? KNZB EON landelijke A KNZB EON landelijke A
Apeldoorn (NED),    2.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2010 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             4:48.60            4:44.51           
        Blanca de Louw, 98                         Loranne van Keulen, 97
        Tamara Maassen, 98                         Rianne Hesse, 97
          1:11.39  2:22.82  3:33.82  4:44.51

  2. Ndd 1                         Ndd                    4:55.32            4:51.95           
        Lysanne Schepper, 97                       Marleen Bussink, 97
        Tessa Mennink, 98                          Maike Blom, 97
          1:09.36  2:22.54  3:38.86  4:51.95

  3. Octopus 1                     Octopus                5:04.48            5:02.28           
        Britt Schoonhoven, 97                      Anoek Huiskamp, 98
        Latoya van Laar, 98                        Carmen ter Weele, 98
          1:10.63  2:33.45  3:53.30  5:02.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
2-10-2010 - 17:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             2:37.90            2:38.07           
        Niek Heethaar, 99                          Maaike Past, 99
        Sanne Ditzel, 99                           Sven van den Elzen, 00
            38.23  1:24.45  1:59.26  2:38.07

  2. Octopus 1                     Octopus                2:46.96            2:47.09           
        Brigit van der Vegte, 00                   Danielle Bijsterbosch, 99
        Robin Meima, 99                            Jochem Hallie, 00
            40.48  1:25.58  2:07.76  2:47.09

  3. Ndd 1                         Ndd                    2:44.50            2:47.57           
        Marieke Thijssen, 00                       Ebel van Geemen, 99
        Giel Verberne, 99                          Zara Konstapel, 01
            43.48  1:32.42  2:09.92  2:47.57




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
2-10-2010 - 17:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erika Aan het Rot             Octopus                1:16.54 9000010    1:16.32           
          1:16.32
  2. Malou Memelink                Ndd                    1:18.13 9403064    1:20.50           
          1:20.50
  3. Manon van Essen               Octopus                1:20.19 9100910    1:21.01           
          1:21.01
  4. Eva Engelen                   Ndd                    1:28.27 9405514    1:22.76           
          1:22.76
  5. Sharon Verstegen              Ndd                    1:18.00 9003964    1:23.48           
          1:23.48
  6. Anne Marleen van Keulen       Aquapoldro             1:34.13 9404280    1:27.29           
          1:27.29
  7. Maike Bos                     Ndd                    1:25.34 9304698    1:27.88           
          1:27.88
  8. Marloes van der Beek          Aquapoldro             1:24.56 9401364    1:29.98           
          1:29.98
  9. Marileen de Reus              Aquapoldro             1:32.16 8202250    1:32.32           
          1:32.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
2-10-2010 - 17:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                4:20.36 9001901    4:33.54           
          1:02.23  2:12.16  4:33.54
  2. Maik Steenkamp                Ndd                    4:39.08 9103847    4:37.23           
          1:04.00  2:14.00  4:37.23
  3. Hjalmar de Ruiter             Ndd                    4:35.16 8902695    4:37.66           
          1:05.21  2:15.96  4:37.66
  4. Max Middelman                 Aquapoldro             4:35.92 9301635    4:40.95           
          1:04.36  2:16.80  4:40.95
  5. Floris Manni                  Octopus                4:24.76 8805679    4:41.82           
          1:05.67  2:17.07  4:41.82
  6. Jeroen Staakman               Aquapoldro             4:29.67 9404989    4:42.54           
          1:04.44  2:17.20  4:42.54
  7. Remco Jorink                  Octopus                4:38.83 8000719    4:46.96           
          1:06.52  2:19.04  4:46.96
  8. Edwin Willemsen               Aquapoldro             4:42.44 8703823    4:50.04           
          1:06.25  2:19.12  4:50.04
  9. Albert van Piekeren           Octopus                4:41.54 8401767    5:04.48           
          1:07.67  2:23.32  5:04.48
 10. Robin Eltink                  Ndd                         NT 9406147    5:10.83           
          1:12.52  2:34.97  5:10.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
2-10-2010 - 17:23                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                1:05.29 9400416    1:05.51           
          1:05.51
  2. Kelly van der Hoeven          Ndd                    1:09.92 9402618    1:14.00           
          1:14.00
  3. Henrieke ten Bokkel           Ndd                    1:14.02 9402764    1:15.94           
          1:15.94
  4. Sophie de Been                Aquapoldro             1:17.07 9405626    1:16.02           
          1:16.02
  5. Suzanne Brummel               Octopus                1:14.97 9401366    1:17.16           
          1:17.16
  6. Iris Boon                     Aquapoldro             1:15.10 9303012    1:18.05           
          1:18.05
  7. Tara van Bottenburg           Octopus                1:17.39 9300114    1:19.45           
          1:19.45
  8. Femke Wolvetang               Ndd                    1:14.20 9404712    1:19.90           
          1:19.90
  9. Michelle van Emous            Aquapoldro             1:30.89 9506428    1:29.60           
          1:29.60
 10. Anoek Huiskamp                Octopus                1:35.29 9802872    1:29.92           
          1:29.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2010 - 17:27                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roald Blok                    Octopus                2:31.63 9302685    2:34.16           
          1:15.42  2:34.16
  2. Thomas Meijer                 Aquapoldro             2:33.67 9402321    2:36.09           
          1:15.69  2:36.09
  3. Marcel van Essen              Octopus                2:29.22 9400019    2:38.00           
          1:17.16  2:38.00
  4. Robbin Schuchmann             Aquapoldro             2:47.02 9306833    2:44.42           
          1:18.64  2:44.42
  5. Christian Renshoff            Octopus                2:42.74 9404343    2:45.10           
          1:18.65  2:45.10
  6. Mart Vrieze                   Ndd                    2:55.20 9400401    2:47.60           
          1:19.92  2:47.60
  7. Mike Schel                    Ndd                    2:45.92 9403279    2:49.57           
          1:21.51  2:49.57
  8. Robin Mierop                  Ndd                    2:57.33 9303683    3:05.32           
          1:27.14  3:05.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2010 - 17:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guusje Vrieze                 Ndd                    2:23.26 9502820    2:21.42           
          1:07.76  2:21.42
  2. Esther Kuhlman                Aquapoldro             2:24.68 9601678    2:23.85           
          1:10.67  2:23.85
  3. Sifra van Bottenburg          Octopus                2:23.32 9501178    2:26.10           
          1:10.23  2:26.10
  4. Julia Mijnen                  Ndd                    2:26.10 9602682    2:28.90           
          1:11.16  2:28.90
  5. Sharon Julius                 Octopus                2:34.13 9602664    2:29.10           
          1:10.36  2:29.10
  6. Isolde de Louw                Aquapoldro             2:33.02 9503008    2:32.97           
          1:13.84  2:32.97
  7. Kemi Alake                    Ndd                    2:33.39 9603912    2:33.60           
          1:11.36  2:33.60
  8. Sanne Nieuwenhuis             Ndd                    2:32.69 9602756    2:35.10           
          1:14.76  2:35.10
  9. Denise van Zetten             Octopus                2:43.02 9600932    2:39.53           
          1:17.50  2:39.53
 10. Blanca de Louw                Aquapoldro             2:36.04 9801268    2:40.31           
          1:17.29  2:40.31
 11. Marijke van de Beek           Octopus                2:47.88 9602660    2:48.23           
          1:19.89  2:48.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
2-10-2010 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffry van Zetten             Octopus                1:20.69 9500755    1:16.85           
