Competitie 1
Valkenburg aan de Geul (NED),    3.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:30.30            4:28.42           
        Wendy Bex, 97                              Bente Seijkens, 98
        Kelly Craenen, 97                          Elishia Sinkiewicz, 97
          1:04.92  4:28.42

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:39.16            4:38.23           
        Nina Grispen, 97                           Michelle Bartelet, 98
        Minke Theunissen, 98                       Carmen van de Rijt, 98
          1:08.16  4:38.23

  3. HZPC 1                        HZPC                   4:48.62            4:51.32           
        Lotte van Megen, 97                        Celine Buijssen, 98
        Milou Peeters, 98                          Manon Koster, 97
          1:13.78  4:51.32




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:45.69            2:39.47           
        Denise Craenen, 99                         Julia Lang, 99
        Dimitar Kamnarovski, 00                    Stan Stelten, 99
            41.18  2:39.47

  2. HZPC 1                        HZPC                   2:44.67            2:45.20           
        Sander Aerts, 99                           Imke van den Hoef, 01
        Hilde Litjens, 99                          Koen Koster, 99
            42.76  2:45.20

  3. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:44.66            2:46.95           
        Denise Blok, 99                            Dario van Hulst, 99
        Nina Vriezelaar, 99                        Yorne Kelderman, 99
            42.08  2:46.95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:15.03 9102076    1:17.08           
  2. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:17.73 9302198    1:22.32           
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   1:22.22 9204060    1:22.78           
  4. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:23.63 8705620    1:22.80           
  5. Neiske Becks                  HZPC                   1:18.23 9100138    1:22.88           
  6. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:23.45 9201052    1:25.76           
  7. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:23.50 9101602    1:27.38           
  NG Maddy Thielen                 HZPC                   1:28.18 9003732                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           3:54.97 8903341    4:08.72           
            58.14  2:01.42  3:05.67  4:08.72
  2. Lester Snackers               ZC Valkenburg          4:07.09 9400947    4:09.63           
            58.78  2:01.25  3:05.97  4:09.63
  3. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          4:09.85 9202505    4:21.06           
          1:02.16  2:08.16  4:21.06
  4. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          4:03.63 8901553    4:25.70           
          1:02.92  2:09.92  3:18.67  4:25.70
  5. Jory Niemark                  Hellas-Glana           4:28.50 9204409    4:34.42           
          1:02.36  2:11.57  3:23.65  4:34.42
  6. Tim Jansen                    Hellas-Glana           4:37.88 8601431    4:35.87           
          1:05.29  2:15.93  3:26.36  4:35.87
  7. Dennis Brouwers               HZPC                   4:30.00 7800167    4:37.27           
          1:06.72  2:16.72  3:26.82  4:37.27
  8. Mark van Enckevort            HZPC                   4:34.47 9000797    4:42.07           
          1:05.92  2:16.53  3:29.13  4:42.07
  9. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          4:41.96 8801099    4:43.79           
          1:06.13  2:19.75  3:32.66  4:43.79
 10. Ralph van Megen               HZPC                   4:35.53 9201613    4:46.89           
          1:06.29  2:17.76  3:31.95  4:46.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   1:06.82 9400150    1:10.03           
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:08.58 9300162    1:11.54           
  3. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:10.63 9401054    1:13.20           
  4. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:10.52 9300698    1:13.82           
  5. Rinske Becks                  HZPC                   1:15.39 9403098    1:17.17           
  6. Sophie Cleuren                HZPC                   1:16.76 9300158    1:17.32           
  7. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:20.59 9502764    1:23.30           
AFGE Michelle Kloosterman          ZC Valkenburg          1:20.04 9403446                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:33.22 9403511    2:30.16           
          1:12.30  2:30.16
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          3:00.76 9403779    2:32.17           
          1:13.76  2:32.17
  3. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          2:37.25 9401657    2:41.42           
          1:19.04  2:41.42
  4. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          2:44.36 9400593    2:42.95           
          1:18.38  2:42.95
  5. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:44.31 9400649    2:44.73           
          1:18.21  2:44.73
  6. Silvan Viehmann               Hellas-Glana                NT 9403763    2:54.24           
          1:22.82  2:54.24
  7. Bram Becks                    HZPC                   3:01.56 9303701    2:54.59           
          1:24.91  2:54.59
  8. Patrick Janssen               HZPC                   2:50.86 9302009    2:58.76           
          1:24.23  2:58.76
  9. Mark Linssen                  HZPC                   3:08.02 9500535    3:17.26           
          1:33.23  3:17.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Sanders                Hellas-Glana           2:17.28 9602806    2:20.12           
