Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Meisjes Jun. 1 e.l. en Jongens Min. 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open


A/B Competitie deel 1
Haarlem, 3.10.2010


Programmanr. 2
3-10-2010 - 14:45
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Haerlem 1ZV Haerlem5:00.645:08.42
Chantal Beijer
Linda Böhm
97
97
1:14.70Jill Jansen
Anouk van Dam
97
98
2.Het Y 1Het Y5:34.145:22.69
Leonore Boeke
Rosa Randoe
97
97
1:26.38Kirke van de Port
Hannah Rosingh
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
3-10-2010 - 14:51
4 x 50m wisselslagMix Meisjes Jun. 1 e.l. en Jongens Min. 6 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi2:57.132:50.23
Tessa Bakker
Joep Post
99
00
42.61Mariko de Niet
Nick van Nijburg
99
99
2.Het Y 1Het Y3:09.852:54.72
Hamza Belahcen
Saliha Benzeroual
99
00
46.60Bas Martelhoff
José Bijl
99
01
3.ZV Haerlem 1ZV Haerlem2:58.193:00.38
Sofie Lindeman
Edith Krist
99
99
48.19Stijn Huitenga
Marco Wempe
99
00


<< TOP >>
Programmanr. 4
3-10-2010 - 14:55
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:18.3689045221:18.92
2.Evelien SohlHet Y1:20.0786033461:22.08
3.Femke LourensZV Haerlem1:18.6491082881:22.12
4.Vera van den BergZV Haerlem1:24.0088002641:23.10
5.Elinore de JongDe Otters Het Gooi1:20.9189020721:23.28
6.Alice BravoHet Y1:25.1587053461:24.25
7.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:23.5789043881:27.27
8.Sanne van BrachtDe Otters Het Gooi1:28.5888005681:30.21
9.Estherrr SchoutenZV Haerlem1:29.4491039061:33.98
10.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi1:28.2892044261:34.90
11.Kim SchoofHet Y1:33.5492073361:39.22
12.Rosa ThewessemHet Y1:34.2692060301:39.83


<< TOP >>
Programmanr. 5
3-10-2010 - 15:01
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan GlorieHet Y4:11.9488011154:14.94
50m:
100m:

1:01.06
150m:
200m:

2:05.72
250m:
300m:
350m:
400m:

4:14.94
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y4:10.4289010234:18.54
50m:
100m:

1:02.02
150m:
200m:

2:07.51
250m:
300m:
350m:
400m:

4:18.54
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi4:13.2791024234:21.22
50m:
100m:

1:00.32
150m:
200m:

2:06.43
250m:
300m:
350m:
400m:

4:21.22
4.Wouter AllardZV Haerlem4:21.6890000314:21.83
50m:
100m:

1:01.58
150m:
200m:

2:09.45
250m:
300m:
350m:
400m:

4:21.83
5.Sebastiaan ReijnenZV Haerlem4:20.0086025334:23.25
50m:
100m:

1:00.56
150m:
200m:

2:07.69
250m:
300m:
350m:
400m:

4:23.25
6.Fred SminkDe Otters Het Gooi4:20.0491045194:29.30
50m:
100m:

1:02.26
150m:
200m:

2:09.57
250m:
300m:
350m:
400m:

4:29.30
7.Fergil HestermanHet Y4:37.2093001874:31.28
50m:
100m:

1:02.28
150m:
200m:

2:10.10
250m:
300m:
350m:
400m:

4:31.28
8.Marc EversZV Haerlem4:31.6891074254:32.06
50m:
100m:

1:05.63
150m:
200m:

2:15.63
250m:
300m:
350m:
400m:

4:32.06
9.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi4:27.4890032314:32.15
50m:
100m:

1:03.47
150m:
200m:

2:13.25
250m:
300m:
350m:
400m:

4:32.15


<< TOP >>
Programmanr. 6
3-10-2010 - 15:11
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi1:10.9093068241:14.86
2.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:16.3294057781:16.72
3.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:15.5993008281:17.66
4.Inge KoopmanZV Haerlem1:19.4593033821:19.48
5.Tara KokDe Otters Het Gooi1:19.1694051141:20.28
6.Lisa MartelhoffHet Y1:22.8595042581:23.62
7.Lisanne DercksenZV Haerlem1:27.0394065141:23.98
8.Neeltje WinklerZV Haerlem1:21.9394026521:25.29
9.Lisa RoelvinkHet Y1:26.6296030941:28.16
10.Sallie WinklerZV Haerlem1:23.4594026541:28.91
11.Maud EriksHet Y1:33.6294069601:30.72
12.Amber 't HoenHet Y1:22.9393063061:31.98
13.Leonore BoekeHet Y1:41.3697052841:36.95


<< TOP >>
Programmanr. 7
3-10-2010 - 15:17
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem2:32.0193006532:33.26
2.Michael van DamZV Haerlem2:43.0794015012:36.91
3.Frans BijlHet Y2:48.3794013192:39.61
4.Florian ReumerDe Otters Het Gooi2:49.1993068852:40.90
5.Mike ter HorstZV Haerlem2:37.6294027852:41.34
6.Daniel RosinghHet Y2:40.0493027412:43.28
7.Tim ten KateHet Y2:45.9093002492:44.64
8.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi2:49.3994022452:51.11
9.Max BevelanderHet Y2:56.0894026672:57.44
10.Paul BreeDe Otters Het Gooi3:08.3994001252:59.12


<< TOP >>
Programmanr. 8
3-10-2010 - 15:23
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Britt JansenZV Haerlem2:27.4495005262:29.36
2.Dana van der ZeeZV Haerlem2:36.7995005322:31.06
3.Lindsey ReijsooZV Haerlem2:28.0396030782:33.44
4.Carla ten KateHet Y2:38.5396008322:34.38
5.Anne van der Schatte OlivierDe Otters Het Gooi2:51.2596053022:40.42
6.Sanne PetersZV Haerlem2:44.9895035282:42.23
7.Zinke LansinkHet Y2:47.2996014762:44.18
8.Marijke RebelHet Y2:44.8196030922:47.01
9.Youssra BelahcenHet Y3:33.9196043503:16.66


<< TOP >>
Programmanr. 9
3-10-2010 - 15:31
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander KroepZV Haerlem1:21.5996013891:19.40
2.Lars KerkhoffZV Haerlem1:19.3895010071:21.32
3.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:25.0195000211:24.22
4.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi1:28.9195002951:28.30
5.Twan KosterZV Haerlem1:35.4595055231:29.25
6.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi1:35.5495024791:31.02
7.Mitch MeeusenHet Y1:31.1895007671:31.80
8.Margeö MijnhijmerHet YNT95057371:35.73
9.Wiebe HeetveltZV Haerlem1:35.3196024771:35.88
10.Shotaro de NietDe Otters Het Gooi1:55.7296051191:48.59
DISKevin SchaafZV Haerlem1:24.4596026031:25.08
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
3-10-2010 - 15:37
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elinore de JongDe Otters Het Gooi31.82890207232.57
2.Alice BravoHet Y32.04870534633.25
3.Evelien SohlHet Y33.32860334633.75
4.Maureen VisserDe Otters Het Gooi32.30890438833.96
5.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi33.42890452234.92
6.Ana-Lara da SilvaHet Y34.97800100036.09FJ 1
7.Melissa EliveldZV Haerlem35.73950052436.09FJ 2
8.Ingrid BankZV Haerlem34.64870017036.16
9.Annelies de BruinZV Haerlem39.09920033236.22
10.Ilse TrakselZV Haerlem37.88880432638.97
11.Kim SchoofHet Y39.47920733640.07
12.Rosa ThewessemHet Y38.84920603040.80
13.Sanne van BrachtDe Otters Het Gooi38.93880056841.36
14.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi39.68920442642.12


<< TOP >>
Programmanr. 11
3-10-2010 - 15:41
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:01.9591024231:03.64
2.Stefan HaackZV Haerlem1:03.9182005751:05.15
3.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y1:03.6489010231:06.68
4.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi1:13.2691002831:06.71
5.Peter SohlZV Haerlem1:07.3688032031:06.96
6.Daan GlorieHet Y1:05.1788011151:07.06
7.Wouter HestermanHet Y1:04.3289012391:07.77
8.Rogier HollanderDe Otters Het Gooi1:08.0089012951:07.80
9.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi1:08.4890032311:08.25
10.Fred SminkDe Otters Het Gooi1:05.8291045191:08.31
11.Killian HestermanHet Y1:02.9390011871:08.62
12.Klaas van BeekZV Haerlem1:07.9588059411:08.77
13.Bas OverboschHet Y1:04.5977007371:11.10
DISMichael GozelingZV Haerlem1:18.5392060311:17.03
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 12
3-10-2010 - 15:46
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van DamZV Haerlem1:27.1298000321:26.31
2.Hannah RosinghHet Y1:29.0497003421:28.41
3.Jill JansenZV Haerlem1:32.4697001701:29.97
4.Chantal BeijerZV Haerlem1:25.7897008841:30.23
5.Linda BöhmZV Haerlem1:37.5897031641:38.18
6.Tori GijzenZV Haerlem1:38.4697031661:38.20
7.Anne VeenDe Otters Het Gooi1:54.6997027141:41.06
8.Lotte HendriksDe Otters Het GooiNT98040741:47.61
9.Kirke van de PortHet Y1:51.9697044321:49.44
10.Rosa RandoeHet YNT97044341:56.25


