Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 102. Alle, 25m vrije slag  5 - 8 jaar
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 104. Alle, 50m vrije slag  10 - 11 jaar
Nr. 5. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 109. Alle, 25m rugslag  5 - 8 jaar
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 114. Alle, 50m rugslag  5 - 8 jaar
Nr. 115. Alle, 50m rugslag  9 - 11 jaar
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo Hilversum deel 5
Hilversum, 18.4.2010


Programmanr. 1
18.4.10 - 14:30
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna MorsinkTriton1:55.8901009701:38.60
2.Inge VijsmaTriton1:56.5701009721:40.16
3.José BijlHet YNT01009481:51.09
4.Romy SpoelderDe Aalscholver1:57.1201004061:53.52
5.Calina van der LemKon AZ 1870NT02000861:54.22
6.Roos BijstersDe AalscholverNT01015421:58.53


<< TOP >>
Programmanr. 2
18.4.10 - 14:35
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf SmitTorpedo39.62000167740.13
2.Lars EbbersTriton43.60000150342.49
3.Jordi van der LemKon AZ 187042.42000018943.06
4.Tjalle AalbersTriton42.98020011343.50
5.Joep PostDe Otters Het Gooi47.38000072545.90
6.Eli WairataHet YNT000269146.64
7.Julien LuursemaTriton43.92010072946.70
8.Jesse StuitDe Aalscholver48.70000226150.48
9.Pepijn SchokkerTorpedo49.77010143551.19
10.Sten de BoerDe Otters Het Gooi1:13.6200025171:11.56
11.Miguel VerheijenDe Otters Het Gooi1:14.5402005691:18.04


<< TOP >>
Programmanr. 102
18.4.10 - 14:35
25m vrije slag5 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Anna PostDe Otters Het Gooi35.50030009034.00


<< TOP >>
Programmanr. 3
18.4.10 - 14:40
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne SchoonderwoerdTritonNT00020223:34.56
50m:49.06200m:3:34.56
2.Marieke GorterTritonNT00007503:36.56
50m:53.46200m:3:36.56
3.Iris PernotHet YNT00022523:59.64
50m:54.51200m:3:59.64
DISChenelva PengelHet YNT00022044:06.75RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:57.02200m:4:06.75
NG.ZASaliha BenzeroualHet YNT0002258


<< TOP >>
Programmanr. 4
18.4.10 - 14:40
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y32.01990034332.89
2.Nick van NijburgDe Otters Het Gooi37.10990216937.02
3.Hamza BelahcenHet Y38.99990245938.03
4.Jordi VarkevisserTriton43.79990248343.39
5.Teun BloemDe Aalscholver47.04990263743.73
6.Martin ReineckeDe Otters Het Gooi45.11990161545.51
7.Ismaïl el AlamiHet Y49.12990142548.54
8.Leon KolenbergTriton52.32990316550.81
NG.ZAJannik HornDe Otters Het Gooi49.579902555


<< TOP >>
Programmanr. 104
18.4.10 - 14:45
50m vrije slag10 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6, Jongens

1.Rick SimonseTorpedo45.81980315946.67
2.Olivier SegersDe Otters Het Gooi50.39980452952.40

Meisjes Minioren 5 en junioren 1, Meisjes

1.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi36.23980407435.29
2.Demi BreenHet Y42.37980526644.30
2.Floor SmitsDe Otters Het Gooi48.26980512044.30
4.Louise de HaanTriton51.00990165845.03
5.Sophia NooterDe Otters Het Gooi46.98980534046.10
6.Charlotte PernotHet Y44.82980325846.38
7.Souhaila DerrazeHet Y46.42990453247.76
8.Isabel SegersDe Otters Het Gooi57.91990470455.95


