Fintan Finale 2010
Drachten (NED),    24.4.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 4. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 6. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 8. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 12. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 13. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 14. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                                                   Heren, 400m vrije slag                                                              Junioren 4 en later
24-04-2010 - 15:00                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Kees Roos              Orca                   4:08.48 9402693    4:22.43                                                                                                    
          1:00.59  2:08.13  3:16.17  4:22.43
  2. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:35.55 9500523    4:44.45                                                                                                    
          1:06.60  2:19.25  3:32.71  4:44.45
  3. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        4:46.44 9600017    4:51.10                                                                                                    
          1:07.09  2:21.75  3:37.69  4:51.10
  4. Dennis Groen                  ZPC Bikkel Hoogeveen   4:39.75 9402447    5:01.13                                                                                                    
          1:07.82  2:32.89  3:43.23  5:01.13
  5. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  4:48.15 9502731    5:10.44                                                                                                    
          1:08.42  2:26.52  3:47.94  5:10.44
  6. Richard Hovenkamp             De Spatters            4:50.34 9400497    5:12.35                                                                                                    
          1:10.51  2:30.61  3:53.38  5:12.35


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                                                   Heren, 400m vrije slag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 15:00                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent van Iperen            Orca                   4:05.17 9106179    4:16.42                                                                                                    
          1:00.26  2:05.18  3:11.14  4:16.42
  2. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal        4:10.30 9300981    4:21.22                                                                                                    
          1:00.32  2:06.46  3:14.01  4:21.22
  3. Michael Westers               Orca                   4:16.87 9204263    4:24.27                                                                                                    
          1:01.62  2:08.81  3:17.03  4:24.27
  4. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:12.08 8900793    4:33.45                                                                                                    
          1:02.94  2:12.05  3:21.79  4:33.45



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                                                   Dames, 400m vrije slag                                                              Junioren 3 en later
24-04-2010 - 15:10                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien van Ruiten            Orca                   4:40.36 9602924    4:50.36                                                                                                    
          1:06.18  2:18.61  3:34.21  4:50.36
  2. Claris de Vries               DZ&PC                  5:04.20 9700942    5:12.59                                                                                                    
          1:14.47  2:35.61  3:55.78  5:12.59
  3. Nynke Klokman                 DZ&PC                  5:27.68 9801424    5:20.90                                                                                                    
          1:16.55  2:40.18  4:02.39  5:20.90
  4. Laura van der A               ZPC Stadskanaal        5:19.38 9700080    5:21.58                                                                                                    
          1:14.06  2:36.70  4:00.82  5:21.58
  5. Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen   5:23.70 9700954    5:23.72                                                                                                    
          1:19.02  2:42.76  4:05.36  5:23.72
  6. DaniŽlle Vrieling             De Spatters            5:10.72 9601082    5:26.56                                                                                                    
          1:14.40  2:38.44  4:02.60  5:26.56


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                                                   Dames, 400m vrije slag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 15:10                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosanne Schoonbeek            TriVia                 4:30.19 9402692    4:37.35                                                                                                    
          1:08.16  2:20.21  3:30.83  4:37.35
  2. Annemarie Worst               Octopus                4:38.41 9500042    4:44.38                                                                                                    
          1:06.38  2:18.55  3:31.65  4:44.38
  3. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:37.62 9102138    4:46.21                                                                                                    
          1:07.04  2:19.26  3:33.10  4:46.21
  4. Linda Boxma                   De Spatters            4:45.54 8500416    4:59.64                                                                                                    
          1:08.54  2:25.15  3:43.06  4:59.64
  5. Sanne Huisman                 DZ&PC                  5:34.86 9301998    5:05.78                                                                                                    
          1:12.99  2:31.96  3:49.90  5:05.78
  6. Nenne Venema                  DZ&PC                  5:10.45 9503586    5:05.98                                                                                                    
          1:13.34  2:32.19  3:50.65  5:05.98
  7. Claudia Damski                DZ&PC                  5:30.18 9402346    5:30.91                                                                                                    
          1:17.54  2:42.82  4:08.02  5:30.91



