Limb. Sprint en Estafettekampioenschap
Horst (NED),    6. - 7.2.1910,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd 2 en later    Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag, Jeugd 2 en later
Nr. 3. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 1 en later    Nr. 4. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Minioren 6 en later
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 50m rugslag, Senioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 14. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag, 18 jaar en ouder    Nr. 16. Heren, 50m rugslag, 18 jaar en ouder
Nr. 17. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 18. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Junioren 2 en later
Nr. 19. Dames, 50m schoolslag, Senioren 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3 en 4


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m wisselslag                    Jeugd 2 en later
6.2.10 - 15:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                   1:10.00 9501784    1:09.21           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:09.90 9500752    1:09.86           
  3. Selena van Cruchten           RZ                     1:14.50 9401608    1:12.01           
  4. Rinske Becks                  HZPC                   1:14.08 9403098    1:13.00           
  5. Lisanne Jente                 ZV Brunssum            1:14.06 9600788    1:14.17           
  6. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:17.60 9801412    1:14.23           
  7. Michelle Meusen               RZL                    1:15.48 9400852    1:15.84           
  8. Linda Dehing                  RZ                     1:13.45 9400022    1:15.99           
  9. Floor Weijmans                HZPC                   1:17.96 9502522    1:16.34           
 10. Maaike Knops                  RZL                    1:18.09 9404018    1:17.32           
 11. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:15.78 9503450    1:18.62           
 12. Chayenne Poorts               Nimo                   1:17.89 9800670    1:18.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m wisselslag                    Jeugd 2 en later
6.2.10 - 15:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        59.56 9200249    1:01.97           
  2. Ralph van Megen               HZPC                   1:05.39 9201613    1:05.58           
  3. Robin Ramaekers               Nimo                   1:05.77 9304385    1:07.07           
  4. Ronald Waldus                 Nimo                   1:08.46 9206275    1:09.08           
  5. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:09.25 9204561    1:09.41           
  6. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:11.20 9405853    1:09.75           
  7. Maurice Zelis                 RZ                     1:10.68 9401031    1:10.08           
  8. Ken Boonen                    RZL                    1:08.43 9401481    1:10.11           
  9. Ruud Bex                      RZL                    1:10.10 9204133    1:10.26           
 10. Stan Snijders                 RZL                    1:08.85 9500485    1:10.51           
 11. Marc Craenen                  Patrick                1:10.92 9301055    1:10.54           
 12. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:11.61 9501783    1:12.14           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Meisjes, 4 x 50m wisselslag               Junioren 1 en later
6.2.10 - 15:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:37.93            2:31.01           
        Audrey Bams, 98                            Renee Roosen, 99
        Amber Kerkhofs, 00                         Celine Kerkhofs, 98
            36.00  2:31.01

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:41.45            2:31.74           
        Rianne de Croock, 98                       Carmen van de Rijt, 98
        Nina Vriezelaar, 99                        Minke Theunissen, 98
            40.41  2:31.74

  3. Nimo 1                        Nimo                   2:55.02            2:40.08           
        Chayenne Poorts, 98                        Stella Peeters, 99
        Esmee Versteegen, 98                       Melanie Leunissen, 98
          2:40.08

  4. HZPC 1                        HZPC                   2:53.91            2:41.94           
        Alette Litjens, 98                         Celine Buijssen, 98
        Milou Peeters, 98                          Hilde Litjens, 99
            40.82  2:41.94

  5. Mosa-Regio 2                  Mosa-Regio             3:07.28            2:51.43           
        Gina Feenstra, 98                          Milou van den Beucken, 00
        Vivian Schraven, 98                        Romy Ewalds, 00
            41.98  2:51.43

  6. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            3:09.84            3:01.78           
        Myrthe van der Haijden, 98                 Erin-Lisa Dalm, 99
        Merel Knibbeler, 98                        Esmee Dietzenbacher, 99
            40.86  3:01.78

  7. ROB 1                         ROB                    3:11.08            3:06.82           
        Daphne Thijssen, 00                        Malon Hanssen, 99
        Britt Gijpmans, 00                         Marit van Emmerik, 00
            48.74  3:06.82

  8. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   3:17.95            3:07.03           
        Michelle Kurvers, 99                       Lisa Lamber, 00
        Maartje Cox, 00                            ZoŽ Pauwels, 00
            47.56  3:07.03

  9. Patrick 1                     Patrick                3:30.82            3:29.35           
        Anne van Straaten, 99                      Jiska van Rijt, 99
        Lotte Beckers, 00                          Sarine van Rijt, 00
            49.05  3:29.35

 DIS De Roersoppers 1              De Roersoppers         3:21.38                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Amy Mooren, 00                             Amber Thevissen, 99
        Marjolein Schoonheim, 00                   Amber Vervoort, 99
            50.67

 DIS Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       2:54.19            2:56.02           
        AK - Na het beŽindigen van de race niet onmiddellijk het water verlaten.
        Sabine Vertommen, 98                       Kirsten Theunissen, 00
        Dahnee de la Croix, 98                     Renee Frijns, 98
            43.54  2:56.02




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Jongens, 4 x 50m wisselslag               Minioren 6 en later
6.2.10 - 15:20                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:40.87            2:33.84           
        Toine Willigers, 99                        Raoul van Lijf, 98
        Timo Warnier, 99                           Marciano Wolfs, 98
            36.71  2:33.84

  2. HZPC 1                        HZPC                   2:41.21            2:40.44           
        Koen Koster, 99                            Servť Nelissen, 99
        Finn Timmermans, 98                        Max Peuten, 98
            38.31  2:40.44

  3. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:43.74            2:42.56           
        Lars van der Haijden, 99                   Daan Jente, 99
        Vincent de Munter, 00                      Jhamiro Habets, 98
            43.91  2:42.56

 DIS HZPC 2                        HZPC                   2:58.06                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Giel van Megen, 00                         Pieter Otten, 98
        Dimitar Kamnarovski, 00                    Sander Aerts, 99
            46.64




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Dames, 50m schoolslag                     18 jaar en ouder
6.2.10 - 15:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     35.13 9102076      34.65           
  2. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)        35.11 9105798      34.68           
  3. Renske Venner                 RZL                      37.81 9008012      37.77           
  4. Alice Janssen                 HZPC                     38.83 8902012      38.57           
  5. Linda Custers                 HZPC                     41.33 8600738      38.70           
  6. Ingrid Jansen                 Nimo                     39.95 8705592      39.39           
  7. Fanny Robbertsen              Nimo                     40.46 9102622      39.72           
  8. Mara Pfeffer                  Nimo                     40.83 9105478      40.15           
  9. Jenny van de Borgh            De Roersoppers           42.25 9108218      41.84           
AFGE Marianka Peeters              Patrick                  39.09 8803394                      
  NG Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        38.97 9107878                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 50m schoolslag                     18 jaar en ouder
6.2.10 - 15:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Freddie Geerlings             Nimo                     31.21 7900379      32.09           
  2. Patrick Creemers              RZ                       31.80 9000579      32.34           
  3. Stefan Teley                  RZL                      32.58 9107153      32.39           
  4. Math Smeets                   Nimo                     32.52 8704153      32.92           
  5. Martin Teley                  RZL                      32.99 8906059      33.26           
  6. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        33.27 8800887      33.52           
  7. Sjors Pietermans              Patrick                  32.06 9106841      33.56           
  8. Tom van der Sterren           Patrick                  33.50 8502495      33.70           
  9. Ruud van Bommel               RZL                      34.22 8905181      33.89 FJ 1      
 10. Mark van Enckevort            HZPC                     33.89 9000797      33.89 FJ 2      
 11. Dennis Colijn                 Nimo                     33.26 8400405      34.23           
  NG Peter Crijns                  RZL                      32.44 8800673                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 50m rugslag                        Senioren 1 en 2
6.2.10 - 15:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                     33.52 9304374      33.20           
  2. Karin Bongers                 RZL                      34.02 9303800      33.71           
  3. Ingrid van Horen              HZPC                     33.53 9204060      33.78           
  4. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  34.53 9303332      34.29           
  5. Bo Peeters                    Nimo                     34.96 9306564      35.36           
     Sabine Klesman                De Roersoppers           35.14 9202860      35.36           
  7. Vera Weinberg                 Nimo                     37.36 9302144      35.51           
  8. Anke Snijkers                 Nimo                     34.95 9201638      35.62           
  9. Chloť Rutzerveld              Nimo                     37.20 9203450      36.26           
 10. Christa Craenen               Patrick                  35.52 9200384      36.31 FJ 1      
 11. Sophie Cleuren                HZPC                     36.55 9300158      36.31 FJ 2      
 12. Jolien van Golde              Kimbria                  37.46 9204200      38.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 4 x 50m wisselslag               Junioren 2 en later
6.2.10 - 15:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   2:18.46            2:09.50           
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
        Max Hermans, 97                            BjŲrn Piket, 96
            32.88  2:09.50

  2. Patrick 1                     Patrick                2:34.70            2:28.18           
        Luc Nelissen, 97                           Robin Meuwissen, 96
        Chris Verheesen, 97                        Rick van Wegberg, 97
            38.13  2:28.18

  3. HZPC 2                        HZPC                   2:45.89            2:34.48           
        Kay Thijssen, 96                           Dylan Bos, 96
        Zjef Nelissen, 97                          Max Peuten, 98
            38.00  2:34.48

  4. RZL 1                         RZL                    2:45.03            2:40.94           
        Ivo Grosveld, 97                           Jeroen Bongers, 96
        Jordi Knops, 96                            Erik Broens, 97
            39.43  2:40.94

  5. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:43.84            2:43.83           
        Robbin Vonk, 98                            Koen Wijnands, 98
        Mark Tiemersma, 97                         Max Vervoort, 96
            41.92  2:43.83

AFGE Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:34.94                              
        Djeremy Hesseling, 96                      Bram in 't Zandt, 96
        Ted Wilders, 97                            Bart van der Linden, 98




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 4 x 50m wisselslag               Junioren 3 en later
6.2.10 - 15:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:25.25            2:18.18           
        Ina Willigers, 97                          Irma van den Brandt, 97
        Julie Theunissen, 97                       Clara Willigers, 96
            34.88  2:18.18

  2. Nimo 1                        Nimo                   2:26.74            2:21.78           
        Mignon Peeters, 97                         Merel Jaspers, 96
        Chayenne Poorts, 98                        Melanie Leunissen, 98
            33.65  2:21.78

  3. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:26.81            2:24.12           
        Janelle van den Heuvel, 97                 Lisanne Jente, 96
        Ellen Borger, 96                           Robin Klaasen, 96
            38.06  2:24.12

  4. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:33.30            2:26.36           
        Ydwien Vervoort, 98                        Serafina Vlijt, 98
        Lotte Verstraelen, 96                      Lotte van Haarst, 97
            39.86  2:26.36

  5. RZ 1                          RZ                     2:30.05            2:27.88           
        Celina Austen, 96                          Maureen Wingers, 96
        Evie Roebroek, 96                          Jessica Hesen, 96
            37.61  2:27.88

  6. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:33.51            2:31.29           
        Fenne Vervoort, 98                         Margot v. Iersel, 96
        Evi Schols, 96                             Sarah Bos, 97
            38.41  2:31.29

  7. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:34.37            2:32.61           
        Eline van de Ven, 97                       Carley Donders, 96
        Maud Cox, 98                               Daniek van de Ven, 97
            38.45  2:32.61

  8. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:37.78            2:34.02           
        Lieke Seelen, 97                           Rianne Mooren, 97
        Floor Brouwer, 97                          Judith Wienen, 97
            40.57  2:34.02

  9. RZL 1                         RZL                    2:42.52            2:36.69           
        Rian Bongers, 98                           Femke Snijders, 97
        Ismay Sonnemans, 97                        Lieke Schors, 98
            39.38  2:36.69

 10. ROB 1                         ROB                    2:37.48            2:40.74           
        Shirley Thijssen, 96                       Jesse Hebben, 96
        Birgit Hanssen, 97                         Lisan van Emmerik, 97
            40.05  2:40.74

 11. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                2:59.83            2:52.86           
        Myrthe Simons, 97                          Emmy Linssen, 96
        Lotte Offermans, 98                        Kathleen de Beer, 97
            43.42  2:52.86

 DIS HZPC 1                        HZPC                   2:28.35                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Ilse Litjens, 96                           Denise van der Klij, 96
        Lotte van Megen, 97                        Manon Koster, 97
            35.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag                          Jeugd 1 en 2
6.2.10 - 15:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        29.32 9200249      29.78           
  2. Ralph van Megen               HZPC                     30.68 9201613      30.35           
  3. Robin Ramaekers               Nimo                     30.04 9304385      30.64           
  4. Ronald Waldus                 Nimo                     31.72 9206275      31.65           
  5. Ruud Bex                      RZL                      31.39 9204133      32.16           
  6. Marc Craenen                  Patrick                  32.82 9301055      33.17 FJ 1      
  7. Bram Becks                    HZPC                     34.46 9303701      33.17 FJ 2      
  8. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         32.55 9204561      33.26           
  9. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig     33.60 9203627      33.32           
 10. Dennis Creemers               De Roersoppers           33.58 9202243      33.71           
 11. Tim Jacobs                    HZPC                     33.21 9201825      34.06           
 12. Patrick Janssen               HZPC                     34.39 9302009      34.34           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 50m vlinderslag                        Jeugd 1 en 2
6.2.10 - 15:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  Nimo                     30.45 9501784      30.71           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     30.42 9500752      30.96           
  3. Selena van Cruchten           RZ                       32.38 9401608      31.47           
  4. Michelle Meusen               RZL                      33.94 9400852      33.74           
  5. Meggie Schreppers             Zwemclub Eijsden         33.91 9400512      33.86           
  6. Shanna Hintzen                De Roersoppers           33.92 9504876      34.16           
  7. Rinske Becks                  HZPC                     34.17 9403098      34.29           
  8. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     33.19 9503450      34.39           
  9. Linda Dehing                  RZ                       34.22 9400022      34.51           
 10. Floor Weijmans                HZPC                     34.38 9502522      34.80           
 11. Maaike Knops                  RZL                      35.02 9404018      35.86           
 DIS Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        34.15 9405270                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m vlinderslag                     Junioren 3 en 4
6.2.10 - 15:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Grispen                   ZC Valkenburg            30.13 9501783      29.12           
  2. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         30.20 9405853      29.21           
  3. Stan Snijders                 RZL                      28.99 9500485      29.78           
  4. Yoeri Cuijpers                Nimo                     30.27 9403969      30.45           
  5. Maurice Zelis                 RZ                       30.99 9401031      30.76           
  6. Ken Boonen                    RZL                      30.48 9401481      30.87           
  7. Kevin Meuwissen               Patrick                  31.50 9502485      31.80           
  8. Joeri Kerkhoff                Nimo                     32.23 9501689      31.81           
  9. Jim Ketelings                 RZ                       32.63 9403901      32.39           
 10. Kiowa Kamaansing              Nimo                     32.69 9500125      32.82 FJ 1      
 11. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     33.03 9406127      32.82 FJ 2      
 DIS Luuk Janssen                  Mosa-Regio               32.09 9503497                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag               Junioren 1 en later
6.2.10 - 15:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:16.11            2:11.47           
        Amber Kerkhofs, 00                         Celine Kerkhofs, 98
        Renee Roosen, 99                           Audrey Bams, 98
            34.04  2:11.47

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:19.28            2:14.62           
        Rianne de Croock, 98                       Minke Theunissen, 98
        Denise Blok, 99                            Carmen van de Rijt, 98
            33.45  2:14.62

  3. Nimo 1                        Nimo                   2:27.69            2:22.87           
        Chayenne Poorts, 98                        Stella Peeters, 99
        Esmee Versteegen, 98                       Melanie Leunissen, 98
            31.28  2:22.87

  4. HZPC 1                        HZPC                   2:33.04            2:26.22           
        Alette Litjens, 98                         Milou Peeters, 98
        Hilde Litjens, 99                          Celine Buijssen, 98
            36.81  2:26.22

  5. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       2:32.53            2:34.64           
        Kirsten Theunissen, 00                     Dahnee de la Croix, 98
        Sabine Vertommen, 98                       Renee Frijns, 98
            40.51  2:34.64

  6. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:44.07            2:39.80           
        Merel Knibbeler, 98                        Erin-Lisa Dalm, 99
        Esmee Dietzenbacher, 99                    Myrthe van der Haijden, 98
            43.39  2:39.80

  7. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:48.72            2:43.00           
        Kim van Sebille, 99                        Lisa Lamber, 00
        Lexi Swinkels, 00                          ZoŽ Pauwels, 00
            41.00  2:43.00

  8. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:57.34            2:49.31           
        Amber Thevissen, 99                        Amy Mooren, 00
        Marjolein Schoonheim, 00                   Amber Vervoort, 99
            37.09  2:49.31

  9. Patrick 1                     Patrick                3:14.34            3:18.45           
        Jiska van Rijt, 99                         Sarine van Rijt, 00
        Anne van Straaten, 99                      Lotte Beckers, 00
            42.57  3:18.45

 DIS ROB 1                         ROB                    2:49.70                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Daphne Thijssen, 00                        Britt Gijpmans, 00
        Marit van Emmerik, 00                      Malon Hanssen, 99
            41.58




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 4 x 50m vrije slag               Minioren 6 en later
6.2.10 - 16:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   2:22.34            2:17.18           
        Max Peuten, 98                             Servť Nelissen, 99
        Finn Timmermans, 98                        Koen Koster, 99
            35.16  2:17.18

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:23.76            2:18.35           
        Marciano Wolfs, 98                         Raoul van Lijf, 98
        Stefan Willigers, 98                       Toine Willigers, 99
            35.41  2:18.35

  3. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:26.87            2:19.95           
        Lars van der Haijden, 99                   Daan Jente, 99
        Jhamiro Habets, 98                         Vincent de Munter, 00
            36.41  2:19.95

 DIS HZPC 2                        HZPC                   2:41.86                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Dimitar Kamnarovski, 00                    Pieter Otten, 98
        Giel van Megen, 00                         Sander Aerts, 99
            37.54




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 50m rugslag                       18 jaar en ouder
6.2.10 - 16:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     30.68 9102076      30.39           
  2. Lisa Dreesens                 Noord Limburg(SG)        34.07 9105798      32.54           
  3. Mara Pfeffer                  Nimo                     33.36 9105478      32.75           
  4. Linda Custers                 HZPC                     34.45 8600738      33.73           
  5. Alice Janssen                 HZPC                     33.34 8902012      33.80           
  6. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     34.52 9105162      34.32           
  7. Susanne Laumer                De Roersoppers           36.58 9005380      35.63 FJ 1      
  8. Ingrid Jansen                 Nimo                     35.15 8705592      35.63 FJ 2      
  9. Fanny Robbertsen              Nimo                     35.05 9102622      35.80           
 10. Jenny van de Borgh            De Roersoppers           36.47 9108218      36.03           
 11. Rianne Golsteijn              Patrick                  36.67 8601262      37.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 50m rugslag                       18 jaar en ouder
6.2.10 - 16:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud van Bommel               RZL                      28.60 8905181      28.40           
  2. Tom van der Sterren           Patrick                  28.53 8502495      28.60           
  3. Jeroen Custers                Kimbria                  29.86 9106319      30.13           
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers           30.70 9103401      30.42           
  5. Sjors Pietermans              Patrick                  31.16 9106841      31.33 FJ 1      
  6. Mark van Enckevort            HZPC                     31.32 9000797      31.33 FJ 2      
  7. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     31.54 8900033      31.33 FJ 3      
  8. Sander van den Berg           Nimo                     30.97 8700211      31.50           
  9. Math Smeets                   Nimo                     31.70 8704153      31.54           
 10. Patrick Creemers              RZ                       30.63 9000579      31.78           
 11. Martin Teley                  RZL                      31.81 8906059      32.26           
  NG Peter Crijns                  RZL                      29.20 8800673                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag               Junioren 3 en later
6.2.10 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:03.27            2:00.61           
        Clara Willigers, 96                        Audrey Bams, 98
        Irma van den Brandt, 97                    Ina Willigers, 97
            30.73  2:00.61

  2. HZPC 1                        HZPC                   2:08.65            2:05.12           
        Denise van der Klij, 96                    Manon Koster, 97
        Lotte van Megen, 97                        Ilse Litjens, 96
            30.53  2:05.12

  3. Nimo 1                        Nimo                   2:07.51            2:05.54           
        Mignon Peeters, 97                         Merel Jaspers, 96
        Melanie Leunissen, 98                      Chayenne Poorts, 98
            30.89  2:05.54

  4. RZ 1                          RZ                     2:09.42            2:08.89           
        Celina Austen, 96                          Evie Roebroek, 96
        Jessica Hesen, 96                          Maureen Wingers, 96
            32.67  2:08.89

  5. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:10.42            2:10.13           
        Ellen Borger, 96                           Robin Klaasen, 96
        Celine Smeets, 97                          Lisanne Jente, 96
            33.39  2:10.13

  6. Noord Limburg(SG) 1           Noord Limburg(SG)      2:17.95            2:12.08           
        Fenne Vervoort, 98                         Sarah Bos, 97
        Maxime Rintjema, 97                        Margot v. Iersel, 96
            32.22  2:12.08

  7. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:14.51            2:12.92           
        Maud Bruynen, 98                           Carley Donders, 96
        Daniek van de Ven, 97                      Eline van de Ven, 97
            34.95  2:12.92

  8. Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:16.24            2:13.88           
        Lieke Seelen, 97                           Floor Brouwer, 97
        Judith Wienen, 97                          Rianne Mooren, 97
            33.51  2:13.88

  9. RZL 1                         RZL                    2:23.98            2:20.57           
        Ismay Sonnemans, 97                        Lieke Schors, 98
        Rian Bongers, 98                           Femke Snijders, 97
            36.57  2:20.57

 10. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                2:34.10            2:28.89           
        Lotte Offermans, 98                        Myrthe Simons, 97
        Emmy Linssen, 96                           Kathleen de Beer, 97
            45.13  2:28.89

 DIS ROB 1                         ROB                    2:23.98                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Shirley Thijssen, 96                       Lisan van Emmerik, 97
        Jesse Hebben, 96                           Birgit Hanssen, 97
            36.06

 DIS De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:17.00                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Lotte van Haarst, 97                       Lotte Verstraelen, 96
        Ydwien Vervoort, 98                        Serafina Vlijt, 98
            31.52




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Jongens, 4 x 50m vrije slag               Junioren 2 en later
6.2.10 - 16:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   2:04.60            1:56.98           
        BjŲrn Piket, 96                            Max Hermans, 97
        Sam Derks, 96                              Sem Hermans, 96
            30.80  1:56.98

  2. Patrick 1                     Patrick                2:13.34            2:09.43           
        Rick van Wegberg, 97                       Robin Meuwissen, 96
        Luc Nelissen, 97                           Luuk Willems, 97
            30.27  2:09.43

  3. De Roersoppers 1              De Roersoppers         2:18.34            2:14.82           
        Robbin Vonk, 98                            Koen Wijnands, 98
        Mark Tiemersma, 97                         Max Vervoort, 96
            33.92  2:14.82

  4. HZPC 2                        HZPC                   2:30.38            2:17.07           
        Dylan Bos, 96                              Zjef Nelissen, 97
        Pieter Otten, 98                           Kay Thijssen, 96
            33.13  2:17.07

  5. RZL 1                         RZL                    2:26.21            2:27.70           
        Erik Broens, 97                            Ivo Grosveld, 97
        Jordi Knops, 96                            Jeroen Bongers, 96
            49.30  2:27.70

AFGE Mosa-Regio 1                  Mosa-Regio             2:11.47                              
        Bram in 't Zandt, 96                       Djeremy Hesseling, 96
        Bart van der Linden, 98                    Ted Wilders, 97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Dames, 50m schoolslag                      Senioren 1 en 2
6.2.10 - 16:20                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                Nimo                     36.20 9304374      35.68           
  2. Chloť Rutzerveld              Nimo                     35.88 9203450      36.25           
  3. Ingrid van Horen              HZPC                     38.23 9204060      37.77           
  4. Vera Weinberg                 Nimo                     38.91 9302144      38.09           
  5. Bo Peeters                    Nimo                     38.36 9306564      38.39           
  6. Sophie Cleuren                HZPC                     41.31 9300158      39.86           
  7. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  40.17 9303332      39.96           
  8. Sanne Kerkhoff                Nimo                     39.02 9305530      40.13           
  9. Karin Bongers                 RZL                      39.09 9303800      41.00           
 10. Jolien van Golde              Kimbria                  39.93 9204200      41.06           
 11. Sabine Klesman                De Roersoppers           41.36 9202860      42.18           
 12. Ankie Meusen                  RZL                      42.28 9302180      42.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 50m schoolslag                        Jeugd 1 en 2
6.2.10 - 16:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        30.12 9200249      31.43           
  2. Ralph van Megen               HZPC                     35.36 9201613      34.01           
  3. Daan Jansen                   RZL                      35.12 9303621      34.38           
  4. Kevin van den Bekerom         HZPC                     35.54 9200057      34.69           
  5. Tim Jacobs                    HZPC                     34.96 9201825      35.06           
  6. Ronald Waldus                 Nimo                     36.55 9206275      35.61           
  7. Patrick Janssen               HZPC                     36.25 9302009      35.89           
  8. Glenn Rompelberg              Kimbria                  36.52 9303807      36.51           
  9. Robin Ramaekers               Nimo                     36.47 9304385      36.63           
 10. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         35.99 9204561      37.95           
 11. Dennis Creemers               De Roersoppers           37.65 9202243      38.02           
 DIS Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  38.41 9306693                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
6.2.10 - 16:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     28.16 9500752      28.36           
  2. Jona Pisters                  Nimo                     28.26 9501784      28.43           
  3. Selena van Cruchten           RZ                       29.38 9401608      29.10           
  4. Rinske Becks                  HZPC                     29.93 9403098      29.29           
  5. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         31.18 9505226      29.76           
  6. Michelle Meusen               RZL                      29.70 9400852      30.36           
  7. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        29.19 9405270      30.45           
  8. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig     30.45 9503450      30.78           
  9. Maaike Knops                  RZL                      30.21 9404018      31.03 FJ 1      
 10. Linda Dehing                  RZ                       30.91 9400022      31.03 FJ 2      
 11. Rylana Slaghuis               Nimo                     30.67 9401286      31.12           
 12. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     31.09 9402102      32.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 50m vrije slag                     Junioren 3 en 4
6.2.10 - 16:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  Mosa-Regio               26.68 9503497      26.52           
  2. Maurice Zelis                 RZ                       26.80 9401031      26.58           
  3. Ken Boonen                    RZL                      26.01 9401481      26.72           
  4. Silvan Viehmann               ZV Brunssum              26.86 9403763      27.04           
  5. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         27.42 9405853      27.16           
  6. Kiowa Kamaansing              Nimo                     27.84 9500125      27.20           
  7. Joep Suskens                  De Roersoppers           28.30 9400627      27.83           
  8. Stan Snijders                 RZL                      27.04 9500485      27.93           
  9. Ivo Hover                     Patrick                  27.84 9404679      27.94           
 10. Yoeri Cuijpers                Nimo                     28.20 9403969      27.98           
 11. Max Grispen                   ZC Valkenburg            27.85 9501783      28.20           
 12. Kevin Meuwissen               Patrick                  28.42 9502485      29.10           



SPLASH Meet Manager 2007Registered to hzpc