Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedowedstrijd deel 5 - Purmerend
Purmerend, 18.4.2010


Programmanr. 1
18-4-2010 - 15:00
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danique BernardEd-Vo1:43.1002002241:41.59
2.Kim GroeneveldZV Waterland1:55.4101009241:53.50
3.Rosa AkerZV De BronNT01011062:04.57


<< TOP >>
Programmanr. 2
18-4-2010 - 15:05
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC33.91000034934.01
2.Luc KroonEd-Vo35.98010069736.51
3.Nick StikkelmanDAW-Finenzo41.28010059339.32
4.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius42.96010074743.02
5.Jason MacleodDAW-Finenzo46.55000097345.00
6.Aron VeermanEd-Vo50.22010081745.84
7.Elroy SchotWZ&PC58.08020068948.36
8.Aman SinghviDAW-Finenzo51.21000098150.50
9.Ruud VeermanEd-Vo56.49020058553.35
10.Rani BabikerWZ&PC1:17.33010175359.11


<< TOP >>
Programmanr. 3
18-4-2010 - 15:05
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Michelle VerhoevenEd-VoNT00019223:21.95
2.Rowie KampDe ReuringNT00010613:25.24
3.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo3:30.8800014783:26.87
4.Mara Döderlein de WinWZ&PC3:43.5200004123:29.97
5.Simone AnvelinkMSV- ZeemachtNT00015463:36.78
6.Viveka VerhageDAW-Finenzo3:48.4500014803:43.93
7.Roos WindtZV WaterlandNT00026143:46.47
8.Ilona StroekEd-VoNT00024344:00.90
9.Mariska KeetmanZV De BronNT00024304:01.00
10.Sanne RotteveelMSV- ZeemachtNT00015504:12.82
11.Eline WiersmaDAW-FinenzoNT00014824:19.97
DISFloor KoenenDe ReuringNT0001606
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISChantal HetjesEd-VoNT00015103:27.67
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISCaitlin BerkelZV WaterlandNT00006084:28.79
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMSterre VeermanEd-VoNT0003544
NGSteffi SchijfDAW-FinenzoNT0001476


<< TOP >>
Programmanr. 4
18-4-2010 - 15:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brian OtjesZv Aquarius34.12990113533.00
2.Bas VlugtEd-Vo33.12990072733.35
3.Joost van ErkelensDAW-Finenzo36.50990192734.47
4.Sander DorlandZV Waterland37.72990264334.94
5.Erik BultDAW-Finenzo39.92990215335.69
6.Sander KesselaarMSV- Zeemacht38.29990200936.37
7.Barry van EngeldorpZv Aquarius38.53990008937.71
8.Raoul LieverstDAW-Finenzo37.18990071337.74
9.Nanne BrugmanZV Waterland40.03990136738.37FJ 1
10.Joppe van BeekDAW-Finenzo40.23990062738.37FJ 2
11.Rense RuigWZ&PC38.60990162738.78
12.Vito MeijZV Waterland42.34990077740.87
13.Dave LeijenaarOude Veer43.03990248541.40
14.Kees DetermanZV Waterland45.36990136541.99
15.Elroy van de WeesWZ&PC47.60990271744.07


<< TOP >>
Programmanr. 5
18-4-2010 - 15:15
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Leonie VosDAW-Finenzo1:31.4899016621:29.34
2.Bibi StokvisZV De Bron1:31.7899008921:31.47
3.Jet KleineOude Veer1:35.8199033841:32.14
4.Susan BeemsterboerDe Reuring1:41.9799041581:33.49
5.Jasmijn PadtDAW-Finenzo1:37.4099001561:35.28
6.Denise BoonstraDAW-Finenzo1:45.6599026621:36.76
7.Selina BraunschweigerZV De Bron1:46.1799031321:39.19
8.Simone MulDe Reuring1:42.8199027661:40.11
9.Esmée VeermanEd-Vo1:40.6799040421:41.62
10.Femke TimmermanDe ReuringNT99041601:42.06
11.Myrthe van BeekDAW-Finenzo1:44.9599010741:42.23
12.Laura AkerZV De BronNT99035301:45.84
13.Marjolein VisserDe Reuring1:49.0399022161:49.96
14.Lieke AlofsDAW-Finenzo1:54.8599032321:51.99
15.Rebecca SchipperZV Waterland1:53.7699022401:53.03
DISSuzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:34.989901438
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISKelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PCNT99028921:57.88
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMAnouk van der KrukMSV- Zeemacht1:50.579903778