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                                                   Heren, 200m wisselslag                                                              Junioren 4 en later
24-04-2010 - 15:30                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Nijholt                  DZ&PC                  2:24.28 9401349    2:26.86                                                                                                    
          2:26.86
  2. Maiko Postma                  DZ&PC                  2:18.15 9400963    2:27.95                                                                                                    
          2:27.95
  3. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   2:35.86 9603447    2:34.85                                                                                                    
          2:34.85
  4. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:29.16 9504297    2:36.74                                                                                                    
          2:36.74
  5. Sander Akkerman               HZ&PC Heerenveen       2:37.26 9501527    2:39.65                                                                                                    
          2:39.65
  6. Sander Verkaik                De Granaet             2:34.82 9404057    2:41.94                                                                                                    
          2:41.94
  7. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  2:43.70 9700039    2:42.25                                                                                                    
          2:42.25
  8. Stefan Ridderbos              Bubble                 2:52.46 9700851    2:49.69                                                                                                    
          2:49.69
 DIS Chris Bolding                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:22.39 9503427    2:26.80                                                                                                    
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:26.80
AFGE Joost van der Pijl            ZPC Stadskanaal        2:54.37 9700171                                                                                                               


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                                                   Heren, 200m wisselslag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 15:30                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent van Iperen            Orca                   2:09.40 9106179    2:11.22                                                                                                    
          2:11.22
  2. Erik Hagting                  DZ&PC                  2:11.47 9100829    2:16.83                                                                                                    
          2:16.83
  3. Peter Paul Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   2:14.76 9300651    2:21.31                                                                                                    
          2:21.31
  4. Jelmer Meijer                 HZ&PC Heerenveen       2:13.49 9001961    2:21.70                                                                                                    
          2:21.70
  5. Dennis Bos                    HZ&PC Heerenveen            NT 9201965    2:28.45                                                                                                    
          2:28.45
  6. Jordy Pragt                   Nova                   2:19.39 9101835    2:29.08                                                                                                    
          2:29.08
  7. Henk-Jan Verkaik              De Granaet             2:24.93 9305447    2:31.38                                                                                                    
          2:31.38
  8. Kevin Meinders                De Spatters            2:21.51 9300769    2:33.50                                                                                                    
          2:33.50



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                                                   Dames, 200m wisselslag                                                              Junioren 3 en later
24-04-2010 - 15:40                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renate Hemmes                 DZ&PC                  2:31.29 9600418    2:31.52                                                                                                    
          2:31.52
  2. Cynthia Verkaik               De Granaet             2:31.99 9601288    2:37.60                                                                                                    
          2:37.60
  3. Esther Hulsing                TriVia                 2:43.72 9601080    2:43.42                                                                                                    
          2:43.42
  4. Rixt Menger                   DZ&PC                  2:43.16 9602052    2:46.44                                                                                                    
          2:46.44
  5. Leandra Vedder                HZ&PC Heerenveen       2:42.22 9600866    2:47.36                                                                                                    
          2:47.36
  6. Willeke Wonder                De Spatters            2:46.06 9604510    2:48.83                                                                                                    
          2:48.83
  7. Kim Franken                   GZVW                   2:51.00 9602688    2:48.88                                                                                                    
          2:48.88
  8. Jill Muller                   DZ&PC                  2:40.69 9600728    2:49.57                                                                                                    
          2:49.57
  9. Melissa Nauta                 Orca                   2:40.36 9602388    2:50.66                                                                                                    
          2:50.66
 10. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen   2:58.26 9700944    2:55.15                                                                                                    
          2:55.15
 11. Revecka Reiber                ZPC Bikkel Hoogeveen   2:55.32 9802962    2:56.24                                                                                                    
          2:56.24
 12. Anoeska Wonder                De Spatters            2:57.63 9600840    3:01.75                                                                                                    
          3:01.75
 13. Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   3:00.58 9702340    3:04.25                                                                                                    
          3:04.25
 DIS Marlies v/d Brug              DZ&PC                  3:15.03 9801428                                                                                                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Kristel Hormann               De Spatters            2:33.62 9601084    2:40.97                                                                                                    
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:40.97
 DIS Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen   3:05.06 9700954    2:58.10                                                                                                    
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:58.10