          1:06.83  2:20.12
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          2:20.23 9801412    2:22.10           
          1:09.54  2:22.10
  3. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:21.18 9500866    2:24.05           
          1:09.05  2:24.05
  4. Floor Weijmans                HZPC                   2:26.58 9502522    2:26.26           
          1:10.63  2:26.26
  5. Janine Verhaegh               HZPC                   2:26.02 9500754    2:30.98           
          1:11.60  2:30.98
  6. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          2:29.11 9700656    2:32.32           
          1:14.39  2:32.32
  7. Ilse Litjens                  HZPC                   2:28.89 9602640    2:32.35           
          1:13.61  2:32.35
  8. Juul van Berlo                HZPC                   2:36.63 9501490    2:42.67           
          1:20.10  2:42.67
  9. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          2:53.02 9605900    2:48.76           
          1:20.59  2:48.76
 10. Melissa Engels                HZPC                   3:08.62 9601026    3:16.57           
          1:30.67  3:16.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:07.38 9501965    1:08.01           
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:09.62 9501941    1:08.40           
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:13.67 9500483    1:15.04           
  4. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:21.42 9500359    1:17.36           
  5. Sem Hermans                   HZPC                   1:15.66 9601259    1:18.06           
  6. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:23.60 9503663    1:19.02           
  7. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:22.70 9501239    1:19.52           
  8. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:25.17 9500099    1:20.62           
  9. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:22.10 9501783    1:22.00           
 10. Björn Piket                   HZPC                   1:26.80 9602133    1:24.47           
 11. Sam Derks                     HZPC                   1:31.14 9600719    1:30.21           
 12. Teun van Rens                 HZPC                   1:47.76 9503949    1:45.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     30.39 9102076      31.54           
  2. Alice Janssen                 HZPC                     33.63 8902012      33.98           
  3. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            34.28 9201052      34.67           
  4. Mirte Tummers                 Hellas-Glana             35.05 9201790      35.89           
  5. Linda Custers                 HZPC                     33.73 8600738      36.35           
  6. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            36.28 9101602      38.02           
  7. Jannie Janssen                HZPC                     39.80 8902022      38.71           
  8. Ilse Masseling                HZPC                     40.97 9202124      41.73           
AFGE Aleksandra Litvinova          ZC Valkenburg               NT 8907332                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana             56.41 8903341    1:01.58           
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            59.91 8901553    1:01.89           
  3. Tim Jansen                    Hellas-Glana           1:01.71 8601431    1:04.11           
  4. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:00.82 9202505    1:04.15           
  5. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:02.48 7900729    1:04.98           
  6. Ralph van Megen               HZPC                   1:05.58 9201613    1:06.14           
  7. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:07.78 9204409    1:06.70           
  8. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg          1:05.60 9000573    1:07.32           
  9. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:04.66 9400947    1:08.78           
 10. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          1:08.65 8801099    1:10.88           
 11. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:14.13 9200057    1:14.19           
 12. Willem Drissen                HZPC                   1:13.42 8800871    1:17.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:11.05 9701232    1:11.87           
  2. Manon Koster                  HZPC                   1:17.57 9701312    1:14.51           
  3. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:18.95 9702110    1:20.11           
  4. Bente Seijkens                Hellas-Glana                NT 9802832    1:22.00           
  5. Celine Buijssen               HZPC                   1:35.18 9801484    1:30.77           
  6. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:30.45 9700714    1:31.17           
  7. Lotte van Megen               HZPC                   1:29.14 9701376    1:31.54           
  8. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          1:42.37 9803366    1:38.74           
  9. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg               NT 9802184    1:40.95           
 10. Alette Litjens                HZPC                   1:48.08 9802220    1:48.22           
 DIS Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:49.26 9801826    1:33.96           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Milou Peeters                 HZPC                   1:47.03 9800668    1:50.42           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:29.57 9700879    2:28.80           
          1:14.32  2:28.80
  2. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          3:10.33 9701169    2:56.50           
