Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open


Competitie deel 1
Breda, 3.10.2010


Programmanr. 2
3-10-2010 - 14:00
Meisjes, 4 x 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sbc2000 1Sbc20004:43.204:43.43
Kathy Groot
Laurie Mabelis
97
97
32.571:08.81Aniek de Peijper
Valerie Jongenelen
98
97
2.Hieronymus 1Hieronymus4:56.384:54.04
Jennefer van Terheijden
Laura van Dijke
98
98
35.261:14.64Annika Spijker
Nikki Burcksen
99
97
3.Dzt'62 1Dzt'625:25.555:28.67
Lieke Krebbers
Eva van de Kerkhof
99
97
40.481:33.16Lisanne Haazen
Els van Gemert
98
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
3-10-2010 - 14:05
4 x 50m wisselslagMeisjes Jun1 e.l, Jongens Min6 e.l
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sbc2000 1Sbc20002:37.752:32.45
Anne May Alkemade
Myrthe Bakker
99
00
39.77Luciën van Esch
Florian van Esch
00
00
2.Hieronymus 1Hieronymus2:52.712:48.73
Sanne Rebers
Fekri El Hamiti
99
00
40.42Sarah Uuldriks
Cédric Broere
00
99
3.Dzt'62 1Dzt'623:40.873:32.08
Kato Kuijpers
Dirk Kerkers
00
00
58.14Amara Veugen
Roel Haazen
99
00


<< TOP >>
Programmanr. 4
3-10-2010 - 14:10
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marissa MinkmanHieronymus1:16.5493060541:17.21
50m:35.71100m:1:17.21
2.Nicole van der KooySbc20001:23.4587023101:26.39
50m:40.32100m:1:26.39
3.Kitty Schiphorst PreuperSbc20001:28.6091027521:28.57
50m:41.64100m:1:28.57
4.Lindsay van LieropDzt'621:27.9690023401:32.48
50m:44.02100m:1:32.48
5.Chantal van HerpenDzt'621:32.2290081641:36.40
50m:46.54100m:1:36.40
6.Sanne BrugginkSbc20001:29.3592003301:36.66
50m:45.50100m:1:36.66
7.Rachelle van den BrandHieronymus1:34.9492074981:39.54
50m:47.07100m:1:39.54
8.Mónica van SchijndelDzt'621:36.9492023621:43.98
50m:49.45100m:1:43.98


<< TOP >>
Programmanr. 5
3-10-2010 - 14:15
Heren, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Paul KosterHieronymus4:16.1193044654:12.58
50m:28.62100m:59.78200m:2:03.60400m:4:12.58
2.Coen de BruijnHieronymus4:36.4092051514:33.51
50m:
100m:
29.48
1:02.48
150m:
200m:
1:36.82
2:11.42
250m:
300m:
2:46.39
3:22.28
350m:
400m:
3:58.80
4:33.51
3.Joost KuijlaarsSbc20004:34.5866004394:40.98
50m:32.95100m:1:08.60200m:2:20.48400m:4:40.98
4.Remco van AlthuisSbc20004:36.5383000294:44.47
50m:
100m:
31.44
1:06.10
150m:
200m:
1:42.12
2:18.56
250m:
300m:
2:55.28
3:32.28
350m:
400m:
4:08.53
4:44.47
5.Mario PeetersHieronymusNT86023554:46.50
AFGEMDirk FilippiniDzt'624:26.768503559


<< TOP >>
Programmanr. 6
3-10-2010 - 14:20
Dames, 100m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ela HuttenSbc20001:07.0793003541:08.68
50m:33.52100m:1:08.68
2.Yasmine BarteldsSbc20001:16.9196043661:16.05
50m:36.16100m:1:16.05
3.Sahar HamamDzt'621:16.8994054121:18.54
50m:38.32100m:1:18.54
4.Ananda VeugenDzt'621:15.6795020701:19.70
50m:38.07100m:1:19.70
5.Kris HuttenSbc20001:16.9295006881:20.28
50m:36.91100m:1:20.28
6.Tanja KnookHieronymus1:19.0694034881:22.11
50m:38.97100m:1:22.11
7.Dagmar DerikxHieronymus1:23.4894070721:22.26
50m:40.02100m:1:22.26
8.Malou de MolHieronymus1:20.8293065961:22.82
50m:40.32100m:1:22.82
9.Jennemieke AanraadHieronymus1:17.0293018341:25.51


