Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 2. Meisjes, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 3. Jongens, 25m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 4. Meisjes, 25m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 5. Jongens, 25m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 2 en 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Junioren 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 13. Dames, 50m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 14. Heren, 50m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 15. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 17. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 18. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 20. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 21. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 2 en 3
Nr. 22. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 1 en 2
Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 3 en 4
Nr. 24. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 25. Jongens, 50m schoolslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 26. Dames, 100m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 27. Heren, 100m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 28. Gemengd, 4 x 25m schoolslag  Minioren 6 en later


Friese Vijf deel 1
Burgum, 25.9.2010


Programmanr. 1
25-9-2010 - 16:00
Gemengd, 4 x 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.de Granaet 1de GranaetNT2:57.61
Maureen Pranger
Jens Holdinga
90
95
46.26Susan Holwerda
Douwe Jan Geelhoed
96
91
2.Wetterwille 1Wetterwille3:34.593:27.20
Stefan Rienstra
Douwina Woudwijk
97
99
44.49Lars Deinum
Mariska Hiemstra
97
99
3.Orca 1Orca3:34.633:29.53
Dana Salinas
Geert Sikkenga
99
98
49.67Camilla van Iersel
Hannah Zondervan
97
99
4.Orca 2Orca4:20.243:59.97
Jelle Hoekstra
Dennis Opdam
98
97
1:11.96Esther van Dijk
Demi Sijtsma
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 2
25-9-2010 - 16:05
Meisjes, 25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jildou AntonidesWetterwilleNT03jian32.16
2.Annemarie de BruinZpdNT030046842.89


<< TOP >>
Programmanr. 3
25-9-2010 - 16:07
Jongens, 25m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Douwe Smitde Granaet32.13030034528.70
2.Frederik Ademade Granaet29.46030025330.20
3.Vincent Horsthuisde Granaet32.88030024731.80


<< TOP >>
Programmanr. 4
25-9-2010 - 16:08
Meisjes, 25m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariella HaakmaZpd27.39010115425.13
2.Ineke van der MeerWetterwille30.78010075026.89
3.Ielan van MeerloWetterwille28.09020109827.48
4.Evelien van HarskampZpd27.79010101828.16
5.Alies AntonidesWetterwille30.42010124628.60
6.Thirza van BalenOrca31.3002tbaag29.07
7.Martine KammingaZpd28.62020117229.12
8.Anna-Cornelia VeenstraZpdNT010276030.58
9.Jonna BlauwOrcaNT01jblag31.42
10.Wietske IJpmade GranaetNT010241831.86
11.Wendy BeersOrca32.2501beeag31.92
12.Liya JansenWetterwille36.60020150236.37
DISBowien DijkstraOrcaNT01bdijag29.26
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 5
25-9-2010 - 16:13
Jongens, 25m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hendrik JilderdaWetterwille24.32010067323.64
2.Daniel Dijkde Granaet27.75010116127.04
3.Jelmer VenemaOrca33.9202jveag28.54
4.Olaf Jan BosscherWetterwille28.77020003729.57
5.Jan Sytze HeegstraOrca28.7802jheag29.78
6.Erwin Noordhuisde Granaet33.64020057532.54
Jens KuiperOrca33.6902jkuag32.54
8.Cris SmidZpd32.78020066332.83
9.Danny VeenstraZpdNT020101133.16
DISLex de Jagerde Granaet34.540200737
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 6
25-9-2010 - 16:17
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Douwina WoudwijkWetterwille42.44990118439.22
2.Stella Louisa Moussougande Granaet41.45990460640.88
3.Roelien Smitde Granaet44.90990283842.26
4.Dana SalinasOrca40.6699dsaag42.92
5.Barbara VenemaOrcaNT00veag42.97
6.Demi SijtsmaOrca42.6299dsiag43.75
7.Bo Oskampde Granaet43.86000245644.44
8.Rianne de BruinZpd46.75000259045.37
Esther van DijkOrca50.2599diag45.37
10.Frida de VriesWetterwille52.74000216646.56
11.Marjolein van HarskampZpd50.04990420646.96
12.Mallika VriesZpdNT000390448.02
13.Jeanine PostmaZpdNT000422848.89
14.Mariska HiemstraWetterwille51.76990348649.87
15.Lotte Brinkmande GranaetNT000297050.84
16.Anita VenemaZpd52.47000126051.30
17.Femke Smitde GranaetNT000165054.43
18.Hannah ZondervanOrcaNT99hzoag54.57FJ 1
19.Ilona DreijerZpd1:26.02990343654.57FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 7
25-9-2010 - 16:25
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gerwin de Jagerde Granaet41.93990245340.65
2.Jesper OeveringF.z.c.'5444.21990025741.38
3.Niels de BoerWetterwille45.75990270943.56
4.Jurre van MeerloWetterwille48.88000064744.84
5.David KuipersOrca46.5600dkuag45.43
6.Marnick DoumaZpd49.24990251746.84
7.Age HeegstraOrca52.8600aheag51.41
8.Sieberen Ademade Granaet55.16000220751.49
9.Reinout BeerdaWetterwilleNT000180356.56
10.Tigo van Zwetde GranaetNT000303156.78
11.Hotze van Doornde Granaet1:12.9000030291:04.90
12.Wesley HoekstraOrcaNT00whoag1:18.51


<< TOP >>
Programmanr. 8
25-9-2010 - 16:30
Meisjes, 50m rugslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sanne GrovensteinF.z.c.'5445.13980337041.59
2.Christine GrondsmaF.z.c.'5443.38970337244.72
3.Marlijn BerendsF.z.c.'5444.86970409446.82
4.Ilona HofmanF.z.c.'5446.02980279647.03
5.Jildou PostmaZpdNT980567647.84
6.Camilla van IerselOrcaNT97cieag51.47
7.Florianne HaakmaZpd51.87980283654.19
8.Melinda DiscoOrcaNT98medi54.65


<< TOP >>
Programmanr. 9
25-9-2010 - 16:34
Jongens, 50m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan RienstraWetterwille40.13970430342.50
2.Dimitri van de Galiënde Granaet44.52970378944.69
3.Lars DeinumWetterwille49.69970378350.15
4.Dennis OpdamOrca54.4197dopag53.33
5.Geert SikkengaOrca53.8098gsiag54.79
6.Jelle HoekstraOrcaNT98hhoag1:03.63
7.Durk Jan de Vriesde Granaet1:01.0098041211:05.90


<< TOP >>
Programmanr. 10
25-9-2010 - 16:38
Jongens, 50m rugslagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jens Holdingade Granaet38.49950533738.08
2.Bart de VosF.z.c.'5440.65950143540.65
3.Sven HarskampF.z.c.'5456.64960507350.15


<< TOP >>
Programmanr. 11
25-9-2010 - 16:40
Meisjes, 50m rugslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rinske BoumaF.z.c.'5441.27960191441.55
2.Susan Holwerdade Granaet45.81960636045.21
3.Christina Visserde Granaet1:07.0596063621:03.89
DISTineke Postmade Granaet54.18950661853.93
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 12
25-9-2010 - 16:42
Jongens, 50m rugslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ewoud EppingaF.z.c.'5441.49940316939.79


<< TOP >>
Programmanr. 13
25-9-2010 - 16:44
Dames, 50m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Imkje BoumaF.z.c.'5442.66940298042.36
2.Judith MetselaarF.z.c.'5444.93900696044.07
3.José AlkemaF.z.c.'54NT940297844.75
4.Maureen Prangerde Granaet48.40900300848.90


<< TOP >>
Programmanr. 14
25-9-2010 - 16:46
Heren, 50m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Douwe Jan Geelhoedde Granaet37.68910698137.86


<< TOP >>
Programmanr. 15
25-9-2010 - 17:03
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jildou AntonidesWetterwilleNT03jian28.70
2.Annemarie de BruinZpdNT030046845.81


<< TOP >>
Programmanr. 16
25-9-2010 - 17:04
Jongens, 25m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent Horsthuisde Granaet26.87030024724.88
2.Douwe Smitde GranaetNT030034529.16
3.Frederik Ademade Granaet28.27030025329.56


<< TOP >>
Programmanr. 17
25-9-2010 - 17:05
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wietske IJpmade GranaetNT010241822.19
2.Evelien van HarskampZpd22.72010101822.27
3.Mariella HaakmaZpd23.76010115422.28
4.Anna-Cornelia VeenstraZpdNT010276024.72
5.Ielan van MeerloWetterwille24.83020109824.98
6.Martine KammingaZpd28.32020117225.38
7.Thirza van BalenOrca28.7902tbaag25.99
8.Liya JansenWetterwille27.04020150226.87
9.Alies AntonidesWetterwille30.84010124628.14
10.Wendy BeersOrca32.5401beeag28.97
11.Ineke van der MeerWetterwille30.29010075029.06
12.Bowien DijkstraOrcaNT01bdijag29.20
13.Jonna BlauwOrcaNT01jblag31.68


<< TOP >>
Programmanr. 18
25-9-2010 - 17:09
Jongens, 25m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hendrik JilderdaWetterwille24.75010067320.25
2.Daniel Dijkde Granaet21.88010116121.69
3.Olaf Jan BosscherWetterwille24.53020003724.00
4.Jan Sytze HeegstraOrca24.7202jheag24.36
5.Danny VeenstraZpdNT020101125.08
6.Jelmer VenemaOrca34.6002jveag27.35
7.Erwin Noordhuisde Granaet29.55020057527.57
8.Jens KuiperOrca40.4602jkuag30.88
9.Cris SmidZpd32.46020066331.68
10.Lex de Jagerde GranaetNT020073734.86


<< TOP >>
Programmanr. 19
25-9-2010 - 17:14
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Douwina WoudwijkWetterwille48.28990118447.87
2.Stella Louisa Moussougande Granaet50.52990460649.60
3.Roelien Smitde Granaet49.02990283851.70
4.Dana SalinasOrca50.7599dsaag51.92
5.Marjolein van HarskampZpd52.96990420652.60
Bo Oskampde GranaetNT000245652.60
7.Ilona DreijerZpd57.48990343655.76
8.Frida de VriesWetterwille54.28000216656.64
9.Esther van DijkOrca57.7899diag57.32
Demi SijtsmaOrca53.6099dsiag57.32
11.Barbara VenemaOrcaNT00veag57.64
12.Jeanine PostmaZpdNT000422859.93
13.Anita VenemaZpd1:12.8800012601:01.29
14.Mariska HiemstraWetterwille1:00.9699034861:03.04
15.Rianne de BruinZpd1:04.2700025901:03.20
16.Lotte Brinkmande GranaetNT00029701:04.04
17.Femke Smitde GranaetNT00016501:06.80
DISMallika VriesZpdNT0003904
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISHannah ZondervanOrcaNT99hzoag1:01.29
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 20
25-9-2010 - 17:21
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesper OeveringF.z.c.'5449.65990025748.06
2.Gerwin de Jagerde Granaet49.75990245350.87
3.Jurre van MeerloWetterwille56.31000064753.39
4.David KuipersOrca1:00.2800dkuag56.06
5.Niels de BoerWetterwille54.23990270957.23
6.Sieberen Ademade GranaetNT000220758.45
7.Marnick DoumaZpd59.0099025171:00.16
8.Wesley HoekstraOrcaNT00whoag2:05.44
DISReinout BeerdaWetterwilleNT0001803
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISAge HeegstraOrca1:01.7400aheag55.95
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISTigo van Zwetde GranaetNT00030311:17.70
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISHotze van Doornde GranaetNT00030291:25.80
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 21
25-9-2010 - 17:27
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christine GrondsmaF.z.c.'5446.43970337247.21
2.Marlijn BerendsF.z.c.'5447.04970409448.85
3.Sanne GrovensteinF.z.c.'5450.88980337048.89
4.Ilona HofmanF.z.c.'5449.85980279651.16
5.Jildou PostmaZpdNT980567651.32
6.Camilla van IerselOrca50.8197cieag52.70
7.Florianne HaakmaZpd52.92980283653.32
DISMelinda DiscoOrcaNT98medi55.93
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 22
25-9-2010 - 17:31
Jongens, 50m schoolslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan RienstraWetterwille43.73970430344.37
2.Dimitri van de Galiënde GranaetNT970378947.57
3.Geert SikkengaOrca55.2298gsiag51.42
4.Lars DeinumWetterwille50.23970378351.68
5.Durk Jan de Vriesde Granaet57.89980412159.50
6.Jelle HoekstraOrca1:27.0798hhoag1:18.61
DISDennis OpdamOrca51.1097dopag51.67
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 23
25-9-2010 - 17:35
Jongens, 50m schoolslagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jens Holdingade Granaet42.32950533742.90
2.Bart de VosF.z.c.'5445.94950143547.54
3.Sven HarskampF.z.c.'5447.66960507347.80


<< TOP >>
Programmanr. 24
25-9-2010 - 17:37
Meisjes, 50m schoolslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rinske BoumaF.z.c.'5445.08960191445.83
2.Susan Holwerdade Granaet47.89960636048.52
3.Tineke Postmade GranaetNT950661851.86
4.Christina Visserde Granaet1:04.1896063621:03.42


<< TOP >>
Programmanr. 25
25-9-2010 - 17:39
Jongens, 50m schoolslagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ewoud EppingaF.z.c.'5441.98940316942.48


<< TOP >>
Programmanr. 26
25-9-2010 - 17:41
Dames, 100m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith MetselaarF.z.c.'541:21.7290069601:21.02FJ 1
2.Imkje BoumaF.z.c.'541:21.9094029801:21.02FJ 2
3.Maureen Prangerde Granaet1:23.2190030081:27.64
4.José AlkemaF.z.c.'541:25.8394029781:30.10


<< TOP >>
Programmanr. 27
25-9-2010 - 17:43
Heren, 100m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Douwe Jan Geelhoedde Granaet1:06.0591069811:07.86


<< TOP >>
Programmanr. 28
25-9-2010 - 17:45
Gemengd, 4 x 25m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zpd 1Zpd1:52.341:45.14
Marnick Douma
Mariella Haakma
99
01
Ilona Dreijer
Anita Venema
99
00
2.Wetterwille 1Wetterwille1:49.801:45.56
Hendrik Jilderda
Frida de Vries
01
00
Reinout Beerda
Ineke van der Meer
00
01
3.de Granaet 1de GranaetNT1:49.39
Lotte Brinkman
Sieberen Adema
00
00
Bo Oskamp
Hotze van Doorn
00
00
4.Orca 1Orca1:49.201:51.21
David Kuipers
Barbara Venema
00
00
Age Heegstra
Wendy Beers
00
01