<< TOP >>
Programmanr. 5
18.4.10 - 14:50
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:30.0199005541:26.81
2.Nienke AalbersTriton1:29.6499002901:28.10
3.Nynke VerhoevenDe Aalscholver1:35.0499026101:35.28
4.Abigail PengelHet Y1:36.1699020021:35.81
5.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi1:49.1299005561:44.64
6.Michelle WartaTriton1:57.2999033761:50.76
7.Mies van TielDe Otters Het GooiNT99015341:57.29
8.Isabel van der WalDe Otters Het GooiNT99035002:00.91
DISKarima AlyDe Otters Het GooiNT9900824AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISMarine D'HondtDe Otters Het GooiNT99029201:50.02RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
18.4.10 - 14:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mike PronkTriton1:28.9298007231:26.00
2.Jesse GroenendaalTriton1:29.8598007211:27.22FJ 1
3.Niels PostDe Otters Het Gooi1:29.8298013271:27.22FJ 2
4.Tom GentenaarDe Aalscholver1:40.2298023531:35.82
5.Issam AlahyaneHet Y1:43.9098015011:37.89
6.Marc BunschotenDe Aalscholver1:40.5098023551:40.77
7.Frenk SchultenDe Otters Het GooiNT98037151:41.43
DISVince van KleefTorpedoNT9804447WA
WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag.
DISGideon HeijTorpedo1:38.8098006551:34.75SR
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
18.4.10 - 15:00
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y2:49.3697003422:49.60
50m:40.86200m:2:49.60
2.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi2:59.1497028182:58.21
50m:38.06200m:2:58.21
3.Boukje AalbersTriton2:59.0697015943:00.41
50m:41.07200m:3:00.41
4.Ludi van LeeuwenTorpedo3:14.0997048543:09.58
50m:43.23200m:3:09.58
5.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi3:08.2397035883:10.40
50m:42.15200m:3:10.40
6.Anne VeenDe Otters Het Gooi3:17.2797027143:10.82
50m:46.28200m:3:10.82
7.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi3:16.6697028163:11.16
50m:41.26200m:3:11.16
8.Nienke van der ZeeTriton3:34.3398028083:23.24
50m:45.14200m:3:23.24
9.Janneke HoendersTorpedo3:23.7397054543:26.31
50m:46.46200m:3:26.31
10.Kirke van de PortHet YNT97044323:33.16
50m:51.51200m:3:33.16
DISSanne VerhoevenDe Aalscholver3:14.3697047883:16.26RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:39.98200m:3:16.26


<< TOP >>
Programmanr. 8
18.4.10 - 15:05
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon AZ 18702:19.5096002792:23.73
100m:1:09.64200m:2:23.73
2.Lars v.d. ZeeTriton2:36.3497024272:35.42
100m:1:17.80200m:2:35.42
3.Damian MartensHet Y2:44.1297010952:39.09
100m:1:14.56200m:2:39.09
4.Stefan GrijpinkTritonNT96013212:53.51
100m:1:25.01200m:2:53.51


<< TOP >>
Programmanr. 9
18.4.10 - 15:10
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna MorsinkTriton41.51010097039.52
2.Inge VijsmaTriton39.71010097239.62
3.José BijlHet Y43.78010094845.45
4.Calina van der LemKon AZ 187044.22020008647.49
5.Roos BijstersDe Aalscholver46.22010154248.91
6.Farah BelahcenHet Y50.13020089449.72
7.Romy SpoelderDe Aalscholver46.70010040649.89
8.Joke WiersmaDe Otters Het Gooi57.08010180849.91
9.Lily RandoeHet Y50.27010200653.82


<< TOP >>
Programmanr. 109
18.4.10 - 15:15
25m rugslag5 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Miguel VerheijenDe Otters Het Gooi30.14020056930.44

Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Anna PostDe Otters Het Gooi49.47030009044.92


<< TOP >>
Programmanr. 10
18.4.10 - 15:15
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars EbbersTritonNT00015031:47.63
2.Tjalle AalbersTritonNT02001131:48.59
3.Olaf SmitTorpedoNT00016771:51.21
4.Jordi van der LemKon AZ 18701:47.4700001891:54.84
DISJulien LuursemaTritonNT01007291:55.36VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJoep PostDe Otters Het GooiNT00007252:05.42VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
18.4.10 - 15:15
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke GorterTriton40.66000075040.25
2.Lianne SchoonderwoerdTriton40.26000202242.56
3.Zanna van den MaagdenbergDe Otters Het Gooi43.53000202643.12
4.Noa McDonaldDe Otters Het GooiNT000202443.31
5.Chenelva PengelHet Y45.20000220444.54
6.Iris PernotHet Y44.09000225244.87
7.Susan CinqualbreTriton59.29000317853.44
8.Zenna ThiryTriton59.63000206055.29
NG.ZASaliha BenzeroualHet Y42.660002258
NG.ZAMechteld BeukemaTriton58.170002254


<< TOP >>
Programmanr. 12
18.4.10 - 15:20
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet YNT99003433:00.00
2.Hamza BelahcenHet YNT99024593:39.18
50m:53.76200m:3:39.18
DISNick van NijburgDe Otters Het GooiNT99021693:26.27RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:50.78200m:3:26.27


<< TOP >>
Programmanr. 13
18.4.10 - 15:25
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersTritonNT99002906:11.35
100m:1:27.05200m:3:03.83400m:6:11.35
2.Nynke VerhoevenDe Aalscholver6:20.6799026106:19.18
100m:1:31.22200m:3:10.63400m:6:19.18


<< TOP >>
Programmanr. 14
18.4.10 - 15:30
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels PostDe Otters Het Gooi5:55.9898013275:44.51
100m:1:25.68200m:2:55.86400m:5:44.51
2.Gideon HeijTorpedo5:52.6498006555:44.72
100m:1:24.03200m:2:53.63400m:5:44.72
3.Mike PronkTritonNT98007235:55.26
100m:1:24.85200m:2:57.92400m:5:55.26
4.Jesse GroenendaalTritonNT98007216:11.70
100m:1:30.45200m:3:06.64400m:6:11.70
5.Tom GentenaarDe Aalscholver6:08.1498023536:16.06
100m:1:29.29200m:3:05.64400m:6:16.06
6.Marc BunschotenDe Aalscholver6:58.0698023556:29.98
100m:1:33.87200m:3:14.59400m:6:29.98