<< TOP >>
Programmanr. 6
18-4-2010 - 15:20
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:17.1298001751:16.92
2.Tim TuijpWZ&PC1:25.1398009751:21.55
3.Rick van ZantenZV Waterland1:23.3798003511:21.88
4.Sander KarregatEd-Vo1:28.1098003671:25.83
5.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:27.309801631FJ 11:26.62
6.Jhamal BlankenDAW-Finenzo1:29.609803397FJ 21:26.62
7.Frank DekkerDAW-Finenzo1:29.9098011551:27.66
8.Max PuschDAW-Finenzo1:39.5698029591:28.88
9.Simon KoopenWZ&PC1:32.0198021271:29.61
10.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:32.3698018511:31.00
11.Lars DubbeldWZ&PCNT98043111:37.58
12.Hugo BlomDe Reuring1:30.9398019491:38.99
13.Rico TolEd-Vo1:44.5098041231:39.06
14.Steef HuibertsOude Veer1:40.4698008131:39.18
15.Laurens ZonOude Veer1:49.6798036231:42.33
16.Ian BerkelZV Waterland1:46.5298011991:43.28
DISRaymon ZoetigheidWZ&PCNT9804323
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISVitken VaderMSV- Zeemacht1:47.4098013551:42.50
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
18-4-2010 - 15:25
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mirl de BoerDAW-Finenzo2:36.3197004682:39.18
2.Saritha van ZantenZV Waterland2:55.1498012202:49.29
3.Shanna VeermanWZ&PC2:59.8298003022:50.33
4.Bianca DenekampWZ&PC3:00.0297038882:56.39
5.Silke JonkDAW-Finenzo3:03.2498020422:56.67
6.Danielle VisserDe Reuring2:59.9297013462:58.04
7.Samira MijnenWZ&PC3:05.9597013203:00.46
8.Anne NoomDAW-Finenzo3:08.3398000623:04.02
9.Lotte HoogeterpDAW-Finenzo3:11.6497038783:06.22
10.Kimberley KortDAW-Finenzo3:16.7198046983:06.82
11.Isabelle OtteEd-Vo3:11.8597026463:08.18
12.Naomi CohenWZ&PC3:18.8698012223:12.75
13.Kyla GroeneveldDe ReuringNT97034543:13.81
14.Simone GanzevoortDe Reuring3:18.3697056743:18.04
15.Maartje FeldbergDAW-Finenzo3:26.0098016203:18.13
16.Merel TolEd-Vo3:18.9298003003:19.18
17.Elvira KorthagenWZ&PC3:17.7298010043:19.75
18.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius3:27.4998032223:20.12
19.Annika VaderMSV- Zeemacht3:17.2597015523:20.50
20.Tarryn MacleodDAW-Finenzo3:27.5598016223:21.72
21.Saviël KuikenMSV- Zeemacht3:26.7898020143:22.11
22.Roanne StolkZV Waterland3:23.0198010023:22.64
23.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht3:23.3998033423:23.62
24.Mandy van BeverenDe ReuringNT98034483:26.78
25.Heather BoumanMSV- Zeemacht3:35.8297024563:31.60
26.Cindy PronkDe Reuring3:37.8998049543:36.46
27.Nika MarinusMSV- Zeemacht3:39.4298012123:37.93
28.Madelon BrandhoffZV De BronNT97057643:38.23
29.Ailsa GroeneveldDe Reuring4:02.2298034503:40.81
30.Jaimy SwinkelsDe ReuringNT98043043:41.75
31.Sien HelslootDe ReuringNT97056763:42.02
32.Danoushka EndWZ&PC3:54.6898042763:48.73
33.Britt MazeeZV De BronNT98045523:50.13
34.Thalita DekkerZv AquariusNT98032203:51.86
35.Daphne NietfeldWZ&PCNT98050984:07.19
DISCheyenne BreekerMSV- Zeemacht3:33.5097044983:31.68
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDesiree VeenstraMSV- Zeemacht3:55.6597048863:38.11
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISAlicia FurumayaDe Reuring3:37.8097039683:42.84
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 8
18-4-2010 - 15:35
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo2:05.0396007452:06.34
2.Beau KneppersOude Veer2:40.7897031572:24.02
3.Levi TolEd-Vo2:28.749700351FJ 12:25.93
4.Sanjay JagroepDAW-Finenzo2:30.869701625FJ 22:25.93
5.Dani HoetmerDAW-Finenzo2:27.1896045032:26.93
6.Martijn FalkDAW-Finenzo2:29.8396014572:29.11
7.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo2:38.3996033252:29.77
8.Maurits de BruijnDAW-Finenzo2:44.8697009172:32.49
9.Jos KalverboerZV Waterland2:34.7696022412:38.90
10.Sjors de BruinWZ&PC2:50.5697036092:41.73
11.Danny Fabian GroenWZ&PC2:38.9197030332:42.05
12.Niels de JonghZv Aquarius2:51.0996032392:44.46
13.Victor NieuwstadMSV- Zeemacht2:46.9597021772:47.60
14.Stefan MiddelbeekDe Reuring3:01.0097045752:53.82
15.Nico KarregatEd-Vo2:50.7197010012:53.87
16.Huib KoenenDe Reuring3:04.2097029132:57.27
17.Herke BrugmanZV Waterland3:16.3296041433:09.26
18.Lorenzo RunderkampEd-Vo3:15.5297034913:10.57
19.Jeffrey DekkerZv Aquarius3:04.0096041573:20.51
AFGEMWiebe de VriesDe Reuring3:16.969604801


<< TOP >>
Programmanr. 9
18-4-2010 - 15:45
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo39.08020022439.02
2.Kim GroeneveldZV Waterland43.15010092440.29
3.Rosa AkerZV De Bron54.19010110655.26
4.Eva van GalenWZ&PCNT010225658.14


<< TOP >>
Programmanr. 10
18-4-2010 - 15:45
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ian van TielWZ&PC1:26.6800003491:27.70
2.Luc KroonEd-Vo1:36.8401006971:38.53
3.Nick StikkelmanDAW-Finenzo1:43.1201005931:42.94
4.Jason MacleodDAW-Finenzo2:03.2300009731:45.44
5.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius2:20.9601007471:47.02
6.Aron VeermanEd-Vo1:49.8901008171:48.10
7.Aman SinghviDAW-Finenzo2:04.4600009812:01.51
8.Ruud VeermanEd-Vo2:11.9002005852:07.25
9.Elroy SchotWZ&PCNT02006892:09.24
DISRani BabikerWZ&PCNT01017532:20.30
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
18-4-2010 - 15:50
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle VerhoevenEd-Vo39.25000192237.30
2.Chantal HetjesEd-Vo42.38000151037.69
3.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo40.85000147838.93FJ 1
4.Rowie KampDe Reuring38.98000106138.93FJ 2
5.Mara Döderlein de WinWZ&PC38.96000041239.25
6.Floor KoenenDe Reuring42.84000160640.87
7.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht45.75000154641.45
8.Viveka VerhageDAW-Finenzo43.26000148041.78
9.Roos WindtZV Waterland48.05000261443.76
10.Ilona StroekEd-Vo42.54000243444.07
11.Sanne RotteveelMSV- Zeemacht55.98000155047.21
12.Eline WiersmaDAW-Finenzo56.32000148247.65
13.Caitlin BerkelZV Waterland49.91000060849.53
14.Yasmin LahlalWZ&PC53.81000214249.58
15.Mariska KeetmanZV De Bron47.42000243050.88
AFGEMSterre VeermanEd-Vo46.500003544
NGSteffi SchijfDAW-Finenzo41.740001476