<< TOP >>
Programmanr. 13
3-10-2010 - 15:50
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofZV Haerlem3:00.0098007192:39.50
2.Roy van der WoudeZV Haerlem2:44.8597005792:39.89
3.Damian MartensHet Y3:03.8697010952:45.45
4.Niels PostDe Otters Het Gooi3:04.0798013272:49.50
5.Stan BlokZV Haerlem2:50.8397005692:51.00
6.Martijn de LeeuwZV HaerlemNT98007152:54.31


<< TOP >>
Programmanr. 15
3-10-2010 - 15:57
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi35.20990055433.07
2.Saliha BenzeroualHet Y42.66000225839.28
3.Edith KristZV Haerlem39.60990195439.41
4.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi44.21990055639.67
5.Iris PernotHet Y44.09000225240.61
6.Sofie LindemanZV Haerlem40.58990189240.62
7.Hester BlomHet YNT010097440.80
8.Vera KominZV Haerlem44.16990324042.50
9.José BijlHet Y43.78010094842.95
10.Mies van TielDe Otters Het Gooi44.78990153445.12


<< TOP >>
Programmanr. 16
3-10-2010 - 16:00
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:25.6699003431:21.97
2.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi1:44.1199021691:34.47
3.Nick van der WoudeZV Haerlem1:36.9900013911:34.94FJ 1
4.Stijn HuitengaZV Haerlem1:39.0699017471:34.94FJ 2
5.Hamza BelahcenHet Y1:44.5399024591:41.93
6.Eli WairataHet YNT00026911:44.01
7.Marco WempeZV Haerlem1:38.7400008351:44.26
8.Tijs AbmaZV HaerlemNT00025591:44.52
9.Joep PostDe Otters Het GooiNT00007251:59.82


<< TOP >>
Programmanr. 17
3-10-2010 - 16:04
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SohlHet Y4:30.9786033464:31.96
50m:
100m:

1:04.86
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:31.96
2.Alice BravoHet Y4:32.3687053464:35.68
50m:
100m:

1:05.75
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:35.68
3.Linda BankZV Haerlem4:35.0086001684:45.16
50m:
100m:

1:05.76
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:45.16
4.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi4:36.6489045224:50.36
50m:
100m:

1:08.31
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:50.36
5.Vera van den BergZV Haerlem4:50.0088002644:56.34
50m:
100m:

1:10.75
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:56.34
6.Elinore de JongDe Otters Het Gooi4:38.4089020724:56.41
50m:
100m:

1:08.55
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:56.41
7.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi5:04.8293008285:05.46
50m:
100m:

1:12.39
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:05.46
8.Cynthia NoordermeerHet Y5:03.8470003585:06.37
50m:
100m:

1:12.41
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:06.37
9.Ilona EversdijkHet Y5:04.0092005365:14.45
50m:
100m:

1:11.64
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:14.45
10.Ilse TrakselZV Haerlem5:28.2388043265:34.17
50m:
100m:

1:15.50
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:34.17


<< TOP >>
Programmanr. 18
3-10-2010 - 16:15
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan HaackZV Haerlem1:10.2382005751:10.62
2.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:09.3191024231:13.53
3.Daan GlorieHet Y1:12.6488011151:14.15
4.Marc EversZV Haerlem1:12.1791074251:14.67
5.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi1:15.2391002831:17.64
6.Bas OverboschHet Y1:12.5977007371:17.89
7.Wouter HestermanHet Y1:17.1389012391:18.28
8.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y1:14.6389010231:18.60
9.Roland BeekesDe Otters Het Gooi1:22.0891036491:19.89
10.Rogier HollanderDe Otters Het Gooi1:27.1589012951:29.80
DISStefan SchulteZV Haerlem1:12.9393024431:12.75
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMLoek RolvinkZV Haerlem1:11.548301803


