Vierkamp Swimkick Mosa-regio
Blerick (NED),    25.4.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 6. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later    Nr. 10. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 11. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 12. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 13. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 14. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 16. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 21. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 22. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5 en later    Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 24. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 26. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 27. Gemengd, 4 x 25m schoolslag, 9 - 11 jaar
Nr. 28. Gemengd, 8 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 25m vlinderslag            Jongens Minioren 1 t/m 3
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     26.47 0101167      28.69           
  2. Lars Pauwels                  Heldense Zwemverenig        NT 0300047      44.84           
 DIS Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)        30.93 0200315      29.95           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGE Max van Sebille               Heldense Zwemverenig     29.51 0101169                      
AFGE Max Tunnissen                 MOSA~regio                  NT                              


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 25m vlinderslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        38.76 0200560      36.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 25m vlinderslag            Jongens Minioren 4 t/m 6
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig     23.52 9803823      22.97           
 DIS Bram Smeets                   MOSA~regio                  NT 0002587      28.35           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 25m vlinderslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     23.10 9902186      22.53           
  2. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     26.02 9904044      24.10           
  3. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     30.64 0002974      30.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig     55.87 0101512      57.83           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     51.78 9902712      54.33           
  2. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     52.34 0003166      54.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart van der Linden           MOSA~regio             1:36.86 9801229    1:52.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:09.70 9500752    1:08.98           
  2. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:20.67 9406418    1:22.17           
  3. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:25.22 9703018    1:22.46           
  4. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:19.19 9402102    1:22.50           
  5. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:23.23 9404962    1:24.92           
  6. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      1:28.57 9700916    1:27.34           
  7. Charlotte Jaspers             ROB                    1:37.26 8805830    1:33.12           
  8. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:26.25 9602096    1:36.32           
  9. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:45.83 9801108    1:44.04           
 10. Lisan van Emmerik             ROB                    1:47.04 9703006    1:44.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:07.26 8900033    1:09.04           
  2. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:19.20 9603197    1:17.90           
AFGE Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)      1:37.85 9604889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Wienen                 MOSA~regio             1:25.29 9701644    1:20.86           
  2. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:24.96 9802916    1:22.86           
  3. Lieke Seelen                  MOSA~regio                  NT 9701642    1:24.27           
  4. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:22.95 9202912    1:24.52           
  5. Vivian Schraven               MOSA~regio             1:36.83 9804138    1:33.36           
AFGE Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:19.19 9503450                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 5 en later
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     46.65 0000267      49.33           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     48.83 0000263      49.86           
  3. Lesley Hawinkels              ROB                         NT 0000937    1:02.01           
  4. Beau Bervar                   MOSA~regio             1:08.34 0101277    1:02.84           
  5. Martia Tabei                  MOSA~regio             1:06.83 9903511    1:06.85           
 DIS Yessin Maamar                 MOSA~regio                  NT 0002801    1:07.21           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 5 en later
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)        46.86 9901412      47.48           
  2. Romy Ewalds                   MOSA~regio               48.92 0000164      49.92           
  3. Zo Pauwels                   Heldense Zwemverenig     52.04 0001034      51.27           
  4. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig     51.82 0000524      51.40           
  5. Britt Gijpmans                ROB                      45.04 0001404      53.16           
  6. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig     58.64 0100546      55.96           
  7. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)        57.78 0100480    1:02.01           
 DIS Marit van Emmerik             ROB                      54.44 0001406      51.80           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig     29.53 9406127      28.90           
  2. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig     28.02 9203627      28.97 FJ 1      
  3. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     28.67 9204443      28.97 FJ 2      
  4. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        29.02 9503691      29.10 FJ 1      
  5. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)        29.78 9204129      29.10 FJ 2      
  6. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     32.32 9405739      32.29           
  7. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig     34.42 9701649      35.54           
AFGE Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)        38.80 9604889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     29.48 9105162      29.76           
  2. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)        31.01 9406418      30.15           
  3. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     32.61 9403792      31.92 FJ 1      
  4. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     31.09 9402102      31.92 FJ 2      
  5. Judith Wienen                 MOSA~regio               33.18 9701644      32.32           
  6. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     32.69 9602096      33.68           
  7. Rianne Mooren                 MOSA~regio               33.80 9703018      33.84           
  8. Yvonne Hintzen                ROB                      34.81 8901754      34.61           
  9. Charlotte Jaspers             ROB                      34.69 8805830      35.08           
 10. Joy Gijpmans                  ROB                      35.59 9406826      35.70           
 11. Lisan van Emmerik             ROB                      36.65 9703006      36.41           
 12. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     39.80 9801364      40.41           
AFGE Jenneke Schouwenberg          ROB                      34.51 9406326                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Minioren 1 t/m 3
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     50.16 0101167      50.81           
  2. Thomas van Tiel               Noord Limburg(SG)           NT 0200315      57.43           
  3. Lars Pauwels                  Heldense Zwemverenig   1:06.67 0300047    1:10.34           
  4. Max Tunnissen                 MOSA~regio                  NT            1:10.37           
AFGE Max van Sebille               Heldense Zwemverenig     52.45 0101169                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig     45.80 0101512      51.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig     42.80 9803823      40.64           
  2. Bram Smeets                   MOSA~regio               49.67 0002587      46.95           
  3. Yessin Maamar                 MOSA~regio               55.29 0002801      55.08           
  4. Martia Tabei                  MOSA~regio             1:04.92 9903511    1:02.71           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     39.79 9902712      38.54           
  2. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     44.31 0003166      44.45           
  3. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     45.89 9904044      46.74           
  4. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     44.36 9902186      47.32           
  5. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     50.27 0002974      52.40           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:12.48 9503497    1:11.20           
  2. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:19.26 9701177    1:19.88           
  3. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:24.48 9503691    1:25.20           
  4. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:41.73 9701649    1:40.74           
  5. Bart van der Linden           MOSA~regio             1:41.62 9801229    1:42.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:22.65 9404962    1:22.73           
  2. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:25.29 9702664    1:28.10           
  3. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:32.19 9202912    1:34.61           
  4. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:34.17 9704548    1:36.42           
  5. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:39.07 9802916    1:38.00           
  6. Shirley Thijssen              ROB                    1:43.35 9601550    1:39.43           
  7. Maud Gijpmans                 ROB                    1:41.17 9505896    1:39.98           
  8. Vivian Schraven               MOSA~regio             1:41.54 9804138    1:41.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   2:27.80 8900033    2:30.61           
            32.28  2:30.61
  2. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   2:42.18 9204443    2:41.51           
            34.33  2:41.51
  3. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   2:55.60 9406127    2:48.38           
            33.43  2:48.38
  4. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             2:53.87 9603197    2:52.13           
            40.00  2:52.13
  5. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   3:12.89 9405739    2:59.45           
            42.73  2:59.45
AFGE Brayen Janz                   Noord Limburg(SG)           NT 9604889                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:36.55 9500752    2:33.28           
            33.26  2:33.28
  2. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   2:59.90 9403792    2:56.45           
            37.64  2:56.45
  3. Rianne Mooren                 MOSA~regio             2:59.79 9703018    2:58.08           
            39.18  2:58.08
  4. Jesse Hebben                  ROB                         NT 9601552    3:00.61           
            39.08  3:00.61
  5. Lieke Seelen                  MOSA~regio                  NT 9701642    3:05.94           
            45.71  3:05.94
  6. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   3:17.95 9801108    3:14.43           
            45.77  3:14.43
  7. Maud Gijpmans                 ROB                    3:33.70 9505896    3:39.10           
            50.48  3:39.10
AFGE Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:49.99 9503450                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 25m vrije slag            Jongens Minioren 1 t/m 3
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig     24.19 0101167      21.18           
  2. Lars Pauwels                  Heldense Zwemverenig     31.02 0300047      28.18           
  3. Max Tunnissen                 MOSA~regio               37.19              31.93           
AFGE Max van Sebille               Heldense Zwemverenig     21.74 0101169                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Meisjes, 25m vrije slag            Meisjes Minioren 1 t/m 3
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Roeven                   Heldense Zwemverenig     24.26 0101512      21.38           
  2. Mascha Elbers                 Noord Limburg(SG)        33.52 0200560      32.01           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 25m vrije slag            Jongens Minioren 4 t/m 6
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig     18.22 9803823      17.98           
  2. Bram Smeets                   MOSA~regio               22.81 0002587      21.74           
  3. Yessin Maamar                 MOSA~regio               28.50 0002801      25.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 25m vrije slag            Meisjes Minioren 4 t/m 5
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig     18.95 9902712      17.50           
  2. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig     20.67 0003166      19.85           
  3. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig     21.04 9904044      21.04           
  4. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig     19.89 9902186      21.14           
  5. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig     24.11 0002974      24.83           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 5 en later
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:13.64 0000267    1:18.86           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:17.89 0000263    1:18.92           
  3. Lesley Hawinkels              ROB                         NT 0000937    1:48.98           
  4. Beau Bervar                   MOSA~regio             1:52.72 0101277    1:51.79           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Minioren 5 en later
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:18.15 9901412    1:22.76           
  2. Romy Ewalds                   MOSA~regio             1:23.98 0000164    1:25.67           
  3. Zo Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:26.24 0001034    1:27.10           
  4. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:31.16 0000524    1:33.98           
  5. Marit van Emmerik             ROB                    1:36.11 0001406    1:34.53           
  6. Britt Gijpmans                ROB                    1:31.29 0001404    1:35.28           
  7. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig   1:37.95 0100546    1:38.67           
  8. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      1:58.31 0100480    2:06.91           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Janssen                  MOSA~regio             2:32.56 9503497    2:37.87           
            35.82  1:16.40  2:37.87
  2. Thijs Quaedvlieg              Noord Limburg(SG)      2:51.05 9204129    2:50.76           
            40.73  1:23.86  2:07.67  2:50.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 200m rugslag                   Dames Senioren Open
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   2:39.75 9105162    2:40.86           
            37.25  1:18.72  2:40.86
  2. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      2:43.45 9406418    2:46.42           
            39.70  1:22.36  2:05.23  2:46.42
  3. Judith Wienen                 MOSA~regio             3:04.70 9701644    2:55.19           
            40.74  1:25.54  2:55.19
  4. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:50.51 9702664    2:55.31           
          1:27.24  2:55.31
  5. Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)      3:06.65 9700916    3:04.93           
          1:30.42  3:04.93
  6. Yvonne Hintzen                ROB                    3:07.89 8901754    3:07.57           
            43.70  1:31.10  2:19.51  3:07.57
  7. Shirley Thijssen              ROB                    3:25.14 9601550    3:12.51           
          1:31.34  3:12.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Alle, 4 x 25m schoolslag                Mix Minioren 1 t/m 3
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   2:01.56                              
        Lars Pauwels, 03                           Tijn Janssen, 01
        Max van Sebille, 01                        Anne Roeven, 01




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Gemengd, 4 x 25m schoolslag                       9 - 11 jaar
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   1:45.19            1:48.45           
        Marieke Schilder, 99                       Kim van Sebille, 99
        Jordy Joosten, 98                          Michelle Kurvers, 99
          1:48.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Gemengd, 8 x 50m vrije slag                  11 jaar en ouder
25-04-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Heldense Zwemvereniging 1     Heldense Zwemverenig   3:52.75            3:57.66           
        Lizzy Janssen, 95                          Kyani Vullings, 94
        Tim Kessels, 94                            Ricardo Vullings, 92
        Melanie van den Beuken, 91                 Roxanne Vossen, 94
        Michel Ebisch, 92                          Bart Alberts, 89
            28.14  3:57.66

  2. MOSA~regio                    MOSA~regio                  NT            4:31.08           
        Judith Wienen, 97                          Vivian Schraven, 98
        Djeremy Hesseling, 96                      Bart van der Linden, 98
        Rianne Mooren, 97                          Lieke Seelen, 97
        Ted Wilders, 97                            Luuk Janssen, 95
            32.29  4:31.08




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Mosa-Regio