Speedo deel 1
Veenendaal (NED),    9.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
9-10-2010 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:20.09 9900605    1:17.54           
            38.82  1:17.54
  2. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:26.07 9901101    1:28.03           
          1:28.03
  3. Santino Grittner              One Team Swimming      1:38.02 9902361    1:35.17           
            43.16  1:35.17
  4. Joost Paardekooper            Vzc  E&p               1:48.42 9900197    1:39.04           
            44.65  1:39.04
  5. David Schmieman               De Albatros                 NT 9901557    1:58.64           
            56.01  1:58.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
9-10-2010 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Babet Kruger                  Vzc  E&p               1:49.60 0003390    1:43.10           
            50.04  1:43.10
  2. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          1:57.86 0000224    1:48.78           
            52.00  1:48.78
  3. Lisanne Seising               Vzc  E&p               1:56.46 0002084    1:53.92           
            52.86  1:53.92
  4. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn          1:56.14 0000656    1:58.08           
          1:58.08
  5. Marit van Kooten              Vzc  E&p               2:17.24 0001542    1:58.33           
            57.02  1:58.33
  6. Renske Bijeman                UZSC                        NT 0000806    2:00.68           
            57.34  2:00.68
  7. Kim Rijksen                   Vzc  E&p               2:20.10 0002558    2:01.95           
            57.45  2:01.95
  8. Alinde Verburg                Vzc  E&p               2:25.54 0002376    2:08.04           
          2:08.04
  9. Sanne Zitter                  Vzc  E&p                    NT 0003352    2:17.60           
          1:05.11  2:17.60
AFGE Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          2:00.57 0001916                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-10-2010 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn          1:31.00 0100049    1:27.04           
            43.00  1:27.04
  2. Daen Spoor                    Vzc  E&p               1:41.67 0101117    1:33.20           
            43.11  1:33.20
  3. Tim Kannegieter               de Vuursche            1:38.21 0200175    1:33.75           
          1:33.75
  4. Simon den Braber              One Team Swimming           NT 0101707    1:40.17           
            46.68  1:40.17
  5. Stanley Huynh                 Vzc  E&p               1:42.78 0101253    1:43.18           
            49.30  1:43.18
  6. Danny Seising                 Vzc  E&p               2:03.20 0200081    1:48.42           
            50.27  1:48.42
  7. Milan de Roo                  One Team Swimming           NT 0102215    1:58.31           
            56.20  1:58.31
  8. Anthony Huynh                 Vzc  E&p                    NT 0200605    2:00.40           
            56.03  2:00.40
  9. Hans Blankensteijn            Aquarijn               2:05.02 0200159    2:15.73           
          1:03.23  2:15.73
 10. Jeffrey Huynh                 Vzc  E&p                    NT 0300145    2:22.41           
          2:22.41
  NG Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel    1:41.37 0101667                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
9-10-2010 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:13.94 0000223    1:12.42           
            35.17  1:12.42
  2. Roan Buijs                    Aquarijn               1:15.19 0001775    1:15.73           
          1:15.73
  3. Olivier Jans                  De Fuut                1:24.16 0001815    1:20.39           
            39.33  1:20.39
  4. Andy Huynh                    Vzc  E&p               1:25.95 0001725    1:23.81           
            39.62  1:23.81
  5. Leandre Soffers               de Vuursche            1:29.16 0003474    1:28.58           
            42.08  1:28.58
  6. Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn          1:41.50 0001713    1:35.95           
          1:35.95
  7. Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          1:35.70 0001291    1:39.04           
            46.10  1:39.04
  8. Luuk de Ruiter                One Team Swimming           NT 0001455    1:40.22           
            45.80  1:40.22
  9. Tobias van Vulpen             de Vuursche            1:50.80 0001107    1:42.98           
            47.23  1:42.98
 10. Boyenn van de Haar            De Albatros                 NT 0000287    1:46.59           
            48.82  1:46.59
 11. Niels de Leeuw                One Team Swimming           NT 0003225    1:47.29           
            48.81  1:47.29
 12. Bas Ritmeester                Vzc  E&p               1:52.06 0002543    1:48.46           
            51.24  1:48.46
 13. Mike van Kooten               Vzc  E&p               2:08.96 0001419    1:51.67           