          1:27.63  2:56.50
  3. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           3:02.46 9704975    3:00.20           
          1:28.63  3:00.20
  4. Dario van Hulst               ZC Valkenburg               NT 9903169    3:01.63           
          1:29.60  3:01.63
  5. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           3:07.49 9802453    3:02.07           
          3:02.07
  6. Dylan Wolters                 Hellas-Glana                NT 9800287    3:13.62           
          1:36.47  3:13.62
  7. Max Peuten                    HZPC                   3:13.25 9800431    3:16.91           
          1:35.47  3:16.91
  8. Pieter Otten                  HZPC                   3:41.72 9800937    3:23.10           
          1:42.08  3:23.10
  9. Finn Timmermans               HZPC                        NT 9801961    3:26.92           
          1:39.00  3:26.92
 DIS Tim Stassen                   ZC Valkenburg          3:00.43 9702939    2:57.04           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:26.29  2:57.04
  NG Jesper Lemmen                 HZPC                   3:41.84 9802319                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Lang                    Hellas-Glana             37.05 9900730      33.98           
  2. Denise Blok                   ZC Valkenburg            34.90 9900572      34.70           
  3. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             38.16 9902072      35.00           
  4. Imke van den Hoef             HZPC                     39.25 0101552      35.69           
  5. Hilde Litjens                 HZPC                     38.63 9901156      37.04           
  6. Denise Craenen                Hellas-Glana             38.45 9900040      37.60           
  7. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg            39.68 9900570      38.55           
  8. Noa de Vries                  HZPC                     39.73 0101556      39.60           
  9. Marloes Janssen               HZPC                     43.53 9904128      41.98           
 10. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg            46.46 0100616      42.41           
 11. Lieke Meulenkamp              HZPC                     46.41 0101554      46.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:21.20 9900517    1:22.51           
  2. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:32.98 9900461    1:28.73           
  3. Sander Aerts                  HZPC                   1:35.89 9902045    1:33.98           
  4. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:32.73 0000593    1:36.16           
  5. Giel van Megen                HZPC                   1:41.21 0000265    1:42.26           
  6. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg               NT 0100879    1:47.64           
  7. Timon Ruland                  ZC Valkenburg               NT 9903505    1:48.80           
 DIS Guido Berghorst               ZC Valkenburg          2:07.18 0100447                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Yorne Kelderman               ZC Valkenburg               NT 9902693    1:49.43           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Pasha Weken                   HZPC                        NT 9903067    1:58.45 VH-VB     
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   4:36.65 9102076    4:38.78           
          1:06.50  2:17.64  3:28.79  4:38.78
  2. Neiske Becks                  HZPC                   4:38.45 9100138    4:46.07           
          1:09.32  2:22.04  3:34.42  4:46.07
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   4:48.50 9204060    4:50.23           
          1:09.51  2:22.23  3:35.92  4:50.23
  4. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          4:43.47 8705620    5:00.19           
          1:10.15  2:25.93  3:42.95  5:00.19
  5. Linda Custers                 HZPC                   4:56.81 8600738    5:04.46           
          1:13.30  2:31.21  5:04.46
  6. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           4:49.44 9302198    5:09.46           
          1:11.49  2:28.71  5:09.46
  7. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          5:21.79 9101602    5:25.44           
          1:15.95  2:38.51  4:02.20  5:25.44
  8. Jannie Janssen                HZPC                   5:25.86 8902022    5:33.92           
          1:19.51  2:42.33  4:07.48  5:33.92
AFGE Aleksandra Litvinova          ZC Valkenburg               NT 8907332                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:02.53 8903341    1:09.74           
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:06.90 8901553    1:10.57           
  3. Tim Jansen                    Hellas-Glana           1:09.67 8601431    1:11.90           
  4. Mark van Enckevort            HZPC                   1:14.39 9000797    1:15.81           
  5. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:17.75 9400947    1:16.10           
  6. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:11.77 9202505    1:16.82           
  7. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg          1:16.39 9000573    1:17.38           
  8. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:19.15 9200057    1:18.16           
  9. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:16.42 7900729    1:18.64           
 10. Tim Jacobs                    HZPC                   1:20.01 9201825    1:21.55           
 11. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          1:21.32 8801099    1:27.62           
AFGE Rene Nellen                   HZPC                   1:18.56 8802493                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          2:56.27 9300698    2:46.65           
