Speedo jaargangwedstrijden deel 5
Vlissingen (NED),    18.4.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
18.04.2010 - 13:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kyra Marinissen               Luctor et Emergo       2:11.89 0101202    1:45.82           
            49.76  1:45.82
  2. Lara de Jong                  Scheldestroom               NT 0100358    1:46.93           
            52.09  1:46.93
  3. Roos van Marrewijk            De Bevelanders              NT 0100560    1:47.00           
            51.86  1:47.00
  4. Lenique Smijs                 Scheldestroom               NT 0100892    1:53.01           
            54.76  1:53.01
  5. Lobke Dierikx                 Scheldestroom               NT 0100746    1:59.91           
            59.58  1:59.91
  6. Inge Hertogh                  Scheldestroom               NT 0101052    2:05.54 *         
            58.64  2:05.54
  7. Noa Tanghe                    Scheldestroom               NT 0101770    2:07.37           
            59.06  2:07.37
  8. Renske Boogert                De Bevelanders              NT 0102216    2:07.74           
          1:03.51  2:07.74
  9. Femke Valent                  ZCKoewacht                  NT 0100918    2:12.79 *         
        50m *
          1:03.71  2:12.79
 10. Iris Dieleman                 ZCKoewacht                  NT 0102134    2:17.34           
          1:05.89  2:17.34
 DIS Lieke Tommel                  De Stormvogel               NT 0101732    2:02.50           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:01.21  2:02.50
 DIS Evie Mussche                  Scheldestroom               NT 0100916    2:17.75           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:08.39  2:17.75
 DIS Nina Goossen                  ZCKoewacht                  NT 0200586    2:27.48           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:16.63  2:27.48
 DIS Audrey Casteels               ZCKoewacht                  NT 0102136    2:32.72 *         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:14.34  2:32.72
 DIS Kirsten Pyfferoen             Scheldestroom               NT 0201010    2:44.96           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., 50m *
          1:27.63  2:44.96
  NG Maaike van Rijs               De Stormvogel          2:14.77 0101730                      
  NG Laura Faes                    Scheldestroom               NT 0101218                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
18.04.2010 - 13:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruden de Ridder               De Stormvogel            35.35 0001587      34.79           
  2. Yannick Hoffmann              Z&PC de Ganze            38.11 0001041      36.54           
  3. Melle van Gemert              De Stormvogel            38.83 0100687      36.71 *         
  4. Jeroen Aerssens               Scheldestroom            40.85 0100061      37.83           
  5. Martijn de Jong               Scheldestroom            42.72 0000717      39.41           
  6. Tim Valentijn                 De Bevelanders           42.64 0000987      41.87           
  7. Chiel de Pooter               De Schelde               42.57 0101355      41.93           
  8. Ricardo Kloosterman           De Bevelanders           42.02 0200253      42.44           
  9. Rick de Block                 De Honte                 46.49 0002499      43.00           
 10. Sam van de Velde              ZCKoewacht                  NT 0100661      44.63           
 11. Jarno de Jonge                De Stormvogel            44.19 0100753      44.87           
 12. Jens Pyfferoen                Scheldestroom               NT 0002799      45.82           
 13. Dennis Huang                  Scheldestroom            51.82 0101369      47.47           
 14. Dennis Rombaut                De Honte                 47.82 0000585      49.77 *         
 15. Liam Verschuren               ZCKoewacht                  NT 0101639      53.59 *         
 16. Max Valk                      Scheldestroom            54.24 0002491      55.64 *         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
18.04.2010 - 13:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien van Kerckhoven        De Honte               3:47.00 0000672    3:26.93           
            47.41  1:41.29  2:40.92  3:26.93
  2. FabiŽnne Michielsen           De Schelde                  NT 0001302    3:30.33           
            50.30  1:45.30  2:41.11  3:30.33
  3. Vanity de Roos                De Honte               3:52.00 0000008    3:35.51           
