTorpedoNT010281243.93
5.Merel StroomerIJsselmeerNT990510045.11
6.Daphne RappangeIJsselmeer44.86990449245.84
7.Eline BerendsIJsselmeer51.68010162046.75
8.Jannik HornDe Otters Het GooiNT990255547.53
9.Charlotte BeelaertsDe Otters Het GooiNT990510649.65
10.Sam BuitIJsselmeerNT010154749.79
11.Micky SpakmanTorpedoNT000426849.81
12.Eva van den AdelDe Otters Het GooiNT010289250.24
13.Marc FerdinandusseDe Otters Het GooiNT990387350.68
14.Heleen DijkensDe DolfijnNT000424251.16
15.Anouk van der MeulenIJsselmeer1:00.92000377651.88
16.Morris GallasIJsselmeerNT010154954.04
17.Meike PaardekooperDe Otters Het GooiNT01028441:04.65
18.Sten de BoerDe Otters Het Gooi1:11.5600025171:12.37
19.Nathalie van ElburgDe Otters Het GooiNT01028941:16.54
20.Romy SchipperDe Otters Het GooiNT99051261:17.59
NG.ZASilke HeldoornIJsselmeer46.930101176


<< TOP >>
Programmanr. 105
10-10-2010 - 14:52
25m vrije slagMix minioren 1,2,3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joella BruinsIJsselmeer24.49030017023.36
2.Brechje HofTorpedoNT020140823.62
3.Fleur DijkhuizenDe Otters Het GooiNT020155423.98
4.Jess RijsdijkDe Otters Het GooiNT030052624.47
5.Fiona HorstIJsselmeer30.65030016826.15
6.Pieter van KriekenIJsselmeerNT020103726.26
7.Anouk MorelissenIJsselmeerNT040009626.72
8.Julie SikkingDe Otters Het Gooi28.86030008827.20
9.Isa AbrahamsDe Otters Het Gooi31.82020097029.06
10.Nienke SnelIJsselmeerNT040009430.83
11.Jules van WaverenDe Otters Het GooiNT020108131.05
12.Aicha JabliIJsselmeerNT020151032.21
13.Anna PostDe Otters Het Gooi34.00030009032.60
14.Christiaan KosterDe Otters Het GooiNT020109932.92
15.Diene van BatenburgDe Otters Het GooiNT030052838.08


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-10-2010 - 14:54
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Farah BelahcenHet YNT02008942:05.21
50m:58.42100m:2:05.21
2.Sarah el BachaDe DolfijnNT02011042:08.77
50m:1:01.76100m:2:08.77


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-10-2010 - 14:56
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Freek BroekstraIJsselmeer1:34.2900014791:24.09
50m:39.75100m:1:24.09
2.Haron MalashDe Dolfijn1:30.0700005411:28.51
50m:42.35100m:1:28.51
3.Olaf SmitTorpedo1:32.6000016771:29.85
50m:41.46100m:1:29.85
4.Lars EbbersW.Z. & P.C. Triton1:38.8000015031:36.56
50m:43.98100m:1:36.56
5.Marlon KleinIJsselmeer1:40.1000016751:37.87
50m:47.18100m:1:37.87
6.Joep PostDe Otters Het Gooi1:40.4100007251:41.39
50m:45.07100m:1:41.39
7.Kaj HorstIJsselmeer1:44.8900023491:41.94
50m:46.56100m:1:41.94


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-10-2010 - 15:02
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inge VijsmaW.Z. & P.C. Triton1:52.4801009721:45.56
50m:51.76100m:1:45.56
2.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton1:52.4601009701:45.75
50m:51.20100m:1:45.75
3.Kaylin StelDe Dolfijn1:50.4401002901:46.90
50m:50.67100m:1:46.90
4.Hester BlomHet Y2:11.0801009742:01.25
50m:55.35100m:2:01.25
5.Pien BoodtDe Dolfijn2:15.5701009822:05.04
50m:1:00.30100m:2:05.04
6.Lily RandoeHet YNT01020062:13.22
50m:1:00.97100m:2:13.22
DISJosé BijlHet Y1:58.9101009481:59.95SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:57.44100m:1:59.95
AFGEMSharan KeizerDe Dolfijn1:59.230100366