          1:20.28  2:46.65
  2. Michelle Verouden             HZPC                   2:47.97 9400150    2:57.68           
          1:26.17  2:57.68
  3. Rinske Becks                  HZPC                   2:55.83 9403098    3:00.76           
          1:27.51  3:00.76
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          3:01.66 9300162    3:08.51           
          1:31.10  3:08.51
  5. Andra Dols                    Hellas-Glana           3:05.04 9502764    3:09.78           
          1:30.81  3:09.78
  6. Danique Agterberg             Hellas-Glana           3:11.28 9401054    3:11.72           
          1:31.94  3:11.72
  7. Sophie Cleuren                HZPC                   3:15.55 9300158    3:21.20           
          1:35.51  3:21.20
AFGE Michelle Kloosterman          ZC Valkenburg               NT 9403446                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:01.45 9403779    1:02.39           
  2. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:01.28 9400649    1:03.23           
  3. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:03.61 9400593    1:04.81           
  4. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:04.96 9403511    1:05.65           
  5. Silvan Viehmann               Hellas-Glana           1:06.84 9403763    1:06.21           
  6. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:03.91 9401657    1:07.82           
  7. Bram Becks                    HZPC                   1:10.00 9303701    1:11.34           
  8. Patrick Janssen               HZPC                   1:12.75 9302009    1:16.58           
  9. Mark Linssen                  HZPC                   1:26.64 9500535    1:32.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:16.76 9500866    1:19.59           
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:21.99 9801412    1:21.33           
  3. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:23.10 9602806    1:26.10           
  4. Janine Verhaegh               HZPC                   1:31.10 9500754    1:31.67 FJ 1      
  5. Juul van Berlo                HZPC                   1:29.76 9501490    1:31.67 FJ 2      
  6. Floor Weijmans                HZPC                   1:33.14 9502522    1:33.00           
  7. Ilse Litjens                  HZPC                   1:33.60 9602640    1:36.95           
  8. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:36.07 9700656    1:37.32           
  9. Melissa Engels                HZPC                   1:40.13 9601026    1:40.28           
 10. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          2:10.41 9605900    2:04.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:03.20 9500483    2:04.20           
          1:01.30  2:04.20
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:02.78 9501941    2:05.50           
          1:01.33  2:05.50
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:07.45 9501239    2:07.76           
          1:01.76  2:07.76
  4. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:13.12 9501965    2:09.93           
          1:04.71  2:09.93
  5. Sem Hermans                   HZPC                   2:11.75 9601259    2:13.89           
          1:04.02  2:13.89
  6. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:18.12 9501783    2:15.92           
          1:08.32  2:15.92
  7. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:14.08 9503663    2:17.31           
          1:07.37  2:17.31
  8. Sam Derks                     HZPC                   2:17.15 9600719    2:17.91           
          1:08.71  2:17.91
  9. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:18.23 9500099    2:19.92           
          1:10.66  2:19.92
 10. Bart de Heer                  Hellas-Glana           2:23.39 9500359    2:22.60           
          1:10.60  2:22.60
 11. Björn Piket                   HZPC                   2:26.93 9602133    2:31.68           
          1:13.49  2:31.68
 12. Teun van Rens                 HZPC                   2:57.42 9503949    3:02.87           
          1:24.90  3:02.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:06.04 9102076    1:09.11           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:09.44 8705620    1:11.00           
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   1:12.07 9204060    1:14.73 FJ 1      
  4. Alice Janssen                 HZPC                   1:13.08 8902012    1:14.73 FJ 2      
  5. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:10.49 9302198    1:14.85           
  6. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:11.94 9201052    1:16.32           
  7. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:16.48 9201790    1:19.86           
  8. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:15.27 9101602    1:20.10           
  9. Ilse Masseling                HZPC                   1:25.85 9202124    1:26.00           
AFGE Aleksandra Litvinova          ZC Valkenburg               NT 8907332                      
  NG Maddy Thielen                 HZPC                   1:27.48 9003732                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             27.72 8402089      28.51           
  2. Davy Verreussel               Hellas-Glana             26.26 8903341      28.89           
  3. Tim Jansen                    Hellas-Glana             28.30 8601431      29.53           
  4. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            28.32 9202505      30.20           
  5. Lester Snackers               ZC Valkenburg            30.76 9400947      30.60           
  6. Dennis Brouwers               HZPC                     30.16 7800167      30.70           
