Uitslag Clubkampioenschappen 03-07-2010

Home

 
Programmanummer: 1 25m vlinder m. minioren 1 / 2 Eindtijd     
0         BM            
 
Programmanummer: 2 25m vlinder j. minioren 1 / 2 Eindtijd     
0         BM            
 
Programmanummer: 3 25m vlinder m. minioren 3 / 4 Eindtijd     
1 Eline van der Vossen Noordwijkerhout   00-00836   0.20.46 I        
2 Paulien Warmerdam Noordwijkerhout   00-01986   0.23.05 II        
3 Marit Huiberts Noordwijkerhout   01-01686   0.26.70 III        
4 Sanne van den Nieuwendijk Noordwijkerhout   01-00814   0.28.23          
5 Milou Huiberts Noordwijkerhout   01-01702   0.33.36          
  Iris van Wetten Noordwijkerhout   01-00812   ng          
 
Programmanummer: 4 25m vlinder j. minioren 3 / 4 en later Eindtijd     
1 Pim van Daalen Noordwijkerhout   00-02399   0.25.52 I        
2 Dave van Nieuwendijk Noordwijkerhout   01-00475   0.26.85 II        
3 Tim Duivenvoorde Noordwijkerhout   02-00383   0.32.65 III        
 
Programmanummer: 5 50m vlinder m. minioren 5 Eindtijd     
1 Nina van Maarle LZ 1886 0.39.64 99-03370   0.38.50 I        
2 Maaike Baker Noordwijkerhout 0.42.74 99-02930   0.42.00 II        
3 Steffanie Brama Noordwijkerhout   99-04272   0.55.28 III        
4 Isa Koomen Noordwijkerhout 1.06.01 99-04274   0.59.80          
  Celine de Jong Noordwijkerhout 0.58.47 99-03156   0.54.49 VH        
 
VH Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 
Programmanummer: 6 50m vlinder j. minioren 5 / 6 Eindtijd     
1 Dennis van Helden Noordwijkerhout 0.46.78 99-01301   0.44.78 I        
2 Martijn ter Steeg Noordwijkerhout 0.52.78 98-03425   0.47.93 II        
  Timo Edelaar Noordwijkerhout 1.14.33 98-03421   0.57.35 VD        
  Niels van Wetten Noordwijkerhout 0.54.69 99-03175   ng          
 
VD Schoolslagbenen gezwommen.
 
Programmanummer: 7 50m vlinder m. junioren 1 en eerder Eindtijd     
1 Tania Jacobs De Columbiaan 0.32.70 94-00864   0.31.88a I        
2 Mariska Teske LZ 1886 0.31.82 96-01712   0.31.88b II        
3 Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 0.31.37 94-03364   0.32.00 III        
4 Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 0.33.11 96-01060   0.32.58          
5 Marisol van Helden Noordwijkerhout 0.32.85 95-02298   0.32.80          
6 Eva van Maarle LZ 1886 0.35.62 97-05042   0.34.14          
7 Imelda Jansen Noordwijkerhout 0.46.01 98-03170   0.41.90          
8 Anne van Dijk Noordwijkerhout 0.43.07 96-03968   0.43.24          
 
Programmanummer: 8 50m vlinder j. junioren 1 en eerder Eindtijd     
1 Lars Sieval LZ 1886 0.26.94 93-00723   0.25.93 I        
2 Walter Jansen Noordwijkerhout 0.26.07 93-00225   0.26.03 II        
3 Sjoerd Sieval LZ 1886 0.27.93 90-02663   0.27.48 III        
4 Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 0.28.42 92-00519   0.28.62          
5 Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 0.29.08 93-04001   0.29.18          
6 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.29.65 93-00731   0.29.90a          
7 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 0.30.39 95-00803   0.29.90b          
8 Jan Passchier Noordwijkerhout 0.30.54 82-01325   0.29.90c          
9 Mark Duyvenvoorde Noordwijkerhout 0.30.23 79-00327   0.30.25          
10 Rick van Maris Noordwijkerhout 0.39.79 89-02063   0.31.58          
11 Dennis Jansen Noordwijkerhout 0.32.55 94-01237   0.32.51          
12 Sander ter Steeg Noordwijkerhout 0.35.54 95-02747   0.34.50          
13 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 0.35.71 97-01805   0.34.86          
14 Joeri Jacobs De Columbiaan 0.37.65 96-00049   0.37.10          
15 Robbert Jansen Noordwijkerhout 0.37.96 97-03207   0.40.11          
16 Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.44.34 96-01829   0.41.98          
17 Jordi Edelaar Noordwijkerhout 0.45.66 95-04045   0.42.24          
18 Tim de Jong Noordwijkerhout 0.41.98 97-01807   0.43.00          
19 Gianni Groenescheij LZ 1886 0.42.57 97-04789   0.45.49          
 
Programmanummer: 9 50m rug m. minioren 3 / 4 Eindtijd     
1 Paulien Warmerdam Noordwijkerhout 0.49.62 00-01986   0.45.34 I        
2 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 0.47.62 00-00836   0.47.44 II        
3 Sanne van den Nieuwendijk Noordwijkerhout 0.58.74 01-00814   0.56.43 III        
4 Marit Huiberts Noordwijkerhout   01-01686   0.58.03          
5 Milou Huiberts Noordwijkerhout   01-01702   1.04.49          
  Iris van Wetten Noordwijkerhout 0.54.08 01-00812   ng          
 
Programmanummer: 10 50m rug j. minioren 3 / 4 en later Eindtijd     
1 Dave van Nieuwendijk Noordwijkerhout 0.52.30 01-00475   0.51.20 I        
2 Tim Duivenvoorde Noordwijkerhout   02-00383   0.55.73 II        
3 Pim van Daalen Noordwijkerhout 1.03.80 00-02399   1.03.91 III        
 
Programmanummer: 11 50m rug m. minioren 5 Eindtijd     
1 Maaike Baker Noordwijkerhout 0.40.95 99-02930   0.40.95 I        
2 Steffanie Brama Noordwijkerhout   99-04272   0.52.20 II        
3 Celine de Jong Noordwijkerhout 1.02.48 99-03156   0.55.15 III        
4 Isa Koomen Noordwijkerhout 1.01.96 99-04274   1.00.09          
 
Programmanummer: 12 50m rug j. minioren 5 / 6 Eindtijd     
1 Dennis van Helden Noordwijkerhout 0.45.54 99-01301   0.40.56 I        
2 Martijn ter Steeg Noordwijkerhout 0.49.05 98-03425   0.47.79 II        
3 Timo Edelaar Noordwijkerhout 0.58.87 98-03421   0.59.34 III        
  Niels van Wetten Noordwijkerhout 0.49.02 99-03175   ng          
 
Programmanummer: 13 50m rug m. junioren 1 en eerder Eindtijd     
1 Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 0.31.37 94-03364   0.31.75 I        
2 Tania Jacobs De Columbiaan 0.32.28 94-00864   0.32.21 II        
3 Mariska Teske LZ 1886 0.33.17 96-01712   0.32.93 III        
4 Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 0.35.18 96-01060   0.34.36          
5 Marisol van Helden Noordwijkerhout 0.35.90 95-02298   0.35.79          
6 Anne van Dijk Noordwijkerhout 0.41.56 96-03968   0.40.47          
7 Imelda Jansen Noordwijkerhout 0.43.85 98-03170   0.41.22          
 
Programmanummer: 14 50m rug j. junioren 1 en eerder Eindtijd     
1 Lars Sieval LZ 1886 0.29.11 93-00723   0.29.14 I        
2 Sjoerd Sieval LZ 1886 0.29.54 90-02663   0.30.00 II        
3 Walter Jansen Noordwijkerhout 0.29.73 93-00225   0.30.10 III        
4 Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 0.30.42 92-00519   0.30.40          
5 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 0.32.05 95-00803   0.31.43          
6 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.31.45 93-00731   0.31.47          
7 Jan Passchier Noordwijkerhout 0.31.58 82-01325   0.31.83          
8 Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 0.31.03 93-04001   0.31.84          
9 Rick van Maris Noordwijkerhout 0.37.45 89-02063   0.33.38          
10 Mark Duyvenvoorde Noordwijkerhout 0.33.01 79-00327   0.33.50          
11 Dennis Jansen Noordwijkerhout 0.34.22 94-01237   0.33.75          
12 Joeri Jacobs De Columbiaan 0.34.45 96-00049   0.33.78          
13 Sander ter Steeg Noordwijkerhout 0.36.34 95-02747   0.35.00          
14 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 0.38.69 97-01805   0.38.07          
15 Jordi Edelaar Noordwijkerhout 0.40.63 95-04045   0.38.34          
16 Robbert Jansen Noordwijkerhout 0.38.52 97-03207   0.38.90          
17 Tim de Jong Noordwijkerhout 0.40.39 97-01807   0.41.24          
18 Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.45.63 96-01829   0.45.54          
19 Gianni Groenescheij LZ 1886 0.46.32 97-04789   0.48.29          
 
Programmanummer: 15 50m school m. minioren 3 / 4 Eindtijd     
1 Paulien Warmerdam Noordwijkerhout 0.53.08 00-01986   0.50.15 I        
2 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 0.53.40 00-00836   0.52.00 II        
3 Marit Huiberts Noordwijkerhout 0.57.80 01-01686   0.54.17 III        
4 Milou Huiberts Noordwijkerhout 0.57.32 01-01702   0.57.39          
5 Sanne van den Nieuwendijk Noordwijkerhout 0.54.70 01-00814   0.58.04          
  Iris van Wetten Noordwijkerhout 0.52.62 01-00812   ng          
 
Programmanummer: 16 50m school j. minioren 3 / 4 en later Eindtijd     
1 Dave van Nieuwendijk Noordwijkerhout 0.52.14 01-00475   0.52.65 I        
2 Pim van Daalen Noordwijkerhout 0.59.84 00-02399   0.55.08 II        
3 Tim Duivenvoorde Noordwijkerhout   02-00383   1.03.58 III        
 
Programmanummer: 17 50m school m. minioren 5 Eindtijd     
1 Maaike Baker Noordwijkerhout 0.47.26 99-02930   0.46.37 I        
2 Nina van Maarle LZ 1886 0.46.31 99-03370   0.46.39 II        
3 Steffanie Brama Noordwijkerhout   99-04272   0.56.14 III        
4 Celine de Jong Noordwijkerhout 0.58.85 99-03156   0.59.14          
5 Isa Koomen Noordwijkerhout 1.05.45 99-04274   1.00.55          
 
Programmanummer: 18 50m school j. minioren 5 / 6 Eindtijd     
1 Dennis van Helden Noordwijkerhout 0.46.49 99-01301   0.47.23 I        
2 Martijn ter Steeg Noordwijkerhout 0.50.12 98-03425   0.50.80 II        
3 Timo Edelaar Noordwijkerhout 0.56.30 98-03421   0.55.71 III        
  Niels van Wetten Noordwijkerhout 0.53.05 99-03175   ng          
 
Programmanummer: 19 50m school m. junioren 1 en eerder Eindtijd     
1 Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 0.36.54 94-03364   0.36.65 I        
2 Tania Jacobs De Columbiaan 0.37.74 94-00864   0.38.16 II        
3 Marisol van Helden Noordwijkerhout 0.37.75 95-02298   0.38.93 III        
4 Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 0.38.67 96-01060   0.39.15          
5 Mariska Teske LZ 1886 0.38.72 96-01712   0.41.05          
6 Anne van Dijk Noordwijkerhout 0.46.53 96-03968   0.45.25          
7 Imelda Jansen Noordwijkerhout 0.47.88 98-03170   0.45.51          
 
Programmanummer: 20 50m school j. junioren 1 en eerder Eindtijd     
1 Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 0.30.98 92-00519   0.31.39 I        
2 Walter Jansen Noordwijkerhout 0.31.57 93-00225   0.31.93 II        
3 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.33.64 93-00731   0.34.00 III        
4 Lars Sieval LZ 1886 0.35.27 93-00723   0.34.13          
5 Sjoerd Sieval LZ 1886 0.33.43 90-02663   0.34.32          
6 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 0.34.94 95-00803   0.34.77          
7 Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 0.33.65 93-04001   0.35.04          
8 Rick van Maris Noordwijkerhout 0.41.87 89-02063   0.35.18          
9 Jan Passchier Noordwijkerhout 0.37.01 82-01325   0.36.86          
10 Mark Duyvenvoorde Noordwijkerhout 0.37.44 79-00327   0.37.11          
11 Dennis Jansen Noordwijkerhout 0.37.36 94-01237   0.38.56          
12 Sander ter Steeg Noordwijkerhout 0.41.24 95-02747   0.41.75          
13 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 0.42.72 97-01805   0.41.97          
14 Robbert Jansen Noordwijkerhout 0.42.04 97-03207   0.42.44          
15 Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.46.31 96-01829   0.45.40          
  Tim de Jong Noordwijkerhout 0.44.25 97-01807   0.45.40          
17 Jordi Edelaar Noordwijkerhout 0.46.69 95-04045   0.46.76          
18 Gianni Groenescheij LZ 1886 0.48.36 97-04789   0.50.92          
 
Programmanummer: 21 50m vrij m. minioren 3 / 4 Eindtijd     
1 Paulien Warmerdam Noordwijkerhout 0.41.64 00-01986   0.39.37 I        
2 Eline van der Vossen Noordwijkerhout 0.42.11 00-00836   0.41.38 II        
3 Sanne van den Nieuwendijk Noordwijkerhout 0.49.82 01-00814   0.51.97 III        
4 Marit Huiberts Noordwijkerhout 0.50.92 01-01686   0.52.34          
5 Milou Huiberts Noordwijkerhout 0.56.55 01-01702   0.58.75          
  Iris van Wetten Noordwijkerhout 0.44.09 01-00812   ng          
 
Programmanummer: 22 50m vrij j. minioren 3 / 4 en later Eindtijd     
1 Dave van Nieuwendijk Noordwijkerhout 0.45.30 01-00475   0.45.97 I        
2 Pim van Daalen Noordwijkerhout 0.49.22 00-02399   0.51.18 II        
3 Tim Duivenvoorde Noordwijkerhout   02-00383   0.59.45 III        
 
Programmanummer: 23 50m vrij m. minioren 5 Eindtijd     
1 Nina van Maarle LZ 1886 0.34.17 99-03370   0.33.83 I        
2 Maaike Baker Noordwijkerhout 0.36.05 99-02930   0.36.53 II        
3 Celine de Jong Noordwijkerhout 0.47.67 99-03156   0.47.74 III        
4 Steffanie Brama Noordwijkerhout 0.55.07 99-04272   0.48.40          
5 Isa Koomen Noordwijkerhout 0.54.07 99-04274   0.50.96          
 
Programmanummer: 24 50m vrij j. minioren 5 / 6 Eindtijd     
1 Dennis van Helden Noordwijkerhout 0.36.47 99-01301   0.37.84 I        
2 Martijn ter Steeg Noordwijkerhout 0.39.48 98-03425   0.38.62 II        
3 Timo Edelaar Noordwijkerhout 1.01.15 98-03421   0.52.12 III        
  Niels van Wetten Noordwijkerhout 0.41.88 99-03175   ng          
 
Programmanummer: 25 50m vrij m. junioren 1 en eerder Eindtijd     
1 Tania Jacobs De Columbiaan 0.28.51 94-00864   0.28.80 I        
2 Chantal Warmerdam Noordwijkerhout 0.29.15 96-01060   0.29.10 II        
3 Jaimy Lee Taskin Noordwijkerhout 0.29.05 94-03364   0.29.16 III        
4 Mariska Teske LZ 1886 0.28.96 96-01712   0.29.26          
5 Marisol van Helden Noordwijkerhout 0.30.51 95-02298   0.31.46          
6 Eva van Maarle LZ 1886 0.31.29 97-05042   0.31.47          
7 Anne van Dijk Noordwijkerhout 0.32.88 96-03968   0.33.74          
8 Imelda Jansen Noordwijkerhout 0.35.63 98-03170   0.37.40          
 
Programmanummer: 26 50m vrij j. junioren 1 en eerder Eindtijd     
1 Walter Jansen Noordwijkerhout 0.24.47 93-00225   0.24.85 I        
2 Sjoerd Sieval LZ 1886 0.25.07 90-02663   0.25.11 II        
3 Lars Sieval LZ 1886 0.24.57 93-00723   0.25.33 III        
4 Menno van den Heuvel Noordwijkerhout 0.25.82 92-00519   0.25.77          
5 Mark Duyvenvoorde Noordwijkerhout 0.26.70 79-00327   0.26.60          
6 Nick Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.26.56 93-00731   0.26.79          
7 Oscar van den Heuvel Noordwijkerhout 0.26.68 95-00803   0.27.12          
8 Maikel Warmerdam Noordwijkerhout 0.26.17 93-04001   0.27.13          
9 Rick van Maris Noordwijkerhout 0.32.70 89-02063   0.27.88          
10 Jan Passchier Noordwijkerhout 0.27.90 82-01325   0.28.03          
11 Dennis Jansen Noordwijkerhout 0.29.34 94-01237   0.29.63          
12 Joeri Jacobs De Columbiaan 0.30.88 96-00049   0.30.18          
13 Sander ter Steeg Noordwijkerhout 0.31.81 95-02747   0.31.03          
14 Bert Duivenvoorde Noordwijkerhout 0.31.50 97-01805   0.32.02          
15 Robbert Jansen Noordwijkerhout 0.31.51 97-03207   0.33.54          
16 Jordi Edelaar Noordwijkerhout 0.33.97 95-04045   0.34.33          
17 Tim de Jong Noordwijkerhout 0.33.93 97-01807   0.34.40          
18 Gianni Groenescheij LZ 1886 0.36.04 97-04789   0.36.96          
19 Jeff Duivenvoorden Noordwijkerhout 0.37.78 96-01829   0.37.71