E&P Sprintlimietbokaal
Veenendaal (NED),    1.5.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 3. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 8. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en later    Nr. 9. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 13. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 16. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5 en later    Nr. 17. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 21. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 22. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5 en later    Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 24. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 25. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 26. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 27. Gemengd, 8 x 50m wisselslag, 12 jaar en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 5 en later
1-5-2010 - 13:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Bakker                 Aquarijn                 41.93 0000804      41.88           
  2. Vivian van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             44.92 9900310      42.54           
  3. Melissa Baars                 Aquarijn                 47.53 9900376      46.20           
  4. Claudia Schouten              Aquarijn                 46.36 0000812      47.26           
  5. Quinty Jansen                 Aquarijn                 47.49 0000810      47.70           
  6. Tyra Haverlag                 ESCA Zwemmen             50.13 9902094      48.60           
  7. Joanie den Oudsten            Aquarijn                 51.86 9903226      49.20           
  8. Isabel Aardema                ESCA Zwemmen             50.67 0100364      49.72           
  9. Simone van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             51.06 0000198      50.48           
 10. Amber van de Kraats           VZC E&P                  50.75 9900236      50.57           
 11. Esmee van Dijk                ESCA Zwemmen             52.39 9901694      51.45           
 12. Diede Meeuwsen                ESCA Zwemmen             57.82 0001498      51.64           
 13. Babet Kruger                  VZC E&P                  52.90 0003390      51.80           
 14. Emma Koek                     ESCA Zwemmen             53.23 0000520      52.29           
 15. Niki Ruijs                    De Rijn                  56.16 0000458      52.51           
 16. Laura Cronau                  Aquarijn                 53.82 9900742      53.73           
 17. Janine Verkerk                VZC E&P                  56.95 9904236      54.00           
 18. Ilse Wijnveld                 De Rijn                  59.13 0100034      54.07           
 19. Quinty Mol                    De Rijn                  57.89 0000680      54.13           
 20. Anne Hoogstede                De Rijn                  55.02 0001168      56.70           
 21. Sanne van Walsem              VZC E&P                  54.31 0100686      56.87           
 22. Lisanne Seising               VZC E&P                  57.14 0002084      57.02           
 23. Renske Bijeman                Aquarijn                 57.35 0000806      57.43           
 24. Fenna Robbers                 ESCA Zwemmen             55.00 0100572      57.73           
 25. Claudia de Rooij              Aquarijn               1:03.57 9904420      57.89           
 26. Kim Rijksen                   VZC E&P                1:01.53 0002558      58.86           
 27. Mahres van Walsem             VZC E&P                  59.32 0100688      59.39           
 28. Anouk Vullings                De Rijn                1:08.57 0000854    1:00.07           
 29. Puk Schoonderbeek             VZC E&P                1:10.43 0101242    1:03.48           
 30. Nikki Huijssoon               De Rijn                1:08.89 0000456    1:05.95           
 DIS Ishfarah Esseboom             De Rijn                  58.36 0100402      53.42           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.Z Alisha Dijkerman              De Rijn                1:00.14 0000454                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 5 en later
1-5-2010 - 13:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom Delno                    De Rijn                  47.54 0000013      45.11           
  2. Sten Postma                   De Rijn                  47.09 0000011      46.24           
  3. Max Kunz                      VZC E&P                  49.04 9900401      47.71           
  4. Bart van Dijk                 de Vuursche              54.16 9902099      51.39 FJ 1      
  5. Reinier Westmijze             ESCA Zwemmen             51.88 9903053      51.39 FJ 2      
  6. Bryan Wijnveld                De Rijn                  54.48 9900705      51.89           
  7. Thomas Groenendijk            Aquarijn                 57.59 0002961      53.18           
  8. Daen Spoor                    VZC E&P                  52.69 0101117      53.67           
  9. Alex Algra                    de Vuursche              53.28 9901047      55.10           
 10. Tayyib Onay                   de Vuursche              58.19 9902661      56.74           
 11. Roan Buijs                    Aquarijn                 56.32 0001775      57.36           
 12. Stanley Huynh                 VZC E&P                     NT 0101253      59.28           
 13. Mattias Meijers               De Rijn                  56.14 0001975      59.34           
 14. Bas Ritmeester                VZC E&P                1:06.06 0002543    1:07.16           
 DIS Pijke Daalder                 ZV Kerkdriel             49.13 9900735      48.29           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Andy Huynh                    VZC E&P                  55.81 0001725      51.89           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
NG.Z Hessel Ernst                  Aquarijn               1:02.40 0001813                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
1-5-2010 - 14:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                  34.81 9400024      35.00           
  2. Loes van Ooijen               De Rijn                  34.80 9205180      35.06           
  3. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen             35.23 9201690      35.49           
  4. Inge Pepping                  De Rijn                  37.31 9402308      35.73           
  5. Cheryl Notman                 ESCA Zwemmen             37.07 9004748      37.20           
  6. Marte Stoorvogel              De Rijn                  38.22 9501408      38.04           
  7. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                  37.86 9300232      39.18           
  8. Jolanda van Leijen            De Rijn                  40.34 8802670      39.85           
  9. Karin Los                     De Rijn                  38.78 9104012      40.11           
 10. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           39.16 9800402      40.89 FJ 1      
 11. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             40.69 9801634      40.89 FJ 2      
 12. Lobke Schoonderbeek           Dwk                      42.51 9802070      41.51           
 13. Denise Schulpen               Aquarijn                 41.15 9700158      41.53           
 14. Mette Bijeman                 Aquarijn                 42.83 9506282      41.73           
 15. Linda Kamperman               Aquarijn                 40.93 9601238      41.80           
 16. Loes van Herwijnen            ZV Kerkdriel             42.10 9800010      41.99           
 17. Rianne Broeder                De Rijn                  41.26 8900616      42.04           
 18. Tessa Mol                     De Rijn                  41.61 9501396      42.07           
 19. Chelsea Merfol                De Rijn                  43.63 9800870      42.28           
 20. Hester Stoorvogel             De Rijn                  44.54 9800484      42.66           
 21. Nadine van Nimwegen           VZC E&P                  40.66 9300560      42.70           
 22. Charel Jansen                 ESCA Zwemmen             44.13 9700376      42.76           
 23. Simone van Megen              ESCA Zwemmen             42.64 9800054      42.85           
 24. Jessica Algra                 de Vuursche              42.92 9404138      43.45           
 25. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             44.08 9802378      43.47           
 26. Elizie Weijers                De Rijn                     NT 9803888      43.52           
 27. Annabel Doeve                 ESCA Zwemmen             45.13 9504332      43.95           
 28. Sophie van den Broek          ZV Kerkdriel             45.18 9700028      44.20           
 29. Vera van Aalten               ESCA Zwemmen             44.89 9600314      44.29           
 30. Disney van der Dussen         de Vuursche              43.31 9500244      44.42           
 31. Myrna Hendriks                ESCA Zwemmen             45.02 9502208      44.49           
 32. Maud Ruiter                   ESCA Zwemmen             47.39 9803336      44.52           
 33. Lilianne van der Dussen       de Vuursche              43.95 9000936      44.61           
 34. Tamara van Kooten             VZC E&P                  45.10 9601352      45.04           
 35. Joyce van Zonsbeek            ZV Kerkdriel             48.86 9400264      45.20           
 36. Chantal van de Kraats         VZC E&P                  45.43 9600280      45.29           
 37. Arnela Bajric                 ESCA Zwemmen             48.00 9703736      45.36           
     Fenna Hoefsloot               De Rijn                  43.76 9204424      45.36           
 39. Lena Olerud                   Aquarijn                 49.19 9704714      45.47           
 40. Manon van de Kraats           VZC E&P                  43.98 9500448      45.86           
 41. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             47.91 9702712      46.09           
 42. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 45.22 9702398      46.71           
 43. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel             49.48 9700030      47.64           
 44. Sanne Jansen                  de Vuursche              48.23 9500032      47.65           
 45. Marieke Robbers               ESCA Zwemmen             49.00 9604960      47.70           
 46. Mirjam Groendijk              De Rijn                  52.00 9800982      48.54           
 47. Chaymae Aaloul                VZC E&P                  49.07 9702304      48.95           
 48. Isa Verwaal                   De Rijn                  47.45 9800978      49.26           
 49. Kathy Baars                   Aquarijn                 55.71 9506374      49.94           
 50. Eva Drager                    De Rijn                  53.61 9802400      50.38           
 51. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                  51.90 9606300      51.51           
 52. Miranda Broeder               De Rijn                  53.13 9104224      53.20           
 53. Denise Ruijsch                De Rijn                  53.02 9800708      54.64           
 54. Brenda Baars                  Aquarijn                 55.12 9804284      55.32           
 55. Natasja van Gessel            De Rijn                1:09.24 7500154    1:09.14           
NG.Z Janneke Enzerink              De Rijn                  56.67 9801216                      
AFGE Iris Selten                   Aquarijn                 36.79 9202840                      
AFGE ZoŽ van Zijl                  Aquarijn                 41.48 9500136                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
1-5-2010 - 14:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rudy Ted de Haan              Anker Team Groningen     27.40 8400805      28.82           
  2. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen     33.71 8100609      33.08           
  3. Jasper van der Maarel         De Rijn                  33.32 9001907      33.67           
  4. Maarten Arntz                 De Rijn                  34.04 9301921      33.76           
  5. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             33.89 9700325      34.10           
  6. Laurens Pepping               De Rijn                  34.02 9203529      34.29           
  7. Wessel van der Maarel         De Rijn                  34.43 9300325      34.40           
  8. Max Middelman                 ESCA Zwemmen             35.89 9301635      34.74           
  9. Mike van de Kraats            De Rijn                  37.00 9600343      35.88           
 10. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen             36.32 9401923      36.23           
 11. Joost de Bruijn               De Rijn                  35.29 9301933      37.26           
 12. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             39.39 9401967      37.75           
 13. Silko van der Vliet           De Rijn                  37.73 9003123      38.72           
 14. Brian Grootveld               Aquarijn                 37.95 9001053      38.80           
 15. Pim van den Oord              ZV Kerkdriel             41.04 9402985      39.08           
 16. Bert Veenstra                 De Rijn                  42.73 9600043      39.13           
 17. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             40.20 9701187      39.45           
 18. Erik Sijssens                 De Rijn                  39.86 9204463      39.48           
 19. Jelle Nap                     VZC E&P                  40.75 9502875      40.36           
 20. Ragnar Eggertsson             De Rijn                  41.71 9202893      41.00 FJ 1      
 21. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                  40.81 9704803      41.00 FJ 2      
 22. Jesper de Jong                Aquarijn                 37.56 9300775      41.32           
     Jules Vermei                  de Vuursche              44.24 9602469      41.32           
 24. Luuk Drager                   De Rijn                  40.75 9504053      41.81           
 25. Jan Willem Meijs              Aquarijn                 43.45 9306091      42.39           
 26. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             44.35 9600965      42.74           
 27. Jelle Baron                   de Vuursche              44.48 9601699      43.42           
 28. Ruben Nap                     VZC E&P                  45.23 9800213      44.51           
 29. Niels van Beek                VZC E&P                  45.99 9800409      45.40           
 30. Robin Straathof               De Rijn                  50.79 9601455      46.26           
 31. Sjoerd van den Oord           ZV Kerkdriel             44.89 9700267      46.65           
 32. Leon Huynh                    VZC E&P                  49.00 9704301      47.45           
 33. Jochem Joosten                De Rijn                  49.37 9700749      47.46           
 34. Daniel Meijers                De Rijn                  50.69 9703647      47.69           
 35. Job Petersen                  ESCA Zwemmen             52.92 9802267      49.06           
 36. Jelle Schouten                Aquarijn                 47.52 9703969      49.29           
 37. Jos van Herk                  VZC E&P                  49.59 9803037      49.61           
 38. JoŽl Sneep                    de Vuursche            1:03.64 9802119      57.83           
 DIS Luke van de Kraats            De Rijn                  54.45 9800821      52.54           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NG.Z Marcin Braams                 Aquarijn                 40.54 9306623                      
NG.Z Alex Braams                   Aquarijn                 42.16 9306637                      
AFGE Haico van der Vliet           De Rijn                  42.92 9301233                      
AFGE Leroy van Ooijik              VZC E&P                  48.29 9800361                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
1-5-2010 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Marloes van der Steur         ESCA Zwemmen           2:29.02 9006842                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 5 en later
1-5-2010 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivian van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             41.06 9900310      38.86           
  2. Melissa Baars                 Aquarijn                 38.62 9900376      38.89           
  3. Myrthe Bakker                 Aquarijn                 38.71 0000804      39.04           
  4. Claudia Schouten              Aquarijn                 44.39 0000812      43.92           
  5. Joanie den Oudsten            Aquarijn                 48.32 9903226      45.07           
  6. Simone van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             47.98 0000198      45.62           
  7. Ilse Wijnveld                 De Rijn                  49.13 0100034      45.81           
  8. Esmee van Dijk                ESCA Zwemmen             46.32 9901694      46.11           
  9. Quinty Jansen                 Aquarijn                 45.03 0000810      46.56 FJ 1      
 10. Renske Bijeman                Aquarijn                 45.51 0000806      46.56 FJ 2      
 11. Isabel Aardema                ESCA Zwemmen             49.60 0100364      47.48           
 12. Niki Ruijs                    De Rijn                  51.15 0000458      48.36           
 13. Tyra Haverlag                 ESCA Zwemmen             47.82 9902094      48.39           
 14. Amber van de Kraats           VZC E&P                  52.09 9900236      49.10           
 15. Sanne van Walsem              VZC E&P                  50.72 0100686      50.21           
 16. Emma Koek                     ESCA Zwemmen             49.91 0000520      50.70           
 17. Quinty Mol                    De Rijn                  59.54 0000680      52.52           
 18. Babet Kruger                  VZC E&P                     NT 0003390      52.60           
 19. Laura Cronau                  Aquarijn                 49.63 9900742      53.48           
 20. Kim Rijksen                   VZC E&P                  57.96 0002558      54.45           
 21. Janine Verkerk                VZC E&P                     NT 9904236      54.50           
 22. Claudia de Rooij              Aquarijn                 53.00 9904420      54.82           
 23. Diede Meeuwsen                ESCA Zwemmen           1:02.73 0001498      55.28           
 24. Lisanne Seising               VZC E&P                1:05.89 0002084      55.36           
 25. Anne Hoogstede                De Rijn                  59.02 0001168      56.13           
 26. Nikki Huijssoon               De Rijn                1:01.61 0000456      59.16           
 27. Ishfarah Esseboom             De Rijn                1:01.92 0100402      59.56           
 28. Mahres van Walsem             VZC E&P                1:02.29 0100688      59.92           
 DIS Anouk Vullings                De Rijn                  54.89 0000854                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Fenna Robbers                 ESCA Zwemmen             52.20 0100572      55.20           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Puk Schoonderbeek             VZC E&P                     NT 0101242      56.95           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.Z Alisha Dijkerman              De Rijn                1:03.60 0000454                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 5 en later
1-5-2010 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Kunz                      VZC E&P                  41.15 9900401      41.06           
  2. Thom Delno                    De Rijn                  43.13 0000013      43.74           
  3. Bryan Wijnveld                De Rijn                  45.33 9900705      44.07           
  4. Sten Postma                   De Rijn                  44.28 0000011      44.70           
  5. Pijke Daalder                 ZV Kerkdriel             47.00 9900735      44.77           
  6. Reinier Westmijze             ESCA Zwemmen             45.74 9903053      46.66           
  7. Roan Buijs                    Aquarijn                 47.49 0001775      47.53           
  8. Bart van Dijk                 de Vuursche              51.76 9902099      49.04           
  9. Alex Algra                    de Vuursche              49.48 9901047      49.42           
 10. Andy Huynh                    VZC E&P                  54.18 0001725      50.80           
 11. Thomas Groenendijk            Aquarijn                    NT 0002961      52.95           
 12. Mattias Meijers               De Rijn                  57.52 0001975      53.42           
 DIS Tayyib Onay                   de Vuursche              49.27 9902661      49.42           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Daen Spoor                    VZC E&P                  58.99 0101117      54.80           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 DIS Stanley Huynh                 VZC E&P                     NT 0101253      56.70           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.Z Hessel Ernst                  Aquarijn                 51.57 0001813                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
1-5-2010 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes van Ooijen               De Rijn                  30.83 9205180      31.42           
  2. Marjolein Delno               De Rijn                  30.74 9400024      31.58           
  3. Inge Pepping                  De Rijn                  33.06 9402308      32.37           
  4. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen             33.16 9201690      32.95           
  5. Denise Schulpen               Aquarijn                 32.06 9700158      32.99           
  6. Chelsea Merfol                De Rijn                  32.95 9800870      33.26           
  7. Lobke Schoonderbeek           Dwk                      37.00 9802070      33.68           
  8. Tessa Mol                     De Rijn                  34.57 9501396      34.64           
  9. Jolanda van Leijen            De Rijn                  35.64 8802670      35.52           
 10. Mette Bijeman                 Aquarijn                 35.78 9506282      36.09           
 11. Charel Jansen                 ESCA Zwemmen             36.28 9700376      36.20           
 12. Jessica Algra                 de Vuursche              37.11 9404138      37.02           
 13. Marte Stoorvogel              De Rijn                  38.09 9501408      37.11           
 14. Ellen van Dijk                VZC E&P                  37.30 9401578      37.27           
 15. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 37.25 9702398      37.57           
 16. Sophie van den Broek          ZV Kerkdriel             38.07 9700028      37.62           
 17. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             36.86 9702712      37.92           
 18. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           38.49 9800402      38.11           
 19. Cheryl Notman                 ESCA Zwemmen             38.26 9004748      38.20           
 20. Linda Kamperman               Aquarijn                 36.28 9601238      38.32           
 21. Joyce van Zonsbeek            ZV Kerkdriel             39.29 9400264      38.48           
 22. Rianne Broeder                De Rijn                  38.36 8900616      38.64           
 23. Maud Ruiter                   ESCA Zwemmen             43.32 9803336      38.95           
 24. Marloes van der Steur         ESCA Zwemmen             37.65 9006842      39.02           
 25. Karin Los                     De Rijn                  36.82 9104012      39.05           
 26. Loes van Herwijnen            ZV Kerkdriel             38.76 9800010      39.06           
 27. Annabel Doeve                 ESCA Zwemmen             37.04 9504332      39.13           
 28. Arnela Bajric                 ESCA Zwemmen             38.44 9703736      39.14           
 29. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             37.97 9801634      39.23           
     Myrna Hendriks                ESCA Zwemmen             36.02 9502208      39.23           
 31. Nadine van Nimwegen           VZC E&P                  37.89 9300560      39.36           
 32. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                  39.68 9300232      39.91           
 33. Fenna Hoefsloot               De Rijn                  37.95 9204424      40.07           
 34. Vera van Aalten               ESCA Zwemmen             37.38 9600314      40.10           
 35. Marieke Robbers               ESCA Zwemmen             40.20 9604960      41.13           
 36. Hester Stoorvogel             De Rijn                  42.26 9800484      42.07           
 37. Mirjam Groendijk              De Rijn                  43.51 9800982      42.08           
 38. Lilianne van der Dussen       de Vuursche              40.50 9000936      42.75           
 39. Sanne Jansen                  de Vuursche              42.28 9500032      42.79           
 40. Manon van de Kraats           VZC E&P                  40.78 9500448      42.80           
 41. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             42.73 9802378      43.51 FJ 1      
 42. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel             43.45 9700030      43.51 FJ 2      
 43. Eva Drager                    De Rijn                  45.47 9802400      43.59           
 44. Isa Verwaal                   De Rijn                  42.31 9800978      44.02           
 45. Chantal van de Kraats         VZC E&P                  43.04 9600280      44.16           
 46. Kathy Baars                   Aquarijn                 47.02 9506374      45.20           
 47. Denise Ruijsch                De Rijn                  45.42 9800708      46.13           
 48. Tamara van Kooten             VZC E&P                  44.70 9601352      47.12           
 49. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                  53.60 9606300      48.84           
 50. Miranda Broeder               De Rijn                  50.36 9104224      49.15           
 51. Lena Olerud                   Aquarijn                 48.61 9704714      51.61           
 52. Brenda Baars                  Aquarijn                 52.34 9804284      56.73           
 DIS Elizie Weijers                De Rijn                     NT 9803888      46.96           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Chaymae Aaloul                VZC E&P                  48.15 9702304      50.79           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Natasja van Gessel            De Rijn                1:07.10 7500154    1:07.86           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.Z Janneke Enzerink              De Rijn                  40.51 9801216                      
AFGE Iris Selten                   Aquarijn                 35.70 9202840                      
AFGE ZoŽ van Zijl                  Aquarijn                 34.23 9500136                      
AFGE Disney van der Dussen         de Vuursche              42.37 9500244                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
1-5-2010 - 14:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rudy Ted de Haan              Anker Team Groningen     26.05 8400805      26.60           
  2. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen     27.02 8100609      28.24           
  3. Wessel van der Maarel         De Rijn                  28.89 9300325      29.10           
  4. Maarten Arntz                 De Rijn                  30.16 9301921      30.89           
  5. Mike van de Kraats            De Rijn                  31.37 9600343      31.20           
  6. Laurens Pepping               De Rijn                  31.48 9203529      31.44           
  7. Jasper van der Maarel         De Rijn                  31.89 9001907      32.25           
  8. Max Middelman                 ESCA Zwemmen             32.07 9301635      32.36           
  9. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             32.51 9401967      32.68           
 10. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen             34.28 9401923      32.71           
 11. Winfred Rozeboom              ESCA Zwemmen             32.64 9106957      33.52           
 12. Jesper de Jong                Aquarijn                 33.17 9300775      34.15           
 13. Luuk Drager                   De Rijn                  33.68 9504053      34.65           
 14. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             35.23 9600965      34.79           
 15. Pim van den Oord              ZV Kerkdriel             35.93 9402985      35.52           
 16. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                  34.32 9704803      35.72           
 17. Jelle Nap                     VZC E&P                  34.97 9502875      35.86           
 18. Joost de Bruijn               De Rijn                  34.04 9301933      35.95           
 19. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             35.08 9700325      36.45           
 20. Niels van Beek                VZC E&P                  37.33 9800409      36.63           
 21. Silko van der Vliet           De Rijn                  36.04 9003123      36.98           
 22. Erik Sijssens                 De Rijn                  38.20 9204463      37.44           
 23. Jan Willem Meijs              Aquarijn                 35.85 9306091      37.76           
 24. Brian Grootveld               Aquarijn                 37.47 9001053      38.42           
 25. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             38.74 9701187      38.65           
 26. Jules Vermei                  de Vuursche              37.65 9602469      38.78           
 27. Bert Veenstra                 De Rijn                  39.48 9600043      38.85           
 28. Leroy van Ooijik              VZC E&P                  41.90 9800361      39.62           
 29. Ragnar Eggertsson             De Rijn                  41.26 9202893      39.82           
 30. Ruben Nap                     VZC E&P                  41.92 9800213      39.98           
 31. Sjoerd van den Oord           ZV Kerkdriel             38.89 9700267      40.64           
 32. Robin Straathof               De Rijn                  43.82 9601455      41.16           
 33. Jochem Joosten                De Rijn                  40.29 9700749      41.97           
 34. Luke van de Kraats            De Rijn                  42.95 9800821      42.08 FJ 1      
 35. Jos van Herk                  VZC E&P                  43.07 9803037      42.08 FJ 2      
 36. Jelle Schouten                Aquarijn                 43.23 9703969      43.04           
 37. Jelle Baron                   de Vuursche              45.08 9601699      44.76           
 38. JoŽl Sneep                    de Vuursche              54.17 9802119      46.21           
 39. Job Petersen                  ESCA Zwemmen             45.23 9802267      47.18           
 40. Leon Huynh                    VZC E&P                  53.83 9704301      50.11           
 DIS Daniel Meijers                De Rijn                  45.51 9703647      46.21           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.Z Marcin Braams                 Aquarijn                 37.02 9306623                      
NG.Z Alex Braams                   Aquarijn                 38.14 9306637                      
AFGE Haico van der Vliet           De Rijn                  41.96 9301233                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
1-5-2010 - 14:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen             31.07 9201690      29.86           
  2. Marjolein Delno               De Rijn                  29.47 9400024      30.03           
  3. Loes van Ooijen               De Rijn                  30.05 9205180      30.30           
  4. Cheryl Notman                 ESCA Zwemmen             31.00 9004748      31.38           
  5. Inge Pepping                  De Rijn                  28.87 9402308      31.61           
  6. Denise Schulpen               Aquarijn                 32.52 9700158      32.39           
  7. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 33.14 9702398      32.85           
  8. Jolanda van Leijen            De Rijn                  33.47 8802670      32.97           
  9. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             32.70 9801634      33.78           
 10. Karin Los                     De Rijn                  33.07 9104012      33.89           
 11. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                  35.39 9300232      34.22           
 12. Sophie van den Broek          ZV Kerkdriel             33.61 9700028      34.24           
 13. Linda Kamperman               Aquarijn                 33.38 9601238      34.79           
 14. Charel Jansen                 ESCA Zwemmen             34.42 9700376      35.09           
 15. Chelsea Merfol                De Rijn                  34.66 9800870      35.20           
 16. Mette Bijeman                 Aquarijn                 34.41 9506282      35.22           
 17. Tessa Mol                     De Rijn                  35.20 9501396      35.28           
 18. Lobke Schoonderbeek           Dwk                      36.40 9802070      36.16           
 19. Jessica Algra                 de Vuursche              35.50 9404138      36.22           
 20. Fenna Hoefsloot               De Rijn                  35.92 9204424      36.50           
 21. Maud Ruiter                   ESCA Zwemmen             35.74 9803336      36.68           
 22. Annabel Doeve                 ESCA Zwemmen             37.78 9504332      36.73           
     Vera van Aalten               ESCA Zwemmen             36.73 9600314      36.73           
     Simone van Megen              ESCA Zwemmen             35.57 9800054      36.73           
 25. Nadine van Nimwegen           VZC E&P                  36.21 9300560      37.04           
 26. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             36.51 9702712      37.54           
 27. Rianne Broeder                De Rijn                  36.62 8900616      37.57           
 28. Joyce van Zonsbeek            ZV Kerkdriel             36.96 9400264      37.69           
 29. Loes van Herwijnen            ZV Kerkdriel             36.20 9800010      38.11           
 30. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           35.94 9800402      38.33           
 31. Marte Stoorvogel              De Rijn                  39.29 9501408      38.85           
 32. Arnela Bajric                 ESCA Zwemmen             38.69 9703736      38.97           
 33. Mirjam Groendijk              De Rijn                  37.34 9800982      39.23           
 34. Sanne Jansen                  de Vuursche              38.49 9500032      39.32           
 35. Lilianne van der Dussen       de Vuursche              38.22 9000936      40.09           
 36. Myrna Hendriks                ESCA Zwemmen             37.57 9502208      40.20           
 37. Manon van de Kraats           VZC E&P                  38.67 9500448      40.71           
 38. Marieke Robbers               ESCA Zwemmen             39.36 9604960      40.78           
 39. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel             38.83 9700030      40.80           
 40. Eva Drager                    De Rijn                  43.90 9802400      41.73           
 41. Hester Stoorvogel             De Rijn                  43.06 9800484      42.19           
 42. Chantal van de Kraats         VZC E&P                  41.71 9600280      43.21           
 43. Tamara van Kooten             VZC E&P                  44.89 9601352      43.52           
 44. Isa Verwaal                   De Rijn                  42.16 9800978      44.04           
 45. Elizie Weijers                De Rijn                     NT 9803888      47.71           
 46. Lena Olerud                   Aquarijn                 56.92 9704714      49.11           
 47. Chaymae Aaloul                VZC E&P                  48.53 9702304      49.14           
 48. Denise Ruijsch                De Rijn                  44.13 9800708      49.28           
 49. Kathy Baars                   Aquarijn                 50.06 9506374      51.00           
 50. Miranda Broeder               De Rijn                  50.62 9104224      51.92           
 51. Natasja van Gessel            De Rijn                  58.04 7500154    1:00.02           
 DIS Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             43.43 9802378      44.57           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Brenda Baars                  Aquarijn                 58.69 9804284    1:01.89           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.Z Janneke Enzerink              De Rijn                  37.78 9801216                      
AFGE Iris Selten                   Aquarijn                 33.97 9202840                      
AFGE ZoŽ van Zijl                  Aquarijn                 35.02 9500136                      
AFGE Disney van der Dussen         de Vuursche              41.23 9500244                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
1-5-2010 - 14:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rudy Ted de Haan              Anker Team Groningen     24.17 8400805      25.10           
  2. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen     25.49 8100609      26.30           
  3. Laurens Pepping               De Rijn                  28.41 9203529      27.85           
  4. Wessel van der Maarel         De Rijn                  28.73 9300325      28.26           
  5. Max Middelman                 ESCA Zwemmen             28.28 9301635      28.41           
  6. Jasper van der Maarel         De Rijn                  29.04 9001907      29.68           
  7. Mike van de Kraats            De Rijn                  32.71 9600343      29.98           
  8. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             30.67 9401967      30.20           
  9. Maarten Arntz                 De Rijn                  29.99 9301921      31.54           
 10. Jesper de Jong                Aquarijn                 30.92 9300775      31.71           
 11. Joost de Bruijn               De Rijn                  31.42 9301933      31.92           
 12. Silko van der Vliet           De Rijn                  33.48 9003123      33.73           
 13. Luuk Drager                   De Rijn                  32.96 9504053      34.34           
 14. Brian Grootveld               Aquarijn                 32.71 9001053      34.35           
 15. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                  34.47 9704803      34.43           
 16. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             32.73 9700325      34.51           
 17. Pim van den Oord              ZV Kerkdriel             35.56 9402985      34.56           
 18. Jan Willem Meijs              Aquarijn                 32.95 9306091      34.97           
 19. Jules Vermei                  de Vuursche              34.57 9602469      35.62           
 20. Bert Veenstra                 De Rijn                  36.36 9600043      35.91           
 21. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen             35.02 9401923      36.20           
 22. Erik Sijssens                 De Rijn                  37.04 9204463      37.18           
 23. Jelle Nap                     VZC E&P                  36.16 9502875      37.32           
 24. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             37.26 9600965      37.35           
 25. Ragnar Eggertsson             De Rijn                  37.70 9202893      37.80           
 26. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             39.29 9701187      39.00           
 27. Sjoerd van den Oord           ZV Kerkdriel             37.92 9700267      39.54           
 28. Robin Straathof               De Rijn                  42.01 9601455      40.02           
 29. Ruben Nap                     VZC E&P                  38.55 9800213      40.13           
 30. Niels van Beek                VZC E&P                  38.77 9800409      41.28           
 31. Leroy van Ooijik              VZC E&P                  40.09 9800361      42.10           
 32. Jelle Baron                   de Vuursche              44.82 9601699      44.54           
 33. Jochem Joosten                De Rijn                  44.39 9700749      45.74           
 34. Luke van de Kraats            De Rijn                  48.54 9800821      45.85           
 35. Jos van Herk                  VZC E&P                  46.06 9803037      46.67           
 36. Job Petersen                  ESCA Zwemmen             52.42 9802267      49.01           
 37. Jelle Schouten                Aquarijn                 50.32 9703969      49.16           
 38. JoŽl Sneep                    de Vuursche              47.64 9802119      50.24           
 39. Leon Huynh                    VZC E&P                  55.07 9704301      52.50           
 40. Daniel Meijers                De Rijn                  59.92 9703647      52.95           
NG.Z Marcin Braams                 Aquarijn                 34.66 9306623                      
NG.Z Alex Braams                   Aquarijn                 35.24 9306637                      
AFGE Haico van der Vliet           De Rijn                  35.82 9301233                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
1-5-2010 - 15:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charel Jansen                 ESCA Zwemmen           1:07.02 9700376    1:09.32           
            33.85  1:09.32
  2. Ellen van Dijk                VZC E&P                1:10.07 9401578    1:09.38           
          1:09.38
  3. Marloes van der Steur         ESCA Zwemmen           1:09.23 9006842    1:12.31           
            34.58  1:12.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
1-5-2010 - 15:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Winfred Rozeboom              ESCA Zwemmen           1:02.08 9106957    1:03.97           
            30.20  1:03.97
  2. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen           1:04.25 9700325    1:06.84           
            32.27  1:06.84
  3. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen           1:03.88 9401923    1:07.67           
            31.64  1:07.67
  4. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                1:11.51 9704803    1:09.92           
            34.29  1:09.92
  5. Ruben Nap                     VZC E&P                1:10.80 9800213    1:15.17           
            34.74  1:15.17
  6. Leroy van Ooijik              VZC E&P                1:13.06 9800361    1:17.34           
            37.00  1:17.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 5 en later
1-5-2010 - 15:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Baars                 Aquarijn                 32.83 9900376      32.43           
  2. Myrthe Bakker                 Aquarijn                 34.36 0000804      33.36           
  3. Vivian van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             34.89 9900310      34.65           
  4. Simone van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             36.48 0000198      36.64           
  5. Claudia Schouten              Aquarijn                 36.14 0000812      37.62           
  6. Tyra Haverlag                 ESCA Zwemmen             38.62 9902094      38.21           
  7. Joanie den Oudsten            Aquarijn                 39.49 9903226      38.51           
  8. Amber van de Kraats           VZC E&P                  38.58 9900236      39.14           
  9. Renske Bijeman                Aquarijn                 38.30 0000806      39.87           
 10. Ilse Wijnveld                 De Rijn                  40.25 0100034      40.44           
 11. Esmee van Dijk                ESCA Zwemmen             38.14 9901694      40.84           
 12. Niki Ruijs                    De Rijn                  50.64 0000458      41.10           
 13. Quinty Jansen                 Aquarijn                 42.98 0000810      41.13           
     Laura Cronau                  Aquarijn                 42.10 9900742      41.13           
 15. Isabel Aardema                ESCA Zwemmen             40.86 0100364      42.17           
 16. Janine Verkerk                VZC E&P                  46.75 9904236      43.65           
     Babet Kruger                  VZC E&P                  44.32 0003390      43.65           
 18. Sanne van Walsem              VZC E&P                  45.16 0100686      44.17           
 19. Kim Rijksen                   VZC E&P                  45.88 0002558      44.50           
 20. Anouk Vullings                De Rijn                  46.67 0000854      44.67           
 21. Claudia de Rooij              Aquarijn                    NT 9904420      45.78           
 22. Lisanne Seising               VZC E&P                  47.98 0002084      46.38           
 23. Quinty Mol                    De Rijn                  53.75 0000680      46.65           
 24. Fenna Robbers                 ESCA Zwemmen             43.86 0100572      46.89           
 25. Diede Meeuwsen                ESCA Zwemmen             43.73 0001498      47.37           
 26. Ishfarah Esseboom             De Rijn                  45.86 0100402      48.65           
 27. Puk Schoonderbeek             VZC E&P                  51.02 0101242      51.33           
 28. Nikki Huijssoon               De Rijn                  53.80 0000456      53.51           
 29. Anne Hoogstede                De Rijn                  53.07 0001168      54.50           
 30. Mahres van Walsem             VZC E&P                  53.73 0100688      55.76           
NG.Z Alisha Dijkerman              De Rijn                  56.16 0000454                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 5 en later
1-5-2010 - 15:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Kunz                      VZC E&P                  34.28 9900401      34.15           
  2. Roan Buijs                    Aquarijn                 35.53 0001775      34.55           
  3. Thom Delno                    De Rijn                  35.29 0000013      35.02           
  4. Bryan Wijnveld                De Rijn                  44.38 9900705      36.86           
  5. Sten Postma                   De Rijn                  37.16 0000011      37.06           
  6. Pijke Daalder                 ZV Kerkdriel             39.64 9900735      38.23           
  7. Alex Algra                    de Vuursche              40.43 9901047      40.95           
  8. Bart van Dijk                 de Vuursche              45.61 9902099      41.01           
  9. Andy Huynh                    VZC E&P                  42.54 0001725      41.13           
 10. Reinier Westmijze             ESCA Zwemmen             45.48 9903053      42.12           
 11. Tayyib Onay                   de Vuursche              44.84 9902661      43.27           
 12. Daen Spoor                    VZC E&P                  46.07 0101117      47.77           
 13. Thomas Groenendijk            Aquarijn                    NT 0002961      48.24           
 14. Mattias Meijers               De Rijn                  47.73 0001975      48.38           
 15. Bas Ritmeester                VZC E&P                  51.13 0002543      51.32           
 16. Stanley Huynh                 VZC E&P                  53.26 0101253      53.36           
NG.Z Hessel Ernst                  Aquarijn                 46.90 0001813                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
1-5-2010 - 15:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loes van Ooijen               De Rijn                  27.17 9205180      27.22           
  2. Marjolein Delno               De Rijn                  27.19 9400024      27.76           
  3. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen             27.53 9201690      27.98           
  4. Inge Pepping                  De Rijn                  27.19 9402308      28.11           
  5. Cheryl Notman                 ESCA Zwemmen             29.08 9004748      29.31           
  6. Denise Schulpen               Aquarijn                 28.95 9700158      29.38           
  7. Mette Bijeman                 Aquarijn                 29.12 9506282      29.39           
  8. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                  30.49 9300232      30.31           
  9. Jolanda van Leijen            De Rijn                  30.58 8802670      30.41           
 10. Tessa Mol                     De Rijn                  30.74 9501396      30.66           
 11. Lobke Schoonderbeek           Dwk                      31.63 9802070      30.83           
 12. Karin Los                     De Rijn                  30.57 9104012      30.95           
 13. Linda Kamperman               Aquarijn                 29.70 9601238      31.06           
 14. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 30.50 9702398      31.68           
 15. Nadine van Nimwegen           VZC E&P                  31.21 9300560      31.86           
 16. Marte Stoorvogel              De Rijn                  32.52 9501408      31.91           
 17. Sophie van den Broek          ZV Kerkdriel             31.58 9700028      32.07           
 18. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             31.09 9801634      32.09           
 19. Jessica Algra                 de Vuursche              31.96 9404138      32.26           
 20. Charel Jansen                 ESCA Zwemmen             31.10 9700376      32.29           
 21. Ellen van Dijk                VZC E&P                  32.43 9401578      32.33           
 22. Chelsea Merfol                De Rijn                  33.58 9800870      32.37           
 23. Fenna Hoefsloot               De Rijn                  32.44 9204424      32.69           
 24. Annabel Doeve                 ESCA Zwemmen             32.26 9504332      32.75           
 25. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           32.10 9800402      32.83           
 26. Maud Ruiter                   ESCA Zwemmen             33.88 9803336      32.86           
 27. Loes van Herwijnen            ZV Kerkdriel             31.07 9800010      32.92           
 28. Marloes van der Steur         ESCA Zwemmen             32.55 9006842      33.20           
 29. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             32.04 9702712      33.40           
 30. Simone van Megen              ESCA Zwemmen             34.05 9800054      33.57           
 31. Vera van Aalten               ESCA Zwemmen             32.61 9600314      33.79           
 32. Joyce van Zonsbeek            ZV Kerkdriel             33.57 9400264      33.85           
 33. Rianne Broeder                De Rijn                  33.45 8900616      33.90           
 34. Lilianne van der Dussen       de Vuursche              33.97 9000936      33.91           
 35. Sanne Jansen                  de Vuursche              34.48 9500032      34.30           
 36. Mirjam Groendijk              De Rijn                  36.57 9800982      34.65           
 37. Chantal van de Kraats         VZC E&P                  34.76 9600280      34.95           
 38. Arnela Bajric                 ESCA Zwemmen             33.56 9703736      34.99           
 39. Myrna Hendriks                ESCA Zwemmen             32.82 9502208      35.03           
 40. Isa Verwaal                   De Rijn                  34.65 9800978      35.32           
 41. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel             35.42 9700030      35.41           
 42. Manon van de Kraats           VZC E&P                  34.56 9500448      35.69           
 43. Hester Stoorvogel             De Rijn                  36.15 9800484      35.76           
 44. Tamara van Kooten             VZC E&P                  36.42 9601352      36.30           
 45. Marieke Robbers               ESCA Zwemmen             34.23 9604960      36.76           
 46. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             35.20 9802378      37.13           
 47. Eva Drager                    De Rijn                  37.80 9802400      37.28           
 48. Elizie Weijers                De Rijn                  35.81 9803888      37.70           
 49. Denise Ruijsch                De Rijn                  38.55 9800708      38.23           
 50. Chaymae Aaloul                VZC E&P                  39.99 9702304      40.94           
 51. Lena Olerud                   Aquarijn                 40.87 9704714      41.29           
 52. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                  40.62 9606300      41.53           
 53. Kathy Baars                   Aquarijn                 42.04 9506374      42.80           
 54. Miranda Broeder               De Rijn                  45.82 9104224      46.14           
 55. Brenda Baars                  Aquarijn                 44.85 9804284      47.09           
 56. Natasja van Gessel            De Rijn                  54.32 7500154      58.94           
NG.Z Janneke Enzerink              De Rijn                  33.26 9801216                      
AFGE Iris Selten                   Aquarijn                 28.67 9202840                      
AFGE ZoŽ van Zijl                  Aquarijn                 29.82 9500136                      
AFGE Disney van der Dussen         de Vuursche              34.35 9500244                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
1-5-2010 - 15:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rudy Ted de Haan              Anker Team Groningen     22.10 8400805      23.62           
  2. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen     24.57 8100609      25.69           
  3. Laurens Pepping               De Rijn                  25.50 9203529      25.82           
  4. Wessel van der Maarel         De Rijn                  26.11 9300325      26.06           
  5. Max Middelman                 ESCA Zwemmen             26.08 9301635      26.16           
  6. Maarten Arntz                 De Rijn                  26.02 9301921      26.62           
  7. Jesper de Jong                Aquarijn                 26.16 9300775      26.94           
  8. Jasper van der Maarel         De Rijn                  26.26 9001907      27.08           
  9. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             26.89 9401967      27.46           
 10. Mike van de Kraats            De Rijn                  28.55 9600343      28.06           
 11. Winfred Rozeboom              ESCA Zwemmen             27.32 9106957      28.31 FJ 1      
 12. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen             28.22 9401923      28.31 FJ 2      
 13. Pim van den Oord              ZV Kerkdriel             29.35 9402985      29.06           
 14. Joost de Bruijn               De Rijn                  29.37 9301933      29.35 FJ 1      
 15. Erik Sijssens                 De Rijn                  29.70 9204463      29.35 FJ 2      
 16. Silko van der Vliet           De Rijn                  28.70 9003123      29.38           
 17. Brian Grootveld               Aquarijn                 28.54 9001053      29.64           
 18. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             28.73 9700325      29.67           
 19. Jan Willem Meijs              Aquarijn                 29.65 9306091      29.74           
 20. Luuk Drager                   De Rijn                  30.29 9504053      29.94           
 21. Jelle Nap                     VZC E&P                  29.96 9502875      30.02           
 22. Bert Veenstra                 De Rijn                  31.26 9600043      30.29           
 23. Sjoerd van den Oord           ZV Kerkdriel             31.06 9700267      30.69           
 24. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             31.02 9600965      30.82           
 25. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                  30.58 9704803      31.93           
 26. Jules Vermei                  de Vuursche              31.10 9602469      32.99           
 27. Niels van Beek                VZC E&P                  33.29 9800409      33.25           
 28. Ragnar Eggertsson             De Rijn                  32.77 9202893      33.60 FJ 1      
 29. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             32.82 9701187      33.60 FJ 2      
 30. Robin Straathof               De Rijn                  35.39 9601455      33.97           
 31. Ruben Nap                     VZC E&P                  32.14 9800213      34.13           
 32. Leroy van Ooijik              VZC E&P                  33.36 9800361      34.67           
 33. Jochem Joosten                De Rijn                  36.62 9700749      35.19           
 34. Jelle Baron                   de Vuursche              36.57 9601699      36.37           
 35. Luke van de Kraats            De Rijn                  39.09 9800821      36.82           
 36. Jelle Schouten                Aquarijn                 36.47 9703969      37.60           
 37. Jos van Herk                  VZC E&P                  36.29 9803037      37.95           
 38. JoŽl Sneep                    de Vuursche              42.33 9802119      38.31           
 39. Leon Huynh                    VZC E&P                  39.48 9704301      38.37           
 40. Job Petersen                  ESCA Zwemmen             40.29 9802267      39.35           
 41. Daniel Meijers                De Rijn                  40.59 9703647      39.58           
NG.Z Marcin Braams                 Aquarijn                 28.33 9306623                      
NG.Z Alex Braams                   Aquarijn                 28.76 9306637                      
AFGE Haico van der Vliet           De Rijn                  30.52 9301233                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m wisselslag                            B-Finale
1-5-2010 - 16:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber van de Kraats           VZC E&P                     NT 9900236    1:37.52           
          1:37.52
  2. Isabel Aardema                ESCA Zwemmen                NT 0100364    1:37.94           
          1:37.94
  3. Esmee van Dijk                ESCA Zwemmen                NT 9901694    1:38.94           
          1:38.94
  4. Ilse Wijnveld                 De Rijn                     NT 0100034    1:40.93           
          1:40.93
  5. Renske Bijeman                Aquarijn                    NT 0000806    1:43.86           
          1:43.86
  6. Babet Kruger                  VZC E&P                     NT 0003390    1:44.07           
          1:44.07
  7. Laura Cronau                  Aquarijn                    NT 9900742    1:48.06           
          1:48.06
  8. Niki Ruijs                    De Rijn                     NT 0000458    1:49.06           
          1:49.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m wisselslag                            A-Finale
1-5-2010 - 16:02                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Bakker                 Aquarijn                    NT 0000804    1:24.15           
          1:24.15
  2. Melissa Baars                 Aquarijn                    NT 9900376    1:24.42           
          1:24.42
  3. Vivian van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel                NT 9900310    1:24.82           
          1:24.82
  4. Simone van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel                NT 0000198    1:36.23           
          1:36.23
  5. Joanie den Oudsten            Aquarijn                    NT 9903226    1:37.10           
          1:37.10
  6. Tyra Haverlag                 ESCA Zwemmen                NT 9902094    1:37.11           
          1:37.11
  7. Quinty Jansen                 Aquarijn                    NT 0000810    1:37.28           
          1:37.28
 DIS Claudia Schouten              Aquarijn                    NT 0000812    1:34.40           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:34.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Jongens, 100m wisselslag                            B-Finale
1-5-2010 - 16:04                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andy Huynh                    VZC E&P                     NT 0001725    1:46.82           
          1:46.82
  2. Mattias Meijers               De Rijn                     NT 0001975    1:58.07           
          1:58.07
  3. Stanley Huynh                 VZC E&P                     NT 0101253    2:05.23           
          2:05.23
 DIS Alex Algra                    de Vuursche                 NT 9901047    1:43.68           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:43.68
 DIS Tayyib Onay                   de Vuursche                 NT 9902661    1:52.93           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:52.93
 DIS Thomas Groenendijk            Aquarijn                    NT 0002961    1:54.65           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH-SL
          1:54.65
 DIS Daen Spoor                    VZC E&P                     NT 0101117    1:56.26           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:56.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m wisselslag                            A-Finale
1-5-2010 - 16:06                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom Delno                    De Rijn                     NT 0000013    1:25.93           
          1:25.93
  2. Max Kunz                      VZC E&P                     NT 9900401    1:26.13           
          1:26.13
  3. Pijke Daalder                 ZV Kerkdriel                NT 9900735    1:30.01           
          1:30.01
  4. Bryan Wijnveld                De Rijn                     NT 9900705    1:30.55           
          1:30.55
  5. Sten Postma                   De Rijn                     NT 0000011    1:30.63           
          1:30.63
  6. Roan Buijs                    Aquarijn                    NT 0001775    1:35.76           
          1:35.76
  7. Reinier Westmijze             ESCA Zwemmen                NT 9903053    1:38.00           
          1:38.00
 DIS Bart van Dijk                 de Vuursche                 NT 9902099    1:47.88           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:47.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                             B-Finale
1-5-2010 - 16:08                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Mol                     De Rijn                     NT 9501396    1:15.49 FJ 1      
          1:15.49
  2. Linda Kamperman               Aquarijn                    NT 9601238    1:15.49 FJ 2      
          1:15.49
  3. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                     NT 9300232    1:16.37           
          1:16.37
  4. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen                NT 9801634    1:16.72           
          1:16.72
  5. Karin Los                     De Rijn                     NT 9104012    1:17.06           
          1:17.06
  6. Mette Bijeman                 Aquarijn                    NT 9506282    1:17.45           
          1:17.45
  7. Chelsea Merfol                De Rijn                     NT 9800870    1:17.91           
          1:17.91
  8. Marte Stoorvogel              De Rijn                     NT 9501408    1:18.08           
          1:18.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 100m wisselslag                             A-Finale
1-5-2010 - 16:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                     NT 9400024    1:06.25           
          1:06.25
  2. Loes van Ooijen               De Rijn                     NT 9205180    1:07.26           
          1:07.26
  3. Inge Pepping                  De Rijn                     NT 9402308    1:07.76           
          1:07.76
  4. Nynke van der Steur           ESCA Zwemmen                NT 9201690    1:08.01           
          1:08.01
  5. Denise Schulpen               Aquarijn                    NT 9700158    1:12.57           
          1:12.57
  6. Cheryl Notman                 ESCA Zwemmen                NT 9004748    1:14.22           
          1:14.22
  7. Jolanda van Leijen            De Rijn                     NT 8802670    1:14.95           
          1:14.95
  8. Lobke Schoonderbeek           Dwk                         NT 9802070    1:15.44           
          1:15.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m wisselslag                             B-Finale
1-5-2010 - 16:12                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen                NT 9401967    1:09.29           
          1:09.29
  2. Joost de Bruijn               De Rijn                     NT 9301933    1:11.65           
          1:11.65
  3. Milan Lentze                  ESCA Zwemmen                NT 9401923    1:11.85           
          1:11.85
  4. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen                NT 9700325    1:11.99           
          1:11.99
  5. Pim van den Oord              ZV Kerkdriel                NT 9402985    1:15.10           
          1:15.10
  6. Silko van der Vliet           De Rijn                     NT 9003123    1:15.89           
          1:15.89
  7. Luuk Drager                   De Rijn                     NT 9504053    1:16.66           
          1:16.66
  8. Jesper de Jong                Aquarijn                    NT 9300775    1:17.79           
          1:17.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 100m wisselslag                             A-Finale
1-5-2010 - 16:14                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rudy Ted de Haan              Anker Team Groningen        NT 8400805      57.64           
            57.64
  2. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen        NT 8100609    1:01.46           
          1:01.46
  3. Laurens Pepping               De Rijn                     NT 9203529    1:03.87           
          1:03.87
  4. Wessel van der Maarel         De Rijn                     NT 9300325    1:04.34           
          1:04.34
  5. Maarten Arntz                 De Rijn                     NT 9301921    1:04.89           
          1:04.89
  6. Max Middelman                 ESCA Zwemmen                NT 9301635    1:04.98           
          1:04.98
  7. Jasper van der Maarel         De Rijn                     NT 9001907    1:06.82           
          1:06.82
  8. Mike van de Kraats            De Rijn                     NT 9600343    1:08.63           
          1:08.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Gemengd, 8 x 50m wisselslag                  12 jaar en ouder
1-5-2010 - 16:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Rijn 1                     De Rijn                4:01.37            4:03.89           
        Marjolein Delno, 94                        Inge Pepping, 94
        Wessel van der Maarel, 93                  Laurens Pepping, 92
        Loes van Ooijen, 92                        Jolanda van Leijen, 88
        Jasper van der Maarel, 90                  Maarten Arntz, 93
            31.20  4:03.89

  2. ESCA Zwemmen 1                ESCA Zwemmen           4:15.88            4:16.35           
        Susanne Doeve, 97                          Cheryl Notman, 90
        Winfred Rozeboom, 91                       Max Middelman, 93
        Nynke van der Steur, 92                    Amber Aardema, 98
        Jeroen Voltman, 97                         Bram Meijlis, 94
            36.51  4:16.35

  3. De Rijn 2                     De Rijn                4:26.62            4:31.47           
        Tessa Mol, 95                              Karin Los, 91
        Mike van de Kraats, 96                     Luuk Drager, 95
        Marte Stoorvogel, 95                       Fenna Hoefsloot, 92
        Joost de Bruijn, 93                        Silko van der Vliet, 90
            35.18  4:31.47

  4. Aquarijn 1                    Aquarijn               4:18.17            4:38.45           
        Denise Schulpen, 97                        Mette Bijeman, 95
        Iris Selten, 92                            Jesper de Jong, 93
        Shannon Mommersteeg, 97
        Brian Grootveld, 90
            33.07  4:38.45




SPLASH Meet Manager 2007Registered to VZC Veenendaal