  7. Ralph van Megen               HZPC                     30.35 9201613      30.83           
  8. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg            30.21 9000573      31.47 FJ 1      
  9. Stefan Kranenbroek            HZPC                     30.99 7900729      31.47 FJ 2      
 10. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            29.40 8901553      31.55           
 11. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            32.36 8801099      33.81           
 12. Willem Drissen                HZPC                     34.73 8800871      34.36           
 13. Tim Jacobs                    HZPC                     34.06 9201825      34.89           
AFGE Rene Nellen                   HZPC                     32.78 8802493                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:40.97 9701232    2:40.60           
          1:19.82  2:40.60
  2. Manon Koster                  HZPC                   2:37.63 9701312    2:41.15           
          1:19.96  2:41.15
  3. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           2:53.00 9702110    2:55.22           
          1:23.71  2:55.22
  4. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          3:11.11 9801826    2:58.36           
          1:28.32  2:58.36
  5. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           2:54.56 9700714    2:59.42           
          1:29.86  2:59.42
  6. Milou Peeters                 HZPC                   3:00.19 9800668    3:03.96           
          1:31.47  3:03.96
  7. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg               NT 9802184    3:04.46           
          1:31.84  3:04.46
  8. Celine Buijssen               HZPC                   3:04.45 9801484    3:06.68           
          1:32.51  3:06.68
  9. Lotte van Megen               HZPC                   2:57.34 9701376    3:07.14           
          1:30.46  3:07.14
 10. Bente Seijkens                Hellas-Glana                NT 9802832    3:08.69           
          1:35.03  3:08.69
 11. Alette Litjens                HZPC                   3:12.98 9802220    3:19.56           
          1:37.51  3:19.56
 12. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          3:20.88 9803366    3:23.67           
          1:42.42  3:23.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:09.97 9700879    1:08.51           
  2. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:40.53 9702939    1:26.14           
  3. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           1:27.09 9704975    1:27.01           
  4. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:26.21 9802453    1:30.32           
  5. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:30.76 9800287    1:33.17           
  6. Dario van Hulst               ZC Valkenburg               NT 9903169    1:39.76           
  7. Danny Hamers                  ZC Valkenburg               NT 9701169    1:41.89           
  8. Pieter Otten                  HZPC                   1:50.99 9800937    1:44.18           
 DIS Finn Timmermans               HZPC                        NT 9801961    1:56.55           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Max Peuten                    HZPC                   1:44.83 9800431    1:56.91           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
  NG Jesper Lemmen                 HZPC                   1:58.58 9802319                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:28.57 9902072    1:28.94           
  2. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:30.42 9900572    1:31.89           
  3. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:33.95 9900570    1:34.25           
  4. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:35.46 9900040    1:34.62           
  5. Hilde Litjens                 HZPC                   1:35.13 9901156    1:36.51           
  6. Imke van den Hoef             HZPC                   1:36.17 0101552    1:38.49           
  7. Noa de Vries                  HZPC                   1:38.35 0101556    1:42.29           
  8. Marloes Janssen               HZPC                        NT 9904128    1:46.46           
  9. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:47.18 0100616    1:49.29           
 10. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:55.68 0101554    1:58.05           
 DIS Julia Lang                    Hellas-Glana           1:35.78 9900730    1:29.21           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                     32.01 9900517      32.51           
  2. Stan Stelten                  Hellas-Glana             35.51 9900461      34.07           
  3. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             35.79 0000593      38.15           
  4. Sander Aerts                  HZPC                     38.40 9902045      38.39           
  5. Giel van Megen                HZPC                     39.16 0000265      39.71           
  6. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            57.73 0100879      41.00           
  7. Guido Berghorst               ZC Valkenburg            47.66 0100447      43.73           
  8. Yorne Kelderman               ZC Valkenburg            43.67 9902693      43.96           
  9. Pasha Weken                   HZPC                     46.86 9903067      44.67           
 10. Timon Ruland                  ZC Valkenburg            42.45 9903505      45.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   4:29.34            4:39.30           
        Judith van Meijel, 91                      Ingrid van Horen, 92
        Neiske Becks, 91                           Michelle Verouden, 94
          1:06.89  4:39.30