            45.12  1:42.89  2:41.33  3:35.51
  4. Kelly Dimkos                  ZCKoewacht                  NT 0001166    3:37.33           
            49.69  1:48.73  2:49.18  3:37.33
  5. Laura Nieuwland               De Stormvogel               NT 0001834    3:38.24           
        50m *
            47.29  1:43.95  2:46.84  3:38.24
  6. Sam Zegelink                  De Stormvogel               NT 0003262    3:39.78           
            51.61  1:48.81  2:51.58  3:39.78
  7. Geena Frederik                De Stormvogel               NT 0002352    3:43.02           
            48.31  1:45.76  2:51.60  3:43.02
  8. Quinty van Gemert             Luctor et Emergo       4:00.20 0002116    3:46.43           
            56.13  1:48.12  2:52.25  3:46.43
  9. Naomi Esseling                Scheldestroom               NT 0000662    3:48.44           
            58.31  1:54.24  2:57.25  3:48.44
 10. Kirsten Walraven              Luctor et Emergo       4:03.41 0001358    3:52.80           
            55.34  1:55.80  3:03.22  3:52.80
 11. Melissa Pijpelink             De Schelde                  NT 0001532    4:08.38           
          1:01.22  2:01.15  3:13.20  4:08.38
 12. Rebecca Leunis                De Schelde                  NT 0002104    4:09.78 *         
            59.23  2:03.97  3:09.64  4:09.78
 13. Lilian Visser                 De Bevelanders              NT 0002896    4:15.15 *         
            58.16  2:09.63  3:18.37  4:15.15
 14. Annabel Boeckhout             Scheldestroom               NT 0000660    4:24.05 *         
          1:08.94  2:11.96  3:20.88  4:24.05
 DIS Saona Visser de               De Bevelanders              NT 0003430    3:55.08           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            56.70  1:55.42  3:03.40  3:55.08
 DIS Amy Lee Watson                De Bevelanders              NT 0002118    4:10.31 *         
        RF, VC, 50m *
          1:00.57  2:05.36  3:13.70  4:10.31
 DIS Romy de Bakker                ZCKoewacht                  NT 0002390    4:30.23           
        VC, VB, 50m *
          1:07.35  2:15.60  3:20.45  4:30.23
 DIS Maartje Liepert               Scheldestroom               NT 0001882    4:40.80           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:11.05  2:21.57  3:37.03  4:40.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
18.04.2010 - 13:23                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jomme Bruijnzeel              De Schelde               33.81 9900755      32.36           
  2. Lein Mulder                   De Stormvogel            35.15 9902255      33.22           
  3. Robin Davidse                 Luctor et Emergo         36.14 9900131      34.90           
  4. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo         38.60 9901533      35.26           
  5. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo         37.47 9900403      35.41           
  6. Nathan Bun                    Luctor et Emergo         39.32 9900405      36.57           
  7. Dylan Kamphuis                De Stormvogel            39.32 9902671      36.61           
  8. Pablo Mol                     De Stormvogel            39.22 9900969      36.73           
  9. Jozua Leenheer                De Stormvogel            36.67 9902257      37.08           
 10. Thijmen van de Beek           ZCKoewacht               39.01 9901075      37.30           
 11. Jurgen Hiel                   ZCKoewacht               40.44 9900283      38.21           
 12. Jacek Lemieszka               De Schelde               41.26 9901377      38.36           
 13. Jochem Rozinga                De Bevelanders           42.67 9903281      38.79           
 14. Joey Sinke                    De Bevelanders           38.48 9901945      39.41           
 15. Thijs Wagenvoort              De Bevelanders           45.47 9900273      39.93           
 16. Sjoerd Boogert                De Bevelanders           43.38 9903153      40.51           
 17. Martijn van Driessche         De Honte                 45.78 9901451      43.80           
  NG Damian Gommers                De Bevelanders           50.74 9903467                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
18.04.2010 - 13:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valerie Klaaijsen             Scheldestroom          1:28.06 9902988    1:19.86           
            37.90  1:19.86
  2. Manon Aerssens                Scheldestroom          1:27.87 9900294    1:20.59           
            37.56  1:20.59
  3. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:24.50 9900622    1:23.60           