<< TOP >>
Programmanr. 12
18-4-2010 - 15:55
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Bas VlugtEd-VoNT99007272:57.06
2.Joost van ErkelensDAW-FinenzoNT99019273:09.06
3.Brian OtjesZv Aquarius3:35.5599011353:12.46
4.Sander DorlandZV WaterlandNT99026433:13.76
5.Sander KesselaarMSV- ZeemachtNT99020093:25.84
6.Joppe van BeekDAW-Finenzo3:33.4599006273:27.34
7.Raoul LieverstDAW-Finenzo3:26.8999007133:28.28
8.Nanne BrugmanZV WaterlandNT99013673:29.58
9.Barry van EngeldorpZv Aquarius3:33.1699000893:34.66
10.Erik BultDAW-FinenzoNT99021533:40.48
11.Rense RuigWZ&PC3:38.6699016273:41.22
12.Dave LeijenaarOude VeerNT99024853:48.49
13.Kees DetermanZV WaterlandNT99013653:50.31
DISVito MeijZV WaterlandNT9900777
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 13
18-4-2010 - 16:00
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Denise BoonstraDAW-Finenzo6:57.9899026626:07.11
2.Jasmijn PadtDAW-FinenzoNT99001566:09.07
3.Jet KleineOude VeerNT99033846:16.00
4.Bibi StokvisZV De Bron6:12.3699008926:25.20
5.Leonie VosDAW-Finenzo6:44.0299016626:31.33
6.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht6:50.4399014386:34.20
7.Selina BraunschweigerZV De BronNT99031326:47.86
8.Myrthe van BeekDAW-Finenzo7:24.8299010746:58.23
9.Susan BeemsterboerDe ReuringNT99041587:01.59
10.Simone MulDe ReuringNT99027667:06.78
11.Lieke AlofsDAW-FinenzoNT99032327:08.22
12.Marjolein VisserDe Reuring7:33.7199022167:09.44
13.Femke TimmermanDe ReuringNT99041607:16.46
14.Laura AkerZV De BronNT99035307:45.73
15.Rebecca SchipperZV Waterland7:53.3699022407:52.35
16.Esmée VeermanEd-VoNT99040428:52.50
AFGEMAnouk van der KrukMSV- ZeemachtNT9903778


<< TOP >>
Programmanr. 14
18-4-2010 - 16:05
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo5:07.4698001755:07.41
2.Tim TuijpWZ&PC5:37.1898009755:18.82
3.Simon KoopenWZ&PC6:30.3098021275:42.82
4.Sander KarregatEd-VoNT98003675:44.07
5.Thomas HaneveldDAW-Finenzo6:11.1198016315:45.62
6.Rick van ZantenZV WaterlandNT98003515:47.39
7.Jhamal BlankenDAW-FinenzoNT98033975:49.58
8.Jordi de NijsMSV- Zeemacht5:56.0898018515:57.73
9.Max PuschDAW-FinenzoNT98029596:24.51
10.Frank DekkerDAW-Finenzo8:39.0298011556:36.98
11.Steef HuibertsOude VeerNT98008136:39.27
12.Raymon ZoetigheidWZ&PCNT9804323FJ 16:41.29
13.Vitken VaderMSV- ZeemachtNT9801355FJ 26:41.29
14.Hugo BlomDe ReuringNT98019496:43.26
15.Rico TolEd-VoNT98041236:53.36
16.Laurens ZonOude VeerNT98036237:06.42
17.Ian BerkelZV Waterland7:21.3098011997:07.49
18.Lars DubbeldWZ&PCNT98043117:14.41


<< TOP >>
Programmanr. 15
18-4-2010 - 16:15
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mirl de BoerDAW-Finenzo2:12.5997004682:16.43
2.Shanna VeermanWZ&PC2:32.4998003022:33.34
3.Saritha van ZantenZV Waterland2:43.7298012202:36.96
4.Danielle VisserDe Reuring2:39.4097013462:37.70
5.Silke JonkDAW-Finenzo2:38.8498020422:38.55
6.Bianca DenekampWZ&PC2:50.4997038882:45.40
7.Anne NoomDAW-Finenzo2:56.8998000622:46.06
8.Samira MijnenWZ&PC2:42.2397013202:46.51
9.Isabelle OtteEd-Vo2:59.4497026462:47.59
10.Naomi CohenWZ&PC2:56.9998012222:50.30
11.Kyla GroeneveldDe Reuring2:55.6197034542:53.91
12.Kimberley KortDAW-Finenzo3:03.2598046982:54.23
13.Annika VaderMSV- Zeemacht2:49.0597015522:54.69
14.Lotte HoogeterpDAW-Finenzo2:51.3097038782:55.09
15.Simone GanzevoortDe Reuring3:04.4397056742:55.85
16.Tarryn MacleodDAW-Finenzo3:16.2598016222:56.71
17.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius3:12.9698032222:57.09
18.Elvira KorthagenWZ&PC3:01.2898010042:57.14
19.Alicia FurumayaDe Reuring3:11.8297039683:01.00
20.Maartje FeldbergDAW-Finenzo3:12.6398016203:02.41
21.Saviël KuikenMSV- Zeemacht3:08.6698020143:03.39
22.Merel TolEd-Vo3:01.1798003003:05.07
23.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht2:53.9598033423:05.56
24.Roanne StolkZV Waterland3:05.0698010023:06.64
25.Madelon BrandhoffZV De BronNT97057643:08.00
26.Mandy van BeverenDe Reuring3:12.0798034483:08.17
27.Cindy PronkDe Reuring3:31.7298049543:10.83
28.Nika MarinusMSV- Zeemacht3:15.5998012123:12.24
29.Cheyenne BreekerMSV- Zeemacht3:15.1997044983:12.94
30.Heather BoumanMSV- Zeemacht3:06.1397024563:13.50
31.Desiree VeenstraMSV- ZeemachtNT97048863:18.59
32.Danoushka EndWZ&PC3:34.4598042763:21.83
33.Jaimy SwinkelsDe Reuring3:32.0998043043:21.89
34.Ailsa GroeneveldDe Reuring3:34.3698034503:23.99
35.Britt MazeeZV De BronNT98045523:24.73
36.Sien HelslootDe Reuring3:45.0297056763:25.87
37.Thalita DekkerZv Aquarius3:53.9398032203:27.89
38.Daphne NietfeldWZ&PCNT98050983:54.95


<< TOP >>
Programmanr. 16
18-4-2010 - 16:30
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lars HaarsmaDAW-Finenzo2:24.6196007452:23.69
2.Levi TolEd-Vo2:43.9997003512:40.90
3.Beau KneppersOude Veer2:47.5597031572:42.31
4.Dani HoetmerDAW-Finenzo2:52.2096045032:47.37
5.Sanjay JagroepDAW-Finenzo2:48.8097016252:50.00
6.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo2:52.2496033252:54.90
7.Jos KalverboerZV Waterland2:56.2996022412:56.31
8.Martijn FalkDAW-Finenzo3:06.4496014573:02.01
9.Maurits de BruijnDAW-Finenzo3:00.6797009173:02.42
10.Huib KoenenDe Reuring3:08.9897029133:08.26
11.Victor NieuwstadMSV- Zeemacht3:06.2597021773:09.83
12.Niels de JonghZv Aquarius3:30.7796032393:15.46
13.Nico KarregatEd-Vo3:11.5897010013:16.79
14.Stefan MiddelbeekDe Reuring3:42.7697045753:23.59
15.Lorenzo RunderkampEd-Vo3:32.2097034913:30.91
16.Herke BrugmanZV Waterland3:46.9596041433:34.64
17.Jeffrey DekkerZv Aquarius3:58.9096041573:38.58
DISSjors de BruinWZ&PC3:08.5197036093:15.85
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMDanny Fabian GroenWZ&PC3:05.569703033
AFGEMWiebe de VriesDe ReuringNT9604801