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:36.41            4:42.92           
        Misty Coert, 93                            Lotte Greven, 87
        Carmen van de Rijt, 98                     Chantal Senden, 93
          1:12.76  4:42.92

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:39.61            4:58.16           
        Mirte Tummers, 92                          Ilona Remmel, 93
        Eline van der Plas, 95                     Danique Agterberg, 94
          4:58.16

  4. HZPC 2                        HZPC                   4:51.02            5:05.07           
        Janine Verhaegh, 95                        Linda Custers, 86
        Rinske Becks, 94                           Alice Janssen, 89
          1:16.60  5:05.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
3-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          3:34.05            3:39.56           
        Jelle Peltzer, 94                          Mitch Notten, 92
        Yvo op den Kamp, 89                        Lester Snackers, 94
            54.84  3:39.56

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:35.62            3:42.23           
        Alan Smeets, 84                            Ruben Klinkers, 94
        Stan Tummers, 94                           Davy Verreussel, 89
            55.73  3:42.23

  3. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          3:43.34            3:48.31           
        Niels van Basten Batenburg, 94             Mart Theunissen, 95
        Pim van Basten Batenburg, 94               Jeroen Geurts, 88
            56.95  3:48.31

  4. HZPC 1                        HZPC                   3:47.70            3:49.50           
        Stefan Kranenbroek, 79                     Dennis Brouwers, 78
        Mark van Enckevort, 90                     Ralph van Megen, 92
            56.42  3:49.50

  5. HZPC 2                        HZPC                   4:01.88            4:08.93           
        Sem Hermans, 96                            Tim Jacobs, 92
        Willem Drissen, 88                         Bram Becks, 93
          1:00.93  4:08.93




SPLASH Meet Manager 11Registered to ZC Valkenburg