Nr. 1. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1,2,3 en 4
Nr. 6. Dames, 800m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 7. Heren, 800m vrije slag  Junioren 1 en ouder


2010-10-09=LAC Periode 1 deel 2
Hoorn, 9.10.2010


Programmanr. 1
9-10-2010 - 6:15
200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc KroonEd-VoNT01006973:02.91
50m:39.22100m:1:25.52150m:2:14.31200m:3:02.91
2.Calina van der LemEd-Vo3:49.5902000863:47.78
50m:46.60100m:1:47.66150m:2:48.21200m:3:47.78
3.Ferhat KoolZwemvereniging Hoorn4:52.0501006434:46.07
50m:1:03.96100m:2:18.60150m:3:32.42200m:4:46.07


<< TOP >>
Programmanr. 2
9-10-2010 - 6:20
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn5:30.4899014915:40.38
50m:
100m:
36.41
1:19.11
150m:
200m:
2:03.23
2:47.79
250m:
300m:
3:32.22
4:17.08
350m:
400m:
5:02.15
5:40.38
2.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn6:02.2399016435:46.98
50m:
100m:
38.66
1:23.43
150m:
200m:
2:08.55
2:54.65
250m:
300m:
3:39.22
4:23.01
350m:
400m:
5:06.87
5:46.98
3.Marc CastricumZwemvereniging HoornNT00003216:17.71
50m:
100m:
40.81
1:28.84
150m:
200m:
2:16.69
3:05.51
250m:
300m:
3:54.11
4:43.38
350m:
400m:
5:31.47
6:17.71
4.Jordi van der LemEd-VoNT00001897:12.64
50m:
100m:
47.39
1:41.58
150m:
200m:
2:37.99
3:34.72
250m:
300m:
4:30.96
5:28.00
350m:
400m:
6:24.81
7:12.64


<< TOP >>
Programmanr. 3
9-10-2010 - 6:27
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn6:52.6599005625:53.74
50m:
100m:
36.82
1:20.15
150m:
200m:
2:04.15
2:49.87
250m:
300m:
3:35.88
4:20.68
350m:
400m:
5:07.65
5:53.74


<< TOP >>
Programmanr. 4
9-10-2010 - 6:34
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn3:03.8698003363:03.11
50m:39.51200m:3:03.11
2.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn3:17.4298046843:18.40
3.Anne KasteleijnZwemvereniging HoornNT98052803:32.30
50m:49.34200m:3:32.30
4.Iris KokZwemvereniging Hoorn3:36.9797054663:32.43
50m:48.11200m:3:32.43
5.Sharon van der LemEd-Vo3:51.3998002703:48.02
50m:55.60200m:3:48.02


<< TOP >>
Programmanr. 5
9-10-2010 - 6:39
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1,2,3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:29.1296004692:26.09
50m:33.09200m:2:26.09
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn2:38.2596011852:29.10
50m:31.21200m:2:29.10
3.Guus JonkZwemvereniging Hoorn2:37.0195015092:36.26
50m:33.41200m:2:36.26
4.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn2:49.4796036952:44.63
50m:34.79200m:2:44.63
5.Levi TolEd-Vo2:40.9097003512:44.79
50m:33.90200m:2:44.79
6.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn2:52.4196010752:47.10
50m:38.06200m:2:47.10
7.Nico MakZwemvereniging HoornNT95058312:55.04
50m:40.50200m:2:55.04
8.Rick NobelsZwemvereniging HoornNT95055692:55.55
50m:38.49200m:2:55.55
9.Jasper SmitsZwemvereniging HoornNT96051413:01.79
10.Guus van BeverenZwemvereniging HoornNT96022513:06.20
50m:39.25200m:3:06.20
11.Menno KasteleijnZwemvereniging Hoorn3:17.9294062633:06.75
50m:42.14200m:3:06.75
NGTimo HolZwemvereniging Hoorn3:29.649701885


<< TOP >>
Programmanr. 6
9-10-2010 - 6:46
Dames, 800m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn10:05.7993051229:39.75
50m:32.51100m:1:09.54200m:2:24.15400m:4:53.15800m:9:39.75
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn9:51.0496033389:46.11
50m:31.96100m:1:07.89200m:2:22.77400m:4:52.82800m:9:46.11
3.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn9:53.7296001129:59.67
50m:33.32100m:1:10.07200m:2:24.94400m:4:56.02800m:9:59.67
4.Pascalle RoversEiffel Swimmers PSV9:57.18930106410:28.88
50m:32.82100m:1:09.41200m:2:26.16400m:5:05.22800m:10:28.88
5.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn11:51.22950583011:01.47
50m:36.82100m:1:17.10200m:2:40.07400m:5:26.85800m:11:01.47
6.Jonna EpkerZwemvereniging Hoorn11:12.81950119611:01.67
50m:36.47100m:1:15.66200m:2:39.10400m:5:27.26800m:11:01.67
7.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn11:40.47960388411:16.73
50m:36.43100m:1:18.02200m:2:42.27400m:5:36.03800m:11:16.73
8.Desiree van der LemEd-Vo12:10.83680028212:07.94
50m:37.68100m:1:20.43200m:2:52.63400m:6:01.41800m:12:07.94
9.Angela TolEd-Vo11:42.35930722212:10.11
50m:39.72100m:1:23.51200m:2:55.01400m:6:01.25800m:12:10.11
10.Sabrina van der VisZV Waterland12:25.01950329812:13.80
50m:38.05100m:1:21.82200m:2:53.23400m:6:02.48800m:12:13.80
11.Zoë van de HeijdenZwemvereniging Hoorn13:33.78930767413:03.15
50m:44.06100m:1:32.62200m:3:10.54400m:6:26.84800m:13:03.15
12.Manon SierEd-Vo13:18.87940321013:21.91
50m:41.94100m:1:29.69200m:3:11.69400m:6:37.38800m:13:21.91


<< TOP >>
Programmanr. 7
9-10-2010 - 7:12
Heren, 800m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom WeverZwemvereniging Hoorn8:57.1691027119:21.74
50m:29.86100m:1:03.81200m:2:12.47400m:4:33.60800m:9:21.74
2.Ruben TolEd-Vo9:11.6995011199:38.22
50m:31.67100m:1:06.71200m:2:19.96400m:4:47.39800m:9:38.22
3.Casper van der HaagenZwemvereniging Hoorn9:31.3392025219:42.90
50m:31.74100m:1:08.15200m:2:22.20400m:4:47.97800m:9:42.90
4.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn9:55.6196005279:57.53
50m:32.36100m:1:09.10200m:2:23.62400m:4:54.31800m:9:57.53
5.Remco TolEd-Vo10:03.46950150510:12.87
50m:31.84100m:1:09.05200m:2:26.11400m:5:01.61800m:10:12.87
6.Bruun BeenkerZwemvereniging Hoorn9:40.89910008310:16.76
50m:31.58100m:1:07.91200m:2:23.31400m:4:58.14800m:10:16.76
7.Rob TolEd-Vo9:59.22920545910:37.31
50m:33.29100m:1:12.42200m:2:33.87400m:5:17.81800m:10:37.31
8.Kaspur van der LemEd-Vo10:27.16960027910:39.26
50m:33.37100m:1:12.25200m:2:33.28400m:5:17.42800m:10:39.26
9.Marcel StroetZV De Bron10:12.76640092910:43.08
50m:35.78100m:1:15.57200m:2:36.61400m:5:18.76800m:10:43.08
10.Thomas FrankeZwemvereniging Hoorn11:23.36940485311:10.11
50m:35.65100m:1:16.18200m:2:40.46400m:5:29.05800m:11:10.11
11.André KoopmanZwemvereniging Hoorn11:52.12890661311:57.10
50m:37.82100m:1:20.25200m:2:49.76400m:5:54.53800m:11:57.10
12.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn13:35.31960295512:42.59
50m:39.53100m:1:23.77200m:2:56.87400m:6:12.97800m:12:42.59
13.Peter DuijstZV De Bron14:07.00540031913:45.49
50m:40.38100m:1:28.30200m:3:13.73400m:6:47.36800m:13:45.49
14.Rene GrootZV De Bron13:37.59590061714:34.60
50m:43.58100m:1:37.54200m:3:28.97400m:7:09.36800m:14:34.60
DISFrank van der WolffZwemvereniging Hoorn9:17.439400955
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMErik TebbesZwemvereniging Hoorn13:58.916301061