          1:51.67
 14. Jorrit van der Velde          SG Vecht&Rijn          1:55.97 0000701    1:57.14           
            52.64  1:57.14
AFGE Stef Miggels                  de Vuursche            1:54.96 0002643                      
AFGE Boris Glijn,                  UZSC                   1:34.07 0001349                      
AFGE Bram Hendriks                 SG Vecht&Rijn          2:19.48 0000931                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
9-10-2010 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Schinkel                Vzc  E&p               1:54.39 0100860    1:47.29           
            51.51  1:47.29
  2. Sanne van Walsem              Vzc  E&p               2:00.08 0100686    1:54.60           
            54.32  1:54.60
  3. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn          1:56.77 0100770    1:56.32           
          1:56.32
  4. Yara Weldam                   Aquarijn                    NT 0102762    2:00.77           
          2:00.77
  5. Mahres van Walsem             Vzc  E&p               2:20.67 0100688    2:03.18           
            57.65  2:03.18
  6. Jessica Baars                 De Albatros            2:06.10 0101966    2:05.82           
          1:01.89  2:05.82
  7. Veerle van Munster            One Team Swimming           NT 0102632    2:11.56           
          1:00.69  2:11.56
  8. Stefanie van der Wal          SG Vecht&Rijn          2:09.02 0102088    2:11.84           
          1:01.04  2:11.84
  9. Puk Schoonderbeek             Vzc  E&p               2:26.02 0101242    2:16.23           
          1:03.26  2:16.23
 10. Gioia Grittner                One Team Swimming           NT 0102614    2:24.34           
          1:06.52  2:24.34
AFGE Esther Nap                    Vzc  E&p                    NT 0100280                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
9-10-2010 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Avezaat                 One Team Swimming      2:18.12 9700729    2:20.82           
            31.36  1:07.80  2:20.82
  2. Daniel van Noord              Zwemlust den Hommel    2:49.64 9704067    2:35.02           
            35.80  1:15.39  2:35.02
  3. Ruben Nap                     Vzc  E&p               2:38.66 9800213    2:38.60           
          1:17.49  2:38.60
  4. Leroy van Ooijik              Vzc  E&p               2:41.52 9800361    2:39.38           
            35.03  1:17.03  2:39.38
  5. Arjan Rooze                   De Fuut                3:06.81 9802553    2:42.79           
          1:17.76  2:42.79
  6. Joshua Verkuil                Aquarijn               2:45.15 9700859    2:43.24           
            36.65  1:19.49  2:43.24
  7. Martijn de Leeuw              One Team Swimming      2:49.89 9800707    2:44.48           
            37.26  1:20.95  2:44.48
  8. Quinten Dekker                De Albatros            3:01.78 9703333    2:49.29           
            38.82  1:21.86  2:49.29
  9. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn               2:58.26 9704055    2:53.58           
            36.26  1:20.23  2:53.58
 10. Rick Paardekooper             Vzc  E&p               2:59.62 9701321    2:53.80           
            38.01  1:23.60  2:53.80
 11. Stefan Klok                   One Team Swimming      2:59.08 9704559    2:56.62           
            40.29  1:26.39  2:56.62
 12. Steven Pauw                   De Albatros            2:59.73 9701817    2:58.80           
            41.46  1:27.96  2:58.80
 13. Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel    3:09.24 9801507    3:01.75           
            42.52  1:30.13  3:01.75
 14. Wouter Netto                  Zwemlust den Hommel    3:19.32 9803137    3:04.00           
            42.91  1:30.91  3:04.00
 15. Stijn Sickenga                de Vuursche            3:29.19 9804127    3:04.74           
            43.96  1:30.96  3:04.74
 16. Jesper Holm,                  UZSC                   3:16.96 9802343    3:06.75           
            42.64  1:31.33  3:06.75
 17. Leon Huynh                    Vzc  E&p                    NT 9704301    3:10.06           
            42.40  1:32.64  3:10.06
 18. Julien Soffers                de Vuursche                 NT 9804151    3:10.28           
            42.93  1:34.56  3:10.28
 19. Casper van Hiel               SG Vecht&Rijn               NT 9801359    3:10.65           
          1:32.73  3:10.65
 20. Ostayo van de Haar            De Albatros                 NT 9801903    3:12.74           
            42.05  1:32.74  3:12.74
 21. Tim den Braber                One Team Swimming           NT 9804533    3:25.89           
        FJ 1
            46.76  1:40.70  3:25.89
     Robbert Schelhaas             De Albatros                 NT 9804405    3:25.89           
        FJ 2
          1:41.93  3:25.89
 23. Tim Kalksma                   SG Vecht&Rijn               NT 9802337    3:38.59           
            47.87  1:42.82  3:38.59
AFGE Joël Sneep                    de Vuursche                 NT 9802119                      
AFGE Jos van Herk                  Vzc  E&p               2:57.50 9803037                      
AFGE Friso Stolk                   De Fuut                2:43.99 9801417                      
  NG Sem Boog                      Aquarijn               3:33.90 9703487                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
9-10-2010 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Baars                 Aquarijn               2:38.83 9900376    2:29.76           
            33.80  1:12.10  2:29.76
  2. Lotte Stoiber                 De Fuut                2:39.19 9803658    2:37.15           
          1:14.90  2:37.15
  3. Maaike Tijhof                 Vzc  E&p                    NT 9800112    2:51.17           
            39.76  1:23.79  2:51.17
  4. Marieke van der Meulen        SG Vecht&Rijn          2:55.86 9803078    2:56.45           
            37.84  1:23.79  2:56.45
  5. Demi Molenaar                 De Fuut                3:03.36 9803156    2:57.30           
            41.44  1:27.49  2:57.30
  6. Beau Monné                    SG Vecht&Rijn          3:17.30 9801886    2:58.79           
            39.00  1:24.33  2:58.79
  7. Sybel van Helm                De Fuut                2:53.36 9803270    2:59.29           
            42.94  1:30.19  2:59.29
  8. Kim de Vries                  Vzc  E&p               3:12.17 9903488    3:01.36           
            41.60  1:28.23  3:01.36
  9. Amber van de Kraats           Vzc  E&p               3:16.25 9900236    3:02.45           
            41.92  1:29.58  3:02.45
 10. Romy Kuus                     SG Vecht&Rijn               NT 9802738    3:03.91           
            41.63  1:28.22  3:03.91
 11. Rony Honkoop                  De Fuut                3:03.67 9802888    3:04.21           
            42.02  1:29.96  3:04.21
 12. Susanne Schelhaas             De Albatros            3:26.84 9805224    3:09.73           
            44.70  1:34.89  3:09.73
 13. Iris de Kruijf                Zwemlust den Hommel    3:29.90 9903658    3:10.49           
            44.37  1:34.42  3:10.49
 14. Nicole Kleinveld              One Team Swimming      3:12.98 9900114    3:11.34           
            41.71  1:31.09  3:11.34
 15. Ilona Verschoor               De Albatros            3:22.03 9903478    3:12.15           
            42.33  1:31.99  3:12.15
 16. Janine Verkerk                Vzc  E&p               3:27.49 9904236    3:17.07           
          1:38.06  3:17.07
 17. Maartje Stoof                 SG Vecht&Rijn               NT 9903696    3:32.27           
          1:42.52  3:32.27
 18. Brenda Baars                  Aquarijn               3:42.11 9804284    3:32.43           
            47.30  1:42.55  3:32.43
 19. Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn               NT 9804686    3:50.15           
            50.68  1:51.02  3:50.15
 20. Willemijn van Dijk            de Vuursche            4:12.11 9805222    3:59.12           
            48.48  1:48.28  3:59.12
 21. Anouk Dijksman                One Team Swimming           NT 9805064    3:59.70           
            49.54  1:49.76  3:59.70
AFGE Bobby Kortland                SG Vecht&Rijn               NT 9804688                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
9-10-2010 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:29.38 9900605    1:33.45           
            45.89  1:33.45
  2. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:35.83 9901101    1:36.86           
          1:36.86
  3. Santino Grittner              One Team Swimming      1:49.42 9902361    1:43.15           
            50.64  1:43.15
  4. Alex Algra                    de Vuursche            1:46.31 9901047    1:43.80           
            50.32  1:43.80
  5. Joost Paardekooper            Vzc  E&p               2:02.30 9900197    1:50.39           
          1:50.39
  6. David Schmieman               De Albatros                 NT 9901557    2:20.18           
          1:10.06  2:20.18
 DIS Bart van Dijk                 de Vuursche            1:54.15 9902099    1:47.95           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.76  1:47.95
AFGE Tayyib Onay                   de Vuursche            1:48.37 9902661                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
9-10-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Babet Kruger                  Vzc  E&p               1:29.55 0003390    1:27.50           
          1:27.50
  2. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            1:28.31 0002484    1:28.02           
            43.48  1:28.02
  3. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          1:31.36 0000224    1:28.66           
            42.92  1:28.66
  4. Renske Bijeman                UZSC                        NT 0000806    1:28.84           
            41.78  1:28.84
  5. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn          1:32.41 0000656    1:32.56           
            44.10  1:32.56
  6. Lisanne Seising               Vzc  E&p               1:35.32 0002084    1:34.41           
            45.35  1:34.41
  7. Kim Rijksen                   Vzc  E&p               1:37.68 0002558    1:42.88           
            48.34  1:42.88
  8. Alinde Verburg                Vzc  E&p               2:10.95 0002376    2:00.14           
            54.22  2:00.14
  9. Sanne Zitter                  Vzc  E&p                    NT 0003352    2:03.72           
            56.41  2:03.72
 10. Amina Bachounda               Aquarijn                    NT 0003818    2:10.35           
            56.86  2:10.35
AFGE Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          1:42.05 0001916                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-10-2010 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn          1:40.83 0100049    1:40.54           
            48.95  1:40.54
  2. Stanley Huynh                 Vzc  E&p               1:57.64 0101253    1:57.03           
          1:57.03
  3. Simon den Braber              One Team Swimming           NT 0101707    2:02.51           
            59.42  2:02.51
  4. Hans Blankensteijn            Aquarijn               2:30.86 0200159    2:10.28           
          1:03.72  2:10.28
  5. Milan de Roo                  One Team Swimming           NT 0102215    2:15.15           
          2:15.15
  6. Jeffrey Huynh                 Vzc  E&p                    NT 0300145    2:29.19           
          1:11.01  2:29.19
 DIS Anthony Huynh                 Vzc  E&p                    NT 0200605                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Tim Kannegieter               de Vuursche            2:00.82 0200175    1:43.00           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            50.44  1:43.00
 DIS Daen Spoor                    Vzc  E&p               2:15.80 0101117    1:50.39           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.53  1:50.39
 DIS Danny Seising                 Vzc  E&p               2:29.81 0200081    1:58.33           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            56.17  1:58.33
AFGE Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel         NT 0101667                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
9-10-2010 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                1:28.25 0000223    1:28.89           
            43.54  1:28.89
  2. Roan Buijs                    Aquarijn               1:38.73 0001775    1:34.26           
            45.98  1:34.26
  3. Olivier Jans                  De Fuut                1:36.72 0001815    1:34.76           
            47.91  1:34.76
  4. Leandre Soffers               de Vuursche            1:35.61 0003474    1:41.27           
          1:41.27
  5. Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn          1:43.20 0001713    1:44.63           
          1:44.63
  6. Andy Huynh                    Vzc  E&p               1:58.17 0001725    1:45.91           
            51.50  1:45.91
  7. Tobias van Vulpen             de Vuursche            1:46.93 0001107    1:48.09           
            51.69  1:48.09
  8. Luuk de Ruiter                One Team Swimming           NT 0001455    1:50.59           
            54.16  1:50.59
  9. Boyenn van de Haar            De Albatros                 NT 0000287    2:02.75           
            59.92  2:02.75
 10. Bas Ritmeester                Vzc  E&p                    NT 0002543    2:09.82           
          2:09.82
 11. Mike van Kooten               Vzc  E&p               2:40.54 0001419    2:15.16           
          1:06.38  2:15.16
 DIS Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          1:50.48 0001291    1:44.07           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC - RD
            49.57  1:44.07
 DIS Jorrit van der Velde          SG Vecht&Rijn          1:59.48 0000701    2:00.23           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            58.53  2:00.23
AFGE Boris Glijn,                  UZSC                   1:53.37 0001349                      
AFGE Niels de Leeuw                One Team Swimming           NT 0003225                      
AFGE Stef Miggels                  de Vuursche                 NT 0002643                      
AFGE Bram Hendriks                 SG Vecht&Rijn          2:37.88 0000931                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
9-10-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Puk Schoonderbeek             Vzc  E&p                    NT 0101242      53.89           
  2. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn            53.15 0100770      55.60           
  3. Laura Schinkel                Vzc  E&p                    NT 0100860      55.89           
  4. Jessica Baars                 De Albatros              56.04 0101966      59.60           
  5. Yara Weldam                   Aquarijn                    NT 0102762    1:00.56           
  6. Mahres van Walsem             Vzc  E&p                    NT 0100688    1:11.81           
 DIS Veerle van Munster            One Team Swimming           NT 0102632    1:11.20           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Stefanie van der Wal          SG Vecht&Rijn               NT 0102088    1:13.94           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC - VD
AFGE Esther Nap                    Vzc  E&p                    NT 0100280                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
9-10-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Avezaat                 One Team Swimming      2:50.63 9700729    2:54.83           
            39.83  1:25.51  2:54.83
  2. Ruben Nap                     Vzc  E&p               3:33.22 9800213    3:31.89           
          1:41.62  3:31.89
  3. Stefan Klok                   One Team Swimming      3:35.98 9704559    3:33.25           
            47.28  1:41.91  3:33.25
  4. Martijn de Leeuw              One Team Swimming           NT 9800707    3:33.76           
            47.92  1:44.10  3:33.76
  5. Daniel van Noord              Zwemlust den Hommel    3:52.06 9704067    3:35.90           
          1:43.52  3:35.90
  6. Casper van Hiel               SG Vecht&Rijn          3:45.50 9801359    3:41.38           
            48.93  1:47.31  3:41.38
  7. Wouter Netto                  Zwemlust den Hommel         NT 9803137    3:48.69           
            51.72  1:50.78  3:48.69
  8. Steven Pauw                   De Albatros            3:58.57 9701817    3:49.97           
            53.50  1:52.66  3:49.97
  9. Quinten Dekker                De Albatros                 NT 9703333    3:54.10           
            52.86  1:53.29  3:54.10
 10. Tim den Braber                One Team Swimming           NT 9804533    3:55.06           
          1:55.62  3:55.06
 11. Robbert Schelhaas             De Albatros                 NT 9804405    4:01.50           
          2:00.37  4:01.50
 12. Jesper Holm,                  UZSC                        NT 9802343    4:09.03           
            55.73  1:59.30  4:09.03
 13. Stijn Sickenga                de Vuursche                 NT 9804127    4:14.86           
            57.22  2:02.16  4:14.86
 DIS Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                    NT 9704055    3:35.69           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            47.66  1:43.07  3:35.69
 DIS Arjan Rooze                   De Fuut                     NT 9802553    3:41.60           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.10  3:41.60
 DIS Leon Huynh                    Vzc  E&p               3:55.89 9704301    3:43.20           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.20  1:46.66  3:43.20
 DIS Leroy van Ooijik              Vzc  E&p               3:45.00 9800361    3:48.66           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
            51.52  1:51.00  3:48.66
 DIS Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel         NT 9801507    3:54.20           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.22  1:54.11  3:54.20
 DIS Rick Paardekooper             Vzc  E&p               3:55.91 9701321    3:55.38           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            52.42  1:53.38  3:55.38
 DIS Ostayo van de Haar            De Albatros                 NT 9801903    3:55.76           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ - SO
            53.36  1:54.07  3:55.76
 DIS Tim Kalksma                   SG Vecht&Rijn               NT 9802337    4:26.92           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:00.78  2:09.63  4:26.92
AFGE Friso Stolk                   De Fuut                     NT 9801417                      
AFGE Joël Sneep                    de Vuursche                 NT 9802119                      
AFGE Jos van Herk                  Vzc  E&p               3:50.19 9803037                      
  NG Joshua Verkuil                Aquarijn               3:36.83 9700859                      
  NG Sem Boog                      Aquarijn                    NT 9703487                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
9-10-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Stoiber                 De Fuut                3:22.33 9803658    3:16.02           
            44.64  1:35.20  3:16.02
  2. Maaike Tijhof                 Vzc  E&p               3:31.76 9800112    3:27.84           
          1:41.39  3:27.84
  3. Melissa Baars                 Aquarijn                    NT 9900376    3:30.81           
            47.64  1:41.25  3:30.81
  4. Romy Kuus                     SG Vecht&Rijn               NT 9802738    3:33.59           
            47.53  1:40.78  3:33.59
  5. Demi Molenaar                 De Fuut                3:44.00 9803156    3:35.88           
            49.45  1:45.16  3:35.88
  6. Sybel van Helm                De Fuut                3:47.53 9803270    3:39.91           
            51.03  1:47.88  3:39.91
  7. Beau Monné                    SG Vecht&Rijn          3:42.26 9801886    3:41.25           
            49.50  1:46.88  3:41.25
  8. Kim de Vries                  Vzc  E&p                    NT 9903488    3:44.61           
            51.03  1:47.94  3:44.61
  9. Amber van de Kraats           Vzc  E&p                    NT 9900236    3:45.81           
            52.09  1:50.11  3:45.81
 10. Rony Honkoop                  De Fuut                4:10.19 9802888    3:52.56           
            53.57  1:53.72  3:52.56
 11. Marieke van der Meulen        SG Vecht&Rijn               NT 9803078    3:53.38           
            50.83  1:51.55  3:53.38
 12. Iris de Kruijf                Zwemlust den Hommel         NT 9903658    3:56.92           
            53.61  1:54.44  3:56.92
 13. Nicole Kleinveld              One Team Swimming           NT 9900114    4:04.94           
            56.22  2:00.38  4:04.94
 14. Janine Verkerk                Vzc  E&p                    NT 9904236    4:05.61           
            58.41  2:00.53  4:05.61
 15. Ilona Verschoor               De Albatros                 NT 9903478    4:10.93           
          2:03.00  4:10.93
 16. Maartje Stoof                 SG Vecht&Rijn               NT 9903696    4:13.16           
            56.75  2:02.55  4:13.16
 17. Brenda Baars                  Aquarijn               4:11.28 9804284    4:14.20           
            57.10  2:05.07  4:14.20
 18. Claudia de Rooij              Aquarijn                    NT 9904420    4:14.69           
            55.34  1:59.95  4:14.69
 19. Willemijn van Dijk            de Vuursche                 NT 9805222    4:34.66           
            59.23  2:08.69  4:34.66
 DIS Susanne Schelhaas             De Albatros            4:26.86 9805224    3:54.85           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ - SO
          1:55.76  3:54.85
 DIS Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn               NT 9804686    4:09.98           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SK - SL
            58.31  2:03.66  4:09.98
 DIS Anouk Dijksman                One Team Swimming           NT 9805064    4:15.08           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            58.02  2:03.39  4:15.08
AFGE Bobby Kortland                SG Vecht&Rijn               NT 9804688                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
9-10-2010 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Bond                      Zwemlust den Hommel    1:43.37 9900605    1:46.76           
            51.16  1:46.76
  2. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:49.90 9901101    1:49.58           
          1:49.58
  3. Bart van Dijk                 de Vuursche            1:52.20 9902099    1:51.86           
            53.11  1:51.86
  4. Santino Grittner              One Team Swimming      1:57.45 9902361    1:53.76           
            53.56  1:53.76
  5. Alex Algra                    de Vuursche            1:51.75 9901047    1:58.59           
            54.65  1:58.59
  6. Joost Paardekooper            Vzc  E&p               1:59.67 9900197    2:01.82           
            55.80  2:01.82
  7. David Schmieman               De Albatros            2:38.82 9901557    2:54.81           
          1:23.53  2:54.81
AFGE Tayyib Onay                   de Vuursche            2:00.21 9902661                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
9-10-2010 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Babet Kruger                  Vzc  E&p               1:41.10 0003390    1:38.67           
            49.09  1:38.67
  2. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          1:40.23 0000224    1:40.12           
          1:40.12
  3. Renske Bijeman                UZSC                        NT 0000806    1:42.08           
            48.75  1:42.08
  4. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn          1:40.16 0000656    1:43.83           
            52.20  1:43.83
  5. Lisanne Seising               Vzc  E&p               1:53.76 0002084    1:45.20           
            51.48  1:45.20
  6. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            1:54.56 0002484    1:46.03           
            53.05  1:46.03
  7. Marit van Kooten              Vzc  E&p               1:58.42 0001542    1:51.26           
            53.94  1:51.26
  8. Kim Rijksen                   Vzc  E&p               1:58.42 0002558    1:57.89           
            57.04  1:57.89
  9. Alinde Verburg                Vzc  E&p               2:14.89 0002376    2:04.08           
          2:04.08
 10. Sanne Zitter                  Vzc  E&p                    NT 0003352    2:04.13           
            59.84  2:04.13
AFGE Laura Butter                  SG Vecht&Rijn               NT 0001916                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal