Rabobank Pinkstertoernooi 2010
Purmerend (NED),    22. - 24.5.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Alle, 50m rugslag, 7 - 10 jaar    Nr. 6. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 10. Alle, 100m vrije slag, 7 - 10 jaar
Nr. 11. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 13. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Alle, 50m schoolslag, 7 - 10 jaar    Nr. 16. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 20. Alle, 100m rugslag, 7 - 10 jaar
Nr. 21. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 27. Alle, 50m vlinderslag, 7 - 10 jaar    Nr. 28. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 32. Alle, 100m wisselslag, 7 - 10 jaar
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 34. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 35. Gemengd, 8 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 36. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 37. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 38. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Alle, 100m schoolslag, 7 - 10 jaar
Nr. 41. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 42. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 43. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 44. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 45. Alle, 50m vrije slag, 7 - 10 jaar    Nr. 46. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 47. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 48. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 49. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open    


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 100m wisselslag           Dames Senioren Open
22-5-2010 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dwk 1                              Dwk                    4:27.55   702       
        Esmťe, Bos, 96                         Aniek, Broekhuizen, 96
        Manon, Friskes, 97                     Marissa, Taribuka, 96
            30.25  1:03.51  1:39.28  2:20.43  2:51.81  3:28.56  3:56.17  4:27.55

    2.  Wzpc 1                             Wzpc                   4:34.63   649       
        Julia, Brouwers, 96                    Janine, Rooker, 96
        Amber, Ruig, 96                        Rosa, Veerman, 96
            33.10  1:07.15  1:41.88  2:21.60  2:55.22  3:35.86  4:03.60  4:34.63

    3.  Daw 1                              Daw                    4:40.18   611       
        Sharona, Mlcoch, 94                    Melissa, Zwaan, 91
        Laura, Badoux, 82                      Brenda, Zwarthoed, 96
            33.05  1:07.68  1:46.10  2:29.96  3:01.70  3:40.19  4:08.48  4:40.18

    4.  MOZKA Dames A                      MOZKA                  4:57.37   511       
        Laura, Stevens, 95                     Nadine, Balen, van, 94
        Isabelle, Boets, 95                    Sarah, Geenen, 93
            33.00  1:09.46  1:48.49  2:32.18  3:08.66  3:49.85  4:22.24  4:57.37

    5.  Oeza 1                             Oeza                   5:11.77   444       
        Danique, Mallon, 94                    Anouk, van der Gracht, 89
        Linda, Crok, 94                        Roos, Vredenburg, 95
            37.01  1:15.36  1:55.96  2:42.96  3:19.19  4:02.14  4:35.65  5:11.77

    6.  Daw 2                              Daw                    5:34.31   360       
        Tess, de Boer, 96                      Fenke, Bosschert, 97
        Sophie, Padt, 96                       Kimberley, Kort, 98
            37.41  1:17.97  1:59.86  2:48.10  3:29.35  4:55.40  5:34.73  5:34.31




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Heren, 4 x 100m wisselslag           Heren Senioren Open
22-5-2010 - 15:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wzpc 1                             Wzpc                   4:00.50   657       
        Jeffrey, Appel, 92                     Jeroen, Beemster, 87
        Bas, Tietze, 87                        Bart, Knijn, 91
            28.70    58.85  1:29.32  2:05.60  2:33.69  3:06.39  3:31.89  4:00.50

    2.  Wzpc 2                             Wzpc                   4:10.69   580       
        Dave, Heshof, 95                       Remy, Naporowski, 93
        Kingue, Struijf, 94                    Sverre, Oelen, 90
            29.94  1:02.19  1:33.72  2:10.06  2:39.34  3:14.87  3:41.23  4:10.69

    3.  MOZKA Heren A                      MOZKA                  4:28.56   472       
        Ilie, Aerts, 97                        Pieter, Vos, 95
        Dennis, Stevens, 97                    Joao, Aerts, 94
            33.49  1:10.38  1:45.17  2:24.71  2:56.51  3:32.56  3:58.92  4:28.56

    4.  Des 1                              Des                    4:32.43   452       
        Tino, Kerkhof, 91                      Jakub, Foytl, 95
        Timo, Suaka, 92                        Menno, de Vries, 94
            36.67  1:15.74  1:49.05  2:29.24  2:58.49  3:34.46  4:02.17  4:32.43

    5.  Oeza 1                             Oeza                   4:33.42   447       
        Barry, Kleijne, 93                     Jory, van der Gracht, 87
        Stefan, Tijms, 93                      Klaas, van Beek, 88
            32.56  1:07.80  1:46.63  2:32.21  3:01.24  3:36.14  4:03.43  4:33.42

    6.  Daw 1                              Daw                    4:48.41   381       
        Vincent, Schram, 94                    Lars, van der Velden, 98
        Klaas, Schoute, 95                     Dani, Hoetmer, 96
            31.83  1:05.13  1:41.13  2:23.59  2:57.27  3:40.51  4:13.25  4:48.41

    7.  Torpedo 1                          Torpedo                4:51.10   370       
        Tom, Huydts, 94                        Laurent, Wilkens, 93
        Teun, Steinroth, 96                    Nicolaas, van der Voort, 92
            33.17  1:10.57  1:52.89  2:41.50  3:12.99  3:50.33  4:18.94  4:51.10




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag              Meisjes Junioren 1
22-5-2010 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Brighid, van Uffelen          98   Racing Club            2:47.91   451       
    2.  Shanna, Veerman               98   Wzpc                   2:52.50   416       
    3.  Silke, Jonk                   98   Daw                    2:53.04   412       
    4.  Saritha, van Zanten           98   ZV Waterland           2:54.18   404       
    5.  Anne, Noom                    98   Daw                    2:58.50   376       
    6.  Elvira, Korthagen             98   Wzpc                   3:18.76   272       
    7.  Isabel, van den Nieuwndijk    98   Zv Aquarius            3:21.92   260       
    8.  Veerle, Scholtes              98   Des                    3:24.96   248       
    9.  Gaya, Meij                    98   De Dolfijn             4:08.50   139       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 2 en 3
22-5-2010 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Irene, Teufer                 96   De Dolfijn             2:28.04   659       
    2.  Manon, Wiersma                96   Zwemvereniging Hoorn   2:35.57   568       
    3.  Aylin, van Uffelen            96   Racing Club            2:36.44   558       
    4.  Anouk, Hesseling              96   De Columbiaan          2:37.86   543       
    5.  Chantal, Warmerdam            96   Noordwijkerhout        2:38.65   535       
    6.  Janine, Rooker                96   Wzpc                   2:40.96   512       
    7.  Nienke, van der zee           96   Daw                    2:41.46   508       
    8.  Marit, Visscher               96   Daw                    2:43.27   491       
    9.  Eva, Smit                     96   Gzvw                   2:43.77   486       
   10.  Roxann, Geenen                96   Daw                    2:44.07   484       
   11.  Courtney, van Huizen          96   Z.V. Utrecht           2:45.38   472       
   12.  Kim, Franken                  96   Gzvw                   2:46.70   461       
   13.  Daphne, Blockx                97   MOZKA                  2:47.24   457       
   14.  Tessa, Keizer                 96   Gzvw                   2:49.87   436       
   15.  Laura, Stokx                  96   Daw                    2:51.14   426       
   16.  Annika, Neuteboom             96   Torpedo                2:51.62   423       
   17.  Bianca, Denekamp              97   Wzpc                   2:57.53   382       
   18.  Danique, Coremans             96   MOZKA                  3:01.65   356       
   19.  Elise, Dekker                 97   De Dolfijn             3:02.38   352       
   20.  Lotte, Hoogeterp              97   Daw                    3:02.61   351       
   21.  Valentyna, Foytlova           97   Des                    3:08.88   317       
   22.  Ludi, van Leeuwen             97   Torpedo                3:09.27   315       
   DIS  Caitlin, Smith                97   Zeeschuimers           2:55.31        AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Stefanie, Brunotte            97   AquaSports             3:13.28        VE   
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 AFGEM  Esmee, Veendorp               96   Gzvw                                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
22-5-2010 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jaimy Lee, Taskin             94   Noordwijkerhout        2:30.04   633       
    2.  Sharona, Mlcoch               94   Daw                    2:30.12   632       
    3.  Maud, Hoofs                   95   Racing Club            2:34.42   580       
        Yvonne, Verbeek               94   Wzpc                   2:34.42   580       
    5.  Mariska, van Engeldorp        95   Zv Aquarius            2:38.78   534       
    6.  Sanne, Bommer                 95   De Dolfijn             2:39.80   524       
    7.  Maxine, Alfonsi               95   Daw                    2:39.95   522       
    8.  Liselotte, Mulder             95   De Columbiaan          2:41.49   507       
    9.  Marcha, Kemp                  95   Wzpc                   2:46.61   462       
   10.  Kelly, Eynde, van den         95   MOZKA                  2:56.60   388       
   11.  Simone, Druijf                95   Zwemvereniging Hoorn   3:00.60   363       
   12.  Kimberley, Roquas             94   Torpedo                3:22.62   257       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
22-5-2010 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon, van der Leest         92   Wzpc                   2:31.67   612       
    2.  Shelley, de Boer              93   Wzpc                   2:35.83   565       
    3.  Sigrid, Dogger                92   De Zwoer               2:42.87   495       
    4.  Milja, Breed                  88   Torpedo                2:43.06   493       
    5.  Kimberley, van Uffelen        91   Racing Club            2:47.96   451       
    6.  Bente, Rog                    92   Des                    2:48.63   446       
    7.  Esther, Radder                93   Zhm                    2:55.07   398       
    8.  Myrthe, Keizer                93   Des                    3:15.17   287       
 NG.ZA  Anoek, Verbeeck               93   MOZKA                                      
 AFGEM  Cynthia, de Galan             92   Kon. AZ 1870                               
 AFGEM  Marloes, Erkens               93   Dwk                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag              Jongens Minioren 6
22-5-2010 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars, van der Velden          98   Daw                    2:39.29   378       
    2.  Jonne, Schaafsma              98   Racing Club            2:41.83   361       
    3.  Rick, van Zanten              98   ZV Waterland           2:58.57   269       
    4.  Jelmer, Lankhorst             98   Racing Club            2:59.44   265       
    5.  Rens, Hoofs                   98   Racing Club            3:01.29   257       
    6.  Dimitris, Mainas              98   Des                    3:04.89   242       
    7.  Thomas, Haneveld              98   Daw                    3:07.00   234       
    8.  Dennis, Wildeboer             98   Gzvw                   3:14.35   208       
    9.  Gideon, Heij                  98   Torpedo                3:16.51   202       
   10.  Rolan, Bennis                 98   Racing Club            3:23.35   182       
   11.  Sieberen, Wouters             98   MOZKA                  3:32.26   160       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag         Jongens Junioren 1 en 2
22-5-2010 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dennis, Stevens               97   MOZKA                  2:20.40   553       
    2.  Lars, Haarsma                 96   Daw                    2:21.85   536       
    3.  Ilie, Aerts                   97   MOZKA                  2:36.15   402       
    4.  Krijn, de Kievit              97   Racing Club            2:39.35   378       
    5.  Sven, Dogger                  96   De Zwoer               2:43.95   347       
    6.  Kaspur, van der Lem           96   Kon. AZ 1870           2:45.68   336       
    7.  Duncan, de Vos                97   Z.V. Utrecht           2:47.31   327       
    8.  Toby, van Wijngaarden         97   Racing Club            2:48.13   322       
    9.  Martijn, Falk                 96   Daw                    3:00.02   262       
   10.  Yelth, Verheyen               97   MOZKA                  3:00.78   259       
   11.  Anis, el Bachaoui             97   De Dolfijn             3:02.06   253       
   12.  Roy, Potze                    97   Gzvw                   3:03.42   248       
   DIS  Tim, Hoogland                 96   Des                    2:50.55        RD   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag         Jongens Junioren 3 en 4
22-5-2010 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kingue, Struijf               94   Wzpc                   2:18.41   577       
    2.  Sjors, Lieverst               95   Daw                    2:23.36   519       
    3.  Oscar, van den Heuvel         95   Noordwijkerhout        2:24.67   505       
    4.  Yassine, Maniani              95   Z.V. Utrecht           2:26.62   485       
    5.  Pieter, Vos                   95   MOZKA                  2:27.18   480       
    6.  Klaas, Schoute                95   Daw                    2:34.67   413       
    7.  Kees, van den Doel            94   Racing Club            2:36.88   396       
    8.  Bjorn, Bliewert               94   AquaSports             2:37.29   393       
    9.  Niels, Evens                  95   MOZKA                  2:42.01   360       
   10.  Martijn, Smit                 94   Gzvw                   2:43.37   351       
   11.  Jorn, Tuyls                   94   MOZKA                  2:45.42   338       
   12.  Remy, Zwemmer                 95   Zeeschuimers           2:51.45   303       
   13.  Xan, Schuthof                 95   Zeeschuimers           2:51.92   301       
   14.  Daim, Moelee                  94   Zeeschuimers           3:00.01   262       
   DIS  Rowdy, Spaltman               95   Daw                    2:36.12        SJ   
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
   DIS  Pepijn, Jorink                95   Daw                    2:39.34        RF   
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 AFGEM  Rico, Roels                   94   Daw                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag              Heren Jeugd 1 en 2
22-5-2010 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey, Appel                92   Wzpc                   2:12.90   651       
    2.  Marcel, Schouten              93   SG Haerlem'04          2:13.96   636       
    3.  Ruben, Dekker                 93   De Dolfijn             2:18.40   577       
    4.  Mart, de Boer                 93   Daw                    2:21.78   537       
    5.  Maikel, Warmerdam             93   Noordwijkerhout        2:23.45   518       
    6.  Remy, Naporowski              93   Wzpc                   2:25.73   494       
    7.  Nicolaas, van der Voort       92   Torpedo                2:28.06   471       
    8.  Joey, Stokx                   93   Daw                    2:28.91   463       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 200m wisselslag             Heren Senioren Open
22-5-2010 - 15:40                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen, Beemster              87   Wzpc                   2:21.63   538       
    2.  Tim, Bunnik                   90   Triton                 2:23.56   517       
    3.  Rian, Visser                  90   Daw                    2:24.64   505       
    4.  Bart, Beemster                87   Zwemvereniging Hoorn   2:25.24   499       
    5.  Ewout, de Vries               90   Triton                 2:30.68   447       
    6.  Pascal, van Kassel            85   Triton                 2:32.76   429       
    7.  Marcel, van der Lem           65   Kon. AZ 1870           2:43.96   347       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Meisjes, 50m rugslag                       7 - 8 jaar
22-5-2010 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaylin, stel                  01   Oeza                     41.78   277       
    2.  Marieke, Wildeboer            01   Gzvw                     42.83   257       
    3.  Floor, de Kievit              01   Racing Club              47.18   192       
    4.  Calina, van der Lem           02   Kon. AZ 1870             47.50   189       
    5.  Susanne, Does                 01   De Columbiaan            49.34   168       
    6.  Marith, de Jong               02   Racing Club              50.84   154       
    7.  Emma, Bos                     01   Racing Club              52.58   139       
    8.  Naomi, Buur                   01   Oeza                     52.64   139       
    9.  Drew, van Huizen              01   Z.V. Utrecht             55.82   116       
   10.  Maike, Brunotte               02   AquaSports             1:04.27    76       
   11.  Eva, van Galen                01   Wzpc                   1:04.67    75       
   12.  Kim, van de Molen             02   Wzpc                   1:07.24    66       
   DIS  Eline, Loos                   01   Kzc                      51.02        RF   
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Meisjes, 50m rugslag                      9 - 10 jaar
22-5-2010 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isobel, Bowring               99   Des                      37.53   382       
    2.  Nathalie, Bakker              99   De Columbiaan            38.52   354       
    3.  Myrthe, Bakker                00   Aquarijn                 38.69   349       
    4.  Iona, van der Toorn           99   Racing Club              39.21   335       
    5.  RafaŽlla, van Nee             99   De Dolfijn               39.28   334       
    6.  Vera, Bos                     99   Racing Club              39.60   325       
    7.  Bibi, Stokvis                 99   ZV De Bron               39.75   322       
    8.  Saskia, Koolen                99   Zhm                      40.22   311       
    9.  Josee, Keizer                 00   Gzvw                     41.21   289       
   10.  Claudia, Schouten             00   Aquarijn                 41.30   287       
   11.  Leonie, Vos                   99   Daw                      41.64   280       
   12.  Saskia, van der Velden        00   Daw                      42.52   263       
   13.  Alyssa, vd Lans               99   Racing Club              42.55   262       
   14.  Marloes, Potze                00   Gzvw                     43.60   244       
   15.  Marieke, van der Meer         00   De Columbiaan            43.94   238       
   16.  Mara, DŲderlein de Win        00   Wzpc                     44.13   235       
   17.  Jelle, Schillebeekx           99   MOZKA                    44.41   231       
   18.  Anoushka, Brannan Anderson    00   Des                      44.50   229       
   19.  Lanaya, van Uffelen           00   Racing Club              44.77   225       
   20.  Rose, Voulon                  99   Daw                      46.59   200       
   21.  Isis, Beres                   00   Des                      46.85   197       
   22.  Mariska, Keetman              00   ZV De Bron               46.92   196       
   23.  Viveka, Verhage               00   Daw                      48.33   179       
   24.  Mariska, Lugtenburg           00   Racing Club              50.59   156       
   25.  Blom, van de Velde            99   Kzc                      51.81   145       
   26.  Hannah, van Westreenen        99   De Dolfijn               51.86   145       
   27.  Shirley, Lippus               99   Kzc                      52.89   137       
   DIS  Yasmin, Lahlal                00   Wzpc                                  AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Kelsey Sharon, Brinkhuijsen   99   Wzpc                                  AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Simone, Does                  99   De Columbiaan            44.56        RF   
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
   DIS  Sanne, Voulon                 99   Daw                      48.71        RC   
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Finley, Quinn                 00   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Jongens, 50m rugslag                       7 - 8 jaar
22-5-2010 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tobias, van den Nieuwendijk   01   Zv Aquarius              49.81   108       
    2.  Elroy, Schot                  02   Wzpc                     58.06    68       
   DIS  Niels, Martens                01   Kzc                      51.46        RC   
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Niels, Scholten               01   Daw                      54.43        RF   
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 AFGEM  Sjonnie, Quinn                01   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Jongens, 50m rugslag          Jongens Minioren 4 en 5
22-5-2010 - 16:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sam, Haring                   99   Zwemvereniging Hoorn     37.16   260       
    2.  Doran, Paap                   00   Racing Club              39.37   219       
    3.  Ian, van Tiel                 00   Wzpc                     39.58   216       
    4.  Phil, Brantjes                00   Kzc                      39.98   209       
    5.  Mike, Morianner               99   Kzc                      41.22   191       
    6.  Raoul, Lieverst               99   Daw                      42.57   173       
    7.  Rense, Ruig                   99   Wzpc                     43.21   166       
    8.  Pieter-Jan, Vervloesem        99   MOZKA                    43.33   164       
    9.  Friso, Datema                 00   Daw                      43.73   160       
   10.  Adam, Juhasz                  99   Des                      44.22   155       
   11.  Byran, Bliewert               99   AquaSports               44.61   151       
   12.  Barry, van Engeldorp          99   Zv Aquarius              46.39   134       
   13.  Devon-Ray, Jacobs             99   Kzc                      46.52   133       
   14.  Stefan, Loos                  00   Kzc                      47.47   125       
   15.  Philippe, Boets               99   MOZKA                    47.64   124       
   16.  Roy, Vlieland                 99   Oeza                     48.03   121       
   17.  Gijs, van Eck                 99   Z.V. Utrecht             48.29   119       
   18.  Haron, Malash                 00   De Dolfijn               49.22   112       
   19.  Ruben, Uidam                  00   ZV Waterland             50.06   107       
   20.  Jordi, van der Lem            00   Kon. AZ 1870             50.07   106       
   21.  Elroy, van de Wees            99   Wzpc                     50.80   102       
   22.  Djurre, Lankhorst             99   Racing Club              51.18   100       
   23.  Benjamin, San A Jong          00   Kon. AZ 1870             51.46    98       
   24.  Quinten, Holsboer             99   Zeeschuimers             51.53    98       
   25.  Simon, Feddern                00   AquaSports               53.33    88       
   26.  Henriques, Broekkamp          99   De Dolfijn               59.16    65       
   27.  Lars, van de Linden           00   Wzpc                   1:02.42    55       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Dames, 50m rugslag                Meisjes Junioren 1
22-5-2010 - 16:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberley, Kort               98   Daw                      38.47   355       
    2.  Anne, Noom                    98   Daw                      38.80   346       
    3.  Silke, Jonk                   98   Daw                      39.41   330       
    4.  Lisa, Brantjes                98   Kzc                      39.98   316       
    5.  Isabel, van den Nieuwndijk    98   Zv Aquarius              40.50   304       
    6.  Samantha, Buhrs               98   Kzc                      40.83   297       
    7.  Carline, Verhagen             98   De Dolfijn               44.41   231       
    8.  Demy, Appel                   98   Wzpc                     44.94   223       
    9.  Barbara, Stoop                98   Kon. AZ 1870             46.76   198       
   10.  Sharon, van der Lem           98   Kon. AZ 1870             49.70   165       
   11.  Daphne, Nietfeld              98   Wzpc                     53.92   129       
   DIS  Gaya, Meij                    98   De Dolfijn               51.76        RF   
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Dames, 50m rugslag           Meisjes Junioren 2 en 3
22-5-2010 - 16:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julia, Brouwers               96   Wzpc                     32.62   582       
    2.  Brenda, Zwarthoed             96   Daw                      33.73   527       
    3.  Marit, Visscher               96   Daw                      34.13   508       
    4.  Mirl, de Boer                 97   Daw                      34.27   502       
    5.  Kim, Franken                  96   Gzvw                     34.43   495       
    6.  Marloes, Riecker              96   Wzpc                     36.17   427       
    7.  Lola, Holsboer                96   Zeeschuimers             36.86   404       
    8.  Elise, Dekker                 97   De Dolfijn               38.63   351       
    9.  Alina, Seeburger              96   AquaSports               39.27   334       
   10.  Lotte, Hoogeterp              97   Daw                      39.46   329       
   11.  Caitlin, Smith                97   Zeeschuimers             39.72   323       
   12.  Ludi, van Leeuwen             97   Torpedo                  40.43   306       
   13.  Fenke, Bosschert              97   Daw                      40.79   298       
   14.  Frťderique, van Tiel          97   Kzc                      41.10   291       
   15.  Caroline, Bastiaens           96   MOZKA                    43.35   248       
   16.  Annemarie, Ooms               97   MOZKA                    45.37   216       
   17.  Kayla, Brugman                97   Torpedo                  45.57   214       
   18.  Laura, Vrolijk                96   Des                      48.90   173       
   19.  Nzinga, Nortan                97   De Dolfijn               56.50   112       
   DIS  Nathasja, Boogaard            96   Kzc                                   AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 NG.ZA  Minneke, Verbeeck             97   MOZKA                                      


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Dames, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 1 en 2
22-5-2010 - 16:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liset, Jansen                 95   De Columbiaan            30.72   697       
    2.  Jaimy Lee, Taskin             94   Noordwijkerhout          31.76   631       
    3.  Natasja, Boers                95   De Columbiaan            32.09   612       
    4.  Maxime, Verschuur             95   De Dolfijn               32.17   607       
    5.  Tania, Jacobs                 94   De Columbiaan            32.28   601       
    6.  Laura, Stevens                95   MOZKA                    32.37   596       
    7.  Sharona, Mlcoch               94   Daw                      32.52   588       
    8.  Mariska, van Engeldorp        95   Zv Aquarius              33.25   550       
    9.  Mandy, Verhage                95   Daw                      34.17   507       
   10.  Daisy, Koning                 95   Zeeschuimers             34.24   504       
   11.  Danique, Mallon               94   Oeza                     34.73   483       
   12.  Laura, Geenen                 95   MOZKA                    35.27   461       
   13.  Linda, Crok                   94   Oeza                     35.28   460       
   14.  Isabelle, Boets               95   MOZKA                    35.86   438       
   15.  Karin, Groen                  95   Gzvw                     36.56   414       
   16.  Charlotte, Becker             94   Zeeschuimers             37.93   370       
   17.  Simone, Druijf                95   Zwemvereniging Hoorn     38.58   352       
   18.  Patty, Kras                   95   Zeeschuimers             39.99   316       
   19.  Roos, Vredenburg              95   Oeza                     40.94   295       
   20.  Marijke, de Loos              94   Oeza                     43.66   243       
        *BACKUP
   21.  DaniŽlle, de Reus             95   Kzc                      44.72   226       
   22.  Wendy, Jasperse               95   Aquarijn                 48.00   183       
   DIS  Rooske, Last                  94   Oeza                     47.21        RD   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Dames, 50m rugslag               Dames Senioren Open
22-5-2010 - 16:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willemijn, Knot               90   De Dolfijn               29.38   797       
    2.  Shelley, de Boer              93   Wzpc                     31.13   670       
    3.  Corine, Rooker                92   Wzpc                     33.99   515       
    4.  Sigrid, Dogger                92   De Zwoer                 34.17   507       
    5.  Melissa, Zwaan                91   Daw                      35.22   463       
    6.  Milja, Breed                  88   Torpedo                  35.95   435       
    7.  Nickey, de Klerk              86   Wzpc                     37.21   392       
    8.  Kim, Hooyer                   92   Triton                   37.27   390       
    9.  Nadine, Blouw                 93   Gzvw                     39.43   330       
   10.  Desiree, van der Lem          68   Kon. AZ 1870             39.58   326       
   11.  Sarah, Geenen                 93   MOZKA                    40.74   299       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag                Jongens Minioren 6
22-5-2010 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sezer, Yas                    98   Z.V. Utrecht             36.97   264       
    2.  Dennis, Wildeboer             98   Gzvw                     39.07   224       
    3.  Thomas, Haneveld              98   Daw                      40.23   205       
    4.  Simon, Koopen                 98   Wzpc                     40.32   204       
    5.  Sjobbe, Luyten                98   MOZKA                    40.57   200       
    6.  Max, Pusch                    98   Daw                      42.35   176       
    7.  Jimmy, Wilkens                98   Torpedo                  46.97   129       
    8.  Sam, Beyens                   98   MOZKA                    47.52   125       
    9.  Hugo, van Wezenbeek           98   Kzc                      50.48   104       
   DIS  Gideon, Heij                  98   Torpedo                               AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag           Jongens Junioren 1 en 2
22-5-2010 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen, van de Velde            96   Kzc                      33.15   367       
    2.  Ilie, Aerts                   97   MOZKA                    33.36   360       
    3.  Tobias, Eggers                96   AquaSports               33.50   355       
    4.  Kaspur, van der Lem           96   Kon. AZ 1870             34.06   338       
    5.  Dani, Hoetmer                 96   Daw                      34.31   331       
    6.  Joeri, Jacobs                 96   De Columbiaan            34.45   327       
    7.  Albert, van Nee               96   De Dolfijn               35.13   308       
    8.  Kevin, Eynde, van den         96   MOZKA                    35.61   296       
    9.  Sanjay, Jagroep               97   Daw                      36.36   278       
   10.  Marcel, Groen                 97   Gzvw                     36.61   272       
   11.  Nick, Bowring                 97   Des                      36.62   272       
   12.  Jesse, Frankenhuizen          97   De Dolfijn               37.07   262       
   13.  Danny Fabian, Groen           97   Wzpc                     37.60   251       
   14.  Teun, Steinroth               96   Torpedo                  41.38   189       
   15.  Dries, Balen, van             97   MOZKA                    41.62   185       
   16.  Vincent, Toelen               97   MOZKA                    42.28   177       
   17.  Nick, Balen, van              97   MOZKA                    42.51   174       
   18.  Andre, Feddern                96   AquaSports               45.47   142       
 AFGEM  Carlo, Kemp                   96   Wzpc                                       
    NG  Daan, Spijkers                97   Z.V. Utrecht                               


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag           Jongens Junioren 3 en 4
22-5-2010 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent, Schram               94   Daw                      29.22   536       
    2.  Dave, Heshof                  95   Wzpc                     29.25   534       
    3.  Tom, Huydts                   94   Torpedo                  31.18   441       
    4.  Pieter, Vos                   95   MOZKA                    31.24   438       
    5.  Joao, Aerts                   94   MOZKA                    31.57   425       
    6.  Jakub, Foytl                  95   Des                      31.59   424       
    7.  Rowdy, Spaltman               95   Daw                      33.70   349       
    8.  Menno, de Vries               94   Des                      34.54   324       
    9.  Jorn, Tuyls                   94   MOZKA                    36.88   266       
   10.  Jasper, Falk                  95   Daw                      37.47   254       
   DIS  Jordie, Buis                  95   Zeeschuimers             41.68        RD   
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Rico, Roels                   94   Daw                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag                Heren Jeugd 1 en 2
22-5-2010 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben, Dekker                 93   De Dolfijn               27.31   656       
    2.  Dennis, Eliveld               92   De Dolfijn               28.10   602       
    3.  Robin, DŲderlein de Win       93   Wzpc                     30.31   480       
    4.  Barry, Kleijne                93   Oeza                     30.94   451       
    5.  Laurent, Wilkens              93   Torpedo                  31.78   416       
    6.  Mart, de Boer                 93   Daw                      33.09   369       
    7.  Nicolaas, van der Voort       92   Torpedo                  33.45   357       
    8.  Kevin, Keur                   93   Zeeschuimers             36.87   267       
   DIS  Jeffrey, Appel                92   Wzpc                     28.67        RC   
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 50m rugslag               Heren Senioren Open
22-5-2010 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan, Kersten                  86   De Columbiaan            25.19   836       
    2.  Damien, Bernard               87   Az&pc                    26.84   691       
    3.  Raoul, Engelenburg            89   De Dolfijn               30.23   484       
    4.  Sverre, Oelen                 90   Wzpc                     30.41   475       
    5.  Bart, Knijn                   91   Wzpc                     30.66   464       
    6.  Klaas, van Beek               88   Oeza                     30.74   460       
    7.  Tim, Bunnik                   90   Triton                   32.54   388       
    8.  Marcel, van der Lem           65   Kon. AZ 1870             32.75   380       
    9.  Pascal, van Kassel            85   Triton                   33.07   369       
   10.  Axel, Tietze                  88   Wzpc                     33.55   354       
   11.  Tino, Kerkhof                 91   Des                      34.78   318       
   12.  Sybren, van der Veen          87   Des                      44.06   156       
 NG.ZA  Oktay, Yuksel                 91   AquaSports                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m schoolslag              Meisjes Junioren 1
22-5-2010 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Louisa, Sistermans            98   De Columbiaan          1:24.35   467       
    2.  Shanna, Veerman               98   Wzpc                   1:27.00   426       
    3.  Serena, Stel                  98   De Dolfijn             1:28.23   408       
    4.  Myrthe, de Jong               98   Racing Club            1:33.30   345       
    5.  Silke, Jonk                   98   Daw                    1:34.08   337       
    6.  Anne, Noom                    98   Daw                    1:34.96   327       
    7.  Saritha, van Zanten           98   ZV Waterland           1:37.30   304       
    8.  Kimberley, Kort               98   Daw                    1:38.64   292       
    9.  Naomi, Cohen                  98   Wzpc                   1:41.08   271       
   10.  Isabel, van den Nieuwndijk    98   Zv Aquarius            1:43.95   249       
   11.  Samantha, Buhrs               98   Kzc                    1:45.03   242       
   12.  Veerle, Scholtes              98   Des                    1:45.14   241       
   13.  Barbara, Stoop                98   Kon. AZ 1870           1:46.12   234       
   14.  Demy, Appel                   98   Wzpc                   1:48.93   217       
   15.  Daphne, Nietfeld              98   Wzpc                   1:50.66   207       
   16.  Sharon, van der Lem           98   Kon. AZ 1870           1:51.81   200       
   17.  Ahlam, El Amrani              98   De Dolfijn             1:51.92   200       
   18.  Carline, Verhagen             98   De Dolfijn             1:55.40   182       
   19.  Gaya, Meij                    98   De Dolfijn             2:13.04   119       
 NG.ZA  Tabea, Rudolph                98   AquaSports                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 2 en 3
22-5-2010 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber, Ruig                   96   Wzpc                   1:15.33   656       
    2.  Irene, Teufer                 96   De Dolfijn             1:16.47   627       
    3.  Rosa, Veerman                 96   Wzpc                   1:17.77   596       
    4.  Annelotte, Mulder             97   De Columbiaan          1:18.45   580       
    5.  Aylin, van Uffelen            96   Racing Club            1:19.91   549       
        Nicole, Bennis                96   Racing Club            1:19.91   549       
    7.  Marit, Visscher               96   Daw                    1:20.19   543       
    8.  Manon, Wiersma                96   Zwemvereniging Hoorn   1:20.64   534       
    9.  Esther, Kox                   96   Torpedo                1:21.06   526       
   10.  Nacinda, Paap                 97   Racing Club            1:27.35   420       
   11.  Yvanna, Zuurveld              97   Daw                    1:27.47   419       
   12.  Sanne, van der Meer           96   De Columbiaan          1:28.46   405       
   13.  Eva, Smit                     96   Gzvw                   1:29.01   397       
   14.  Kim, Franken                  96   Gzvw                   1:29.14   396       
   15.  Laura, Stokx                  96   Daw                    1:29.34   393       
   16.  Frťderique, van Tiel          97   Kzc                    1:30.14   383       
   17.  Bianca, Denekamp              97   Wzpc                   1:30.17   382       
   18.  Caitlin, Smith                97   Zeeschuimers           1:32.66   352       
   19.  Daphne, Blockx                97   MOZKA                  1:35.45   322       
   20.  Samira, Mijnen                97   Wzpc                   1:36.96   307       
   21.  Stefanie, Brunotte            97   AquaSports             1:37.23   305       
   22.  Annika, Neuteboom             96   Torpedo                1:37.33   304       
   23.  Lotte, Hoogeterp              97   Daw                    1:42.95   257       
   24.  Demi, Henderson               96   Des                    1:44.68   244       
   DIS  Kayla, Brugman                97   Torpedo                               AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Nzinga, Nortan                97   De Dolfijn                            AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 NG.ZA  Minneke, Verbeeck             97   MOZKA                                      
 NG.ZA  Astrid, Hult                  96   MOZKA                                      
 AFGEM  Esmee, Veendorp               96   Gzvw                                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
22-5-2010 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne, Bommer                 95   De Dolfijn             1:21.19   524       
    2.  Liset, Jansen                 95   De Columbiaan          1:21.28   522       
    3.  Maxine, Alfonsi               95   Daw                    1:21.64   515       
    4.  Yvonne, Verbeek               94   Wzpc                   1:22.35   502       
    5.  Isabelle, Boets               95   MOZKA                  1:22.58   498       
    6.  Mariska, van Engeldorp        95   Zv Aquarius            1:22.82   493       
    7.  Laura, Stevens                95   MOZKA                  1:26.07   440       
    8.  Marcha, Kemp                  95   Wzpc                   1:27.50   418       
    9.  Laura, Geenen                 95   MOZKA                  1:29.75   388       
   10.  Karin, Groen                  95   Gzvw                   1:32.28   357       
   11.  Nadine, Balen, van            94   MOZKA                  1:32.67   352       
   12.  Roos, Vredenburg              95   Oeza                   1:35.67   320       
   13.  Charlotte, Becker             94   Zeeschuimers           1:43.05   256       
   14.  Sibel, Yuksel                 94   AquaSports             1:44.94   242       
   15.  DaniŽlle, de Reus             95   Kzc                    1:46.73   230       
   16.  Rooske, Last                  94   Oeza                   1:50.78   206       
   17.  Wendy, Jasperse               95   Aquarijn               2:17.46   108       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren Open
22-5-2010 - 16:35                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvonne, v.d. Pol              88   Az&pc                  1:14.53   677       
    2.  Sharon, van der Leest         92   Wzpc                   1:18.66   576       
    3.  Lieke, Hengst                 91   Lac                    1:21.43   519       
    4.  Jorien, Doets                 86   ZV Scholtenhagen       1:23.56   480       
    5.  Milja, Breed                  88   Torpedo                1:25.39   450       
    6.  Desiree, van der Lem          68   Kon. AZ 1870           1:28.58   403       
    7.  Sarah, Geenen                 93   MOZKA                  1:29.58   390       
    8.  Josse, van Geffen             86   Gzvw                   1:30.04   384       
    9.  Relinda, Baas                 89   Gzvw                   1:30.13   383       
   10.  Sigrid, Dogger                92   De Zwoer               1:31.16   370       
   11.  Myrthe, Keizer                93   Des                    1:40.37   277       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 100m schoolslag              Jongens Minioren 6
22-5-2010 - 16:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick, van Zanten              98   ZV Waterland           1:34.85   231       
    2.  Simon, Koopen                 98   Wzpc                   1:47.55   158       
    3.  Max, Pusch                    98   Daw                    1:48.52   154       
    4.  Sven, Martens                 98   Kzc                    1:50.61   146       
    5.  Jimmy, Wilkens                98   Torpedo                1:56.04   126       
    6.  Hugo, van Wezenbeek           98   Kzc                    2:05.54   100       
   DIS  Sam, Beyens                   98   MOZKA                  1:58.15        SK-SL
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SL


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 100m schoolslag         Jongens Junioren 1 en 2
22-5-2010 - 16:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars, Haarsma                 96   Daw                    1:13.35   500       
    2.  Dennis, Stevens               97   MOZKA                  1:14.70   473       
    3.  Tim, Hoogland                 96   Des                    1:23.01   345       
    4.  Toby, van Wijngaarden         97   Racing Club            1:23.32   341       
    5.  Pascal, Klopstra              96   Gzvw                   1:24.01   332       
    6.  Sanjay, Jagroep               97   Daw                    1:25.01   321       
    7.  Duncan, de Vos                97   Z.V. Utrecht           1:28.53   284       
    8.  Kaspur, van der Lem           96   Kon. AZ 1870           1:29.32   277       
    9.  Sven, Dogger                  96   De Zwoer               1:30.03   270       
   10.  Kevin, Eynde, van den         96   MOZKA                  1:30.67   264       
   11.  Albert, van Nee               96   De Dolfijn             1:31.02   261       
   12.  Teun, Steinroth               96   Torpedo                1:32.89   246       
   13.  Niels, Geel, van              97   MOZKA                  1:33.57   241       
   14.  Marcel, Groen                 97   Gzvw                   1:35.97   223       
   15.  Anis, el Bachaoui             97   De Dolfijn             1:36.18   222       
   16.  Vincent, Toelen               97   MOZKA                  1:43.02   180       
   DIS  Jesse, Frankenhuizen          97   De Dolfijn                            AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Dries, Balen, van             97   MOZKA                                 AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Adam, Malash                  97   De Dolfijn             1:35.83        SL   
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Nick, Balen, van              97   MOZKA                  1:42.08        SK   
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Carlo, Kemp                   96   Wzpc                                       
    NG  Daan, Spijkers                97   Z.V. Utrecht                               


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 100m schoolslag         Jongens Junioren 3 en 4
22-5-2010 - 16:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kingue, Struijf               94   Wzpc                   1:08.54   612       
    2.  Sjors, Lieverst               95   Daw                    1:14.34   480       
    3.  Sander, Asjes                 95   Lac                    1:15.00   467       
    4.  Joao, Aerts                   94   MOZKA                  1:15.85   452       
    5.  Vincent, Schram               94   Daw                    1:18.30   411       
    6.  Klaas, Schoute                95   Daw                    1:19.06   399       
    7.  Tim, van der Meulen           94   Gzvw                   1:20.70   375       
    8.  Niels, Evens                  95   MOZKA                  1:25.70   313       
    9.  Remy, Zwemmer                 95   Zeeschuimers           1:29.00   280       
   10.  Xan, Schuthof                 95   Zeeschuimers           1:31.16   260       
   11.  Martijn, Smit                 94   Gzvw                   1:31.28   259       
   12.  Tomas, Hannes                 94   MOZKA                  1:34.49   234       
   13.  Jordie, Buis                  95   Zeeschuimers           1:36.14   222       
   14.  Stich, Verheyen               95   MOZKA                  1:37.97   210       
 AFGEM  Rico, Roels                   94   Daw                                        
    NG  Hein, van Vliet               95   Z.V. Utrecht                               


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 100m schoolslag              Heren Jeugd 1 en 2
22-5-2010 - 16:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Menno, van den Heuvel         92   Noordwijkerhout        1:07.23   649       
    2.  Mart, de Boer                 93   Daw                    1:11.61   537       
    3.  Jeffrey, Appel                92   Wzpc                   1:11.63   536       
    4.  Dennis, Eliveld               92   De Dolfijn             1:11.64   536       
    5.  Timo, Suaka                   92   Des                    1:13.91   488       
    6.  Daan, Remmelzwaal             93   Wzpc                   1:14.33   480       
    7.  Maikel, Warmerdam             93   Noordwijkerhout        1:14.85   470       
    8.  Laurent, Wilkens              93   Torpedo                1:17.68   421       
    9.  Kevin, Keur                   93   Zeeschuimers           1:19.75   389       
   10.  Stefan, Tijms                 93   Oeza                   1:25.67   314       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 100m schoolslag             Heren Senioren Open
22-5-2010 - 16:55                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Damien, Bernard               87   Az&pc                  1:04.62   731       
    2.  Bas, Tietze                   87   Wzpc                   1:06.75   663       
    3.  Michiel, Beemster             80   Oz&pc                  1:10.40   565       
    4.  Rian, Visser                  90   Daw                    1:11.14   548       
    5.  Bart, Knijn                   91   Wzpc                   1:12.67   514       
    6.  Matthijs, Dekker              90   De Dolfijn             1:14.18   483       
    7.  Ewout, de Vries               90   Triton                 1:17.16   429       
    8.  Jory, van der Gracht          87   Oeza                   1:18.79   403       
    9.  Axel, Tietze                  88   Wzpc                   1:19.40   394       
   10.  Marcel, van der Lem           65   Kon. AZ 1870           1:19.50   392       
   11.  Kees-Jan, Brantjes            63   Kzc                    1:25.29   318       
   12.  Tino, Kerkhof                 91   Des                    1:26.77   302       
   13.  Adrie, van der Gracht         57   Oeza                   1:43.30   179       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag                     7 - 8 jaar
22-5-2010 - 17:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaylin, stel                  01   Oeza                   1:23.67   251       
    2.  Marieke, Wildeboer            01   Gzvw                   1:25.12   239       
    3.  Floor, de Kievit              01   Racing Club            1:32.59   185       
    4.  Susanne, Does                 01   De Columbiaan          1:36.30   165       
    5.  Eline, Loos                   01   Kzc                    1:40.68   144       
    6.  Emma, Bos                     01   Racing Club            1:41.04   143       
        *BACKUP
    7.  Calina, van der Lem           02   Kon. AZ 1870           1:42.53   137       
    8.  Drew, van Huizen              01   Z.V. Utrecht           1:45.84   124       
    9.  Marith, de Jong               02   Racing Club            1:46.31   123       
   10.  Naomi, Buur                   01   Oeza                   1:46.90   120       
   11.  Nada, el Bachaoui             01   De Dolfijn             1:54.82    97       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag                    9 - 10 jaar
22-5-2010 - 17:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isobel, Bowring               99   Des                    1:10.10   427       
    2.  Vera, Bos                     99   Racing Club            1:12.90   380       
    3.  RafaŽlla, van Nee             99   De Dolfijn             1:13.77   367       
    4.  Saskia, Koolen                99   Zhm                    1:14.71   353       
    5.  Myrthe, Bakker                00   Aquarijn               1:15.18   346       
    6.  Bibi, Stokvis                 99   ZV De Bron             1:15.32   344       
    7.  Nathalie, Bakker              99   De Columbiaan          1:18.15   308       
    8.  Jelle, Schillebeekx           99   MOZKA                  1:18.87   300       
    9.  Iona, van der Toorn           99   Racing Club            1:18.98   299       
   10.  Marieke, van der Meer         00   De Columbiaan          1:19.35   295       
   11.  Alyssa, vd Lans               99   Racing Club            1:20.05   287       
   12.  Claudia, Schouten             00   Aquarijn               1:20.94   278       
   13.  Josee, Keizer                 00   Gzvw                   1:21.61   271       
   14.  Leonie, Vos                   99   Daw                    1:21.79   269       
   15.  Lanaya, van Uffelen           00   Racing Club            1:23.43   253       
   16.  Mara, DŲderlein de Win        00   Wzpc                   1:24.61   243       
   17.  Marloes, Potze                00   Gzvw                   1:24.97   240       
   18.  Shirley, Lippus               99   Kzc                    1:29.00   209       
   19.  Viveka, Verhage               00   Daw                    1:29.36   206       
   20.  Blom, van de Velde            99   Kzc                    1:29.46   206       
   21.  Saskia, van der Velden        00   Daw                    1:30.50   199       
   22.  Anoushka, Brannan Anderson    00   Des                    1:32.05   189       
   23.  Rose, Voulon                  99   Daw                    1:32.17   188       
   24.  Isis, Beres                   00   Des                    1:32.76   184       
   25.  Simone, Does                  99   De Columbiaan          1:33.86   178       
   26.  Hannah, van Westreenen        99   De Dolfijn             1:37.10   161       
   27.  Mariska, Lugtenburg           00   Racing Club            1:41.20   142       
   28.  Mariska, Keetman              00   ZV De Bron             1:45.93   124       
   29.  Kelsey Sharon, Brinkhuijsen   99   Wzpc                   1:49.54   112       
   30.  Yasmin, Lahlal                00   Wzpc                   1:54.77    97       
   DIS  Sanne, Voulon                 99   Daw                                   VRA  
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 AFGEM  Finley, Quinn                 00   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 100m vrije slag                     7 - 8 jaar
22-5-2010 - 17:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels, Martens                01   Kzc                    1:35.61   117       
    2.  Tobias, van den Nieuwendijk   01   Zv Aquarius            1:37.53   110       
    3.  Niels, Scholten               01   Daw                    1:40.10   102       
    4.  Elroy, Schot                  02   Wzpc                   1:44.89    89       
 AFGEM  Sjonnie, Quinn                01   Des                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 100m vrije slag        Jongens Minioren 4 en 5
22-5-2010 - 17:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sam, Haring                   99   Zwemvereniging Hoorn   1:11.25   283       
    2.  Ian, van Tiel                 00   Wzpc                   1:12.84   265       
    3.  Pieter-Jan, Vervloesem        99   MOZKA                  1:15.98   234       
    4.  Doran, Paap                   00   Racing Club            1:16.73   227       
    5.  Adam, Juhasz                  99   Des                    1:18.42   212       
    6.  Phil, Brantjes                00   Kzc                    1:20.50   196       
    7.  Raoul, Lieverst               99   Daw                    1:24.25   171       
    8.  Devon-Ray, Jacobs             99   Kzc                    1:24.93   167       
    9.  Stefan, Loos                  00   Kzc                    1:26.02   161       
   10.  Rense, Ruig                   99   Wzpc                   1:26.74   157       
   11.  Philippe, Boets               99   MOZKA                  1:27.35   154       
   12.  Djurre, Lankhorst             99   Racing Club            1:31.39   134       
   13.  Friso, Datema                 00   Daw                    1:32.59   129       
   14.  Haron, Malash                 00   De Dolfijn             1:32.83   128       
   15.  Brend, Schaafsma              99   Racing Club            1:34.85   120       
   16.  Jordi, van der Lem            00   Kon. AZ 1870           1:37.25   111       
   17.  Elroy, van de Wees            99   Wzpc                   1:37.88   109       
   18.  Benjamin, San A Jong          00   Kon. AZ 1870           1:40.54   101       
   19.  Gijs, van Eck                 99   Z.V. Utrecht           1:44.94    89       
   20.  Ruben, Uidam                  00   ZV Waterland           1:47.11    83       
   21.  Henriques, Broekkamp          99   De Dolfijn             2:06.18    51       
   22.  Lars, van de Linden           00   Wzpc                   2:15.93    41       
   DIS  Mike, Morianner               99   Kzc                                   AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
   DIS  Barry, van Engeldorp          99   Zv Aquarius                           AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 400m vrije slag              Meisjes Junioren 1
22-5-2010 - 17:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa, Vermeulen              98   De Dolfijn             4:52.59   561       
    2.  Lisa, Brantjes                98   Kzc                    5:08.62   478       
    3.  Brighid, van Uffelen          98   Racing Club            5:17.84   437       
    4.  Elise, van Manen              98   De Columbiaan          5:21.46   423       
    5.  Silke, Jonk                   98   Daw                    5:31.40   386       
    6.  Naomi, Cohen                  98   Wzpc                   6:08.93   280       
    7.  Carline, Verhagen             98   De Dolfijn             7:10.93   176       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 2 en 3
22-5-2010 - 17:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Brenda, Zwarthoed             96   Daw                    4:39.14   646       
    2.  Janine, Rooker                96   Wzpc                   4:47.46   591       
    3.  Mirl, de Boer                 97   Daw                    4:47.69   590       
    4.  Julia, Brouwers               96   Wzpc                   4:51.39   568       
    5.  Elena, Peeters                96   Daw                    4:57.14   535       
    6.  Lola, Holsboer                96   Zeeschuimers           4:59.82   521       
    7.  Nicole, Bennis                96   Racing Club            5:03.31   503       
        Tess, de Boer                 96   Daw                    5:03.31   503       
    9.  Anouk, Hesseling              96   De Columbiaan          5:05.45   493       
   10.  Sophie, Padt                  96   Daw                    5:07.67   482       
   11.  Nienke, van der zee           96   Daw                    5:10.51   469       
   12.  Courtney, van Huizen          96   Z.V. Utrecht           5:10.80   468       
   13.  Sanne, van der Meer           96   De Columbiaan          5:11.11   466       
   14.  Tessa, Keizer                 96   Gzvw                   5:11.39   465       
   15.  Alina, Seeburger              96   AquaSports             5:22.73   418       
   16.  Danique, Coremans             96   MOZKA                  5:42.35   350       
   17.  Ludi, van Leeuwen             97   Torpedo                5:52.24   321       
   18.  Annemarie, Ooms               97   MOZKA                  5:55.73   312       
   19.  Valentyna, Foytlova           97   Des                    5:56.56   310       
   20.  Lotte, Hoogeterp              97   Daw                    5:59.70   302       
   21.  Caroline, Bastiaens           96   MOZKA                  6:01.34   298       
 AFGEM  Chantal, Warmerdam            96   Noordwijkerhout        5:03.86   501       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 400m vrije slag            Meisjes Jeugd 1 en 2
22-5-2010 - 17:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Astrid, van Nieuwkerk         94   ZV Westland Dijkglas   4:34.21   681       
    2.  Sharona, Mlcoch               94   Daw                    4:36.72   663       
    3.  Danielle, Grootes             95   De Columbiaan          4:40.94   633       
    4.  Jaimy Lee, Taskin             94   Noordwijkerhout        4:48.86   583       
    5.  Mandy, Verhage                95   Daw                    4:52.08   564       
    6.  Lisa, Witvliet                94   Racing Club            4:52.31   562       
    7.  Linda, Crok                   94   Oeza                   4:58.56   528       
    8.  Daisy, Koning                 95   Zeeschuimers           4:59.93   521       
    9.  Maxine, Alfonsi               95   Daw                    5:03.59   502       
   10.  Kelly, Eynde, van den         95   MOZKA                  5:22.34   419       
   11.  Roos, Vredenburg              95   Oeza                   5:25.15   409       
   12.  Janita, Verkuil               95   Aquarijn               5:51.88   322       
   13.  Kimberley, Roquas             94   Torpedo                6:38.67   222       
 NG.ZA  Eileen, Stiehler              95   AquaSports                                 
 AFGEM  Tania, Jacobs                 94   De Columbiaan                              


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 400m vrije slag             Dames Senioren Open
22-5-2010 - 17:30                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Willemijn, Knot               90   De Dolfijn             4:23.51   768       
    2.  Merel, Barendregt             91   Barracuda              4:31.48   702       
    3.  Janina, Herbst                93   AquaSports             4:40.77   635       
    4.  Shelley, de Boer              93   Wzpc                   4:41.40   630       
    5.  Melissa, Zwaan                91   Daw                    4:45.18   606       
    6.  Jorien, Doets                 86   ZV Scholtenhagen       5:01.74   511       
    7.  Esther, Radder                93   Zhm                    5:26.13   405       
    8.  Kimberley, van Uffelen        91   Racing Club            5:28.89   395       
    9.  Josse, van Geffen             86   Gzvw                   5:42.16   351       
   10.  Desiree, van der Lem          68   Kon. AZ 1870           5:51.58   323       
   DIS  Bente, Rog                    92   Des                                   AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 NG.ZA  Nadine, Blouw                 93   Gzvw                                       
 AFGEM  Cynthia, de Galan             92   Kon. AZ 1870                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 400m vrije slag              Jongens Minioren 6
22-5-2010 - 18:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars, van der Velden          98   Daw                    5:07.90   361       
    2.  Sezer, Yas                    98   Z.V. Utrecht           5:08.60   358       
    3.  Jonne, Schaafsma              98   Racing Club            5:16.09   333       
    4.  Rens, Hoofs                   98   Racing Club            5:30.88   291       
    5.  Jelmer, Lankhorst             98   Racing Club            5:41.32   265       
    6.  Simon, Koopen                 98   Wzpc                   5:49.68   246       
    7.  Sjobbe, Luyten                98   MOZKA                  5:58.93   228       
    8.  Thomas, Haneveld              98   Daw                    6:00.43   225       
    9.  Dimitris, Mainas              98   Des                    6:10.30   207       
   10.  Rolan, Bennis                 98   Racing Club            6:16.43   197       
   11.  Joren, Moors                  98   MOZKA                  6:40.39   164       
   12.  Sieberen, Wouters             98   MOZKA                  6:59.59   142       
   13.  Sven, Martens                 98   Kzc                    7:02.91   139       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 400m vrije slag         Jongens Junioren 1 en 2
22-5-2010 - 18:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars, Haarsma                 96   Daw                    4:26.25   558       
    2.  Danny, Berlemon               96   Zwemvereniging Hoorn   4:41.28   473       
    3.  Krijn, de Kievit              97   Racing Club            4:52.24   422       
    4.  Sven, Dogger                  96   De Zwoer               4:54.49   412       
    5.  Kaspur, van der Lem           96   Kon. AZ 1870           5:05.23   370       
    6.  Joeri, Jacobs                 96   De Columbiaan          5:06.25   366       
    7.  Sanjay, Jagroep               97   Daw                    5:09.63   355       
    8.  Martijn, Falk                 96   Daw                    5:13.03   343       
    9.  Toby, van Wijngaarden         97   Racing Club            5:15.82   334       
   10.  Tobias, Eggers                96   AquaSports             5:16.82   331       
   11.  Koen, van de Velde            96   Kzc                    5:16.83   331       
   12.  Duncan, de Vos                97   Z.V. Utrecht           5:23.61   311       
   13.  Niels, Geel, van              97   MOZKA                  5:29.77   293       
   14.  Danny Fabian, Groen           97   Wzpc                   5:30.40   292       
   15.  Nick, Bowring                 97   Des                    5:33.27   284       
   16.  Yelth, Verheyen               97   MOZKA                  5:34.62   281       
   17.  Roy, Potze                    97   Gzvw                   5:39.44   269       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 400m vrije slag         Jongens Junioren 3 en 4
22-5-2010 - 18:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jakub, Foytl                  95   Des                    4:24.59   568       
    2.  Yassine, Maniani              95   Z.V. Utrecht           4:26.51   556       
    3.  Sjors, Lieverst               95   Daw                    4:29.45   538       
    4.  Dave, Heshof                  95   Wzpc                   4:31.78   524       
    5.  Oscar, van den Heuvel         95   Noordwijkerhout        4:35.40   504       
    6.  Sander, Asjes                 95   Lac                    4:39.43   482       
    7.  Rowdy, Spaltman               95   Daw                    4:40.33   478       
    8.  Jasper, Falk                  95   Daw                    4:43.89   460       
    9.  Menno, de Vries               94   Des                    4:47.37   443       
   10.  Pepijn, Jorink                95   Daw                    4:55.61   407       
   11.  Tom, Huydts                   94   Torpedo                5:06.06   367       
   12.  Bjorn, Bliewert               94   AquaSports             5:11.21   349       
   13.  Tomas, Hannes                 94   MOZKA                  5:34.07   282       
   14.  Stich, Verheyen               95   MOZKA                  6:05.20   216       
   15.  Hein, van Vliet               95   Z.V. Utrecht           6:58.47   144       
 NG.ZA  Zakaria, el Mansori           95   Z.V. Utrecht                               
 AFGEM  Rico, Roels                   94   Daw                                        


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 400m vrije slag              Heren Jeugd 1 en 2
22-5-2010 - 18:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcel, Schouten              93   SG Haerlem'04          4:11.73   660       
    2.  Mart, de Boer                 93   Daw                    4:29.04   540       
    3.  Nicolaas, van der Voort       92   Torpedo                4:44.05   459       
    4.  Barry, Kleijne                93   Oeza                   4:52.98   418       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 400m vrije slag             Heren Senioren Open
22-5-2010 - 18:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan, Kersten                  86   De Columbiaan          4:05.89   708       
    2.  Jeroen, Beemster              87   Wzpc                   4:11.67   660       
    3.  Raoul, Engelenburg            89   De Dolfijn             4:16.84   621       
    4.  Matthijs, Dekker              90   De Dolfijn             4:19.94   599       
    5.  Bart, Beemster                87   Zwemvereniging Hoorn   4:28.00   547       
    6.  Rian, Visser                  90   Daw                    4:37.61   492       
    7.  Sverre, Oelen                 90   Wzpc                   4:39.78   481       
    8.  Jory, van der Gracht          87   Oeza                   4:46.71   447       
    9.  Klaas, van Beek               88   Oeza                   4:53.77   415       
   10.  Sybren, van der Veen          87   Des                    6:27.05   181       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag                   Meisjes Junioren 1
23-5-2010 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serena, Stel                  De Dolfijn             2:21.69 9801528    2:21.23           
  2. Lisa, Brantjes                Kzc                    2:25.57 9800950    2:28.72           
  3. Myrthe, de Jong               Racing Club            2:35.78 9800244    2:29.02           
  4. Brighid, van Uffelen          Racing Club            2:37.42 9800310    2:32.77           
  5. Silke, Jonk                   DAW-Finenzo            2:38.55 9802042    2:33.67           
  6. Anne, Noom                    DAW-Finenzo            2:46.06 9800062    2:38.04           
  7. Rebecca, Hietink              De Zwoer               3:14.66 9803412    2:53.61           
  8. Elvira, Korthagen             WZ&PC Purmerend        2:57.14 9801004    2:57.63           
  9. Veerle, Scholtes              Des                    3:26.66 9804186    3:10.91           
 10. Imelda, Jansen                Noordwijkerhout        3:19.17 9803170    3:14.18           
 11. Sharon, van der Lem           Kon. AZ 1870                NT 9800270    3:25.35           
 12. Ahlam, El Amrani              De Dolfijn                  NT            3:50.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
23-5-2010 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenda, Zwarthoed             DAW-Finenzo            2:09.63 9604938    2:11.34           
  2. Irene, Teufer                 De Dolfijn             2:14.73 9602340    2:18.21           
  3. Aylin, van Uffelen            Racing Club            2:20.09 9600352    2:18.27           
  4. Julia, Brouwers               WZ&PC Purmerend        2:20.57 9600868    2:18.69           
  5. Nicole, Bennis                Racing Club            2:17.44 9600470    2:19.28           
  6. Chantal, Warmerdam            Noordwijkerhout        2:19.26 9601060    2:20.80           
  7. Manon, Wiersma                Zwemvereniging Hoorn   2:19.08 9600112    2:21.48           
  8. Courtney, van Huizen          Z.V. Utrecht           2:22.38 9601686    2:21.96           
  9. Lola, Holsboer                De Zeeschuimers        2:23.22 9601554    2:22.01           
 10. Nienke, van der zee           DAW-Finenzo            2:30.35 9605430    2:22.79           
 11. Tess, de Boer                 DAW-Finenzo            2:22.56 9601516    2:24.19           
 12. Sanne, van der Meer           De Columbiaan          2:26.23 9601648    2:26.00           
 13. Eva, Smit                     Gzvw                   2:16.12 9602690    2:26.12           
 14. Sophie, Padt                  DAW-Finenzo            2:23.81 9601514    2:26.62           
 15. Elena, Peeters                DAW-Finenzo            2:27.77 9603690    2:27.51           
 16. Rebecca, Martens              DAW-Finenzo                 NT 9604352    2:28.03           
 17. Tessa, Keizer                 Gzvw                   2:25.43 9601586    2:28.29           
 18. Marit, Visscher               DAW-Finenzo            2:24.20 9600004    2:29.88           
 19. Laura, Stokx                  DAW-Finenzo            2:29.97 9601510    2:30.53           
 20. Daphne, Blockx                MOZKA                  2:28.66 252        2:30.65           
 21. Nacinda, Paap                 Racing Club                 NT 9701684    2:33.66           
 22. Elise, Dekker                 De Dolfijn             2:37.41 9700976    2:36.51           
 23. Caitlin, Smith                De Zeeschuimers        2:36.49 9701100    2:37.30           
 24. Kim, Franken                  Gzvw                   2:36.33 9602688    2:38.61           
 25. Fenke, Bosschert              DAW-Finenzo            2:45.20 9704724    2:46.96           
 26. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo            2:51.30 9703878    2:50.23           
 27. Ludi, van Leeuwen             Torpedo                2:43.04 9704854    2:50.71           
 28. Laura, Vrolijk                Des                    3:29.84 9602482    3:32.65           
 DIS Caroline, Bastiaens           MOZKA                  3:02.21 270                AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharona, Mlcoch               DAW-Finenzo            2:13.47 9406178    2:10.22           
  2. Maxime, Verschuur             De Dolfijn             2:13.70 9500804    2:12.38           
  3. Yvonne, Verbeek               WZ&PC Purmerend        2:11.54 9402788    2:13.39           
  4. Liset, Jansen                 De Columbiaan          2:14.85 9500418    2:14.13           
  5. Danielle, Grootes             De Columbiaan          2:13.47 9501278    2:14.86           
  6. Maud, Hoofs                   Racing Club            2:17.19 9501206    2:15.12           
  7. Jaimy Lee, Taskin             Noordwijkerhout        2:17.29 9403364    2:16.31           
  8. Kimberly, Mijnen              WZ&PC Purmerend        2:19.10 9503644    2:16.40           
  9. Mandy, Verhage                DAW-Finenzo            2:16.64 9501382    2:16.46           
 10. Isabelle, Boets               MOZKA                  2:24.36 208        2:18.68           
 11. Linda, Crok                   Oeza                   2:20.09 9401068    2:20.12           
 12. Lisa, Witvliet                Racing Club            2:18.69 9403980    2:22.70           
 13. Marisol, van Helden           Noordwijkerhout        2:29.47 9502298    2:24.97           
 14. Liselotte, Mulder             De Columbiaan          2:26.06 9503472    2:25.23           
 15. Mariska, van Engeldorp        Zv Aquarius            2:18.56 9502326    2:26.42           
 16. Danique, Mallon               Oeza                   2:28.58 9402114    2:27.08           
 17. Nadine, Balen, van            MOZKA                  2:29.16 039        2:28.84           
 18. Patty, Kras                   De Zeeschuimers        2:38.95 9503112    2:39.45           
 19. Charlotte, Becker             De Zeeschuimers        2:39.62 9404484    2:41.45           
 20. Debby, van Egmond             Noordwijkerhout        2:44.14 9501804    2:42.32           
 21. Kimberley, Roquas             Torpedo                2:58.06 9403230    2:58.88           
 22. Ashleigh, Mella Inoa          Z.V. Utrecht           3:07.12 9407038    3:05.54           
 23. Wendy, Jasperse               Aquarijn               3:29.80 9506624    3:15.44           
 DIS Karin, Groen                  Gzvw                   2:16.55 9502440                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
23-5-2010 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne, ten Brink             WZ&PC Purmerend        2:06.37 8500454    2:11.43           
  2. Shelley, de Boer              WZ&PC Purmerend        2:14.35 9302840    2:14.14           
  3. Melissa, Zwaan                DAW-Finenzo            2:10.50 9103666    2:14.22           
  4. Isabelle, Grootes             De Columbiaan          2:13.60 9303030    2:18.18           
  5. Suzanne, Lange                De Zwoer               2:12.16 9202998    2:19.64           
  6. Rosa, Schot                   DAW-Finenzo            2:18.31 9207500    2:20.50           
  7. Sigrid, Dogger                De Zwoer               2:20.05 9200452    2:20.67           
  8. Jorien, Doets                 ZV Scholtenhagen       2:17.57 8600906    2:20.93           
  9. Lieke, Hengst                 Lac                    2:21.61 9108048    2:21.77           
 10. DaniŽlle, Hoek                Oeza                   2:20.84 8801790    2:23.92           
 11. Nicky, Konijn                 W.Z. & P.C. Triton     2:22.00 9202818    2:27.96           
 12. Corine, Rooker                WZ&PC Purmerend        2:18.32 9201522    2:28.26           
 13. Daisy, Kleijne                Oeza                   2:24.52 8902286    2:28.99           
 14. Sandra, Zwaanswijk            Zv Aquarius            2:30.57 8503934    2:31.28           
 15. Kim, Hooyer                   W.Z. & P.C. Triton     2:33.07 9203038    2:36.67           
 16. Carine, Veldhuisen            W.Z. & P.C. Triton     2:35.62 9303026    2:37.59           
 17. Josse, van Geffen             Gzvw                   2:39.49 8604730    2:39.02           
 18. Nadine, Blouw                 Gzvw                   2:32.16 9302314    2:41.13           
 19. Desiree, van der Lem          Kon. AZ 1870           2:37.01 6800282    2:42.15           
 20. Kristel, van Egmond           Noordwijkerhout        2:43.53 9303420    2:42.79           
 21. Myrthe, Keizer                Des                    2:47.33 9306052    2:48.47           
AFGE Britt, van der Zon            Noordwijkerhout        2:41.26 9300880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                   Jongens Minioren 6
23-5-2010 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der Velden          DAW-Finenzo            2:22.99 9800175    2:21.86           
  2. Jonne, Schaafsma              Racing Club            2:30.21 9800745    2:25.50           
  3. Tim, Tuijp                    WZ&PC Purmerend        2:30.09 9800975    2:27.70           
  4. Sezer, Yas                    Z.V. Utrecht           2:34.43 9800909    2:30.45           
  5. Rens, Hoofs                   Racing Club            2:45.31 9800161    2:33.83           
  6. Jelmer, Lankhorst             Racing Club            2:43.26 9800353    2:39.94           
  7. Dennis, Wildeboer             Gzvw                   2:43.40 9800571    2:40.01           
  8. Gideon, Heij                  Torpedo                2:45.12 9800655    2:45.41           
  9. Sjobbe, Luyten                MOZKA                       NT 284        2:52.05           
 10. Rolan, Bennis                 Racing Club            2:55.00 9800159    2:57.67           
 11. Jimmy, Wilkens                Torpedo                3:10.73 9801437    2:57.74           
 12. Sam, Beyens                   MOZKA                       NT 294        3:07.16           
 13. Sven, Martens                 Kzc                    3:32.21 9801445    3:14.74           
        *100m tijd = Backuptijd


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
23-5-2010 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, Haarsma                 DAW-Finenzo            2:05.03 9600745    2:03.41           
  2. Dennis, Stevens               MOZKA                  2:10.39 246        2:06.06           
  3. Michael, Tonsbeek             De Dolfijn             2:24.98 9701287    2:15.61           
  4. Yannick, Vijver               Zwemvereniging Hoorn   2:11.40 9600469    2:15.99           
  5. Sven, Dogger                  De Zwoer               2:17.23 9600617    2:16.71           
  6. Romano, Lynch                 WVZ                         NT 9602759    2:16.91           
  7. Ilie, Aerts                   MOZKA                  2:14.81 281        2:18.02           
  8. Krijn, de Kievit              Racing Club                 NT 9700277    2:19.15           
  9. Kevin, Eynde, van den         MOZKA                  2:35.94 233        2:20.10           
 10. Sanjay, Jagroep               DAW-Finenzo            2:25.93 9701625    2:25.89           
 11. Kaspur, van der Lem           Kon. AZ 1870           2:19.50 9600279    2:27.23           
 12. Joeri, Jacobs                 De Columbiaan          2:27.04 9600049    2:28.22           
 13. Duncan, de Vos                Z.V. Utrecht           2:32.98 9703177    2:28.86           
 14. Maurits, de Bruijn            DAW-Finenzo            2:32.49 9700917    2:33.08           
 15. Nick, Bowring                 Des                    3:21.93 9703277    2:35.15           
 16. Danny Fabian, Groen           WZ&PC Purmerend        2:38.91 9703033    2:35.25           
 17. Niels, Geel, van              MOZKA                  2:34.58 238        2:36.06           
 18. Pascal, Klopstra              Gzvw                   2:26.30 9600667    2:36.84           
 19. Tim, Hoogland                 Des                    2:38.78 9602435    2:38.39           
 20. Robbert, Jansen               Noordwijkerhout        2:53.69 9703207    2:46.49           
 21. Nick, Balen, van              MOZKA                  3:04.28 253        2:50.35           
 22. Andre, Feddern                Aqua Sports Delligse   2:54.00 199172     2:57.40           
AFGE Koen, van de Velde            Kzc                         NT 9600915                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
23-5-2010 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakub, Foytl                  Des                    2:01.56 9504687    2:00.73           
  2. Kingue, Struijf               WZ&PC Purmerend        2:01.78 9400913    2:01.20           
  3. Yassine, Maniani              Z.V. Utrecht           2:04.26 9501755    2:03.34           
        * = Backuptijd
  4. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo            2:11.03 9501389    2:05.47           
  5. Frank, van der Wolff          Zwemvereniging Hoorn   2:02.21 9400955    2:05.66           
  6. Oscar, van den Heuvel         Noordwijkerhout        2:06.90 9500803    2:07.20           
  7. Sander, Asjes                 Lac                    2:09.89 9503787    2:09.79           
  8. Pepijn, Jorink                DAW-Finenzo            2:22.85 9502575    2:14.15           
  9. Rowdy, Spaltman               DAW-Finenzo            2:17.90 9501747    2:15.30           
 10. Menno, de Vries               Des                    2:15.30 9403055    2:16.00           
 11. Symen, Dogger                 De Zwoer               2:16.47 9401119    2:16.97           
 12. Tom, Huydts                   Torpedo                2:21.79 9402375    2:20.13           
 13. Martijn, Smit                 Gzvw                   2:16.50 9406113    2:25.01           
 14. Tim, van der Meulen           Gzvw                   2:22.02 9401583    2:25.92           
 15. Jorn, Tuyls                   MOZKA                  2:32.75 244        2:28.54           
 16. Jordie, Buis                  De Zeeschuimers        2:31.90 9502901    2:30.17           
 17. Xan, Schuthof                 De Zeeschuimers        2:29.86 9505137    2:35.51           
 18. Stich, Verheyen               MOZKA                  2:53.73 283        2:50.98           
 19. Hein, van Vliet               Z.V. Utrecht           2:57.08 9503213    3:06.69           
 DIS Remy, Zwemmer                 De Zeeschuimers        2:32.18 9505545                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo            2:11.92 9403119                      
AFGE Zakaria, el Mansori           Z.V. Utrecht           2:35.32 9503281                      
AFGE Dennis, Jansen                Noordwijkerhout        2:28.97 9401237                      
AFGE Sander, ter Steeg             Noordwijkerhout        2:36.12 9502747                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcel, Schouten              SG Haerlem'04          1:58.60 9300653    1:58.72           
  2. Jeffrey, Appel                WZ&PC Purmerend        1:59.94 9200027    2:00.63           
  3. Ruben, Dekker                 De Dolfijn             1:59.54 9300627    2:02.17           
  4. Jordy, de Klerk               WZ&PC Purmerend        2:05.16 9300269    2:02.84           
  5. Nick, Duivenvoorden           Noordwijkerhout        2:03.07 9300731    2:03.68           
  6. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo            2:08.29 9303589    2:05.44           
  7. Remy, Naporowski              WZ&PC Purmerend        2:04.47 9303065    2:07.04           
  8. Maikel, Warmerdam             Noordwijkerhout        2:05.49 9304001    2:09.07           
  9. Laurent, Wilkens              Torpedo                2:15.41 9303221    2:10.79           
 10. Joey, Stokx                   DAW-Finenzo            2:06.55 9301251    2:12.69           
 11. Barry, Kleijne                Oeza                   2:09.82 9300661    2:12.94           
 12. Jeffrey, Jol                  Des                    2:18.51 9204559    2:21.38           
 13. Stefan, Tijms                 Oeza                   2:30.00 9300863    2:22.40           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
23-5-2010 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen, Beemster              WZ&PC Purmerend        1:56.36 8700155    1:58.24           
  2. Raoul, Engelenburg            De Dolfijn             1:58.04 8900843    1:59.75           
  3. Michiel, Beemster             OZ&PC Oldenzaal        2:00.29 8000063    2:02.56           
  4. Sverre, Oelen                 WZ&PC Purmerend        2:00.32 9002147    2:04.28           
  5. Bart, Beemster                Zwemvereniging Hoorn   2:01.06 8700153    2:05.58           
  6. Matthijs, Dekker              De Dolfijn             1:58.28 9000621    2:07.82           
  7. Ewout, de Vries               W.Z. & P.C. Triton     2:06.66 9003663    2:11.78           
  8. Arjan, Baron                  DAW-Finenzo            2:08.48 9100067    2:17.75           
  9. Job, v. Duijnhoven            Noord Limburg(SG)      2:08.28 8800887    2:18.64           
 10. Marcel, van der Lem           Kon. AZ 1870           2:25.00 6500563    2:24.34           
 11. Klaas, van Beek               Oeza                   2:05.63 8805941    2:33.67           
 12. Sybren, van der Veen          Des                    3:13.93 8705139    3:02.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m schoolslag                          7 - 8 jaar
23-5-2010 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaylin, stel                  Oeza                     51.50 0100290      50.94           
  2. Floor, de Kievit              Racing Club              52.96 0100238      51.31           
  3. Calina, van der Lem           Kon. AZ 1870             58.49 0200086      54.19           
  4. Marith, de Jong               Racing Club              59.80 0200012      55.09           
  5. Emma, Bos                     Racing Club              57.95 0100168      56.55           
  6. Naomi, Buur                   Oeza                     59.24 0101520      56.98           
  7. Jessica, Baars                De Albatros              58.76 0101966      57.01           
  8. Drew, van Huizen              Z.V. Utrecht           1:06.10 0101314      58.12           
  9. Eva, van Galen                WZ&PC Purmerend        1:05.56 0102256    1:01.01           
 10. Nada, el Bachaoui             De Dolfijn             1:00.77 0101700    1:01.03           
 11. Kim, van de Molen             WZ&PC Purmerend        1:06.09 0201128    1:08.48           
 DIS Marieke, Wildeboer            Gzvw                     47.00 0100016      46.49           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Maike, Brunotte               Aqua Sports Delligse   1:10.00 264541     1:07.58           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.Z Lieke, Brinkman               Zwemvereniging Hoorn     57.52 0100858                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m schoolslag                         9 - 10 jaar
23-5-2010 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isobel, Bowring               Des                      45.34 9901982      43.20           
  2. Jelle, Schillebeekx           MOZKA                    45.87 286          44.31           
  3. Iona, van der Toorn           Racing Club              47.35 9900884      44.83           
  4. Bibi, Stokvis                 ZV De Bron               47.93 9900892      44.84           
  5. Claudia, Schouten             Aquarijn                 46.36 0000812      45.20           
  6. Leonie, Vos                   DAW-Finenzo              48.71 9901662      45.70           
  7. Marloes, Potze                Gzvw                     48.50 0002332      45.87           
  8. Melissa, Baars                Aquarijn                 46.20 9900376      46.17           
  9. Vera, Bos                     Racing Club              46.61 9900886      46.25           
 10. Maaike, Baker                 Noordwijkerhout          47.84 9902930      47.26           
 11. Alyssa, vd Lans               Racing Club              47.62 9901644      47.28           
 12. Lanaya, van Uffelen           Racing Club              49.13 0000058      47.69           
 13. Josee, Keizer                 Gzvw                     50.51 0000264      50.89           
 14. Shirley, Lippus               Kzc                      52.25 9901406      50.92           
 15. Mara, DŲderlein de Win        WZ&PC Purmerend          51.52 0000412      50.97           
 16. Blom, van de Velde            Kzc                      52.79 9901262      52.36           
 17. Sanne, Voulon                 DAW-Finenzo              54.09 9903936      52.75           
 18. Rose, Voulon                  DAW-Finenzo              56.31 9903934      52.93           
 19. Mariska, Keetman              ZV De Bron               58.63 0002430      55.96           
 20. Viveka, Verhage               DAW-Finenzo              55.77 0001480      55.98           
 21. Vivien, Stiehler              Aqua Sports Delligse     57.88 227010       58.29           
 22. Anoushka, Brannan Anderson    Des                      58.66 0003170      59.71           
 23. Kelsey Sharon, Brinkhuijsen   WZ&PC Purmerend        1:03.14 9902892    1:02.33           
 DIS Isis, Beres                   Des                      53.43 0001874                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Saskia, van der Velden        DAW-Finenzo              51.79 0001478      50.32           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Yasmin, Lahlal                WZ&PC Purmerend        1:01.69 0002142    1:00.46           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Lysanne, Groen                WZ&PC Purmerend             NT 0002418    1:14.44           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Hannah, van Westreenen        De Dolfijn                  NT 9904604                      
AFGE Finley, Quinn                 Des                      53.75 0003070                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m schoolslag                          7 - 8 jaar
23-5-2010 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels, Scholten               DAW-Finenzo                 NT 01agvns      50.90           
  2. Max, Visser                   Racing Club              54.53 0100077      51.91           
  3. Niels, Martens                Kzc                      54.43 0100111      53.00           
  4. Elroy, Schot                  WZ&PC Purmerend        1:06.50 0200689    1:06.21           
 DIS Fayssal, Lantema              Z.V. Utrecht             58.15 0101379      55.40           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Sjonnie, Quinn                Des                      56.35 0101219                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 4 en 5
23-5-2010 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike, Morianner               Kzc                      42.29 9902137      42.79           
  2. Doran, Paap                   Racing Club              45.73 0000301      43.80           
  3. Ian, van Tiel                 WZ&PC Purmerend          47.40 0000349      45.89           
  4. Brian, Otjes                  Zv Aquarius              46.45 9901135      46.10           
  5. Sam, Haring                   Zwemvereniging Hoorn     48.36 9901491      46.11           
  6. Pieter-Jan, Vervloesem        MOZKA                    49.26 274          46.79           
  7. Raoul, Lieverst               DAW-Finenzo              47.63 9900713      46.95           
  8. Sander, Dorland               ZV Waterland             47.13 9902643      47.35           
  9. Byran, Bliewert               Aqua Sports Delligse     50.00 229291       47.90           
 10. Devon-Ray, Jacobs             Kzc                      51.74 9901685      50.00           
 11. Philippe, Boets               MOZKA                    49.93 276          50.38           
 12. Daan, Zwetsloot               Kzc                         NT 9901409      50.64           
 13. Adam, Juhasz                  Des                      48.91 9902011      50.94           
        *Backuptijd
 14. Jordi, van der Lem            Kon. AZ 1870             51.82 0000189      51.69           
 15. Gijs, van Eck                 Z.V. Utrecht             53.61 9900823      52.82           
 16. Benjamin, San A Jong          Kon. AZ 1870             52.64 0002535      53.11           
 17. Rense, Ruig                   WZ&PC Purmerend          54.54 9901627      53.13           
 18. Brend, Schaafsma              Racing Club              51.66 9901157      53.15           
 19. Stefan, Loos                  Kzc                      53.84 0000487      53.50           
 20. Friso, Datema                 DAW-Finenzo                 NT 00agvfd      54.20           
 21. Quinten, Holsboer             De Zeeschuimers        1:04.81 99quho     1:00.04           
 22. Henriques, Broekkamp          De Dolfijn                  NT 9903545    1:04.57           
 DIS Simon, Feddern                Aqua Sports Delligse   1:02.00 148241                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Roy, Vlieland                 Oeza                     50.23 9901517                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Barry, van Engeldorp          Zv Aquarius              49.13 9900089      50.81           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Phil, Brantjes                Kzc                      53.34 0000485      52.12           
        SR - Meer dan ťťn dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
 DIS Tommy, Blomvliet              Kzc                         NT 9903477      56.71           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Lars, van de Linden           WZ&PC Purmerend             NT 0003007    1:08.92           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                   Meisjes Junioren 1
23-5-2010 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise, van Manen              De Columbiaan            38.03 9801676      37.81           
  2. Kimberley, Kort               DAW-Finenzo              44.44 9804698      42.95           
  3. Silke, Jonk                   DAW-Finenzo              43.95 9802042      44.03           
  4. Anne, Noom                    DAW-Finenzo              44.85 9800062      44.92           
  5. Barbara, Stoop                Kon. AZ 1870             49.51 9805122      47.45           
  6. Samantha, Buhrs               Kzc                      47.66 9804146      47.86           
  7. Rebecca, Hietink              De Zwoer                 48.00 9803412      48.10           
  8. Sharon, van der Lem           Kon. AZ 1870             49.36 9800270      50.12           
  9. Demy, Appel                   WZ&PC Purmerend          53.90 9802424      50.62           
 10. Ahlam, El Amrani              De Dolfijn                  NT              51.72           
 11. Isabelle, Abbink Spaink       De Zwoer                 53.70 9803414      53.38           
 12. Gaya, Meij                    De Dolfijn                  NT 9804624      57.52           
NG.Z Tabea, Rudolph                Aqua Sports Delligse     49.88 199179                       


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag              Meisjes Junioren 2 en 3
23-5-2010 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber, Ruig                   WZ&PC Purmerend          35.03 9603240      34.55           
  2. Marit, Visscher               DAW-Finenzo              36.21 9600004      36.13           
  3. Esther, Kox                   Torpedo                  37.28 9600612      37.66           
  4. Yvanna, Zuurveld              DAW-Finenzo              39.14 9702998      39.56           
  5. Mirl, de Boer                 DAW-Finenzo              40.09 9700468      40.13           
  6. Valentyna, Foytlova           Des                      42.27 9703636      40.58           
  7. Bianca, Denekamp              WZ&PC Purmerend          41.56 9703888      40.72           
  8. Kim, Franken                  Gzvw                     44.36 9602688      42.11           
  9. Caitlin, Smith                De Zeeschuimers          42.45 9701100      42.67           
 10. Stefanie, Brunotte            Aqua Sports Delligse     43.25 227019       42.95           
 11. Samira, Mijnen                WZ&PC Purmerend          47.80 9701320      44.13           
 12. Minneke, Verbeeck             MOZKA                    45.41 264          45.70           
 13. Kayla, Brugman                Torpedo                  46.15 9701976      46.31           
 14. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo              47.42 9703878      48.46           
 15. Demi, Henderson               Des                      46.37 9604998      48.76           
 DIS Caroline, Bastiaens           MOZKA                    43.19 270                          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Nzinga, Nortan                De Dolfijn                  NT                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NG.Z Astrid, Hult                  MOZKA                    45.45 267                          
AFGE Esmee, Veendorp               Gzvw                     46.02 9603850                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liset, Jansen                 De Columbiaan            36.05 9500418      36.80           
  2. Mariska, van Engeldorp        Zv Aquarius              36.54 9502326      38.26           
  3. Maxine, Alfonsi               DAW-Finenzo              38.58 9502900      38.84           
  4. Marcha, Kemp                  WZ&PC Purmerend          38.57 9504810      39.36           
  5. Isabelle, Boets               MOZKA                    40.46 208          39.41           
  6. Laura, Geenen                 MOZKA                    42.85 210          40.10           
  7. Eileen, Stiehler              Aqua Sports Delligse     42.93 164682       46.79           
  8. Marijke, de Loos              Oeza                     48.62 9407046      47.13           
  9. Charlotte, Becker             De Zeeschuimers          46.68 9404484      48.72           
 10. DaniŽlle, de Reus             Kzc                      47.71 9505908      48.93           
 11. Rooske, Last                  Oeza                     51.03 9407044      50.47           
 12. Wendy, Jasperse               Aquarijn               1:05.89 9506624    1:02.04           
 DIS Patty, Kras                   De Zeeschuimers          44.44 9503112                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Sibel, Yuksel                 Aqua Sports Delligse     43.28 178254                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Karin, Groen                  Gzvw                     37.51 9502440      40.38           
        SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
23-5-2010 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marijke, Monsma               Dwk                      34.30 8502100      35.10           
  2. Lieke, Hengst                 Lac                      39.19 9108048      37.34           
  3. Suzanne, Lange                De Zwoer                 36.45 9202998      37.68           
  4. Jorien, Doets                 ZV Scholtenhagen         37.57 8600906      38.81           
  5. Desiree, van der Lem          Kon. AZ 1870             38.80 6800282      39.93           
  6. Sandra, Zwaanswijk            Zv Aquarius              41.56 8503934      40.47           
  7. Sarah, Geenen                 MOZKA                    41.69 186          41.39           
  8. Josse, van Geffen             Gzvw                     39.67 8604730      41.67           
  9. Stephanie, Rap                Z.V. Utrecht             42.31 8403260      45.11           
AFGE Cynthia, de Galan             Kon. AZ 1870             39.39 9203416                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                   Jongens Minioren 6
23-5-2010 - 10:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitris, Mainas              Des                      45.33 9803045      44.10           
  2. Thomas, Haneveld              DAW-Finenzo              48.90 9801631      46.74           
  3. Max, Pusch                    DAW-Finenzo              49.88 9802959      48.28           
  4. Sjobbe, Luyten                MOZKA                    53.76 284          50.17           
  5. Joren, Moors                  MOZKA                    54.11 269          51.44           
  6. Sven, Martens                 Kzc                      52.32 9801445      52.24           
  7. Jimmy, Wilkens                Torpedo                  54.47 9801437      53.22           
 DIS Sieberen, Wouters             MOZKA                    52.40 259                          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Gideon, Heij                  Torpedo                  52.13 9800655      53.04 SD        
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., +Dis SO


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 1 en 2
23-5-2010 - 10:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven, Dogger                  De Zwoer                 39.24 9600617      38.71           
  2. Sanjay, Jagroep               DAW-Finenzo              40.34 9701625      39.42           
  3. Pascal, Klopstra              Gzvw                     39.42 9600667      39.80           
  4. Tim, Hoogland                 Des                      38.28 9602435      39.90           
  5. Maurits, de Bruijn            DAW-Finenzo              40.58 9700917      41.22           
  6. Duncan, de Vos                Z.V. Utrecht             40.96 9703177      41.31           
  7. Jesse, Frankenhuizen          De Dolfijn               43.72 9703951      41.49           
  8. Marcel, Groen                 Gzvw                     41.55 9700239      42.60           
  9. Teun, Steinroth               Torpedo                  41.97 9602519      43.10           
 10. Martijn, van de Zee           Zv Aquarius              46.21 9704275      43.46           
 11. Roy, Potze                    Gzvw                     45.10 9702457      45.06           
 12. Vincent, Toelen               MOZKA                       NT 285          45.69           
 13. Dries, Balen, van             MOZKA                    49.56 279          48.18           
AFGE Daan, Spijkers                Z.V. Utrecht             52.69 9703175                      
AFGE Carlo, Kemp                   WZ&PC Purmerend          36.95 9600467      39.42           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 3 en 4
23-5-2010 - 10:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, Struijf               WZ&PC Purmerend          31.24 9400913      31.51           
  2. Joao, Aerts                   MOZKA                    35.61 280          34.15           
  3. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo              35.04 9501389      34.60           
  4. Klaas, Schoute                DAW-Finenzo              36.51 9500891      35.55           
  5. Symen, Dogger                 De Zwoer                 37.29 9401119      37.84           
  6. Menno, de Vries               Des                      37.59 9403055      38.51           
  7. Rowdy, Spaltman               DAW-Finenzo              39.12 9501747      38.67           
  8. Pieter, Vos                   MOZKA                       NT 214          39.29           
  9. Tom, Huydts                   Torpedo                  41.56 9402375      41.26           
 10. Xan, Schuthof                 De Zeeschuimers          40.66 9505137      41.47           
 11. Tomas, Hannes                 MOZKA                    45.36 249          43.28           
 12. Stich, Verheyen               MOZKA                    45.33 283          45.53           
 13. Hein, van Vliet               Z.V. Utrecht             47.94 9503213      52.26           
 DIS Daim, Moelee                  De Zeeschuimers          46.29 94damo                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo              35.51 9403119                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                   Heren Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 10:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Menno, van den Heuvel         Noordwijkerhout          31.56 9200519      31.32           
  2. Jeffrey, Appel                WZ&PC Purmerend          31.64 9200027      31.63           
  3. Walter, Jansen                Noordwijkerhout          32.14 9300225      31.83           
  4. Dennis, Eliveld               De Dolfijn               33.17 9202351      32.10           
  5. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo              32.99 9303589      33.28           
  6. Timo, Suaka                   Des                      32.16 9203715      33.55           
  7. Kevin, Keur                   De Zeeschuimers          35.91 9305607      35.37           
  8. Stefan, Tijms                 Oeza                     42.50 9300863      38.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
23-5-2010 - 10:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas, Tietze                   WZ&PC Purmerend          29.80 8703351      29.99           
  2. Rian, Visser                  DAW-Finenzo              31.81 9007141      32.31           
  3. Job, v. Duijnhoven            Noord Limburg(SG)        33.27 8800887      33.41           
  4. Klaas, van Beek               Oeza                     36.01 8805941      34.55           
  5. Pascal, van Kassel            W.Z. & P.C. Triton       34.59 8501289      34.99           
  6. Marcel, van der Lem           Kon. AZ 1870             34.31 6500563      35.21           
  7. Jory, van der Gracht          Oeza                     36.01 8701097      36.49           
  8. Tim, Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton       35.54 9000505      36.96           
  9. Tino, Kerkhof                 Des                      35.09 9103479      37.63           
 10. Kees-Jan, Brantjes            Kzc                      38.15 6300113      37.86           
 11. Adrie, van der Gracht         Oeza                     44.08 5700485      44.66           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m vlinderslag                  Meisjes Junioren 1
23-5-2010 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brighid, van Uffelen          Racing Club            1:29.02 9800310    1:21.40           
  2. Saritha, van Zanten           ZV Waterland           1:25.22 9801220    1:22.51           
  3. Myrthe, de Jong               Racing Club            1:34.95 9800244    1:24.07           
  4. Elise, van Manen              De Columbiaan          1:30.99 9801676    1:25.97           
  5. Kimberley, Kort               DAW-Finenzo                 NT 9804698    1:37.28           
  6. Silke, Jonk                   DAW-Finenzo            1:48.10 9802042    1:37.57           
  7. Elvira, Korthagen             WZ&PC Purmerend        1:35.21 9801004    1:40.35           
  8. Imelda, Jansen                Noordwijkerhout        1:43.70 9803170    1:41.49           
  9. Veerle, Scholtes              Des                    1:54.76 9804186    1:48.99           
 DIS Lisa, Brantjes                Kzc                    1:27.29 9800950    1:25.35 VI        
        VI - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Ahlam, El Amrani              De Dolfijn                  NT            1:53.95 VI        
        VI - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Demy, Appel                   WZ&PC Purmerend             NT 9802424    2:01.62 AE        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m vlinderslag             Meisjes Junioren 2 en 3
23-5-2010 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irene, Teufer                 De Dolfijn             1:10.40 9602340    1:06.62           
  2. Eva, Smit                     Gzvw                   1:07.90 9602690    1:12.64           
  3. Anouk, Hesseling              De Columbiaan          1:11.67 9601070    1:12.93           
  4. Chantal, Warmerdam            Noordwijkerhout        1:15.94 9601060    1:13.97           
  5. Janine, Rooker                WZ&PC Purmerend        1:12.80 9600316    1:14.12           
  6. Aylin, van Uffelen            Racing Club            1:15.95 9600352    1:14.59           
  7. Nienke, van der zee           DAW-Finenzo            1:14.53 9605430    1:15.54           
  8. Manon, Wiersma                Zwemvereniging Hoorn   1:12.33 9600112    1:16.14           
  9. Laura, Stokx                  DAW-Finenzo            1:18.35 9601510    1:18.10           
 10. Annelotte, Mulder             De Columbiaan          1:23.54 9701348    1:19.16           
 11. Annika, Neuteboom             Torpedo                1:21.34 9601354    1:19.37           
 12. Roxann, Geenen                DAW-Finenzo            1:10.95 9601518    1:19.38           
 13. Brenda, Zwarthoed             DAW-Finenzo            1:13.10 9604938    1:20.64           
 14. Lola, Holsboer                De Zeeschuimers        1:18.76 9601554    1:20.73           
 15. Courtney, van Huizen          Z.V. Utrecht           1:22.02 9601686    1:25.36           
 16. Caitlin, Smith                De Zeeschuimers        1:27.82 9701100    1:27.12           
 17. Sanne, van der Meer           De Columbiaan          1:27.66 9601648    1:28.24           
 18. Bianca, Denekamp              WZ&PC Purmerend        1:25.78 9703888    1:28.34           
 19. Danique, Coremans             MOZKA                  1:26.17 265        1:30.08           
 20. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo            1:32.69 9703878    1:31.57           
 21. Annemarie, Ooms               MOZKA                       NT 255        1:41.93           
        *Backuptijd
 22. Shirley, Versteeg             Z.V. Utrecht           1:44.42 9602880    1:44.96           
 DIS Ludi, van Leeuwen             Torpedo                1:41.89 9704854            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Alina, Seeburger              Aqua Sports Delligse   1:22.28 199177     1:21.94 VI        
        VI - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud, Hoofs                   Racing Club            1:10.42 9501206    1:11.20           
  2. Laura, Stevens                MOZKA                  1:12.67 247        1:11.34           
  3. Sharona, Mlcoch               DAW-Finenzo            1:09.02 9406178    1:11.55           
  4. Yvonne, Verbeek               WZ&PC Purmerend        1:14.08 9402788    1:11.64           
  5. Kimberly, Mijnen              WZ&PC Purmerend        1:13.11 9503644    1:12.39           
  6. Danique, Mallon               Oeza                   1:17.16 9402114    1:13.93           
  7. Marisol, van Helden           Noordwijkerhout        1:15.73 9502298    1:14.58           
  8. Mandy, Verhage                DAW-Finenzo            1:12.31 9501382    1:15.52           
  9. Simone, Druijf                Zwemvereniging Hoorn   1:23.72 9505830    1:25.43           
 10. Kelly, Eynde, van den         MOZKA                  1:31.79 234        1:27.97           
 DIS Debby, van Egmond             Noordwijkerhout        1:36.26 9501804    1:36.92 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
23-5-2010 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina, Herbst                Aqua Sports Delligse   1:07.88 151114     1:06.86           
  2. Shelley, de Boer              WZ&PC Purmerend        1:10.13 9302840    1:09.18           
  3. Daphne, ten Brink             WZ&PC Purmerend        1:07.47 8500454    1:09.77           
  4. Melissa, Zwaan                DAW-Finenzo            1:09.61 9103666    1:10.83           
  5. Sharon, van der Leest         WZ&PC Purmerend        1:12.32 9202772    1:12.83           
  6. Suzanne, Lange                De Zwoer               1:12.34 9202998    1:14.44           
  7. Nicole, Palmboom              Oeza                   1:13.63 9106072    1:16.59           
  8. Jessica, Hooyer               W.Z. & P.C. Triton     1:19.35 9001582    1:19.24           
  9. DaniŽlle, Hoek                Oeza                   1:18.90 8801790    1:21.89           
 10. Kristel, van Egmond           Noordwijkerhout        1:33.53 9303420    1:30.99           
 DIS Anoek, Verbeeck               MOZKA                       NT 048        1:17.99 VI        
        VI - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Milja, Breed                  Torpedo                1:17.25 8800594    1:18.71 AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Britt, van der Zon            Noordwijkerhout        1:27.94 9300880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
23-5-2010 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der Velden          DAW-Finenzo            1:17.40 9800175    1:17.73           
  2. Tim, Tuijp                    WZ&PC Purmerend        1:17.90 9800975    1:19.98           
  3. Sezer, Yas                    Z.V. Utrecht           1:22.30 9800909    1:21.09           
  4. Rick, van Zanten              ZV Waterland           1:25.12 9800351    1:27.25           
  5. Max, Pusch                    DAW-Finenzo            1:32.77 9802959    1:30.75           
  6. Thomas, Haneveld              DAW-Finenzo            1:36.97 9801631    1:40.98           
  7. Sieberen, Wouters             MOZKA                       NT 259        1:46.46           
  8. Joren, Moors                  MOZKA                  1:44.19 269        1:48.34           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag             Jongens Junioren 1 en 2
23-5-2010 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis, Stevens               MOZKA                  1:09.36 246        1:07.79           
  2. Michael, Tonsbeek             De Dolfijn             1:11.96 9701287    1:11.71           
  3. Duncan, de Vos                Z.V. Utrecht           1:26.14 9703177    1:18.34           
  4. Dani, Hoetmer                 DAW-Finenzo            1:28.47 9604503    1:25.18           
  5. Niels, Geel, van              MOZKA                  1:27.06 238        1:26.33           
  6. Marcel, Groen                 Gzvw                   1:20.71 9700239    1:27.33           
  7. Anis, el Bachaoui             De Dolfijn             1:30.73 9702093    1:27.97           
  8. Robbert, Jansen               Noordwijkerhout        1:30.73 9703207    1:30.84           
  9. Martijn, van de Zee           Zv Aquarius            1:46.19 9704275    1:35.51           
        *Backuptijd
 DIS Yelth, Verheyen               MOZKA                  1:44.48 251        1:35.75 VH        
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag             Jongens Junioren 3 en 4
23-5-2010 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frank, van der Wolff          Zwemvereniging Hoorn   1:01.37 9400955    1:02.08           
  2. Dave, Heshof                  WZ&PC Purmerend        1:04.17 9501403    1:03.03           
  3. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo            1:06.25 9501389    1:06.86           
  4. Jakub, Foytl                  Des                    1:04.84 9504687    1:07.10           
  5. Sander, Asjes                 Lac                    1:06.89 9503787    1:07.20           
  6. Yassine, Maniani              Z.V. Utrecht           1:10.54 9501755    1:08.20           
  7. Pieter, Vos                   MOZKA                  1:08.95 214        1:09.18           
  8. Klaas, Schoute                DAW-Finenzo            1:11.92 9500891    1:12.73           
  9. Rowdy, Spaltman               DAW-Finenzo            1:18.17 9501747    1:15.32           
 10. Bjorn, Bliewert               Aqua Sports Delligse   1:22.00 214589     1:15.95           
 11. Pepijn, Jorink                DAW-Finenzo            1:23.98 9502575    1:18.06           
 12. Remy, Zwemmer                 De Zeeschuimers        1:19.28 9505545    1:20.47           
 13. Tim, van der Meulen           Gzvw                   1:21.06 9401583    1:25.47           
 14. Daim, Moelee                  De Zeeschuimers             NT 94damo     1:28.58           
 15. Jordie, Buis                  De Zeeschuimers             NT 9502901    1:30.80           
 DIS Martijn, Smit                 Gzvw                   1:10.95 9406113            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Tomas, Hannes                 MOZKA                  1:33.28 249        1:27.16 VO        
        VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.
NG.Z Niels, Evens                  MOZKA                  1:15.80 250                          
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo            1:08.51 9403119                      
AFGE Sander, ter Steeg             Noordwijkerhout        1:29.14 9502747                      
AFGE Dennis, Jansen                Noordwijkerhout        1:17.70 9401237                      
AFGE Zakaria, el Mansori           Z.V. Utrecht           1:25.00 9503281                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                  Heren Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis, Eliveld               De Dolfijn               58.03 9202351      59.48           
  2. Walter, Jansen                Noordwijkerhout          59.85 9300225    1:00.03           
  3. Marcel, Schouten              SG Haerlem'04          1:02.05 9300653    1:02.90           
  4. Remy, Naporowski              WZ&PC Purmerend        1:01.72 9303065    1:03.67           
  5. Laurent, Wilkens              Torpedo                1:04.86 9303221    1:04.60           
  6. Barry, Kleijne                Oeza                   1:07.86 9300661    1:05.02           
  7. Maikel, Warmerdam             Noordwijkerhout        1:03.73 9304001    1:05.82           
  8. Joey, Stokx                   DAW-Finenzo            1:03.40 9301251    1:06.51           
  9. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo            1:07.58 9303589    1:06.82           
 10. Robin, DŲderlein de Win       WZ&PC Purmerend        1:09.93 9302447    1:08.52           
 11. Nick, Duivenvoorden           Noordwijkerhout        1:05.39 9300731    1:09.75           
 12. Kevin, Keur                   De Zeeschuimers        1:19.19 9305607    1:20.34           
 DIS Menno, van den Heuvel         Noordwijkerhout        1:03.75 9200519            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
23-5-2010 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen, Beemster              WZ&PC Purmerend          59.75 8700155    1:02.98           
  2. Bas, Tietze                   WZ&PC Purmerend        1:03.39 8703351    1:03.41           
  3. Bart, Beemster                Zwemvereniging Hoorn   1:01.80 8700153    1:03.54           
  4. Michiel, Beemster             OZ&PC Oldenzaal        1:01.61 8000063    1:03.88           
  5. Job, v. Duijnhoven            Noord Limburg(SG)      1:03.16 8800887    1:04.01           
  6. Raoul, Engelenburg            De Dolfijn             1:02.03 8900843    1:04.42           
  7. Sverre, Oelen                 WZ&PC Purmerend        1:04.23 9002147    1:04.48           
  8. Jory, van der Gracht          Oeza                   1:03.47 8701097    1:04.51           
  9. Ewout, de Vries               W.Z. & P.C. Triton     1:03.19 9003663    1:05.70           
 10. Rian, Visser                  DAW-Finenzo            1:07.92 9007141    1:08.34           
 11. Tim, Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton     1:08.50 9000505    1:09.84           
 12. Matthijs, Dekker              De Dolfijn             1:02.26 9000621    1:10.47           
NG.Z Oktay, Yuksel                 Aqua Sports Delligse   1:33.00 178252                       
AFGE Arjan, Baron                  DAW-Finenzo            1:00.65 9100067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag                           7 - 8 jaar
23-5-2010 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke, Wildeboer            Gzvw                   1:29.34 0100016    1:29.46           
  2. Floor, de Kievit              Racing Club            1:42.73 0100238    1:42.54           
  3. Naomi, Buur                   Oeza                   1:54.28 0101520    1:55.04           
  4. Drew, van Huizen              Z.V. Utrecht           1:57.07 0101314    2:04.45           
 DIS Marith, de Jong               Racing Club            1:59.32 0200012            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Kaylin, stel                  Oeza                   1:32.72 0100290    1:34.08 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Calina, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:48.53 0200086    1:45.29 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Emma, Bos                     Racing Club            1:59.09 0100168    1:47.62 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Jessica, Baars                De Albatros            1:58.31 0101966    1:52.72 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Lieke, Brinkman               Zwemvereniging Hoorn   2:02.25 0100858                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag                          9 - 10 jaar
23-5-2010 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa, Baars                Aquarijn               1:23.20 9900376    1:21.40           
  2. Isobel, Bowring               Des                    1:28.15 9901982    1:25.17           
        *50m = Backuptijd
  3. Vera, Bos                     Racing Club            1:32.15 9900886    1:25.72           
  4. Iona, van der Toorn           Racing Club            1:29.15 9900884    1:27.73           
  5. Paula, Mestrum                Kon. AZ 1870           1:35.80 9902734    1:29.12           
  6. Alyssa, vd Lans               Racing Club            1:36.57 9901644    1:30.95           
  7. Leonie, Vos                   DAW-Finenzo            1:32.00 9901662    1:31.12           
        *50m = Backuptijd
  8. Maaike, Baker                 Noordwijkerhout        1:31.67 9902930    1:31.41           
        *50m = Backuptijd
  9. Josee, Keizer                 Gzvw                   1:27.50 0000264    1:31.66           
 10. Marloes, Potze                Gzvw                   1:32.82 0002332    1:31.73           
 11. Saskia, van der Velden        DAW-Finenzo            1:30.54 0001478    1:33.58           
 12. Claudia, Schouten             Aquarijn               1:34.72 0000812    1:34.77           
 13. Mara, DŲderlein de Win        WZ&PC Purmerend        1:36.00 0000412    1:37.28           
 14. Lanaya, van Uffelen           Racing Club            1:39.80 0000058    1:37.40           
 15. Jelle, Schillebeekx           MOZKA                  1:40.25 286        1:37.44           
 16. Isis, Beres                   Des                    1:44.39 0001874    1:39.98           
 17. Anoushka, Brannan Anderson    Des                    1:41.16 0003170    1:41.03           
 18. Rose, Voulon                  DAW-Finenzo                 NT 9903934    1:45.49           
 19. Viveka, Verhage               DAW-Finenzo            1:44.28 0001480    1:46.68           
 20. Mariska, Keetman              ZV De Bron             1:46.40 0002430    1:48.36           
 21. Kelsey Sharon, Brinkhuijsen   WZ&PC Purmerend        1:51.48 9902892    1:49.84           
 22. Blom, van de Velde            Kzc                    1:41.85 9901262    1:50.58           
 DIS Bibi, Stokvis                 ZV De Bron             1:33.20 9900892    1:28.82 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Sanne, Voulon                 DAW-Finenzo                 NT 9903936    1:49.78 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Yasmin, Lahlal                WZ&PC Purmerend        2:42.28 0002142    2:02.86 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Hannah, van Westreenen        De Dolfijn                  NT 9904604                      
AFGE Finley, Quinn                 Des                    1:51.76 0003070                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag                           7 - 8 jaar
23-5-2010 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max, Visser                   Racing Club            1:45.03 0100077    1:42.25           
  2. Fayssal, Lantema              Z.V. Utrecht           1:59.09 0101379    1:47.48           
        *Backuptijd
  3. Niels, Martens                Kzc                    2:03.96 0100111    1:54.84           
  4. Niels, Scholten               DAW-Finenzo                 NT 01agvns    2:08.78           
        *Backuptijd
  5. Elroy, Schot                  WZ&PC Purmerend             NT 0200689    2:15.07           
AFGE Sjonnie, Quinn                Des                         NT 0101219                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Minioren 4 en 5
23-5-2010 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam, Haring                   Zwemvereniging Hoorn   1:19.04 9901491    1:19.17           
  2. Phil, Brantjes                Kzc                    1:25.20 0000485    1:24.88           
        *50m = Backuptijd
  3. Ian, van Tiel                 WZ&PC Purmerend        1:27.18 0000349    1:25.21           
  4. Doran, Paap                   Racing Club            1:24.54 0000301    1:25.47           
  5. Sander, Dorland               ZV Waterland           1:26.16 9902643    1:27.96           
  6. Pieter-Jan, Vervloesem        MOZKA                       NT 274        1:29.86           
  7. Adam, Juhasz                  Des                    1:38.26 9902011    1:33.33           
  8. Raoul, Lieverst               DAW-Finenzo            1:37.11 9900713    1:34.97           
  9. Barry, van Engeldorp          Zv Aquarius            1:41.91 9900089    1:37.75           
 10. Devon-Ray, Jacobs             Kzc                    1:36.88 9901685    1:39.77           
 11. Brian, Otjes                  Zv Aquarius            1:36.02 9901135    1:39.89           
        *50m = Backuptijd
 12. Philippe, Boets               MOZKA                       NT 276        1:41.00           
 13. Jordi, van der Lem            Kon. AZ 1870           1:49.10 0000189    1:48.35           
 14. Brend, Schaafsma              Racing Club            1:51.96 9901157    1:49.99           
 15. Djurre, Lankhorst             Racing Club            2:00.32 9902733    1:52.09           
 16. Benjamin, San A Jong          Kon. AZ 1870           1:59.35 0002535    2:02.23           
 17. Tommy, Blomvliet              Kzc                         NT 9903477    2:09.56           
 18. Lars, van de Linden           WZ&PC Purmerend             NT 0003007    2:12.05           
 19. Henriques, Broekkamp          De Dolfijn                  NT 9903545    2:17.21           
 DIS Mike, Morianner               Kzc                    1:34.74 9902137    1:30.79 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Rense, Ruig                   WZ&PC Purmerend        1:33.17 9901627    1:33.70 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Daan, Zwetsloot               Kzc                    1:47.32 9901409    1:39.14 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Friso, Datema                 DAW-Finenzo                 NT 00agvfd    1:40.71 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 200m rugslag                    Meisjes Junioren 1
23-5-2010 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serena, Stel                  De Dolfijn             2:41.22 9801528    2:42.36           
  2. Saritha, van Zanten           ZV Waterland           2:47.47 9801220    2:48.65           
  3. Marielle, Vijver              Zwemvereniging Hoorn   2:49.71 9800336    2:50.19           
  4. Anne, Noom                    DAW-Finenzo            2:53.84 9800062    2:50.96           
  5. Silke, Jonk                   DAW-Finenzo            2:54.83 9802042    2:52.07           
  6. Rebecca, Hietink              De Zwoer               3:15.12 9803412    3:11.96           
  7. Sharon, van der Lem           Kon. AZ 1870                NT 9800270    3:39.47           
        *150m = Backuptijd
 DIS Gaya, Meij                    De Dolfijn                  NT 9804624            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Myrthe, de Jong               Racing Club                 NT 9800244            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Isabelle, Abbink Spaink       De Zwoer               3:54.32 9803414    3:55.61 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., *150m = Backuptijd


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 200m rugslag               Meisjes Junioren 2 en 3
23-5-2010 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia, Brouwers               WZ&PC Purmerend        2:21.63 9600868    2:24.28           
  2. Mirl, de Boer                 DAW-Finenzo            2:30.42 9700468    2:33.22           
  3. Nienke, van der zee           DAW-Finenzo            2:36.29 9605430    2:36.42           
  4. Manon, Wiersma                Zwemvereniging Hoorn   2:37.62 9600112    2:39.00           
  5. Kim, Franken                  Gzvw                   2:39.21 9602688    2:39.27           
  6. Kim, Visser                   Racing Club                 NT 9702516    2:40.41           
  7. Amber, Ruig                   WZ&PC Purmerend        2:45.07 9603240    2:41.63           
  8. Tess, de Boer                 DAW-Finenzo            2:53.77 9601516    2:43.15           
  9. Marit, Visscher               DAW-Finenzo            2:39.29 9600004    2:44.67           
 10. Samira, Mijnen                WZ&PC Purmerend        2:47.52 9701320    2:47.03           
 11. Tessa, Keizer                 Gzvw                   2:45.70 9601586    2:48.67           
 12. Nacinda, Paap                 Racing Club                 NT 9701684    2:50.99           
 13. Esther, Kox                   Torpedo                2:59.72 9600612    2:54.85           
 14. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo            2:57.92 9703878    2:56.14           
 15. Valentyna, Foytlova           Des                         NT 9703636    3:09.48           
 16. Danique, Coremans             MOZKA                       NT 265        3:10.62           
 17. Annemarie, Ooms               MOZKA                       NT 255        3:23.69           
 18. Demi, Henderson               Des                         NT 9604998    3:34.17           
 19. Laura, Vrolijk                Des                    3:58.98 9602482    3:57.15           
        *100m = Backuptijd
 DIS Nicole, Bennis                Racing Club            2:32.05 9600470            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Nzinga, Nortan                De Dolfijn                  NT                    AF        
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., *100m AF
 DIS Annika, Neuteboom             Torpedo                2:50.76 9601354            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Caitlin, Smith                De Zeeschuimers        3:03.05 9701100    2:58.62 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 200m rugslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaimy Lee, Taskin             Noordwijkerhout        2:23.36 9403364    2:23.03           
  2. Laura, Stevens                MOZKA                  2:26.88 247        2:25.09           
  3. Tania, Jacobs                 De Columbiaan          2:24.33 9400864    2:26.04           
  4. Sharona, Mlcoch               DAW-Finenzo            2:24.30 9406178    2:26.31           
  5. Natasja, Boers                De Columbiaan          2:30.06 9501560    2:26.67           
  6. Maxime, Verschuur             De Dolfijn             3:05.51 9500804    2:32.11           
  7. Daisy, Koning                 De Zeeschuimers        2:32.20 9500314    2:34.47           
  8. Mariska, van Engeldorp        Zv Aquarius            2:39.79 9502326    2:38.15           
  9. Maxine, Alfonsi               DAW-Finenzo            2:57.68 9502900    2:42.32           
 10. Laura, Geenen                 MOZKA                  2:43.86 210        2:44.55           
 11. Linda, Crok                   Oeza                   2:36.36 9401068    2:46.59           
 12. Ashleigh, Mella Inoa          Z.V. Utrecht                NT 9407038    3:30.92           
        *50m+100m+150m = Backuptijd


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
23-5-2010 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon, van der Leest         WZ&PC Purmerend        2:25.04 9202772    2:29.94           
  2. Sigrid, Dogger                De Zwoer               2:31.42 9200452    2:31.74           
  3. Daphne, ten Brink             WZ&PC Purmerend        2:19.15 8500454    2:33.89           
  4. Corine, Rooker                WZ&PC Purmerend        2:27.18 9201522    2:36.05           
  5. Milja, Breed                  Torpedo                2:45.04 8800594    2:47.18           
  6. Daisy, Kleijne                Oeza                   2:38.20 8902286    2:47.83           
  7. Relinda, Baas                 Gzvw                   2:46.23 8900144    2:49.22           
  8. Nadine, Blouw                 Gzvw                   2:55.52 9302314    3:07.08           
  9. Myrthe, Keizer                Des                    3:23.36 9306052    3:19.61           
AFGE Cynthia, de Galan             Kon. AZ 1870           2:44.20 9203416                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag                    Jongens Minioren 6
23-5-2010 - 11:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der Velden          DAW-Finenzo                 NT 9800175    2:39.47           
  2. Jonne, Schaafsma              Racing Club                 NT 9800745    2:42.83           
  3. Rens, Hoofs                   Racing Club                 NT 9800161    2:51.98           
  4. Rick, van Zanten              ZV Waterland           2:56.95 9800351    2:58.18           
  5. Jelmer, Lankhorst             Racing Club                 NT 9800353    2:58.53           
  6. Dennis, Wildeboer             Gzvw                   3:02.96 9800571    3:01.35           
  7. Rolan, Bennis                 Racing Club                 NT 9800159    3:33.97           
        *150m = Backuptijd
 DIS Tim, Tuijp                    WZ&PC Purmerend        2:44.67 9800975            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Dimitris, Mainas              Des                         NT 9803045    3:05.67 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag               Jongens Junioren 1 en 2
23-5-2010 - 11:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, Haarsma                 DAW-Finenzo            2:23.69 9600745    2:22.47           
  2. Ilie, Aerts                   MOZKA                       NT 281        2:30.63           
  3. Krijn, de Kievit              Racing Club                 NT 9700277    2:32.84           
  4. Dani, Hoetmer                 DAW-Finenzo            2:42.53 9604503    2:36.98           
  5. Joeri, Jacobs                 De Columbiaan          2:48.66 9600049    2:39.69           
  6. Tobias, Eggers                Aqua Sports Delligse   2:36.00            2:40.74           
  7. Kaspur, van der Lem           Kon. AZ 1870           2:37.64 9600279    2:45.56           
  8. Danny Fabian, Groen           WZ&PC Purmerend        2:49.00 9703033    2:49.33           
  9. Nick, Bowring                 Des                    2:59.50 9703277    2:57.58           
 10. Roy, Potze                    Gzvw                   2:58.91 9702457    3:14.09           
AFGE Koen, van de Velde            Kzc                         NT 9600915                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag               Jongens Junioren 3 en 4
23-5-2010 - 11:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave, Heshof                  WZ&PC Purmerend        2:27.19 9501403    2:21.65           
  2. Oscar, van den Heuvel         Noordwijkerhout        2:24.20 9500803    2:22.14           
  3. Joao, Aerts                   MOZKA                       NT 280        2:25.46           
  4. Tom, Huydts                   Torpedo                2:38.64 9402375    2:43.23           
 DIS Symen, Dogger                 De Zwoer               2:29.98 9401119    2:32.16 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo            2:30.35 9403119                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag                    Heren Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 11:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben, Dekker                 De Dolfijn             2:05.85 9300627    2:08.90           
  2. Jeffrey, Appel                WZ&PC Purmerend        2:09.73 9200027    2:09.16           
  3. Marcel, Schouten              SG Haerlem'04          2:12.68 9300653    2:12.45           
  4. Jordy, de Klerk               WZ&PC Purmerend        2:16.57 9300269    2:18.94           
  5. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo            2:33.11 9303589    2:27.73           
  6. Timo, Suaka                   Des                    2:28.89 9203715    2:31.25           
 DIS Jeffrey, Jol                  Des                    2:37.58 9204559    2:42.04 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., *100m = Backuptijd
AFGE Joey, Stokx                   DAW-Finenzo            2:16.09 9301251                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
23-5-2010 - 11:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen, Beemster              WZ&PC Purmerend        2:13.50 8700155    2:12.80           
  2. Bart, Beemster                Zwemvereniging Hoorn   2:21.91 8700153    2:24.47           
  3. Raoul, Engelenburg            De Dolfijn             2:14.24 8900843    2:24.49           
  4. Pascal, van Kassel            W.Z. & P.C. Triton     2:34.63 8501289    2:32.80           
  5. Klaas, van Beek               Oeza                   2:32.21 8805941    2:39.13           
  6. Marcel, van der Lem           Kon. AZ 1870           2:47.10 6500563    2:48.49           
  7. Tino, Kerkhof                 Des                    2:30.18 9103479    2:50.80           
  8. Sybren, van der Veen          Des                         NT 8705139    3:28.63           
        *150m = Backuptijd



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
23-5-2010 - 12:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daw 1                         DAW-Finenzo            4:03.93            4:01.76           
        Melissa, Zwaan, 91                         Sharona, Mlcoch, 94
        Mandy, Verhage, 95                         Brenda, Zwarthoed, 96
            28.66  1:00.65  1:30.28  2:03.12  2:31.28  3:02.18  3:30.43  4:01.76

  2. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        4:09.15            4:11.40           
        Yvonne, Verbeek, 94                        Shelley, de Boer, 93
        Marcha, Kemp, 95                           Kimberly, Mijnen, 95
            29.53  1:01.00  1:33.03  2:07.30  2:36.19  3:09.14  3:37.91  4:11.40

  3. MOZKA Dames A                 MOZKA                  4:20.00            4:21.62           
        Isabelle, Boets, 95                        Laura, Geenen, 95
        Sarah, Geenen, 93                          Laura, Stevens, 95
            30.83  1:04.17  1:37.39  2:13.37  2:44.72  3:20.72  3:50.15  4:21.62

  4. Oeza 1                        Oeza                   4:19.87            4:21.78           
        DaniŽlle, Hoek, 88                         Daisy, Kleijne, 89
        Danique, Mallon, 94                        Linda, Crok, 94
            31.02  1:06.43  1:37.57  2:12.08  2:43.52  3:19.14  3:49.09  4:21.78

  5. Racing Club 1                 Racing Club            4:22.89            4:24.30           
        Nicole, Bennis, 96                         Aylin, van Uffelen, 96
        Myrthe, de Jong, 98                        Kim, Visser, 97
            30.75  1:04.51  1:35.73  2:13.05  2:43.16  3:16.40  3:48.87  4:24.30

  6. Daw 2                         DAW-Finenzo            4:23.73            4:24.37           
        Maxine, Alfonsi, 95                        Sophie, Padt, 96
        Nienke, van der zee, 96                    Elena, Peeters, 96
            30.58  1:04.30  1:35.90  2:11.34  2:42.98  3:18.11  3:50.06  4:24.37

  7. Noordwijkerhout 1             Noordwijkerhout        4:22.95            4:27.05           
        Marisol, van Helden, 95                    Chantal, Warmerdam, 96
        Jaimy Lee, Taskin, 94                      Kristel, van Egmond, 93
            32.14  1:07.36  1:38.01  2:10.18  2:40.38  3:13.84  3:48.13  4:27.05

  8. Triton 1                      W.Z. & P.C. Triton     4:27.18            4:37.49           
        Carine, Veldhuisen, 93                     Jessica, Hooyer, 90
        Kim, Hooyer, 92                            Nicky, Konijn, 92
            33.20  1:10.61  1:44.00  2:20.63  2:53.39  3:29.18  4:02.36  4:37.49

  9. Gzvw 3                        Gzvw                   4:31.23            4:55.81           
        Relinda, Baas, 89                          Tessa, Keizer, 96
        Kim, Franken, 96                           Josse, van Geffen, 86
            34.82  1:13.72  1:48.19  2:28.77  3:02.70  3:40.31  4:15.77  4:55.81

 DIS Daw 3                         DAW-Finenzo            5:04.75                    EA        
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), *100m overname te vroeg van 2e zwemmer
        Lotte, Hoogeterp, 97                       Fenke, Bosschert, 97
        Silke, Jonk, 98                            Kimberley, Kort, 98
            37.89  1:18.97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
23-5-2010 - 12:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        3:37.28            3:38.16           
        Bas, Tietze, 87                            Kingue, Struijf, 94
        Sverre, Oelen, 90                          Jeffrey, Appel, 92
            25.85    54.73  1:21.02  1:49.50  2:15.17  2:43.40  3:09.19  3:38.16

  2. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        3:41.61            3:42.82           
        Jeroen, Beemster, 87                       Jordy, de Klerk, 93
        Remy, Naporowski, 93                       Dave, Heshof, 95
            26.25    54.92  1:21.57  1:51.55  2:18.15  2:46.31  3:13.27  3:42.82

  3. Noordwijkerhout 1             Noordwijkerhout        3:44.87            3:46.54           
        Walter, Jansen, 93                         Maikel, Warmerdam, 93
        Nick, Duivenvoorden, 93                    Menno, van den Heuvel, 92
            26.36    55.19  1:22.20  1:51.83  2:20.12  2:50.87  3:17.20  3:46.54

  4. MOZKA Heren A                 MOZKA                  3:55.00            3:56.62           
        Dennis, Stevens, 97                        Ilie, Aerts, 97
        Pieter, Vos, 95                            Joao, Aerts, 94
            27.80    57.58  1:26.81  1:57.43  2:26.96  2:59.62  3:26.73  3:56.62

  5. Oeza 1                        Oeza                   3:55.50            3:58.72           
        Stefan, Tijms, 93                          Jory, van der Gracht, 87
        Barry, Kleijne, 93                         Klaas, van Beek, 88
            30.39  1:04.32  1:30.96  2:01.50  2:29.51  3:00.53  3:28.12  3:58.72

  6. Des 1                         Des                    3:50.01            4:01.21           
        Menno, de Vries, 94                        Tino, Kerkhof, 91
        Timo, Suaka, 92                            Jakub, Foytl, 95
            28.43  1:00.06  1:28.39  1:59.71  2:29.99  3:05.70  3:31.93  4:01.21

  7. Daw 2                         DAW-Finenzo            3:56.82            4:01.88           
        Mart, de Boer, 93                          Klaas, Schoute, 95
        Lars, van der Velden, 98                   Joey, Stokx, 93
            27.36    57.14  1:27.51  2:01.89  2:30.78  3:04.60  3:31.02  4:01.88

  8. Daw 1                         DAW-Finenzo            4:31.51            4:26.85           
        Maurits, de Bruijn, 97                     Sanjay, Jagroep, 97
        Dani, Hoetmer, 96                          Pepijn, Jorink, 95
            32.65  1:09.83  1:43.50  2:19.50  2:49.91  3:25.64  3:54.53  4:26.85

  9. Gzvw 4                        Gzvw                   4:32.94            5:00.93           
        Tim, van der Meulen, 94                    Marcel, Groen, 97
        Dennis, Wildeboer, 98                      Pascal, Klopstra, 96
            31.72  1:06.67  1:41.81  2:20.42  3:02.10  3:42.54  4:19.35  5:00.93

AFGE Z.V. Utrecht 1                Z.V. Utrecht           4:23.55                              
        Sezer, Yas, 98                             Duncan, de Vos, 97
        Zakaria, el Mansori, 95                    Yassine, Maniani, 95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 400m wisselslag                   Meisjes Junioren 1
23-5-2010 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa, Vermeulen              De Dolfijn             5:47.39 9800068    5:25.38           
  2. Brighid, van Uffelen          Racing Club            6:39.42 9800310    6:03.54           
  3. Lisa, Brantjes                Kzc                         NT 9800950    6:16.46           
  4. Myrthe, de Jong               Racing Club            6:35.29 9800244    6:27.08           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 400m wisselslag              Meisjes Junioren 2 en 3
23-5-2010 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon, Wiersma                Zwemvereniging Hoorn   5:24.02 9600112    5:22.33           
  2. Anouk, Hesseling              De Columbiaan          5:38.11 9601070    5:40.03           
  3. Chantal, Warmerdam            Noordwijkerhout        5:46.72 9601060    5:42.03           
  4. Tess, de Boer                 DAW-Finenzo            5:56.15 9601516    5:42.57           
  5. Marit, Visscher               DAW-Finenzo            5:44.62 9600004    5:53.29           
  6. Kim, Visser                   Racing Club                 NT 9702516    5:54.49           
  7. Daphne, Blockx                MOZKA                       NT 252        5:55.36           
  8. Tessa, Keizer                 Gzvw                   5:54.04 9601586    6:02.69           
  9. Caitlin, Smith                De Zeeschuimers        6:34.79 9701100    6:06.61           
 10. Nacinda, Paap                 Racing Club                 NT 9701684    6:17.76           
 11. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo            7:07.35 9703878    6:34.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 400m wisselslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaimy Lee, Taskin             Noordwijkerhout        5:31.51 9403364    5:20.26           
  2. Maud, Hoofs                   Racing Club                 NT 9501206    5:28.96           
  3. Marisol, van Helden           Noordwijkerhout        5:44.54 9502298    5:45.24           
  4. Lisa, Witvliet                Racing Club                 NT 9403980    5:53.58           
  5. Laura, Geenen                 MOZKA                       NT 210        6:19.32           
  6. Kimberley, Roquas             Torpedo                7:05.69 9403230    7:11.40           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
23-5-2010 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne, ten Brink             WZ&PC Purmerend        5:12.55 8500454    5:20.42           
  2. Sigrid, Dogger                De Zwoer               5:57.90 9200452    5:44.18           
  3. Milja, Breed                  Torpedo                5:49.70 8800594    5:50.83           
  4. Sarah, Geenen                 MOZKA                  5:48.77 186        6:03.92           
  5. Nickey, de Klerk              WZ&PC Purmerend        5:49.05 8604394    6:03.95           
  6. Relinda, Baas                 Gzvw                   5:56.37 8900144    6:05.63           
AFGE Cynthia, de Galan             Kon. AZ 1870           6:15.76 9203416                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 400m wisselslag                   Jongens Minioren 6
23-5-2010 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris, Kotterink             Racing Club                 NT 9800199    5:36.13           
  2. Lars, van der Velden          DAW-Finenzo                 NT 9800175    5:44.27           
  3. Jonne, Schaafsma              Racing Club                 NT 9800745    5:47.39           
  4. Rens, Hoofs                   Racing Club                 NT 9800161    6:17.18           
  5. Jelmer, Lankhorst             Racing Club                 NT 9800353    6:19.35           
  6. Rolan, Bennis                 Racing Club                 NT 9800159    7:09.68           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 400m wisselslag              Jongens Junioren 1 en 2
23-5-2010 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis, Stevens               MOZKA                  5:08.19 246        4:57.80           
  2. Lars, Haarsma                 DAW-Finenzo            5:04.61 9600745    5:02.53           
  3. Krijn, de Kievit              Racing Club            5:43.30 9700277    5:37.31           
  4. Kaspur, van der Lem           Kon. AZ 1870           6:02.25 9600279    5:47.49           
  5. Sven, Dogger                  De Zwoer               6:02.13 9600617    6:04.64           
  6. Maurits, de Bruijn            DAW-Finenzo            6:05.63 9700917    6:08.30           
  7. Niels, Geel, van              MOZKA                       NT 238        6:08.44           
  8. Roy, Potze                    Gzvw                   6:26.84 9702457    6:24.45           
  9. Anis, el Bachaoui             De Dolfijn                  NT 9702093    6:33.77           
AFGE Koen, van de Velde            Kzc                         NT 9600915                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 400m wisselslag              Jongens Junioren 3 en 4
23-5-2010 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo            5:11.40 9501389    5:03.30           
  2. Joao, Aerts                   MOZKA                       NT 280        5:08.75           
  3. Jakub, Foytl                  Des                    5:36.95 9504687    5:20.47           
  4. Pepijn, Jorink                DAW-Finenzo            5:51.99 9502575    5:47.50           
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo            5:16.61 9403119                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 400m wisselslag                   Heren Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick, Duivenvoorden           Noordwijkerhout        5:04.72 9300731    5:03.93           
  2. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo            5:12.00 9303589    5:06.58           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
23-5-2010 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Matthijs, Dekker              De Dolfijn             4:56.00 9000621    4:58.93           
  2. Job, v. Duijnhoven            Noord Limburg(SG)      5:11.96 8800887    5:04.66           
  3. Bart, Beemster                Zwemvereniging Hoorn   5:02.39 8700153    5:11.90           
  4. Jory, van der Gracht          Oeza                   5:09.36 8701097    5:22.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 50m vlinderslag                          7 - 8 jaar
23-5-2010 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke, Wildeboer            Gzvw                     47.33 0100016      47.04           
  2. Floor, de Kievit              Racing Club              58.60 0100238      51.13           
  3. Kaylin, stel                  Oeza                     50.29 0100290      51.44           
  4. Susanne, Does                 De Columbiaan          1:04.95 0101648      51.97           
  5. Eline, Loos                   Kzc                         NT 0100838      52.31           
  6. Calina, van der Lem           Kon. AZ 1870             55.54 0200086      55.81           
  7. Marith, de Jong               Racing Club            1:06.96 0200012      55.91           
  8. Emma, Bos                     Racing Club              56.91 0100168      56.54           
  9. Nada, el Bachaoui             De Dolfijn                  NT 0101700    1:02.14           
 10. Naomi, Buur                   Oeza                     57.78 0101520    1:02.23           
 11. Jessica, Baars                De Albatros            1:06.76 0101966    1:02.83           
 12. Drew, van Huizen              Z.V. Utrecht           1:07.19 0101314    1:11.15           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 50m vlinderslag                         9 - 10 jaar
23-5-2010 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Moesha, Wartes                De Dolfijn               35.80 9901724      34.85           
  2. Isobel, Bowring               Des                      36.82 9901982      36.04           
  3. Naomi, Visser                 De Dolfijn               38.14 9903038      36.80           
  4. Melissa, Baars                Aquarijn                 37.10 9900376      37.07           
  5. RafaŽlla, van Nee             De Dolfijn               40.84 9900358      37.31           
  6. Vera, Bos                     Racing Club              39.54 9900886      38.79           
  7. Josee, Keizer                 Gzvw                     40.40 0000264      39.11           
  8. Iona, van der Toorn           Racing Club              39.92 9900884      39.88           
  9. Saskia, Koolen                Zhm                      41.70 9900456      41.17           
 10. Alyssa, vd Lans               Racing Club              44.70 9901644      41.71           
 11. Anoushka, Brannan Anderson    Des                      43.42 0003170      41.79           
 12. Maaike, Baker                 Noordwijkerhout          44.83 9902930      42.74           
 13. Bibi, Stokvis                 ZV De Bron               46.52 9900892      42.76           
 14. Simone, Does                  De Columbiaan            47.28 9902932      42.98           
     Blom, van de Velde            Kzc                      45.15 9901262      42.98           
 16. Paula, Mestrum                Kon. AZ 1870             52.83 9902734      44.70           
 17. Jelle, Schillebeekx           MOZKA                       NT 286          44.88           
 18. Marloes, Potze                Gzvw                     45.09 0002332      45.07           
 19. Lanaya, van Uffelen           Racing Club              47.48 0000058      45.19           
 20. Saskia, van der Velden        DAW-Finenzo              45.35 0001478      46.43           
 21. Shirley, Lippus               Kzc                      50.31 9901406      50.58           
 22. Sanne, Voulon                 DAW-Finenzo              50.75 9903936      51.17           
 23. Mara, DŲderlein de Win        WZ&PC Purmerend          46.48 0000412      51.74           
 24. Suzanne, Ivens                Oeza                     51.39 9902904      52.28           
 25. Shira, de Haan                Oeza                     47.66 0001130      53.41           
 26. Rose, Voulon                  DAW-Finenzo              54.11 9903934      53.56           
 27. Isis, Beres                   Des                      52.11 0001874      53.89           
 28. Hannah, van Westreenen        De Dolfijn                  NT 9904604      54.54           
 29. Viveka, Verhage               DAW-Finenzo              54.82 0001480      58.25           
 30. Mariska, Keetman              ZV De Bron             1:00.94 0002430      58.91           
 DIS Claudia, Schouten             Aquarijn                 46.36 0000812                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
AFGE Finley, Quinn                 Des                      52.58 0003070                      
AFGE Leonie, Vos                   DAW-Finenzo              41.08 9901662                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 50m vlinderslag                          7 - 8 jaar
23-5-2010 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max, Visser                   Racing Club              50.54 0100077      47.73           
  2. Niels, Martens                Kzc                      57.03 0100111    1:00.95           
  3. Fayssal, Lantema              Z.V. Utrecht                NT 0101379    1:03.82           
AFGE Sjonnie, Quinn                Des                      58.51 0101219                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 4 en 5
23-5-2010 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam, Haring                   Zwemvereniging Hoorn     35.41 9901491      36.03           
  2. Ian, van Tiel                 WZ&PC Purmerend          41.37 0000349      40.10           
  3. Mike, Morianner               Kzc                      38.32 9902137      40.47           
  4. Brian, Otjes                  Zv Aquarius              39.40 9901135      41.23           
  5. Doran, Paap                   Racing Club              41.76 0000301      42.54           
  6. Raoul, Lieverst               DAW-Finenzo              42.71 9900713      43.61           
  7. Phil, Brantjes                Kzc                      41.84 0000485      43.93           
  8. Sander, Dorland               ZV Waterland             45.56 9902643      45.41           
  9. Pieter-Jan, Vervloesem        MOZKA                    50.75 274          45.81           
 10. Barry, van Engeldorp          Zv Aquarius              44.70 9900089      47.06           
 11. Adam, Juhasz                  Des                      45.02 9902011      47.34           
 12. Haron, Malash                 De Dolfijn               48.87 0000541      49.45           
 13. Philippe, Boets               MOZKA                       NT 276          49.89           
 14. Djurre, Lankhorst             Racing Club              47.45 9902733      52.82           
 15. Friso, Datema                 DAW-Finenzo                 NT 00agvfd      55.01           
 16. Devon-Ray, Jacobs             Kzc                      51.81 9901685      55.38           
 17. Benjamin, San A Jong          Kon. AZ 1870             58.43 0002535      58.30           
 18. Jordi, van der Lem            Kon. AZ 1870             59.14 0000189    1:00.95           
 DIS Rense, Ruig                   WZ&PC Purmerend          50.87 9901627      49.86 AE        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Henriques, Broekkamp          De Dolfijn                  NT 9903545    1:16.14 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Dames, 50m vlinderslag              Meisjes Junioren 1
23-5-2010 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saritha, van Zanten           98   ZV Waterland             36.02   376       
    2.  Serena, Stel                  98   De Dolfijn               36.15   372       
    3.  Rebecca, Hietink              98   De Zwoer                 39.71   281       
    4.  Silke, Jonk                   98   Daw                      41.00   255       
    5.  Kimberley, Kort               98   Daw                      41.04   254       
    6.  Veerle, Scholtes              98   Des                      41.90   239       
    7.  Elvira, Korthagen             98   Wzpc                     42.10   236       
    8.  Samantha, Buhrs               98   Kzc                      42.85   223       
    9.  Naomi, Cohen                  98   Wzpc                     43.60   212       
   10.  Ahlam, El Amrani              98   De Dolfijn               47.95   159       
        *BACKUP
   11.  Demy, Appel                   98   Wzpc                     50.80   134       
   12.  Danoushka, End                98   Wzpc                     53.28   116       
   DIS  Daphne, Nietfeld              98   Wzpc                   1:03.56             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC
 NG.ZA  Imelda, Jansen                98   Noordwijkerhout                            


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Dames, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 2 en 3
23-5-2010 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eva, Smit                     96   Gzvw                     31.19   579       
    2.  Brenda, Zwarthoed             96   Daw                      31.99   537       
    3.  Roxann, Geenen                96   Daw                      32.07   533       
    4.  Janine, Rooker                96   Wzpc                     33.09   485       
    5.  Laura, Stokx                  96   Daw                      33.45   470       
    6.  Marloes, Riecker              96   Wzpc                     33.96   449       
    7.  Kim, Franken                  96   Gzvw                     34.11   443       
    8.  Mirl, de Boer                 97   Daw                      34.97   411       
    9.  Lola, Holsboer                96   Zeeschuimers             35.17   404       
   10.  Marit, Visscher               96   Daw                      35.24   402       
   11.  Courtney, van Huizen          96   Z.V. Utrecht             35.26   401       
   12.  Annika, Neuteboom             96   Torpedo                  35.36   398       
   13.  Nienke, van der zee           96   Daw                      35.51   393       
   14.  Sophie, Padt                  96   Daw                      35.76   384       
   15.  Caitlin, Smith                97   Zeeschuimers             37.69   328       
        Bianca, Denekamp              97   Wzpc                     37.69   328       
   17.  Esther, Kox                   96   Torpedo                  37.78   326       
   18.  Fenke, Bosschert              97   Daw                      38.13   317       
   19.  Danique, Coremans             96   MOZKA                    39.54   284       
   20.  Caroline, Bastiaens           96   MOZKA                    40.35   268       
   21.  Valentyna, Foytlova           97   Des                      41.33   249       
   22.  Lotte, Hoogeterp              97   Daw                      41.77   241       
   23.  Ludi, van Leeuwen             97   Torpedo                  42.98   221       
   24.  Kayla, Brugman                97   Torpedo                  44.39   201       
   25.  Shirley, Versteeg             96   Z.V. Utrecht             45.05   192       
   26.  Minneke, Verbeeck             97   MOZKA                    48.45   155       
   27.  Laura, Vrolijk                96   Des                      50.53   136       
 AFGEM  Irene, Teufer                 96   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Astrid, Hult                  96   MOZKA                                      
 AFGEM  Esmee, Veendorp               96   Gzvw                                       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Dames, 50m vlinderslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberly, Mijnen              95   Wzpc                     30.60   613       
    2.  Sharona, Mlcoch               94   Daw                      31.23   577       
    3.  Laura, Stevens                95   MOZKA                    32.07   533       
    4.  Maxime, Verschuur             95   De Dolfijn               32.34   520       
    5.  Mariska, van Engeldorp        95   Zv Aquarius              32.72   502       
    6.  Isabelle, Boets               95   MOZKA                    33.03   488       
    7.  Danique, Mallon               94   Oeza                     33.41   471       
    8.  Karin, Groen                  95   Gzvw                     34.17   441       
    9.  Mandy, Verhage                95   Daw                      35.04   409       
   10.  Marcha, Kemp                  95   Wzpc                     35.47   394       
   11.  Linda, Crok                   94   Oeza                     35.77   384       
   12.  Patty, Kras                   95   Zeeschuimers             36.12   373       
   13.  Simone, Druijf                95   Zwemvereniging Hoorn     36.55   360       
   14.  Charlotte, Becker             94   Zeeschuimers             36.73   355       
   15.  Roos, Vredenburg              95   Oeza                     37.95   322       
   16.  Debby, van Egmond             95   Noordwijkerhout          40.61   262       
   17.  DaniŽlle, de Reus             95   Kzc                      42.06   236       
   18.  Janita, Verkuil               95   Aquarijn                 44.22   203       
   19.  Ashleigh, Mella Inoa          94   Z.V. Utrecht             44.63   198       
   20.  Wendy, Jasperse               95   Aquarijn                 53.16   117       
   DIS  Nadine, Balen, van            94   MOZKA                                 AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
23-5-2010 - 15:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvonne, v.d. Pol              88   Az&pc                    29.32   697       
    2.  Shelley, de Boer              93   Wzpc                     30.05   648       
    3.  Suzanne, Lange                92   De Zwoer                 31.68   553       
    4.  Melissa, Zwaan                91   Daw                      32.48   513       
    5.  Annemarie, Crok               89   Oeza                     33.29   476       
    6.  Sandra, Zwaanswijk            85   Zv Aquarius              33.32   475       
    7.  Nicole, Palmboom              91   Oeza                     33.40   472       
    8.  Jessica, Hooyer               90   Triton                   33.69   460       
    9.  Kim, Hooyer                   92   Triton                   34.77   418       
   10.  DaniŽlle, Hoek                88   Oeza                     35.32   399       
   11.  Anoek, Verbeeck               93   MOZKA                    35.48   394       
   12.  Daisy, Kleijne                89   Oeza                     35.70   386       
   13.  Carine, Veldhuisen            93   Triton                   35.85   381       
   14.  Nicky, Konijn                 92   Triton                   35.86   381       
   15.  Sigrid, Dogger                92   De Zwoer                 36.08   374       
   16.  Kristel, van Egmond           93   Noordwijkerhout          37.28   339       
   17.  Esther, Radder                93   Zhm                      37.31   338       
   18.  Nadine, Blouw                 93   Gzvw                     39.00   296       
   19.  Chantal, van Kranenburg       86   Zv Aquarius              39.22   291       
   20.  Myrthe, Keizer                93   Des                      43.92   207       
   DIS  Stephanie, Rap                84   Z.V. Utrecht                          AA   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 AFGEM  Kelly, de Jong                91   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Britt, van der Zon            93   Noordwijkerhout                            
 AFGEM  Chantal, Molenkamp            90   Daw                                        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 50m vlinderslag                   Jongens Minioren 6
23-5-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim, Tuijp                    WZ&PC Purmerend          34.37 9800975      33.88           
  2. Sezer, Yas                    Z.V. Utrecht             35.04 9800909      35.97           
  3. Rick, van Zanten              ZV Waterland             36.45 9800351      37.49           
  4. Simon, Koopen                 WZ&PC Purmerend          43.56 9802127      38.91           
  5. Max, Pusch                    DAW-Finenzo              41.72 9802959      40.41           
  6. Dennis, Wildeboer             Gzvw                     41.70 9800571      40.42           
  7. Sjobbe, Luyten                MOZKA                       NT 284          41.57           
  8. Dimitris, Mainas              Des                      43.86 9803045      41.90           
  9. Thomas, Haneveld              DAW-Finenzo              41.85 9801631      42.47           
 10. Sieberen, Wouters             MOZKA                    49.54 259          43.58           
 11. Lars, Dubbeld                 WZ&PC Purmerend          49.05 9804311      45.30           
 12. Tijmen, Kuin                  De Dolfijn               46.11 9802183      45.33           
 13. Joren, Moors                  MOZKA                    46.66 269          46.12           
 14. Jimmy, Wilkens                Torpedo                  46.21 9801437      46.37           
 15. Gideon, Heij                  Torpedo                  45.00 9800655      46.92           
 16. Sam, Beyens                   MOZKA                       NT 294          47.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 1 en 2
23-5-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danny, Berlemon               Zwemvereniging Hoorn     31.87 9600527      30.34           
  2. Kevin, Eynde, van den         MOZKA                    34.04 233          32.95           
  3. Duncan, de Vos                Z.V. Utrecht             34.72 9703177      34.26           
  4. Romano, Lynch                 WVZ                         NT 9602759      34.38           
  5. Marcel, Groen                 Gzvw                     34.16 9700239      34.68           
  6. Teun, Steinroth               Torpedo                  39.63 9602519      36.84           
  7. Nick, Bowring                 Des                      37.85 9703277      36.87           
  8. Dani, Hoetmer                 DAW-Finenzo              37.03 9604503      36.98           
  9. Anis, el Bachaoui             De Dolfijn               39.21 9702093      37.17           
     Sanjay, Jagroep               DAW-Finenzo              36.02 9701625      37.17           
 11. Adam, Malash                  De Dolfijn               38.78 9702145      38.18           
 12. Danny Fabian, Groen           WZ&PC Purmerend          43.12 9703033      39.30           
 13. Vincent, Toelen               MOZKA                       NT 285          41.69           
 14. Yelth, Verheyen               MOZKA                    39.92 251          42.35           
 15. Sjors, de Bruin               WZ&PC Purmerend          43.13 9703609      44.47           
 DIS Martijn, van de Zee           Zv Aquarius              36.87 9704275            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Ilie, Aerts                   MOZKA                    35.61 281                AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Nick, Balen, van              MOZKA                    46.98 253          44.79 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Carlo, Kemp                   WZ&PC Purmerend          31.66 9600467                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 3 en 4
23-5-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marciano, Lynch               WVZ                      31.00 9401893      26.38           
  2. Kingue, Struijf               WZ&PC Purmerend          28.20 9400913      27.87           
  3. Dave, Heshof                  WZ&PC Purmerend          27.87 9501403      27.94           
  4. Frank, van der Wolff          Zwemvereniging Hoorn     28.24 9400955      28.95           
  5. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo              29.96 9501389      29.46           
  6. Yassine, Maniani              Z.V. Utrecht             30.52 9501755      30.21           
  7. Pieter, Vos                   MOZKA                    31.00 214          30.38           
  8. Martijn, Smit                 Gzvw                     30.00 9406113      31.11           
  9. Klaas, Schoute                DAW-Finenzo              30.94 9500891      32.45           
 10. Menno, de Vries               Des                      31.32 9403055      32.46           
 11. Rowdy, Spaltman               DAW-Finenzo              33.81 9501747      33.04           
 12. Tom, Huydts                   Torpedo                  32.39 9402375      33.07           
 13. Remy, Zwemmer                 De Zeeschuimers          33.70 9505545      33.41           
 14. Symen, Dogger                 De Zwoer                 33.30 9401119      33.83           
 15. Jorn, Tuyls                   MOZKA                    35.52 244          34.63           
 16. Tim, van der Meulen           Gzvw                     32.54 9401583      34.93           
 17. Xan, Schuthof                 De Zeeschuimers          35.47 9505137      35.43           
 18. Jordie, Buis                  De Zeeschuimers          35.33 9502901      36.71           
 19. Daim, Moelee                  De Zeeschuimers          40.97 94damo       38.69           
AFGE Zakaria, el Mansori           Z.V. Utrecht             37.20 9503281                      
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo              30.18 9403119                      
AFGE Niels, Evens                  MOZKA                    34.95 250                          
AFGE Sander, ter Steeg             Noordwijkerhout          35.54 9502747                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 50m vlinderslag                   Heren Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis, Eliveld               De Dolfijn               26.49 9202351      26.65           
  2. Ruben, Dekker                 De Dolfijn               27.22 9300627      27.01           
  3. Barry, Kleijne                Oeza                     28.34 9300661      28.76           
  4. Laurent, Wilkens              Torpedo                  29.11 9303221      28.92           
  5. Jordy, de Klerk               WZ&PC Purmerend          29.16 9300269      29.10           
  6. Maikel, Warmerdam             Noordwijkerhout          29.08 9304001      29.17           
  7. Remy, Naporowski              WZ&PC Purmerend          28.18 9303065      29.19           
  8. Joey, Stokx                   DAW-Finenzo              28.54 9301251      29.25           
  9. Robin, DŲderlein de Win       WZ&PC Purmerend          29.64 9302447      29.69           
 10. Marcel, Schouten              SG Haerlem'04            28.86 9300653      29.79           
 11. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo              30.88 9303589      30.33           
 12. Jeffrey, Jol                  Des                      31.67 9204559      31.76           
 13. Kevin, Keur                   De Zeeschuimers          36.38 9305607      32.91           
NG.Z Walter, Jansen                Noordwijkerhout          26.33 9300225                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
23-5-2010 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Damien, Bernard               Az&pc                    26.43 8705177      24.97           
  2. Thom, de Boer                 DAW-Finenzo              26.86 9100181      27.01           
  3. Bas, Tietze                   WZ&PC Purmerend          27.13 8703351      27.33           
  4. Michiel, Beemster             OZ&PC Oldenzaal          27.60 8000063      28.00           
  5. Sverre, Oelen                 WZ&PC Purmerend          27.62 9002147      28.29           
  6. Bart, Knijn                   WZ&PC Purmerend          28.61 9101249      28.34           
  7. Job, v. Duijnhoven            Noord Limburg(SG)        27.86 8800887      28.40           
  8. Ewout, de Vries               W.Z. & P.C. Triton       28.80 9003663      28.49           
  9. Raoul, Engelenburg            De Dolfijn               28.67 8900843      28.59           
 10. Jeroen, Beemster              WZ&PC Purmerend          27.50 8700155      28.60           
 11. Pascal, van Kassel            W.Z. & P.C. Triton       29.02 8501289      28.89           
 12. Rowan, Schaap                 DAW-Finenzo              29.68 8902729      29.34           
 13. Tim, Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton       28.88 9000505      29.84           
 14. Rian, Visser                  DAW-Finenzo              29.63 9007141      30.03           
 15. Axel, Tietze                  WZ&PC Purmerend          29.58 8803379      30.75           
 16. Tino, Kerkhof                 Des                      30.29 9103479      31.62           
 17. Marcel, van der Lem           Kon. AZ 1870             32.51 6500563      32.85           
 18. Sybren, van der Veen          Des                      47.65 8705139      44.13           
AFGE Kars, Luttik                  DAW-Finenzo              27.33 7800675                      
AFGE Arjan, Baron                  DAW-Finenzo              27.36 9100067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                   Meisjes Junioren 1
23-5-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise, van Manen              De Columbiaan          2:59.55 9801676    3:00.07           
  2. Silke, Jonk                   DAW-Finenzo            3:19.52 9802042    3:19.29           
  3. Anne, Noom                    DAW-Finenzo            3:20.36 9800062    3:23.86           
  4. Myrthe, de Jong               Racing Club                 NT 9800244    3:24.66           
  5. Saritha, van Zanten           ZV Waterland           3:24.10 9801220    3:27.73           
  6. Naomi, Cohen                  WZ&PC Purmerend        3:41.59 9801222    3:33.12           
  7. Barbara, Stoop                Kon. AZ 1870                NT 9805122    3:43.62           
  8. Ahlam, El Amrani              De Dolfijn                  NT            3:58.01           
  9. Daphne, Nietfeld              WZ&PC Purmerend        3:55.23 9805098    3:58.49           
 10. Sharon, van der Lem           Kon. AZ 1870           4:09.28 9800270    4:07.68           
 11. Isabelle, Abbink Spaink       De Zwoer               4:01.45 9803414    4:07.79           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag              Meisjes Junioren 2 en 3
23-5-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irene, Teufer                 De Dolfijn             2:55.38 9602340    2:42.64           
  2. Amber, Ruig                   WZ&PC Purmerend        2:46.57 9603240    2:45.07           
  3. Manon, Wiersma                Zwemvereniging Hoorn   2:48.97 9600112    2:49.73           
  4. Annelotte, Mulder             De Columbiaan               NT 9701348    2:51.71           
  5. Nicole, Bennis                Racing Club            2:50.07 9600470    2:53.08           
  6. Aylin, van Uffelen            Racing Club            2:56.72 9600352    2:54.30           
  7. Lindsey, Reijsoo              SG Haerlem'04          2:55.27 9603078    2:58.58           
  8. Sanne, van der Meer           De Columbiaan          3:01.02 9601648    3:06.71           
  9. Nacinda, Paap                 Racing Club                 NT 9701684    3:08.25           
 10. Marit, Visscher               DAW-Finenzo            2:53.79 9600004    3:13.92           
 11. Elena, Peeters                DAW-Finenzo            3:18.61 9603690    3:15.67           
 12. Frťderique, van Tiel          Kzc                    3:34.61 9702852    3:16.16           
 13. Annemarie, Ooms               MOZKA                       NT 255        3:25.06           
 14. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo            3:34.07 9703878    3:40.39           
 15. Rachelle, Reijsoo             SG Haerlem'04          3:39.16 9702810    3:44.18           
 16. Demi, Henderson               Des                         NT 9604998    3:51.86           
AFGE Astrid, Hult                  MOZKA                       NT 267                          


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne, Verbeek               WZ&PC Purmerend        2:51.65 9402788    2:51.40           
  2. Sanne, Bommer                 De Dolfijn             2:49.12 9501132    2:52.29           
  3. Maxine, Alfonsi               DAW-Finenzo            2:51.35 9502900    2:54.77           
  4. Isabelle, Boets               MOZKA                  2:56.86 208        2:56.45           
  5. Marisol, van Helden           Noordwijkerhout        2:53.14 9502298    3:01.17           
  6. Kelly, Eynde, van den         MOZKA                  3:24.44 234        3:14.29           
  7. Mariska, van Engeldorp        Zv Aquarius            2:52.36 9502326    3:14.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                  Dames Senioren Open
23-5-2010 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon, van der Leest         WZ&PC Purmerend        2:43.99 9202772    2:44.00           
  2. Lieke, Hengst                 Lac                    3:08.87 9108048    2:57.62           
  3. Milja, Breed                  Torpedo                3:00.46 8800594    3:03.91           
  4. Desiree, van der Lem          Kon. AZ 1870           3:08.22 6800282    3:16.07           
  5. Sandra, Zwaanswijk            Zv Aquarius            3:35.35 8503934    3:17.12           
  6. Relinda, Baas                 Gzvw                   3:08.66 8900144    3:19.38           
  7. Josse, van Geffen             Gzvw                   3:12.05 8604730    3:21.90           
        *BACKUP
  8. Chantal, van Kranenburg       Zv Aquarius            3:37.32 8604528    3:39.75           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m schoolslag                   Jongens Minioren 6
23-5-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonne, Schaafsma              Racing Club                 NT 9800745    3:07.44           
  2. Jelmer, Lankhorst             Racing Club                 NT 9800353    3:22.11           
  3. Rick, van Zanten              ZV Waterland           3:20.97 9800351    3:22.65           
  4. Rolan, Bennis                 Racing Club                 NT 9800159    3:44.15           
  5. Sven, Martens                 Kzc                         NT 9801445    4:02.02           
 DIS Rens, Hoofs                   Racing Club                 NT 9800161    3:31.87 SL        
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m schoolslag              Jongens Junioren 1 en 2
23-5-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis, Stevens               MOZKA                  2:42.27 246        2:42.66           
  2. Pascal, Klopstra              Gzvw                   3:13.39 9600667    3:01.76           
  3. Maurits, de Bruijn            DAW-Finenzo            3:15.53 9700917    3:10.13           
  4. Tim, Hoogland                 Des                    3:05.83 9602435    3:10.74           
  5. Sven, Dogger                  De Zwoer               3:06.93 9600617    3:10.98           
  6. Duncan, de Vos                Z.V. Utrecht           3:18.93 9703177    3:11.20           
  7. Albert, van Nee               De Dolfijn             3:18.85 9602627    3:15.68           
  8. Teun, Steinroth               Torpedo                3:17.78 9602519    3:16.29           
  9. Dries, Balen, van             MOZKA                       NT 279        3:41.26           
 10. Martijn, van de Zee           Zv Aquarius            3:53.96 9704275    3:43.55           
NG.Z Robbert, Jansen               Noordwijkerhout        3:21.56 9703207                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m schoolslag              Jongens Junioren 3 en 4
23-5-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ensger, Kotterink             Racing Club            2:30.47 9403391    2:32.32           
  2. Sander, Asjes                 Lac                    2:40.64 9503787    2:41.28           
  3. Joao, Aerts                   MOZKA                  2:44.27 280        2:41.30           
  4. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo            2:44.16 9501389    2:44.70           
  5. Symen, Dogger                 De Zwoer               3:00.92 9401119    3:07.87           
  6. Tomas, Hannes                 MOZKA                  3:26.35 249        3:13.82           
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo            3:09.54 9403119                      
AFGE Dennis, Jansen                Noordwijkerhout        2:57.38 9401237                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m schoolslag                   Heren Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Menno, van den Heuvel         Noordwijkerhout        2:25.08 9200519    2:23.11           
  2. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo            2:37.48 9303589    2:36.38           
  3. Timo, Suaka                   Des                    2:39.90 9203715    2:51.77           
  4. Stefan, Tijms                 Oeza                   3:11.40 9300863    3:05.81           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
23-5-2010 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas, Tietze                   WZ&PC Purmerend        2:30.17 8703351    2:32.82           
  2. Rian, Visser                  DAW-Finenzo            2:34.46 9007141    2:34.78           
  3. Jeroen, Beemster              WZ&PC Purmerend        2:51.84 8700155    2:50.24           
  4. Marcel, van der Lem           Kon. AZ 1870           2:58.27 6500563    3:03.43           
  5. Kees-Jan, Brantjes            Kzc                    3:13.29 6300113    3:10.63           
  6. Adrie, van der Gracht         Oeza                   3:53.00 5700485    3:53.37           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m wisselslag                          7 - 8 jaar
23-5-2010 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke, Wildeboer            Gzvw                   1:28.47 0100016    1:33.00           
  2. Kaylin, stel                  Oeza                   1:40.26 0100290    1:38.09           
  3. Floor, de Kievit              Racing Club            1:42.68 0100238    1:44.60           
  4. Emma, Bos                     Racing Club            1:46.92 0100168    1:48.03           
  5. Calina, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:53.45 0200086    1:49.49           
  6. Susanne, Does                 De Columbiaan          1:52.67 0101648    1:50.71           
  7. Marith, de Jong               Racing Club            1:47.73 0200012    1:53.68           
  8. Eline, Loos                   Kzc                         NT 0100838    1:54.14           
  9. Jessica, Baars                De Albatros            1:55.28 0101966    1:57.94           
 10. Naomi, Buur                   Oeza                   1:57.30 0101520    1:58.38           
 11. Drew, van Huizen              Z.V. Utrecht           2:00.53 0101314    2:03.99           
 DIS Nada, el Bachaoui             De Dolfijn                  NT 0101700    2:03.41 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m wisselslag                         9 - 10 jaar
23-5-2010 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Moesha, Wartes                De Dolfijn             1:20.32 9901724    1:20.08           
  2. Isobel, Bowring               Des                    1:22.75 9901982    1:22.19           
  3. Melissa, Baars                Aquarijn               1:24.42 9900376    1:24.05           
  4. Vera, Bos                     Racing Club            1:22.60 9900886    1:24.31           
  5. Naomi, Visser                 De Dolfijn             1:27.38 9903038    1:26.19           
  6. Iona, van der Toorn           Racing Club            1:26.68 9900884    1:28.32           
  7. Claudia, Schouten             Aquarijn               1:33.94 0000812    1:30.22           
  8. Bibi, Stokvis                 ZV De Bron             1:27.93 9900892    1:31.06           
  9. Jelle, Schillebeekx           MOZKA                       NT 286        1:31.70           
 10. Josee, Keizer                 Gzvw                   1:28.36 0000264    1:32.18           
 11. Maaike, Baker                 Noordwijkerhout        1:32.80 9902930    1:32.76           
 12. Marloes, Potze                Gzvw                   1:33.65 0002332    1:34.12           
 13. Mara, DŲderlein de Win        WZ&PC Purmerend        1:37.40 0000412    1:36.66           
 14. Lanaya, van Uffelen           Racing Club            1:35.46 0000058    1:36.95           
 15. Blom, van de Velde            Kzc                    1:34.49 9901262    1:38.60           
 16. Paula, Mestrum                Kon. AZ 1870           1:44.80 9902734    1:38.72           
 17. Simone, Does                  De Columbiaan          1:49.72 9902932    1:38.74           
 18. Saskia, van der Velden        DAW-Finenzo            1:36.19 0001478    1:38.82           
 19. Shirley, Lippus               Kzc                    1:42.41 9901406    1:41.79           
 20. Anoushka, Brannan Anderson    Des                    1:41.95 0003170    1:42.52           
 21. Rose, Voulon                  DAW-Finenzo                 NT 9903934    1:43.14           
        *BACKUP
 22. Sanne, Voulon                 DAW-Finenzo                 NT 9903936    1:44.29           
 23. Isis, Beres                   Des                    1:46.78 0001874    1:44.69           
 24. Suzanne, Ivens                Oeza                   1:41.12 9902904    1:44.89           
 25. Viveka, Verhage               DAW-Finenzo            1:46.67 0001480    1:48.41           
 26. Shira, de Haan                Oeza                   1:43.12 0001130    1:49.16           
 27. Hannah, van Westreenen        De Dolfijn                  NT 9904604    1:50.70           
 28. Mariska, Keetman              ZV De Bron             1:51.80 0002430    1:52.19           
 DIS Saskia, Koolen                Zhm                    1:30.04 9900456            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS RafaŽlla, van Nee             De Dolfijn             1:22.45 9900358            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Alyssa, vd Lans               Racing Club            1:32.25 9901644            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Yasmin, Lahlal                WZ&PC Purmerend             NT 0002142    2:03.67 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Leonie, Vos                   DAW-Finenzo            1:29.34 9901662                      
AFGE Finley, Quinn                 Des                    1:46.38 0003070                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 100m wisselslag                          7 - 8 jaar
23-5-2010 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max, Visser                   Racing Club            1:40.75 0100077    1:44.57           
  2. Niels, Martens                Kzc                    1:47.93 0100111    1:48.65           
  3. Fayssal, Lantema              Z.V. Utrecht           1:52.24 0101379    1:51.22           
  4. Elroy, Schot                  WZ&PC Purmerend        2:09.24 0200689    2:10.72           
AFGE Sjonnie, Quinn                Des                    1:55.02 0101219                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Minioren 4 en 5
23-5-2010 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sam, Haring                   Zwemvereniging Hoorn   1:20.87 9901491    1:22.77           
  2. Ian, van Tiel                 WZ&PC Purmerend        1:24.30 0000349    1:24.39           
  3. Doran, Paap                   Racing Club            1:25.48 0000301    1:27.05           
  4. Mike, Morianner               Kzc                    1:25.30 9902137    1:27.65           
  5. Pieter-Jan, Vervloesem        MOZKA                  1:32.75 274        1:29.38           
  6. Phil, Brantjes                Kzc                    1:30.81 0000485    1:30.78           
  7. Sander, Dorland               ZV Waterland           1:27.43 9902643    1:31.59           
  8. Raoul, Lieverst               DAW-Finenzo            1:34.07 9900713    1:32.84           
  9. Brian, Otjes                  Zv Aquarius            1:29.53 9901135    1:35.83           
 10. Rense, Ruig                   WZ&PC Purmerend        1:40.41 9901627    1:36.75           
 11. Stefan, Loos                  Kzc                    1:41.47 0000487    1:38.29           
 12. Devon-Ray, Jacobs             Kzc                         NT 9901685    1:40.27           
 13. Philippe, Boets               MOZKA                       NT 276        1:40.28           
 14. Barry, van Engeldorp          Zv Aquarius            1:43.33 9900089    1:40.69           
 15. Roy, Vlieland                 Oeza                   1:43.96 9901517    1:44.64           
 16. Friso, Datema                 DAW-Finenzo                 NT 00agvfd    1:45.51           
 17. Djurre, Lankhorst             Racing Club            1:49.02 9902733    1:52.74           
 18. Benjamin, San A Jong          Kon. AZ 1870           1:55.71 0002535    1:53.63           
 DIS Jordi, van der Lem            Kon. AZ 1870           1:47.47 0000189            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Adam, Juhasz                  Des                    1:36.05 9902011    1:32.92 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Henriques, Broekkamp          De Dolfijn                  NT 9903545    2:14.86 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag                   Meisjes Junioren 1
23-5-2010 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serena, Stel                  De Dolfijn             1:06.46 9801528    1:06.01           
  2. Elise, van Manen              De Columbiaan          1:09.06 9801676    1:09.15           
  3. Lisa, Brantjes                Kzc                    1:08.87 9800950    1:10.34           
  4. Brighid, van Uffelen          Racing Club            1:12.29 9800310    1:11.53           
  5. Silke, Jonk                   DAW-Finenzo            1:11.45 9802042    1:12.29           
  6. Anne, Noom                    DAW-Finenzo            1:16.14 9800062    1:16.55           
  7. Rebecca, Hietink              De Zwoer               1:19.29 9803412    1:17.30           
  8. Naomi, Cohen                  WZ&PC Purmerend        1:17.80 9801222    1:18.00           
  9. Kimberley, Kort               DAW-Finenzo            1:18.62 9804698    1:18.61           
 10. Samantha, Buhrs               Kzc                    1:21.99 9804146    1:21.37           
 11. Elvira, Korthagen             WZ&PC Purmerend        1:22.36 9801004    1:22.62           
 12. Barbara, Stoop                Kon. AZ 1870           1:30.23 9805122    1:28.39           
 13. Veerle, Scholtes              Des                    1:20.52 9804186    1:29.07           
 14. Demy, Appel                   WZ&PC Purmerend        1:31.04 9802424    1:31.13           
 15. Danoushka, End                WZ&PC Purmerend        1:33.14 9804276    1:35.17           
 16. Sharon, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:33.67 9800270    1:36.17           
 17. Isabelle, Abbink Spaink       De Zwoer               1:37.35 9803414    1:38.22           
 18. Gaya, Meij                    De Dolfijn                  NT 9804624    1:43.26           
 19. Ahlam, El Amrani              De Dolfijn                  NT            1:51.05           
NG.Z Imelda, Jansen                Noordwijkerhout        1:27.26 9803170                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
23-5-2010 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenda, Zwarthoed             DAW-Finenzo              59.68 9604938      59.89           
  2. Irene, Teufer                 De Dolfijn             1:04.78 9602340    1:02.13           
  3. Mirl, de Boer                 DAW-Finenzo            1:01.66 9700468    1:02.66           
  4. Janine, Rooker                WZ&PC Purmerend        1:02.29 9600316    1:02.72           
  5. Roxann, Geenen                DAW-Finenzo            1:01.70 9601518    1:03.79           
  6. Chantal, Warmerdam            Noordwijkerhout        1:03.12 9601060    1:03.84           
  7. Aylin, van Uffelen            Racing Club            1:02.95 9600352    1:04.34           
  8. Eva, Smit                     Gzvw                   1:02.32 9602690    1:04.82           
  9. Anouk, Hesseling              De Columbiaan          1:05.04 9601070    1:05.00           
 10. Amber, Ruig                   WZ&PC Purmerend        1:04.52 9603240    1:05.54           
 11. Julia, Brouwers               WZ&PC Purmerend        1:05.05 9600868    1:05.78           
 12. Nicole, Bennis                Racing Club            1:02.31 9600470    1:05.90           
 13. Nienke, van der zee           DAW-Finenzo            1:05.76 9605430    1:05.92           
 14. Lola, Holsboer                De Zeeschuimers        1:06.00 9601554    1:06.31           
 15. Courtney, van Huizen          Z.V. Utrecht           1:05.30 9601686    1:06.60           
 16. Tess, de Boer                 DAW-Finenzo            1:06.91 9601516    1:07.21           
 17. Laura, Stokx                  DAW-Finenzo            1:06.20 9601510    1:07.28           
 18. Kim, Visser                   Racing Club            1:05.64 9702516    1:07.64           
 19. Esther, Kox                   Torpedo                1:07.08 9600612    1:07.66           
 20. Rebecca, Martens              DAW-Finenzo                 NT 9604352    1:07.72           
 21. Marit, Visscher               DAW-Finenzo            1:04.98 9600004    1:08.37           
 22. Daphne, Blockx                MOZKA                  1:09.87 252        1:08.52           
 23. Elena, Peeters                DAW-Finenzo            1:08.13 9603690    1:08.53           
 24. Sophie, Padt                  DAW-Finenzo            1:05.01 9601514    1:09.16           
 25. Sanne, van der Meer           De Columbiaan          1:11.06 9601648    1:09.33           
 26. Annika, Neuteboom             Torpedo                1:09.52 9601354    1:09.77           
 27. Tessa, Keizer                 Gzvw                   1:06.23 9601586    1:10.09           
 28. Caitlin, Smith                De Zeeschuimers        1:10.15 9701100    1:10.71           
 29. Elise, Dekker                 De Dolfijn             1:14.67 9700976    1:10.83           
 30. Valentyna, Foytlova           Des                    1:14.51 9703636    1:12.41           
 31. Fenke, Bosschert              DAW-Finenzo            1:14.84 9704724    1:12.50           
 32. Kim, Franken                  Gzvw                   1:10.46 9602688    1:13.06           
 33. Bianca, Denekamp              WZ&PC Purmerend        1:14.66 9703888    1:13.09           
 34. Samira, Mijnen                WZ&PC Purmerend        1:15.46 9701320    1:13.66           
 35. Nacinda, Paap                 Racing Club                 NT 9701684    1:14.49           
 36. Danique, Coremans             MOZKA                  1:14.16 265        1:15.40           
 37. Caroline, Bastiaens           MOZKA                  1:18.86 270        1:16.49           
 38. Ludi, van Leeuwen             Torpedo                1:18.02 9704854    1:17.46           
 39. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo            1:19.84 9703878    1:18.49           
 40. Frťderique, van Tiel          Kzc                    1:19.61 9702852    1:18.98           
 41. Kayla, Brugman                Torpedo                1:52.08 9701976    1:33.30           
 42. Nzinga, Nortan                De Dolfijn                  NT            1:41.17           
 43. Laura, Vrolijk                Des                    1:36.61 9602482    1:43.30           
 DIS Marloes, Riecker              WZ&PC Purmerend        1:06.70 9601960            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Esmee, Veendorp               Gzvw                   1:12.22 9603850                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxime, Verschuur             De Dolfijn             1:00.80 9500804    1:00.77           
  2. Sharona, Mlcoch               DAW-Finenzo            1:00.80 9406178    1:00.80           
  3. Kimberly, Mijnen              WZ&PC Purmerend        1:01.33 9503644    1:01.19           
  4. Laura, Stevens                MOZKA                  1:01.55 247        1:01.22           
  5. Tania, Jacobs                 De Columbiaan          1:02.07 9400864    1:01.90           
  6. Maud, Hoofs                   Racing Club            1:02.66 9501206    1:02.01           
  7. Yvonne, Verbeek               WZ&PC Purmerend        1:00.40 9402788    1:02.19           
  8. Linda, Crok                   Oeza                   1:03.09 9401068    1:03.67           
  9. Sanne, Bommer                 De Dolfijn             1:04.24 9501132    1:03.93           
 10. Jaimy Lee, Taskin             Noordwijkerhout        1:03.04 9403364    1:04.00           
 11. Daisy, Koning                 De Zeeschuimers        1:05.32 9500314    1:05.13           
 12. Maxine, Alfonsi               DAW-Finenzo            1:04.83 9502900    1:05.24           
 13. Danique, Mallon               Oeza                   1:05.55 9402114    1:06.30           
 14. Laura, Geenen                 MOZKA                  1:08.58 210        1:07.33           
 15. Simone, Druijf                Zwemvereniging Hoorn   1:06.05 9505830    1:09.12           
 16. Nadine, Balen, van            MOZKA                  1:09.87 039        1:09.94           
 17. Roos, Vredenburg              Oeza                   1:09.26 9504618    1:10.01           
 18. Kelly, Eynde, van den         MOZKA                  1:09.80 234        1:10.02           
 19. Mariska, van Engeldorp        Zv Aquarius            1:01.84 9502326    1:10.12           
 20. Charlotte, Becker             De Zeeschuimers        1:12.35 9404484    1:10.89           
 21. Patty, Kras                   De Zeeschuimers        1:11.59 9503112    1:11.64           
 22. Debby, van Egmond             Noordwijkerhout        1:15.19 9501804    1:13.70           
 23. Janita, Verkuil               Aquarijn               1:14.47 9503320    1:16.40           
 24. Kimberley, Roquas             Torpedo                1:18.76 9403230    1:22.12           
 25. Marijke, de Loos              Oeza                   1:23.95 9407046    1:22.43           
 26. DaniŽlle, de Reus             Kzc                    1:27.43 9505908    1:22.56           
 27. Ashleigh, Mella Inoa          Z.V. Utrecht           1:21.90 9407038    1:24.48           
 28. Rooske, Last                  Oeza                   1:31.70 9407044    1:31.83           
 29. Wendy, Jasperse               Aquarijn               1:31.26 9506624    1:34.49           
AFGE Karin, Groen                  Gzvw                   1:00.64 9502440                      
AFGE Mandy, Verhage                DAW-Finenzo            1:02.45 9501382                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
23-5-2010 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne, ten Brink             WZ&PC Purmerend          57.61 8500454      59.74           
  2. Suzanne, Lange                De Zwoer                 59.93 9202998    1:01.44           
  3. Melissa, Zwaan                DAW-Finenzo              59.97 9103666    1:01.61           
  4. Shelley, de Boer              WZ&PC Purmerend        1:00.59 9302840    1:02.90           
  5. Rosa, Schot                   DAW-Finenzo            1:03.04 9207500    1:03.03           
  6. DaniŽlle, Hoek                Oeza                   1:05.01 8801790    1:06.23           
  7. Daisy, Kleijne                Oeza                   1:05.01 8902286    1:06.36           
  8. Sigrid, Dogger                De Zwoer               1:04.48 9200452    1:06.67           
  9. Sandra, Zwaanswijk            Zv Aquarius            1:06.08 8503934    1:06.77           
 10. Annemarie, Crok               Oeza                   1:05.52 8900828    1:06.82           
 11. Nicole, Palmboom              Oeza                   1:03.79 9106072    1:07.15           
 12. Corine, Rooker                WZ&PC Purmerend        1:03.31 9201522    1:07.41           
 13. Nicky, Konijn                 W.Z. & P.C. Triton     1:04.03 9202818    1:07.47           
 14. Jessica, Hooyer               W.Z. & P.C. Triton     1:06.34 9001582    1:08.23           
 15. Sarah, Geenen                 MOZKA                  1:06.15 186        1:08.47           
 16. Carine, Veldhuisen            W.Z. & P.C. Triton     1:08.57 9303026    1:09.62           
 17. Esther, Radder                Zhm                    1:10.13 9303620    1:10.51           
 18. Anoek, Verbeeck               MOZKA                  1:09.05 048        1:10.64           
 19. Kim, Hooyer                   W.Z. & P.C. Triton     1:08.24 9203038    1:11.61           
 20. Nickey, de Klerk              WZ&PC Purmerend        1:07.08 8604394    1:11.88           
 21. Kristel, van Egmond           Noordwijkerhout        1:11.62 9303420    1:11.89           
 22. Nadine, Blouw                 Gzvw                   1:09.41 9302314    1:12.53           
 23. Desiree, van der Lem          Kon. AZ 1870           1:09.56 6800282    1:13.83           
 24. Li-Anne, Verwey               W.Z. & P.C. Triton     1:11.25 9103264    1:15.18           
 25. Josse, van Geffen             Gzvw                   1:07.41 8604730    1:16.23           
 26. Stephanie, Rap                Z.V. Utrecht           1:16.07 8403260    1:16.36           
 27. Myrthe, Keizer                Des                    1:17.25 9306052    1:18.10           
 28. Chantal, van Kranenburg       Zv Aquarius            1:15.52 8604528    1:19.16           
AFGE Britt, van der Zon            Noordwijkerhout        1:09.75 9300880                      
AFGE Cynthia, de Galan             Kon. AZ 1870           1:04.72 9203416                      
AFGE Chantal, Molenkamp            DAW-Finenzo            1:05.96 9002624                      
AFGE Kelly, de Jong                De Dolfijn               59.05 9101474                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m vrije slag                   Jongens Minioren 6
23-5-2010 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der Velden          DAW-Finenzo            1:04.61 9800175    1:04.37           
  2. Tim, Tuijp                    WZ&PC Purmerend        1:06.89 9800975    1:06.49           
  3. Sezer, Yas                    Z.V. Utrecht           1:08.39 9800909    1:08.62           
  4. Simon, Koopen                 WZ&PC Purmerend        1:13.46 9802127    1:13.07           
  5. Thomas, Haneveld              DAW-Finenzo            1:13.03 9801631    1:13.09           
  6. Sjobbe, Luyten                MOZKA                  1:24.16 284        1:15.38           
  7. Dennis, Wildeboer             Gzvw                   1:13.34 9800571    1:16.03           
  8. Dimitris, Mainas              Des                    1:17.23 9803045    1:16.41           
  9. Sieberen, Wouters             MOZKA                  1:19.16 259        1:17.63           
 10. Gideon, Heij                  Torpedo                1:16.57 9800655    1:18.07           
 11. Jimmy, Wilkens                Torpedo                1:20.91 9801437    1:21.47           
 12. Joren, Moors                  MOZKA                  1:23.48 269        1:22.64           
 13. Max, Pusch                    DAW-Finenzo            1:21.77 9802959    1:22.87           
 14. Sam, Beyens                   MOZKA                       NT 294        1:24.17           
 15. Tijmen, Kuin                  De Dolfijn             1:22.12 9802183    1:24.87           
 16. Lars, Dubbeld                 WZ&PC Purmerend        1:32.37 9804311    1:29.01           
 17. Sven, Martens                 Kzc                    1:33.41 9801445    1:33.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
23-5-2010 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, Haarsma                 DAW-Finenzo              57.00 9600745      56.67           
  2. Michael, Tonsbeek             De Dolfijn             1:02.77 9701287    1:01.50           
  3. Danny, Berlemon               Zwemvereniging Hoorn   1:02.99 9600527    1:01.88           
  4. Ilie, Aerts                   MOZKA                  1:02.74 281        1:02.10           
  5. Romano, Lynch                 WVZ                         NT 9602759    1:03.15           
  6. Kaspur, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:04.77 9600279    1:03.97           
  7. Kevin, Eynde, van den         MOZKA                  1:13.88 233        1:04.32           
  8. Sven, Dogger                  De Zwoer               1:04.66 9600617    1:04.93           
  9. Krijn, de Kievit              Racing Club            1:03.54 9700277    1:05.23           
 10. Sanjay, Jagroep               DAW-Finenzo            1:04.23 9701625    1:05.28           
 11. Joeri, Jacobs                 De Columbiaan          1:07.28 9600049    1:06.31           
 12. Nick, Bowring                 Des                    1:15.39 9703277    1:06.73           
 13. Duncan, de Vos                Z.V. Utrecht           1:09.69 9703177    1:08.13           
 14. Dani, Hoetmer                 DAW-Finenzo            1:12.64 9604503    1:08.69           
 15. Marcel, Groen                 Gzvw                   1:08.76 9700239    1:09.21           
 16. Danny Fabian, Groen           WZ&PC Purmerend        1:10.23 9703033    1:09.69           
 17. Pascal, Klopstra              Gzvw                   1:10.08 9600667    1:10.07           
 18. Niels, Geel, van              MOZKA                  1:12.18 238        1:10.23           
 19. Yelth, Verheyen               MOZKA                  1:11.57 251        1:10.61           
 20. Albert, van Nee               De Dolfijn             1:13.89 9602627    1:11.02           
 21. Adam, Malash                  De Dolfijn             1:16.24 9702145    1:11.55           
 22. Roy, Potze                    Gzvw                   1:13.48 9702457    1:11.73           
 23. Tim, Hoogland                 Des                    1:10.66 9602435    1:12.48           
 24. Anis, el Bachaoui             De Dolfijn             1:17.86 9702093    1:13.28           
 25. Maurits, de Bruijn            DAW-Finenzo            1:11.91 9700917    1:13.57           
 26. Vincent, Toelen               MOZKA                  1:16.40 285        1:13.68           
 27. Sjors, de Bruin               WZ&PC Purmerend        1:12.41 9703609    1:14.00           
 28. Nick, Balen, van              MOZKA                  1:16.57 253        1:15.94           
 29. Martijn, van de Zee           Zv Aquarius            1:19.53 9704275    1:20.31           
 30. Ahmet, Liman                  Kzc                    1:23.68 9704215    1:20.85           
 31. Dries, Balen, van             MOZKA                  1:25.91 279        1:25.35           
NG.Z Robbert, Jansen               Noordwijkerhout        1:20.48 9703207                      
AFGE Daan, Spijkers                Z.V. Utrecht           1:32.71 9703175                      
AFGE Koen, van de Velde            Kzc                    1:09.07 9600915                      
AFGE Carlo, Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:02.41 9600467                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
23-5-2010 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ensger, Kotterink             Racing Club              53.95 9403391      53.20           
  2. Kingue, Struijf               WZ&PC Purmerend          54.58 9400913      53.76           
  3. Jakub, Foytl                  Des                      54.87 9504687      55.05           
  4. Yassine, Maniani              Z.V. Utrecht             56.54 9501755      55.99           
  5. Dave, Heshof                  WZ&PC Purmerend          55.59 9501403      57.40           
  6. Frank, van der Wolff          Zwemvereniging Hoorn     56.26 9400955      57.43           
  7. Oscar, van den Heuvel         Noordwijkerhout          58.94 9500803      58.20           
  8. Kees, van den Doel            Racing Club                 NT 9401677      58.55           
  9. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo              58.34 9501389      59.01           
 10. Menno, de Vries               Des                      58.67 9403055      59.25           
 11. Sander, Asjes                 Lac                      59.38 9503787      59.76           
 12. Rowdy, Spaltman               DAW-Finenzo            1:02.41 9501747    1:00.26           
 13. Pepijn, Jorink                DAW-Finenzo            1:02.73 9502575    1:00.55           
 14. Pieter, Vos                   MOZKA                    59.77 214        1:01.06           
 15. Symen, Dogger                 De Zwoer               1:00.66 9401119    1:02.72           
 16. Martijn, Smit                 Gzvw                   1:01.80 9406113    1:03.13           
 17. Tom, Huydts                   Torpedo                1:03.24 9402375    1:03.16           
 18. Jorn, Tuyls                   MOZKA                  1:06.67 244        1:05.60           
 19. Tim, van der Meulen           Gzvw                   1:04.02 9401583    1:06.57           
 20. Jordie, Buis                  De Zeeschuimers        1:05.96 9502901    1:08.23           
 21. Remy, Zwemmer                 De Zeeschuimers        1:07.23 9505545    1:09.06           
 22. Xan, Schuthof                 De Zeeschuimers        1:11.07 9505137    1:09.99           
 23. Tomas, Hannes                 MOZKA                  1:09.52 249        1:10.44           
 24. Daim, Moelee                  De Zeeschuimers        1:27.88 94damo     1:15.50           
 25. Stich, Verheyen               MOZKA                  1:21.73 283        1:18.30           
 26. Hein, van Vliet               Z.V. Utrecht           1:19.93 9503213    1:21.77           
AFGE Zakaria, el Mansori           Z.V. Utrecht           1:08.93 9503281                      
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo              59.26 9403119                      
AFGE Niels, Evens                  MOZKA                  1:05.13 250                          
AFGE Dennis, Jansen                Noordwijkerhout        1:04.79 9401237                      
AFGE Sander, ter Steeg             Noordwijkerhout        1:12.51 9502747                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
23-5-2010 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey, Appel                WZ&PC Purmerend          53.59 9200027      54.10           
  2. Dennis, Eliveld               De Dolfijn               52.42 9202351      54.17           
  3. Ruben, Dekker                 De Dolfijn               54.23 9300627      55.68           
  4. Marcel, Schouten              SG Haerlem'04            55.07 9300653      55.83           
  5. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo              57.89 9303589      56.96           
  6. Nick, Duivenvoorden           Noordwijkerhout          57.16 9300731      57.82           
  7. Laurent, Wilkens              Torpedo                  57.34 9303221      58.08           
  8. Joey, Stokx                   DAW-Finenzo              57.46 9301251      58.36           
  9. Barry, Kleijne                Oeza                     57.13 9300661      58.79           
     Maikel, Warmerdam             Noordwijkerhout          56.67 9304001      58.79           
 11. Remy, Naporowski              WZ&PC Purmerend          55.52 9303065    1:00.51           
 12. Robin, DŲderlein de Win       WZ&PC Purmerend        1:01.53 9302447    1:01.24           
 13. Jeffrey, Jol                  Des                    1:02.70 9204559    1:02.74           
 14. Kevin, Keur                   De Zeeschuimers        1:03.96 9305607    1:03.28           
 15. Stefan, Tijms                 Oeza                   1:04.82 9300863    1:04.65           
NG.Z Walter, Jansen                Noordwijkerhout          54.96 9300225                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
23-5-2010 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Damien, Bernard               Az&pc                    53.51 8705177      51.32           
  2. Thom, de Boer                 DAW-Finenzo              53.18 9100181      53.27           
  3. Bart, Knijn                   WZ&PC Purmerend          53.99 9101249      54.08           
  4. Michiel, Beemster             OZ&PC Oldenzaal          53.47 8000063      54.78           
  5. Raoul, Engelenburg            De Dolfijn               55.15 8900843      55.19           
  6. Jeroen, Beemster              WZ&PC Purmerend          54.98 8700155      55.36           
  7. Sverre, Oelen                 WZ&PC Purmerend          54.66 9002147      55.90           
  8. Ewout, de Vries               W.Z. & P.C. Triton       55.42 9003663      57.12           
  9. Pascal, van Kassel            W.Z. & P.C. Triton       56.45 8501289      57.52           
 10. Bart, Beemster                Zwemvereniging Hoorn     56.00 8700153      57.56           
 11. Job, v. Duijnhoven            Noord Limburg(SG)        56.95 8800887      57.89           
 12. Tim, Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton       57.79 9000505      58.09           
 13. Rian, Visser                  DAW-Finenzo              57.01 9007141      58.56           
 14. Matthijs, Dekker              De Dolfijn               54.75 9000621    1:00.05           
 15. Axel, Tietze                  WZ&PC Purmerend          58.69 8803379    1:00.69           
 16. Bas, Tietze                   WZ&PC Purmerend          54.45 8703351    1:00.80           
 17. Marcel, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:02.01 6500563    1:03.70           
 18. Rowan, Schaap                 DAW-Finenzo              58.54 8902729    1:03.84           
 19. Tino, Kerkhof                 Des                      59.00 9103479    1:06.53           
 20. Eric, Tijms                   Oeza                   1:13.10 6401125    1:13.72           
 21. Sybren, van der Veen          Des                    1:26.22 8705139    1:21.02           
AFGE Kars, Luttik                  DAW-Finenzo              56.81 7800675                      
AFGE Arjan, Baron                  DAW-Finenzo              58.17 9100067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                  Gemengd, 8 x 100m wisselslag                  11 jaar en ouder
23-5-2010 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        8:31.74            8:48.29           
        Daphne, ten Brink, 85                      Shelley, de Boer, 93
        Jeffrey, Appel, 92                         Jeroen, Beemster, 87
        Sharon, van der Leest, 92                  Yvonne, Verbeek, 94
        Bas, Tietze, 87                            Sverre, Oelen, 90
            33.03  1:07.76  1:38.91  2:11.66  2:47.58  3:28.51  3:59.41  4:36.47  5:07.72
          5:46.07  6:15.70  6:50.37  7:19.75  7:52.00  8:20.45  8:48.29

  2. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        9:04.18            9:08.70           
        Julia, Brouwers, 96                        Kimberly, Mijnen, 95
        Dave, Heshof, 95                           Remy, Naporowski, 93
        Marcha, Kemp, 95                           Nickey, de Klerk, 86
        Kingue, Struijf, 94                        Jordy, de Klerk, 93
            33.75  1:09.32  1:41.81  2:14.31  2:54.02  3:39.01  4:11.18  4:48.48  5:20.68
          6:00.27  6:29.18  7:03.79  7:36.66  8:13.57  8:40.30  9:08.70

  3. Noordwijkerhout 1             Noordwijkerhout        4:24.23            9:17.98           
        Jaimy Lee, Taskin, 94                      Chantal, Warmerdam, 96
        Nick, Duivenvoorden, 93                    Oscar, van den Heuvel, 95
        Marisol, van Helden, 95                    Debby, van Egmond, 95
        Menno, van den Heuvel, 92                  Maikel, Warmerdam, 93
            32.61  1:07.04  1:39.42  2:12.71  2:51.84  3:36.95  4:08.63  4:45.34  5:19.68
          6:00.40  6:31.91  7:08.23  7:42.18  8:20.19  8:47.60  9:17.98

  4. Daw 1                         DAW-Finenzo            8:50.47            9:18.93           
        Brenda, Zwarthoed, 96                      Sharona, Mlcoch, 94
        Lars, van der Velden, 98                   Thom, de Boer, 91
        Marit, Visscher, 96                        Nienke, van der zee, 96
        Rian, Visser, 90                           Mart, de Boer, 93
            35.60  1:13.16  1:49.66  2:29.60  3:06.69  3:49.25  4:22.00  5:00.56  5:31.86
          6:10.68  6:40.12  7:16.07  7:46.90  8:22.13  8:49.33  9:18.93

  5. MOZKA Gemengd 1               MOZKA                  9:45.00            9:25.05           
        Laura, Stevens, 95                         Nadine, Balen, van, 94
        Ilie, Aerts, 97                            Pieter, Vos, 95
        Isabelle, Boets, 95                        Sarah, Geenen, 93
        Dennis, Stevens, 97                        Joao, Aerts, 94
            33.03  1:08.32  1:42.33  2:18.66  2:57.23  3:41.24  4:16.25  4:55.29  5:30.54
          6:11.63  6:44.05  7:20.49  7:52.29  8:27.66  8:54.72  9:25.05

  6. Oeza 1                        Oeza                   9:22.34           10:01.53           
        Daisy, Kleijne, 89                         Annemarie, Crok, 89
        Barry, Kleijne, 93                         Jory, van der Gracht, 87
        Linda, Crok, 94                            Danique, Mallon, 94
        Stefan, Tijms, 93                          Eric, Tijms, 64
            36.40  1:16.35  1:48.48  2:23.75  3:04.16  3:51.56  4:31.59  5:20.15  5:54.33
          6:35.75  7:04.49  7:39.57  8:11.25  8:46.69  9:21.63 10:01.53

  7. Gzvw 5                        Gzvw                  10:03.24           10:26.56           
        Dennis, Wildeboer, 98                      Martijn, Smit, 94
        Kim, Franken, 96                           Eva, Smit, 96
        Pascal, Klopstra, 96                       Tim, van der Meulen, 94
        Relinda, Baas, 89                          Nadine, Blouw, 93
            40.92  1:24.09  2:01.06  2:41.29  3:22.88  4:09.88  4:54.50  5:43.75  6:16.28
          6:56.07  7:27.93  8:05.91  8:37.59  9:13.22  9:47.49 10:26.56

  8. Daw 2                         DAW-Finenzo           10:15.04           10:39.75           
        Silke, Jonk, 98                            Rebecca, Martens, 96
        Rowan, Schaap, 89                          Pepijn, Jorink, 95
        Yvanna, Zuurveld, 97                       Lotte, Hoogeterp, 97
        Klaas, Schoute, 95                         Maurits, de Bruijn, 97
            41.19  1:23.71  1:57.39  2:36.72  3:17.52  4:03.83  4:40.48  5:22.97  6:00.35
          6:45.28  7:22.13  8:06.85  8:44.85  9:28.53 10:01.68 10:39.75

  9. Des 1                         Des                         NT           10:52.97           
        Valentyna, Foytlova, 97                    Myrthe, Keizer, 93
        Jeffrey, Jol, 92                           Jakub, Foytl, 95
        Demi, Henderson, 96                        Veerle, Scholtes, 98
        Timo, Suaka, 92                            Menno, de Vries, 94
            42.49  1:27.31  2:04.65  2:43.28  3:32.07  4:29.30  5:03.38  5:43.05  6:29.32
          7:26.40  7:56.59  8:33.48  9:11.08  9:54.70 10:21.83 10:52.97




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Dames, 4 x 50m vrije slag                Dames Senioren Open
24-5-2010 - 9:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daw 1                         DAW-Finenzo            1:55.43            1:53.61           
        Melissa, Zwaan, 91                         Brenda, Zwarthoed, 96
        Marit, Visscher, 96                        Sharona, Mlcoch, 94
            28.75    58.09  1:25.74  1:53.61

  2. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        1:54.55            1:56.36           
        Amber, Ruig, 96                            Janine, Rooker, 96
        Julia, Brouwers, 96                        Rosa, Veerman, 96
            29.52    59.24  1:28.77  1:56.36

  3. Oeza 1                        Oeza                   1:56.75            1:59.09           
        Linda, Crok, 94                            Nicole, Palmboom, 91
        Daisy, Kleijne, 89                         DaniŽlle, Hoek, 88
            29.26    59.41  1:29.32  1:59.09

  4. MOZKA Dames A                 MOZKA                  2:05.00            2:01.89           
        Laura, Stevens, 95                         Sarah, Geenen, 93
        Laura, Geenen, 95                          Isabelle, Boets, 95
            28.67    59.38  1:31.85  2:01.89

  5. Daw 2                         DAW-Finenzo            2:02.13            2:03.27           
        Maxine, Alfonsi, 95                        Fenke, Bosschert, 97
        Tess, de Boer, 96                          Mirl, de Boer, 97
            30.46  1:01.82  1:33.81  2:03.27

  6. Triton 1                      W.Z. & P.C. Triton     2:01.49            2:04.97           
        Kim, Hooyer, 92                            Nicky, Konijn, 92
        Carine, Veldhuisen, 93                     Jessica, Hooyer, 90
            32.43  1:03.24  1:34.36  2:04.97

  7. MOZKA Dames B                 MOZKA                  2:10.00            2:08.03           
        Daphne, Blockx, 97                         Nadine, Balen, van, 94
        Anoek, Verbeeck, 93                        Kelly, Eynde, van den, 95
            31.97  1:04.71  1:36.19  2:08.03

  8. Aquarius                      Aquarius                    NT            2:08.30           
        Denise, Otjes, 96                          Sandra, Zwaanswijk, 85
        Isabel, van den Nieuwndijk, 98             Mariska, van Engeldorp, 95
            34.44  1:08.55  1:38.93  2:08.30

  9. Oeza 2                        Oeza                   2:10.80            2:12.05           
        Danique, Mallon, 94                        Marijke, de Loos, 94
        Annemarie, Crok, 89                        Roos, Vredenburg, 95
            31.68  1:02.51  1:39.38  2:12.05

 10. MOZKA Dames C                 MOZKA                  2:15.00            2:20.50           
        1e    zwemmer Jelle Schillebeekx 286/99
        Caroline, Bastiaens, 96                    Danique, Coremans, 96
        Minneke, Verbeeck, 97
            36.20  1:11.10  1:46.91  2:20.50

AFGE Z.V. Utrecht 1                Z.V. Utrecht           2:19.34                              
        Courtney, van Huizen, 96                   Ashleigh, Mella Inoa, 94
        Shirley, Versteeg, 96                      Stephanie, Rap, 84

AFGE Gzvw 6                        Gzvw                   1:59.09                              
        Karin, Groen, 95                           Eva, Smit, 96
        Tessa, Keizer, 96                          Esmee, Veendorp, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Heren, 4 x 50m vrije slag                Heren Senioren Open
24-5-2010 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        1:38.57            1:39.38           
        Bart, Knijn, 91                            Kingue, Struijf, 94
        Bas, Tietze, 87                            Jeffrey, Appel, 92
            25.61    50.08  1:14.92  1:39.38

  2. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        1:43.46            1:44.23           
        Remy, Naporowski, 93                       Axel, Tietze, 88
        Sverre, Oelen, 90                          Dave, Heshof, 95
            26.43    51.56  1:18.04  1:44.23

  3. Des 1                         Des                    1:46.79            1:47.71           
        Menno, de Vries, 94                        Jeffrey, Jol, 92
        Timo, Suaka, 92                            Jakub, Foytl, 95
            26.65    53.60  1:22.13  1:47.71

  4. MOZKA Heren A                 MOZKA                  1:50.00            1:48.98           
            26.40    54.01  1:22.01  1:48.98

  5. Daw 1                         DAW-Finenzo            1:58.97            1:51.25           
        Thom, de Boer, 91                          Martijn, Falk, 96
        Mart, de Boer, 93                          Jasper, Falk, 95
            24.15    49.97  1:22.34  1:51.25

  6. Zignea 1                      Zignea                 1:48.41            1:52.21           
        DaniŽl, de Wagt, 96                        Mark, Veldman, 95
        Arnoud, Mijnheer, 96                       Wietse, Wiersma, 95
            27.34    55.36  1:23.13  1:52.21

  7. Oeza 1                        Oeza                   1:56.31            1:55.09           
        Stefan, Tijms, 93                          Barry, Kleijne, 93
        Eric, Tijms, 64                            Jory, van der Gracht, 87
            29.48  1:01.23  1:27.93  1:55.09

  8. MOZKA Heren B                 MOZKA                  2:00.00            2:02.72           
            29.74  1:00.20  1:33.09  2:02.72

  9. MOZKA Heren C                 MOZKA                  2:05.00            2:11.67           
            33.39  1:06.71  1:39.63  2:11.67

 DIS Gzvw 7                        Gzvw                   2:06.64                    AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
        Dennis, Wildeboer, 98                      Marcel, Groen, 97
        Roy, Potze, 97                             Martijn, Smit, 94

AFGE Z.V. Utrecht 1                Z.V. Utrecht           2:00.00                              
        Sezer, Yas, 98                             Zakaria, el Mansori, 95
        Duncan, de Vos, 97                         Yassine, Maniani, 95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 200m vlinderslag                  Meisjes Junioren 1
24-5-2010 - 9:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brighid, van Uffelen          Racing Club                 NT 9800310    3:23.50           
AFGE Rebecca, Hietink              De Zwoer                    NT 9803412                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 200m vlinderslag             Meisjes Junioren 2 en 3
24-5-2010 - 9:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irene, Teufer                 De Dolfijn             2:47.44 9602340    2:37.03           
  2. Claudia, Rijkhoff             Zwemvereniging Hoorn   2:54.76 9603338    2:37.98           
  3. Manon, Wiersma                Zwemvereniging Hoorn   2:37.79 9600112    2:38.54           
  4. Eva, Smit                     Gzvw                   2:41.69 9602690    2:41.57           
  5. Nienke, van der zee           DAW-Finenzo            2:54.51 9605430    2:57.98           
  6. Amber, Ruig                   WZ&PC Purmerend        2:55.52 9603240    3:07.51           
  7. Laura, Stokx                  DAW-Finenzo            3:14.32 9601510    3:07.65           
  8. Alina, Seeburger              Aqua Sports Delligse   3:03.42 199177     3:12.33           
  9. Elise, Dekker                 De Dolfijn             3:30.48 9700976    3:13.81           
 10. Caitlin, Smith                De Zeeschuimers        3:07.52 9701100    3:17.41           
 11. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo            3:32.45 9703878    3:25.18           
 12. Shirley, Versteeg             Z.V. Utrecht           3:48.57 9602880    3:46.74           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 200m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
24-5-2010 - 9:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique, Mallon               Oeza                   2:48.96 9402114    2:54.70           
  2. Simone, Druijf                Zwemvereniging Hoorn   3:16.19 9505830    3:19.84           
  3. Kimberley, Roquas             Torpedo                     NT 9403230    3:52.08           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
24-5-2010 - 9:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa, Zwaan                DAW-Finenzo            2:30.28 9103666    2:33.43           
  2. Sharon, van der Leest         WZ&PC Purmerend        2:37.99 9202772    2:45.80           
  3. Milja, Breed                  Torpedo                2:56.55 8800594    2:54.80           
  4. Lieke, Hengst                 Lac                    2:50.11 9108048    2:58.06           
AFGE Cynthia, de Galan             Kon. AZ 1870                NT 9203416                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
24-5-2010 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris, Kotterink             Racing Club            3:04.06 9800199    2:47.01           
  2. Jonne, Schaafsma              Racing Club                 NT 9800745    2:58.74           
  3. Tim, Tuijp                    WZ&PC Purmerend        3:08.90 9800975    3:08.35           
  4. Jelmer, Lankhorst             Racing Club                 NT 9800353    3:17.31           
AFGE Rens, Hoofs                   Racing Club                 NT 9800161                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vlinderslag             Jongens Junioren 1 en 2
24-5-2010 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, Haarsma                 DAW-Finenzo            2:26.47 9600745    2:28.57           
  2. Kaspur, van der Lem           Kon. AZ 1870           2:49.71 9600279    2:51.14           
  3. Dani, Hoetmer                 DAW-Finenzo            3:09.02 9604503    3:18.14           
  4. Anis, el Bachaoui             De Dolfijn                  NT 9702093    3:27.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vlinderslag             Jongens Junioren 3 en 4
24-5-2010 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick, Druyven              DAW-Finenzo            2:15.44 9400507    2:15.58           
  2. Jakub, Foytl                  Des                    2:28.59 9504687    2:25.13           
  3. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo            2:35.79 9501389    2:37.68           
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo            2:43.91 9403119                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vlinderslag                  Heren Jeugd 1 en 2
24-5-2010 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben, Dekker                 De Dolfijn             2:21.62 9300627    2:27.21           
  2. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo            2:26.42 9303589    2:28.72           
  3. Barry, Kleijne                Oeza                   2:30.37 9300661    2:37.43           
 DIS Remy, Naporowski              WZ&PC Purmerend        2:25.33 9303065            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
24-5-2010 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen, Beemster              WZ&PC Purmerend        2:10.49 8700155    2:22.27           
  2. Bart, Beemster                Zwemvereniging Hoorn   2:22.36 8700153    2:22.92           
  3. Raoul, Engelenburg            De Dolfijn             2:21.14 8900843    2:25.71           
  4. Matthijs, Dekker              De Dolfijn             2:41.59 9000621    2:27.72           
     Jory, van der Gracht          Oeza                   2:22.47 8701097    2:27.72           
  6. Job, v. Duijnhoven            Noord Limburg(SG)      2:27.42 8800887    2:28.68           
 DIS Ewout, de Vries               W.Z. & P.C. Triton     2:32.17 9003663    2:43.76 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Meisjes, 100m schoolslag                          7 - 8 jaar
24-5-2010 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke, Wildeboer            Gzvw                   1:39.09 0100016    1:39.44           
  2. Floor, de Kievit              Racing Club            1:54.25 0100238    1:54.24           
  3. Emma, Bos                     Racing Club            2:09.64 0100168    2:01.97           
  4. Marith, de Jong               Racing Club            2:08.89 0200012    2:03.20           
  5. Drew, van Huizen              Z.V. Utrecht           2:07.05 0101314    2:05.92           
  6. Jessica, Baars                De Albatros            2:06.10 0101966    2:10.32           
  7. Nada, el Bachaoui             De Dolfijn             2:10.39 0101700    2:14.37           
  8. Naomi, Buur                   Oeza                   2:09.29 0101520    2:15.65           
  9. Luna Estrella, de Ruijter     De Dolfijn                  NT 0200978    2:18.50           
 DIS Calina, van der Lem           Kon. AZ 1870           2:13.19 0200086    2:05.60 SL        
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Meisjes, 100m schoolslag                         9 - 10 jaar
24-5-2010 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RafaŽlla, van Nee             De Dolfijn             1:26.12 9900358    1:28.58           
  2. Myrthe, Bakker                Aquarijn               1:33.00 0000804    1:29.32           
  3. Nathalie, Bakker              De Columbiaan          1:33.85 9903732    1:32.12           
  4. Vera, Bos                     Racing Club            1:41.48 9900886    1:34.84           
  5. Isobel, Bowring               Des                    1:36.21 9901982    1:35.69           
  6. Bibi, Stokvis                 ZV De Bron             1:40.45 9900892    1:37.92           
  7. Iona, van der Toorn           Racing Club            1:41.28 9900884    1:38.06           
  8. Jelle, Schillebeekx           MOZKA                       NT 286        1:38.36           
  9. Claudia, Schouten             Aquarijn               1:42.04 0000812    1:40.22           
 10. Alyssa, vd Lans               Racing Club            1:43.54 9901644    1:41.05           
 11. Melissa, Baars                Aquarijn               1:40.03 9900376    1:42.64           
 12. Marieke, van der Meer         De Columbiaan          1:39.70 0000162    1:43.02           
 13. Marloes, Potze                Gzvw                   1:45.04 0002332    1:44.54           
 14. Lanaya, van Uffelen           Racing Club            1:48.59 0000058    1:46.99           
 15. Shirley, Lippus               Kzc                    1:56.84 9901406    1:50.80           
 16. Suzanne, Ivens                Oeza                   1:49.53 9902904    1:52.51           
 17. Saskia, van der Velden        DAW-Finenzo            1:47.99 0001478    1:52.56           
 18. Blom, van de Velde            Kzc                         NT 9901262    1:54.37           
 19. Josee, Keizer                 Gzvw                   1:48.12 0000264    1:54.76           
 20. Sanne, Voulon                 DAW-Finenzo            2:03.18 9903936    1:57.10           
 21. Viveka, Verhage               DAW-Finenzo            1:55.89 0001480    1:57.41           
 22. Sascha, de Groot              Kzc                    2:03.22 9902162    1:57.82           
 23. Isis, Beres                   Des                    1:55.79 0001874    1:57.94           
 24. Hannah, van Westreenen        De Dolfijn                  NT 9904604    1:59.49           
 25. Mariska, Keetman              ZV De Bron             2:15.22 0002430    1:59.53           
 26. Mariska, Lugtenburg           Racing Club                 NT 0003700    2:07.99           
 27. Yasmin, Lahlal                WZ&PC Purmerend        2:09.71 0002142    2:11.38           
 28. Anoushka, Brannan Anderson    Des                    2:16.10 0003170    2:12.47           
 29. Vivien, Stiehler              Aqua Sports Delligse   1:59.01 227010     2:15.54           
        *Handtijd
 30. Lysanne, Groen                WZ&PC Purmerend             NT 0002418    2:38.16           
 DIS Rose, Voulon                  DAW-Finenzo            2:08.69 9903934            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Leonie, Vos                   DAW-Finenzo            1:43.21 9901662                      
AFGE Finley, Quinn                 Des                    2:02.21 0003070                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 100m schoolslag                          7 - 8 jaar
24-5-2010 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias, van den Nieuwendijk   Zv Aquarius                 NT 0100747    1:47.45           
  2. Niels, Martens                Kzc                    1:51.02 0100111    1:52.18           
  3. Mart, Niehoff                 De Zwoer               1:58.44 0100759    1:53.54           
  4. Niels, Scholten               DAW-Finenzo                 NT 01agvns    1:54.68           
  5. Elroy, Schot                  WZ&PC Purmerend             NT 0200689    2:33.21           
AFGE Sjonnie, Quinn                Des                    2:00.84 0101219                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 4 en 5
24-5-2010 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike, Morianner               Kzc                    1:35.31 9902137    1:35.39           
  2. Doran, Paap                   Racing Club            1:36.86 0000301    1:37.81           
  3. Ian, van Tiel                 WZ&PC Purmerend        1:38.99 0000349    1:38.99           
  4. Pieter-Jan, Vervloesem        MOZKA                       NT 274        1:39.54           
  5. Raoul, Lieverst               DAW-Finenzo            1:43.40 9900713    1:43.20           
  6. Brian, Otjes                  Zv Aquarius            1:42.89 9901135    1:43.51           
  7. Devon-Ray, Jacobs             Kzc                    1:42.45 9901685    1:43.92           
  8. Daan, Zwetsloot               Kzc                         NT 9901409    1:48.71           
  9. Phil, Brantjes                Kzc                    1:51.04 0000485    1:51.56           
 10. Philippe, Boets               MOZKA                  1:53.01 276        1:51.97           
 11. Jordi, van der Lem            Kon. AZ 1870           1:52.04 0000189    1:52.45           
 12. Barry, van Engeldorp          Zv Aquarius            1:55.97 9900089    1:54.33           
 13. Roy, Vlieland                 Oeza                   1:51.35 9901517    1:54.65           
 14. Benjamin, San A Jong          Kon. AZ 1870           1:59.53 0002535    2:00.11           
 15. Elroy, van de Wees            WZ&PC Purmerend        2:07.08 9902717    2:02.50           
 16. Tommy, Blomvliet              Kzc                         NT 9903477    2:07.15           
 17. Lars, van de Linden           WZ&PC Purmerend             NT 0003007    2:37.86           
 DIS Adam, Juhasz                  Des                    1:49.00 9902011    1:48.00 SD        
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Haron, Malash                 De Dolfijn             1:53.08 0000541    1:50.12 SR        
        SR - Meer dan ťťn dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
 DIS Friso, Datema                 DAW-Finenzo                 NT 00agvfd    1:53.97 SL        
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Henriques, Broekkamp          De Dolfijn                  NT 9903545    2:23.08 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Gijs, van Eck                 Z.V. Utrecht           1:56.11 9900823                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 100m wisselslag                   Meisjes Junioren 1
24-5-2010 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe, de Jong               Racing Club            1:26.90 9800244    1:20.55           
  2. Silke, Jonk                   DAW-Finenzo            1:25.69 9802042    1:24.39           
  3. Anne, Noom                    DAW-Finenzo            1:25.78 9800062    1:24.48           
  4. Lisa, Brantjes                Kzc                    1:23.03 9800950    1:26.05           
  5. Rebecca, Hietink              De Zwoer               1:29.15 9803412    1:26.93           
  6. Isabel, van den Nieuwndijk    Zv Aquarius            1:27.30 9803222    1:29.14           
  7. Samantha, Buhrs               Kzc                         NT 9804146    1:31.67           
  8. Veerle, Scholtes              Des                    1:29.79 9804186    1:36.81           
  9. Thalita, Dekker               Zv Aquarius            1:43.88 9803220    1:39.96           
 10. Sharon, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:43.17 9800270    1:44.23           
 DIS Barbara, Stoop                Kon. AZ 1870           1:50.76 9805122            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 100m wisselslag              Meisjes Junioren 2 en 3
24-5-2010 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia, Brouwers               WZ&PC Purmerend        1:12.39 9600868    1:12.26           
  2. Brenda, Zwarthoed             DAW-Finenzo            1:13.25 9604938    1:13.43           
  3. Marit, Visscher               DAW-Finenzo            1:15.28 9600004    1:14.06           
  4. Kristine, Zwaan               Zwemvereniging Hoorn   1:13.03 9604426    1:14.12           
  5. Janine, Rooker                WZ&PC Purmerend        1:12.75 9600316    1:14.46           
  6. Manon, Wiersma                Zwemvereniging Hoorn   1:12.59 9600112    1:14.49           
  7. Mirl, de Boer                 DAW-Finenzo            1:14.83 9700468    1:15.21           
  8. Yvanna, Zuurveld              DAW-Finenzo            1:20.39 9702998    1:16.95           
  9. Tess, de Boer                 DAW-Finenzo            1:17.61 9601516    1:17.12           
 10. Courtney, van Huizen          Z.V. Utrecht           1:21.02 9601686    1:17.17           
 11. Esther, Kox                   Torpedo                1:16.93 9600612    1:17.34           
 12. Lola, Holsboer                De Zeeschuimers        1:16.45 9601554    1:17.52           
 13. Sanne, van der Meer           De Columbiaan          1:17.87 9601648    1:18.58           
 14. Kim, Franken                  Gzvw                   1:18.77 9602688    1:19.15           
 15. Sophie, Padt                  DAW-Finenzo            1:21.62 9601514    1:19.77           
 16. Tessa, Keizer                 Gzvw                   1:16.80 9601586    1:20.15           
 17. Annika, Neuteboom             Torpedo                1:19.58 9601354    1:20.53           
 18. Daphne, Blockx                MOZKA                  1:24.63 252        1:21.84           
 19. Bianca, Denekamp              WZ&PC Purmerend        1:23.46 9703888    1:23.10           
 20. Caitlin, Smith                De Zeeschuimers        1:19.65 9701100    1:23.32           
 21. Valentyna, Foytlova           Des                    1:27.52 9703636    1:23.69           
 22. Samira, Mijnen                WZ&PC Purmerend        1:29.53 9701320    1:25.18           
 23. Fenke, Bosschert              DAW-Finenzo            1:28.67 9704724    1:26.29           
 24. Ludi, van Leeuwen             Torpedo                1:30.16 9704854    1:26.97           
 25. Danique, Coremans             MOZKA                  1:26.55 265        1:27.16           
 26. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo            1:30.33 9703878    1:27.35           
 27. Denise, Otjes                 Zv Aquarius            1:23.11 9601378    1:27.44           
 28. Stefanie, Brunotte            Aqua Sports Delligse   1:29.56 227019     1:28.96           
 29. Annemarie, Ooms               MOZKA                       NT 255        1:30.15           
 30. Kayla, Brugman                Torpedo                1:52.58 9701976    1:37.01           
 31. Nathasja, Boogaard            Kzc                    1:43.81 9604272    1:38.51           
 32. Demi, Henderson               Des                    1:34.99 9604998    1:41.46           
 33. Laura, Vrolijk                Des                    1:45.28 9602482    1:53.08           
AFGE Astrid, Hult                  MOZKA                  1:32.26 267                          


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 100m wisselslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
24-5-2010 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rachelle, Visser              Az&pc                  1:10.39 9500106    1:07.25           
  2. Laura, Stevens                MOZKA                  1:10.55 247        1:11.04           
  3. Sharona, Mlcoch               DAW-Finenzo            1:09.37 9406178    1:11.31           
  4. Kimberly, Mijnen              WZ&PC Purmerend        1:10.36 9503644    1:11.86           
  5. Sanne, Bommer                 De Dolfijn             1:14.51 9501132    1:13.27           
  6. Maxine, Alfonsi               DAW-Finenzo            1:15.22 9502900    1:14.02           
  7. Isabelle, Boets               MOZKA                  1:15.97 208        1:14.10           
  8. Linda, Crok                   Oeza                   1:12.98 9401068    1:15.98           
  9. Marcha, Kemp                  WZ&PC Purmerend        1:16.58 9504810    1:16.22           
 10. Laura, Geenen                 MOZKA                  1:18.38 210        1:18.34           
 11. Mariska, van Engeldorp        Zv Aquarius            1:11.32 9502326    1:21.06           
 12. Nadine, Balen, van            MOZKA                  1:18.78 039        1:21.08           
 13. Charlotte, Becker             De Zeeschuimers        1:26.05 9404484    1:25.55           
 14. Kimberley, Roquas             Torpedo                1:30.37 9403230    1:31.61           
 15. Janita, Verkuil               Aquarijn               1:29.45 9503320    1:31.65           
 16. DaniŽlle, de Reus             Kzc                    1:36.06 9505908    1:33.22           
 17. Sibel, Yuksel                 Aqua Sports Delligse   1:39.10 178254     1:44.02           
        *Backuptijd
 18. Wendy, Jasperse               Aquarijn               1:55.32 9506624    1:53.43           
AFGE Eileen, Stiehler              Aqua Sports Delligse   1:24.12 164682                       
AFGE Mandy, Verhage                DAW-Finenzo            1:15.31 9501382                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
24-5-2010 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk, Elzerman               De Dolfijn             1:07.39 9005914    1:05.35           
  2. Yvonne, v.d. Pol              Az&pc                  1:10.75 8803472    1:08.96           
  3. Janina, Herbst                Aqua Sports Delligse   1:12.44 151114     1:09.59           
  4. Sigrid, Dogger                De Zwoer               1:15.46 9200452    1:16.41           
  5. Sandra, Zwaanswijk            Zv Aquarius            1:19.42 8503934    1:18.02           
  6. Jessica, Hooyer               W.Z. & P.C. Triton     1:16.89 9001582    1:18.05           
  7. Nicole, Palmboom              Oeza                   1:12.94 9106072    1:18.21           
  8. Annemarie, Crok               Oeza                   1:15.40 8900828    1:18.98           
  9. Anoek, Verbeeck               MOZKA                  1:19.34 048        1:19.16           
 10. Rosa, Schot                   DAW-Finenzo            1:16.32 9207500    1:19.17           
 11. DaniŽlle, Hoek                Oeza                   1:17.14 8801790    1:19.31           
 12. Desiree, van der Lem          Kon. AZ 1870           1:18.77 6800282    1:23.50           
 13. Milja, Breed                  Torpedo                1:17.20 8800594    1:25.48           
 14. Daisy, Lippus                 Kzc                    1:29.03 9305846    1:29.58           
 15. Myrthe, Keizer                Des                    1:30.04 9306052    1:33.67           
AFGE Kelly, de Jong                De Dolfijn             1:06.70 9101474                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 100m wisselslag                   Jongens Minioren 6
24-5-2010 - 10:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der Velden          DAW-Finenzo            1:16.92 9800175    1:15.93           
  2. Dimitris, Mainas              Des                    1:27.41 9803045    1:25.49           
  3. Thomas, Haneveld              DAW-Finenzo            1:26.62 9801631    1:27.15           
  4. Simon, Koopen                 WZ&PC Purmerend        1:29.61 9802127    1:29.87           
  5. Max, Pusch                    DAW-Finenzo            1:28.88 9802959    1:29.96           
  6. Joren, Moors                  MOZKA                       NT 269        1:34.56           
  7. Jimmy, Wilkens                Torpedo                1:35.59 9801437    1:35.61           
  8. Sam, Beyens                   MOZKA                       NT 294        1:40.22           
  9. Lars, Dubbeld                 WZ&PC Purmerend        1:37.58 9804311    1:40.28           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 100m wisselslag              Jongens Junioren 1 en 2
24-5-2010 - 10:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis, Stevens               MOZKA                  1:08.76 246        1:07.14           
  2. DaniŽl, de Wagt               Zignea                 1:07.86 9601339    1:08.76           
  3. Michael, Tonsbeek             De Dolfijn             1:09.54 9701287    1:09.23           
  4. Ilie, Aerts                   MOZKA                  1:14.00 281        1:13.67           
  5. Sven, Dogger                  De Zwoer               1:16.98 9600617    1:15.13           
  6. Kaspur, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:14.03 9600279    1:17.02           
  7. Duncan, de Vos                Z.V. Utrecht           1:18.62 9703177    1:17.79           
  8. Sanjay, Jagroep               DAW-Finenzo            1:16.28 9701625    1:17.90           
  9. Albert, van Nee               De Dolfijn             1:21.76 9602627    1:18.35           
 10. Teun, Steinroth               Torpedo                1:23.86 9602519    1:19.97           
 11. Nick, Bowring                 Des                    1:20.83 9703277    1:20.36           
 12. Marcel, Groen                 Gzvw                   1:16.74 9700239    1:21.40           
 13. Tim, Hoogland                 Des                    1:17.45 9602435    1:21.94           
 14. Niels, Geel, van              MOZKA                  1:24.86 238        1:22.33           
 15. Pascal, Klopstra              Gzvw                   1:24.07 9600667    1:22.58           
 16. Yelth, Verheyen               MOZKA                       NT 251        1:25.14           
 17. Roy, Potze                    Gzvw                   1:24.67 9702457    1:25.38           
 18. Martijn, Falk                 DAW-Finenzo            1:26.90 9601457    1:26.11           
 19. Nick, Balen, van              MOZKA                  1:34.18 253        1:33.07           
 20. Jeffrey, Dekker               Zv Aquarius            1:38.17 9604157    1:35.87           
 DIS Muharem, Yilmaz               De Dolfijn                  NT 9701931    1:41.11 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Joe Julien, Kassis            De Dolfijn                  NT 9704153    1:41.22 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Koen, van de Velde            Kzc                    1:12.47 9600915                      
AFGE Carlo, Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:20.17 9600467                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 100m wisselslag              Jongens Junioren 3 en 4
24-5-2010 - 10:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, Struijf               WZ&PC Purmerend        1:02.68 9400913    1:03.24           
  2. Joao, Aerts                   MOZKA                  1:07.59 280        1:07.12           
  3. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo            1:08.29 9501389    1:07.92           
  4. Vincent, Schram               DAW-Finenzo            1:10.56 9402041    1:08.38           
  5. Klaas, Schoute                DAW-Finenzo            1:10.91 9500891    1:09.32           
  6. Wietse, Wiersma               Zignea                 1:10.42 9504299    1:11.24           
  7. Menno, de Vries               Des                    1:10.57 9403055    1:11.70           
  8. Bjorn, Bliewert               Aqua Sports Delligse   1:19.00 214589     1:12.92           
  9. Rowdy, Spaltman               DAW-Finenzo            1:13.72 9501747    1:13.35           
 10. Tom, Huydts                   Torpedo                1:14.19 9402375    1:14.87           
 11. Martijn, Smit                 Gzvw                   1:14.31 9406113    1:15.07           
 12. Remy, Zwemmer                 De Zeeschuimers        1:17.34 9505545    1:17.24           
 13. Jorn, Tuyls                   MOZKA                  1:16.54 244        1:17.64           
 14. Jordie, Buis                  De Zeeschuimers        1:19.16 9502901    1:20.67           
 15. Xan, Schuthof                 De Zeeschuimers        1:17.90 9505137    1:21.02           
 16. Daim, Moelee                  De Zeeschuimers        1:24.17 94damo     1:25.58           
 17. Stich, Verheyen               MOZKA                       NT 283        1:29.37           
 DIS Yassine, Maniani              Z.V. Utrecht           1:08.29 9501755            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Erik, Wilmes                  GoSwim                 1:08.48 9400575            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Zakaria, el Mansori           Z.V. Utrecht           1:22.96 9503281                      
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo            1:10.47 9403119                      
AFGE Niels, Evens                  MOZKA                  1:16.90 250                          


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 100m wisselslag                   Heren Jeugd 1 en 2
24-5-2010 - 10:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey, Appel                WZ&PC Purmerend        1:01.29 9200027    1:00.26           
  2. Timo, Suaka                   Des                    1:06.25 9203715    1:06.22           
  3. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo            1:08.90 9303589    1:06.65           
  4. Jordy, de Klerk               WZ&PC Purmerend        1:05.40 9300269    1:07.99           
  5. Kevin, Keur                   De Zeeschuimers        1:15.21 9305607    1:12.69           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
24-5-2010 - 10:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Damien, Bernard               Az&pc                  1:00.54 8705177      57.54           
  2. Ewout, de Vries               W.Z. & P.C. Triton     1:03.18 9003663    1:05.56           
  3. Job, v. Duijnhoven            Noord Limburg(SG)      1:06.40 8800887    1:05.71           
  4. Tim, Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton     1:07.26 9000505    1:06.89           
  5. Pascal, van Kassel            W.Z. & P.C. Triton     1:05.59 8501289    1:07.91           
  6. Axel, Tietze                  WZ&PC Purmerend        1:08.56 8803379    1:10.38           
  7. Thom, de Boer                 DAW-Finenzo            1:03.32 9100181    1:11.04           
  8. Marcel, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:12.13 6500563    1:12.29           
  9. Bart, Schram                  DAW-Finenzo            1:05.29 9103683    1:12.75           
 DIS Sybren, van der Veen          Des                    1:37.82 8705139    1:34.77 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Kars, Luttik                  DAW-Finenzo            1:04.50 7800675                      
AFGE Oktay, Yuksel                 Aqua Sports Delligse   1:31.00 178252                       



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 100m rugslag                    Meisjes Junioren 1
24-5-2010 - 11:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna, Veerman               WZ&PC Purmerend        1:25.20 9800302    1:20.03           
  2. Myrthe, de Jong               Racing Club            1:27.96 9800244    1:20.93           
  3. Anne, Noom                    DAW-Finenzo            1:23.54 9800062    1:21.71           
  4. Silke, Jonk                   DAW-Finenzo            1:25.59 9802042    1:22.87           
  5. Brighid, van Uffelen          Racing Club            1:31.20 9800310    1:25.10           
  6. Rebecca, Hietink              De Zwoer               1:32.30 9803412    1:25.84           
        *50m = Backuptijd
  7. Kimberley, Kort               DAW-Finenzo            1:31.99 9804698    1:28.11           
  8. Isabel, van den Nieuwndijk    Zv Aquarius            1:31.95 9803222    1:28.77           
        *50m = Backuptijd
  9. Thalita, Dekker               Zv Aquarius            1:39.13 9803220    1:46.14           
        *50m+100m = Backuptijd
 10. Sharon, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:39.41 9800270    1:46.91           
 DIS Gaya, Meij                    De Dolfijn                  NT 9804624    1:59.14 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 100m rugslag               Meisjes Junioren 2 en 3
24-5-2010 - 11:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa, Veerman                 WZ&PC Purmerend        1:06.25 9600862    1:06.17           
  2. Julia, Brouwers               WZ&PC Purmerend        1:07.20 9600868    1:09.87           
  3. Nienke, van der zee           DAW-Finenzo            1:11.92 9605430    1:13.84           
  4. Roxann, Geenen                DAW-Finenzo            1:12.02 9601518    1:13.87           
  5. Kristine, Zwaan               Zwemvereniging Hoorn   1:14.20 9604426    1:15.04           
  6. Aylin, van Uffelen            Racing Club            1:17.74 9600352    1:15.24           
  7. Manon, Wiersma                Zwemvereniging Hoorn   1:15.76 9600112    1:16.00           
  8. Kim, Franken                  Gzvw                   1:14.92 9602688    1:16.39           
  9. Marloes, Riecker              WZ&PC Purmerend        1:17.52 9601960    1:16.70           
 10. Daphne, Blockx                MOZKA                  1:17.89 252        1:17.63           
 11. Marit, Visscher               DAW-Finenzo            1:12.63 9600004    1:17.81           
 12. Nacinda, Paap                 Racing Club                 NT 9701684    1:18.68           
 13. Tessa, Keizer                 Gzvw                   1:15.87 9601586    1:19.35           
 14. Elise, Dekker                 De Dolfijn             1:23.43 9700976    1:21.87           
 15. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo            1:25.52 9703878    1:23.69           
 16. Denise, Otjes                 Zv Aquarius            1:23.64 9601378    1:26.73           
        *50m = Backuptijd
 17. Danique, Coremans             MOZKA                  1:34.49 265        1:31.05           
 18. Caroline, Bastiaens           MOZKA                       NT 270        1:35.44           
        *50m = Backuptijd
 19. Minneke, Verbeeck             MOZKA                  1:33.56 264        1:37.95           
        *50m+100m = Backuptijd
 20. Kayla, Brugman                Torpedo                1:44.49 9701976    1:44.67           
 21. Nzinga, Nortan                De Dolfijn                  NT            2:10.59           
        *50m = Backuptijd


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 100m rugslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
24-5-2010 - 11:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tania, Jacobs                 De Columbiaan          1:07.51 9400864    1:08.24           
  2. Natasja, Boers                De Columbiaan          1:08.44 9501560    1:08.37           
        *100m = Backuptijd
  3. Laura, Stevens                MOZKA                  1:07.54 247        1:09.36           
  4. Maxime, Verschuur             De Dolfijn             1:08.89 9500804    1:09.85           
  5. Daisy, Koning                 De Zeeschuimers        1:10.51 9500314    1:11.62           
  6. Sharona, Mlcoch               DAW-Finenzo            1:07.95 9406178    1:12.09           
  7. Mariska, van Engeldorp        Zv Aquarius            1:12.70 9502326    1:12.32           
  8. LuciŽnne, van der Linde       Zignea                 1:11.23 9503452    1:14.72           
  9. Laura, Geenen                 MOZKA                  1:17.94 210        1:17.13           
 10. Wendy, Jasperse               Aquarijn               1:56.32 9506624    1:49.13           
        *50m = Backuptijd
AFGE Maud, Hoofs                   Racing Club            1:15.42 9501206                      
AFGE Mandy, Verhage                DAW-Finenzo            1:11.17 9501382                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
24-5-2010 - 11:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shelley, de Boer              WZ&PC Purmerend        1:07.57 9302840    1:07.15           
  2. Corine, Rooker                WZ&PC Purmerend        1:08.70 9201522    1:11.86           
  3. Sigrid, Dogger                De Zwoer               1:10.79 9200452    1:11.89           
  4. Sharon, van der Leest         WZ&PC Purmerend        1:07.81 9202772    1:12.13           
  5. Daisy, Kleijne                Oeza                   1:11.62 8902286    1:14.81           
  6. Melissa, Zwaan                DAW-Finenzo            1:13.39 9103666    1:15.70           
  7. Nickey, de Klerk              WZ&PC Purmerend        1:16.99 8604394    1:19.50           
  8. Relinda, Baas                 Gzvw                   1:17.93 8900144    1:21.27           
  9. Anoek, Verbeeck               MOZKA                       NT 048        1:23.09           
 10. Desiree, van der Lem          Kon. AZ 1870           1:23.48 6800282    1:24.56           
 11. Milja, Breed                  Torpedo                1:14.18 8800594    1:26.62           
 12. Nadine, Blouw                 Gzvw                   1:22.99 9302314    1:27.88           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 100m rugslag                    Jongens Minioren 6
24-5-2010 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der Velden          DAW-Finenzo            1:14.15 9800175    1:15.35           
  2. Tim, Tuijp                    WZ&PC Purmerend        1:17.08 9800975    1:16.70           
  3. Sezer, Yas                    Z.V. Utrecht           1:22.04 9800909    1:22.70           
  4. Thomas, Haneveld              DAW-Finenzo            1:24.61 9801631    1:23.43           
  5. Dennis, Wildeboer             Gzvw                   1:22.58 9800571    1:25.69           
  6. Simon, Koopen                 WZ&PC Purmerend        1:24.06 9802127    1:27.03           
  7. Sjobbe, Luyten                MOZKA                  1:31.20 284        1:29.82           
  8. Sieberen, Wouters             MOZKA                  1:33.70 259        1:31.78           
  9. Joren, Moors                  MOZKA                  1:38.54 269        1:35.36           
 DIS Max, Pusch                    DAW-Finenzo            1:35.77 9802959    1:31.71 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., +RH


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 100m rugslag               Jongens Junioren 1 en 2
24-5-2010 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, Haarsma                 DAW-Finenzo            1:07.08 9600745    1:07.10           
  2. Michael, Tonsbeek             De Dolfijn             1:07.33 9701287    1:07.93           
  3. Krijn, de Kievit              Racing Club            1:15.13 9700277    1:12.74           
  4. Tobias, Eggers                Aqua Sports Delligse   1:12.88            1:13.20           
  5. Dani, Hoetmer                 DAW-Finenzo            1:13.13 9604503    1:14.01           
  6. Joeri, Jacobs                 De Columbiaan          1:15.80 9600049    1:14.60           
        *100m = Backuptijd
  7. Kaspur, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:11.04 9600279    1:17.48           
  8. Sanjay, Jagroep               DAW-Finenzo            1:18.71 9701625    1:17.94           
  9. Niels, Geel, van              MOZKA                  1:21.45 238        1:19.56           
 10. Danny Fabian, Groen           WZ&PC Purmerend        1:22.65 9703033    1:21.25           
 11. Yelth, Verheyen               MOZKA                  1:37.54 251        1:28.60           
 12. Adam, Malash                  De Dolfijn             1:28.81 9702145    1:31.50           
 13. Dries, Balen, van             MOZKA                       NT 279        1:34.38           
 14. Andre, Feddern                Aqua Sports Delligse   1:31.55 199172     1:38.15           
 15. Jeffrey, Dekker               Zv Aquarius            1:34.86 9604157    1:39.77           
 16. Muharem, Yilmaz               De Dolfijn             1:40.05 9701931    1:39.89           
 17. Joe Julien, Kassis            De Dolfijn                  NT 9704153    1:43.60           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 100m rugslag               Jongens Junioren 3 en 4
24-5-2010 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick, Druyven              DAW-Finenzo              59.37 9400507    1:01.04           
  2. Dave, Heshof                  WZ&PC Purmerend        1:01.73 9501403    1:05.99           
  3. Pieter, Vos                   MOZKA                  1:08.92 214        1:06.62           
  4. Joao, Aerts                   MOZKA                  1:11.11 280        1:09.32           
  5. Tom, Huydts                   Torpedo                1:10.40 9402375    1:11.08           
  6. Rowdy, Spaltman               DAW-Finenzo            1:15.84 9501747    1:14.63           
  7. Mark, Veldman                 Zignea                      NT 9504801    1:15.48           
  8. Jasper, Falk                  DAW-Finenzo            1:19.02 9502785    1:18.97           
  9. Tim, van der Meulen           Gzvw                   1:15.73 9401583    1:19.54           
 10. Jorn, Tuyls                   MOZKA                  1:20.54 244        1:20.51           
AFGE Dominique, Sikkema            Zignea                 1:02.42 9500399                      
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo            1:12.21 9403119                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 100m rugslag                    Heren Jeugd 1 en 2
24-5-2010 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben, Dekker                 De Dolfijn               59.90 9300627      58.71           
  2. Jeffrey, Appel                WZ&PC Purmerend          59.69 9200027    1:00.86           
  3. Joey, Stokx                   DAW-Finenzo            1:02.64 9301251    1:02.97           
  4. Barry, Kleijne                Oeza                   1:05.64 9300661    1:07.37           
  5. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo            1:11.19 9303589    1:10.47           
  6. Jeffrey, Jol                  Des                    1:04.91 9204559    1:16.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
24-5-2010 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan, Kersten                  De Columbiaan            54.92 8601561      55.77           
  2. Raoul, Engelenburg            De Dolfijn             1:01.90 8900843    1:05.45           
  3. Jeroen, Beemster              WZ&PC Purmerend        1:00.55 8700155    1:05.89           
  4. Damien, Bernard               Az&pc                    58.48 8705177    1:07.25           
  5. Bart, Knijn                   WZ&PC Purmerend        1:05.32 9101249    1:07.50           
  6. Jory, van der Gracht          Oeza                   1:09.45 8701097    1:11.15           
  7. Bart, Beemster                Zwemvereniging Hoorn   1:03.29 8700153    1:15.52           
  8. Sverre, Oelen                 WZ&PC Purmerend        1:03.71 9002147    1:16.48           
  9. Marcel, van der Lem           Kon. AZ 1870           1:13.42 6500563    1:17.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Meisjes, 50m vrije slag                          7 - 8 jaar
24-5-2010 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke, Wildeboer            Gzvw                     36.77 0100016      37.12           
  2. Floor, de Kievit              Racing Club              38.29 0100238      41.30           
  3. Emma, Bos                     Racing Club              44.20 0100168      43.06           
  4. Calina, van der Lem           Kon. AZ 1870             44.22 0200086      43.84           
  5. Drew, van Huizen              Z.V. Utrecht             47.42 0101314      45.02           
  6. Jessica, Baars                De Albatros              48.75 0101966      48.61           
  7. Luna Estrella, de Ruijter     De Dolfijn               53.84 0200978      49.59           
  8. Naomi, Buur                   Oeza                     45.71 0101520      50.78           
  9. Nada, el Bachaoui             De Dolfijn               53.14 0101700      51.43           
        *50m = Backuptijd
 10. Kim, van de Molen             WZ&PC Purmerend             NT 0201128    1:03.35           
 DIS Marith, de Jong               Racing Club              43.82 0200012            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Meisjes, 50m vrije slag                         9 - 10 jaar
24-5-2010 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isobel, Bowring               Des                      31.16 9901982      31.32           
  2. Melissa, Baars                Aquarijn                 32.43 9900376      32.33           
  3. Myrthe, Bakker                Aquarijn                 33.36 0000804      33.54           
  4. Vera, Bos                     Racing Club              33.80 9900886      33.59           
  5. RafaŽlla, van Nee             De Dolfijn               32.84 9900358      34.03           
  6. Bibi, Stokvis                 ZV De Bron               33.98 9900892      34.36           
  7. Josee, Keizer                 Gzvw                     34.25 0000264      34.84           
  8. Iona, van der Toorn           Racing Club              35.83 9900884      35.41           
  9. Jelle, Schillebeekx           MOZKA                       NT 286          35.60           
 10. Alyssa, vd Lans               Racing Club              36.42 9901644      36.03           
 11. Nathalie, Bakker              De Columbiaan            35.65 9903732      36.19           
 12. Marieke, van der Meer         De Columbiaan            35.46 0000162      36.65           
 13. Claudia, Schouten             Aquarijn                 36.14 0000812      37.50           
 14. Lanaya, van Uffelen           Racing Club              38.56 0000058      37.61           
 15. Saskia, van der Velden        DAW-Finenzo              38.93 0001478      37.94           
 16. Mara, DŲderlein de Win        WZ&PC Purmerend          38.96 0000412      37.95           
 17. Anoushka, Brannan Anderson    Des                      38.73 0003170      38.02           
 18. Marloes, Potze                Gzvw                     38.21 0002332      38.26           
 19. Shirley, Lippus               Kzc                      42.46 9901406      39.67           
 20. Rose, Voulon                  DAW-Finenzo              42.36 9903934      39.84           
 21. Suzanne, Ivens                Oeza                     39.24 9902904      39.92           
 22. Sanne, Voulon                 DAW-Finenzo              40.81 9903936      40.04           
 23. Viveka, Verhage               DAW-Finenzo              41.78 0001480      40.23           
 24. Blom, van de Velde            Kzc                      38.68 9901262      40.41           
 25. Isis, Beres                   Des                      40.45 0001874      41.72           
 26. Hannah, van Westreenen        De Dolfijn                  NT 9904604      43.42           
 27. Mariska, Lugtenburg           Racing Club              45.55 0003700      45.35           
 28. Mariska, Keetman              ZV De Bron               47.42 0002430      45.50           
 29. Kelsey Sharon, Brinkhuijsen   WZ&PC Purmerend          55.07 9902892      45.55           
 30. Sascha, de Groot              Kzc                      44.76 9902162      47.19           
 31. Yasmin, Lahlal                WZ&PC Purmerend          49.58 0002142      49.98           
 32. Lysanne, Groen                WZ&PC Purmerend             NT 0002418    1:07.71           
AFGE Finley, Quinn                 Des                      42.17 0003070                      
AFGE Leonie, Vos                   DAW-Finenzo              36.95 9901662                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m vrije slag                          7 - 8 jaar
24-5-2010 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart, Niehoff                 De Zwoer                 38.41 0100759      38.72           
  2. Niels, Scholten               DAW-Finenzo                 NT 01agvns      43.41           
  3. Niels, Martens                Kzc                      43.09 0100111      44.51           
  4. Elroy, Schot                  WZ&PC Purmerend          48.36 0200689      46.17           
 DIS Tobias, van den Nieuwendijk   Zv Aquarius              42.96 0100747            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Sjonnie, Quinn                Des                      45.19 0101219                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 4 en 5
24-5-2010 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike, Morianner               Kzc                      32.75 9902137      33.29           
  2. Ian, van Tiel                 WZ&PC Purmerend          33.91 0000349      33.73           
  3. Brian, Otjes                  Zv Aquarius              34.12 9901135      33.93           
  4. Doran, Paap                   Racing Club              33.84 0000301      34.00           
  5. Pieter-Jan, Vervloesem        MOZKA                    34.67 274          34.52           
  6. Adam, Juhasz                  Des                      35.72 9902011      36.04           
  7. Phil, Brantjes                Kzc                      34.56 0000485      36.30           
  8. Raoul, Lieverst               DAW-Finenzo              37.18 9900713      36.41           
  9. Daan, Zwetsloot               Kzc                      41.49 9901409      37.32           
 10. Devon-Ray, Jacobs             Kzc                      36.22 9901685      37.48           
 11. Philippe, Boets               MOZKA                    39.69 276          38.56           
 12. Barry, van Engeldorp          Zv Aquarius              38.53 9900089      39.01           
 13. Friso, Datema                 DAW-Finenzo                 NT 00agvfd      39.06           
 14. Djurre, Lankhorst             Racing Club              37.46 9902733      39.33           
 15. Roy, Vlieland                 Oeza                     40.08 9901517      39.55           
 16. Quinten, Holsboer             De Zeeschuimers          42.18 99quho       42.22           
 17. Benjamin, San A Jong          Kon. AZ 1870             45.46 0002535      43.07           
 18. Tommy, Blomvliet              Kzc                      41.18 9903477      43.26           
 19. Elroy, van de Wees            WZ&PC Purmerend          44.07 9902717      44.83           
 20. Jordi, van der Lem            Kon. AZ 1870             42.42 0000189      45.18           
 21. Henriques, Broekkamp          De Dolfijn                  NT 9903545      51.86           
 22. Lars, van de Linden           WZ&PC Purmerend             NT 0003007    1:03.72           
AFGE Gijs, van Eck                 Z.V. Utrecht             46.59 9900823                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Dames, 50m vrije slag                   Meisjes Junioren 1
24-5-2010 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe, de Jong               Racing Club                 NT 9800244      31.15           
  2. Shanna, Veerman               WZ&PC Purmerend          32.45 9800302      31.86           
  3. Lisa, Brantjes                Kzc                      31.61 9800950      32.99           
  4. Rebecca, Hietink              De Zwoer                 34.25 9803412      33.42           
  5. Silke, Jonk                   DAW-Finenzo              33.86 9802042      33.64           
  6. Kimberley, Kort               DAW-Finenzo              33.97 9804698      34.30           
  7. Anne, Noom                    DAW-Finenzo              34.15 9800062      34.45           
  8. Isabel, van den Nieuwndijk    Zv Aquarius              35.26 9803222      34.98           
  9. Samantha, Buhrs               Kzc                      34.91 9804146      36.21           
 10. Veerle, Scholtes              Des                      34.81 9804186      36.49           
 11. Barbara, Stoop                Kon. AZ 1870             41.00 9805122      38.15           
 12. Thalita, Dekker               Zv Aquarius              41.70 9803220      41.51           
 13. Sharon, van der Lem           Kon. AZ 1870             39.21 9800270      42.00           
 14. Gaya, Meij                    De Dolfijn                  NT 9804624      43.52           
 15. Ahlam, El Amrani              De Dolfijn                  NT              45.89           
 DIS Brighid, van Uffelen          Racing Club                 NT 9800310            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Dames, 50m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
24-5-2010 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenda, Zwarthoed             DAW-Finenzo              27.70 9604938      27.77           
  2. Rosa, Veerman                 WZ&PC Purmerend          27.07 9600862      27.79           
  3. Eva, Smit                     Gzvw                     28.44 9602690      28.92           
  4. Mirl, de Boer                 DAW-Finenzo              28.66 9700468      29.16           
  5. Kristine, Zwaan               Zwemvereniging Hoorn     29.23 9604426      29.48           
  6. Aylin, van Uffelen            Racing Club              30.26 9600352      29.87           
  7. Laura, Stokx                  DAW-Finenzo              30.50 9601510      30.18           
  8. Lola, Holsboer                De Zeeschuimers          30.53 9601554      30.24           
  9. Courtney, van Huizen          Z.V. Utrecht             30.01 9601686      30.25           
 10. Esther, Kox                   Torpedo                  30.50 9600612      30.40           
 11. Marit, Visscher               DAW-Finenzo              30.39 9600004      30.59           
 12. Tess, de Boer                 DAW-Finenzo              30.86 9601516      31.30           
 13. Sophie, Padt                  DAW-Finenzo              30.59 9601514      31.40           
 14. Nacinda, Paap                 Racing Club                 NT 9701684      31.56           
 15. Tessa, Keizer                 Gzvw                     30.43 9601586      31.75           
 16. Kim, Franken                  Gzvw                     31.25 9602688      31.76           
 17. Sanne, van der Meer           De Columbiaan            32.58 9601648      31.87           
 18. Caitlin, Smith                De Zeeschuimers          30.74 9701100      31.90           
 19. Annika, Neuteboom             Torpedo                  31.73 9601354      31.93           
 20. Valentyna, Foytlova           Des                      32.51 9703636      32.06           
 21. Fenke, Bosschert              DAW-Finenzo              32.69 9704724      32.54           
 22. Bianca, Denekamp              WZ&PC Purmerend          35.48 9703888      33.73           
 23. Ludi, van Leeuwen             Torpedo                  36.17 9704854      33.77           
 24. Caroline, Bastiaens           MOZKA                    38.29 270          34.53           
 25. Samira, Mijnen                WZ&PC Purmerend          35.23 9701320      34.66           
 26. Annemarie, Ooms               MOZKA                    37.31 255          34.68           
 27. Lotte, Hoogeterp              DAW-Finenzo              36.37 9703878      35.27           
 28. Minneke, Verbeeck             MOZKA                    35.39 264          36.42           
 29. Nathasja, Boogaard            Kzc                      35.84 9604272      36.90           
 30. Demi, Henderson               Des                      36.83 9604998      38.08           
 31. Laura, Vrolijk                Des                      41.56 9602482      42.47           
 32. Nzinga, Nortan                De Dolfijn                  NT              45.68           
AFGE Janine, Rooker                WZ&PC Purmerend          29.01 9600316                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Dames, 50m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
24-5-2010 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxime, Verschuur             De Dolfijn               27.77 9500804      28.21           
  2. Tania, Jacobs                 De Columbiaan            28.51 9400864      28.65           
  3. Kimberly, Mijnen              WZ&PC Purmerend          29.07 9503644      28.93           
  4. Sharona, Mlcoch               DAW-Finenzo              28.02 9406178      29.14           
  5. Linda, Crok                   Oeza                     29.11 9401068      29.39           
  6. Sanne, Bommer                 De Dolfijn               29.79 9501132      29.51           
  7. Mariska, van Engeldorp        Zv Aquarius              28.69 9502326      29.66           
  8. Isabelle, Boets               MOZKA                    30.69 208          30.11           
  9. Carmen, Kemper                Zignea                   30.09 9401546      30.22           
 10. Maxine, Alfonsi               DAW-Finenzo              29.92 9502900      30.27           
 11. Daisy, Koning                 De Zeeschuimers          29.99 9500314      30.48           
 12. Marcha, Kemp                  WZ&PC Purmerend          30.08 9504810      30.59           
 13. LuciŽnne, van der Linde       Zignea                   30.53 9503452      30.81           
 14. Danique, Mallon               Oeza                     30.47 9402114      31.31           
 15. Roos, Vredenburg              Oeza                     31.84 9504618      32.06           
 16. Simone, Druijf                Zwemvereniging Hoorn     31.00 9505830      32.11           
 17. Nadine, Balen, van            MOZKA                    32.69 039          32.40           
 18. Patty, Kras                   De Zeeschuimers          32.09 9503112      32.51           
 19. Kelly, Eynde, van den         MOZKA                    32.63 234          32.71           
 20. Charlotte, Becker             De Zeeschuimers          33.78 9404484      33.71           
 21. Janita, Verkuil               Aquarijn                 33.98 9503320      34.55           
 22. Marijke, de Loos              Oeza                     38.13 9407046      37.23           
 23. DaniŽlle, de Reus             Kzc                      37.32 9505908      38.26           
 24. Rooske, Last                  Oeza                     40.28 9407044      39.28           
 DIS Wendy, Jasperse               Aquarijn                 41.08 9506624            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Karin, Groen                  Gzvw                     28.29 9502440                      
AFGE Mandy, Verhage                DAW-Finenzo              29.32 9501382                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
24-5-2010 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne, v.d. Pol              Az&pc                    27.22 8803472      27.15           
  2. Anouk, Elzerman               De Dolfijn               28.04 9005914      27.76           
  3. Shelley, de Boer              WZ&PC Purmerend          27.61 9302840      27.90           
  4. Melissa, Zwaan                DAW-Finenzo              27.91 9103666      28.52           
  5. Sigrid, Dogger                De Zwoer                 29.38 9200452      29.87           
  6. Sandra, Zwaanswijk            Zv Aquarius              30.14 8503934      30.09           
  7. DaniŽlle, Hoek                Oeza                     29.49 8801790      30.18           
  8. Nicole, Palmboom              Oeza                     28.58 9106072      30.54           
  9. Carine, Veldhuisen            W.Z. & P.C. Triton       30.44 9303026      30.62           
 10. Nicky, Konijn                 W.Z. & P.C. Triton       29.85 9202818      30.88           
 11. Sarah, Geenen                 MOZKA                    31.72 186          31.45           
 12. Annemarie, Crok               Oeza                     30.36 8900828      31.46           
 13. Kim, Hooyer                   W.Z. & P.C. Triton       31.46 9203038      31.93           
 14. Li-Anne, Verwey               W.Z. & P.C. Triton       32.36 9103264      32.60           
 15. Desiree, van der Lem          Kon. AZ 1870             30.38 6800282      32.70           
 16. Josse, van Geffen             Gzvw                     30.24 8604730      34.10           
 17. Daisy, Lippus                 Kzc                      33.69 9305846      34.14           
 18. Nadine, Blouw                 Gzvw                     32.26 9302314      34.38           
 19. Myrthe, Keizer                Des                      34.91 9306052      36.23           
AFGE Cynthia, de Galan             Kon. AZ 1870             29.31 9203416                      
AFGE Kelly, de Jong                De Dolfijn               26.93 9101474                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m vrije slag                   Jongens Minioren 6
24-5-2010 - 11:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der Velden          DAW-Finenzo              29.79 9800175      29.20           
  2. Floris, Kotterink             Racing Club              29.70 9800199      29.57           
  3. Tim, Tuijp                    WZ&PC Purmerend          31.32 9800975      30.51           
  4. Sezer, Yas                    Z.V. Utrecht             30.58 9800909      30.75           
  5. Jonne, Schaafsma              Racing Club              32.11 9800745      31.36           
  6. Jelmer, Lankhorst             Racing Club              32.62 9800353      32.38           
  7. Sjobbe, Luyten                MOZKA                    34.85 284          33.41           
  8. Dennis, Wildeboer             Gzvw                     33.78 9800571      33.47           
  9. Sieberen, Wouters             MOZKA                    37.83 259          33.65           
 10. Simon, Koopen                 WZ&PC Purmerend          34.99 9802127      34.53           
 11. Thomas, Haneveld              DAW-Finenzo              34.48 9801631      35.74           
 12. Jimmy, Wilkens                Torpedo                  37.80 9801437      36.13           
 13. Max, Pusch                    DAW-Finenzo              40.69 9802959      36.26           
 DIS Gideon, Heij                  Torpedo                  35.35 9800655            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Dimitris, Mainas              Des                      34.00 9803045            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Rens, Hoofs                   Racing Club              33.48 9800161                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
24-5-2010 - 11:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, Haarsma                 DAW-Finenzo              26.74 9600745      26.04           
  2. Dennis, Stevens               MOZKA                    28.04 246          27.19           
  3. Ilie, Aerts                   MOZKA                    29.25 281          29.01           
  4. Krijn, de Kievit              Racing Club              29.89 9700277      29.52           
  5. Kaspur, van der Lem           Kon. AZ 1870             28.74 9600279      29.59           
  6. Kevin, Eynde, van den         MOZKA                    30.46 233          29.69           
  7. Sven, Dogger                  De Zwoer                 30.11 9600617      29.84           
  8. Nick, Bowring                 Des                      32.75 9703277      30.01           
  9. Marcel, Groen                 Gzvw                     30.67 9700239      30.44           
 10. Joeri, Jacobs                 De Columbiaan            31.02 9600049      30.88           
 11. Duncan, de Vos                Z.V. Utrecht             31.90 9703177      31.54           
 12. Dani, Hoetmer                 DAW-Finenzo              33.24 9604503      31.92           
 13. Pascal, Klopstra              Gzvw                     31.39 9600667      32.07           
 14. Tim, Hoogland                 Des                      30.81 9602435      32.30           
 15. Vincent, Toelen               MOZKA                    36.37 285          32.55           
 16. Martijn, Falk                 DAW-Finenzo              32.41 9601457      32.84           
 17. Roy, Potze                    Gzvw                     33.70 9702457      33.06           
 18. Albert, van Nee               De Dolfijn               32.16 9602627      33.13           
 19. Anis, el Bachaoui             De Dolfijn               34.25 9702093      33.25           
 20. Danny Fabian, Groen           WZ&PC Purmerend          33.85 9703033      33.28           
 21. Nick, Balen, van              MOZKA                    36.22 253          33.88           
 22. Joe Julien, Kassis            De Dolfijn               39.57 9704153      37.03           
 23. Jeffrey, Dekker               Zv Aquarius              36.60 9604157      37.78           
 24. Muharem, Yilmaz               De Dolfijn               38.51 9701931      38.51           
 DIS Jesse, Frankenhuizen          De Dolfijn               34.39 9703951            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Teun, Steinroth               Torpedo                  30.61 9602519            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Dries, Balen, van             MOZKA                    39.89 279                AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Daan, Spijkers                Z.V. Utrecht             42.09 9703175                      
AFGE Koen, van de Velde            Kzc                      29.06 9600915                      
AFGE Carlo, Kemp                   WZ&PC Purmerend          28.30 9600467                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
24-5-2010 - 11:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, Struijf               WZ&PC Purmerend          25.16 9400913      24.79           
  2. Jakub, Foytl                  Des                      25.36 9504687      25.47           
  3. Yassine, Maniani              Z.V. Utrecht             25.95 9501755      25.76           
  4. Vincent, Schram               DAW-Finenzo              25.63 9402041      26.15           
  5. Menno, de Vries               Des                      26.26 9403055      26.75           
  6. Sjors, Lieverst               DAW-Finenzo              26.73 9501389      27.10           
  7. Dave, Heshof                  WZ&PC Purmerend          25.90 9501403      27.16           
  8. Erik, Wilmes                  GoSwim                   26.80 9400575      27.43           
  9. Rowdy, Spaltman               DAW-Finenzo                 NT 9501747      27.62           
 10. Tom, Huydts                   Torpedo                  27.34 9402375      28.04           
 11. Pieter, Vos                   MOZKA                    27.76 214          28.05           
 12. Klaas, Schoute                DAW-Finenzo              27.99 9500891      28.23           
 13. Martijn, Smit                 Gzvw                     28.49 9406113      28.56           
 14. Jasper, Falk                  DAW-Finenzo              29.40 9502785      29.28           
 15. Jordie, Buis                  De Zeeschuimers          30.00 9502901      29.64           
 16. Remy, Zwemmer                 De Zeeschuimers          29.38 9505545      30.26           
 17. Tomas, Hannes                 MOZKA                    32.71 249          31.19           
 18. Xan, Schuthof                 De Zeeschuimers          30.34 9505137      31.92           
 19. Stich, Verheyen               MOZKA                    36.78 283          34.76           
 DIS Daim, Moelee                  De Zeeschuimers          33.59 94damo             AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Jorrick, Druyven              DAW-Finenzo              25.45 9400507      28.16 VRB       
        VRB - Na start of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen., *50m = Handtijd
AFGE Zakaria, el Mansori           Z.V. Utrecht             31.57 9503281                      
AFGE Rico, Roels                   DAW-Finenzo              27.64 9403119                      
AFGE Niels, Evens                  MOZKA                    29.23 250                          


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
24-5-2010 - 11:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey, Appel                WZ&PC Purmerend          24.49 9200027      24.82           
  2. Jordy, de Klerk               WZ&PC Purmerend          25.87 9300269      26.35           
  3. Mart, de Boer                 DAW-Finenzo              26.10 9303589      26.39           
  4. Laurent, Wilkens              Torpedo                  26.46 9303221      26.50           
  5. Timo, Suaka                   Des                      26.60 9203715      26.99           
  6. Kevin, Keur                   De Zeeschuimers          27.69 9305607      28.15           
  7. Jeffrey, Jol                  Des                      28.57 9204559      28.87           
  8. Stefan, Tijms                 Oeza                     31.25 9300863      29.09           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
24-5-2010 - 11:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom, de Boer                 DAW-Finenzo              23.92 9100181      24.01           
  2. Bas, Tietze                   WZ&PC Purmerend          24.37 8703351      24.97           
  3. Bart, Knijn                   WZ&PC Purmerend          24.67 9101249      25.12           
  4. Bart, Schram                  DAW-Finenzo              24.46 9103683      25.26           
  5. Sverre, Oelen                 WZ&PC Purmerend          25.33 9002147      25.41           
  6. Job, v. Duijnhoven            Noord Limburg(SG)        25.13 8800887      25.92           
     Jeroen, Beemster              WZ&PC Purmerend          25.62 8700155      25.92           
  8. Pascal, van Kassel            W.Z. & P.C. Triton       25.45 8501289      26.03           
  9. Raoul, Engelenburg            De Dolfijn               25.94 8900843      26.19           
 10. Matthijs, Dekker              De Dolfijn               26.16 9000621      26.21           
 11. Tim, Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton       26.16 9000505      26.66           
 12. Bart, Beemster                Zwemvereniging Hoorn     26.60 8700153      26.88           
 13. Axel, Tietze                  WZ&PC Purmerend          26.38 8803379      27.14           
 14. Marcel, van der Lem           Kon. AZ 1870             27.67 6500563      28.25           
 15. Kees-Jan, Brantjes            Kzc                      31.93 6300113      31.47           
 DIS Sybren, van der Veen          Des                      34.21 8705139            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Kars, Luttik                  DAW-Finenzo              25.73 7800675                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                    Dames, 4 x 50m wisselslag                Dames Senioren Open
24-5-2010 - 12:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        2:05.44            2:09.63           
        Julia, Brouwers, 96                        Janine, Rooker, 96
        Amber, Ruig, 96                            Rosa, Veerman, 96
            33.58  1:09.29  1:42.28  2:09.63

  2. Gzvw 8                        Gzvw                   2:13.04            2:14.80           
        Kim, Franken, 96                           Eva, Smit, 96
        Karin, Groen, 95                           Relinda, Baas, 89
            34.98  1:14.21  1:44.08  2:14.80

  3. MOZKA Dames A                 MOZKA                  2:15.00            2:16.94           
        Laura, Stevens, 95                         Nadine, Balen, van, 94
        Isabelle, Boets, 95                        Laura, Geenen, 95
            32.60  1:12.41  1:46.86  2:16.94

  4. Oeza 1                        Oeza                   2:13.05            2:19.14           
        Daisy, Kleijne, 89                         Annemarie, Crok, 89
        Nicole, Palmboom, 91                       DaniŽlle, Hoek, 88
            34.52  1:15.71  1:49.46  2:19.14

  5. MOZKA Dames B                 MOZKA                  2:25.00            2:25.82           
        Daphne, Blockx, 97                         Sarah, Geenen, 93
        Anoek, Verbeeck, 93                        Kelly, Eynde, van den, 95
            36.74  1:18.24  1:53.94  2:25.82

  6. Triton 1                      W.Z. & P.C. Triton     2:21.20            2:25.93           
        Jessica, Hooyer, 90                        Carine, Veldhuisen, 93
        Kim, Hooyer, 92                            Nicky, Konijn, 92
            36.95  1:20.23  1:55.13  2:25.93

  7. Oeza 2                        Oeza                   2:29.34            2:28.12           
        Linda, Crok, 94                            Danique, Mallon, 94
        Marijke, de Loos, 94                       Roos, Vredenburg, 95
            35.07  1:21.77  1:55.87  2:28.12

  8. Aquarius                      Aquarius                    NT            2:28.72           
        Denise, Otjes, 96                          Sandra, Zwaanswijk, 85
        Mariska, van Engeldorp, 95                 Isabel, van den Nieuwndijk, 98
            40.08  1:19.75  1:54.08  2:28.72

  9. Daw 1                         DAW-Finenzo            2:31.64            2:30.92           
        Lotte, Hoogeterp, 97                       Silke, Jonk, 98
        Marit, Visscher, 96                        Kimberley, Kort, 98
            40.11  1:16.51  1:57.26  2:30.92

 10. MOZKA Dames C                 MOZKA                  2:30.00            2:41.33           
        4e Zwemmer Jelle Schillebeekx
        Minneke, Verbeeck, 97                      Danique, Coremans, 96
        Caroline, Bastiaens, 96
            43.69  1:26.54  2:06.11  2:41.33

 11. Des 1                         Des                    2:40.18            2:42.49           
        Demi, Henderson, 96                        Veerle, Scholtes, 98
        Valentyna, Foytlova, 97                    Myrthe, Keizer, 93
            44.35  1:25.68  2:07.50  2:42.49




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                    Heren, 4 x 50m wisselslag                Heren Senioren Open
24-5-2010 - 12:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        1:49.87            1:50.20           
        Jeffrey, Appel, 92                         Jeroen, Beemster, 87
        Bas, Tietze, 87                            Kingue, Struijf, 94
            27.49    57.68  1:25.86  1:50.20

  2. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        1:56.00            1:59.48           
        Dave, Heshof, 95                           Remy, Naporowski, 93
        Axel, Tietze, 88                           Sverre, Oelen, 90
            29.48  1:04.73  1:33.26  1:59.48

  3. Des 1                         Des                    2:02.53            2:02.44           
        Menno, de Vries, 94                        Jakub, Foytl, 95
        Timo, Suaka, 92                            Jeffrey, Jol, 92
            34.90  1:08.21  1:36.63  2:02.44

  4. MOZKA Heren A                 MOZKA                  2:00.00            2:03.64           
        Ilie, Aerts, 97                            Pieter, Vos, 95
        Dennis, Stevens, 97                        Joao, Aerts, 94
            32.68  1:06.60  1:37.18  2:03.64

  5. Zignea 1                      Zignea                 1:57.10            2:05.18           
        Arnoud, Mijnheer, 96                       Wietse, Wiersma, 95
        DaniŽl, de Wagt, 96                        Mark, Veldman, 95
            34.92  1:08.92  1:37.90  2:05.18

  6. Daw 1                         DAW-Finenzo            2:03.76            2:07.70           
        Bart, Schram, 91                           Lars, van der Velden, 98
        Klaas, Schoute, 95                         Arjan, Baron, 91
            30.90  1:07.12  1:40.69  2:07.70

  7. Daw 2                         DAW-Finenzo            2:13.91            2:09.87           
        Vincent, Schram, 94                        Mart, de Boer, 93
        Sanjay, Jagroep, 97                        Dani, Hoetmer, 96
            29.75  1:07.02  1:38.36  2:09.87

  8. Oeza 1                        Oeza                   2:09.60            2:10.78           
        Barry, Kleijne, 93                         Jory, van der Gracht, 87
        Eric, Tijms, 64                            Stefan, Tijms, 93
            30.63  1:12.93  1:42.17  2:10.78

  9. MOZKA Heren B                 MOZKA                  2:10.00            2:20.61           
        Niels, Geel, van, 97                       Kevin, Eynde, van den, 96
        Jorn, Tuyls, 94                            Tomas, Hannes, 94
            37.21  1:17.10  1:49.94  2:20.61

 10. Gzvw 9                        Gzvw                   2:18.87            2:27.36           
        Tim, van der Meulen, 94                    Marcel, Groen, 97
        Pascal, Klopstra, 96                       Ronny, Klopstra, 66
            38.19  1:20.80  1:58.10  2:27.36

 11. MOZKA Heren C                 MOZKA                  2:15.00            2:36.17           
        1e Zwemmer Pieter Jan Vervloesem
        Stich, Verheyen, 95                        Vincent, Toelen, 97
        Yelth, Verheyen, 97
            41.66  1:24.62  2:03.95  2:36.17




SPLASH Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend