Nr. 1. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 6. Dames, 200m wisselslag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 7. Heren, 200m wisselslag  Jeugd 1 en ouder


LAC Periode 1 deel 1
Hoorn, 18.9.2010


Programmanr. 1
18-9-2010 - 6:15
200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Calina van der LemEd-VoNT02000863:49.59
50m:45.5245.52100m:1:47.191:01.67150m:2:49.941:02.75200m:3:49.5959.65
2.Tim WijnbergerZwemvereniging HoornNT01004674:06.05
50m:53.4953.49100m:1:56.621:03.13150m:3:03.181:06.56200m:4:06.051:02.87
3.Stefan KerssensZwemvereniging HoornNT02003614:17.67
50m:53.1753.17100m:2:01.231:08.06150m:3:10.951:09.72200m:4:17.671:06.72
4.Ferhat KoolZwemvereniging HoornNT01006434:52.05
50m:1:01.761:01.76100m:2:16.691:14.93150m:3:35.371:18.68200m:4:52.051:16.68


<< TOP >>
Programmanr. 2
18-9-2010 - 6:18
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn2:52.0599014913:03.48
50m:38.0738.07200m:3:03.482:25.41
2.Marc CastricumZwemvereniging HoornNT00003213:18.97
50m:50.1550.15200m:3:18.972:28.82
3.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn3:05.1099016433:23.58
50m:49.6449.64200m:3:23.582:33.94
DISJordi van der LemEd-Vo3:50.7800001893:50.94
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:58.1158.11200m:3:50.942:52.83


<< TOP >>
Programmanr. 3
18-9-2010 - 6:22
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn3:08.2599005623:13.60
50m:45.0645.06200m:3:13.602:28.54
DISJasmijn WoudaZwemvereniging HoornNT0001696
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 4
18-9-2010 - 6:26
Jongens, 800m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo9:11.6995011199:34.00
50m:
100m:
150m:
200m:
31.25
1:05.97
1:42.19
2:18.37
31.25
34.72
36.22
36.18
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.99
3:31.34
4:07.77
4:44.91
36.62
36.35
36.43
37.14
450m:
500m:
550m:
600m:
5:22.07
5:59.16
6:35.81
7:12.09
37.16
37.09
36.65
36.28
650m:
700m:
750m:
800m:
7:48.21
8:24.68
9:00.86
9:34.00
36.12
36.47
36.18
33.14
2.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn9:57.1196004699:40.49
50m:
100m:
150m:
200m:
32.02
1:07.15
1:43.62
2:19.91
32.02
35.13
36.47
36.29
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.40
3:33.91
4:10.77
4:47.97
36.49
37.51
36.86
37.20
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.35
6:01.33
6:38.74
7:15.93
36.38
36.98
37.41
37.19
650m:
700m:
750m:
800m:
7:53.40
8:30.64
9:06.06
9:40.49
37.47
37.24
35.42
34.43
3.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn10:17.2596011859:40.50
50m:
100m:
150m:
200m:
30.34
1:05.14
1:41.43
2:18.47
30.34
34.80
36.29
37.04
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.18
3:32.21
4:09.41
4:46.96
36.71
37.03
37.20
37.55
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.12
6:02.67
6:40.78
7:17.82
38.16
37.55
38.11
37.04
650m:
700m:
750m:
800m:
7:55.76
8:33.78
9:10.31
9:40.50
37.94
38.02
36.53
30.19
4.Guus JonkZwemvereniging Hoorn9:49.2695015099:57.73
50m:
100m:
150m:
200m:
31.50
1:06.38
1:42.51
2:18.97
31.50
34.88
36.13
36.46
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.92
3:32.94
4:10.94
4:50.04
36.95
37.02
38.00
39.10
450m:
500m:
550m:
600m:
5:28.88
6:08.30
6:47.25
7:26.03
38.84
39.42
38.95
38.78
650m:
700m:
750m:
800m:
8:04.89
8:43.83
9:22.35
9:57.73
38.86
38.94
38.52
35.38
5.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn10:35.43960369510:04.91
50m:
100m:
150m:
200m:
32.66
1:09.67
1:47.69
2:26.44
32.66
37.01
38.02
38.75
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.90
3:43.59
4:21.83
4:59.94
38.46
38.69
38.24
38.11
450m:
500m:
550m:
600m:
5:38.58
6:17.32
6:56.44
7:34.19
38.64
38.74
39.12
37.75
650m:
700m:
750m:
800m:
8:12.71
8:50.51
9:25.86
10:04.91
38.52
37.80
35.35
39.05
6.Kaspur van der LemEd-Vo10:27.16960027910:44.10
50m:
100m:
150m:
200m:
34.08
1:12.76
1:53.97
2:34.76
34.08
38.68
41.21
40.79
250m:
300m:
350m:
400m:
3:16.66
3:58.55
4:40.08
5:21.69
41.90
41.89
41.53
41.61
450m:
500m:
550m:
600m:
6:02.66
6:44.36
7:25.80
8:07.45
40.97
41.70
41.44
41.65
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.29
9:30.76
10:08.48
10:44.10
41.84
41.47
37.72
35.62
7.Jordi KerssensZwemvereniging Hoorn11:05.13960107510:45.64
50m:
100m:
150m:
200m:
35.68
1:16.77
1:58.33
2:38.94
35.68
41.09
41.56
40.61
250m:
300m:
350m:
400m:
3:20.48
4:01.37
4:41.25
5:21.68
41.54
40.89
39.88
40.43
450m:
500m:
550m:
600m:
6:03.35
6:44.82
7:27.32
8:09.84
41.67
41.47
42.50
42.52
650m:
700m:
800m:
8:50.59
9:31.06
10:45.64
40.75
40.47
1:14.58
8.Remco TolEd-Vo10:03.46950150510:59.71
50m:
100m:
150m:
200m:
33.27
1:12.11
1:52.49
2:33.35
33.27
38.84
40.38
40.86
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.24
3:57.01
4:38.99
5:20.90
41.89
41.77
41.98
41.91
450m:
500m:
550m:
600m:
6:02.58
6:45.89
7:27.52
8:13.18
41.68
43.31
41.63
45.66
650m:
700m:
750m:
800m:
8:56.02
9:38.69
10:21.14
10:59.71
42.84
42.67
42.45
38.57
9.Rick NobelsZwemvereniging Hoorn12:30.37950556911:16.81
50m:
100m:
150m:
200m:
35.31
1:16.44
1:59.39
2:41.87
35.31
41.13
42.95
42.48
250m:
300m:
350m:
400m:
3:25.14
4:07.64
4:51.07
5:34.46
43.27
42.50
43.43
43.39
450m:
500m:
550m:
600m:
6:17.36
7:00.87
7:44.20
8:27.45
42.90
43.51
43.33
43.25
650m:
700m:
750m:
800m:
9:11.07
9:54.68
10:37.43
11:16.81
43.62
43.61
42.75
39.38
10.Levi TolEd-Vo11:25.40970035111:24.96
50m:
100m:
150m:
200m:
34.02
1:12.99
1:55.00
2:38.03
34.02
38.97
42.01
43.03
250m:
300m:
350m:
400m:
3:22.13
4:06.35
4:50.81
5:34.79
44.10
44.22
44.46
43.98
450m:
500m:
550m:
600m:
6:17.92
7:02.03
7:46.03
8:30.76
43.13
44.11
44.00
44.73
650m:
700m:
750m:
800m:
9:15.22
9:59.59
10:42.92
11:24.96
44.46
44.37
43.33
42.04
11.Nico MakZwemvereniging HoornNT950583111:34.67
50m:
100m:
150m:
200m:
39.46
1:19.66
2:01.48
2:45.98
39.46
40.20
41.82
44.50
250m:
300m:
350m:
400m:
3:30.62
4:13.63
4:59.70
5:42.63
44.64
43.01
46.07
42.93
500m:
550m:
600m:
650m:
7:10.70
7:54.26
8:38.51
9:22.95
1:28.07
43.56
44.25
44.44
700m:
750m:
800m:
10:07.80
10:52.04
11:34.67
44.85
44.24
42.63
12.Jasper SmitsZwemvereniging Hoorn13:48.36960514112:13.82
50m:
100m:
150m:
200m:
38.70
1:24.03
2:11.27
2:58.42
38.70
45.33
47.24
47.15
250m:
300m:
350m:
400m:
3:45.14
4:34.16
5:21.81
6:09.05
46.72
49.02
47.65
47.24
450m:
500m:
550m:
600m:
6:55.33
7:42.12
8:29.06
9:15.84
46.28
46.79
46.94
46.78
650m:
700m:
750m:
800m:
10:01.46
10:46.85
11:31.79
12:13.82
45.62
45.39
44.94
42.03
13.Menno KasteleijnZwemvereniging Hoorn13:36.09940626312:15.90
50m:
100m:
150m:
200m:
38.04
1:22.17
2:08.26
2:55.82
38.04
44.13
46.09
47.56
250m:
300m:
350m:
400m:
3:43.89
4:32.17
5:21.04
6:06.51
48.07
48.28
48.87
45.47
450m:
500m:
550m:
600m:
6:51.20
7:37.44
8:24.36
9:11.91
44.69
46.24
46.92
47.55
650m:
700m:
750m:
800m:
9:59.20
10:46.84
11:33.35
12:15.90
47.29
47.64
46.51
42.55
14.Guus van BeverenZwemvereniging HoornNT960225112:17.23
50m:
100m:
150m:
200m:
39.52
1:21.93
2:07.32
2:53.78
39.52
42.41
45.39
46.46
250m:
300m:
350m:
400m:
3:40.64
4:28.05
5:15.55
6:03.13
46.86
47.41
47.50
47.58
450m:
550m:
600m:
650m:
6:51.86
8:25.89
9:12.81
1:00.15
48.73
1:34.03
46.92
700m:
750m:
800m:
10:48.73
11:37.64
12:17.23
9:48.58
48.91
39.59
15.Timo HolZwemvereniging HoornNT970188514:11.13
50m:
100m:
150m:
200m:
42.76
1:30.94
2:20.90
3:13.02
42.76
48.18
49.96
52.12
250m:
300m:
350m:
400m:
4:05.27
4:59.45
5:52.82
6:48.25
52.25
54.18
53.37
55.43
450m:
500m:
550m:
600m:
7:43.66
8:38.69
9:35.44
10:31.89
55.41
55.03
56.75
56.45
650m:
700m:
750m:
800m:
11:29.03
12:25.33
13:19.31
14:11.13
57.14
56.30
53.98
51.82