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-10-2010 - 15:08
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivar de JongDe Dolfijn2:15.9197008692:17.66
100m:1:06.10200m:2:17.66
2.Rick MooiIJsselmeer2:34.6797033172:22.85
100m:1:07.42200m:2:22.85
3.Ruben StamDe Dolfijn2:29.2698003312:23.73
100m:1:08.65200m:2:23.73
4.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton2:33.9497024272:28.47
100m:1:13.25200m:2:28.47
5.Sander KirillovaDe Dolfijn2:37.1898001212:31.99
100m:1:14.34200m:2:31.99
6.Niels PostDe Otters Het Gooi2:48.8698013272:32.61
100m:1:14.96200m:2:32.61
7.Navin KeizerDe Dolfijn2:36.2197013372:35.27
100m:1:15.22200m:2:35.27
8.Mike PronkW.Z. & P.C. TritonNT98007232:41.39
100m:1:18.97200m:2:41.39
9.Gideon HeijTorpedo2:45.4198006552:41.94
100m:1:21.14200m:2:41.94
10.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. TritonNT98007212:49.56
100m:1:21.75200m:2:49.56


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-10-2010 - 15:14
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelDe Dolfijn2:21.2398015282:18.64
100m:1:07.76200m:2:18.64
2.Moesha WartesDe Dolfijn2:40.7599017242:40.73
100m:1:18.80200m:2:40.73
3.Marit LeusinkTorpedoNT99015702:50.78
100m:1:23.49200m:2:50.78
Mariko de NietDe Otters Het Gooi2:57.3699005542:50.78
100m:1:23.97200m:2:50.78
Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton2:49.4298028082:50.78
100m:1:21.60200m:2:50.78
6.Nienke AalbersW.Z. & P.C. TritonNT99002902:52.44
100m:1:23.19200m:2:52.44
7.Sabrin el BachaDe Dolfijn2:54.0199005482:54.73
100m:1:23.47200m:2:54.73
8.Sofie PannemanIJsselmeer3:12.9599029082:55.36
100m:1:24.65200m:2:55.36
9.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi3:01.7698040742:56.80
100m:1:24.05200m:2:56.80
AFGEMRafaëlla van NeeDe Dolfijn2:51.709900358


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-10-2010 - 15:22
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:16.9399003431:18.07
50m:38.65100m:1:18.07
2.Reijer BoodtDe Dolfijn1:25.6799010011:27.43
50m:43.29100m:1:27.43
3.Niek HeldoornIJsselmeer1:29.1499001991:29.28
50m:44.12100m:1:29.28
4.Mart BroerseDe Dolfijn1:44.4699022171:41.04
50m:50.59100m:1:41.04
5.Jordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton1:52.1499024831:52.15
50m:54.38100m:1:52.15
6.Leon KolenbergW.Z. & P.C. Triton2:13.9199031652:01.49
50m:58.42100m:2:01.49
DISNick van NijburgDe Otters Het Gooi1:43.2499021691:34.94RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:46.58100m:1:34.94
DISHamza BelahcenHet Y1:43.9399024591:44.33RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:50.73100m:1:44.33
AFGEMDaniel Duarte Henriques BroekkampDe Dolfijn2:17.219903545


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-10-2010 - 15:28
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:29.3100020221:27.02
50m:41.60100m:1:27.02
2.Saliha BenzeroualHet Y1:30.2300022581:29.09
50m:41.76100m:1:29.09
3.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:26.4700007501:29.68
50m:42.68100m:1:29.68
4.Iris PernotHet Y1:40.1600022521:38.15
50m:45.00100m:1:38.15
5.Tess WalkerHet Y1:38.5700035281:40.13
50m:43.80100m:1:40.13
6.Selina KhanIJsselmeer1:42.2100024861:42.81
50m:49.52100m:1:42.81
7.Susan CinqualbreW.Z. & P.C. Triton2:00.5000031781:54.78
50m:55.06100m:1:54.78


