? EON Nationale Zwemcompetitie deel 1 EON Nationale Zwemcompetitie deel 1
Denekamp (NED),    2.10.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Meisjes, 4 x 200m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dwk 1                         Dwk                    9:27.49            9:26.42           
        Manon Friskes, 97                          Rosanne Leeuwis, 98
        Laura Willemsen, 97                        Mendy de Rooi, 97
          2:17.26  9:26.42

  2. ZPC Bikkel Hoogeveen 1        ZPC Bikkel Hoogeveen  10:05.63           10:00.51           
        Merlin Nijzingh, 97                        Sharonne Urbanus, 97
        Revecka Reiber, 98                         Brigit Beukeveld, 98
          2:30.82 10:00.51

  3. De Dinkel 1                   De Dinkel             10:23.34           10:11.67           
        Laura Stegge, 99                           Anouk Knippers, 97
        Kitty Schasfoort, 97                       Elles Tijink, 98
          1:08.54  2:27.82 10:11.67




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dinkel 1                   De Dinkel              2:29.89            2:28.39           
        Björn van der Velde, 99                    Isabel Nibourg, 99
        Laura Stegge, 99                           Django Klos, 00
            38.70  2:28.39

  2. Dwk 1                         Dwk                    2:42.04            2:37.67           
        Toon Koudijs, 00                           Julliette Leeuwis, 00
        Justus Ykema, 99                           Storm Willemsen, 01
            40.10  2:37.67

  3. ZPC Bikkel Hoogeveen 1        ZPC Bikkel Hoogeveen   2:59.19            2:54.92           
        Anique Coelingh, 00                        Marije Slot, 99
        Junior de Bruin, 00                        Bas Kost, 00
            41.20  2:54.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.30 9100838    1:15.04           
            35.23  1:15.04
  2. Loes Westerhof                De Dinkel              1:19.82 9502752    1:16.95           
            35.80  1:16.95
  3. Wendy van der Iest            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:13.71 8701904    1:18.32           
            36.51  1:18.32
  4. Marijke Monsma                Dwk                    1:16.40 8502100    1:18.54           
            37.23  1:18.54
  5. Kimberly Ribberink            De Dinkel              1:17.11 9501654    1:18.83           
            36.51  1:18.83
  6. Myrna Schasfoort              De Dinkel              1:17.45 9300668    1:19.16           
            36.73  1:19.16
  7. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.86 8601924    1:20.48           
            37.69  1:20.48
  8. Rianne Zeegers                Dwk                    1:20.23 9103634    1:24.36           
            38.73  1:24.36
  9. Denise van Leeuwen            Dwk                    1:26.56 9501672    1:25.80           
            41.00  1:25.80
 10. Marleen Braakhuis             De Dinkel              1:22.89 9304850    1:26.19           
            40.47  1:26.19
 11. Leonie Loman                  De Dinkel              1:23.94 9201132    1:26.42           
            40.67  1:26.42
 12. Esther Wagelaar               Dwk                    1:26.05 9303418    1:29.67           
            41.92  1:29.67
 13. Sanne Willemsen               Dwk                    1:31.03 9502080    1:31.31           
            42.92  1:31.31
 DIS Demi Hesselink                De Dinkel              1:23.13 9501086    1:24.80           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            39.20  1:24.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjoerd Zanderink              De Dinkel              4:09.16 9102651    4:10.13           
          4:10.13
  2. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:05.42 8900793    4:14.82           
          4:14.82
  3. Floor Verhaar                 Dwk                    4:05.72 9004603    4:17.16           
          4:17.16
  4. Jos de Graaf                  Dwk                    4:19.09 9106095    4:17.67           
          4:17.67
  5. Joost Groeneveld              Dwk                    4:14.25 9200409    4:19.25           
          4:19.25
  6. Rense Loohuis                 De Dinkel              4:19.82 9101477    4:22.54           
          4:22.54
  7. Jacco Doest                   Dwk                    4:18.98 9400711    4:23.39           
          4:23.39
  8. Pim Kienhuis                  De Dinkel              4:15.64 9300263    4:30.89           
          4:30.89
  9. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   4:37.26 9001267    4:36.03           
          4:36.03
AFGE Jordi Dijkhuis                De Dinkel              4:23.57 9100483                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée Bos                     Dwk                    1:03.18 9600662    1:03.86           
          1:03.86
  2. Noortje Timmerman             De Dinkel              1:07.20 9501088    1:06.89           
          1:06.89
  3. Marloes Erkens                Dwk                    1:07.47 9300234    1:07.42           
          1:07.42
  4. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.60 9400068    1:07.91           
          1:07.91
  5. Lonne Dijkhuis                De Dinkel              1:11.02 9400030    1:10.70           
          1:10.70
  6. Veronique van der Velde       De Dinkel              1:09.98 9601740    1:12.33           
          1:12.33
  7. Marsha Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.41 9503552    1:13.36           
          1:13.36
  8. Natasha Bosma                 Dwk                    1:12.11 9300112    1:14.42           
          1:14.42
  9. Joy-Ann Duursma               De Dinkel              1:15.57 9501650    1:14.54           
          1:14.54
 10. Jeanine Burgers               Dwk                    1:13.12 9401862    1:16.36           
          1:16.36
 11. Daniëlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:17.75 9402634    1:20.39           
          1:20.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michiel Bouw                  Dwk                    2:29.39 9400009    2:25.10           
          2:25.10
  2. Peter Paul Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   2:26.18 9300651    2:26.39           
          2:26.39
  3. Kasper Leeuw                  De Dinkel              2:29.21 9304435    2:30.41           
          2:30.41
  4. Jacko van der Meer            Dwk                    2:32.95 9402347    2:32.18           
          2:32.18
  5. Menno Manning                 De Dinkel              2:41.12 9300333    2:34.95           
          2:34.95
  6. Robin Bos                     Dwk                    2:31.96 9302265    2:35.34           
          2:35.34
  7. Ico Broekhuizen               Dwk                    2:44.74 9300069    2:37.38           
          2:37.38
  8. Chris Bolding                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:43.14 9503427    2:38.70           
          2:38.70
  9. Ivar van Ginkel               Dwk                    2:39.72 9400025    2:39.57           
          2:39.57
 10. Jacques Journée               De Dinkel              2:45.18 9400513    2:46.82           
          2:46.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Macy Oortwijn                 Dwk                    2:07.90 9500722    2:08.45           
          2:08.45
  2. Loes Westerhof                De Dinkel              2:17.30 9502752    2:13.78           
          2:13.78
  3. Manon Friskes                 Dwk                    2:16.77 9701566    2:16.64           
          2:16.64
  4. Dieudonnée Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   2:16.57 9600982    2:17.42           
          2:17.42
  5. Danique Wagenvoort            De Dinkel              2:18.94 9502754    2:19.27           
          2:19.27
  6. Kimberly Ribberink            De Dinkel              2:24.32 9501654    2:21.23           
          2:21.23
  7. Mayra Westerhof               De Dinkel              2:23.47 9601786    2:23.02           
          2:23.02
  8. Brigit Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen   2:26.69 9800216    2:29.94           
          2:29.94
  9. Diane Schoenmaker             Dwk                    2:31.26 9502920    2:30.57           
          2:30.57
 10. Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen   2:31.95 9700954    2:31.80           
          2:31.80
 11. Anoeska van de Kraats         Dwk                    2:33.14 9701284    2:32.60           
          2:32.60
 12. Denise van Leeuwen            Dwk                    2:23.67 9501672    2:33.13           
          2:33.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yoran Klos                    De Dinkel              1:16.89 9600481    1:12.45           
          1:12.45
  2. Thomas Leeuwis                Dwk                    1:16.66 9601743    1:14.54           
          1:14.54
  3. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   1:17.16 9603447    1:16.23           
          1:16.23
  4. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:20.37 9504297    1:18.26           
          1:18.26
  5. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:20.33 9500523    1:19.21           
          1:19.21
  6. Niek de Brabander             Dwk                    1:20.41 9502071    1:20.36           
          1:20.36
  7. Marnix Ykema                  Dwk                    1:28.41 9601555    1:23.97           
          1:23.97
  8. Karst Boersma                 De Dinkel              1:28.00 9600849    1:24.67           
          1:24.67
  9. Frank de Graaf                Dwk                    1:36.18 9602671    1:27.89           
          1:27.89
 10. Coen Reukers                  De Dinkel              1:32.89 9500213    1:29.00           
          1:29.00
 11. Lorenzo Peperkamp             De Dinkel              1:27.80 9600847    1:30.29           
          1:30.29
 12. Willem de Roller              Dwk                    1:51.64 9602823    1:45.36           
          1:45.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evy Witlox                    Dwk                      29.04 8804946      29.95           
  2. Mariët Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.04 8301162      30.29           
  3. Marion van den Berg           Dwk                      31.10 8600272      31.22           
  4. Mariëlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen     31.09 9102974      32.16           
  5. Kim Anne Bouw                 Dwk                      32.31 9000500      32.29           
  6. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.66 9102138      32.92           
  7. Rianne Zeegers                Dwk                      33.08 9103634      33.89           
  8. Marijke Monsma                Dwk                      34.30 8502100      34.76           
  9. Anique Willeme                De Dinkel                34.20 8604106      34.87           
 10. Natasha Bosma                 Dwk                      34.26 9300112      35.40           
 11. Leonie Loman                  De Dinkel                35.70 9201132      36.32           
 12. Marleen Braakhuis             De Dinkel                36.50 9304850      37.64           
 13. Myrna Schasfoort              De Dinkel                36.73 9300668      39.04           
AFGE Marlies Reinders              De Dinkel                32.58 8602976                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim van Deutekom              Dwk                    1:00.16 9100459      59.44           
            59.44
  2. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen     56.95 8900793      59.67           
            59.67
  3. Sjoerd Zanderink              De Dinkel              1:00.61 9102651    1:01.42           
          1:01.42
  4. Stefan Hazeleger              Dwk                      59.74 9100867    1:01.74 FJ 1      
          1:01.74
  5. Merijn Ellenkamp              Dwk                      59.20 8500691    1:01.74 FJ 2      
          1:01.74
  6. Nick van Gemert               Dwk                    1:00.76 8900943    1:02.04           
          1:02.04
  7. Jordi Dijkhuis                De Dinkel              1:02.42 9100483    1:02.33           
          1:02.33
  8. Rutger Sloof                  Dwk                      58.74 8803141    1:02.36           
          1:02.36
  9. Jeroen Gijselaar              De Dinkel              1:03.54 9300777    1:03.82           
          1:03.82
 10. Niels Koster                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:01.11 8701851    1:04.36           
          1:04.36
 11. Frank Rikhof                  De Dinkel              1:05.26 8802851    1:08.42           
          1:08.42
 12. Joost Schasfoort              De Dinkel              1:11.34 9002649    1:11.13           
          1:11.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mendy de Rooi                 Dwk                    1:12.36 9700780    1:11.26           
          1:11.26
  2. Laura Willemsen               Dwk                    1:18.26 9700168    1:18.17           
          1:18.17
  3. Marlijn Dijkhuis              De Dinkel              1:23.76 9700600    1:21.70           
          1:21.70
  4. Anouk van Nellestijn          Dwk                    1:20.59 9800366    1:21.95           
          1:21.95
  5. Isabel Nibourg                De Dinkel              1:23.42 9900220    1:23.47           
          1:23.47
  6. Amber Rikhof                  De Dinkel              1:32.36 9701454    1:24.07           
          1:24.07
  7. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:25.84 9700944    1:24.51           
          1:24.51
  8. Laurie Aarninkhof             De Dinkel              1:27.92 9800822    1:28.73           
          1:28.73
  9. Anouk Knippers                De Dinkel              1:28.50 9700602    1:28.91           
          1:28.91
 10. Revecka Reiber                ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9802962    1:28.92           
          1:28.92
     Rosanne Leeuwis               Dwk                    1:24.86 9801974    1:28.92           
          1:28.92
AFGE Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:29.48 9702340                      
AFGE Lobke Schoonderbeek           Dwk                    1:24.57 9802070                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Laarhuis                  De Dinkel              2:31.95 9800309    2:27.32           
          2:27.32
  2. Nino Sieling                  Dwk                    2:39.60 9701845    2:39.32           
          2:39.32
  3. Gauke Eilander                ZPC Bikkel Hoogeveen   2:54.48 9800603    2:41.83           
          2:41.83
  4. Fedde Beukers                 De Dinkel              2:44.64 9701007    2:42.20           
          2:42.20
  5. Jurre Stammes                 Dwk                    2:56.42 9701843    2:47.68           
          2:47.68
  6. Sook Willemsen                Dwk                    2:52.23 9800917    2:50.48           
          2:50.48
  7. Mart Kortman                  De Dinkel                   NT 9800357    2:57.90           
          2:57.90
  8. Wouter de Lang                ZPC Bikkel Hoogeveen   3:14.57 9801147    2:58.61           
          1:26.95  2:58.61
  9. Louis Flothuis                ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9800393    3:06.90           
          3:06.90
 DIS Niels Beek van                Dwk                    3:14.91 9800409    2:56.73           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:56.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Stegge                  De Dinkel                31.17 9900262      31.48           
  2. Laurette van der Woning       De Dinkel                35.29 9900974      34.08 FJ 1      
  3. Laura Rolink                  De Dinkel                34.37 9902018      34.08 FJ 2      
  4. Irem Tijhuis                  De Dinkel                37.02 9904354      35.20           
  5. Storm Willemsen               Dwk                      36.02 0100570      36.34           
  6. Elaine Hoekzema               Dwk                      41.45 9900948      36.45           
  7. Marije Slot                   ZPC Bikkel Hoogeveen     36.82 9900966      36.51           
  8. Rianne Bouw                   Dwk                      39.33 0001416      36.70           
  9. Suzan Morsink                 De Dinkel                37.36 9902284      36.91           
 10. Anique Coelingh               ZPC Bikkel Hoogeveen     36.94 0000638      38.02           
 11. Simone van de Kraats          Dwk                      39.16 0001420      38.06           
 12. Eileen Kremer                 ZPC Bikkel Hoogeveen     39.73 9902034      41.23           
 13. Julliette Leeuwis             Dwk                      35.20 0001424      45.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justus Ykema                  Dwk                    1:19.07 9900029    1:19.42           
          1:19.42
  2. Toon Koudijs                  Dwk                    1:27.14 0000433    1:26.30           
          1:26.30
  3. Django Klos                   De Dinkel              1:23.87 0000595    1:26.36           
          1:26.36
  4. Björn van der Velde           De Dinkel              1:28.16 9900239    1:27.67           
          1:27.67
  5. Niek Frijlink                 Dwk                    2:04.23 9900021    1:36.08           
          1:36.08
  6. Jurre Keupink                 De Dinkel              1:39.21 9900237    1:37.07           
          1:37.07
  7. Junior de Bruin               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:37.95 0000839    1:37.47           
          1:37.47
  8. Bart Kooiker                  De Dinkel              1:46.02 0100705    1:38.16           
          1:38.16
  9. Geert Kluitman                De Dinkel              1:41.14 0000687    1:42.57           
          1:42.57
 10. Bas Kost                      ZPC Bikkel Hoogeveen   1:43.51 0000419    1:44.20           
          1:44.20
 11. Jarno van Lagen               Dwk                         NT 0001737    1:57.11           
          1:57.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marion van den Berg           Dwk                    4:19.46 8600272    4:25.07           
          4:25.07
  2. Mariët Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:27.33 8301162    4:32.28           
          4:32.28
  3. Marlies Reinders              De Dinkel              4:23.92 8602976    4:35.70           
          4:35.70
  4. Evy Witlox                    Dwk                    4:37.92 8804946    4:36.14           
          4:36.14
  5. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:33.84 9102138    4:37.67           
          4:37.67
  6. Carien van der Schaaf         De Dinkel              4:34.09 9500168    4:42.24           
          4:42.24
  7. Kim Anne Bouw                 Dwk                    4:44.02 9000500    4:44.22           
          4:44.22
  8. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen   4:33.01 9100838    4:47.49           
          4:47.49
  9. Mariëlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   4:35.30 9102974    4:48.32           
          4:48.32
 10. Marleen Braakhuis             De Dinkel              4:47.16 9304850    5:00.23           
          5:00.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Hazeleger              Dwk                    1:04.08 9100867    1:05.63           
          1:05.63
  2. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.92 8900793    1:06.12           
          1:06.12
  3. Sjoerd Zanderink              De Dinkel              1:03.77 9102651    1:06.13           
          1:06.13
  4. Rutger Sloof                  Dwk                    1:05.54 8803141    1:07.29           
          1:07.29
  5. Michiel Bouw                  Dwk                    1:08.39 9400009    1:07.73           
          1:07.73
  6. Nick van Gemert               Dwk                    1:05.45 8900943    1:08.71           
          1:08.71
  7. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.73 9001267    1:11.26           
          1:11.26
  8. Jordi Dijkhuis                De Dinkel              1:11.05 9100483    1:12.00           
          1:12.00
  9. Frank Rikhof                  De Dinkel              1:14.29 8802851    1:17.57           
          1:17.57
 10. Joost Schasfoort              De Dinkel              1:13.42 9002649    1:18.80           
          1:18.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée Bos                     Dwk                    2:45.07 9600662    2:42.64           
          2:42.64
  2. Lonne Dijkhuis                De Dinkel              2:42.00 9400030    2:45.35           
          2:45.35
  3. Marloes Erkens                Dwk                    2:47.25 9300234    2:50.52           
          2:50.52
  4. Anoeska van de Kraats         Dwk                    2:54.29 9701284    2:50.57           
          2:50.57
  5. Joy-Ann Duursma               De Dinkel              2:50.07 9501650    2:57.54           
          2:57.54
  6. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9400068    3:02.77           
          3:02.77
  7. Marsha Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen   3:04.26 9503552    3:02.80           
          3:02.80
  8. Jeanine Burgers               Dwk                    3:05.54 9401862    3:07.19           
          3:07.19
  9. Demi Hesselink                De Dinkel              3:06.47 9501086    3:10.00           
          3:10.00
 10. Esther Wagelaar               Dwk                    3:03.39 9303418    3:12.52           
          3:12.52
 DIS Daniëlle Kruizinga            ZPC Bikkel Hoogeveen   3:08.14 9402634    3:18.57           
        SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          3:18.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Gijselaar              De Dinkel              1:01.54 9300777    1:01.51           
          1:01.51
  2. Chris Bolding                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.95 9503427    1:01.66           
          1:01.66
  3. Robin Bos                     Dwk                    1:01.68 9302265    1:02.34           
          1:02.34
  4. Peter Paul Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.50 9300651    1:02.96           
          1:02.96
  5. Menno Manning                 De Dinkel              1:05.36 9300333    1:03.32           
          1:03.32
  6. Jacques Journée               De Dinkel              1:05.94 9400513    1:05.55           
          1:05.55
  7. Kasper Leeuw                  De Dinkel              1:03.80 9304435    1:06.10           
          1:06.10
  8. Jacco Doest                   Dwk                    1:05.78 9400711    1:06.60           
          1:06.60
  9. Jacko van der Meer            Dwk                    1:08.13 9402347    1:06.68           
          1:06.68
 10. Ivar van Ginkel               Dwk                    1:07.62 9400025    1:07.32           
          1:07.32
 11. Ico Broekhuizen               Dwk                    1:07.76 9300069    1:09.95           
          1:09.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes Westerhof                De Dinkel              1:19.82 9502752    1:16.79           
          1:16.79
  2. Macy Oortwijn                 Dwk                    1:16.57 9500722    1:17.12           
          1:17.12
  3. Manon Friskes                 Dwk                    1:17.09 9701566    1:19.36           
          1:19.36
  4. Kimberly Ribberink            De Dinkel              1:17.11 9501654    1:20.15           
          1:20.15
  5. Dieudonnée Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:22.92 9600982    1:21.67           
          1:21.67
  6. Marlijn Dijkhuis              De Dinkel              1:24.04 9700600    1:24.96           
          1:24.96
  7. Brigit Beukeveld              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:31.64 9800216    1:28.26           
          1:28.26
  8. Diane Schoenmaker             Dwk                    1:29.57 9502920    1:29.64           
          1:29.64
  9. Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:31.00 9700954    1:29.91           
          1:29.91
 10. Laurie Aarninkhof             De Dinkel              1:30.64 9800822    1:34.22           
          1:34.22
 11. Carli Harteman                Dwk                    1:34.73 9602882    1:36.53           
          1:36.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yoran Klos                    De Dinkel              2:06.09 9600481    2:05.53           
          2:05.53
  2. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:10.70 9504297    2:06.42           
          2:06.42
  3. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:12.08 9500523    2:10.76           
          2:10.76
  4. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   2:11.51 9603447    2:11.17           
          2:11.17
  5. Thomas Leeuwis                Dwk                    2:11.82 9601743    2:11.48           
          2:11.48
  6. Karst Boersma                 De Dinkel              2:13.97 9600849    2:14.47           
          2:14.47
  7. Marnix Ykema                  Dwk                    2:18.42 9601555    2:15.88           
          2:15.88
  8. Frank de Graaf                Dwk                    2:32.48 9602671    2:16.91           
          2:16.91
  9. Lorenzo Peperkamp             De Dinkel              2:17.44 9600847    2:19.23           
          2:19.23
 10. Niek de Brabander             Dwk                    2:26.42 9502071    2:22.74           
          2:22.74
 11. Coen Reukers                  De Dinkel              2:26.05 9500213    2:23.98           
          2:23.98
 12. Wouter de Lang                ZPC Bikkel Hoogeveen   2:54.76 9801147    2:47.20           
          2:47.20
 13. Willem de Roller              Dwk                    2:56.32 9602823    2:48.45           
          2:48.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariët Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.08 8301162    1:07.44           
          1:07.44
  2. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.52 9100838    1:08.98           
          1:08.98
  3. Evy Witlox                    Dwk                    1:09.10 8804946    1:09.75           
          1:09.75
  4. Mariëlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.02 9102974    1:10.08           
          1:10.08
  5. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.60 8601924    1:10.57           
          1:10.57
  6. Marion van den Berg           Dwk                    1:09.98 8600272    1:11.09           
          1:11.09
  7. Kim Anne Bouw                 Dwk                    1:13.61 9000500    1:12.32           
          1:12.32
  8. Wendy van der Iest            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.56 8701904    1:13.09           
          1:13.09
  9. Carien van der Schaaf         De Dinkel              1:14.09 9500168    1:13.47           
          1:13.47
 10. Anique Willeme                De Dinkel              1:11.76 8604106    1:13.59           
          1:13.59
 11. Marlies Reinders              De Dinkel              1:09.86 8602976    1:15.57           
          1:15.57
 12. Leonie Loman                  De Dinkel              1:17.00 9201132    1:16.81           
          1:16.81
 13. Marleen Braakhuis             De Dinkel              1:14.61 9304850    1:17.11           
          1:17.11
 14. Sanne Willemsen               Dwk                    1:17.55 9502080    1:19.50           
          1:19.50
 15. Carli Harteman                Dwk                    1:20.32 9602882    1:29.23           
          1:29.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merijn Ellenkamp              Dwk                      27.95 8500691      26.98           
  2. Tim van Deutekom              Dwk                      26.73 9100459      27.20           
  3. Floor Verhaar                 Dwk                      27.32 9004603      27.64 FJ 1      
  4. Jos de Graaf                  Dwk                      26.69 9106095      27.64 FJ 2      
  5. Rense Loohuis                 De Dinkel                27.76 9101477      28.20           
  6. Joost Groeneveld              Dwk                      27.21 9200409      28.47           
  7. Pim Kienhuis                  De Dinkel                29.45 9300263      29.44           
  8. Jeroen Gijselaar              De Dinkel                29.31 9300777      29.45           
  9. Niels Koster                  ZPC Bikkel Hoogeveen     28.08 8701851      29.80           
 10. Jordi Dijkhuis                De Dinkel                29.09 9100483      30.19           
 11. Sjoerd Zanderink              De Dinkel                29.16 9102651      30.32           
 12. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.33 8900793      30.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mendy de Rooi                 Dwk                    2:37.42 9700780    2:34.67           
          2:34.67
  2. Lobke Schoonderbeek           Dwk                    2:38.36 9802070    2:37.17           
          2:37.17
  3. Laura Willemsen               Dwk                    2:43.42 9700168    2:40.32           
          2:40.32
  4. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen   2:40.76 9700944    2:42.13           
          2:42.13
  5. Revecka Reiber                ZPC Bikkel Hoogeveen   2:41.64 9802962    2:42.20           
          2:42.20
  6. Anouk van Nellestijn          Dwk                    2:45.76 9800366    2:48.95           
          2:48.95
  7. Elles Tijink                  De Dinkel              2:55.23 9800408    2:53.84           
          2:53.84
  8. Kitty Schasfoort              De Dinkel              2:55.66 9700404    2:54.95           
          2:54.95
  9. Amber Rikhof                  De Dinkel              2:55.26 9701454    2:55.18           
          2:55.18
 10. Laurette van der Woning       De Dinkel              3:24.02 9900974    3:04.00           
          3:04.00
 DIS Rosanne Leeuwis               Dwk                    2:35.23 9801974    2:44.51           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:44.51
AFGE Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   2:49.51 9702340                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Laarhuis                  De Dinkel              1:08.49 9800309    1:11.91           
          1:11.91
  2. Mart Kortman                  De Dinkel              1:20.64 9800357    1:20.36           
          1:20.36
  3. Fedde Beukers                 De Dinkel              1:27.10 9701007    1:21.45           
          1:21.45
  4. Gauke Eilander                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:23.73 9800603    1:22.27           
          1:22.27
  5. Sook Willemsen                Dwk                    1:22.89 9800917    1:27.77           
          1:27.77
  6. Nino Sieling                  Dwk                    1:28.83 9701845    1:27.82           
          1:27.82
  7. Niels Beek van                Dwk                    1:38.36 9800409    1:38.32           
          1:38.32
  8. Louis Flothuis                ZPC Bikkel Hoogeveen        NT 9800393    1:52.79           
          1:52.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Stegge                  De Dinkel              1:20.40 9900262    1:21.66           
          1:21.66
  2. Isabel Nibourg                De Dinkel              1:26.79 9900220    1:22.39           
          1:22.39
  3. Laura Rolink                  De Dinkel              1:28.20 9902018    1:24.65           
          1:24.65
  4. Irem Tijhuis                  De Dinkel              1:37.81 9904354    1:28.54           
          1:28.54
  5. Elaine Hoekzema               Dwk                         NT 9900948    1:32.78           
          1:32.78
  6. Marije Slot                   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:32.60 9900966    1:33.68           
          1:33.68
  7. Simone van de Kraats          Dwk                    1:44.92 0001420    1:35.17           
          1:35.17
  8. Suzan Morsink                 De Dinkel              1:33.03 9902284    1:35.41           
          1:35.41
  9. Storm Willemsen               Dwk                    1:32.88 0100570    1:35.74           
          1:35.74
 10. Rianne Bouw                   Dwk                    1:42.52 0001416    1:35.75           
          1:35.75
 11. Julliette Leeuwis             Dwk                    1:33.79 0001424    1:36.04           
          1:36.04
 DIS Anique Coelingh               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:37.95 0000638    1:35.73           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:35.73
 DIS Eileen Kremer                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:40.73 9902034    1:40.45           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:40.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justus Ykema                  Dwk                      31.51 9900029      32.07           
  2. Django Klos                   De Dinkel                32.39 0000595      32.64           
  3. Björn van der Velde           De Dinkel                34.90 9900239      34.95           
  4. Toon Koudijs                  Dwk                      35.16 0000433      35.05           
  5. Niek Frijlink                 Dwk                      38.29 9900021      37.24           
  6. Geert Kluitman                De Dinkel                37.39 0000687      37.57           
  7. Jurre Keupink                 De Dinkel                39.97 9900237      38.44           
  8. Bart Kooiker                  De Dinkel                39.81 0100705      38.50           
  9. Bas Kost                      ZPC Bikkel Hoogeveen     38.48 0000419      41.26           
 10. Jarno van Lagen               Dwk                      42.86 0001737      42.29           
 11. Junior de Bruin               ZPC Bikkel Hoogeveen     40.20 0000839      42.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dwk 1                         Dwk                    4:20.34            4:25.22           
        Evy Witlox, 88                             Macy Oortwijn, 95
        Esmée Bos, 96                              Marion van den Berg, 86
          1:03.88  4:25.22

  2. ZPC Bikkel Hoogeveen 1        ZPC Bikkel Hoogeveen   4:20.71            4:25.98           
        Mariëlle ter Stege, 91                     Mariët Koster, 83
        Nienke van Eck, 91                         Charlotte Mol, 91
          1:08.67  4:25.98

  3. De Dinkel 1                   De Dinkel              4:25.15            4:34.97           
        Noortje Timmerman, 95                      Anique Willeme, 86
        Lonne Dijkhuis, 94                         Marlies Reinders, 86
          1:07.82  4:34.97

  4. ZPC Bikkel Hoogeveen 2        ZPC Bikkel Hoogeveen   4:32.42            4:38.80           
        Dieudonnée Houtkamp, 96                    Rochelle Kirindongo, 86
        Wendy van der Iest, 87                     Jakonien Koster, 94
          1:08.50  4:38.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
2-10-2010                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dwk 1                         Dwk                    3:26.29            3:30.35           
        Floor Verhaar, 90                          Jos de Graaf, 91
        Joost Groeneveld, 92                       Tim van Deutekom, 91
            52.56  3:30.35

  2. De Dinkel 1                   De Dinkel              3:34.68            3:35.95           
        Menno Manning, 93                          Jordi Dijkhuis, 91
        Jeroen Gijselaar, 93                       Sjoerd Zanderink, 91
            55.02  3:35.95

  3. ZPC Bikkel Hoogeveen 1        ZPC Bikkel Hoogeveen   3:36.31            3:41.62           
        Peter Paul Houtkamp, 93                    Niels Koster, 87
        Sander Hoogeveen, 90                       Niels van Eck, 89
            56.01  3:41.62

  4. Dwk 2                         Dwk                    3:34.72            3:44.91           
        Stefan Hazeleger, 91                       Rutger Sloof, 88
        Merijn Ellenkamp, 85                       Nick van Gemert, 89
            55.14  3:44.91




SPLASH Meet Manager 11Registered to De Dinkel