            39.58  1:23.60
  4. Heleen de Lange               De Bevelanders         1:31.60 9902048    1:29.24           
            41.65  1:29.24
  5. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:36.70 9900854    1:31.38           
            44.32  1:31.38
  6. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:32.74 9900740    1:33.15           
            43.40  1:33.15
  7. Silvi de Weert                De Stormvogel               NT 9901550    1:33.18           
            45.54  1:33.18
  8. Eva van Elsen                 De Stormvogel               NT 9903026    1:33.23           
            43.76  1:33.23
  9. Charlotte Allonsius           De Schelde             1:40.39 9901976    1:34.37           
            45.09  1:34.37
 10. Anouk van Haaren              De Stormvogel          1:36.54 9901548    1:34.68           
            43.99  1:34.68
 11. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo       1:46.10 9901146    1:35.74           
            45.10  1:35.74
 12. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze          1:39.19 9901470    1:36.73           
            44.90  1:36.73
 13. Romy Eversdijk                De Bevelanders         1:39.05 9902680    1:38.83           
            48.69  1:38.83
 14. Maaike van Campen             De Honte               1:43.67 9901168    1:39.25           
            43.55  1:39.25
 15. Hilde Scheele                 De Schelde                  NT 9903276    1:40.58           
            48.43  1:40.58
 16. Melanie Franssens             De Schelde             1:41.96 9902242    1:40.79           
            45.16  1:40.79
 17. Charlotte de Loose            Luctor et Emergo       2:04.53 9903256    1:40.92           
            49.78  1:40.92
 18. Selena Kuijt                  Z&PC de Ganze          1:43.61 9901972    1:41.21           
            46.70  1:41.21
 19. Inge van Doeselaar            Scheldestroom          1:48.27 9900292    1:41.70 *         
            48.84  1:41.70
 20. Esmee Koeman                  De Bevelanders         1:51.67 9902682    1:44.99           
            51.30  1:44.99
 21. Iverna Meerman                Luctor et Emergo       1:56.42 9903020    1:46.35           
            55.24  1:46.35
 22. Emma Kooman                   De Stormvogel               NT 9904300    1:47.00 *         
            52.62  1:47.00
 23. Sabien Verherbruggen          ZCKoewacht                  NT 9903088    1:47.76           
            52.15  1:47.76
 24. Annelies van Dijke            De Bevelanders         1:57.10 9903442    1:48.13           
            51.27  1:48.13
 25. Moniek de Letter              De Schelde                  NT 9903284    1:48.64           
            53.01  1:48.64
 26. Jessica Boonman               De Bevelanders              NT 9904732    1:52.35 *         
            54.29  1:52.35
 27. Aniek Valentijn               De Bevelanders         1:55.91 9902678    1:53.11           
            55.20  1:53.11
 28. Elsa de Bok                   De Schelde                  NT 9903310    1:54.76           
            55.77  1:54.76
 29. Julia de Mul                  De Schelde                  NT 9903272    1:56.11           
            57.78  1:56.11
 30. Manon van de Woestijne        Scheldestroom          1:58.14 9902120    1:58.29           
            58.73  1:58.29
 31. Kiki Geelen                   Scheldestroom          2:07.22 9901714    1:59.16           
            58.96  1:59.16
 DIS Anne de Meurichy              De Honte               1:45.29 9900474    1:40.67           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            46.60  1:40.67
 DIS Marenne Huigh                 Scheldestroom          1:52.22 9900852    1:54.08           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            55.90  1:54.08
 DIS Romy de Regt                  De Bevelanders              NT 9903468    2:02.18 *         
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:00.18  2:02.18
AFGE Vicky den Engelsman           De Stormvogel          1:59.89 9903022                      
  NG Daisy Block                   ZCKoewacht                  NT 9903496                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
18.04.2010 - 13:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde             1:21.85 9801225    1:17.42           
            36.01  1:17.42
  2. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:22.60 9801259    1:21.70           
            37.32  1:21.70
  3. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:30.35 9801157    1:23.04           
            37.10  1:23.04
  4. Nander Meerman                Luctor et Emergo       1:30.32 9801261    1:24.82           
            42.09  1:24.82
  5. Arjen Hiel                    ZCKoewacht             1:33.11 9801023    1:28.28           
            42.77  1:28.28
  6. Ruben de Kraker               Scheldestroom          1:32.55 9800639    1:30.15           
            43.95  1:30.15
  7. Jason van Boom                De Schelde             1:36.30 9801695    1:33.17           
            44.87  1:33.17
  8. Nick Soetmulder               De Schelde             1:37.63 9802403    1:36.35           
            44.16  1:36.35
  9. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:40.20 9800999    1:39.00           
            48.98  1:39.00
 10. Romano de Bruijne             De Schelde             1:39.21 9802417    1:39.37           
            49.45  1:39.37
     Jason de Visser               De Stormvogel          1:43.06 9801739    1:39.37           
            48.61  1:39.37
 12. Jordan Vasseur                Z&PC de Ganze          1:46.32 9802047    1:43.95           
            49.65  1:43.95
 DIS Lars Pyfferoen                Scheldestroom               NT 9804577    1:54.08           
        VC, SL
            58.96  1:54.08
 DIS Floris Valk                   Scheldestroom          2:06.52 9804333    2:03.76           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:06.53  2:03.76
  NG Maurits Vermeulen             De Bevelanders              NT 9804547                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
18.04.2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lara de Jong                  Scheldestroom            48.90 0100358      43.55           
  2. Roos van Marrewijk            De Bevelanders           45.74 0100560      44.01           
  3. Kyra Marinissen               Luctor et Emergo         44.68 0101202      45.52           
  4. Lenique Smijs                 Scheldestroom            50.21 0100892      47.48           
  5. Lieke Tommel                  De Stormvogel            48.54 0101732      47.82           
  6. Renske Boogert                De Bevelanders           52.97 0102216      48.68           
  7. Lobke Dierikx                 Scheldestroom            53.85 0100746      50.12 *         
  8. Iris Dieleman                 ZCKoewacht                  NT 0102134      52.38           
  9. Evie Mussche                  Scheldestroom            57.62 0100916      52.82           
 10. Inge Hertogh                  Scheldestroom          1:00.61 0101052      54.34           
 11. Noa Tanghe                    Scheldestroom          1:00.01 0101770      55.58           
 12. Femke Valent                  ZCKoewacht             1:00.28 0100918      59.62           
 13. Nina Goossen                  ZCKoewacht             1:04.78 0200586    1:06.29           
 14. Kirsten Pyfferoen             Scheldestroom          1:13.50 0201010    1:12.21           
 15. Audrey Casteels               ZCKoewacht                  NT 0102136    1:16.47           
  NG Laura Faes                    Scheldestroom          1:08.42 0101218                      
  NG Maaike van Rijs               De Stormvogel            48.15 0101730                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
18.04.2010 - 14:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruden de Ridder               De Stormvogel          1:36.41 0001587    1:30.40           
            43.76  1:30.40
  2. Melle van Gemert              De Stormvogel          1:38.24 0100687    1:33.89           
            44.40  1:33.89
  3. Yannick Hoffmann              Z&PC de Ganze          1:44.06 0001041    1:37.93           
            45.42  1:37.93
  4. Jeroen Aerssens               Scheldestroom               NT 0100061    1:40.20           
            48.23  1:40.20
  5. Martijn de Jong               Scheldestroom          1:50.29 0000717    1:43.40           
            51.15  1:43.40
  6. Sam van de Velde              ZCKoewacht                  NT 0100661    1:49.08           
            51.22  1:49.08
  7. Tim Valentijn                 De Bevelanders         1:54.75 0000987    1:49.36           
            51.88  1:49.36
  8. Jarno de Jonge                De Stormvogel          1:47.49 0100753    1:53.68           
            51.32  1:53.68
  9. Rick de Block                 De Honte               2:10.00 0002499    1:54.36           
            57.94  1:54.36
 10. Dennis Huang                  Scheldestroom               NT 0101369    1:54.37 *         
            57.39  1:54.37
 11. Chiel de Pooter               De Schelde             1:52.04 0101355    1:55.62           
            56.21  1:55.62
 DIS Jens Pyfferoen                Scheldestroom               NT 0002799                      
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
 DIS Liam Verschuren               ZCKoewacht                  NT 0101639            *         
        VC, SK, RE
 DIS Dennis Rombaut                De Honte               2:39.68 0000585                      
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
 DIS Ricardo Kloosterman           De Bevelanders         2:11.92 0200253                      
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
 DIS Max Valk                      Scheldestroom               NT 0002491    2:13.04 *         
        VC, SO
          1:05.79  2:13.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
18.04.2010 - 14:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 38.22 0000672      38.24           
  2. FabiŽnne Michielsen           De Schelde               40.45 0001302      38.80           
  3. Geena Frederik                De Stormvogel            42.17 0002352      39.44           
  4. Laura Nieuwland               De Stormvogel            38.20 0001834      40.05           
  5. Kelly Dimkos                  ZCKoewacht               43.51 0001166      40.30           
  6. Sam Zegelink                  De Stormvogel            41.51 0003262      40.84           
  7. Kirsten Walraven              Luctor et Emergo         45.40 0001358      41.16           
  8. Vanity de Roos                De Honte                 44.34 0000008      41.67           
  9. Saona Visser de               De Bevelanders           41.66 0003430      42.40           
 10. Lilian Visser                 De Bevelanders           42.77 0002896      42.51           
 11. Amy Lee Watson                De Bevelanders           43.29 0002118      42.98           
 12. Quinty van Gemert             Luctor et Emergo         45.58 0002116      44.46           
 13. Naomi Esseling                Scheldestroom            46.64 0000662      47.17           
 14. Melissa Pijpelink             De Schelde               46.39 0001532      47.56           
 15. Rebecca Leunis                De Schelde               51.42 0002104      48.61 *         
 16. Maartje Liepert               Scheldestroom            53.32 0001882      50.89           
 17. Romy de Bakker                ZCKoewacht               54.16 0002390      52.44 *         
 18. Annabel Boeckhout             Scheldestroom          1:01.26 0000660      57.30 *         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
18.04.2010 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jomme Bruijnzeel              De Schelde                  NT 9900755    3:03.87           
            42.49  1:30.80  2:25.52  3:03.87
  2. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       3:17.60 9900131    3:17.55           
        50m *
            42.61  1:35.44  2:32.57  3:17.55
  3. Lein Mulder                   De Stormvogel               NT 9902255    3:18.10           
            42.36  1:34.41  2:32.92  3:18.10
  4. Pablo Mol                     De Stormvogel               NT 9900969    3:21.00           
            49.93  1:36.32  2:40.14  3:21.00
  5. Thijmen van de Beek           ZCKoewacht                  NT 9901075    3:21.19           
            46.77  1:42.82  2:38.09  3:21.19
  6. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo       3:30.07 9901533    3:21.27           
            47.56  1:39.84  2:39.39  3:21.27
  7. Jozua Leenheer                De Stormvogel               NT 9902257    3:22.87           
        50m *
            43.21  1:36.91  2:37.69  3:22.87
  8. Jacek Lemieszka               De Schelde                  NT 9901377    3:24.89           
            45.32  1:38.11  2:38.60  3:24.89
  9. Joey Sinke                    De Bevelanders         3:35.23 9901945    3:31.08           
            50.09  1:43.49  2:46.51  3:31.08
 10. Dylan Kamphuis                De Stormvogel               NT 9902671    3:33.95           
            52.59  1:44.85  2:47.87  3:33.95
 11. Nathan Bun                    Luctor et Emergo       3:40.15 9900405    3:37.64           
        50m *
            50.91  1:44.99  2:49.11  3:37.64
 12. Martijn van Driessche         De Honte               4:20.00 9901451    4:05.76           
          1:00.52  1:59.01  3:14.99  4:05.76
 DIS Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       3:35.17 9900403    3:26.41           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            44.25  1:37.05  2:38.11  3:26.41
 DIS Jurgen Hiel                   ZCKoewacht                  NT 9900283    3:36.73           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            52.11  1:47.06  2:47.43  3:36.73
 DIS Thijs Wagenvoort              De Bevelanders              NT 9900273    3:47.17           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            53.39  1:48.62  2:56.29  3:47.17
 DIS Sjoerd Boogert                De Bevelanders              NT 9903153    3:51.51           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., 50m *
            57.16  1:56.43  3:02.73  3:51.51
 DIS Jochem Rozinga                De Bevelanders              NT 9903281    4:02.23           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            57.18  1:56.28  3:07.19  4:02.23
  NG Damian Gommers                De Bevelanders              NT 9903467                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
18.04.2010 - 14:36                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Aerssens                Scheldestroom               NT 9900294    5:27.14           
            36.89  1:17.68  2:00.18  2:42.67  3:25.34  4:06.86  4:48.35  5:27.14
  2. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       5:24.94 9900622    5:30.02           
            36.29  1:16.72  1:58.97  2:41.58  3:23.67  4:06.25  4:48.56  5:30.02
  3. Eline Bekkers                 De Stormvogel          6:22.52 9900740    6:01.79           
            40.35  1:25.40  2:11.12  2:57.71  3:44.24  4:31.35  5:18.35  6:01.79
  4. Valerie Klaaijsen             Scheldestroom               NT 9902988    6:03.85           
            36.72  1:20.08  2:05.98  2:52.88  3:39.02  4:27.33  5:15.45  6:03.85
  5. Heleen de Lange               De Bevelanders              NT 9902048    6:17.77           
            40.12  1:26.22  2:14.68  3:03.72  3:52.26  4:42.00  5:31.79  6:17.77
  6. Anouk van Haaren              De Stormvogel               NT 9901548    6:23.01           
        100m, 200m, 250m, 300m en 350m *
            41.30  1:29.63  2:19.26  3:08.44  3:57.94  4:47.07  5:36.97  6:23.01
  7. Eva van Elsen                 De Stormvogel               NT 9903026    6:26.63           
            41.77  1:28.27  2:16.13  3:04.61  3:54.50  4:45.44  5:36.72  6:26.63
  8. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo       6:44.80 9901146    6:29.80           
            42.69  1:31.21  2:21.21  3:11.96  4:02.86  4:54.52  5:45.38  6:29.80
  9. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       6:26.65 9900854    6:30.15           
            40.97  1:27.49  2:17.29  3:07.17  3:59.45  4:50.35  5:43.58  6:30.15
 10. Silvi de Weert                De Stormvogel               NT 9901550    6:31.04 *         
            43.29  1:31.39  2:21.66  3:12.59  4:03.15  4:54.66  5:45.17  6:31.04
 11. Charlotte Allonsius           De Schelde                  NT 9901976    6:37.91 *         
            41.78  1:30.62  2:21.49  3:11.18  4:01.89  4:53.66  5:46.02  6:37.91
 12. Hilde Scheele                 De Schelde                  NT 9903276    6:41.31           
            45.16  1:36.22  2:26.39  3:17.25  4:08.29  4:58.97  5:51.04  6:41.31
 13. Maaike van Campen             De Honte               7:40.00 9901168    6:58.53           
        100m *
            42.44  1:35.63  2:29.67  3:24.10  4:18.46  5:14.44  6:08.36  6:58.53
 14. Inge van Doeselaar            Scheldestroom               NT 9900292    7:01.44           
            46.07  1:38.75  2:32.77  3:26.22  4:20.63  5:14.40  6:08.65  7:01.44
 15. Romy Eversdijk                De Bevelanders              NT 9902680    7:10.38           
            46.19  1:42.34  2:41.22  3:38.43  4:33.94  5:27.76  6:22.58  7:10.38
 16. Iverna Meerman                Luctor et Emergo       7:52.92 9903020    7:15.68           
            48.95  1:45.09  2:40.34  3:35.77  4:31.02  5:26.85  6:23.75  7:15.68
 17. Anne de Meurichy              De Honte               7:50.00 9900474    7:23.89           
            47.73  1:42.59  2:39.81  3:36.67  4:35.34  5:33.16  6:30.48  7:23.89
 18. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze               NT 9901470    7:29.12           
            49.29  1:44.16  2:40.74  3:37.16  4:35.49  5:33.66  6:32.05  7:29.12
 19. Charlotte de Loose            Luctor et Emergo       7:53.67 9903256    7:29.65           
            49.83  1:44.77  2:42.89  3:41.51  4:40.18  5:39.41  6:37.57  7:29.65
 20. Marenne Huigh                 Scheldestroom               NT 9900852    7:30.51           
            48.29  1:42.44  2:39.10  3:37.89  4:36.42  5:38.11  6:38.53  7:30.51
 21. Melanie Franssens             De Schelde                  NT 9902242    7:36.52           
            49.52  1:48.79  2:47.05  3:46.04  4:47.21  5:46.79  6:44.95  7:36.52
 22. Annelies van Dijke            De Bevelanders              NT 9903442    7:39.37           
        250m *
            50.28  1:47.72  2:46.84  3:47.07  4:47.38  5:48.24  6:49.98  7:39.37
 23. Emma Kooman                   De Stormvogel               NT 9904300    7:42.06 *         
            46.03  1:43.33  2:44.02  3:43.51  4:44.08  5:45.99  6:50.01  7:42.06
 24. Esmee Koeman                  De Bevelanders              NT 9902682    7:50.53           
        200m *
            51.58  1:51.29  2:53.80  3:54.48  4:55.85  5:59.18  6:58.96  7:50.53
 25. Jessica Boonman               De Bevelanders              NT 9904732    7:55.79 *         
            49.89  1:47.53  2:47.22  3:48.13  4:50.50  5:53.13  6:54.83  7:55.79
 26. Moniek de Letter              De Schelde                  NT 9903284    7:56.89           
            47.58  1:45.88  2:46.56  3:47.51  4:51.02  5:54.90  6:54.65  7:56.89
 27. Aniek Valentijn               De Bevelanders              NT 9902678    7:57.63 *         
        50, 100, 350 en 400m *
            54.00  1:54.92  2:56.69  3:59.06  5:01.70  6:03.69  7:04.08  7:57.63
 28. Manon van de Woestijne        Scheldestroom               NT 9902120    8:00.55 *         
            51.77  1:53.21  2:54.39  3:58.34  5:01.05  6:04.04  7:06.16  8:00.55
 29. Kiki Geelen                   Scheldestroom               NT 9901714    8:24.09           
            51.51  1:53.30  2:58.60  4:04.15  5:09.73  6:16.44  7:21.51  8:24.09
 30. Romy de Regt                  De Bevelanders              NT 9903468    8:45.48           
            50.15  1:51.78  2:57.61  4:06.31  5:17.74  6:29.16  7:37.81  8:45.48
AFGE Vicky den Engelsman           De Stormvogel               NT 9903022                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
18.04.2010 - 15:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde                  NT 9801225    5:11.43           
            33.54  1:11.95  1:51.97  2:32.89  3:13.19  3:53.27  4:33.86  5:11.43
  2. Kalle van Gemert              De Stormvogel          5:33.98 9801259    5:30.69           
            36.85  1:19.64  2:02.16  2:44.26  3:27.49  4:09.93  4:51.44  5:30.69
  3. Nander Meerman                Luctor et Emergo       5:51.01 9801261    5:34.63           
            37.24  1:19.25  2:01.81  2:44.13  3:27.52  4:10.57  4:50.60  5:34.63
  4. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       5:58.02 9801157    5:55.78           
            37.12  1:19.92  2:04.05  2:48.81  3:35.25  4:22.94  5:11.24  5:55.78
  5. Jason de Visser               De Stormvogel               NT 9801739    5:58.32           
            41.07  1:25.99  2:12.17  2:58.46  3:44.98  4:31.46  5:14.87  5:58.32
  6. Ruben de Kraker               Scheldestroom               NT 9800639    6:00.00           
            41.39  1:26.84  2:13.11  2:59.88  3:45.68  4:32.24  5:18.34  6:00.00
  7. Arjen Hiel                    ZCKoewacht                  NT 9801023    6:02.55           
            41.84  1:28.15  2:15.87  3:02.71  3:49.75  4:36.85  5:22.24  6:02.55
  8. Jason van Boom                De Schelde                  NT 9801695    6:18.39           
        200m *
            43.29  1:30.93  2:19.75  3:07.75  3:58.51  4:47.49  5:36.14  6:18.39
  9. Nick Soetmulder               De Schelde                  NT 9802403    6:20.81           
            42.80  1:30.60  2:19.75  3:07.94  3:56.78  4:46.19  5:36.53  6:20.81
 10. Jochem Neels                  De Stormvogel               NT 9800999    6:37.12 *         
            44.67  1:35.37  2:26.34  3:16.71  4:08.27  4:59.16  5:48.04  6:37.12
 11. Romano de Bruijne             De Schelde             7:04.16 9802417    6:48.66           
        300m *
            40.54  1:29.96  2:21.77  3:14.66  4:09.31  5:04.00  5:58.94  6:48.66
 12. Lars Pyfferoen                Scheldestroom               NT 9804577    7:55.14           
            51.58  1:51.46  2:54.05  3:55.92  4:58.06  5:59.00  7:00.03  7:55.14
 13. Floris Valk                   Scheldestroom               NT 9804333    8:13.79           
            57.06  1:59.06  3:01.33  4:04.40  5:08.45  6:12.79  7:13.48  8:13.79
  NG Maurits Vermeulen             De Bevelanders              NT 9804547                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel