Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 103. Alle, 50m vrije slag  Mix minioren 1,2,3
Nr. 104. Alle, 50m vrije slag  Mix minioren 4,5,6, meisjes jun.1
Nr. 105. Alle, 25m vrije slag  Mix minioren 1,2,3
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 111. Alle, 50m schoolslag  Mix minioren 1,2,3
Nr. 112. Alle, 50m schoolslag  Mix minioren 4,5,6, meisjes jun.1
Nr. 113. Alle, 25m schoolslag  Mix minioren 1,2,3
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo Aalsmeer deel 1
Aalsmeer, 10.10.2010


Programmanr. 1
10-10-2010 - 15:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Daan SommelingOceanus1:13.75990076734.581:12.25
2.Ricardo GraafmansDe Futen1:11.16990040934.451:12.48
3.Roan van BakelOceanus1:22.91990172338.121:21.98
4.Tijn de BoerOceanus1:24.65990147738.391:22.51
5.Pascal de HeijZPCH1:28.62990029740.151:27.01
6.Mitchell GoneshOceanus1:32.59990076540.241:28.69
7.Bas EelzakZPCH1:31.60990141143.831:32.31
8.Niek ZeldenrustDe Futen1:39.98990335544.261:33.13
9.Daniel KrymchanskyOceanus1:38.20990175944.531:34.71
10.Mickey PetersDe Amstel1:43.70990334743.691:36.98
11.Florian van GemerenDe Futen1:38.39990185745.061:37.52
12.Erik KildemarkDe FutenNT990369146.071:43.40
13.Stan MichelZPCH1:46.64990226747.821:44.14


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-10-2010 - 15:04
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylee de JongZPCH1:38.77000123446.581:37.55
2.Lianne BouwmeesterOceanus1:39.36000095646.661:37.78
3.Maike van de VeldeZPCH1:42.13000038251.251:46.63
4.Lulu-May VerbeekOceanus1:51.91000095850.491:47.64
5.Samantha MantelDe Futen1:50.82000144252.161:48.60
6.Renske BeekDe Futen1:54.78000051652.791:49.97
7.Wietske WiersmaDe Futen1:59.51000051855.561:53.67
8.Amber RademakerOceanus1:58.80000277255.381:54.10
9.Sophie van WijngaardenDe Futen1:59.56000144457.241:58.22
10.Isaa EbbingeOceanus2:00.32000131456.801:59.23
11.Mouna OudshoornDe AmstelNT00022021:02.582:10.00


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-10-2010 - 15:08
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jens van BakelOceanus1:35.54010154341.561:30.55
2.Thomas WeeningOceanusNT020052344.661:32.65
3.Rick MoensOceanusNT010100749.291:42.51
4.Anvar VeldtZPCH1:58.66010028153.141:53.06
5.Damiën AltyzerDe FutenNT010205951.381:56.85
6.David KielZPCH2:14.91010070156.142:08.52


<< TOP >>
Programmanr. 103
10-10-2010 - 15:08
50m vrije slagMix minioren 1,2,3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linde JaringsZPCH46.06020073644.06
2.Rosa EbbingeOceanus55.26020090450.88
3.Finn VosOceanusNT020066551.29
4.Kim ZwinkelsZPCHNT030042256.75
5.Lucas MuntingaZPCH1:07.9403001231:04.82


<< TOP >>
Programmanr. 104
10-10-2010 - 15:10
50m vrije slagMix minioren 4,5,6, meisjes jun.1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris BastiaansenDe Amstel41.08990200638.68
2.Emma van ZantenOceanusNT010221045.37
3.Beau van DommelenOceanusNT000399249.71
4.Martijn VreugdenhilZPCH49.02990357351.40
5.Nathalie GriffioenZPCH49.29010111852.87
6.Jasper LotsZPCH57.0101015411:04.57


<< TOP >>
Programmanr. 105
10-10-2010 - 15:12
25m vrije slagMix minioren 1,2,3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yrsa RademakerOceanusNT020126825.16
2.Alysha de JongZPCH29.89040008626.21
3.Kayleigh den DekkerZPCH32.82030016430.50
4.Luca BacchisOceanusNT030027331.79
5.Remco de HeijZPCH32.10020016132.36
6.Joren OldenhofZPCH43.95040004546.23


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-10-2010 - 15:14
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Linde JaringsZPCH1:58.560200736FJ 153.481:52.67
2.Imani de JongZPCH1:53.030200464FJ 253.811:52.67
3.Jane SommelingOceanusNT020040655.231:57.80
4.Loïs BosmanOceanusNT02004041:01.422:10.06
DISLisa van NieuwkerkDe Futen2:12.690200522
AQ - Niet goedgekeurde zwemkleding gebruikt (geen tijden noteren)
DISMaaike HogeterpDe FutenNT0200920SA/SR1:09.152:24.90
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-10-2010 - 15:16
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:09.84000081533.251:09.15
2.Ruben van VierzenOceanus1:19.60000080338.431:22.16
3.Martin KildemarkDe FutenNT00032171:06.421:22.44
4.Hassan NawarDe Futen1:21.33000094739.261:24.97
5.Dennis van NieuwkerkDe Futen1:31.35000155342.151:26.86
6.Daniël van der LaanDe Amstel1:29.74000092738.321:27.86
7.Martijn OttenhofDe Amstel1:37.84000115542.901:31.84
8.Sebastian van der BornOceanus1:32.48000080545.411:32.87
9.Marijn KagchellandZPCH1:40.61000065545.281:33.07
10.Ivar OldenhofZPCH1:31.19000008142.501:33.12
11.Dion van den HeuvelOceanus1:42.58000080144.921:36.48
12.Prajit BhaskaranDe FutenNT00032131:04.272:20.19
13.Hums AwanDe FutenNT00032111:06.532:26.54


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-10-2010 - 15:20
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Giulia CorsiOceanus1:53.35010046852.511:50.34
2.Demi KliffenOceanus1:59.18010045253.191:52.26
3.Anne-Laure HasDe AmstelNT010261855.711:58.88
4.Jodi van MastwijkOceanusNT010200857.562:02.76
5.Sam EveleensOceanus2:10.16010050858.192:03.66
6.Anouck RamdjanamsinghOceanusNT010050256.492:06.17
7.Nathalie GriffioenZPCHNT01011181:02.142:13.61


<< TOP >>
Programmanr. 7
10-10-2010 - 15:22
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Rick de MercadoOceanus2:17.97970067332.561:08.392:20.97
2.Bart SommelingOceanus2:23.15980076533.141:09.992:22.70
3.Michel van NieuwkerkDe Futen2:39.29970241335.451:14.482:33.52
4.Yves-Maurice VorkOceanus2:51.61980058337.361:20.422:44.76
5.Aage VermeerenOceanusNT980250140.781:25.312:54.41


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-10-2010 - 15:24
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Michelle MeulenbroekOceanus2:28.12980113435.151:13.722:31.54
2.Darleen KagchellandZPCH2:47.36980013835.801:15.062:36.01
3.Luca EbbingeOceanus2:47.01980240636.941:18.962:41.13
4.Simone HuismanOceanus2:56.50980240236.121:17.442:42.04
5.Cheryl ZethofOceanus2:44.01980131437.221:18.452:44.06
6.Aïcha CroesOceanus2:47.36980333838.021:19.862:45.51
7.Fabiënne VorkOceanus2:56.73990249437.681:21.462:47.89
8.Anouk van NoordOceanus2:55.21990129438.811:22.392:50.22
9.Dana BosmanOceanus3:08.51990129639.231:24.002:54.42
10.Tess Pagano MiraniOceanus3:13.62990210240.141:25.672:57.01
11.Iris van der MoolenDe Amstel3:12.80990205240.121:26.362:57.96
12.Aurian VeldtZPCH3:07.15990175839.821:25.823:03.06