<< TOP >>
Programmanr. 7
3-10-2010 - 14:25
Jongens, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas de BruijnHieronymus2:36.8994025092:34.08
50m:33.81100m:1:12.58200m:2:34.08
2.Robert GrootSbc20002:37.5593019972:34.48
50m:33.76100m:1:13.39150m:1:53.76200m:2:34.48
3.Wesley BeckHieronymus3:34.4993021233:03.49
4.Leon VerschurenSbc20003:16.3693044033:06.67
50m:41.57100m:1:28.39150m:2:17.42200m:3:06.67
5.Luuk DoorakkersSbc20003:16.7694047073:17.31
50m:42.44100m:1:31.32150m:2:23.41200m:3:17.31
NGJoey SmitsDzt'623:02.809306029


<< TOP >>
Programmanr. 8
3-10-2010 - 14:30
Meisjes, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia den OttelanderSbc20002:14.7495005522:16.77
50m:31.03100m:1:05.18200m:2:16.77
2.Lindi VerkooijenSbc20002:22.5195038262:21.16
50m:32.51100m:1:08.45150m:1:45.13200m:2:21.16
3.Lisa KoolenDzt'622:34.6895020722:34.92
50m:35.17100m:1:13.95150m:1:55.20200m:2:34.92
4.Madelon van UchelenHieronymus2:39.3096041802:35.00
50m:36.02100m:1:15.20200m:2:35.00
5.Lisa de MolHieronymus2:40.5995038142:40.25
50m:36.36100m:1:16.97200m:2:40.25
6.Antonela BaricSbc20002:41.3096032062:43.45
50m:36.13100m:1:17.73150m:2:01.39200m:2:43.45
7.Vanessa van SchijndelDzt'622:36.5195004002:44.00
50m:37.12100m:1:18.22150m:2:01.38200m:2:44.00
8.Evie SuijkerbuijkHieronymus2:42.7896058582:51.16
50m:36.73100m:1:20.20200m:2:51.16
9.Lynn MassinkDzt'622:58.9196018102:54.02
50m:39.08100m:1:22.49150m:2:09.26200m:2:54.02
AFGEMDaisy van den BosHieronymus2:29.429503880


<< TOP >>
Programmanr. 9
3-10-2010 - 14:40
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy JongenelenSbc20001:19.6895049951:18.72
50m:36.35100m:1:18.72
2.Andy van AkkerenHieronymus1:23.4295053811:19.23
50m:38.02100m:1:19.23
3.Ramon VerhulstHieronymus1:27.3096017511:23.28
50m:39.69100m:1:23.28
4.Loed JacobsDzt'621:27.5598004411:26.04
50m:40.90100m:1:26.04
5.Sven AlderliesteSbc20001:30.0895013291:26.20
50m:40.23100m:1:26.20
6.Sjoerd FransenDzt'621:53.4697027251:49.82
50m:50.23100m:1:49.82
DISVincent DermauxHieronymus1:25.9896005991:24.39
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:39.80100m:1:24.39
AFGEMFabian SebregtsHieronymus1:22.179500689


<< TOP >>
Programmanr. 10
3-10-2010 - 14:45
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marissa MinkmanHieronymus34.37930605434.19
2.Kitty Schiphorst PreuperSbc200035.21910275238.02
3.Chantal van HerpenDzt'6237.43900816439.07
4.Lindsay van LieropDzt'6238.93900234039.23
5.Sanne BrugginkSbc200035.18920033039.60
6.Mónica van SchijndelDzt'6237.76920236239.93
7.Rachelle van den BrandHieronymus39.78920749842.80


<< TOP >>
Programmanr. 11
3-10-2010 - 14:45
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter de MolHieronymus1:02.7691016031:03.27
2.Mario PeetersHieronymusNT86023551:06.81
3.Remco van AlthuisSbc20001:10.4883000291:11.95
4.Jules van ZundertHieronymus1:13.3391043731:12.60
5.Martijn PasSbc20001:24.0695052211:23.02
6.Joost BaardseSbc20001:27.0692041691:24.95
AFGEMRuud StoffelsDzt'621:09.738402169
AFGEMJoppe WisseDzt'621:00.318903645
NGDennis van OosterhoutSbc20001:11.268902337


<< TOP >>
Programmanr. 12
3-10-2010 - 14:50
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikki BurcksenHieronymus1:15.1597014241:14.42
50m:34.02100m:1:14.42
2.Kathy GrootSbc20001:18.2997004441:18.26
50m:36.67100m:1:18.26
3.Valerie JongenelenSbc20001:31.1197053041:22.16
50m:37.36100m:1:22.16
4.Laurie MabelisSbc20001:33.3397046821:26.34
50m:40.22100m:1:26.34
5.Aniek de PeijperSbc20001:47.6198016441:30.02FJ 1
50m:39.42100m:1:30.02
6.Laura van DijkeHieronymus1:41.2698011521:30.02FJ 2
50m:41.57100m:1:30.02
7.Laura RoelevinkSbc20001:45.2098022581:30.23
50m:40.70100m:1:30.23
8.Jennefer van TerheijdenHieronymusNT98055421:36.10
50m:44.70100m:1:36.10
9.Els van GemertDzt'621:29.5197028781:38.51
50m:43.57100m:1:38.51
10.Eva van de KerkhofDzt'621:37.3697030921:42.05
50m:46.62100m:1:42.05
11.Lisanne HaazenDzt'621:47.0698006201:44.02
50m:47.16100m:1:44.02
12.Gaby JungstDzt'62NT98056981:57.36
50m:50.80100m:1:57.36
AFGEMLieke van LimbeekDzt'621:54.589802904


<< TOP >>
Programmanr. 13
3-10-2010 - 15:00
Jongens, 200m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cristhian van SchijndelDzt'623:06.0298001312:55.16
50m:40.32100m:1:23.63200m:2:55.16
2.Jari den OttelanderSbc20003:14.7098000593:03.26
50m:41.70100m:1:28.13150m:2:16.00200m:3:03.26
3.Merijn KoopmansSbc2000NT99021153:06.58
50m:46.73100m:1:33.57200m:3:06.58
DISRob GrijpinkDzt'624:07.2698032853:33.66
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
100m:1:44.76150m:2:39.69200m:3:33.66
DISJelle PostDzt'624:03.3898020253:34.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:50.85100m:1:45.62150m:2:41.38200m:3:34.02
AFGEMJorn VogelaarDzt'623:30.829800663


<< TOP >>
Programmanr. 14
3-10-2010 - 15:05
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick MinkmanHieronymus1:20.7097010971:16.50
50m:37.32100m:1:16.50
2.Ronaldo NagtzaamHieronymus1:25.8098032931:27.29
50m:41.32100m:1:27.29


<< TOP >>
Programmanr. 15
3-10-2010 - 15:05
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim VosSbc200034.57000099033.48
2.Myrthe BakkerSbc200033.36000080433.57
3.Anne May AlkemadeSbc200033.36990337434.04
4.Sanne RebersHieronymus36.51990208235.00
5.Karlijn SpijkerHieronymus37.59990286235.08
6.Annika SpijkerHieronymus36.85990286035.50
7.Sarah UuldriksHieronymus38.31000094636.07
8.Kristy NagtzaamHieronymus36.44000221236.31
9.Maartje TakHieronymus39.36000301837.31
10.Lieke KrebbersDzt'6239.67990298440.37
11.Amara VeugenDzt'6247.73990155647.00
12.Kato KuijpersDzt'62NT000316450.60
DISMarij van der MastSbc200034.450000676
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMDaphne van den BosHieronymus37.699900214


