Limietwedstrijd WZ&PC-19092010
Purmerend (NED),    19.9.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later
Nr. 19. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 20. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 21. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 22. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
19-9-2010 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        2:05.86 9600862    2:07.76           
  2. Elinore de Jong               De Otters Het Gooi     2:10.00 8902072    2:14.12           
  3. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        2:16.40 9503644    2:16.16           
  4. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        2:18.69 9600868    2:17.49           
  5. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            2:18.56 9502326    2:18.59           
  6. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        2:07.91 9403030    2:18.88           
  7. Aimée Groenveld               De Houtrib             2:17.25 9503394    2:20.84           
  8. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:13.92 9600316    2:22.37           
  9. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            2:30.57 8503934    2:26.63           
 10. Stefanie Twisker              De Houtrib             2:29.10 9606188    2:26.94           
 11. Esther Robakiewicz            De Houtrib             2:35.53 9603430    2:28.15           
 12. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib             2:29.54 9800172    2:31.71           
 13. Tara Kok                      De Otters Het Gooi     2:32.99 9405114    2:32.49           
 14. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend        2:32.70 9601960    2:32.78           
 15. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          2:31.80 9802232    2:35.06           
 16. Moesha Wartes                 De Dolfijn             2:43.36 9901724    2:40.75           
 17. Chantal Beijer                ZV Haerlem             2:39.06 9700884    2:42.44           
 18. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        2:50.30 9801222    2:48.16           
 19. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          2:44.42 9801062    2:48.88           
 20. Lieveke van den Elshout       De Houtrib             2:49.48 9407148    2:49.28           
 21. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             3:08.80 9900548    2:54.01           
 22. Jessica Stolp                 De Houtrib             2:43.42 9406012    2:55.29           
 23. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius            3:12.96 9803222    2:56.65           
 24. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          2:53.95 9803342    2:57.83           
 25. Carline Verhagen              De Dolfijn             3:31.43 9804176    3:19.74           
 26. Thalita Dekker                Zv Aquarius            3:27.89 9803220    3:36.45           
 27. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        4:06.77 9902892    3:46.84           
AFGE Robin Pameijer                De Dolfijn             2:21.94 9701978                      
AFGE Manon van Schagen             Zv Aquarius            2:55.65 9406904                      
AFGE Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            2:24.10 9306160                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
19-9-2010 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht          2:08.02 9204035    2:09.11           
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:09.16 9200027    2:12.41           
  3. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        2:21.65 9501403    2:21.52           
  4. Frank Roovers                 De Houtrib             2:30.87 9800219    2:27.52           
  5. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        2:22.73 9002147    2:27.92           
  6. Marvin Santana Sanz           De Houtrib             2:34.80 9302657    2:32.43           
  7. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          3:02.52 9701993    2:38.27           
  8. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        2:44.67 9800975    2:42.51           
  9. Sander Kirillova              De Dolfijn             3:01.86 9800121    2:45.32           
 10. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        2:49.00 9703033    2:51.25           
 11. Matthijs Fleumer              De Dolfijn             2:56.92 9603273    2:55.89           
 12. Niels de Jongh                Zv Aquarius            3:21.29 9603239    3:04.28           
 13. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius            3:44.86 9604157    3:29.17           
 14. Mart Broerse                  De Dolfijn                  NT 9902217    3:36.71           
        *backup tijd
 15. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius                 NT 9900089    3:39.49           
 DIS Jason Slijngard               De Dolfijn                  NT 9801265                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
 DIS Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend             NT 9802127                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
  NG Nicolas de Boer               WZ&PC Purmerend             NT 9903775                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
19-9-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:23.75 0000412    1:22.63           
  2. Kaylin Stel                   De Dolfijn             1:22.68 0100290    1:28.11           
  3. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend             NT 0004198    1:34.04           
  4. Sharan Keizer                 De Dolfijn             1:43.16 0100366    1:46.34           
  5. Janneke Ruiter                De Houtrib             1:48.23 0200782    1:50.74           
 DIS Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend             NT 0002418                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), VRA
NG.Z Esther Spaans                 De Houtrib             1:45.00 0003382                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
19-9-2010 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:38.99 0000349    1:38.91           
  2. Martin Ruiter                 De Houtrib             1:40.64 0001309    1:41.64           
  3. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:46.81 0100747    1:50.28           
  4. Valdemar de Jong              De Dolfijn             1:53.94 0100221    1:51.68           
  5. Haron Malash                  De Dolfijn             1:49.86 0000541    1:51.77           
  6. Jarmo van den Blink           De Houtrib             1:54.02 0100585    1:52.28           
  7. Philip Broerse                De Dolfijn             2:09.74 0100477    2:05.47           
 DIS Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        2:37.86 0003007                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
 DIS Remi van der Schee            De Houtrib             1:48.45 0100583    1:49.31           
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht., SG



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
19-9-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        2:45.07 9603240    2:50.15           
  2. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            2:52.36 9502326    2:57.89           
  3. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          3:07.70 9505454    3:06.60           
  4. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          3:18.57 9503028    3:07.28           
  5. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        3:10.37 9800302    3:08.84           
  6. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          3:11.09 9801064    3:09.46           
  7. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        3:10.88 9703888    3:12.85           
  8. Jamie Lee Bron                Zaanstad (SG)          3:23.67 9506020    3:22.03           
  9. Marianne Bakker               MSV- Zeemacht          3:14.31 8500104    3:26.65           
 10. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        3:37.34 9701320    3:29.33           
 11. Siham el Bacha                De Dolfijn             3:24.07 9504602    3:30.65           
 12. Melissa de Vries              De Houtrib             3:32.20 9305080    3:31.23           
 13. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          3:26.72 9605514    3:31.60           
 14. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          3:28.92 9801062    3:35.79           
 15. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        3:54.61 9801004    3:37.19           
 16. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          3:44.40 9803342    3:37.65           
 17. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        3:33.12 9801222    3:38.38           
        Handtijd
 18. Iris van de Sandt             MSV- Zeemacht          3:45.94 9307568    3:40.70           
 19. Anouk Koghee                  De Houtrib             3:50.00 9904910    3:56.35           
 20. Anouk Kruk van der            MSV- Zeemacht               NT 9903778    3:57.80           
 21. Catannia Nortan               De Dolfijn                  NT 9904400    4:34.92           
        *Backup
AFGE Manon van Schagen             Zv Aquarius            3:58.87 9406904                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
19-9-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:12.90 9200027    2:12.13           
  2. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        2:18.41 9400913    2:16.92           
  3. Dennis Eliveld                De Dolfijn             2:08.11 9202351    2:17.17           
  4. Marco Uppelschoten            De Houtrib             2:24.67 9500375    2:23.22           
  5. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        2:21.29 9303065    2:24.57           
  6. Jesse Meijer                  De Dolfijn             2:25.86 9403633    2:27.88           
  7. Andy Onderstal                De Dolfijn             2:24.92 9504889    2:28.01           
  8. Ivar de Jong                  De Dolfijn             2:32.99 9700869    2:33.77           
  9. Michael Bes                   MSV- Zeemacht          2:22.97 7201205    2:34.45           
 10. Oliver Brache                 De Dolfijn                  NT 9605317    2:35.88           
 11. Navin Keizer                  De Dolfijn             2:55.10 9701337    2:52.09           
 12. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)          3:05.35 9602311    2:53.38           
 13. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        3:05.56 9703033    2:57.87           
 14. Matthijs Fleumer              De Dolfijn             2:57.17 9603273    3:00.22           
 15. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          3:15.97 9801851    3:08.10           
 16. Niels de Jongh                Zv Aquarius            3:30.77 9603239    3:12.85           
 17. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            3:29.78 9900089    3:44.63           
 18. Mart Broerse                  De Dolfijn             3:54.14 9902217    3:49.38           
        Handtijd
 DIS Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        3:08.51 9703609                      
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren), WB, RH
AFGE Ruben Stam                    De Dolfijn             2:45.48 9800331                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
19-9-2010 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharan Keizer                 De Dolfijn             1:59.93 0100366    1:59.23           
        *Backup
  2. Janneke Ruiter                De Houtrib             2:03.54 0200782    2:08.39           
        *Backup
  3. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend             NT 0102258    2:12.94           
  4. Kim van de Molen              WZ&PC Purmerend             NT 0201128    2:13.38           
  5. Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend        2:38.16 0002418    2:30.77           
NG.Z Esther Spaans                 De Houtrib             1:59.00 0003382                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
19-9-2010 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:25.21 0000349    1:26.67           
  2. Martin Ruiter                 De Houtrib             1:30.95 0001309    1:30.74           
  3. Remi van der Schee            De Houtrib             1:34.78 0100583    1:36.11           
  4. Jarmo van den Blink           De Houtrib             1:37.76 0100585    1:38.76           
  5. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:48.98 0100747    1:52.34           
  6. Philip Broerse                De Dolfijn             2:14.63 0100477    2:04.94           
        *Backup
 DIS Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        2:12.05 0003007    2:08.31           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH, RC



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