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-10-2010 - 15:32
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Valdemar de JongDe Dolfijn1:44.4001002211:37.59
50m:47.34100m:1:37.59
2.Tjalle AalbersW.Z. & P.C. Triton1:57.2702001131:49.65
50m:53.16100m:1:49.65
DISJulien LuursemaW.Z. & P.C. Triton1:58.8901007291:52.46RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:56.11100m:1:52.46
DISPhilip BroerseDe Dolfijn2:04.9401004771:59.77RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:00.74100m:1:59.77
DISPepijn SchokkerTorpedoNT01014352:01.68RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 111
10-10-2010 - 15:36
50m schoolslagMix minioren 1,2,3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Farah BelahcenHet Y1:04.4802008941:00.85
2.Renske DutilhHet YNT02011881:01.09
DISMarijn SnelIJsselmeerNT04000011:09.47SM
SM - Bij het keer- en/of eindpunt in het geheel niet aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 112
10-10-2010 - 15:38
50m schoolslagMix minioren 4,5,6,meisjes jun. 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stephanie BentumTorpedoNT990082648.44
2.Daphne RappangeIJsselmeer53.34990449251.56
3.Eli WairataHet Y58.46000269152.67
4.Sanne BoomsmaIJsselmeer53.32010117452.74
5.Hester BlomHet Y56.46010097455.34
6.Merel StroomerIJsselmeerNT990510055.43
7.Charlotte BeelaertsDe Otters Het GooiNT990510655.85
8.Jannik HornDe Otters Het GooiNT990255556.12
9.Micky SpakmanTorpedoNT000426856.97
10.Elles VerhoevenTorpedoNT010281258.20
11.Eline BerendsIJsselmeer1:01.45010162059.54
12.Lily RandoeHet Y1:00.5301020061:00.82
13.Bas MorelissenIJsselmeer1:00.2301008611:00.91
14.Sam BuitIJsselmeerNT01015471:02.64
15.Heleen DijkensDe DolfijnNT00042421:04.13
16.Marc FerdinandusseDe Otters Het GooiNT99038731:05.51
17.Romy SchipperDe Otters Het GooiNT99051261:05.64
18.Anouk van der MeulenIJsselmeerNT00037761:06.02
19.Nathalie van ElburgDe Otters Het GooiNT01028941:22.28
DISEva van den AdelDe Otters Het GooiNT01028921:01.22SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISMorris GallasIJsselmeerNT01015491:01.97SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMeike PaardekooperDe Otters Het GooiNT01028441:10.34SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISSten de BoerDe Otters Het GooiNT00025171:15.88SK/SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NG.ZASilke HeldoornIJsselmeer57.270101176


<< TOP >>
Programmanr. 113
10-10-2010 - 15:44
25m schoolslagMix minioren 1,2,3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joella BruinsIJsselmeer31.10030017026.82
2.Fleur DijkhuizenDe Otters Het GooiNT020155427.83
3.Julie SikkingDe Otters Het GooiNT030008828.88
4.Jess RijsdijkDe Otters Het GooiNT030052629.94
5.Pieter van KriekenIJsselmeerNT020103730.33
6.Aicha JabliIJsselmeerNT020151030.60
7.Nienke SnelIJsselmeerNT040009431.56
8.Christiaan KosterDe Otters Het GooiNT020109931.85
9.Isa AbrahamsDe Otters Het GooiNT020097033.41
10.Brechje HofTorpedoNT020140833.53
11.Fiona HorstIJsselmeer34.26030016834.09
12.Anna PostDe Otters Het Gooi39.43030009034.39
13.Anouk MorelissenIJsselmeerNT040009636.87
DISJules van WaverenDe Otters Het GooiNT020108134.41SD/SA
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISDiene van BatenburgDe Otters Het GooiNT030052836.27SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-10-2010 - 15:46
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
DISSarah el BachaDe DolfijnNT02011041:15.20VC/VB
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-10-2010 - 15:48
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Freek BroekstraIJsselmeer1:36.7500014791:39.12
50m:48.53100m:1:39.12
2.Haron MalashDe Dolfijn1:42.5400005411:42.60
50m:51.39100m:1:42.60
3.Olaf SmitTorpedo1:52.8200016771:43.48
50m:50.02100m:1:43.48
4.Lars EbbersW.Z. & P.C. Triton1:43.0600015031:50.11
50m:54.68100m:1:50.11
5.Marlon KleinIJsselmeer1:53.8400016751:55.22
50m:57.34100m:1:55.22
DISKaj HorstIJsselmeer2:03.0000023491:52.74RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:55.08100m:1:52.74
DISJoep PostDe Otters Het Gooi2:08.0700007252:04.94RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:57.44100m:2:04.94


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-10-2010 - 15:54
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna MorsinkW.Z. & P.C. Triton53.71010097048.67
2.Kaylin StelDe Dolfijn46.44010029048.99
3.Inge VijsmaW.Z. & P.C. Triton50.47010097252.26
4.José BijlHet Y57.00010094854.17
DISPien BoodtDe Dolfijn56.30010098254.98VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMSharan KeizerDe Dolfijn58.280100366


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-10-2010 - 15:56
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivar de JongDe Dolfijn2:46.4797008692:43.78
100m:1:19.87200m:2:43.78
2.Sander KirillovaDe Dolfijn3:27.1398001213:05.85
100m:1:31.07200m:3:05.85
3.Ruben StamDe DolfijnNT98003313:12.56
100m:1:31.53200m:3:12.56
4.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton3:31.1697024273:17.58
100m:1:36.83200m:3:17.58
5.Navin KeizerDe Dolfijn3:30.2697013373:23.64
100m:1:37.14200m:3:23.64
6.Niels PostDe Otters Het GooiNT98013273:28.98
100m:1:40.95200m:3:28.98
7.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. TritonNT98007213:41.26
100m:1:47.45200m:3:41.26


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-10-2010 - 16:02
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moesha WartesDe DolfijnNT99017243:11.83
100m:1:33.33200m:3:11.83
2.Serena StelDe Dolfijn3:18.6098015283:14.58
100m:1:35.72200m:3:14.58
3.Mariko de NietDe Otters Het GooiNT99005543:21.28
100m:1:39.23200m:3:21.28
4.Sabrin el BachaDe DolfijnNT99005483:22.87
100m:1:36.58200m:3:22.87
5.Sofie PannemanIJsselmeerNT99029083:30.66
100m:1:42.72200m:3:30.66
6.Nienke AalbersW.Z. & P.C. TritonNT99002903:36.86
100m:1:45.45200m:3:36.86
7.Marit LeusinkTorpedoNT99015703:38.09
100m:1:45.49200m:3:38.09
8.Lotte HendriksDe Otters Het GooiNT98040743:44.91
100m:1:48.06200m:3:44.91
AFGEMRafaëlla van NeeDe DolfijnNT9900358


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-10-2010 - 16:10
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:41.5299003431:38.86
50m:46.94100m:1:38.86
2.Reijer BoodtDe Dolfijn1:40.0399010011:44.06
50m:49.95100m:1:44.06
3.Hamza BelahcenHet Y1:51.5699024591:50.91
50m:51.96100m:1:50.91
4.Emmanuel PetrosianIJsselmeerNT99026631:53.08
50m:51.35100m:1:53.08
5.Jordi VarkevisserW.Z. & P.C. Triton1:58.7099024831:54.57
50m:53.95100m:1:54.57
6.Mart BroerseDe Dolfijn2:04.7099022171:58.99
50m:56.74100m:1:58.99
7.Leon KolenbergW.Z. & P.C. Triton2:11.8699031652:05.18
50m:57.06100m:2:05.18
AFGEMDaniel Duarte Henriques BroekkampDe DolfijnNT9903545


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-10-2010 - 16:16
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:38.2800020221:36.25
50m:47.12100m:1:36.25
2.Marieke GorterW.Z. & P.C. Triton1:40.7000007501:42.73
50m:49.91100m:1:42.73
3.Ariane SmitTorpedo1:48.5300016521:42.98
50m:50.14100m:1:42.98
4.Iris PernotHet Y1:42.7600022521:49.74
50m:52.68100m:1:49.74
5.Selina KhanIJsselmeerNT00024861:52.09
50m:55.47100m:1:52.09
DISSusan CinqualbreW.Z. & P.C. Triton2:13.1200031782:16.20RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:1:05.54100m:2:16.20