<< TOP >>
Programmanr. 16
3-10-2010 - 15:10
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Florian van EschSbc20001:24.2600013551:24.04
2.Luciën van EschSbc20001:27.2600013591:26.73
3.Cédric BroereHieronymus1:32.7999022271:31.07
4.Nick van IrselSbc20001:31.4500003831:32.48
5.Rick BulmanHieronymusNT01018991:33.02
6.Fekri El HamitiHieronymus1:43.9400014811:44.84
7.Roel HaazenDzt'621:54.9700012011:59.27
DISDirk KerkersDzt'621:57.5900023732:04.80
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 17
3-10-2010 - 15:15
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marissa MinkmanHieronymus5:16.0893060545:01.58
50m:34.75100m:1:12.12200m:2:29.58400m:5:01.58
2.Kitty Schiphorst PreuperSbc20004:54.6591027525:05.99
50m:34.33100m:1:12.08200m:2:30.18400m:5:05.99
3.Nicole van der KooySbc20005:06.3987023105:10.72
50m:34.02100m:1:11.43200m:2:31.07400m:5:10.72
4.Sanne BrugginkSbc20006:01.8392003305:52.92
50m:40.39100m:1:23.95200m:2:53.89400m:5:52.92
5.Lindsay van LieropDzt'625:38.0490023406:04.11
50m:39.93100m:1:24.93200m:2:59.28400m:6:04.11
6.Rachelle van den BrandHieronymus5:46.7892074986:27.42
50m:41.57100m:1:29.32200m:3:10.76400m:6:27.42


<< TOP >>
Programmanr. 18
3-10-2010 - 15:25
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter de MolHieronymus1:07.5491016031:06.74
50m:31.38100m:1:06.74
2.Coen de BruijnHieronymus1:06.7492051511:07.27
50m:31.49100m:1:07.27
3.Jules van ZundertHieronymus1:16.2591043731:16.12
50m:36.14100m:1:16.12
4.Remco van AlthuisSbc20001:22.0783000291:29.29
50m:42.30100m:1:29.29
5.Joost BaardseSbc20001:39.9392041691:36.64
50m:45.45100m:1:36.64
6.Martijn PasSbc20001:45.0595052211:37.13
50m:43.73100m:1:37.13
AFGEMRuud StoffelsDzt'621:19.338402169
AFGEMDirk FilippiniDzt'621:11.928503559
AFGEMJoppe WisseDzt'621:04.118903645
NGDennis van OosterhoutSbc20001:29.398902337


<< TOP >>
Programmanr. 19
3-10-2010 - 15:30
Dames, 200m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ela HuttenSbc20002:52.8393003542:57.86
50m:39.24100m:1:24.30200m:2:57.86
2.Kris HuttenSbc20002:57.4395006883:05.05
50m:40.68100m:1:27.85200m:3:05.05
3.Sahar HamamDzt'623:00.8694054123:06.90
50m:43.02100m:1:30.62200m:3:06.90
4.Jennemieke AanraadHieronymus3:21.3993018343:22.92
50m:45.45100m:1:37.45200m:3:22.92
5.Malou de MolHieronymus3:15.0893065963:23.20
50m:45.32100m:1:37.04200m:3:23.20
6.Ananda VeugenDzt'623:14.9395020703:23.69
50m:46.01100m:1:38.47200m:3:23.69
7.Yasmine BarteldsSbc20003:54.8996043663:25.24
50m:45.48100m:1:38.59200m:3:25.24
8.Tanja KnookHieronymus3:24.2194034883:34.86
50m:45.73100m:1:40.02200m:3:34.86
9.Dagmar DerikxHieronymusNT94070723:41.60
50m:47.12100m:1:42.25200m:3:41.60


<< TOP >>
Programmanr. 20
3-10-2010 - 15:40
Jongens, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robert GrootSbc20001:05.5393019971:04.99
50m:31.27100m:1:04.99
2.Bas de BruijnHieronymus1:12.7994025091:09.21
50m:33.41100m:1:09.21
3.Wesley BeckHieronymus1:09.2093021231:10.83
50m:34.10100m:1:10.83
4.Sebastiaan van den HeuvelHieronymus1:14.8293056151:15.05
50m:37.05100m:1:15.05
5.Luuk DoorakkersSbc20001:17.3994047071:17.35
50m:37.58100m:1:17.35
6.Leon VerschurenSbc20001:18.8093044031:18.05
50m:38.08100m:1:18.05
NGJoey SmitsDzt'621:13.999306029


<< TOP >>
Programmanr. 21
3-10-2010 - 15:40
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claudia den OttelanderSbc20001:20.0995005521:20.61
50m:38.36100m:1:20.61
2.Lindi VerkooijenSbc20001:25.9595038261:28.02
50m:41.75100m:1:28.02
3.Lisa de MolHieronymus1:35.4795038141:35.89
50m:44.20100m:1:35.89
4.Lisa KoolenDzt'621:35.5395020721:38.07
50m:46.10100m:1:38.07
5.Antonela BaricSbc20001:36.7196032061:38.77
50m:46.34100m:1:38.77
6.Evie SuijkerbuijkHieronymus1:42.2696058581:40.20
50m:46.48100m:1:40.20
7.Madelon van UchelenHieronymus1:47.2896041801:41.47
50m:47.60100m:1:41.47
8.Lynn MassinkDzt'621:40.5896018101:42.11
50m:48.78100m:1:42.11
AFGEMVanessa van SchijndelDzt'621:35.469500400
AFGEMDaisy van den BosHieronymus1:34.109503880


<< TOP >>
Programmanr. 22
3-10-2010 - 15:45
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven AlderliesteSbc20002:19.9295013292:09.63
50m:29.28100m:1:02.32200m:2:09.63
2.Ramon VerhulstHieronymus2:12.5796017512:10.31
50m:29.90100m:1:04.09200m:2:10.31
3.Andy van AkkerenHieronymus2:25.9095053812:16.80
50m:32.99100m:1:09.30200m:2:16.80
4.Vincent DermauxHieronymus2:22.8196005992:20.33
50m:33.80100m:1:10.36200m:2:20.33
5.Jordy JongenelenSbc20002:20.7695049952:20.75
50m:33.34100m:1:09.18200m:2:20.75
6.Sjoerd FransenDzt'623:14.6497027253:43.41
50m:50.24100m:1:00.26200m:3:43.41
DISLoed JacobsDzt'622:26.709800441
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMFabian SebregtsHieronymus2:21.349500689


<< TOP >>
Programmanr. 23
3-10-2010 - 15:55
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marissa MinkmanHieronymus1:11.3593060541:12.99
2.Kitty Schiphorst PreuperSbc20001:16.0591027521:16.51
3.Nicole van der KooySbc20001:18.1587023101:17.86
4.Chantal van HerpenDzt'621:17.4190081641:19.32
5.Sanne BrugginkSbc20001:17.6692003301:24.61
6.Mónica van SchijndelDzt'621:21.3592023621:27.82
7.Rachelle van den BrandHieronymus1:25.6092074981:31.68


<< TOP >>
Programmanr. 24
3-10-2010 - 16:00
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wouter de MolHieronymus30.09910160330.31
2.Paul KosterHieronymus29.92930446530.89
3.Mario PeetersHieronymusNT860235531.20
4.Remco van AlthuisSbc200033.02830002935.13
5.Martijn PasSbc200040.47950522140.88
6.Joost BaardseSbc200041.74920416942.39
AFGEMJoppe WisseDzt'6227.568903645
AFGEMDirk FilippiniDzt'6230.168503559
AFGEMRuud StoffelsDzt'6232.808402169
NGDennis van OosterhoutSbc200036.568902337


<< TOP >>
Programmanr. 25
3-10-2010 - 16:00
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laurie MabelisSbc20002:45.7097046822:45.64
50m:38.55100m:1:19.70200m:2:45.64
2.Kathy GrootSbc20002:52.6497004442:50.78
50m:39.58100m:1:22.75200m:2:50.78
3.Valerie JongenelenSbc20003:00.5497053042:54.13
50m:43.18100m:1:29.10200m:2:54.13
4.Laura RoelevinkSbc20003:11.1098022582:58.83
50m:42.20100m:1:26.74200m:2:58.83
5.Eva van de KerkhofDzt'622:57.6797030922:59.05
50m:43.72100m:1:30.15200m:2:59.05
6.Aniek de PeijperSbc20003:03.7498016443:03.48
50m:41.48100m:1:28.57200m:3:03.48
7.Els van GemertDzt'622:48.7897028783:03.62
50m:44.55100m:1:33.15200m:3:03.62
8.Lisanne HaazenDzt'623:11.7198006203:27.80
50m:47.44100m:1:42.35200m:3:27.80
DISGaby JungstDzt'62NT98056984:21.75
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:59.07100m:2:04.57200m:4:21.75
AFGEMLieke van LimbeekDzt'624:12.589802904


<< TOP >>
Programmanr. 26
3-10-2010 - 16:10
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikki BurcksenHieronymus1:16.3997014241:15.36
50m:36.61100m:1:15.36
2.Laura van DijkeHieronymus1:26.4498011521:26.46
50m:42.66100m:1:26.46
3.Jennefer van TerheijdenHieronymusNT98055421:28.50
50m:43.59100m:1:28.50


<< TOP >>
Programmanr. 27
3-10-2010 - 16:15
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick MinkmanHieronymus1:19.0297010971:17.62
50m:35.74100m:1:17.62
2.Cristhian van SchijndelDzt'621:16.2198001311:21.93
50m:36.55100m:1:21.93
3.Ronaldo NagtzaamHieronymus1:26.1098032931:26.96
50m:37.41100m:1:26.96
4.Jari den OttelanderSbc20001:35.0298000591:37.41
50m:43.58100m:1:37.41
5.Merijn KoopmansSbc20001:40.1999021151:46.64
50m:46.54100m:1:46.64
6.Jelle PostDzt'621:55.2398020251:51.96
50m:51.64100m:1:51.96
7.Rob GrijpinkDzt'621:55.5898032852:08.42
50m:58.15100m:2:08.42
AFGEMJorn VogelaarDzt'621:56.039800663


<< TOP >>
Programmanr. 28
3-10-2010 - 16:20
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrthe BakkerSbc20001:24.1500008041:24.39
2.Kim VosSbc20001:33.7100009901:27.35
3.Anne May AlkemadeSbc20001:29.3599033741:27.78
4.Marij van der MastSbc20001:27.7100006761:28.12
5.Sanne RebersHieronymus1:34.2699020821:29.86
6.Karlijn SpijkerHieronymus1:36.6599028621:31.25FJ 1
7.Sarah UuldriksHieronymus1:36.2000009461:31.25FJ 2
8.Maartje TakHieronymus1:36.9400030181:33.20
9.Annika SpijkerHieronymus1:35.1099028601:34.86
10.Kristy NagtzaamHieronymus1:43.1600022121:36.20
11.Lieke KrebbersDzt'621:45.1799029841:39.65
12.Amara VeugenDzt'621:51.1199015561:55.39
13.Kato KuijpersDzt'62NT00031642:12.89
AFGEMDaphne van den BosHieronymus1:35.099900214


<< TOP >>
Programmanr. 29
3-10-2010 - 16:25
Jongens, 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Florian van EschSbc200033.95000135532.14
2.Luciën van EschSbc200034.42000135934.42
3.Cédric BroereHieronymus35.33990222734.67
4.Nick van IrselSbc200037.67000038337.67
5.Rick BulmanHieronymusNT010189937.68
6.Fekri El HamitiHieronymus40.40000148142.26
7.Roel HaazenDzt'6245.56000120149.42
8.Dirk KerkersDzt'6251.82000237349.72


<< TOP >>
Programmanr. 30
3-10-2010 - 16:30
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sbc2000 1Sbc20005:04.665:08.23
Yasmine Bartelds
Kris Hutten
96
95
36.921:16.36Lindi Verkooijen
Kitty Schiphorst Preuper
95
91
2.Dzt'62 1Dzt'624:57.165:13.36
Vanessa van Schijndel
Sahar Hamam
95
94
40.021:22.95Ananda Veugen
Chantal van Herpen
95
90
3.Hieronymus 1Hieronymus5:13.875:27.97
Dagmar Derikx
Malou de Mol
94
93
40.461:24.76Marissa Minkman
Jennemieke Aanraad
93
93


<< TOP >>
Programmanr. 31
3-10-2010 - 16:35
Heren, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hieronymus 1Hieronymus3:43.123:46.74
Sebastiaan van den Heuvel
Coen de Bruijn
93
92
28.581:00.55Wouter de Mol
Paul Koster
91
93
2.Sbc2000 1Sbc20004:00.813:59.66
Robert Groot
Sven Alderlieste
93
95
27.3857.53Remco van Althuis
Jordy Jongenelen
83
95
AFGEMDzt'62 1Dzt'623:43.29