<< TOP >>
Programmanr. 19
3-10-2010 - 16:21
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ayako de NietDe Otters Het Gooi3:00.6294057783:02.13
2.Lisanne DercksenZV Haerlem3:00.4194065143:03.51
3.Marlou van der KulkDe Otters Het GooiNT93068243:07.37
4.Neeltje WinklerZV Haerlem3:20.7694026523:22.73
5.Lisa BlokZV Haerlem3:23.8494026563:24.85
6.Tara KokDe Otters Het Gooi3:08.2194051143:24.89
7.Lisa MartelhoffHet Y3:22.3595042583:35.80
8.Maud EriksHet Y3:41.4694069603:37.48
9.Amber 't HoenHet Y3:24.5793063063:45.25


<< TOP >>
Programmanr. 20
3-10-2010 - 16:29
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem1:02.9893006531:02.61
2.Florian ReumerDe Otters Het Gooi1:05.0293068851:05.06
3.Mike ter HorstZV Haerlem1:05.9494027851:05.89
4.Michael van DamZV Haerlem1:06.9794015011:08.18
5.Fergil HestermanHet Y1:14.4493001871:10.47
6.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:12.6294001251:11.82
7.Frans BijlHet Y1:10.0694013191:12.61
8.Tim ten KateHet Y1:15.5493002491:13.60
9.Daniel RosinghHet Y1:14.5493027411:14.90
10.Menno SchaeferZV Haerlem1:17.8394024611:15.24
11.Karim WitteHet Y1:15.9493043051:15.34
12.Bradley MartensHet Y1:16.7394001851:15.83
13.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi1:13.7294022451:16.16
DISAaron KoomenZV Haerlem1:11.5693043811:12.48
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 21
3-10-2010 - 16:34
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lindsey ReijsooZV Haerlem1:20.1896030781:25.82
2.Carla ten KateHet Y1:29.7896008321:30.51
3.Tori GijzenZV Haerlem1:33.5097031661:32.82
4.Britt JansenZV Haerlem1:34.9495005261:34.93
5.Marijke RebelHet Y1:33.8296030921:37.85
6.Dana van der ZeeZV Haerlem1:34.0095005321:38.79
7.Anne van der Schatte OlivierDe Otters Het Gooi1:46.8696053021:42.81
8.Sanne PetersZV Haerlem1:40.4195035281:43.00
9.Lisa RoelvinkHet Y1:47.2796030941:45.90
10.Youssra BelahcenHet Y1:49.9196043501:46.29
11.Zinke LansinkHet Y1:49.6396014761:48.28
DISNaomi BlommaertZV Haerlem1:39.599604770
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 22
3-10-2010 - 16:41
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi2:19.3895000212:16.12
2.Kevin SchaafZV Haerlem2:18.2696026032:16.25
3.Mitch MeeusenHet Y2:26.2095007672:22.69
4.Wiebe HeetveltZV Haerlem2:28.1796024772:23.19
5.Sander KroepZV Haerlem2:29.8796013892:25.10
6.Lars KerkhoffZV Haerlem2:23.0095010072:26.54
7.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi2:30.8995024792:28.74
8.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi2:34.8995002952:41.42
9.Margeö MijnhijmerHet YNT95057373:26.05


<< TOP >>
Programmanr. 23
3-10-2010 - 16:47
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elinore de JongDe Otters Het Gooi1:09.3889020721:10.83
2.Evelien SohlHet Y1:09.8986033461:11.06
3.Alice BravoHet Y1:11.4787053461:11.30
4.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:11.6489045221:12.44
5.Femke LourensZV Haerlem1:11.9291082881:14.26
6.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:11.2689043881:15.64
7.Ilona EversdijkHet Y1:21.0092005361:17.55
8.Ana-Lara da SilvaHet Y1:17.2780010001:19.04
9.Ingrid BankZV Haerlem1:16.8887001701:20.12
10.Annelies de BruinZV Haerlem1:20.5192003321:21.09
11.Estherrr SchoutenZV Haerlem1:20.5691039061:22.15
12.Melissa EliveldZV Haerlem1:22.7395005241:22.73
13.Sanne van BrachtDe Otters Het Gooi1:21.0788005681:22.93
14.Rosa ThewessemHet Y1:21.8992060301:24.20
15.Kim SchoofHet Y1:22.7592073361:27.07


<< TOP >>
Programmanr. 24
3-10-2010 - 16:52
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter AllardZV Haerlem29.19900003128.73
2.Roy VisserDe Otters Het Gooi29.52910242330.29
3.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y28.69890102330.45FJ 1
4.Stefan HaackZV Haerlem29.78820057530.45FJ 2
5.Wouter HestermanHet Y30.45890123931.00
6.Peter SohlZV Haerlem30.14880320331.46
7.Rogier HollanderDe Otters Het Gooi31.10890129531.71
8.Killian HestermanHet Y30.78900118731.86
9.Klaas van BeekZV Haerlem30.51880594131.87FJ 1
10.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi32.02900323131.87FJ 2
11.Roland BeekesDe Otters Het Gooi32.55910364932.06
12.Bas OverboschHet Y33.40770073734.08
13.Karim WitteHet Y34.50930430534.33
14.Bradley MartensHet Y34.12940018535.20
15.Michael GozelingZV Haerlem36.58920603135.50


<< TOP >>
Programmanr. 25
3-10-2010 - 16:55
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y2:47.5797003422:52.63
2.Anouk van DamZV Haerlem2:47.8698000322:54.45
3.Chantal BeijerZV Haerlem3:03.7297008843:02.17
4.Anne VeenDe Otters Het Gooi3:03.4597027143:04.20
5.Jill JansenZV Haerlem3:08.9697001703:04.92
6.Linda BöhmZV Haerlem3:15.0397031643:19.82
7.Lotte HendriksDe Otters Het GooiNT98040743:25.89
8.Kirke van de PortHet YNT97044323:26.65
9.Rosa RandoeHet YNT97044343:37.49


<< TOP >>
Programmanr. 27
3-10-2010 - 17:03
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofZV Haerlem1:19.3198007191:15.56
2.Stan BlokZV Haerlem1:23.3797005691:18.06
3.Robin SchulteZV HaerlemNT98007911:25.51
4.Roy van der WoudeZV Haerlem1:26.3797005791:26.70
5.Damian MartensHet Y1:28.4197010951:29.45
6.Martijn de LeeuwZV Haerlem1:36.4798007151:33.06
7.Niels PostDe Otters Het Gooi1:34.3998013271:34.94


<< TOP >>
Programmanr. 28
3-10-2010 - 17:07
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:26.8199005541:25.29
2.Edith KristZV Haerlem1:42.1999019541:37.00
3.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi1:44.6499005561:39.43
4.Saliha BenzeroualHet YNT00022581:44.44
5.Vera KominZV Haerlem1:45.6499032401:46.07
6.Sofie LindemanZV Haerlem1:44.1499018921:46.95
7.Iris PernotHet YNT00022521:47.39
8.José BijlHet Y1:51.0901009481:49.11
9.Mies van TielDe Otters Het Gooi1:57.2999015341:55.04


<< TOP >>
Programmanr. 29
3-10-2010 - 17:12
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y32.01990034332.93
2.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi36.30990216937.60
3.Stijn HuitengaZV Haerlem37.87990174737.73
4.Nick van der WoudeZV Haerlem38.61000139138.30
5.Marco WempeZV Haerlem36.94000083539.48
6.Hamza BelahcenHet Y38.03990245939.51
7.Eli WairataHet Y46.64000269140.97
8.Tijs AbmaZV Haerlem45.38000255944.92
9.Joep PostDe Otters Het Gooi45.76000072546.59


<< TOP >>
Programmanr. 30
3-10-2010 - 17:14
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi4:41.684:45.16
Marlou van der Kulk
Samantha Vuijst
93
89
1:13.07Elinore de Jong
Ayako de Niet
89
94
2.Het Y 1Het Y4:46.324:48.84
Alice Bravo
Hannah Rosingh
87
97
1:09.06Evelien Sohl
Ana-Lara da Silva
86
80
3.ZV Haerlem 1ZV Haerlem4:48.954:54.20
Ingrid Bank
Femke Lourens
87
91
1:16.70Vera van den Berg
Linda Bank
88
86


<< TOP >>
Programmanr. 31
3-10-2010 - 17:19
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZV Haerlem 1ZV Haerlem3:36.373:42.93
Felix Kramer
Michael van Dam
90
94
56.61Sebastiaan Reijnen
Mike ter Horst
86
94
2.De Otters Het Gooi 1De Otters Het Gooi3:42.393:46.26
Roy Visser
Robbert Jan Bree
91
91
55.02Fred Smink
Jarno Weertman
91
90
3.Het Y 1Het Y3:41.623:47.62
Killian Hesterman
Wouter Hesterman
90
89
Daan Glorie
Jan-Willem v.d. Graaff
88
89
4.ZV Haerlem 2ZV Haerlem3:45.513:48.04
Marcel Schouten
Marc Evers
93
91
54.89Peter Sohl
Klaas van Beek
88
88