<< TOP >>
Programmanr. 5
18-9-2010 - 7:04
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn11:13.74980033611:17.54
50m:
100m:
150m:
200m:
36.42
1:18.54
2:01.29
2:44.39
36.42
42.12
42.75
43.10
250m:
300m:
350m:
400m:
3:27.23
4:10.26
4:52.86
5:35.51
42.84
43.03
42.60
42.65
450m:
500m:
550m:
600m:
6:18.57
7:01.42
7:45.10
8:27.80
43.06
42.85
43.68
42.70
650m:
700m:
750m:
800m:
9:10.76
9:54.64
10:35.07
11:17.54
42.96
43.88
40.43
42.47
2.Takyiwa SamZwemvereniging HoornNT980468412:38.63
50m:
100m:
150m:
200m:
39.00
1:24.53
2:11.06
2:58.88
39.00
45.53
46.53
47.82
250m:
300m:
350m:
400m:
3:46.43
4:34.51
5:23.33
6:12.31
47.55
48.08
48.82
48.98
450m:
500m:
550m:
600m:
7:00.87
7:49.51
8:40.10
9:29.00
48.56
48.64
50.59
48.90
650m:
700m:
750m:
800m:
10:19.15
11:09.23
11:58.31
12:38.63
50.15
50.08
49.08
40.32
3.Anne KasteleijnZwemvereniging Hoorn14:28.48980528012:48.91
50m:
100m:
150m:
200m:
39.81
1:26.09
2:14.19
3:03.70
39.81
46.28
48.10
49.51
250m:
300m:
350m:
400m:
3:52.78
4:41.78
5:30.94
6:20.41
49.08
49.00
49.16
49.47
450m:
500m:
600m:
650m:
7:09.63
7:58.72
9:37.41
10:26.59
49.22
49.09
1:38.69
49.18
700m:
750m:
800m:
11:16.23
12:04.10
12:48.91
49.64
47.87
44.81
4.Iris KokZwemvereniging Hoorn13:12.97970546614:11.64
50m:
100m:
150m:
200m:
45.35
1:39.04
2:31.44
3:25.66
45.35
53.69
52.40
54.22
250m:
300m:
350m:
400m:
4:18.30
5:14.63
6:07.92
7:03.65
52.64
56.33
53.29
55.73
450m:
500m:
550m:
600m:
7:57.69
8:51.41
9:47.83
10:40.22
54.04
53.72
56.42
52.39
650m:
700m:
750m:
800m:
11:33.82
12:27.48
13:20.93
14:11.64
53.60
53.66
53.45
50.71
5.Sharon van der LemEd-VoNT980027015:12.23
50m:
100m:
150m:
200m:
42.61
1:40.18
2:38.11
3:43.40
42.61
57.57
57.93
1:05.29
250m:
300m:
350m:
400m:
4:31.91
5:31.04
6:03.06
7:28.22
48.51
59.13
32.02
1:25.16
450m:
500m:
550m:
600m:
8:28.75
9:28.68
10:25.62
11:25.00
1:00.53
59.93
56.94
59.38
650m:
700m:
750m:
800m:
12:26.15
13:25.37
14:24.43
15:12.23
1:01.15
59.22
59.06
47.80


<< TOP >>
Programmanr. 6
18-9-2010 - 7:19
Dames, 200m wisselslagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke SwierZwemvereniging Hoorn2:28.9393051222:30.10
50m:32.2632.26200m:2:30.101:57.84
2.Claudia RijkhoffZwemvereniging Hoorn2:34.4896033382:31.14
50m:32.0432.04200m:2:31.141:59.10
3.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:31.5496001122:35.16
4.Simone DruijfZwemvereniging Hoorn2:56.5395058303:01.78
5.Sabrina van der VisZV Waterland2:53.9295032983:01.94
50m:38.9738.97200m:3:01.942:22.97
6.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn3:09.3196038843:02.19
50m:41.2541.25200m:3:02.192:20.94
7.Desiree van der LemEd-Vo2:56.7268002823:03.00
50m:40.7340.73200m:3:03.002:22.27
8.Angela TolEd-Vo3:06.2493072223:16.07
9.Zoë van de HeijdenZwemvereniging HoornNT93076743:42.22
50m:53.3753.37200m:3:42.222:48.85


<< TOP >>
Programmanr. 7
18-9-2010 - 7:26
Heren, 200m wisselslagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank van der WolffZwemvereniging Hoorn2:18.9294009552:19.54
50m:28.9228.92200m:2:19.541:50.62
2.Thom WeverZwemvereniging Hoorn2:22.8991027112:26.95
50m:31.3631.36200m:2:26.951:55.59
3.Jordy KokZV Waterland2:19.3787017832:28.02
4.Bruun BeenkerZwemvereniging Hoorn2:28.2291000832:31.24
50m:31.9331.93200m:2:31.241:59.31
5.Gerco KalverboerZV Waterland2:30.1494002312:32.51
50m:32.3232.32200m:2:32.512:00.19
6.Casper van der HaagenZwemvereniging Hoorn2:32.0592025212:35.16
7.Marijn NijssenZwemvereniging Hoorn2:20.4687039832:37.00
50m:30.4030.40200m:2:37.002:06.60
8.Rob TolEd-Vo2:33.7092054592:38.09
50m:31.8431.84200m:2:38.092:06.25
9.Marcel van der LemEd-Vo2:43.9665005632:49.02
50m:34.5134.51200m:2:49.022:14.51
10.Thomas FrankeZwemvereniging Hoorn2:55.4594048532:54.32
DISAndré KoopmanZwemvereniging Hoorn3:06.8289066132:59.26
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:35.7735.77200m:2:59.262:23.49