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-10-2010 - 15:32
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ricardo GraafmansDe Futen1:27.56990040942.041:24.68
2.Daan SommelingOceanus1:26.40990076742.691:26.18
3.Tijn de BoerOceanus1:32.83990147745.101:31.37
4.Bas EelzakZPCH1:37.07990141145.711:35.18
5.Pascal de HeijZPCH1:42.59990029748.001:37.88
6.Roan van BakelOceanus1:38.76990172347.311:38.66
7.Daniel KrymchanskyOceanus1:45.66990175954.491:50.72
8.Niek ZeldenrustDe FutenNT990335555.022:00.86
9.Erik KildemarkDe FutenNT99036911:01.002:04.11
DISMitchell GoneshOceanus1:35.819900765RC44.481:33.26
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFlorian van GemerenDe Futen1:56.889901857RC56.091:53.09
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-10-2010 - 15:34
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylee de JongZPCH1:18.82000123436.881:15.82
2.Lianne BouwmeesterOceanus1:19.75000095637.491:18.08
3.Lulu-May VerbeekOceanus1:23.78000095838.361:23.76
4.Renske BeekDe Futen1:35.79000051642.151:27.99
5.Maike van de VeldeZPCH1:24.13000038242.771:28.78
6.Isaa EbbingeOceanus1:32.25000131442.791:32.59
7.Wietske WiersmaDe Futen1:43.91000051845.231:33.23
8.Samantha MantelDe Futen1:33.43000144245.421:34.03
9.Amber RademakerOceanus1:40.19000277249.401:40.21
10.Sophie van WijngaardenDe Futen1:44.07000144452.101:42.52
11.Mouna OudshoornDe AmstelNT000220250.801:48.96


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-10-2010 - 15:36
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Thomas WeeningOceanusNT020052348.951:39.67
2.Jens van BakelOceanusNT010154349.511:40.72
3.Rick MoensOceanusNT010100757.981:55.16
4.Anvar VeldtZPCH1:52.85010028158.132:00.11
5.David KielZPCHNT01007011:04.892:15.28
DISDamiën AltyzerDe FutenNT0102059RE
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 111
10-10-2010 - 15:38
50m schoolslagMix minioren 1,2,3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim ZwinkelsZPCHNT03004221:01.35
2.Rosa EbbingeOceanus1:09.9202009041:07.65
3.Lucas MuntingaZPCH1:15.6903001231:13.16
DISFinn VosOceanusNT020066559.64SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 112
10-10-2010 - 15:40
50m schoolslagMix minioren 4,5,6, meisjes jun.1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniël van der LaanDe Amstel53.42000092751.43
2.Beau van DommelenOceanusNT000399256.41
3.Martijn VreugdenhilZPCH1:04.00990357358.36
4.Jasper LotsZPCH1:04.7101015411:08.60
DISMartijn OttenhofDe Amstel58.44000115557.22SO
SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.
DISEmma van ZantenOceanusNT010221059.92SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 113
10-10-2010 - 15:42
25m schoolslagMix minioren 1,2,3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yrsa RademakerOceanusNT020126828.92
2.Alysha de JongZPCH36.92040008630.32
3.Luca BacchisOceanusNT030027334.17
4.Remco de HeijZPCH39.34020016134.89
5.Kayleigh den DekkerZPCH39.04030016437.00
DISJoren OldenhofZPCH47.830400045AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-10-2010 - 15:44
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Imani de JongZPCH51.26020046451.13
2.Jane SommelingOceanusNT02004061:01.40
3.Maaike HogeterpDe FutenNT02009201:10.73
4.Loïs BosmanOceanusNT02004041:20.18
DISLisa van NieuwkerkDe Futen1:00.950200522AQ
AQ - Niet goedgekeurde zwemkleding gebruikt (geen tijden noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-10-2010 - 15:44
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dennis WeeningOceanus1:18.78000081540.381:21.53
2.Hassan NawarDe Futen1:28.00000094744.131:31.41
3.Ivar OldenhofZPCH1:40.19000008149.321:42.31
4.Sebastian van der BornOceanus2:00.73000080554.381:48.50
5.Dion van den HeuvelOceanus1:51.78000080154.271:50.72
6.Prajit BhaskaranDe FutenNT00032131:16.762:35.54
7.Martin KildemarkDe FutenNT00032171:20.042:46.44
DISRuben van VierzenOceanus1:30.350000803RC45.671:35.13
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDennis van NieuwkerkDe Futen1:42.380001553RC51.551:43.52
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarijn KagchellandZPCH2:02.400000655RD55.581:48.93
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISHums AwanDe FutenNT0003211RE1:20.022:38.64
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 14
10-10-2010 - 15:48
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Giulia CorsiOceanus52.84010046851.73
2.Anne-Laure HasDe AmstelNT01026181:00.07
3.Sam EveleensOceanusNT01005081:07.39
DISAnouck RamdjanamsinghOceanusNT01005021:11.16VC/VB
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 15
10-10-2010 - 15:50
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Michel van NieuwkerkDe Futen3:13.21970241341.271:28.333:05.04
2.Rick de MercadoOceanus3:21.61970067344.181:35.653:14.62
DISBart SommelingOceanusNT9800765SK45.291:35.733:14.60
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 16
10-10-2010 - 15:52
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Darleen KagchellandZPCH3:23.07980013842.701:31.073:10.78
2.Luca EbbingeOceanus3:30.10980240648.131:41.183:28.98
3.Maaike PijpersDe Futen3:33.87980485446.231:39.003:29.40
4.Aïcha CroesOceanus3:37.49980333848.351:41.903:30.17
5.Fabiënne VorkOceanusNT990249449.231:43.363:30.98
6.Dana BosmanOceanusNT990129649.631:46.083:37.81
7.Iris van der MoolenDe AmstelNT9902052FJ 149.671:46.273:38.20
8.Anouk van NoordOceanusNT9901294FJ 249.441:45.913:38.20
9.Tess Pagano MiraniOceanusNT990210251.561:47.963:40.78
10.Aurian VeldtZPCH3:40.33990175849.391:45.493:42.69
DISCheryl ZethofOceanus3:31.329801314SK47.951:41.263:26.29
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 17
10-10-2010 - 16:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ricardo GraafmansDe Futen1:39.77990040946.371:37.64
2.Daan SommelingOceanus1:37.07990076746.141:38.52
3.Florian van GemerenDe Futen1:48.93990185749.431:44.56
4.Roan van BakelOceanus1:45.44990172350.161:46.64
5.Daniel KrymchanskyOceanus1:52.36990175953.331:50.13
6.Mitchell GoneshOceanus1:55.65990076553.731:51.78
7.Tijn de BoerOceanus1:53.32990147755.281:55.62
8.Bas EelzakZPCH1:56.12990141156.101:56.54
9.Pascal de HeijZPCH2:01.43990029755.821:57.84
10.Stan MichelZPCH2:01.83990226757.842:04.43
DISNiek ZeldenrustDe Futen1:45.309903355SK46.411:37.58
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISMickey PetersDe Amstel1:43.769903347SK48.071:43.32
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISErik KildemarkDe FutenNT9903691SK58.542:02.51
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 18
10-10-2010 - 16:04
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kaylee de JongZPCH1:28.70000123442.921:26.32
2.Lianne BouwmeesterOceanus1:29.97000095643.691:31.62
3.Lulu-May VerbeekOceanus1:37.60000095845.991:36.12
4.Maike van de VeldeZPCH1:36.05000038249.071:38.92
5.Samantha MantelDe Futen1:42.12000144248.681:40.19
6.Isaa EbbingeOceanus1:37.80000131449.141:40.58
7.Renske BeekDe Futen1:53.29000051651.131:43.59
8.Amber RademakerOceanus1:55.64000277257.761:53.57
9.Sophie van WijngaardenDe Futen1:51.63000144458.641:54.35
DISWietske WiersmaDe Futen1:56.940000518RD57.031:51.37
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.