19-9-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Vermeulen               De Dolfijn             2:31.98 9800068    2:29.46           
  2. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          2:29.60 9400548    2:32.98           
  3. Marjolein Maris               De Houtrib             2:33.88 9400210    2:40.51           
  4. Marije de Winter              MSV- Zeemacht          2:37.45 8804930    2:42.03           
  5. Marloes Riecker               WZ&PC Purmerend        2:46.46 9601960    2:48.38           
  6. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        2:47.03 9701320    2:51.71           
  7. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          3:04.76 9604628    2:52.30           
  8. Renee Brink van den           MSV- Zeemacht          2:56.73 9602732    2:55.12           
  9. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            3:00.03 8503934    2:55.53           
 10. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             3:10.31 9603130    3:04.52           
 11. Suzanne Brink van den         MSV- Zeemacht               NT 9901438    3:04.99           
        Handtijd
 12. Lieveke van den Elshout       De Houtrib             3:07.29 9407148    3:06.04           
 13. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius            3:20.76 9803222    3:16.41           
 14. Carline Verhagen              De Dolfijn                  NT 9804176    3:41.75           
 15. Thalita Dekker                Zv Aquarius            3:41.92 9803220    3:46.48           
 16. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend             NT 9902892    3:47.73           
NG.Z Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          2:34.15 9102172                      
AFGE Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            2:41.82 9306160                      
  NG Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:27.18 9201522                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
19-9-2010 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Dekker                  De Dolfijn             1:59.54 9300627    1:59.13           
  2. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        2:04.43 9501403    2:05.23           
  3. Florian Reumer                De Otters Het Gooi     2:08.67 9306885    2:05.88           
  4. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        2:00.32 9002147    2:09.32           
  5. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          2:08.78 9503881    2:10.67           
  6. Marvin Santana Sanz           De Houtrib             2:12.42 9302657    2:10.78           
  7. Frank Roovers                 De Houtrib             2:13.16 9800219    2:12.25           
  8. Brian van de Graaf            De Houtrib             2:08.76 9401653    2:12.61           
  9. Oliver Brache                 De Dolfijn             2:15.70 9605317    2:18.87           
 10. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          2:41.03 9800699    2:32.56           
 11. Jason Slijngard               De Dolfijn             2:36.86 9801265    2:36.95           
 12. Navin Keizer                  De Dolfijn             2:36.21 9701337    2:39.79           
 13. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        2:43.62 9802127    2:39.96           
 14. Niels de Jongh                Zv Aquarius            2:51.09 9603239    2:46.61           
 15. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        2:50.75 9902643    2:48.19           
 16. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius            3:04.00 9604157    3:11.63           
 17. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            3:25.44 9900089    3:23.10           
 18. Mart Broerse                  De Dolfijn                  NT 9902217    3:36.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m vlinderslag                       Senioren Open
19-9-2010 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)               NT 9803228    3:04.70           
  2. Anouk van Dam                 ZV Haerlem             3:13.41 9800032    3:20.30           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m vlinderslag                       Senioren Open
19-9-2010 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht          2:25.00 9204035    2:17.82           
  2. Michael van Dam               ZV Haerlem             2:21.00 9401501    2:21.10           
  3. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          2:50.44 9701993    2:50.78           
  4. Sander Kirillova              De Dolfijn             2:58.15 9800121    2:57.63           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
19-9-2010 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaylin Stel                   De Dolfijn             1:32.72 0100290    1:33.96           
  2. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:36.00 0000412    1:35.72           
  3. Janneke Ruiter                De Houtrib             1:59.00 0200782    2:03.82           
        *Backup
NG.Z Esther Spaans                 De Houtrib             1:51.00 0003382                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
19-9-2010 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:12.70 0000349    1:14.35           
  2. Martin Ruiter                 De Houtrib             1:16.30 0001309    1:21.75           
  3. Valdemar de Jong              De Dolfijn             1:29.25 0100221    1:26.74           
  4. Jarmo van den Blink           De Houtrib             1:31.95 0100585    1:31.16           
  5. Haron Malash                  De Dolfijn             1:30.07 0000541    1:34.07           
  6. Remi van der Schee            De Houtrib             1:32.95 0100583    1:34.49           
  7. Nathan van Wees               De Houtrib             2:01.80 0101427    1:50.70           
        *Backup
  8. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:37.53 0100747    1:51.20           
  9. Philip Broerse                De Dolfijn             2:08.60 0100477    1:54.65           
 DIS Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        2:15.93 0003007                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
19-9-2010 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        2:25.94 9600862    2:27.79           
  2. Tessa Vermeulen               De Dolfijn             2:34.62 9800068    2:33.90           
  3. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            2:36.31 9502326    2:34.95           
  4. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        2:34.83 9600868    2:35.90           
  5. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        2:35.01 9503644    2:36.24           
  6. Serena Stel                   De Dolfijn             2:43.65 9801528    2:39.98           
  7. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             2:42.86 9605230    2:43.99           
  8. Esther Robakiewicz            De Houtrib             2:48.45 9603430    2:44.53           
  9. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:32.59 9600316    2:45.96           
 10. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib             2:45.36 9800172    2:47.23           
 11. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            2:54.60 8503934    2:47.54           
 12. Ayako de Niet                 De Otters Het Gooi     2:45.49 9405778    2:47.85           
 13. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          2:51.18 9505454    2:50.65           
 14. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)          2:54.81 9404852    2:52.30           
 15. Moesha Wartes                 De Dolfijn             2:50.07 9901724    2:55.93           
 16. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)          3:06.46 9803228    2:58.93           
 17. Chantal Beijer                ZV Haerlem             2:56.77 9700884    3:00.71           
 18. Elise Dekker                  De Dolfijn             3:02.38 9700976    3:02.24           
 19. Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          3:07.97 9703566    3:05.21           
 20. Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             3:04.24 9404566    3:10.73           
 21. Melissa de Vries              De Houtrib             3:05.13 9305080    3:12.70           
 22. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             3:11.86 9603130    3:12.99           
 23. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        3:17.72 9801004    3:14.48           
 24. Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)          3:09.27 9703606    3:14.69           
 25. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        3:12.75 9801222    3:14.94           
 26. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius            3:21.92 9803222    3:20.53           
 27. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)               NT 9902312    3:22.97           
 28. Jessica Stolp                 De Houtrib             3:12.33 9406012    3:28.32           
 29. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend        3:45.99 9802424    3:41.98           
 30. Anouk Koghee                  De Houtrib             3:31.00 9904910    3:46.91           
 DIS Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        2:46.61 9504810                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren), AF
AFGE Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            2:44.34 9306160                      
AFGE Manon van Schagen             Zv Aquarius            3:13.48 9406904                      
AFGE Robin Pameijer                De Dolfijn             2:47.02 9701978                      
  NG Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:36.63 9201522                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
19-9-2010 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Eliveld                De Dolfijn             2:34.65 9202351    2:38.09           
  2. Ivar de Jong                  De Dolfijn             2:45.17 9700869    2:46.47           
  3. Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn             3:28.80 9703951    3:09.49           
AFGE Stefan van den Berg           De Dolfijn             2:57.53 9602683                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
19-9-2010 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          46.48 0000412      45.72           
  2. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend             NT 0004198      53.01           
  3. Janneke Ruiter                De Houtrib             1:13.58 0200782    1:05.59           
        *Backup
NG.Z Esther Spaans                 De Houtrib               57.00 0003382                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
19-9-2010 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          39.69 0000349      41.26           
  2. Martin Ruiter                 De Houtrib               39.73 0001309      42.82           
  3. Remi van der Schee            De Houtrib               47.29 0100583      53.66           
        *Backup
  4. Jarmo van den Blink           De Houtrib               55.57 0100585      58.21           
  5. Nathan van Wees               De Houtrib             1:03.00 0101427    1:05.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 400m vrije slag                        Senioren Open
19-9-2010 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Maris               De Houtrib             5:08.71 9400210    5:14.08           
  2. Stefanie Twisker              De Houtrib             5:25.00 9606188    5:25.51           
  3. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          5:42.20 9802232    5:29.95           
  4. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        5:29.32 9701320    5:44.09           
  5. Anouk van Dam                 ZV Haerlem             5:43.03 9800032    5:54.83           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 400m vrije slag                        Senioren Open
19-9-2010 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV- Zeemacht          4:30.00 9204035    4:17.32           
  2. Marco Uppelschoten            De Houtrib             4:37.98 9500375    4:27.43           
  3. Florian Reumer                De Otters Het Gooi     4:30.64 9306885    4:27.44           
  4. Ruben Dekker                  De Dolfijn             4:12.69 9300627    4:27.55           
  5. Oliver Brache                 De Dolfijn                  NT 9605317    4:50.99           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
19-9-2010 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          1:03.09 9400548    1:02.85           
  2. Aimée Groenveld               De Houtrib             1:02.32 9503394    1:03.25           
  3. Marije de Winter              MSV- Zeemacht          1:02.25 8804930    1:04.39           
  4. Serena Stel                   De Dolfijn             1:06.01 9801528    1:05.15           
  5. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:04.52 9603240    1:05.49           
  6. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:06.83 9504810    1:06.06           
  7. Ayako de Niet                 De Otters Het Gooi     1:05.27 9405778    1:06.44           
     Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             1:04.39 9605230    1:06.44           
  9. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib             1:06.27 9800172    1:06.90           
 10. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)          1:08.45 9404852    1:07.49           
 11. Esther Robakiewicz            De Houtrib             1:07.66 9603430    1:08.18           
 12. Tara Kok                      De Otters Het Gooi     1:09.13 9405114    1:09.67           
 13. Renee Brink van den           MSV- Zeemacht          1:08.75 9602732    1:10.04           
 14. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          1:10.41 9801064    1:10.90           
 15. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:09.71 9604628    1:11.84           
 16. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:07.93 9800302    1:11.87           
 17. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          1:14.60 9503028    1:12.31           
 18. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:07.96 9605514    1:14.55           
 19. Marianne Bakker               MSV- Zeemacht          1:09.97 8500104    1:15.57           
 20. Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          1:19.72 9703566    1:16.12           
 21. Siham el Bacha                De Dolfijn             1:14.78 9504602    1:16.84           
 22. Melissa de Vries              De Houtrib             1:14.73 9305080    1:17.28           
 23. Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             1:12.92 9404566    1:17.45           
 24. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             1:17.77 9603130    1:18.84           
 25. Iris van de Sandt             MSV- Zeemacht          1:20.48 9307568    1:18.90           
 26. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:17.80 9801222    1:19.22           
 27. Suzanne Brink van den         MSV- Zeemacht          1:22.58 9901438    1:19.79           
 28. Jamie Lee Bron                Zaanstad (SG)          1:21.81 9506020    1:19.86           
 29. Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)          1:17.45 9703606    1:20.19           
 30. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             1:19.32 9900548    1:20.61           
 31. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:22.36 9801004    1:22.46           
 32. Hannah van Westreenen         De Dolfijn             1:37.10 9904604    1:27.51           
 33. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)          1:26.76 9902312    1:29.12           
 34. Anouk Kruk van der            MSV- Zeemacht          1:33.65 9903778    1:30.27           
 35. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend        1:31.04 9802424    1:37.60           
 36. Catannia Nortan               De Dolfijn                  NT 9904400    1:48.23           
AFGE Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          1:00.72 9102172                      
AFGE Robin Pameijer                De Dolfijn             1:04.79 9701978                      
AFGE Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          59.25 9403030                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
19-9-2010 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          53.59 9200027      53.51           
  2. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          53.76 9400913      54.20           
  3. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          55.59 9501403      56.42           
  4. Michael van Dam               ZV Haerlem               54.90 9401501      56.67           
  5. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht            59.50 9503881      58.31           
  6. Jesse Meijer                  De Dolfijn               58.43 9403633      58.39           
  7. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          55.52 9303065      58.69           
  8. Andy Onderstal                De Dolfijn               57.03 9504889      59.31           
  9. Max Guthman                   De Dolfijn             1:00.62 9603317      59.41           
 10. Brian van de Graaf            De Houtrib               57.98 9401653    1:00.56           
 11. Marvin Santana Sanz           De Houtrib               58.95 9302657    1:00.58           
 12. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:02.41 9600467    1:00.67           
 13. Frank Roovers                 De Houtrib             1:01.15 9800219    1:01.21           
 14. Oliver Brache                 De Dolfijn             1:00.30 9605317    1:03.34           
 15. Michael Bes                   MSV- Zeemacht            57.61 7201205    1:03.98           
 16. Ivar de Jong                  De Dolfijn             1:05.79 9700869    1:04.37           
 17. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:06.49 9800975    1:06.29           
 18. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:09.69 9703033    1:06.96           
 19. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          1:09.45 9800699    1:09.39           
 20. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)          1:12.71 9602311    1:10.67           
 21. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:12.41 9703609    1:11.47           
 22. Jason Slijngard               De Dolfijn             1:10.32 9801265    1:11.81           
 23. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:12.96 9802127    1:12.11           
 24. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:14.36 9801851    1:12.67           
 25. Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn             1:42.55 9703951    1:13.39           
 26. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        1:16.56 9902643    1:16.69           
 27. Joe Julien Kassis             De Dolfijn             1:28.35 9704153    1:30.24           
 DIS Muharem Yilmaz                De Dolfijn             1:29.35 9701931                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
AFGE Stefan van den Berg           De Dolfijn             1:06.32 9602683                      
AFGE Ruben Stam                    De Dolfijn             1:04.64 9800331                      
  NG Nicolas de Boer               WZ&PC Purmerend             NT 9903775                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend