Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 4. Heren, 200m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 8. Dames, 800m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 9. Heren, 800m vrije slag  Junioren 1 en ouder


LAC 1e ronde 2010
Zaandam, 12.9.2010


Programmanr. 1
12-9-2010 - 13:00
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moesha WartesDe Dolfijn2:50.0799017242:54.46
50m:37.30200m:2:54.46
2.Naomi VisserDe Dolfijn3:37.9299030383:03.05
50m:37.66200m:3:03.05
3.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn3:01.7599003583:05.12
50m:40.62200m:3:05.12
4.Anouk van NoordOceanus3:00.1499012943:11.72
50m:41.50200m:3:11.72
5.Hannah BervoetsZaanstad (SG)3:17.5800007263:15.58
50m:45.62200m:3:15.58
6.Tess Pagano MiraniOceanus3:25.8099021023:16.87
50m:47.16200m:3:16.87
7.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht3:13.7099014383:20.54
50m:46.97200m:3:20.54
8.Lianne BouwmeesterOceanus3:08.1100009563:21.42
50m:48.18200m:3:21.42
9.Sabrin el BachaDe Dolfijn3:36.6399005483:21.72
50m:48.32200m:3:21.72
10.Femke StevensZaanstad (SG)3:13.9599015463:24.50
50m:45.11200m:3:24.50
11.Kim KenbeekZaanstad (SG)NT99023123:26.35
50m:45.64200m:3:26.35
12.Susan BeemsterboerDe Reuring3:25.0699041583:32.06
50m:46.25200m:3:32.06
13.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht3:36.7800015463:33.21
50m:53.81200m:3:33.21
14.Lulu-May VerbeekOceanus3:37.7300009583:37.03
50m:48.91200m:3:37.03
15.Anouk van der KrukMSV- Zeemacht3:53.2199037783:37.96
50m:50.96200m:3:37.96
16.Simone MulDe Reuring3:34.2199027663:37.99
50m:54.06200m:3:37.99
17.Marjolein VisserDe Reuring3:46.3699022163:39.61
50m:55.29200m:3:39.61
18.Carmen TavenierZaanstad (SG)NT99041784:03.83
50m:1:00.36200m:4:03.83
19.Catannia NortanDe DolfijnNT99044004:21.12
50m:1:05.52200m:4:21.12
DISIsaa EbbingeOceanus3:46.8700013143:43.69SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:55.73200m:3:43.69
AFGEMJulia VerheijenZaanstad (SG)3:50.749902316
NGMaricha VeenendaalZaanstad (SG)3:47.159903510


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-9-2010 - 13:16
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend3:09.3600003493:01.09
50m:41.19200m:3:01.09
2.Reijer BoodtDe Dolfijn2:56.7699010013:10.14
50m:40.78200m:3:10.14
3.Ruben van VierzenOceanus3:21.8300008033:21.73
50m:46.76200m:3:21.73
4.Sander KesselaarMSV- Zeemacht3:16.4499020093:21.98
50m:46.45200m:3:21.98
5.Brian OtjesZv Aquarius3:12.4699011353:25.22
50m:41.12200m:3:25.22
6.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:39.4899019693:27.18
50m:49.24200m:3:27.18
7.Tim KieftZaanstad (SG)3:36.5799019213:28.59
50m:49.39200m:3:28.59
8.Daan in de BraektZaanstad (SG)3:37.2799005713:29.13
50m:50.13200m:3:29.13
9.Barry van EngeldorpZv Aquarius3:29.7899000893:33.95
50m:48.94200m:3:33.95
10.Milan ProsecZaanstad (SG)NT99005693:48.27
50m:55.36200m:3:48.27
DISRoan van BakelOceanusNT99017233:28.12RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:48.58200m:3:28.12
DISBaran MattagiZaanstad (SG)NT00006294:16.68SL/VC
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:1:07.68200m:4:16.68
AFGEMDennis WeeningOceanusNT0000815
AFGEMDaan SommelingOceanus3:32.849900767


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-9-2010 - 13:24
Dames, 200m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y2:28.4187053462:32.03
50m:31.84200m:2:32.03
2.Tessa MoschMSV- Zeemacht2:33.6191021722:36.20
50m:32.05200m:2:36.20
3.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend2:35.0195036442:38.26
50m:31.33200m:2:38.26
4.Sanne BommerDe Dolfijn2:38.4195011322:41.53
50m:34.34200m:2:41.53
5.Maxime van den HeuvelOceanus2:37.7297010042:42.94
50m:31.81200m:2:42.94
Robin Pagano MiraniOceanus2:44.6595025562:42.94
50m:35.19200m:2:42.94
7.Tamara GroveOceanus2:42.6296012662:43.68
50m:34.80200m:2:43.68
8.Karin SimonsWzk2:40.1989038042:44.20
50m:34.34200m:2:44.20
9.Suzanne MoschMSV- Zeemacht2:42.5294005482:47.70
50m:34.83200m:2:47.70
10.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)2:51.1895054542:48.75
50m:35.71200m:2:48.75
11.Tamara HoogenboomWzk2:39.1890015602:49.12
50m:36.56200m:2:49.12
12.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius2:54.6085039342:49.76
13.Michelle MeulenbroekOceanus2:46.5998011342:51.14
50m:35.56200m:2:51.14
14.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)2:54.8194048522:52.83
50m:36.99200m:2:52.83
15.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)2:49.5298010642:52.89
50m:36.24200m:2:52.89
16.Danique GielenOceanus2:36.3991059222:53.45
50m:35.50200m:2:53.45
17.Hannah RosinghHet Y2:49.3697003422:54.41
50m:39.45200m:2:54.41
18.Melina KnolZaanstad (SG)2:53.9698022322:55.30
50m:37.30200m:2:55.30
19.Eva van der BornOceanus2:46.0097023802:55.50
50m:40.08200m:2:55.50
20.Rachael KretschWzk2:55.6896029042:56.79
50m:38.97200m:2:56.79
21.Tessa v.d. ZwaardOceanus2:50.8095013662:57.29
50m:34.54200m:2:57.29
22.Samira MijnenWZ&PC Purmerend3:00.4697013203:00.71
50m:41.55200m:3:00.71
23.Lisa MartelhoffHet Y2:56.8095042583:01.19
50m:38.72200m:3:01.19
24.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht3:01.8996046283:02.18
50m:40.56200m:3:02.18
25.Danielle VisserDe Reuring2:58.0497013463:02.90
50m:38.59200m:3:02.90
26.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:36.3195023263:04.53
50m:34.63200m:3:04.53
27.Kelsey OkkersZaanstad (SG)3:05.4398010623:04.61
50m:39.66200m:3:04.61
28.Aïcha CroesOceanus3:06.2098033383:06.97
50m:40.97200m:3:06.97
29.Michelle NieropZaanstad (SG)3:17.3796032423:07.60
50m:42.85200m:3:07.60
30.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)NT98007903:09.80
50m:43.92200m:3:09.80
31.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius3:21.9298032223:13.35
50m:42.57200m:3:13.35
32.Simone HuismanOceanus3:17.7698024023:14.78
50m:41.00200m:3:14.78
33.Luca EbbingeOceanus3:14.6898024063:16.08
50m:44.58200m:3:16.08
34.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht3:23.3998033423:21.22
50m:48.75200m:3:21.22
35.Ingeborg EfdéeWzk3:33.6597015463:26.58
50m:50.07200m:3:26.58
36.Rikki QuandilDe Dolfijn3:52.1897056263:31.44
50m:47.79200m:3:31.44
37.Noa DikZaanstad (SG)3:41.8098048363:36.71
50m:53.03200m:3:36.71
38.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)3:42.5297054823:38.39
50m:51.64200m:3:38.39
DISChantal GroveOceanus2:36.8294018442:39.90SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:32.86200m:2:39.90
DISRenee v.d. BrinkMSV- Zeemacht3:00.4896027323:04.04RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:38.04200m:3:04.04
DISJamie Lee BronZaanstad (SG)NT95060203:16.10SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:41.64200m:3:16.10
DISSarissa WiersumZaanstad (SG)3:49.0897045183:36.37RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:49.79200m:3:36.37
AFGEMKaylee BeckZaanstad (SG)3:21.279605670


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-9-2010 - 13:50
Heren, 200m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jens BakkerDe Dolfijn2:05.3493000212:08.24
50m:28.24200m:2:08.24
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend2:12.9092000272:16.85
50m:29.26200m:2:16.85
3.Jeffrey ReijndersOceanus2:17.4795008772:17.50
50m:29.46200m:2:17.50
4.Daan GlorieHet Y2:18.8288011152:20.83
50m:29.33200m:2:20.83
5.Vincent MoolhuijsenOceanus2:20.4894012152:21.33
50m:29.98200m:2:21.33
6.Jos VergeerOceanus2:16.7591027472:21.43
50m:29.06200m:2:21.43
7.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y2:17.1089010232:23.91
8.Raoul EngelenburgDe Dolfijn2:21.5489008432:25.48
50m:30.40200m:2:25.48
9.Barry KleijneOeza2:27.3893006612:25.86
50m:29.40200m:2:25.86
10.Alex VermeulenWzk2:21.6589058112:26.92
50m:31.62200m:2:26.92
11.Erik SimonsWzk2:19.6889028452:29.52
50m:32.61200m:2:29.52
12.Frans BijlHet Y2:28.2094013192:29.94
50m:31.17200m:2:29.94
13.Thomas VeroudenOceanus2:30.1096028552:30.61
50m:32.54200m:2:30.61
14.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:32.1195038812:31.29
50m:30.99200m:2:31.29
15.Martijn GrasZaanstad (SG)2:22.8091007512:32.32
50m:31.31200m:2:32.32
16.Ivar de JongDe Dolfijn2:40.2497008692:32.84
50m:34.72200m:2:32.84
17.Wessel de JongOceanus2:29.9596014472:33.32
50m:32.26200m:2:33.32
18.Arjan BellaartOceanusNT69000792:34.05
50m:31.45200m:2:34.05
19.Stanley MoolhuijsenOceanus2:44.6695010452:35.22
50m:34.29200m:2:35.22
20.Martijn de MercadoOceanus2:44.0295022132:37.62
50m:33.03200m:2:37.62
21.Dennis ReijndersOceanus2:32.2992027272:39.10
50m:33.66200m:2:39.10
22.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)2:31.5587010412:40.03
50m:33.11200m:2:40.03
23.Fernando MoolhuijsenOceanus2:35.0396008712:40.51
50m:35.00200m:2:40.51
24.Gerben RozieMSV- Zeemacht2:32.2090025072:42.17
50m:35.42200m:2:42.17
25.Jelle SchelvisZaanstad (SG)2:57.4897019932:42.46
50m:34.17200m:2:42.46
26.Stefan van den BergDe Dolfijn2:43.4496026832:43.41
50m:36.85200m:2:43.41
27.Michael van AmstelOceanus2:55.3694012172:43.58
50m:32.89200m:2:43.58
28.Max WegbransOceanus2:40.8694025432:44.06
50m:32.12200m:2:44.06
29.Robin StammesDe Reuring2:43.3092028092:44.62
50m:38.16200m:2:44.62
30.Bart SommelingOceanus2:44.9698007652:47.10
50m:36.64200m:2:47.10
31.Casper GrasZaanstad (SG)2:46.4292004032:49.38
50m:35.61200m:2:49.38
32.Martijn van der ZwaardOceanus2:45.1096023432:50.46
50m:37.86200m:2:50.46
33.Sander KirillovaDe Dolfijn2:48.6098001212:51.73
50m:38.17200m:2:51.73
34.Rick de MercadoOceanus2:52.1697006732:52.07
50m:37.09200m:2:52.07
35.Lex SandburgZaanstad (SG)2:55.9098006992:52.14
50m:36.89200m:2:52.14
36.Remco VisserDe Reuring2:53.9995031852:52.98
50m:37.00200m:2:52.98
37.Danny SchmidtZaanstad (SG)3:05.3596023112:53.44
50m:36.40200m:2:53.44
38.Dylan OnderstalDe Dolfijn2:42.1692041212:54.85
50m:34.77200m:2:54.85
39.Dwight van SchoorlDe Dolfijn2:56.4496003272:56.81
50m:39.11200m:2:56.81
40.Menno KoolhaasOceanus2:40.0095058632:57.37
50m:37.68200m:2:57.37
41.Mansour KhaleqiDe Dolfijn2:59.2695023652:57.39
50m:33.33200m:2:57.39
42.Matthijs FleumerDe Dolfijn2:57.1796032733:03.10
50m:37.51200m:3:03.10
43.Jason SlijngardDe Dolfijn3:00.0698012653:06.36
50m:42.27200m:3:06.36
44.Jordi de NijsMSV- Zeemacht3:14.6398018513:09.06
50m:38.28200m:3:09.06
45.Mats SandburgZaanstad (SG)NT96009913:24.07
50m:45.82200m:3:24.07
46.Olaf van der ZwaardOceanus3:45.6698027773:45.71
50m:54.63200m:3:45.71
NG.ZARobert WallWzk2:42.879603969
AFGEMMathijs HellingOceanus2:57.409601043
NGAlessandro CalviWzk2:33.989206855
NGJack DaviesWzk3:05.929704263


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-9-2010 - 14:16
200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Kaylin StelDe Dolfijn3:07.7301002903:06.65
50m:42.06100m:1:29.70150m:2:19.47200m:3:06.65
2.José BijlHet Y3:42.5001009483:28.06
50m:46.00100m:1:40.60150m:2:35.40200m:3:28.06
3.Femke RitmanKzcNT01002863:32.57
50m:47.89100m:1:42.30150m:2:37.91200m:3:32.57
4.Pien BoodtDe DolfijnNT01009823:59.27
50m:57.34100m:1:57.43150m:2:59.97200m:3:59.27

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Valdemar de JongDe DolfijnNT01002213:14.36
50m:43.23100m:1:34.05150m:2:26.38200m:3:14.36
2.Sem DikZaanstad (SG)NT01004453:14.62
50m:40.32100m:1:30.82150m:2:23.72200m:3:14.62
3.Tobias van den NieuwendijkZv AquariusNT01007473:56.16
50m:50.91100m:1:53.00150m:2:56.92200m:3:56.16


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-9-2010 - 14:20
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moesha WartesDe Dolfijn5:35.5099017245:43.69
50m:
100m:
37.41
1:20.32
150m:
200m:
2:04.56
2:49.32
250m:
300m:
3:33.81
4:18.84
350m:
400m:
5:03.39
5:43.69
2.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn5:48.1199003586:02.56
50m:
100m:
38.11
1:22.74
150m:
200m:
2:11.15
2:58.69
250m:
300m:
3:45.57
4:33.61
350m:
400m:
5:18.39
6:02.56
3.Naomi VisserDe Dolfijn5:57.0999030386:08.78
50m:
100m:
40.09
1:25.58
150m:
200m:
2:12.22
3:00.13
250m:
300m:
3:47.88
4:36.19
350m:
400m:
5:24.18
6:08.78
4.Sabrin el BachaDe DolfijnNT99005486:12.04
50m:
100m:
38.72
1:22.79
150m:
200m:
2:10.62
2:58.79
250m:
300m:
3:47.65
4:36.25
350m:
400m:
5:24.74
6:12.04
5.Anouk van NoordOceanus5:53.8799012946:15.66
50m:
100m:
40.36
1:26.24
150m:
200m:
2:14.34
3:02.96
250m:
300m:
3:52.66
4:41.49
350m:
400m:
5:30.25
6:15.66
6.Simone AnvelinkMSV- ZeemachtNT00015466:25.91
50m:
100m:
43.82
1:32.11
150m:
200m:
2:21.32
3:10.93
250m:
300m:
4:00.50
4:51.89
350m:
400m:
5:40.79
6:25.91
7.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht6:33.8199014386:26.51
50m:
100m:
41.89
1:30.82
150m:
200m:
2:20.12
3:10.43
250m:
300m:
4:00.68
4:52.17
350m:
400m:
5:41.81
6:26.51
8.Tess Pagano MiraniOceanus6:32.7099021026:26.97
50m:
100m:
43.44
1:32.58
150m:
200m:
2:24.01
3:14.02
250m:
300m:
4:03.69
4:53.56
350m:
400m:
5:42.67
6:26.97
9.Femke StevensZaanstad (SG)6:27.9399015466:32.67
50m:
100m:
43.81
1:32.57
150m:
200m:
2:42.49
3:12.60
250m:
300m:
4:05.23
4:56.23
350m:
400m:
5:46.01
6:32.67
10.Kim KenbeekZaanstad (SG)6:38.7999023126:44.48
50m:
100m:
43.07
1:32.25
150m:
200m:
2:23.47
3:16.07
250m:
300m:
4:08.38
5:01.64
350m:
400m:
5:55.40
6:44.48
11.Lianne BouwmeesterOceanus6:37.3400009566:47.15
50m:
100m:
43.50
1:34.21
150m:
200m:
2:26.47
3:18.96
250m:
300m:
4:12.39
5:04.50
350m:
400m:
5:58.12
6:47.15
12.Hannah BervoetsZaanstad (SG)6:30.6700007266:48.02
50m:
100m:
41.56
1:28.04
150m:
200m:
2:19.97
3:13.20
250m:
300m:
4:07.97
5:02.62
350m:
400m:
5:56.97
6:48.02
13.Lulu-May VerbeekOceanus6:44.9600009586:52.64
50m:
100m:
43.70
1:34.91
150m:
200m:
2:28.08
3:21.40
250m:
300m:
4:16.10
5:09.00
350m:
400m:
6:03.82
6:52.64
14.Shirley LippusKzc6:45.1999014066:59.37
50m:
100m:
47.15
1:39.67
150m:
200m:
2:33.67
3:28.43
250m:
300m:
4:23.41
5:17.88
350m:
400m:
6:11.16
6:59.37
15.Simone MulDe Reuring6:58.5599027667:00.31
50m:
100m:
45.73
1:38.41
150m:
200m:
2:32.93
3:28.41
250m:
300m:
4:23.12
5:17.84
350m:
400m:
6:10.12
7:00.31
16.Susan BeemsterboerDe Reuring7:00.3599041587:05.47
50m:
100m:
46.18
1:35.89
150m:
200m:
2:29.16
3:24.72
250m:
300m:
4:22.44
5:17.51
350m:
400m:
6:13.19
7:05.47
17.Kirsten DijkmanKzcNT00008427:15.05
50m:
100m:
45.77
1:40.45
150m:
200m:
2:37.83
3:33.55
250m:
300m:
4:30.48
5:27.33
350m:
400m:
6:22.33
7:15.05
18.Isaa EbbingeOceanus7:11.1300013147:15.20
50m:
100m:
48.80
1:44.37
150m:
200m:
2:40.22
3:35.90
250m:
300m:
4:32.39
5:29.21
350m:
400m:
6:24.39
7:15.20
19.Marjolein VisserDe Reuring7:09.4499022167:18.19
50m:
100m:
46.60
1:40.03
150m:
200m:
2:36.84
3:35.23
250m:
300m:
4:33.68
5:31.37
350m:
400m:
6:27.03
7:18.19
20.Anouk van der KrukMSV- ZeemachtNT99037787:21.32
50m:
100m:
45.38
1:37.79
150m:
200m:
2:34.21
3:32.32
250m:
300m:
4:29.45
5:27.36
350m:
400m:
6:27.32
7:21.32
21.Chayenne MoskKzcNT00010227:26.41
50m:
100m:
47.14
1:44.66
150m:
200m:
2:43.69
3:42.78
250m:
300m:
4:41.01
5:39.72
350m:
400m:
6:35.35
7:26.41
22.Nina van MastwijkOceanus7:25.4299026167:27.35
50m:
100m:
43.97
1:37.78
150m:
200m:
2:34.86
3:34.44
250m:
300m:
4:34.30
5:34.05
350m:
400m:
6:32.44
7:27.35
23.Tessa WesterborgKzc7:26.5599019147:37.74
50m:
100m:
48.75
1:43.56
150m:
200m:
2:42.52
3:41.66
250m:
300m:
4:42.87
5:43.21
350m:
400m:
6:42.43
7:37.74
24.Carmen TavenierZaanstad (SG)7:52.1899041787:43.79
50m:
100m:
47.36
1:43.32
150m:
200m:
2:41.02
3:41.86
250m:
300m:
4:42.57
5:43.53
350m:
400m:
6:44.50
7:43.79
25.Catannia NortanDe DolfijnNT99044008:21.10
50m:
100m:
53.36
1:55.61
150m:
200m:
2:59.68
4:04.92
250m:
300m:
5:08.57
6:15.32
350m:
400m:
7:21.36
8:21.10
AFGEMJulia VerheijenZaanstad (SG)NT9902316
NGMaricha VeenendaalZaanstad (SG)7:16.219903510


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-9-2010 - 14:48
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend5:45.3400003495:38.09
50m:
100m:
37.49
1:18.33
150m:
200m:
2:01.58
2:44.71
250m:
300m:
3:27.76
4:11.66
350m:
400m:
4:55.83
5:38.09
2.Reijer BoodtDe Dolfijn5:37.5699010015:56.29
50m:
100m:
41.12
1:26.43
150m:
200m:
2:11.84
2:58.34
250m:
300m:
3:43.79
4:29.81
350m:
400m:
5:15.40
5:56.29
3.Mike MoriannerKzc5:53.4299021376:00.77
50m:
100m:
37.35
1:21.40
150m:
200m:
2:14.35
2:52.12
250m:
300m:
3:39.67
4:27.91
350m:
400m:
5:14.93
6:00.77
4.Phil BrantjesKzc5:59.1300004856:12.14
50m:
100m:
39.69
1:27.22
150m:
200m:
2:15.69
3:03.47
250m:
300m:
3:50.91
4:39.15
350m:
400m:
5:28.34
6:12.14
5.Kaj van der PalKzcNT99021356:14.02
50m:
100m:
43.14
1:31.01
150m:
200m:
2:19.39
3:06.81
250m:
300m:
3:54.38
4:42.46
350m:
400m:
5:30.64
6:14.02
6.Sander KesselaarMSV- ZeemachtNT99020096:30.08
50m:
100m:
44.79
1:33.67
150m:
200m:
2:23.71
3:13.48
250m:
300m:
4:02.99
4:53.00
350m:
400m:
5:42.06
6:30.08
7.Ruben van VierzenOceanus6:36.4900008036:37.19
50m:
100m:
44.01
1:34.18
150m:
200m:
2:27.81
3:17.97
250m:
300m:
4:09.75
5:00.47
350m:
400m:
5:48.14
6:37.19
8.Roan van BakelOceanus6:38.4899017236:44.71
50m:
100m:
45.85
1:35.83
150m:
200m:
2:28.47
3:22.22
250m:
300m:
4:15.44
5:07.66
350m:
400m:
6:00.38
6:44.71
9.Devon-Ray JacobsKzcNT99016856:45.13
50m:
100m:
44.63
1:33.50
150m:
200m:
2:24.12
3:17.16
250m:
300m:
4:09.54
5:02.34
350m:
400m:
5:55.69
6:45.13
10.Tim KieftZaanstad (SG)7:23.7699019216:51.71
50m:
100m:
39.79
1:30.60
150m:
200m:
2:27.03
3:20.31
250m:
300m:
4:15.28
5:09.64
350m:
400m:
6:03.00
6:51.71
11.Brian OtjesZv Aquarius6:51.8899011356:52.75
50m:
100m:
44.69
1:33.65
150m:
200m:
2:25.65
3:19.74
250m:
300m:
4:13.50
5:08.83
350m:
400m:
6:04.34
6:52.75
12.Tim WassenaarZaanstad (SG)7:15.9599019696:58.89
50m:
100m:
45.31
1:38.14
150m:
200m:
2:34.72
3:29.47
250m:
300m:
4:24.54
5:18.60
350m:
400m:
6:12.73
6:58.89
13.Barry van EngeldorpZv Aquarius7:08.9199000897:04.61
50m:
100m:
45.19
1:36.79
150m:
200m:
2:31.19
3:25.79
250m:
300m:
4:20.64
5:16.53
350m:
400m:
6:11.25
7:04.61
14.Daan in de BraektZaanstad (SG)7:01.3499005717:08.15
50m:
100m:
44.52
1:36.87
150m:
200m:
2:32.41
3:27.58
250m:
300m:
4:24.08
5:19.13
350m:
400m:
6:14.44
7:08.15
15.Milan ProsecZaanstad (SG)NT99005697:28.37
50m:
100m:
44.30
1:38.94
150m:
200m:
2:35.29
3:34.40
250m:
300m:
4:32.64
5:32.18
350m:
400m:
6:28.59
7:28.37
16.Baran MattagiZaanstad (SG)NT00006298:44.84
50m:
100m:
53.63
1:57.38
150m:
200m:
3:06.34
4:16.74
250m:
300m:
5:28.64
6:39.54
350m:
400m:
7:45.59
8:44.84
AFGEMDion van den HeuvelOceanusNT0000801
AFGEMDaan SommelingOceanus5:58.459900767
AFGEMDennis WeeningOceanus5:42.040000815


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-9-2010 - 15:08
Dames, 800m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y9:15.4887053469:32.59
50m:32.20100m:1:07.40200m:2:18.84400m:4:42.50800m:9:32.59
2.Janine RookerWZ&PC Purmerend9:34.93960031610:02.34
50m:34.50100m:1:11.99200m:2:27.56400m:5:00.93800m:10:02.34
3.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend10:09.09950364410:03.09
50m:32.17100m:1:09.75200m:2:24.49400m:4:57.95800m:10:03.09
4.Suzanne MoschMSV- Zeemacht10:11.31940054810:10.40
50m:35.06100m:1:13.22200m:2:30.35400m:5:04.77800m:10:10.40
5.Serena StelDe Dolfijn10:13.69980152810:12.92
50m:34.45100m:1:11.42200m:2:28.16400m:5:04.26800m:10:12.92
6.Tessa VermeulenDe Dolfijn10:07.46980006810:14.73
50m:33.90100m:1:10.73200m:2:26.52400m:5:01.52800m:10:14.73
7.Linda CrokOeza10:14.71940106810:21.10
50m:34.53100m:1:11.91200m:2:29.09400m:5:04.70800m:10:21.10
8.Sanne BommerDe Dolfijn10:44.32950113210:21.53
50m:35.16100m:1:13.34200m:2:32.21400m:5:09.54800m:10:21.53
9.Tamara GroveOceanus9:53.83960126610:27.65
50m:35.34100m:1:13.50200m:2:32.25400m:5:10.70800m:10:27.65
10.Danique GielenOceanus9:10.54910592210:31.18
50m:33.59100m:1:11.78200m:2:30.55400m:5:10.65800m:10:31.18
11.Chantal GroveOceanus10:01.92940184410:31.46
50m:37.34100m:1:16.66200m:2:35.77400m:5:15.87800m:10:31.46
12.Robin Pagano MiraniOceanus10:34.72950255610:33.99
50m:36.16100m:1:15.12200m:2:34.26400m:5:15.95800m:10:33.99
13.Corine RookerWZ&PC Purmerend10:03.30920152210:36.07
50m:34.55100m:1:12.02200m:2:30.31400m:5:12.38800m:10:36.07
14.Iranila PattipilohyDe Dolfijn13:14.27960523010:36.90
50m:34.36100m:1:12.70200m:2:32.52400m:5:15.45800m:10:36.90
15.Maxime van den HeuvelOceanus10:04.00970100410:43.43
50m:37.05100m:1:17.30200m:2:38.17400m:5:19.50800m:10:43.43
16.Mariska van EngeldorpZv Aquarius10:29.48950232610:49.49
50m:33.82100m:1:11.58200m:2:30.20400m:5:17.12800m:10:49.49
17.Lisa BrantjesKzc10:48.23980095010:52.69
50m:36.67100m:1:17.20200m:2:38.67400m:5:25.55800m:10:52.69
18.Romy WillemsenA.z.v.d.10:57.66930398210:54.39
50m:34.94100m:1:13.87200m:2:34.58400m:5:21.70800m:10:54.39
19.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)11:47.74950545411:06.77
50m:36.76100m:1:17.40200m:2:41.03400m:5:33.86800m:11:06.77
20.Michelle MeulenbroekOceanus11:21.86980113411:09.13
50m:37.06100m:1:17.22200m:2:42.33400m:5:32.51800m:11:09.13
21.Anne GroenOeza11:16.98950599611:17.61FJ 1
50m:36.54100m:1:15.79200m:2:39.42400m:5:32.69800m:11:17.61
22.Melina KnolZaanstad (SG)11:22.70980223211:17.61FJ 2
50m:35.94100m:1:16.60200m:2:42.48400m:5:34.25800m:11:17.61
23.Tessa v.d. ZwaardOceanus10:28.51950136611:18.85
50m:35.72100m:1:16.11200m:2:41.43400m:5:33.13800m:11:18.85
24.Hannah RosinghHet Y10:57.50970034211:20.77
50m:36.91100m:1:18.02200m:2:43.54400m:5:35.93800m:11:20.77
25.Samira MijnenWZ&PC Purmerend11:54.92970132011:27.81
50m:39.65100m:1:21.47200m:2:48.07400m:5:45.31800m:11:27.81
26.Elise DekkerDe Dolfijn11:41.52970097611:28.10
50m:37.81100m:1:19.52200m:2:46.12400m:5:43.39800m:11:28.10
Sandra ZwaanswijkZv Aquarius12:32.29850393411:28.10
50m:37.44100m:1:17.29200m:2:41.47400m:5:36.18800m:11:28.10
28.Nina JoostenA.z.v.d.11:27.53940351811:29.91
50m:36.40100m:1:17.36200m:2:43.59400m:5:38.22800m:11:29.91
29.Eva van der BornOceanus11:26.82970238011:37.96
50m:39.27100m:1:22.17200m:2:51.39400m:5:47.63800m:11:37.96
30.Carmen RoskamOceanus11:05.40960356211:41.46
50m:35.97100m:1:16.27200m:2:41.21400m:5:39.18800m:11:41.46
31.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht11:43.46960273211:45.44
50m:39.92100m:1:25.09200m:2:55.76400m:5:54.92800m:11:45.44
32.Laura van der VeenA.z.v.d.11:22.44940409011:48.66
50m:37.08100m:1:18.25200m:2:44.82400m:5:43.39800m:11:48.66
33.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)11:33.26980106411:53.25
50m:38.83100m:1:20.23200m:2:49.75400m:5:52.96800m:11:53.25
34.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)12:01.84940485211:54.65
50m:36.82100m:1:17.13200m:2:43.93400m:5:46.36800m:11:54.65
35.Tamara HoogenboomWzk10:26.61900156011:57.69
50m:38.54100m:1:20.28200m:2:47.57400m:5:50.43800m:11:57.69
36.Lisa MartelhoffHet Y12:50.57950425812:11.98
50m:37.07100m:1:19.12200m:2:51.40400m:5:58.64800m:12:11.98
37.Esther MijnenWZ&PC Purmerend12:29.70690084612:13.77
50m:38.96100m:1:22.69200m:2:55.86400m:6:04.00800m:12:13.77
38.Amanda HoogenboomWzk12:59.45920079612:32.05
50m:39.60100m:1:24.38200m:2:58.11400m:6:09.18800m:12:32.05
39.Kelsey OkkersZaanstad (SG)12:27.30980106212:36.46
50m:40.06100m:1:26.32200m:3:02.97400m:6:18.35800m:12:36.46
40.Danielle VisserDe ReuringNT970134612:37.00
50m:42.15100m:1:29.25200m:3:05.64400m:6:22.95800m:12:37.00
41.Aïcha CroesOceanus12:44.95980333812:37.40
50m:42.38100m:1:28.72200m:3:04.25400m:6:20.15800m:12:37.40
42.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)NT980079012:39.67
50m:42.35100m:1:29.08200m:3:06.04400m:6:23.23800m:12:39.67
43.Luca EbbingeOceanus13:15.60980240612:47.87
50m:42.98100m:1:30.76200m:3:08.10400m:6:25.64800m:12:47.87
44.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht13:15.65980334212:49.63
50m:44.01100m:1:32.00200m:3:09.67400m:6:29.03800m:12:49.63
45.Daisy LippusKzcNT930584612:51.07
50m:39.72100m:1:24.67200m:2:59.91400m:6:12.88800m:12:51.07
46.Simone HuismanOceanus13:37.96980240212:56.42
50m:43.58100m:1:32.10200m:3:10.93400m:6:31.58800m:12:56.42
47.Michelle NieropZaanstad (SG)NT960324213:04.53
50m:41.48100m:1:27.85200m:3:05.92400m:6:24.90800m:13:04.53
48.Jamie Lee BronZaanstad (SG)NT950602013:32.82
50m:42.13100m:1:29.27200m:3:10.18400m:6:43.33800m:13:32.82
49.Daniëlle de ReusKzcNT950590813:41.92
50m:44.00100m:1:32.87200m:3:14.42400m:6:43.63800m:13:41.92
50.Rosa WesterborgKzcNT970296613:49.55
50m:45.56100m:1:37.53200m:3:22.29400m:6:55.93800m:13:49.55
51.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius14:14.11980322213:49.96
50m:42.38100m:1:31.52200m:3:15.57400m:6:52.05800m:13:49.96
52.Sarissa WiersumZaanstad (SG)NT970451814:11.31
50m:43.92100m:1:33.55200m:3:18.40400m:6:56.40800m:14:11.31
53.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)NT970548214:47.78
50m:46.17100m:1:37.82200m:3:27.98400m:7:13.98800m:14:47.78
54.Noa DikZaanstad (SG)NT980483615:18.11
50m:46.50100m:1:40.25200m:3:33.60400m:7:32.43800m:15:18.11
DISJulia BrouwersWZ&PC Purmerend10:14.589600868AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMKaylee BeckZaanstad (SG)NT9605670
NGMarleen StroomerZ&PC AquaWaarDNT7701076


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-9-2010 - 16:54
Heren, 800m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hans Peter HartogDAW-Finenzo8:43.3691008598:54.10
50m:29.93100m:1:01.60200m:2:07.78400m:4:24.61800m:8:54.10
2.Daan GlorieHet Y8:51.3088011158:57.62
50m:31.02100m:1:04.23200m:2:11.33400m:4:27.02800m:8:57.62
3.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y8:50.1389010239:05.36
50m:32.18100m:1:06.94200m:2:16.41400m:4:32.85800m:9:05.36
4.Vincent MoolhuijsenOceanus8:47.2794012159:05.43
50m:30.50100m:1:02.89200m:2:09.46400m:4:25.24800m:9:05.43
5.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend9:13.8392000279:07.80
50m:31.15100m:1:04.58200m:2:11.79400m:4:28.00800m:9:07.80
6.Raoul EngelenburgDe Dolfijn9:02.7489008439:16.12
50m:32.03100m:1:06.27200m:2:15.12400m:4:34.40800m:9:16.12
7.Fergil HestermanHet Y9:43.3293001879:31.95
50m:31.10100m:1:04.33200m:2:12.81400m:4:37.20800m:9:31.95
8.Barry KleijneOeza9:43.6293006619:33.95
50m:32.45100m:1:07.02200m:2:17.01400m:4:45.32800m:9:33.95
9.Jeffrey ReijndersOceanus9:15.7695008779:46.54
50m:32.21100m:1:08.25200m:2:22.02400m:4:54.06800m:9:46.54
10.Frans BijlHet Y9:38.4394013199:50.99
50m:32.67100m:1:09.27200m:2:24.36400m:4:55.24800m:9:50.99
11.Thomas VeroudenOceanus10:07.94960285510:01.89
50m:32.88100m:1:08.23200m:2:21.91400m:4:55.25800m:10:01.89
12.Martijn de MercadoOceanus10:23.71950221310:05.66
50m:33.98100m:1:10.60200m:2:25.94400m:5:00.18800m:10:05.66
13.Ivar de JongDe Dolfijn10:21.54970086910:06.14
50m:35.10100m:1:12.28200m:2:30.22400m:5:05.31800m:10:06.14
14.Daniel RosinghHet Y9:26.77930274110:09.69
50m:32.64100m:1:09.23200m:2:25.23400m:4:57.38800m:10:09.69
15.Jos VergeerOceanusNT910274710:09.87
50m:33.53100m:1:09.91200m:2:27.78800m:10:09.87
16.Arjan BellaartOceanusNT690007910:13.51
50m:32.60100m:1:09.41200m:2:24.84400m:5:00.50800m:10:13.51
17.Wessel de JongOceanus10:42.92960144710:21.52
50m:36.21100m:1:15.13200m:2:34.56400m:5:15.51800m:10:21.52
18.Fernando MoolhuijsenOceanus10:10.57960087110:21.77
50m:35.41100m:1:14.54200m:2:34.59400m:5:15.22800m:10:21.77
19.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht10:48.99950388110:23.84
50m:34.94100m:1:14.27200m:2:34.49400m:5:14.49800m:10:23.84
20.Martijn GrasZaanstad (SG)9:27.14910075110:30.17
50m:31.18100m:1:06.43200m:2:22.70400m:5:03.64800m:10:30.17
21.Stefan TijmsOeza11:44.84930086310:31.32
50m:34.13100m:1:10.88200m:2:27.81400m:5:09.31800m:10:31.32
22.Bart SommelingOceanus10:37.76980076510:41.34
50m:35.46100m:1:14.87200m:2:34.71400m:5:20.80800m:10:41.34
23.Stanley MoolhuijsenOceanus10:34.86950104510:43.07
50m:33.02100m:1:10.53200m:2:32.59400m:5:15.93800m:10:43.07
24.Stefan van den BergDe Dolfijn11:01.42960268310:51.65
50m:35.17100m:1:13.77200m:2:35.96400m:5:24.75800m:10:51.65
25.Robin StammesDe Reuring10:44.39920280910:53.30
50m:34.55100m:1:11.74200m:2:30.93400m:5:17.33800m:10:53.30
26.Rick de MercadoOceanus10:41.06970067310:55.27
50m:35.70100m:1:15.82200m:2:37.01400m:5:22.17800m:10:55.27
27.Dennis ReijndersOceanus11:08.16920272710:56.71
50m:35.41100m:1:14.23200m:2:36.04400m:5:26.01800m:10:56.71
28.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)10:03.55870104110:58.00
50m:35.24100m:1:14.13200m:2:34.12400m:5:23.15800m:10:58.00
29.Gerben RozieMSV- Zeemacht10:31.26900250711:00.17
50m:36.10100m:1:14.89200m:2:37.38400m:5:26.32800m:11:00.17
30.Michael van AmstelOceanus11:25.38940121711:01.36
50m:35.56100m:1:14.71200m:2:36.19400m:5:26.18800m:11:01.36
31.Sander KirillovaDe Dolfijn11:26.58980012111:07.11
50m:38.44100m:1:20.66200m:2:45.33400m:5:35.89800m:11:07.11
32.Damian MartensHet Y12:55.30970109511:19.58
50m:35.28100m:1:14.81200m:2:38.24400m:5:31.29800m:11:19.58
33.Max WegbransOceanus10:54.51940254311:21.89
50m:34.86100m:1:13.42200m:2:39.25400m:5:33.12800m:11:21.89
34.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend12:13.59970303311:25.49
50m:37.91100m:1:20.70200m:2:46.24400m:5:42.18800m:11:25.49
35.Menno KoolhaasOceanus10:00.00950586311:30.93
50m:36.32100m:1:18.07200m:2:43.44400m:5:38.96800m:11:30.93
36.Arend BreedZ&PC AquaWaarDNT640012311:36.02
50m:36.92100m:1:19.02200m:2:46.16400m:5:44.16800m:11:36.02
37.Ingmar BakkerA.z.v.d.NT980049311:38.59
50m:36.80100m:1:18.08200m:2:44.27400m:5:43.58800m:11:38.59
38.Dylan OnderstalDe Dolfijn10:01.49920412111:38.81
50m:34.47100m:1:12.84200m:2:37.26400m:5:39.89800m:11:38.81
39.Casper GrasZaanstad (SG)10:50.91920040311:41.78
50m:36.78100m:1:18.04200m:2:44.63400m:5:45.21800m:11:41.78
40.Remco VisserDe Reuring11:38.11950318511:41.99
50m:35.59100m:1:14.32200m:2:37.26400m:5:37.68800m:11:41.99
41.Martijn van der ZwaardOceanus11:23.20960234311:42.74
50m:36.91100m:1:18.26200m:2:44.80400m:5:41.32800m:11:42.74
42.Lex SandburgZaanstad (SG)NT980069911:48.79
50m:36.53100m:1:17.86200m:2:45.60400m:5:47.48800m:11:48.79
43.Danny SchmidtZaanstad (SG)12:45.93960231111:59.78
50m:36.78100m:1:19.78200m:2:49.43400m:5:52.74800m:11:59.78
44.Jordi de NijsMSV- ZeemachtNT980185112:08.97
50m:39.47100m:1:23.87200m:2:56.83400m:6:05.74800m:12:08.97
45.Jelle SchelvisZaanstad (SG)12:49.47970199312:08.98
50m:38.46100m:1:21.80200m:2:53.75400m:6:01.61800m:12:08.98
46.Jason SlijngardDe Dolfijn11:17.52980126512:13.06
50m:37.19100m:1:18.35200m:2:46.30400m:5:55.55800m:12:13.06
47.Simon KoopenWZ&PC Purmerend13:08.55980212712:16.99
50m:39.71100m:1:24.78200m:2:56.90400m:6:04.71800m:12:16.99
48.Allard de VriesOezaNT960233712:25.30
50m:38.64100m:1:22.45200m:2:56.45400m:6:08.61800m:12:25.30
49.Corné BorstOezaNT960233512:56.75
50m:41.75100m:1:28.84200m:3:07.11400m:6:25.93800m:12:56.75
50.Mats SandburgZaanstad (SG)NT960099114:00.00
50m:42.21100m:1:30.95200m:3:16.46400m:6:52.16800m:14:00.00
51.Olaf van der ZwaardOceanusNT980277714:53.34
50m:46.80100m:1:40.75200m:3:32.71400m:7:23.10800m:14:53.34
DISMatthijs FleumerDe Dolfijn12:29.899603273AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMMathijs HellingOceanus11:35.679601043