          1:16.85
  2. Casper Muselaers              Octopus                1:22.23 9600399    1:17.01           
          1:17.01
  3. Leander Heuvels               Ndd                    1:17.89 9503059    1:19.14           
          1:19.14
  4. Mees Laar                     Ndd                    1:23.92 9601719    1:20.48           
          1:20.48
  5. Maikel Mierop                 Ndd                    1:22.80 9503991    1:20.54           
          1:20.54
  6. Josha van den Elzen           Aquapoldro             1:19.95 9602423    1:21.00           
          1:21.00
  7. Sjors Boverhoff               Octopus                1:27.76 9500741    1:27.92           
          1:27.92
  8. Pike Kijlstra                 Aquapoldro             1:30.36 9501849    1:28.02           
          1:28.02
  9. Koen Hendriks                 Ndd                    1:42.87 9505513    1:33.80           
          1:33.80
 10. Boris Broekhuis               Aquapoldro             1:42.71 9604177    1:38.39           
          1:38.39
 11. Vincent van Emous             Aquapoldro             1:53.10 9802783    1:52.26           
          1:52.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
2-10-2010 - 17:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malou Memelink                Ndd                      32.43 9403064      32.75           
  2. Manon van Essen               Octopus                  32.38 9100910      33.07 FJ 1      
  3. Tara Oldenhave                Ndd                      32.20 9102328      33.07 FJ 2      
  4. Diede Oldenhave               Ndd                      31.95 9205114      33.10           
  5. Denise van Ark                Aquapoldro               34.65 9604800      33.12           
  6. Eva Engelen                   Ndd                      33.34 9405514      33.36           
  7. Erika Aan het Rot             Octopus                  36.04 9000010      35.28           
  8. Marileen de Reus              Aquapoldro               34.87 8202250      36.54           
  9. Marloes van der Beek          Aquapoldro               35.54 9401364      36.64           
 10. Miriam Visserman              Octopus                  37.36 8704364      38.05           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
2-10-2010 - 17:47                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                1:01.44 9001901    1:03.60 FJ 1      
          1:03.60
  2. Alex van der Hoeven           Ndd                    1:02.02 9202571    1:03.60 FJ 2      
          1:03.60
  3. Hjalmar de Ruiter             Ndd                    1:02.20 8902695    1:04.25           
          1:04.25
  4. Remco Jorink                  Octopus                1:03.21 8000719    1:05.83 FJ 1      
          1:05.83
  5. Max Middelman                 Aquapoldro             1:04.27 9301635    1:05.83 FJ 2      
          1:05.83
  6. John Eilander                 Octopus                1:05.11 7000003    1:06.42           
          1:06.42
  7. Stefan van der Grift          Octopus                1:06.50 8701121    1:07.61           
          1:07.61
  8. Robin Eltink                  Ndd                    1:08.23 9406147    1:07.74           
          1:07.74
  9. Jeroen Staakman               Aquapoldro             1:06.10 9404989    1:10.48           
          1:10.48
AFGE Remco van de Bruinhorst       Aquapoldro             1:05.44 8302673                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2010 - 17:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Felicia Swets                 Aquapoldro             1:18.42 9801272    1:13.64           
          1:13.64
  2. Carmen ter Weele              Octopus                1:22.73 9800384    1:25.07           
          1:25.07
  3. Tamara Maassen                Aquapoldro             1:31.64 9801270    1:28.74           
          1:28.74
  4. Maike Blom                    Ndd                    1:33.62 9701264    1:30.23           
          1:30.23
  5. Marleen Bussink               Ndd                    1:29.92 9703746    1:30.53           
          1:30.53
  6. Rianne Hesse                  Aquapoldro             1:41.73 9703494    1:32.04           
          1:32.04
  7. Tessa Mennink                 Ndd                    1:38.86 9802386    1:32.48           
          1:32.48
  8. Loranne van Keulen            Aquapoldro             1:39.07 9701574    1:35.35           
          1:35.35
  9. Britt Schoonhoven             Octopus                1:36.92 9702468    1:37.42           
          1:37.42
 10. Latoya van Laar               Octopus                1:35.38 9802100    1:43.41           
          1:43.41
 11. Lysanne Schepper              Ndd                    1:41.64 9702450    1:43.43           
          1:43.43
 DIS Merel Huiskamp                Octopus                     NT 9802876    1:37.96           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:37.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
2-10-2010 - 17:54                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Axel Julius                   Octopus                2:50.10 9702221    2:47.23           
          1:22.04  2:47.23
  2. Arda Onal                     Ndd                    3:04.20 9803521    2:50.17           
          1:23.58  2:50.17
  3. Lars Ruessink                 Octopus                     NT 9800271    2:50.29           
          1:23.36  2:50.29
  4. Martin Wenderich              Aquapoldro             2:55.00 9700961    2:50.70           
          1:24.23  2:50.70
  5. Stan Ruessink                 Octopus                2:57.51 9700829    2:57.03           
          1:24.52  2:57.03
  6. Sybren Bootsma                Octopus                3:14.13 9802327    2:59.60           
          1:27.51  2:59.60
  7. Kelt Garritsen                Ndd                    2:59.29 9801703    2:59.75           
          1:28.80  2:59.75
  8. Vincent van 't Hof            Aquapoldro             3:10.00 9803001    3:08.82           
          1:35.88  3:08.82
  9. Mart Roks                     Aquapoldro             3:17.00 9801687    3:14.54           
          1:36.80  3:14.54
 10. Bram Denkers                  Ndd                         NT 9802159    3:23.61           
          3:23.61
 11. Martin Limpers                Aquapoldro                  NT 9801505    3:24.45           
          1:43.86  3:24.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2010 - 18:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Past                   Aquapoldro               33.29 9901598      33.20           
  2. Sanne Ditzel                  Aquapoldro               34.92 9901092      35.77           
  3. Danielle Bijsterbosch         Octopus                  35.02 9900722      35.91           
  4. Brigit van der Vegte          Octopus                  36.28 0000714      36.36           
  5. Zara Konstapel                Ndd                      37.14 0101144      36.98           
  6. Lisanne Poelstra              Ndd                      38.20 9901276      38.38           
  7. Wies Bakker                   Ndd                      42.48 9901710      38.41           
  8. Merel Bijsterbosch            Octopus                  40.41 0000712      38.86           
  9. Manon Eilander                Octopus                  40.95 0000710      39.34           
 10. Mylène Veldhuis               Aquapoldro               44.78 9902708      41.02           
 11. Marieke Thijssen              Ndd                      40.14 0002124      41.04           
 12. Mayli Berenschot              Aquapoldro               46.73 9904434      41.41           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2010 - 18:14                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ebel van Geemen               Ndd                    1:27.60 9901095    1:27.31           
          1:27.31
  2. Niek Heethaar                 Aquapoldro             1:30.00 9900999    1:30.76           
          1:30.76
  3. Robin Meima                   Octopus                1:39.58 9901143    1:36.53           
          1:36.53
  4. Rico Keizer                   Ndd                         NT 9903491    1:37.86           
          1:37.86
  5. Giel Verberne                 Ndd                    1:44.16 9901091    1:38.51           
          1:38.51
  6. Sven van den Elzen            Aquapoldro             1:44.02 0002161    1:38.86           
          1:38.86
  7. Gino van der Maten            Octopus                1:45.82 0000413    1:40.16           
          1:40.16
  8. Jurrian Buitenhuis            Aquapoldro             1:43.53 9903623    1:40.17           
          1:40.17
  9. Jochem Hallie                 Octopus                1:46.42 0000009    1:41.61           
          1:41.61
 10. Glendon Swets                 Aquapoldro             1:45.00 0002163    1:42.91           
          1:42.91
 11. Lars van Hell                 Octopus                     NT 0100095    1:47.81           
          1:47.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
2-10-2010 - 18:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise van Ark                Aquapoldro             4:55.38 9604800    4:57.91           
          2:25.41  4:57.91
  2. Sharon Verstegen              Ndd                    5:16.51 9003964    5:12.67           
          1:10.98  2:29.30  5:12.67
  3. Manon van Essen               Octopus                5:15.89 9100910    5:14.42           
          1:11.63  2:30.98  5:14.42
  4. Anja Boogaard                 Aquapoldro             5:11.50 8400252    5:14.65           
          1:10.39  2:29.31  5:14.65
  5. Erika Aan het Rot             Octopus                5:27.01 9000010    5:16.03           
          1:12.03  5:16.03
  6. Tara Oldenhave                Ndd                    5:30.26 9102328    5:16.48           
          5:16.48
  7. Maike Bos                     Ndd                    5:07.70 9304698    5:20.45           
          1:14.04  2:35.13  5:20.45
  8. Miriam Visserman              Octopus                5:40.36 8704364    5:35.06           
          1:17.47  2:41.62  5:35.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
2-10-2010 - 18:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex van der Hoeven           Ndd                    1:11.31 9202571    1:11.23           
          1:11.23
  2. Albert van Piekeren           Octopus                1:10.00 8401767    1:11.88           
          1:11.88
  3. Remco Jorink                  Octopus                1:10.54 8000719    1:13.36           
          1:13.36
  4. Stefan van der Grift          Octopus                1:11.41 8701121    1:13.51           
          1:13.51
  5. Maik Steenkamp                Ndd                    1:07.61 9103847    1:14.25           
          1:14.25
  6. Emile Manni                   Octopus                1:09.67 9001901    1:15.16           
          1:15.16
  7. John Eilander                 Octopus                1:13.64 7000003    1:15.48           
          1:15.48
  8. Edwin Willemsen               Aquapoldro             1:15.43 8703823    1:20.38           
          1:20.38
  9. Jeroen Staakman               Aquapoldro             1:18.04 9404989    1:24.92           
          1:24.92
AFGE Remco van de Bruinhorst       Aquapoldro             1:12.16 8302673                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
2-10-2010 - 18:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Brummel               Octopus                2:45.10 9401366    2:42.44           
          1:17.16  2:42.44
  2. Sharon Gelmers                Octopus                2:50.00 9400416    2:48.36           
          1:18.80  2:48.36
  3. Iris Boon                     Aquapoldro             2:54.90 9303012    2:57.94           
          1:24.10  2:57.94
  4. Kelly van der Hoeven          Ndd                    2:56.82 9402618    2:58.83           
          1:24.30  2:58.83
  5. Sophie de Been                Aquapoldro             3:04.64 9405626    2:59.21           
          1:26.84  2:59.21
  6. Anne Marleen van Keulen       Aquapoldro             3:09.51 9404280    3:07.16           
          1:28.41  3:07.16
  7. Tara van Bottenburg           Octopus                3:19.38 9300114    3:12.18           
          1:32.75  3:12.18
  8. Femke Wolvetang               Ndd                    3:08.97 9404712    3:25.41           
          1:38.22  3:25.41
 DIS Henrieke ten Bokkel           Ndd                    2:56.36 9402764    3:02.06           
        SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.
          1:26.44  3:02.06
 DIS Merel Huiskamp                Octopus                3:11.76 9802876    3:18.97           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:35.75  3:18.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2010 - 18:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Vrieze                   Ndd                    1:03.32 9400401    1:04.30 FJ 1      
          1:04.30
  2. Robbin Schuchmann             Aquapoldro             1:04.54 9306833    1:04.30 FJ 2      
          1:04.30
  3. Roald Blok                    Octopus                1:08.56 9302685    1:07.00           
          1:07.00
  4. Marcel van Essen              Octopus                1:05.73 9400019    1:07.54           
          1:07.54
  5. Thomas Meijer                 Aquapoldro             1:09.46 9402321    1:09.42           
          1:09.42
  6. Christian Renshoff            Octopus                1:04.58 9404343    1:09.60           
          1:09.60
  7. Mike Schel                    Ndd                    1:05.70 9403279    1:11.70           
          1:11.70
  8. Robin Mierop                  Ndd                    1:09.67 9303683    1:15.83           
          1:15.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2010 - 18:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guusje Vrieze                 Ndd                    1:20.48 9502820    1:18.47           
          1:18.47
  2. Sharon Julius                 Octopus                1:24.67 9602664    1:22.38           
          1:22.38
  3. Blanca de Louw                Aquapoldro             1:24.57 9801268    1:24.94           
          1:24.94
  4. Julia Mijnen                  Ndd                    1:25.89 9602682    1:28.33           
          1:28.33
  5. Sanne Nieuwenhuis             Ndd                    1:25.91 9602756    1:28.64           
          1:28.64
  6. Isolde de Louw                Aquapoldro             1:26.56 9503008    1:29.39           
          1:29.39
  7. Marijke van de Beek           Octopus                1:28.83 9602660    1:30.76           
          1:30.76
  8. Esther Kuhlman                Aquapoldro             1:27.99 9601678    1:32.09           
          1:32.09
  9. Kemi Alake                    Ndd                    1:30.63 9603912    1:32.15           
          1:32.15
 10. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:32.47 9501178    1:32.92           
          1:32.92
 11. Denise van Zetten             Octopus                1:35.45 9600932    1:36.23           
          1:36.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
2-10-2010 - 18:49                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Boverhoff               Octopus                2:05.13 9500741    2:05.10           
          1:00.95  2:05.10
  2. Jeffry van Zetten             Octopus                2:04.86 9500755    2:07.03           
          1:02.56  2:07.03
  3. Maikel Mierop                 Ndd                    2:07.02 9503991    2:12.33           
          1:03.44  2:12.33
  4. Josha van den Elzen           Aquapoldro             2:14.77 9602423    2:13.50           
          1:04.68  2:13.50
  5. Casper Muselaers              Octopus                2:17.30 9600399    2:14.57           
          1:02.76  2:14.57
  6. Mees Laar                     Ndd                    2:19.87 9601719    2:18.90           
          1:05.51  2:18.90
  7. Koen Hendriks                 Ndd                    2:33.92 9505513    2:20.07           
          1:08.89  2:20.07
  8. Pike Kijlstra                 Aquapoldro             2:24.61 9501849    2:20.34           
          1:08.25  2:20.34
  9. Boris Broekhuis               Aquapoldro             3:24.39 9604177    2:48.92           
          1:19.45  2:48.92
 10. Vincent van Emous             Aquapoldro             3:09.96 9802783    3:08.94           
          1:32.13  3:08.94
AFGE Leander Heuvels               Ndd                    2:39.48 9503059                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
2-10-2010 - 18:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malou Memelink                Ndd                    1:10.50 9403064    1:11.42           
          1:11.42
  2. Manon van Essen               Octopus                1:09.18 9100910    1:11.81           
          1:11.81
  3. Erika Aan het Rot             Octopus                1:11.60 9000010    1:12.05           
          1:12.05
  4. Eva Engelen                   Ndd                    1:12.49 9405514    1:13.49           
          1:13.49
  5. Diede Oldenhave               Ndd                    1:16.86 9205114    1:18.44           
          1:18.44
  6. Marileen de Reus              Aquapoldro             1:17.80 8202250    1:18.45           
          1:18.45
  7. Miriam Visserman              Octopus                1:17.98 8704364    1:18.89           
          1:18.89
  8. Marloes van der Beek          Aquapoldro             1:15.39 9401364    1:20.16           
          1:20.16
  9. Michelle van Emous            Aquapoldro             1:29.82 9506428    1:26.35           
          1:26.35
 10. Anja Boogaard                 Aquapoldro             1:14.36 8400252    1:27.26           
          1:27.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
2-10-2010 - 18:59                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hjalmar de Ruiter             Ndd                      28.39 8902695      28.75           
  2. Emile Manni                   Octopus                  28.96 9001901      29.04           
  3. Floris Manni                  Octopus                  28.95 8805679      30.45           
  4. Albert van Piekeren           Octopus                  29.00 8401767      30.92           
  5. Alex van der Hoeven           Ndd                      29.40 9202571      31.54           
  6. Max Middelman                 Aquapoldro               32.07 9301635      31.86           
  7. Robin Eltink                  Ndd                      32.95 9406147      33.64           
  8. Remco Jorink                  Octopus                  31.40 8000719      35.22           
  9. Edwin Willemsen               Aquapoldro               33.41 8703823      35.29           
AFGE Remco van de Bruinhorst       Aquapoldro               30.81 8302673                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2010 - 19:01                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Felicia Swets                 Aquapoldro             3:00.64 9801272    2:46.86           
          1:21.70  2:46.86
  2. Marleen Bussink               Ndd                    2:52.48 9703746    2:48.59           
          1:20.62  2:48.59
  3. Carmen ter Weele              Octopus                     NT 9800384    2:49.16           
          1:22.78  2:49.16
  4. Loranne van Keulen            Aquapoldro             3:03.00 9701574    2:50.79           
          1:22.66  2:50.79
  5. Lysanne Schepper              Ndd                    3:07.26 9702450    2:56.26           
          1:26.86  2:56.26
     Tamara Maassen                Aquapoldro             2:59.29 9801270    2:56.26           
          1:26.67  2:56.26
  7. Maike Blom                    Ndd                    3:05.24 9701264    2:58.28           
          1:28.03  2:58.28
  8. Britt Schoonhoven             Octopus                3:00.20 9702468    3:01.24           
          1:28.31  3:01.24
  9. Tessa Mennink                 Ndd                    2:57.70 9802386    3:01.98           
          1:29.26  3:01.98
 10. Rianne Hesse                  Aquapoldro             3:07.76 9703494    3:02.05           
          1:26.49  3:02.05
 11. Anoek Huiskamp                Octopus                3:22.92 9802872    3:16.80           
          1:34.00  3:16.80
 12. Latoya van Laar               Octopus                3:11.82 9802100    3:18.66           
          1:37.83  3:18.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
2-10-2010 - 19:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Ruessink                 Octopus                1:18.66 9800271    1:18.41           
          1:18.41
  2. Stan Ruessink                 Octopus                1:23.48 9700829    1:20.88           
          1:20.88
  3. Axel Julius                   Octopus                1:21.54 9702221    1:22.60           
          1:22.60
  4. Martin Wenderich              Aquapoldro             1:27.07 9700961    1:30.80           
          1:30.80
  5. Vincent van 't Hof            Aquapoldro             1:36.80 9803001    1:34.54           
          1:34.54
  6. Sybren Bootsma                Octopus                1:34.80 9802327    1:36.56           
          1:36.56
  7. Kelt Garritsen                Ndd                    1:34.89 9801703    1:37.03           
          1:37.03
  8. Bram Denkers                  Ndd                    1:44.58 9802159    1:46.94           
          1:46.94
 DIS Arda Onal                     Ndd                    1:34.67 9803521    1:39.23           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:39.23
 DIS Martin Limpers                Aquapoldro             1:55.00 9801505    1:44.46           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:44.46
 DIS Mart Roks                     Aquapoldro             1:55.00 9801687    1:49.60           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:49.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2010 - 19:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Past                   Aquapoldro             1:24.28 9901598    1:23.84           
          1:23.84
  2. Sanne Ditzel                  Aquapoldro             1:27.92 9901092    1:28.64           
          1:28.64
  3. Brigit van der Vegte          Octopus                1:37.00 0000714    1:28.75           
          1:28.75
  4. Danielle Bijsterbosch         Octopus                1:30.21 9900722    1:30.04           
          1:30.04
  5. Wies Bakker                   Ndd                    1:36.31 9901710    1:32.48           
          1:32.48
  6. Lisanne Poelstra              Ndd                    1:36.70 9901276    1:36.99           
          1:36.99
  7. Merel Bijsterbosch            Octopus                2:02.16 0000712    1:39.04           
          1:39.04
  8. Manon Eilander                Octopus                     NT 0000710    1:39.47           
          1:39.47
  9. Marieke Thijssen              Ndd                    1:39.54 0002124    1:42.20           
          1:42.20
 10. Mylène Veldhuis               Aquapoldro             1:53.57 9902708    1:47.73           
          1:47.73
 DIS Zara Konstapel                Ndd                    1:33.58 0101144    1:34.41           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:34.41
 DIS Mayli Berenschot              Aquapoldro             1:55.67 9904434    1:51.61           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:51.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2010 - 19:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ebel van Geemen               Ndd                      32.68 9901095      33.59           
  2. Niek Heethaar                 Aquapoldro               34.47 9900999      34.45           
  3. Giel Verberne                 Ndd                      39.36 9901091      37.38           
  4. Rico Keizer                   Ndd                      38.19 9903491      38.51 FJ 1      
  5. Sven van den Elzen            Aquapoldro               37.11 0002161      38.51 FJ 2      
  6. Robin Meima                   Octopus                  37.89 9901143      39.34           
  7. Gino van der Maten            Octopus                  40.27 0000413      40.45           
  8. Jurrian Buitenhuis            Aquapoldro               41.84 9903623      41.14           
  9. Jochem Hallie                 Octopus                  38.92 0000009      41.86           
 10. Lars van Hell                 Octopus                  41.96 0100095      42.28           
 11. Glendon Swets                 Aquapoldro               42.76 0002163      43.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
2-10-2010 - 19:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Octopus 1                     Octopus                4:35.41            4:39.66           
        Sharon Gelmers, 94                         Suzanne Brummel, 94
        Erika Aan het Rot, 90                      Manon van Essen, 91
          1:05.94  2:22.41  3:34.88  4:39.66

  2. Ndd 1                         Ndd                    4:40.48            4:52.89           
        Diede Oldenhave, 92                        Sharon Verstegen, 90
        Malou Memelink, 94                         Tara Oldenhave, 91
          1:12.89  2:33.95  3:47.04  4:52.89

  3. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             4:50.93            5:06.45           
        Esther Kuhlman, 96                         Marloes van der Beek, 94
        Iris Boon, 93                              Denise van Ark, 96
          1:17.14  2:40.89  4:01.55  5:06.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
2-10-2010 - 19:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Octopus 1                     Octopus                3:46.61            3:45.92           
        Remco Jorink, 80                           Sjors Boverhoff, 95
        Roald Blok, 93                             Emile Manni, 90
            57.83  1:54.00  2:51.51  3:45.92

  2. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             3:51.68            3:49.55           
        Max Middelman, 93                          Robbin Schuchmann, 93
        Thomas Meijer, 94                          Jeroen Staakman, 94
            55.69  1:53.82  2:51.95  3:49.55

  3. Ndd 1                         Ndd                    3:45.92            3:52.41           
        Hjalmar de Ruiter, 89                      Mike Schel, 94
        Maik Steenkamp, 91                         Alex van der Hoeven, 92
            56.69  1:58.94  2:55.76  3:52.41

  4. Aquapoldro 2                  Aquapoldro             4:05.79            4:16.96           
        Josha van den Elzen, 96                    Pike Kijlstra, 95
        Martin Wenderich, 97                       Edwin Willemsen, 87
          1:01.79  4:16.96




SPLASH Meet Manager 11Registered to Aquapoldro