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                                                   Dames, 200m wisselslag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 15:40                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MariŽt Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:24.45 8301162    2:23.67                                                                                                    
          2:23.67
  2. Wendan Poelstra               Orca                   2:21.05 9102496    2:25.77                                                                                                    
          2:25.77
  3. Lia Dekker                    DZ&PC                  2:21.93 8700830    2:26.52                                                                                                    
          2:26.52
  4. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        2:25.40 9502502    2:28.25                                                                                                    
          2:28.25
  5. MariŽlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   2:26.70 9102974    2:29.35                                                                                                    
          2:29.35
  6. Gea Hagting                   Nova                   2:25.45 8801584    2:30.58                                                                                                    
          2:30.58
  7. Mirthe Lanfermeijer           TriVia                 2:23.13 9400074    2:34.03                                                                                                    
          2:34.03
  8. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen   2:23.02 9100838    2:34.76                                                                                                    
          2:34.76
  9. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   2:34.58 9400068    2:36.40                                                                                                    
          2:36.40
 10. Paula Duursma                 DZ&PC                  2:33.26 9300982    2:37.18                                                                                                    
          2:37.18
 11. Nathalja Pragt                Nova                   2:34.87 9500030    2:39.93                                                                                                    
          2:39.93
 12. Rianne Hooiveld               Bubble                 2:45.84 9001572    2:43.48                                                                                                    
          2:43.48
 13. Hjordis Wagenaar              HZ&PC Heerenveen       2:43.20 9502170    2:50.24                                                                                                    
          2:50.24
 14. Stephanie Koopman             GZVW                   2:49.95 9202524    2:59.78                                                                                                    
          2:59.78
 DIS Danielle de Boer              HZ&PC Heerenveen       2:36.21 9404736    2:42.34                                                                                                    
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:42.34
AFGE Maayke de Boer                De Granaet             2:48.42 9505906                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                                                  Heren, 100m vlinderslag                                                              Junioren 4 en later
24-04-2010 - 16:00                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon Fredrik                 Wetterwille            1:00.80 9403933    1:01.12                                                                                                    
  2. Maxim Veldhuis                HZ&PC Heerenveen       1:01.58 9400195    1:03.46                                                                                                    
  3. Dennis Groen                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:04.46 9402447    1:07.17                                                                                                    
  4. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.57 9500523    1:09.20                                                                                                    
  5. Richard Hovenkamp             De Spatters            1:09.48 9400497    1:19.13                                                                                                    
  6. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:17.10 9602945    1:19.59                                                                                                    


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                                                  Heren, 100m vlinderslag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 16:00                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen     56.01 9101241    1:01.28                                                                                                    
  2. Gavin van der Werf            HZ&PC Heerenveen         59.32 9302971    1:02.70                                                                                                    
  3. Chris van Vliet               TriVia                   58.74 9102425    1:03.22                                                                                                    
  4. Remco Kamps                   DZ&PC                  1:04.75 9001465    1:06.20                                                                                                    
  5. Aschwin van Zoest             ZPCA                   1:04.39 9102677    1:07.95                                                                                                    
  6. Kevin Meinders                De Spatters            1:05.60 9300769    1:11.70                                                                                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                                                  Dames, 100m vlinderslag                                                              Junioren 3 en later
24-04-2010 - 16:05                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. AdŠja Stoetman                ZPC Stadskanaal        1:05.40 9600348    1:09.27                                                                                                    
  2. Lisanne van Avezaath          ZPC Stadskanaal        1:09.20 9701304    1:11.46                                                                                                    
  3. Marre Zandringa               Orca                   1:10.89 9701136    1:14.09                                                                                                    
  4. Desiree Vedder                HZ&PC Heerenveen       1:14.76 9600864    1:14.85                                                                                                    
  5. Carmen Weistra                Orca                   1:22.30 9802148    1:20.85                                                                                                    
  6. Kinge Zandringa               Orca                   1:24.26 9801422    1:23.36                                                                                                    
  7. DaniŽlle Vrieling             De Spatters            1:26.15 9601082    1:31.73                                                                                                    


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                                                  Dames, 100m vlinderslag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 16:05                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Leenstra                Orca                   1:04.50 9503038    1:04.46                                                                                                    
  2. Rosanne Schoonbeek            TriVia                 1:07.62 9402692    1:09.04                                                                                                    
  3. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.48 8601924    1:10.09                                                                                                    
  4. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.64 9102138    1:10.50                                                                                                    
  5. Josephine Meerman             DZ&PC                  1:14.16 9304258    1:12.74                                                                                                    
  6. Jessie Smeding                Orca                   1:10.81 9504528    1:13.78                                                                                                    
  7. Femke de Jong                 Orca                   1:15.72 9306390    1:14.88                                                                                                    
  8. Renske de Groot               DZ&PC                  1:14.49 9300276    1:17.20                                                                                                    
  9. Laura Lutjes                  Bubble                 1:19.73 9002424    1:17.35                                                                                                    
 10. ZoŽ Hendriks                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.24 9405016    1:18.64                                                                                                    
AFGE Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:13.06 9403954                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                                                    Heren, 100m rugslag                                                                Junioren 4 en later
24-04-2010 - 16:30                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Kees Roos              Orca                   1:00.03 9402693    1:03.86                                                                                                    
  2. Levi Hilbolling               ZPC Stadskanaal        1:01.62 9500593    1:06.37                                                                                                    
  3. Chris Bolding                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.95 9503427    1:06.80                                                                                                    
  4. Pieter Ytsma                  Orca                   1:08.60 9501809    1:12.45                                                                                                    
  5. Sander Akkerman               HZ&PC Heerenveen       1:10.29 9501527    1:14.11                                                                                                    
  6. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        1:15.97 9600017    1:16.83                                                                                                    
  7. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  1:16.55 9700039    1:20.19                                                                                                    
AFGE Marcel van der Heide          De Vikings             1:17.50 9701503                                                                                                               


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                                                    Heren, 100m rugslag                                                                   Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 16:30                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Hagting                  DZ&PC                    58.02 9100829    1:02.23                                                                                                    
  2. Jelmer Meijer                 HZ&PC Heerenveen         59.29 9001961    1:02.85                                                                                                    
  3. Dennis Cramer                 ZPCA                   1:00.27 9200199    1:03.05                                                                                                    
  4. Christiaan van Dijk           HZ&PC Heerenveen       1:01.10 9200245    1:05.52                                                                                                    
  5. Taco Wonder                   De Spatters            1:03.64 9303197    1:08.09                                                                                                    
  6. Jelger Rietveld               TriVia                 1:05.22 9201109    1:08.14                                                                                                    
  7. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.83 9001267    1:10.49                                                                                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                                                    Dames, 100m rugslag                                                                Junioren 3 en later
24-04-2010 - 16:35                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claris de Vries               DZ&PC                  1:11.07 9700942    1:13.46                                                                                                    
  2. Dieudonnťe Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.09 9600982    1:13.72                                                                                                    
  3. Evelien van Ruiten            Orca                   1:11.95 9602924    1:13.83                                                                                                    
  4. Cynthia Verkaik               De Granaet             1:11.41 9601288    1:14.76                                                                                                    
  5. Willeke Wonder                De Spatters            1:11.75 9604510    1:15.72                                                                                                    
  6. Melissa Nauta                 Orca                   1:12.35 9602388    1:17.39                                                                                                    
  7. Claudia Hacke                 Orca                   1:16.36 9602936    1:18.17                                                                                                    
  8. Kim Franken                   GZVW                   1:14.92 9602688    1:18.38                                                                                                    
  9. Revecka Reiber                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:19.16 9802962    1:19.84                                                                                                    
 10. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.02 9700944    1:20.52                                                                                                    
 11. Inge Willemsen                ZPCA                   1:21.85 9801958    1:24.97                                                                                                    
 12. Fitria Engelsman              ZPCA                   1:27.91 9801896    1:29.10                                                                                                    
 DIS Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:19.36 9702340                                                                                                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                                                    Dames, 100m rugslag                                                                   Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 16:35                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MariŽt Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.23 8301162    1:04.84                                                                                                    
  2. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        1:05.42 9502502    1:06.97                                                                                                    
  3. Annemarie Worst               Octopus                1:04.76 9500042    1:08.73                                                                                                    
  4. Annelinde Veldman             ZPCA                   1:06.60 9302758    1:09.62                                                                                                    
  5. Wendan Poelstra               Orca                   1:05.54 9102496    1:09.65                                                                                                    
  6. MariŽlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.43 9102974    1:10.01                                                                                                    
  7. Fiona van Heerde              Orca                   1:09.17 9403660    1:10.48                                                                                                    
  8. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.05 9400068    1:11.69                                                                                                    
  9. Gea Hagting                   Nova                   1:09.60 8801584    1:12.03                                                                                                    
 10. Jacyntha Plat                 TriVia                 1:11.54 9002956    1:14.45                                                                                                    
 11. Marlies Cramer                ZPCA                   1:13.99 9502164    1:16.26                                                                                                    
 12. Linda Boxma                   De Spatters            1:10.27 8500416    1:16.81                                                                                                    
 13. Yvette Meijer                 ZPCA                   1:17.03 9400372    1:17.65                                                                                                    
 14. Stephanie Koopman             GZVW                   1:14.06 9202524    1:19.62                                                                                                    
 15. Claudia Damski                DZ&PC                  1:21.11 9402346    1:24.60                                                                                                    
 16. Roos Wielink                  TriVia                 1:19.92 9403962    1:24.85                                                                                                    
 17. Carmen Mšrsylš                ZPCA                   1:21.64 9405244    1:26.05                                                                                                    
AFGE Maayke de Boer                De Granaet             1:15.37 9505906                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                                                   Heren, 100m schoolslag                                                              Junioren 4 en later
24-04-2010 - 16:45                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Petersen               TriVia                 1:10.01 9403067    1:14.11                                                                                                    
  2. Ramon Fredrik                 Wetterwille            1:13.03 9403933    1:17.11                                                                                                    
  3. Sander Verkaik                De Granaet             1:17.72 9404057    1:21.46                                                                                                    
  4. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:22.32 9500523    1:27.13                                                                                                    
AFGE Joost van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:27.27 9700171                                                                                                               


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                                                   Heren, 100m schoolslag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 16:45                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gavin van der Werf            HZ&PC Heerenveen       1:04.02 9302971    1:06.42                                                                                                    
  2. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.92 8900793    1:07.08                                                                                                    
  3. Ward van Rijssen              TriVia                 1:07.87 9204841    1:10.51                                                                                                    
  4. Peter Paul Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.44 9300651    1:10.78                                                                                                    
  5. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.08 9001267    1:14.18                                                                                                    
  6. Jordy Pragt                   Nova                   1:10.40 9101835    1:15.55                                                                                                    
  7. Aschwin van Zoest             ZPCA                   1:14.48 9102677    1:16.32                                                                                                    
  8. Michael Westers               Orca                   1:12.13 9204263    1:16.72                                                                                                    
  9. Henk-Jan Verkaik              De Granaet             1:11.99 9305447    1:17.52                                                                                                    
 10. Kevin Meinders                De Spatters            1:11.46 9300769    1:18.84                                                                                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                                                  Dames, 100m schoolslag                                                              Junioren 3 en later
24-04-2010 - 16:55                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristel Hormann               De Spatters            1:15.32 9601084    1:18.97                                                                                                    
  2. Renate Hemmes                 DZ&PC                  1:17.72 9600418    1:19.42                                                                                                    
  3. Joline Fischer                Nova                   1:25.53 9601638    1:24.97                                                                                                    
  4. Anoeska Wonder                De Spatters            1:23.42 9600840    1:26.26                                                                                                    
  5. Rixt Menger                   DZ&PC                  1:22.17 9602052    1:26.51                                                                                                    
  6. Leandra Vedder                HZ&PC Heerenveen       1:24.42 9600866    1:30.08                                                                                                    
  7. Marlies v/d Brug              DZ&PC                  1:38.61 9801428    2:03.61                                                                                                    


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                                                  Dames, 100m schoolslag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 16:55                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lia Dekker                    DZ&PC                  1:06.08 8700830    1:12.76                                                                                                    
  2. Jessie Smeding                Orca                   1:15.47 9504528    1:21.16                                                                                                    
  3. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.86 8601924    1:21.66                                                                                                    
  4. Jacyntha Plat                 TriVia                 1:18.41 9002956    1:21.89                                                                                                    
  5. Mirthe Lanfermeijer           TriVia                 1:16.48 9400074    1:23.49                                                                                                    
  6. MariŽl Buurman                Nova                   1:23.00 9500598    1:26.53                                                                                                    
  7. Iris Visser                   ZPCA                   1:22.77 9504784    1:28.93                                                                                                    
  8. Eline Ligthart                De Vikings             1:27.29 9301706    1:31.33                                                                                                    
  9. Denise Koerhuis               De Spatters            1:28.30 9400306    1:32.02                                                                                                    
 10. Loes Wielink                  TriVia                 1:25.77 9403960    1:32.28                                                                                                    
 11. Marthe van Ginkel             Nova                   1:28.29 9501744    1:32.40                                                                                                    
AFGE Maayke de Boer                De Granaet             1:26.46 9505906                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                                                  Heren, 100m vrije slag                                                              Junioren 4 en later
24-04-2010 - 17:05                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Kees Roos              Orca                     53.72 9402693      55.73                                                                                                    
  2. Erik Nijholt                  DZ&PC                    56.02 9401349      56.64                                                                                                    
  3. Maiko Postma                  DZ&PC                    55.12 9400963      56.96                                                                                                    
  4. Dennis Groen                  ZPC Bikkel Hoogeveen     56.83 9402447      59.36                                                                                                    
  5. Derk-Jan Knol                 ZPC Bikkel Hoogeveen     58.51 9504297      59.55                                                                                                    
  6. Stefan Petersen               TriVia                   59.66 9403067    1:01.56                                                                                                    
  7. Pieter Ytsma                  Orca                   1:00.29 9501809    1:01.98                                                                                                    
  8. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.51 9603447    1:02.42                                                                                                    
  9. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  1:02.03 9502731    1:02.45                                                                                                    
 10. Marc Blauw                    ZPC Stadskanaal        1:03.25 9600017    1:04.74                                                                                                    
 11. Richard Hovenkamp             De Spatters            1:00.26 9400497    1:05.32                                                                                                    
 12. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:05.84 9602945    1:06.73                                                                                                    
 13. Sander Verkaik                De Granaet             1:03.64 9404057    1:08.09                                                                                                    
 14. Stefan Ridderbos              Bubble                 1:08.97 9700851    1:09.41                                                                                                    
AFGE Marcel van der Heide          De Vikings             1:07.94 9701503                                                                                                               


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                                                  Heren, 100m vrije slag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 17:05                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal          53.58 9300981      54.44                                                                                                    
  2. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen     52.69 9101241      55.36                                                                                                    
  3. Michael Westers               Orca                     55.78 9204263      56.72                                                                                                    
  4. Christiaan van Dijk           HZ&PC Heerenveen         56.09 9200245      57.18                                                                                                    
  5. Taco Wonder                   De Spatters              55.63 9303197      57.28                                                                                                    
  6. Peter Paul Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen     55.11 9300651      57.53                                                                                                    
  7. Chris van Vliet               TriVia                   52.51 9102425      57.64                                                                                                    
  8. Dennis Bos                    HZ&PC Heerenveen            NT 9201965      58.26                                                                                                    
  9. Jelger Rietveld               TriVia                   57.45 9201109      58.77                                                                                                    
 10. Ward van Rijssen              TriVia                   56.60 9204841      58.94                                                                                                    
 11. Dennis Cramer                 ZPCA                     55.51 9200199      59.24                                                                                                    
 12. Remco Kamps                   DZ&PC                    54.48 9001465      59.37                                                                                                    
 13. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen     51.07 8900793    1:00.60                                                                                                    
 14. Henk-Jan Verkaik              De Granaet               59.56 9305447    1:02.04                                                                                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                                                  Dames, 100m vrije slag                                                              Junioren 3 en later
24-04-2010 - 17:10                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esther Hulsing                TriVia                 1:00.06 9601080    1:03.25                                                                                                    
  2. Evelien van Ruiten            Orca                   1:02.13 9602924    1:03.57                                                                                                    
  3. Marre Zandringa               Orca                   1:01.97 9701136    1:04.24                                                                                                    
  4. AdŠja Stoetman                ZPC Stadskanaal        1:00.09 9600348    1:04.29                                                                                                    
  5. Lisanne van Avezaath          ZPC Stadskanaal        1:00.28 9701304    1:04.80                                                                                                    
  6. Kristel Hormann               De Spatters            1:03.68 9601084    1:04.85                                                                                                    
  7. Dieudonnťe Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.63 9600982    1:05.33                                                                                                    
  8. Desiree Vedder                HZ&PC Heerenveen       1:06.19 9600864    1:06.79                                                                                                    
  9. Willeke Wonder                De Spatters            1:04.52 9604510    1:06.93                                                                                                    
 10. Laura van der A               ZPC Stadskanaal        1:10.27 9700080    1:08.59                                                                                                    
 11. Claris de Vries               DZ&PC                  1:06.46 9700942    1:08.69                                                                                                    
 12. Claudia Hacke                 Orca                   1:06.15 9602936    1:08.81                                                                                                    
 13. Joline Fischer                Nova                   1:05.57 9601638    1:08.92                                                                                                    
 14. Kinge Zandringa               Orca                   1:08.76 9801422    1:09.75                                                                                                    
 15. Fitria Engelsman              ZPCA                   1:09.25 9801896    1:10.20                                                                                                    
 16. Jill Muller                   DZ&PC                  1:06.83 9600728    1:10.30                                                                                                    
 17. DaniŽlle Vrieling             De Spatters            1:07.31 9601082    1:10.55                                                                                                    
 18. Nynke Klokman                 DZ&PC                  1:11.37 9801424    1:11.63                                                                                                    
 19. Carmen Weistra                Orca                   1:11.47 9802148    1:13.00                                                                                                    
 20. Revecka Reiber                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.63 9802962    1:13.70                                                                                                    
 21. Merlin Nijzingh               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.03 9700954    1:14.02                                                                                                    
 22. Inge Willemsen                ZPCA                   1:09.72 9801958    1:14.61                                                                                                    
 23. Anoeska Wonder                De Spatters            1:10.74 9600840    1:15.38                                                                                                    
 24. Marley Eiromkui               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:12.73 9702340    1:15.57                                                                                                    
 25. Sharonne Urbanus              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:12.16 9700944    1:16.32                                                                                                    


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                                                  Dames, 100m vrije slag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 17:10                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Leenstra                Orca                     56.89 9503038      59.13                                                                                                    
  2. Rosanne Schoonbeek            TriVia                   58.70 9402692      59.77                                                                                                    
  3. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen     59.43 9102138    1:01.47                                                                                                    
  4. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal          59.85 9502502    1:01.61                                                                                                    
  5. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen     59.13 9100838    1:01.69                                                                                                    
  6. Annelinde Veldman             ZPCA                     59.70 9302758    1:02.25                                                                                                    
  7. MariŽlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.18 9102974    1:02.49                                                                                                    
  8. Femke Groos                   DZ&PC                  1:02.26 9404492    1:03.41                                                                                                    
  9. Fiona van Heerde              Orca                   1:01.16 9403660    1:03.66                                                                                                    
 10. Sanne Huisman                 DZ&PC                  1:02.11 9301998    1:04.43                                                                                                    
 11. Rianne Hooiveld               Bubble                 1:03.82 9001572    1:04.57                                                                                                    
 12. Linda Boxma                   De Spatters            1:01.37 8500416    1:04.60                                                                                                    
 13. Paula Duursma                 DZ&PC                  1:05.41 9300982    1:04.79                                                                                                    
 14. Annemarie Worst               Octopus                  59.13 9500042    1:05.03                                                                                                    
 15. Hjordis Wagenaar              HZ&PC Heerenveen       1:04.15 9502170    1:05.94                                                                                                    
 16. Renske de Groot               DZ&PC                  1:05.89 9300276    1:06.48                                                                                                    
 17. Iris Visser                   ZPCA                   1:04.51 9504784    1:06.86                                                                                                    
 18. Josephine Meerman             DZ&PC                  1:06.54 9304258    1:06.92                                                                                                    
 19. Femke de Jong                 Orca                   1:05.69 9306390    1:07.17                                                                                                    
 20. Roos Wielink                  TriVia                 1:06.13 9403962    1:07.24                                                                                                    
 21. Laura Lutjes                  Bubble                 1:06.19 9002424    1:07.25                                                                                                    
 22. Yvette Meijer                 ZPCA                   1:04.86 9400372    1:07.45                                                                                                    
 23. ZoŽ Hendriks                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:04.39 9405016    1:07.62                                                                                                    
 24. Marthe van Ginkel             Nova                   1:07.50 9501744    1:09.08                                                                                                    
 25. Marlies Cramer                ZPCA                   1:06.22 9502164    1:09.58                                                                                                    
 26. Carmen Mšrsylš                ZPCA                   1:07.54 9405244    1:10.26                                                                                                    
 27. Loes Wielink                  TriVia                 1:03.55 9403960    1:10.67                                                                                                    
 28. MariŽl Buurman                Nova                   1:07.46 9500598    1:10.99                                                                                                    
 29. Eline Ligthart                De Vikings             1:06.06 9301706    1:13.01                                                                                                    
 30. Denise Koerhuis               De Spatters            1:07.24 9400306    1:13.43                                                                                                    
AFGE Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:04.73 9403954                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                                                  Heren, 400m wisselslag                                                              Junioren 4 en later
24-04-2010 - 17:30                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxim Veldhuis                HZ&PC Heerenveen       4:56.46 9400195    5:08.15                                                                                                    
          1:07.09  5:08.15
  2. Ramon Fredrik                 Wetterwille            4:50.50 9403933    5:09.32                                                                                                    
          1:08.03  5:09.32
  3. Levi Hilbolling               ZPC Stadskanaal        4:52.05 9500593    5:12.10                                                                                                    
          1:06.12  5:12.10


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                                                  Heren, 400m wisselslag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 17:30                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent van Iperen            Orca                   4:31.80 9106179    4:44.60                                                                                                    
          1:04.47  4:44.60
  2. Erik Hagting                  DZ&PC                  4:39.22 9100829    5:02.85                                                                                                    
          1:11.41  5:02.85



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                                                  Dames, 400m wisselslag                                                              Junioren 3 en later
24-04-2010 - 17:40                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cynthia Verkaik               De Granaet             5:15.44 9601288    5:28.60                                                                                                    
          1:16.40  5:28.60
  2. Rixt Menger                   DZ&PC                  5:54.32 9602052    6:12.37                                                                                                    
          1:27.91  6:12.37


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                                                  Dames, 400m wisselslag                                                                 Jeugd 1 en ouder
24-04-2010 - 17:40                                                                                                                                                               Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendan Poelstra               Orca                   5:02.10 9102496    5:15.39                                                                                                    
          1:11.86  5:15.39
  2. Femke Leenstra                Orca                   5:10.02 9503038    5:23.18                                                                                                    
          1:09.61  5:23.18
  3. Jessie Smeding                Orca                   5:21.04 9504528    5:39.02                                                                                                    
          1:15.99  5:39.02
  4. Nathalja Pragt                Nova                   5:29.28 9500030    5:44.27                                                                                                    
          1:16.81  5:44.27
  5. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   5:22.67 9400068    5:46.10                                                                                                    
          1:18.08  5:46.10
 DIS Danielle de Boer              HZ&PC Heerenveen       5:41.84 9404736    5:50.26                                                                                                    
          1:22.04  5:50.26



SPLASH Meet Manager 2007Registered to dz&pc