Nr. 1. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 2. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 3. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 4. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 5. Dames, 25m vrije slag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 25m vrije slag  Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 8. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 9. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 11. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 17. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Gemengd, 6 x 50m vrije slag  Minioren 6 en later


AZ&PC Vrije Slag Jubileumfestijn
Amersfoort, 26.6.2010


Programmanr. 1
26-6-2010 - 14:00
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 2

1.Dyonne StamAZ&PC19.83020029219.24
2.Carmen AssilaDe HaaienNT020104825.47

Minioren 3

1.Ellen BootAZ&PC20.80010015418.50
2.Elise HardemanAZ&PC19.50010106819.90
3.Sanne van WalsemVZC E&P19.75010068620.02


<< TOP >>
Programmanr. 2
26-6-2010 - 14:00
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Florien de LangeAZ&PC18.38000019017.42
2.Babet KrugerVZC E&P21.22000339017.64
3.Renske TinneveltAZ&PC21.70000360422.09
4.Lisanne SeisingVZC E&P20.28000208422.57

Minioren 5

1.Riemke BosmaAZ&PC17.67990220215.52
2.Renee VanderheydenAZ&PC18.04990313015.73
3.Kim de VriesVZC E&P18.76990348816.47
4.Mijke BergkotteDe ZwoerNT990343417.13
5.Amber van de KraatsVZC E&P17.69990023618.25
6.Eline ZuidemaAZ&PC22.13990369019.20
7.Floor StehouwerDe HaaienNT990070820.38


<< TOP >>
Programmanr. 3
26-6-2010 - 14:05
Jongens, 25m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 2

1.Bob BroezeAZ&PC22.22020007321.12
2.Benjamin LotfolahianAZ&PC21.20020033121.30
3.Danny SeisingVZC E&P24.52020008124.68
4.Anthony HuynhVZC E&P25.26020060524.87
5.Floyd de MönninkAZ&PC23.78020014325.60

Minioren 3

1.Rick HaanschotenDe Haaien19.94010029118.54
2.Jarmo ten BroekAZ&PC20.44010008520.41
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC20.68010091321.65
4.Stanley HuynhVZC E&P22.15010125321.83
5.Nick van ZijpDe HaaienNT010093522.09
6.Luc BesselingAZ&PC25.69010147325.45
AFGEMDaen SpoorVZC E&P20.280101117
NGDaen van DijkDe ZwoerNT0100845


<< TOP >>
Programmanr. 4
26-6-2010 - 14:05
Jongens, 25m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Milan ten BroekAZ&PC16.74000022916.26
2.Kobus KuipersDe Haaien20.64000051118.17
3.Andy HuynhVZC E&P18.54000172518.22
4.Luuk BrutsaertAZ&PC19.03000158518.46
5.Tom de RuiterAZ&PC20.78000175121.20
6.Bas RitmeesterVZC E&P23.22000254324.49
AFGEMMike van KootenVZC E&P22.920001419

Minioren 5

1.Skip de MönninkAZ&PC16.69990103515.08
2.Max KunzVZC E&P16.22990040115.62
3.Joost PaardekooperVZC E&P21.64990019720.69
4.Kevin GüngörmüsAZ&PC20.58990332721.99


<< TOP >>
Programmanr. 5
26-6-2010 - 14:10
Dames, 25m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Sophie BrouwerAZ&PC16.84980213416.09
2.Chiara van WinsumAZ&PC17.14980036416.25
3.Marlene BezemAZ&PC19.34980170416.53
4.Esmee MorelAZ&PC17.59980235617.40
5.Renske BassantAZ&PC17.44980394017.46
6.Renee de JongAZ&PC18.02980422617.79
7.Anika van GesselAZ&PC22.64980343024.60
AFGEMRebecca HietinkDe ZwoerNT9803412
NGIsabelle Abbink SpainkDe ZwoerNT9803414

Junioren 2

1.Denise SchulpenAquarijn14.10970015813.33
2.Marloes LangerveldDe Fuut16.69970124014.65
3.Marlies NoteboomDe Haaien16.99970080214.71
4.Manon BroezeAZ&PC15.08970346815.11
5.Jasmin LotfolahianAZ&PC16.45970314815.28
6.Amy WeijburgDe ZwoerNT970037015.39
7.Rianne HesseAquapoldro15.60970349415.60
8.Kimberley HemmelderAquarijn18.10970487216.37
9.Sanne BolanderDe Fuut17.79970415216.69
10.Lise VoorburgDe Haaien17.99970080016.73
11.Merel JansenAquapoldro18.00970349616.79
12.Lisette ScholtusDe Haaien17.01970366816.89
AFGEMEsmée KostermanDe FuutNT9705870

Junioren 3

1.Tamara van KootenVZC E&P16.50960135214.65
2.Cynthia SiebrandDe Haaien14.28960182814.78
3.Michelle MullerVZC E&P16.13960348414.87
4.Zoë de VroedAquapoldro16.50960474215.40
5.Stella RijksDe Fuut17.45960377615.66
6.Jessica van de GeerAquarijn17.10960533815.71
7.Anna OmbengAquapoldro16.50960398015.87
8.Vera WillersAquarijn17.20960207615.93
9.Eileen MarkmannAquapoldro16.50960640216.14
10.Anja DaalhuizenDe Fuut16.82960241816.39
11.Amy KooDe Haaien16.50960272016.48
12.Chantal van de KraatsVZC E&P16.60960028016.93
13.Willemieke RitmeesterVZC E&P16.50960630020.13

Jeugd 1

1.Mette BijemanAquarijn14.10950628213.62
2.Michelle GeislerAquarijn15.10950251414.26
3.Cecily SadowskiAquapoldro13.39950018814.35
4.Janita VerkuilAquarijn17.20950332015.93
5.Mascha MannakAquapoldro17.00950127017.06
6.Eline GroenAquapoldro17.00950472017.93
AFGEMWendy JasperseAquarijn19.109506624
NGEmmy TuithofAquarijn17.109503418

Jeugd 2

1.Vivian OgundipeAZ&PC14.77940682814.37
2.Laura SchefferAquarijn17.30940722214.81
3.Ellen van DijkVZC E&P15.44940157815.28
AFGEMDané MulderAquarijn13.909400084

Senioren 1

1.Anne WillersAquarijn14.50930562614.37
2.Rozemarijn ErdbrinkVZC E&P14.77930023214.66
3.Anouk MensAquapoldro16.00930777415.24
4.Desiree MonrooyDe Fuut17.23930738016.29

Senioren

1.Iris SeltenAquarijn13.80920284013.62
2.Lidia v. Bon-RosenbrandAZ&PC14.39700005413.92
3.Monique NieuwelinkDe Haaien14.28900272414.00
4.Sigrid DoggerDe ZwoerNT920045214.08
5.Suzanne LangeDe ZwoerNT920299814.10
6.Marlous de JongAquarijn14.60900178214.56
7.Marileen de ReusAquapoldro14.24820225015.11
8.Ariane RedeckeAquapoldro15.88820228815.56
9.Sanne GroenenAZ&PC17.20900741215.69
10.Sarina SnijderVZC E&P15.19910290615.80
11.Farishta AhmadzaiAZ&PC16.40890692817.15


<< TOP >>
Programmanr. 6
26-6-2010 - 14:15
Heren, 25m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Ruben NapVZC E&P15.60980021314.65FJ 1
2.Niels van BeekVZC E&P15.07980040914.65FJ 2
3.Djamal van der HoevenAZ&PC13.78980012715.25
4.Leroy van OoijikVZC E&P16.08980036115.70
5.Maurits KruizingaAZ&PC16.25980447915.82
6.Jos van HerkVZC E&P17.79980303716.27
7.Camiel BootAZ&PC16.77980164716.70
8.Ruben MethorstDe ZwoerNT980366518.53
AFGEMThom HardemanAZ&PC19.729803843

Junioren 1

1.Ruben van LeeuwenVZC E&P14.06970480314.37
2.Theo ArpAZ&PC16.00970186914.88
3.Lennart KruizingaAZ&PC18.89970263315.18
4.Tjeerd SmidAZ&PC15.92970372315.31
5.Alexandro Puit ObesoAquarijnNT970405515.37
6.Joshua VerkuilAquarijnNT970085915.40
7.Lucas NijstadAZ&PC16.63970182916.18
8.Florian KorzeliusAZ&PC17.02970073116.74
9.Leon HuynhVZC E&P17.30970430116.97
10.Rick PaardekooperVZC E&P18.02970132118.13

Junioren 2

1.Rick SmitDe Fuut15.10960152113.73
2.Daniël BuijsAZ&PC14.75960018313.75
3.Martijn BartelsAZ&PC14.22960349314.00
4.Sven DoggerDe ZwoerNT960061714.20
5.Cedric RouwAquapoldro16.02960190715.42
6.André van KleefAZ&PC15.69960219515.64
AFGEMLoris MisicVZC E&P16.309602101

Junioren 3

1.Donny van den BoschAquarijn13.10950200112.16
2.Mitchell van WinsumAZ&PC13.96950061912.84
3.Auke KoopsDe ZwoerNT950245513.71
4.Jeroen EssinkDe Fuut18.22950380114.07
5.Jelle NapVZC E&P14.95950287514.29
NG.ZAMartin WolswinkelDe Haaien16.999503959

Junioren 4

1.Symen DoggerDe ZwoerNT940111913.08
2.Dennis van den BreulDe ZwoerNT940596314.80
3.Mervyn BrugAquarijn17.10940565515.45

Jeugd 1

1.Robbin SchuchmannAquapoldro13.55930683312.92
2.Marvin van den BreulDe Fuut15.19930299314.93
AFGEMJan Willem MeijsAquarijn15.109306091

Senioren 1

1.Joeri ScheidtVZC E&P14.54910201112.09FJ 1
2.Thijs HagelsteinVZC E&P14.54910082712.09FJ 2
3.Alex WenderichAquapoldro12.35910689512.47
4.Tim NiekusVZC E&P14.54910370912.57
5.Björn VredenbergAquapoldro11.40910750513.81
AFGEMTom BalfoortAquarijn14.109106815
AFGEMTim WagenmansAquarijn13.109104945
NGTimo BolDe Fuut13.469104567

Senioren

1.Theo OosterkampAquapoldro14.80770071514.89
DISRon KorzeliusAZ&PC12.986500513
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 7
26-6-2010 - 14:25
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 2

1.Dyonne StamAZ&PC43.08020029242.64
2.Carmen AssilaDe HaaienNT02010481:03.35

Minioren 3

1.Ellen BootAZ&PC40.87010015438.78
2.Elise HardemanAZ&PC43.93010106842.52
3.Sanne van WalsemVZC E&P43.95010068643.05


<< TOP >>
Programmanr. 8
26-6-2010 - 14:25
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Babet KrugerVZC E&P43.65000339039.76
2.Florien de LangeAZ&PC40.26000019040.06
3.Lisanne SeisingVZC E&P46.38000208446.96
4.Renske TinneveltAZ&PC53.50000360450.09

Minioren 5

1.Renee VanderheydenAZ&PC35.63990313034.11
2.Riemke BosmaAZ&PC36.43990220234.35
3.Mijke BergkotteDe Zwoer39.91990343438.84
4.Amber van de KraatsVZC E&P38.58990023638.89
5.Kim de VriesVZC E&P38.08990348839.40
6.Eline ZuidemaAZ&PC45.00990369042.90
7.Floor StehouwerDe Haaien44.77990070847.33


<< TOP >>
Programmanr. 9
26-6-2010 - 14:30
Jongens, 50m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 2

1.Bob BroezeAZ&PC50.83020007349.96
2.Benjamin LotfolahianAZ&PC55.00020033153.08
3.Floyd de MönninkAZ&PC56.20020014354.66
4.Anthony HuynhVZC E&PNT020060555.13
5.Danny SeisingVZC E&P58.13020008155.65

Minioren 3

1.Rick HaanschotenDe Haaien42.27010029141.47
2.Jarmo ten BroekAZ&PC44.50010008542.83
3.Sebastiaan van der MeerAZ&PC42.06010091347.60
4.Nick van ZijpDe Haaien50.07010093548.79FJ 1
5.Stanley HuynhVZC E&P53.26010125348.79FJ 2
6.Luc BesselingAZ&PC1:55.00010147357.31
AFGEMDaen SpoorVZC E&P45.160101117
NGDaen van DijkDe Zwoer44.350100845


<< TOP >>
Programmanr. 10
26-6-2010 - 14:35
Jongens, 50m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Milan ten BroekAZ&PC35.46000022935.97
2.Andy HuynhVZC E&P41.13000172540.59
3.Tom de RuiterAZ&PC44.38000175142.78
4.Kobus KuipersDe Haaien43.46000051143.93
5.Luuk BrutsaertAZ&PC44.13000158545.44
6.Bas RitmeesterVZC E&P51.13000254352.75
AFGEMMike van KootenVZC E&P50.750001419

Minioren 5

1.Skip de MönninkAZ&PC34.20990103533.85
2.Max KunzVZC E&P34.15990040134.40
3.Joost PaardekooperVZC E&P50.29990019747.24
4.Kevin GüngörmüsAZ&PC49.86990332748.20


<< TOP >>
Programmanr. 11
26-6-2010 - 14:40
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Chiara van WinsumAZ&PC33.62980036433.66
2.Sophie BrouwerAZ&PC34.58980213434.10
3.Esmee MorelAZ&PC36.41980235635.46
4.Renske BassantAZ&PC37.93980394036.51
5.Marlene BezemAZ&PC37.33980170437.31
6.Renee de JongAZ&PC40.23980422639.41
7.Anika van GesselAZ&PC51.00980343049.59
AFGEMRebecca HietinkDe Zwoer33.429803412
NGIsabelle Abbink SpainkDe Zwoer42.399803414

Junioren 2

1.Denise SchulpenAquarijn28.95970015829.01
2.Manon BroezeAZ&PC31.01970346829.76
3.Jasmin LotfolahianAZ&PC33.86970314832.51
4.Marloes LangerveldDe Fuut32.66970124032.52
5.Marlies NoteboomDe Haaien32.24970080232.57
6.Rianne HesseAquapoldro31.91970349432.83
7.Amy WeijburgDe Zwoer33.19970037032.91
8.Kimberley HemmelderAquarijn35.77970487235.75
9.Sanne BolanderDe Fuut35.10970415235.95
10.Merel JansenAquapoldro37.67970349637.53
11.Lisette ScholtusDe Haaien38.45970366838.46
12.Lise VoorburgDe Haaien38.62970080040.75
AFGEMEsmée KostermanDe Fuut47.699705870

Junioren 3

1.Cynthia SiebrandDe Haaien30.16960182829.39
2.Anja DaalhuizenDe Fuut31.96960241831.55
3.Jessica van de GeerAquarijn33.07960533833.45
4.Tamara van KootenVZC E&P36.30960135233.50
Michelle MullerVZC E&P34.48960348433.50
6.Zoë de VroedAquapoldro33.89960474233.66
7.Eileen MarkmannAquapoldro35.45960640233.82
8.Chantal van de KraatsVZC E&P34.76960028034.60
9.Anna OmbengAquapoldro34.98960398035.14
Vera WillersAquarijn34.75960207635.14
11.Amy KooDe Haaien34.26960272035.57
12.Stella RijksDe Fuut34.98960377635.75
13.Willemieke RitmeesterVZC E&P40.62960630039.78

Jeugd 1

1.Mette BijemanAquarijn29.12950628228.80
2.Cecily SadowskiAquapoldro30.36950018830.34
3.Michelle GeislerAquarijn30.34950251431.30
4.Janita VerkuilAquarijn33.98950332034.66
5.Eline GroenAquapoldro35.76950472035.96
6.Mascha MannakAquapoldro36.18950127037.14
AFGEMWendy JasperseAquarijn41.089506624
AFGEMEmmy TuithofAquarijn34.429503418

Jeugd 2

1.Vivian OgundipeAZ&PC29.69940682830.66
2.Ellen van DijkVZC E&P32.33940157832.38
3.Laura SchefferAquarijn34.92940722233.28
AFGEMDané MulderAquarijn28.539400084

Senioren 1

1.Rozemarijn ErdbrinkVZC E&P30.31930023229.93
2.Anne WillersAquarijn29.74930562630.79
3.Anouk MensAquapoldro35.00930777431.56
4.Desiree MonrooyDe Fuut33.16930738034.01

Senioren

1.Suzanne LangeDe Zwoer28.82920299828.30
2.Iris SeltenAquarijn28.67920284028.91
3.Lidia v. Bon-RosenbrandAZ&PC31.05700005429.11
4.Marileen de ReusAquapoldro30.21820225030.54
5.Marlous de JongAquarijn30.26900178230.55
6.Sigrid DoggerDe Zwoer29.56920045230.79
7.Monique NieuwelinkDe Haaien30.23900272431.32
8.Sarina SnijderVZC E&P29.84910290631.46
9.Sanne GroenenAZ&PC39.81900741234.16
10.Farishta AhmadzaiAZ&PC34.26890692834.79
11.Ariane RedeckeAquapoldro34.16820228835.40


<< TOP >>
Programmanr. 12
26-6-2010 - 14:50
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Djamal van der HoevenAZ&PC31.00980012731.77
2.Niels van BeekVZC E&P33.21980040932.22
3.Ruben NapVZC E&P32.14980021332.75
4.Camiel BootAZ&PC33.89980164734.25
5.Leroy van OoijikVZC E&P33.36980036134.32
6.Jos van HerkVZC E&P36.29980303736.01
7.Maurits KruizingaAZ&PC36.76980447938.83
8.Ruben MethorstDe Zwoer40.35980366541.28
AFGEMThom HardemanAZ&PC40.419803843

Junioren 1

1.Ruben van LeeuwenVZC E&P30.58970480329.58
2.Lennart KruizingaAZ&PC34.65970263330.52
3.Theo ArpAZ&PC33.92970186931.16
4.Tjeerd SmidAZ&PC32.50970372332.45
5.Alexandro Puit ObesoAquarijn35.49970405532.61
6.Joshua VerkuilAquarijn33.69970085934.10
7.Florian KorzeliusAZ&PC37.43970073134.94
8.Lucas NijstadAZ&PC39.25970182936.68
9.Leon HuynhVZC E&P38.37970430137.55
10.Rick PaardekooperVZC E&P38.78970132137.85

Junioren 2

1.Daniël BuijsAZ&PC29.08960018327.44
2.Martijn BartelsAZ&PC29.51960349329.33
3.Rick SmitDe Fuut30.25960152129.49
4.Sven DoggerDe Zwoer29.84960061729.89
5.André van KleefAZ&PC32.13960219531.26
6.Cedric RouwAquapoldro32.48960190732.22
AFGEMLoris MisicVZC E&P32.229602101

Junioren 3

1.Donny van den BoschAquarijn26.75950200126.68
2.Mitchell van WinsumAZ&PC27.94950061927.04
3.Auke KoopsDe Zwoer27.42950245527.35
4.Jelle NapVZC E&P29.96950287529.59
5.Jeroen EssinkDe Fuut33.51950380131.16
NG.ZAMartin WolswinkelDe Haaien34.549503959

Junioren 4

1.Symen DoggerDe Zwoer28.16940111928.14
2.Dennis van den BreulDe Zwoer31.18940596331.00
3.Mervyn BrugAquarijn35.42940565533.98

Jeugd 1

1.Robbin SchuchmannAquapoldro28.10930683327.30
2.Marvin van den BreulDe Fuut29.82930299329.76
AFGEMJan Willem MeijsAquarijn29.479306091

Senioren 1

1.Thijs HagelsteinVZC E&P25.26910082725.25
2.Tim NiekusVZC E&P25.17910370925.58
3.Joeri ScheidtVZC E&P25.40910201125.79
4.Alex WenderichAquapoldro26.66910689526.31
5.Björn VredenbergAquapoldro28.70910750528.60
AFGEMTom BalfoortAquarijn28.889106815
AFGEMTim WagenmansAquarijn25.179104945
NGTimo BolDe Fuut27.759104567

Senioren

1.Ron KorzeliusAZ&PC27.12650051327.33
2.Theo OosterkampAquapoldro31.10770071531.24


<< TOP >>
Programmanr. 13
26-6-2010 - 15:00
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 2

1.Dyonne StamAZ&PC43.08020029241.37
2.Carmen AssilaDe HaaienNT02010481:00.09

Minioren 3

1.Ellen BootAZ&PC40.87010015439.77
2.Sanne van WalsemVZC E&P43.95010068643.10
3.Elise HardemanAZ&PC43.93010106843.33


<< TOP >>
Programmanr. 14
26-6-2010 - 15:00
Jongens, 50m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 2

1.Bob BroezeAZ&PC50.83020007347.98
2.Floyd de MönninkAZ&PC56.20020014351.89
3.Benjamin LotfolahianAZ&PC55.00020033154.40
4.Danny SeisingVZC E&P58.13020008154.67
5.Anthony HuynhVZC E&PNT020060557.12

Minioren 3

1.Rick HaanschotenDe Haaien42.27010029142.31
2.Jarmo ten BroekAZ&PC44.50010008544.25
3.Stanley HuynhVZC E&P53.26010125348.83
4.Sebastiaan van der MeerAZ&PC42.06010091349.46
5.Nick van ZijpDe Haaien50.07010093550.24
6.Luc BesselingAZ&PC1:55.00010147357.87
AFGEMDaen SpoorVZC E&P45.160101117
NGDaen van DijkDe Zwoer44.350100845


<< TOP >>
Programmanr. 15
26-6-2010 - 15:05
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Minioren 4

1.Florien de LangeAZ&PC1:28.04000019042.661:29.41
2.Babet KrugerVZC E&P1:30.53000339043.051:29.55
3.Lisanne SeisingVZC E&P1:39.10000208447.511:36.20
4.Renske TinneveltAZ&PC2:00.45000360456.781:57.81

Minioren 5

1.Renee VanderheydenAZ&PC1:16.80990313038.021:15.42
2.Riemke BosmaAZ&PC1:17.84990220238.091:16.93
3.Kim de VriesVZC E&P1:26.18990348840.771:23.43
4.Amber van de KraatsVZC E&P1:27.49990023640.931:26.86
5.Mijke BergkotteDe Zwoer1:31.20990343443.561:29.40
6.Eline ZuidemaAZ&PC1:41.42990369046.081:35.65
7.Floor StehouwerDe Haaien1:37.8699007081:48.08


<< TOP >>
Programmanr. 16
26-6-2010 - 15:10
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Minioren 4

1.Milan ten BroekAZ&PC1:20.53000022940.241:21.73
2.Andy HuynhVZC E&P1:34.19000172544.941:33.09
3.Tom de RuiterAZ&PC1:32.16000175146.171:39.56
4.Luuk BrutsaertAZ&PC1:30.00000158549.161:42.12
5.Kobus KuipersDe Haaien1:45.97000051151.631:44.45
6.Bas RitmeesterVZC E&P2:11.45000254355.021:53.60
AFGEMMike van KootenVZC E&P2:08.960001419

Minioren 5

1.Skip de MönninkAZ&PC1:14.49990103536.141:13.40
2.Max KunzVZC E&P1:14.04990040136.761:16.76
3.Joost PaardekooperVZC E&P1:54.46990019749.821:48.42
4.Kevin GüngörmüsAZ&PC1:53.14990332750.531:51.33


<< TOP >>
Programmanr. 17
26-6-2010 - 15:15
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1

1.Chiara van WinsumAZ&PC1:15.68980036436.431:14.43
2.Sophie BrouwerAZ&PC1:15.29980213436.521:16.87
3.Esmee MorelAZ&PC1:24.55980235640.351:20.64
4.Renske BassantAZ&PC1:20.73980394039.821:20.95
5.Marlene BezemAZ&PC1:22.51980170441.261:25.64
6.Renee de JongAZ&PC2:00.67980422647.801:40.34
7.Anika van GesselAZ&PC1:48.83980343049.961:47.76
AFGEMRebecca HietinkDe Zwoer1:17.309803412
NGIsabelle Abbink SpainkDe Zwoer1:37.359803414

Junioren 2

1.Denise SchulpenAquarijn1:03.23970015830.201:03.35
2.Manon BroezeAZ&PC1:07.57970346831.001:05.36
3.Marloes LangerveldDe Fuut1:13.13970124034.091:11.46
4.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:15.53970314835.661:12.57
5.Amy WeijburgDe Zwoer1:12.39970037035.031:13.36
6.Marlies NoteboomDe Haaien1:13.89970080235.141:14.07
7.Rianne HesseAquapoldro1:11.54970349435.611:14.95
8.Sanne BolanderDe Fuut1:18.96970415238.261:19.61
9.Kimberley HemmelderAquarijn1:21.98970487238.051:19.84
10.Merel JansenAquapoldro1:24.39970349641.741:25.87
11.Lisette ScholtusDe Haaien1:23.49970366841.241:26.83
12.Lise VoorburgDe Haaien1:31.11970080044.291:35.82
AFGEMEsmée KostermanDe Fuut1:42.979705870

Junioren 3

1.Cynthia SiebrandDe Haaien1:08.32960182831.961:07.06
2.Anja DaalhuizenDe Fuut1:07.26960241833.121:09.46
3.Jessica van de GeerAquarijn1:12.61960533833.771:11.08
4.Michelle MullerVZC E&P1:17.60960348435.161:14.10
5.Eileen MarkmannAquapoldro1:12.45960640236.091:15.20
6.Chantal van de KraatsVZC E&P1:13.97960028036.321:16.23
7.Zoë de VroedAquapoldro1:14.67960474236.451:16.61
8.Anna OmbengAquapoldro1:18.62960398036.031:17.28
9.Vera WillersAquarijn1:14.19960207635.571:17.79
10.Amy KooDe Haaien1:18.98960272039.151:18.69
11.Stella RijksDe Fuut1:19.77960377638.161:20.14
12.Tamara van KootenVZC E&P1:19.67960135238.581:21.94
13.Willemieke RitmeesterVZC E&P1:29.00960630042.901:29.72

Jeugd 1

1.Mette BijemanAquarijn1:02.48950628230.711:04.71
2.Cecily SadowskiAquapoldro1:05.01950018831.021:05.04
3.Michelle GeislerAquarijn1:06.38950251432.891:09.40
4.Janita VerkuilAquarijn1:14.47950332037.591:18.59
5.Mascha MannakAquapoldro1:18.52950127038.641:19.08
6.Eline GroenAquapoldro1:18.76950472038.491:19.24
AFGEMWendy JasperseAquarijn1:31.269506624
AFGEMEmmy TuithofAquarijn1:17.269503418

Jeugd 2

1.Vivian OgundipeAZ&PC1:07.73940682831.921:08.45
2.Ellen van DijkVZC E&P1:09.17940157833.441:12.09
3.Laura SchefferAquarijn1:14.66940722235.651:13.32
AFGEMDané MulderAquarijn1:00.549400084

Senioren 1

1.Rozemarijn ErdbrinkVZC E&P1:04.18930023230.361:04.71
2.Anne WillersAquarijn1:04.14930562631.621:06.40
3.Anouk MensAquapoldro1:12.00930777432.491:08.30
4.Desiree MonrooyDe Fuut1:14.79930738036.361:17.13

Senioren

1.Suzanne LangeDe Zwoer1:00.07920299829.571:00.70
2.Iris SeltenAquarijn1:02.28920284030.361:02.52
3.Lidia v. Bon-RosenbrandAZ&PC1:04.85700005430.761:04.63
4.Marileen de ReusAquapoldro1:05.92820225031.941:06.33
5.Sigrid DoggerDe Zwoer1:04.32920045232.371:08.00
6.Monique NieuwelinkDe Haaien1:07.04900272433.001:08.27
7.Marlous de JongAquarijn1:07.16900178233.031:09.05
8.Sarina SnijderVZC E&P1:04.82910290633.161:10.16
9.Sanne GroenenAZ&PC1:19.96900741237.141:16.51
10.Farishta AhmadzaiAZ&PC1:17.48890692838.331:20.41
11.Ariane RedeckeAquapoldro1:17.16820228837.571:20.63


<< TOP >>
Programmanr. 18
26-6-2010 - 15:35
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Minioren 6

1.Djamal van der HoevenAZ&PC1:09.07980012734.501:10.68
2.Ruben NapVZC E&P1:10.80980021334.371:13.70
3.Niels van BeekVZC E&P1:13.06980040935.621:14.52
4.Leroy van OoijikVZC E&P1:13.06980036137.001:18.35
5.Camiel BootAZ&PC1:18.19980164737.751:19.39
6.Jos van HerkVZC E&P1:19.78980303738.161:22.97
7.Maurits KruizingaAZ&PC1:33.68980447942.931:29.57
8.Ruben MethorstDe Zwoer1:27.51980366542.601:30.03
AFGEMThom HardemanAZ&PC1:21.539803843

Junioren 1

1.Ruben van LeeuwenVZC E&P1:04.70970480331.861:06.32
2.Lennart KruizingaAZ&PC1:09.27970263333.511:08.27
3.Theo ArpAZ&PC1:15.73970186933.131:10.87
4.Tjeerd SmidAZ&PC1:10.89970372334.561:12.64
5.Alexandro Puit ObesoAquarijn1:23.51970405534.641:16.24
6.Joshua VerkuilAquarijn1:15.58970085936.411:16.67
7.Florian KorzeliusAZ&PC1:21.82970073138.101:19.32
8.Lucas NijstadAZ&PC1:33.06970182939.241:23.57
9.Leon HuynhVZC E&P1:27.48970430138.481:24.95
10.Rick PaardekooperVZC E&P1:29.89970132142.671:28.81

Junioren 2

1.Daniël BuijsAZ&PC1:01.49960018329.421:01.05
2.Sven DoggerDe Zwoer1:04.66960061731.601:05.13
3.Rick SmitDe Fuut1:06.09960152131.581:05.45
4.Martijn BartelsAZ&PC1:05.77960349331.651:05.78
5.André van KleefAZ&PC1:08.10960219533.461:08.70
6.Cedric RouwAquapoldro1:14.20960190733.791:12.07
AFGEMLoris MisicVZC E&P1:13.429602101

Junioren 3

1.Donny van den BoschAquarijn1:00.20950200127.6358.98
2.Mitchell van WinsumAZ&PC59.55950061928.5859.69
3.Auke KoopsDe Zwoer1:00.10950245529.391:00.26
4.Jelle NapVZC E&P1:04.64950287532.041:06.02
5.Jeroen EssinkDe Fuut1:09.19950380133.921:08.80
NG.ZAMartin WolswinkelDe Haaien1:28.309503959

Junioren 4

1.Symen DoggerDe Zwoer1:00.66940111929.421:03.86
2.Dennis van den BreulDe Zwoer1:08.95940596334.321:10.95
3.Mervyn BrugAquarijn1:16.03940565538.371:17.16

Jeugd 1

1.Robbin SchuchmannAquapoldro59.14930683329.061:00.88
2.Marvin van den BreulDe Fuut1:05.00930299331.771:06.04
AFGEMJan Willem MeijsAquarijn1:04.259306091

Senioren 1

1.Joeri ScheidtVZC E&P54.48910201127.0455.00
2.Thijs HagelsteinVZC E&P54.23910082726.9555.82
3.Tim NiekusVZC E&P55.44910370926.9456.76
4.Alex WenderichAquapoldro58.64910689527.7058.89
5.Björn VredenbergAquapoldro1:03.40910750529.971:03.39
AFGEMTom BalfoortAquarijn1:03.749106815
AFGEMTim WagenmansAquarijn54.369104945
NGTimo BolDe Fuut1:02.029104567

Senioren

1.Ron KorzeliusAZ&PC59.68650051329.331:01.17
2.Theo OosterkampAquapoldro1:08.89770071533.841:10.32


<< TOP >>
Programmanr. 19
26-6-2010 - 15:50
Gemengd, 6 x 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AZ&PC 1AZ&PC3:36.523:30.86
Milan ten Broek
Tom de Ruiter
Riemke Bosma
9
9
10
35.39Renee Vanderheyden
Chiara van Winsum
Djamal van der Hoeven
10
11
11
2.VZC E&P 1VZC E&P3:46.793:40.48
Babet Kruger
Andy Huynh
Amber van de Kraats
9
9
10
38.71Kim de Vries
Niels van Beek
Ruben Nap
10
11
11
3.AZ&PC 2AZ&PC4:05.304:06.68
Luuk Brutsaert
Renske Tinnevelt
Skip de Mönnink
9
9
10
45.17Eline Zuidema
Sophie Brouwer
Camiel Boot
10
11
11