<< TOP >>
Programmanr. 114
18.4.10 - 15:40
50m rugslag5 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1.Pepijn SchokkerTorpedoNT010143556.19

Meisjes Minioren 3 en later, Meisjes

1.Farah BelahcenHet Y55.89020089454.03
2.Lily RandoeHet Y1:04.1001020061:03.06
3.Joke WiersmaDe Otters Het GooiNT01018081:07.11


<< TOP >>
Programmanr. 115
18.4.10 - 15:40
50m rugslag9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 6 en later, Jongens

1.Vince van KleefTorpedo45.90980444744.56
2.Issam AlahyaneHet Y44.59980150145.50
3.Frenk SchultenDe Otters Het Gooi53.85980371547.06
4.Martin ReineckeDe Otters Het Gooi56.72990161552.13
5.Jordi VarkevisserTriton54.67990248352.28
6.Eli WairataHet YNT000269152.81
7.Rick SimonseTorpedo59.03980315953.00
8.Ismaïl el AlamiHet Y54.89990142555.29
9.Jesse StuitDe Aalscholver58.54000226156.72
10.Leon KolenbergTritonNT99031651:00.35
11.Sten de BoerDe Otters Het GooiNT00025171:15.86
DISTeun BloemDe Aalscholver55.25990263753.00RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISOlivier SegersDe Otters Het GooiNT98045291:01.70RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAJannik HornDe Otters Het GooiNT9902555

Meisjes Junioren 1 en later, Meisjes

1.Mariko de NietDe Otters Het Gooi42.30990055438.94
2.Abigail PengelHet Y46.91990200245.50
3.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi45.95990055646.62
4.Demi BreenHet YNT980526647.53
5.Marine D'HondtDe Otters Het Gooi1:02.14990292048.44
6.Zanna van den MaagdenbergDe Otters Het Gooi51.79000202649.07
7.Charlotte PernotHet Y51.07980325849.81
8.Karima AlyDe Otters Het Gooi48.70990082450.42
9.Michelle WartaTriton1:00.92990337650.55
10.Louise de HaanTriton56.89990165853.20
11.Noa McDonaldDe Otters Het GooiNT000202453.24
12.Floor SmitsDe Otters Het Gooi57.29980512054.95
13.Isabel van der WalDe Otters Het GooiNT990350056.18
14.Souhaila DerrazeHet Y59.20990453257.47
15.Sophia NooterDe Otters Het GooiNT980534058.86
16.Zenna ThiryTriton1:00.28000206059.19
17.Susan CinqualbreTritonNT00031781:03.69
18.Isabel SegersDe Otters Het GooiNT99047041:03.75
DISMies van TielDe Otters Het Gooi53.93990153454.40RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
NG.ZAMechteld BeukemaTriton1:05.910002254


<< TOP >>
Programmanr. 15
18.4.10 - 15:50
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y2:30.4997003422:25.91
100m:1:09.85200m:2:25.91
2.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi2:37.7297028182:38.80
100m:1:16.16200m:2:38.80
3.Boukje AalbersTriton2:44.7197015942:39.78
100m:1:17.06200m:2:39.78
4.Ludi van LeeuwenTorpedo2:52.3197048542:43.04
100m:1:18.02200m:2:43.04
5.Anne VeenDe Otters Het Gooi2:41.9097027142:44.15
100m:1:20.38200m:2:44.15
6.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi2:48.7097028162:47.60
100m:1:21.97200m:2:47.60
7.Nienke van der ZeeTriton3:06.8998028082:49.42
100m:1:22.39200m:2:49.42
8.Sanne VerhoevenDe Aalscholver2:57.1997047882:51.53
100m:1:24.26200m:2:51.53
9.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi2:54.2197035882:58.00
100m:1:25.82200m:2:58.00
10.Lotte HendriksDe Otters Het Gooi3:06.8598040743:01.76
100m:1:27.27200m:3:01.76
11.Janneke HoendersTorpedoNT97054543:07.10
100m:1:30.04200m:3:07.10
12.Kirke van de PortHet YNT97044323:16.57
100m:1:34.84200m:3:16.57


<< TOP >>
Programmanr. 16
18.4.10 - 15:55
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kaspur van der LemKon AZ 18702:43.8196002792:50.94
50m:38.25200m:2:50.94
2.Lars v.d. ZeeTriton2:58.7397024273:00.62
50m:41.56200m:3:00.62
3.Stefan GrijpinkTriton3:14.0896013213:20.41
50m:49.60200m:3:20.41
DISDamian MartensHet Y3:11.4597010953:05.10RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:38.85200m:3:05.10