Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m vrije slag  Finale
Nr. 18. Heren, 100m vrije slag  Finale
Nr. 19. Dames, 100m schoolslag  Finale
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  Finale
Nr. 21. Dames, 100m rugslag  Finale
Nr. 22. Heren, 100m rugslag  Finale
Nr. 23. Dames, 100m vlinderslag  Finale
Nr. 24. Heren, 100m vlinderslag  Finale


Jubileumswedstrijd AZ&PC 100 jaar
Amersfoort, 25.4.2010


Programmanr. 1
25-4-2010 - 14:00
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maud van de MeerEiffel25.51920118027.20
2.Joëlle SchepsWvz26.83920236427.39
backup tijd
3.Rieneke TerinkAz&pc25.82840242427.71
4.Malissa van der HorstZwemlust den Hommel27.10920081027.82
5.Femke LeenstraOrca26.52950303827.89
6.Lotte WilmsAz&pc27.49840277028.46
7.Tessa MoschMSV- Zeemacht27.34910217228.63
8.Estelle MoormanAz&pc27.30930054028.77
9.Denise van ArkAquapoldro28.51960480029.83
10.Sietske VeldkampZPC De Hof29.20950162830.27
backup tijd
11.Karin GroenGzvw28.29950244030.28
12.Sabine KoudijsWvz29.92950002430.83
13.Eline KempenZoetermeer30.45940280230.95
14.Marloes van der BeekAquapoldro29.87940136431.25
15.Milou ten HeggelerZPC De Hof29.76930030631.27
16.Michelle GeislerAquarijn30.34950251431.50
17.Carli HartemanDwk30.32960288231.52
18.Marlous de JongAquarijn30.64900178231.71
Kimberley KranenbergZPC De Hof30.92940029231.71
20.Shannon MommersteegAquarijn30.50970239831.89
21.Ingrid den OudenDe Amer30.35870305831.99
22.Tessa KeizerGzvw30.92960158632.11
23.Maud ten HeggelerZPC De Hof32.10950023632.19
24.Nadine van NimwegenVzc E&p31.21930056032.21
25.Ellen van DijkVzc E&p32.43940157832.53
26.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht31.81960273232.83
27.Anne van der MeulenZoetermeer33.24960540033.06
28.Jessica van de GeerAquarijn33.07960533833.17
29.Yancey BoumanZoetermeer34.13980192433.22
30.Sabine DuijstDe Amer32.88870103234.57
31.Eline VeldkampZoetermeer35.70980176636.07
DISMarloes de BoerZPC De Hof31.339500514
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 2
25-4-2010 - 14:05
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geert LantinkAz&pc22.47860184924.42
2.Rutger van OosterhoutEiffel23.12900217924.59
3.Aziz NosairiAz&pc23.98910464525.20
4.Roy VisserDe Otters Het Gooi25.07910242325.85
5.Dion DreesensEiffel24.27930218925.90
6.Emiel HuiskenZPC De Hof25.16850113926.26
7.Marciano LynchWvz24.75940189326.27
8.Wouter KamanAquarijn25.34930024126.57
9.Richard HuiskenZPC De Hof24.89850114126.68
10.Bart HavemanOrca25.67920409326.70
11.Michael WestersOrca25.82920426326.71
12.Jorden TheijinkZPC De Hof25.69940032326.77
13.Arjan HanseZzz26.10950065726.99
14.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht27.25950388127.37
15.Bas UdingaAalscholver26.51920132127.63
16.Olivier NassWvz26.67940293327.87
17.Donny van den BoschAquarijn27.75950200127.90
18.Jeroen StaakmanAquapoldro26.32940498928.15
19.Quinn MasseeDwk29.58950152129.19
20.Bas DriesDe Amer30.67950517729.34
21.Sjoerd NijhofZPC De Hof29.86940111730.09
22.Pascal KlopstraGzvw31.39960066732.07
23.Jos van HerkVzc E&p36.29980303736.92
24.Michael SchoenmakerAz&pc43.39830261543.63
DISRobbert Jan BreeDe Otters Het Gooi26.339100283
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 3
25-4-2010 - 14:10
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loes ZanderinkAz&pc31.30880500633.82
2.Aranka Wichersd'Elft34.36930637835.24
3.Yvette de GierDe Columbiaan34.49940212436.58
4.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi34.32890452236.60
5.Géke HeinsbroekWvz35.16930031237.47
6.Wendan PoelstraOrca36.11910249637.83
7.Jessie SmedingOrca35.14950452837.96
8.Caroline GoedhartAalscholver36.99910589238.09
9.Cecily SadowskiAquapoldro36.03950018838.18
10.Elise van ManenDe Columbiaan38.03980167639.34
11.Iris SeltenAquarijn37.71920284039.38
12.Milou ten HeggelerZPC De Hof37.09930030639.69
13.Anne DuijstDe Amer39.28890103039.72
14.Joyce DuijstDe Amer40.28900666640.23
15.Rozemarijn ErdbrinkVzc E&p37.86930023240.28
16.Blanca de LouwAquapoldro40.42980126840.31
17.Anoeska van de KraatsDwk38.66970128440.81
18.Anne WillersAquarijn40.01930562641.04
19.Maud ten HeggelerZPC De Hof39.51950023641.26
20.Michelle GeislerAquarijn39.56950251442.16
21.Laura KeijserDwk41.08980004643.69
22.Vera WillersAquarijn43.62960207644.78
23.Tamara van KootenVzc E&p45.10960135246.44
24.Lisa den BraberAz&pc45.03920755846.99
25.Chaymae AaloulVzc E&p49.07970230451.12
26.Wendelien FaberR.Z. & P.C. De Oostdobbers50.857811111110453.59


<< TOP >>
Programmanr. 4
25-4-2010 - 14:20
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent van IperenOrca31.76910617932.46
2.Maurice DeelenAz&pc35.62710140734.40
3.Wouter KamanAquarijn33.27930024135.57
4.Ico BroekhuizenDwk33.40930006936.23
5.Sjoerd MurkAquarijn35.64950096736.37
6.Thomas MeijerAquapoldro36.66940232136.66
7.Thijmen van de WaalAquarijn35.30920308537.02
8.André van KleefAz&pc36.46960219538.60
9.Sjoerd NijhofZPC De Hof37.29940111739.56
10.Pascal KlopstraGzvw39.42960066740.59
11.Jurre StammesDwk42.02970184343.59
12.Marcel GroenGzvw41.55970023943.79
13.Joshua VerkuilAquarijn47.04970085949.62


<< TOP >>
Programmanr. 5
25-4-2010 - 14:20
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annemarie WorstOctopus31.36950004231.21
2.Lieke VeroudenAz&pc30.98900394831.79
3.Rieneke TerinkAz&pc30.19840242431.84
4.Michelle HoogendoornZPC De Hof31.41950371832.40
backup tijd
5.Wendan PoelstraOrca31.75910249632.55
6.Maartje de WitWvz32.69950236233.32
7.Suzanne MoschMSV- Zeemacht32.15940054833.41
8.Kris SiegersZoetermeer33.24930636834.28
9.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi34.63930682434.68
10.Sietske VeldkampZPC De Hof32.95950162834.79
backup tijd
11.Linda KempenZoetermeer34.82920209635.10
12.Paula van den Hoevende Veene33.00930312835.36
13.Maureen VisserDe Otters Het Gooi33.22890438835.58
14.Esther KuhlmanAquapoldro34.32960167835.91
15.Kimberley KranenbergZPC De Hof34.55940029236.78
16.Isolde de LouwAquapoldro34.64950300837.17
17.Marloes de BoerZPC De Hof36.80950051437.45
18.Sanne WillemsenDwk37.17950208037.92
19.Tessa KeizerGzvw35.29960158638.60
20.Ellen van DijkVzc E&p37.30940157838.86
21.Eva WerkmanZwemlust den Hommel39.05970345839.20
22.Janita VerkuilAquarijn41.52950332043.74


<< TOP >>
Programmanr. 6
25-4-2010 - 14:25
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- Zeemacht26.66920403527.85
2.Joey de RuiterEiffel25.41910197128.27
3.Bart Arendshorstde Veene29.58930000530.50
4.Jurian BeukersWvz32.83950132730.96
5.Richard HuiskenZPC De Hof28.77850114131.45
6.Emiel HuiskenZPC De Hof29.57850113931.53
7.Michael WestersOrca31.89920426332.75
8.Thom van DijkAalscholver33.64910290333.75
9.Bas DriesDe Amer34.42950517734.73
10.Thijs van den EndOts33.02930680336.27
11.Nino SielingDwk36.36970184536.63
12.Niels van BeekVzc E&p37.33980040938.99


<< TOP >>
Programmanr. 7
25-4-2010 - 14:30
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merle VerkijkWvz29.70940027830.00
2.Sabine van den Hoevende Veene30.45960001431.38
3.Shannon MommersteegAquarijn33.14970239832.64
4.Lisa van den EngWvz31.83960207032.77
5.Amber de KroonWvz33.76960109832.80
6.Michelle HoogendoornZPC De Hof31.60950371834.09
7.Carmen WeistraOrca34.96980214834.47
8.Kinge ZandringaOrca35.84980142235.47
9.Felicia SwetsAquapoldro35.15980127236.46


<< TOP >>
Programmanr. 8
25-4-2010 - 14:30
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MarissenAz&pc25.19920218726.04
2.Bram DekkerEiffel26.40890064926.82
3.Vincent van IperenOrca26.67910617927.55
4.Niek PereboomWvz27.01930539527.92
5.Wouter HoutmanEiffel26.61900129328.01
6.Gijs de RooijAquapoldro27.45910476928.24
7.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi28.47900323129.37
8.Jorden TheijinkZPC De Hof28.86940032329.67
9.Donny van den BoschAquarijn30.18950200129.88
10.Josha van den ElzenAquapoldro31.67960242332.30
11.Ruben van LeeuwenVzc E&p34.47970480334.43
12.Michael den OudstenAquarijn38.80970318140.94
13.Joshua VerkuilAquarijn42.02970085944.85


<< TOP >>
Programmanr. 9
25-4-2010 - 14:35
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt100m200m
1.Joëlle Scheps9202364Wvz2:05.207341:02.012:05.20
2.Rieneke Terink8402424Az&pc2:07.227001:02.102:07.22
100 meter tijd handtijd
3.Lotte Wilms8402770Az&pc2:11.646321:04.992:11.64
4.Malissa van der Horst9200810Zwemlust den Hommel2:11.676311:03.412:11.67
5.Femke Leenstra9503038Orca2:12.806151:04.202:12.80
6.Maud van de Meer9201180Eiffel2:13.926001:03.912:13.92
7.Estelle Moorman9300540Az&pc2:15.285821:06.182:15.28
8.Denise van Ark9604800Aquapoldro2:23.254901:10.642:23.25
9.Sabine Koudijs9500024Wvz2:23.574871:10.782:23.57
10.Tessa Mosch9102172MSV- Zeemacht2:24.334791:10.432:24.33
11.Milou ten Heggeler9300306ZPC De Hof2:24.514771:11.442:24.51
12.Sietske Veldkamp9501628ZPC De Hof2:25.254701:11.132:25.25
13.Karin Groen9502440Gzvw2:29.354321:10.882:29.35
100 meter tijd handtijd
14.Tessa Keizer9601586Gzvw2:29.724291:12.382:29.72
15.Shannon Mommersteeg9702398Aquarijn2:31.254161:12.632:31.25
16.Michelle Geisler9502514Aquarijn2:31.604131:13.172:31.60
17.Marloes van der Beek9401364Aquapoldro2:31.714131:11.492:31.71
18.Carli Harteman9602882Dwk2:33.234001:13.982:33.23
19.Kimberley Kranenberg9400292ZPC De Hof2:33.433991:15.442:33.43
20.Marlous de Jong9001782Aquarijn2:33.963951:12.812:33.96
21.Ingrid den Ouden8703058De Amer2:34.323921:14.362:34.32
22.Maud ten Heggeler9500236ZPC De Hof2:35.103861:14.932:35.10
23.Eline Kempen9402802Zoetermeer2:36.233781:15.072:36.23
24.Marloes de Boer9500514ZPC De Hof2:36.243781:14.132:36.24
25.Renee v.d. Brink9602732MSV- Zeemacht2:36.953731:17.032:36.95
26.Ellen van Dijk9401578Vzc E&p2:40.283501:16.292:40.28
27.Jessica van de Geer9605338Aquarijn2:42.503361:18.932:42.50
28.Yancey Bouman9801924Zoetermeer2:44.003261:20.232:44.00
29.Nadine van Nimwegen9300560Vzc E&p2:44.453241:19.222:44.45
30.Anne van der Meulen9605400Zoetermeer2:46.373131:20.232:46.37
Eindtijd backup tijd
31.Eline Veldkamp9801766Zoetermeer2:51.332861:24.432:51.33
32.Sabine Duijst8701032De Amer2:56.362621:24.522:56.36
100 meter handtijd


<< TOP >>
Programmanr. 10
25-4-2010 - 14:50
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt100m200m
1.Rutger van Oosterhout9002179Eiffel1:55.4968856.231:55.49
2.Dion Dreesens9302189Eiffel1:56.0067956.301:56.00
3.Geert Lantink8601849Az&pc1:59.4862257.691:59.48
4.Roy Visser9102423De Otters Het Gooi2:04.0655559.302:04.06
5.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:05.175411:03.042:05.17
6.Michael Westers9204263Orca2:05.345381:00.352:05.34
7.Aziz Nosairi9104645Az&pc2:06.045291:00.672:06.04
8.Emiel Huisken8501139ZPC De Hof2:06.6352259.942:06.63
9.Richard Huisken8501141ZPC De Hof2:08.534991:01.342:08.53
10.Marciano Lynch9401893Wvz2:08.924951:03.282:08.92
11.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro2:09.984831:03.212:09.98
12.Jorden Theijink9400323ZPC De Hof2:12.184591:04.342:12.18
13.Arjan Hanse9500657Zzz2:12.534551:04.302:12.53
14.Robbert Jan Bree9100283De Otters Het Gooi2:13.644441:05.162:13.64
15.Christiaan Zwaal9503881MSV- Zeemacht2:13.924411:06.142:13.92
16.Bas Udinga9201321Aalscholver2:17.004121:04.612:17.00
17.Olivier Nass9402933Wvz2:18.264011:05.842:18.26
18.Donny van den Bosch9502001Aquarijn2:18.274011:06.352:18.27
19.Bart Haveman9204093Orca2:19.553901:07.512:19.55
20.Quinn Massee9501521Dwk2:21.253761:07.382:21.25
21.Sjoerd Nijhof9401117ZPC De Hof2:30.133131:11.182:30.13
22.Bas Dries9505177De Amer2:30.493111:10.512:30.49
23.Pascal Klopstra9600667Gzvw2:38.852641:17.902:38.85
24.Jos van Herk9803037Vzc E&p3:05.821651:29.613:05.82
tussentijd 100 meter handtijd
25.Michael Schoenmaker8302615Az&pc3:19.561331:33.423:19.56


<< TOP >>
Programmanr. 11
25-4-2010 - 15:05
Dames, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt100m200m
1.Loes Zanderink8805006Az&pc2:37.807001:15.782:37.80
2.Géke Heinsbroek9300312Wvz2:47.705831:21.812:47.70
3.Yvette de Gier9402124De Columbiaan2:51.025491:23.332:51.02
4.Wendan Poelstra9102496Orca2:51.645441:22.492:51.64
5.Aranka Wichers9306378d'Elft2:52.935311:23.902:52.93
6.Jessie Smeding9504528Orca2:54.075211:22.482:54.07
7.Samantha Vuijst8904522De Otters Het Gooi2:58.694821:24.482:58.69
8.Milou ten Heggeler9300306ZPC De Hof3:00.254691:27.353:00.25
9.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro3:03.224471:27.293:03.22
100 meter tijd is handtijd
10.Anoeska van de Kraats9701284Dwk3:03.334461:29.253:03.33
11.Iris Selten9202840Aquarijn3:03.794431:28.423:03.79
Caroline Goedhart9105892Aalscholver3:03.794431:26.473:03.79
13.Anne Duijst8901030De Amer3:08.374111:31.713:08.37
14.Elise van Manen9801676De Columbiaan3:10.034001:30.433:10.03
15.Anne Willers9305626Aquarijn3:10.673961:30.243:10.67
16.Blanca de Louw9801268Aquapoldro3:11.953881:32.533:11.95
17.Rozemarijn Erdbrink9300232Vzc E&p3:16.363631:31.773:16.36
Eindtijd backup tijd
18.Joyce Duijst9006666De Amer3:19.003491:36.533:19.00
19.Laura Keijser9800046Dwk3:20.563411:37.063:20.56
20.Michelle Geisler9502514Aquarijn3:21.253371:34.603:21.25
Eindtijd backup tijd
21.Maud ten Heggeler9500236ZPC De Hof3:21.373361:34.853:21.37
Eindtijd backup tijd
22.Vera Willers9602076Aquarijn3:26.423121:41.573:26.42
23.Lisa den Braber9207558Az&pc3:31.782891:43.123:31.78
24.Chaymae Aaloul9702304Vzc E&p3:48.342311:51.843:48.34
DISTamara van Kooten9601352Vzc E&p3:46.411:50.403:46.41
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISWendelien Faber78111111104R.Z. & P.C. De Oostdobbers4:14.032:02.014:14.03
AH - De race niet beëindigd in de baan waarin is gestart.


<< TOP >>
Programmanr. 12
25-4-2010 - 15:20
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt100m200m
1.Vincent van Iperen9106179Orca2:30.906001:12.372:30.90
2.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:39.295101:17.742:39.29
3.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:51.054121:21.412:51.05
4.Sjoerd Murk9500967Aquarijn2:55.603811:22.222:55.60
5.Thijmen van de Waal9203085Aquarijn2:56.623741:26.672:56.62
6.Maurice Deelen7101407Az&pc2:56.853731:22.202:56.85
7.Sjoerd Nijhof9401117ZPC De Hof3:03.293351:28.053:03.29
8.André van Kleef9602195Az&pc3:04.503281:28.253:04.50
9.Pascal Klopstra9600667Gzvw3:14.102821:32.943:14.10
10.Jurre Stammes9701843Dwk3:28.082291:40.133:28.08
11.Marcel Groen9700239Gzvw3:33.842111:41.713:33.84
12.Joshua Verkuil9700859Aquarijn3:49.111711:52.553:49.11
DISIco Broekhuizen9300069Dwk
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 13
25-4-2010 - 15:30
Dames, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt100m200m
1.Annemarie Worst9500042Octopus2:24.406451:10.122:24.40
2.Lieke Verouden9003948Az&pc2:24.596431:11.082:24.59
3.Maartje de Wit9502362Wvz2:29.395831:12.842:29.39
4.Wendan Poelstra9102496Orca2:30.785671:12.122:30.78
5.Kris Siegers9306368Zoetermeer2:34.645251:14.222:34.64
6.Michelle Hoogendoorn9503718ZPC De Hof2:36.935031:18.262:36.93
7.Suzanne Mosch9400548MSV- Zeemacht2:39.084821:17.802:39.08
8.Sietske Veldkamp9501628ZPC De Hof2:40.534691:18.842:40.53
Eindtijd backup tijd
9.Paula van den Hoeven9303128de Veene2:42.014571:18.722:42.01
10.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro2:42.434531:20.782:42.43
11.Marlou van der Kulk9306824De Otters Het Gooi2:42.534521:21.052:42.53
12.Linda Kempen9202096Zoetermeer2:46.634201:20.692:46.63
13.Maureen Visser8904388De Otters Het Gooi2:48.324071:23.412:48.32
14.Sanne Willemsen9502080Dwk2:51.913821:24.992:51.91
15.Tessa Keizer9601586Gzvw2:52.133811:25.082:52.13
16.Isolde de Louw9503008Aquapoldro2:53.653711:24.662:53.65
100 meter tijd handtijd
17.Kimberley Kranenberg9400292ZPC De Hof2:53.773701:26.442:53.77
18.Eva Werkman9703458Zwemlust den Hommel2:56.403541:26.632:56.40
19.Marloes de Boer9500514ZPC De Hof2:57.473471:28.742:57.47
20.Ellen van Dijk9401578Vzc E&p3:00.093321:29.403:00.09
21.Janita Verkuil9503320Aquarijn3:19.492441:37.803:19.49
100 meter tijd handtijd


<< TOP >>
Programmanr. 14
25-4-2010 - 15:40
Heren, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt100m200m
1.Joey de Ruiter9101971Eiffel2:11.646141:04.982:11.64
2.Sverre Eschweiler9204035MSV- Zeemacht2:17.505391:07.682:17.50
3.Bart Arendshorst9300005de Veene2:23.004791:10.152:23.00
4.Jurian Beukers9501327Wvz2:26.554451:11.582:26.55
5.Michael Westers9204263Orca2:26.744431:12.052:26.74
6.Richard Huisken8501141ZPC De Hof2:29.594181:12.302:29.59
7.Thom van Dijk9102903Aalscholver2:38.443521:15.942:38.44
8.Thijs van den End9306803Ots2:43.773191:18.362:43.77
100 meter tijd handtijd, eindtijd backup tijd
9.Nino Sieling9701845Dwk2:44.183161:19.872:44.18
10.Bas Dries9505177De Amer2:45.613081:20.292:45.61
11.Niels van Beek9800409Vzc E&p3:14.911891:36.193:14.91


<< TOP >>
Programmanr. 15
25-4-2010 - 15:45
Dames, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt100m200m
1.Merle Verkijk9400278Wvz2:24.996161:06.652:24.99
2.Sabine van den Hoeven9600014de Veene2:48.533921:16.832:48.53
100 meter tijd is handtijd, eindtijd bacup tijd
3.Lisa van den Eng9602070Wvz2:52.613651:18.472:52.61
4.Shannon Mommersteeg9702398Aquarijn2:54.133551:16.712:54.13
5.Michelle Hoogendoorn9503718ZPC De Hof2:58.453301:26.742:58.45
6.Kinge Zandringa9801422Orca3:04.742981:26.483:04.74
7.Felicia Swets9801272Aquapoldro3:11.252681:27.493:11.25
8.Carmen Weistra9802148Orca3:19.732351:28.493:19.73
DISAmber de Kroon9601098Wvz
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 16
25-4-2010 - 15:55
Heren, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2010
RangTijdPnt100m200m
1.Bram Dekker8900649Eiffel2:06.896781:01.132:06.89
2.Wouter Houtman9001293Eiffel2:10.166281:01.522:10.16
3.Niek Pereboom9305395Wvz2:13.795781:03.912:13.79
4.Mike Marissen9202187Az&pc2:14.825651:03.312:14.82
5.Vincent van Iperen9106179Orca2:16.195481:04.222:16.19
6.Gijs de Rooij9104769Aquapoldro2:34.283771:10.762:34.28
7.Jorden Theijink9400323ZPC De Hof2:37.933521:13.062:37.93
8.Jarno Weertman9003231De Otters Het Gooi2:39.973381:13.862:39.97
9.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro2:40.743331:14.482:40.74
10.Donny van den Bosch9502001Aquarijn2:46.243011:11.972:46.24
11.Ruben van Leeuwen9704803Vzc E&p3:00.832341:24.153:00.83
Eindtijd backup tijd
12.Michael den Oudsten9703181Aquarijn3:43.211241:42.233:43.21
13.Joshua Verkuil9700859Aquarijn4:04.78941:59.844:04.78


<< TOP >>
Programmanr. 17
25-4-2010 - 16:05
Dames, 100m vrije slagFinale
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joëlle SchepsWvzNT920236457.71
2.Maud van de MeerEiffelNT920118057.82
3.Femke LeenstraOrcaNT950303859.30
4.Malissa van der HorstZwemlust den HommelNT92008101:00.20
5.Lotte WilmsAz&pcNT84027701:00.26
6.Estelle MoormanAz&pcNT93005401:01.16
7.Denise van ArkAquapoldroNT96048001:04.64


<< TOP >>
Programmanr. 18
25-4-2010 - 16:05
Heren, 100m vrije slagFinale
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rutger van OosterhoutEiffelNT900217952.75
2.Geert LantinkAz&pcNT860184953.47
3.Dion DreesensEiffelNT930218953.85
4.Aziz NosairiAz&pcNT910464555.15
5.Roy VisserDe Otters Het GooiNT910242355.96
6.Michael WestersOrcaNT920426357.46
7.Wouter KamanAquarijnNT930024157.84


<< TOP >>
Programmanr. 19
25-4-2010 - 16:05
Dames, 100m schoolslagFinale
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loes ZanderinkAz&pcNT88050061:12.91
2.Yvette de GierDe ColumbiaanNT94021241:16.71
3.Aranka Wichersd'ElftNT93063781:17.69
4.Géke HeinsbroekWvzNT93003121:18.20
5.Wendan PoelstraOrcaNT91024961:21.18
6.Jessie SmedingOrcaNT95045281:22.00
7.Samantha VuijstDe Otters Het GooiNT89045221:22.11
8.Milou ten HeggelerZPC De HofNT93003061:22.78


<< TOP >>
Programmanr. 20
25-4-2010 - 16:05
Heren, 100m schoolslagFinale
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent van IperenOrcaNT91061791:08.56
2.Thomas MeijerAquapoldroNT94023211:16.03
3.Wouter KamanAquarijnNT93002411:16.10
4.Maurice DeelenAz&pcNT71014071:17.61
5.Sjoerd MurkAquarijnNT95009671:19.30
6.Thijmen van de WaalAquarijnNT92030851:20.03
7.Sjoerd NijhofZPC De HofNT94011171:22.76
8.André van KleefAz&pcNT96021951:24.54


<< TOP >>
Programmanr. 21
25-4-2010 - 16:05
Dames, 100m rugslagFinale
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annemarie WorstOctopusNT95000421:05.61
2.Lieke VeroudenAz&pcNT90039481:07.34
3.Wendan PoelstraOrcaNT91024961:09.76
4.Suzanne MoschMSV- ZeemachtNT94005481:10.46
5.Maartje de WitWvzNT95023621:11.13
6.Michelle HoogendoornZPC De HofNT95037181:12.22
7.Kris SiegersZoetermeerNT93063681:12.24
8.Sietske VeldkampZPC De HofNT95016281:14.77
Backup tijd


<< TOP >>
Programmanr. 22
25-4-2010 - 16:05
Heren, 100m rugslagFinale
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sverre EschweilerMSV- ZeemachtNT920403558.59
2.Joey de RuiterEiffelNT910197159.64
3.Bart Arendshorstde VeeneNT93000051:04.86
4.Jurian BeukersWvzNT95013271:07.27
Backup tijd
5.Richard HuiskenZPC De HofNT85011411:08.59
6.Michael WestersOrcaNT92042631:09.07
7.Thom van DijkAalscholverNT91029031:12.44
8.Thijs van den EndOtsNT93068031:17.15


<< TOP >>
Programmanr. 23
25-4-2010 - 16:05
Dames, 100m vlinderslagFinale
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merle VerkijkWvzNT94002781:05.48
2.Sabine van den Hoevende VeeneNT96000141:11.96
3.Shannon MommersteegAquarijnNT97023981:12.48
4.Lisa van den EngWvzNT96020701:14.77
5.Michelle HoogendoornZPC De HofNT95037181:18.38
6.Felicia SwetsAquapoldroNT98012721:21.76
7.Kinge ZandringaOrcaNT98014221:21.82
8.Carmen WeistraOrcaNT98021481:23.69


<< TOP >>
Programmanr. 24
25-4-2010 - 16:05
Heren, 100m vlinderslagFinale
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike MarissenAz&pcNT920218757.07
2.Bram DekkerEiffelNT890064957.97
3.Wouter HoutmanEiffelNT900129359.98
4.Vincent van IperenOrcaNT91061791:00.79
5.Niek PereboomWvzNT93053951:02.36
6.Gijs de RooijAquapoldroNT91047691:03.47
7.Jarno WeertmanDe Otters Het GooiNT90032311:06.18
8.Jorden TheijinkZPC De HofNT94003231:09.89