speedo 5
Boxtel (NED),    18.4.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
18-04-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Indy Jongman                  Neptunus'58                 NT 0100528    1:37.82           
          1:37.82
  2. Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:55.04 0100146    1:41.43           
          1:41.43
  3. Alyssia Marquenie             Dommelbaarzen          1:57.04 0101586    1:44.88           
          1:44.88
  4. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen            1:59.68 0100434    1:54.03           
          1:54.03
  5. Bissola Adenekan              Zegenwerp                   NT 0102194    2:14.37           
          2:14.37
 DIS Jainy Marquenie               Dommelbaarzen          1:55.45 0101584    1:44.64           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL
          1:44.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
18-04-2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp                38.55 0100541      38.53           
  2. Stef van Boxtel               Zegenwerp                42.68 0000323      43.16           
  3. Daan van de Besselaar         Zegenwerp                54.73 0200137      48.78           
  4. Tim Schouten                  Zegenwerp              1:01.98 0200141      50.07           
  5. Thomas Somers                 Zegenwerp              1:04.31 0101465      50.58           
  6. Jorrit van Bakel              Zegenwerp                   NT 0101711      51.84           
  7. Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                53.39 0200139      55.27           
  8. Rick Vermeulen                Zegenwerp              1:09.72 0100777    1:05.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
18-04-2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Goossens                Z&PV Nuenen                 NT 0003128    3:15.13           
            44.89  3:15.13
  2. Manon Kampman                 Zegenwerp              3:23.31 0000614    3:15.81           
            45.62  3:15.81
  3. Nicole Rabou                  Dommelbaarzen          3:38.51 0001060    3:27.70           
            49.82  3:27.70
  4. Noa van Ieperen               Arethusa                    NT 0001612    3:43.45           
            52.98  3:43.45
  5. Daphne van Noorden            BZV                         NT 0002180    3:45.13           
            53.80  3:45.13
  6. Simone Gorren                 Z&PV Nuenen                 NT 0001742    3:56.84           
            54.69  3:56.84
  7. Maartje Langstraat            Arethusa                    NT 0000446    4:04.37           
          1:02.96  4:04.37
  8. Fleur van der Heijden         Arethusa                    NT 0001610    4:09.10           
          1:00.97  4:09.10
 DIS Dionne Paridaans              Zegenwerp                   NT 0002382    4:26.00 VD        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:02.20  4:26.00
 DIS Emma Maurix                   Zegenwerp                   NT 0003342    4:58.29 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:16.02  4:58.29
 DIS Nina van de Weijdeven         Zegenwerp                   NT 0003340    5:02.68           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:17.28  5:02.68
  NG Dempsy van Lieshout           BZV                         NT 0000462                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
18-04-2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max-Fernon Troenokarso        Arethusa                 35.54 9903151      33.76           
  2. Matthijs Kooijman             Arethusa                 35.45 9900537      34.30           
  3. Thomas van Ekert              Z&PV Nuenen              34.76 9901917      34.60           
  4. Joris te Booy                 Dommelbaarzen            35.51 9901535      35.58           
  5. Max Peters                    Dommelbaarzen            38.16 9903123      37.02           
  6. Sander Somers                 Zegenwerp                41.85 9900951      37.43           
  7. Pepijn Six                    Zegenwerp                42.50 9902281      39.85           
  8. Pim de Crom                   Neptunus'58              45.81 9900361      40.44           
  9. Guy Huijsmans                 Zegenwerp                53.89 9900703      44.66           
AFGE Boaz Kuper                    Dommelbaarzen            43.21 9903125                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
18-04-2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:29.29 9900856    1:25.62           
          1:25.62
  2. Kyra Jongman                  Neptunus'58            1:40.90 9902688    1:33.68 F2        
          1:33.68
  2. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:32.97 9900992    1:33.68 F1        
          1:33.68
  4. Jessica Bloks                 Dommelbaarzen          1:40.17 9900874    1:36.57           
          1:36.57
  5. Kari van Zwol                 Z&PV Nuenen            1:44.32 9902940    1:41.29           
          1:41.29
  6. Saartje Vermeulen             BZV                    1:46.37 9900934    1:42.03           
          1:42.03
  7. Anouk van Os                  Neptunus'58            1:46.77 9900322    1:42.93           
          1:42.93
  8. Janneke Wouters               BZV                    1:39.91 9900932    1:44.00           
          1:44.00
  9. Kayleigh van Breugel          BZV                    1:51.63 9901284    1:45.04           
          1:45.04
 10. Lette Alsemgeest              Zegenwerp              2:01.97 9903332    1:47.37           
          1:47.37
 11. Britt Wirtz                   Dommelbaarzen          1:45.72 9902208    1:49.20           
          1:49.20
 12. Fleur Kalberg                 Arethusa                    NT 9904228    1:49.39           
          1:49.39
 13. Sinne Alkema                  Arethusa                    NT 9904226    1:54.41           
          1:54.41
 DIS Esmé Setoe                    Z&PV Nuenen            1:43.42 9904450    1:41.61 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:41.61
 DIS Janneke van Hulten            Zegenwerp                   NT 9902124    1:49.38 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:49.38
 DIS Renee van Lierop              Z&PV Nuenen            1:52.79 9904220    1:50.41 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:50.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
18-04-2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            1:22.15 9801185    1:20.04           
          1:20.04
  2. Ramón Pleijers                Dommelbaarzen          1:23.45 9802013    1:21.54           
          1:21.54
  3. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen            1:28.98 9801183    1:26.97           
          1:26.97
  4. Ivar Wijffels                 Dommelbaarzen          1:32.23 9801369    1:28.59           
          1:28.59
  5. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:33.13 9800635    1:35.39           
          1:35.39
  6. Niels Loomans                 Z&PV Nuenen            1:40.54 9803245    1:36.69           
          1:36.69
  7. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              1:39.11 9801231    1:37.49           
          1:37.49
  8. Macs vd Doelen                Neptunus'58            1:51.21 9802359    1:37.74           
          1:37.74
  9. Geworg Galstjan               Arethusa               1:42.93 9802445    1:38.29           
          1:38.29
 10. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:44.35 9801447    1:40.98           
          1:40.98
 11. Noud van Boven                Neptunus'58            1:45.04 9800333    1:43.20           
          1:43.20
 12. Marc Berends                  Dommelbaarzen          1:47.24 9803815    1:45.16           
          1:45.16
 13. Rahman Tataev                 Z&PV Nuenen            2:05.44 9803247    1:51.91           
          1:51.91



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
18-04-2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ylva Hendriks                 Dommelbaarzen          2:54.84 9704012    2:53.51           
            39.56  2:53.51
  2. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            3:04.15 9702982    2:57.30 F1        
            40.66  2:57.30
  2. Simone van den Elzen          BZV                    2:58.08 9701980    2:57.30 F2        
            43.48  2:57.30
  4. Bo Sluijpers                  Neptunus'58            3:13.68 9702692    3:06.66           
            43.61  3:06.66
  5. Joyce Rabou                   Dommelbaarzen          3:07.40 9801892    3:07.63           
            43.23  3:07.63
  6. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            3:13.05 9702556    3:11.67           
            42.54  3:11.67
  7. Rachel Brunnen                Neptunus'58            3:38.10 9704848    3:36.13           
            46.54  3:36.13
  8. Britt van Zelst               Dommelbaarzen          3:47.33 9805002    3:40.53           
            56.02  3:40.53
 DIS Celine Gorren                 Z&PV Nuenen            3:37.27 9705244    3:32.46 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            50.98  3:32.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
18-04-2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun van Houtert              Dommelbaarzen          2:19.28 9603065    2:18.66           
            30.81  1:05.98  2:18.66
  2. Richie van Empel              Zegenwerp              2:33.48 9603631    2:26.50           
            33.00  1:10.53  1:48.75  2:26.50
  3. Willem Kleinendorst           BZV                    2:35.42 9602443    2:28.80           
            33.46  1:11.31  1:50.70  2:28.80
  4. Alain Vogels                  Z&PV Nuenen            2:44.69 9701835    2:34.32           
            35.36  1:14.67  1:55.20  2:34.32
  5. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            2:39.73 9701099    2:36.39           
            35.45  1:15.57  1:56.54  2:36.39
  6. Bobby Visser                  Zegenwerp              2:41.63 9601437    2:37.03           
            34.00  2:37.03
  7. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen            2:39.97 9701837    2:41.87           
            36.11  1:18.21  2:41.87
  8. Joren den Boer                BZV                    2:51.94 9601463    2:43.85           
            38.32  1:20.30  2:02.68  2:43.85
  9. Jens van Lierop               Z&PV Nuenen            2:51.41 9604663    2:45.31           
            38.09  1:20.34  2:04.54  2:45.31
 10. Guus Vermeulen                BZV                    2:53.19 9701593    2:45.86           
            36.16  1:19.57  2:03.67  2:45.86
 11. Jeroen van Dinther            Neptunus'58            2:54.27 9701569    2:51.10           
            38.06  1:22.15  2:51.10
 12. Bram van Hulten               Zegenwerp              3:20.81 9603453    2:55.06           
            38.33  1:23.38  2:11.04  2:55.06
 13. Marnix Kuijten                Z&PV Nuenen            3:13.62 9604661    2:57.44           
            39.62  2:57.44
 14. Corné Steenbakkers            Z&PV Nuenen            3:18.93 9604665    3:05.84           
            47.89  1:29.78  2:18.83  3:05.84
 15. Martijn Eickmans              Neptunus'58            3:13.84 9701941    3:17.95           
            43.48  1:33.32  2:26.60  3:17.95
 16. Jesse Deenen                  Zegenwerp              3:38.03 9704603    3:22.54           
            42.58  1:35.36  3:22.54
 17. Teun Maurix                   Zegenwerp              3:33.76 9702203    3:24.23           
            44.76  1:36.02  2:29.32  3:24.23
AFGE Jim Luca Widdershoven         Dommelbaarzen          2:30.12 9603067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
18-04-2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke Kampman               Zegenwerp                42.00 0100146      39.42           
  2. Indy Jongman                  Neptunus'58              42.38 0100528      40.02           
  3. Alyssia Marquenie             Dommelbaarzen            43.51 0101586      41.02           
  4. Jainy Marquenie               Dommelbaarzen            44.54 0101584      42.41           
  5. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              46.92 0100434      46.79           
  6. Bissola Adenekan              Zegenwerp              1:08.22 0102194      59.29           
  7. Inge van Boxtel               Zegenwerp              1:19.17 0100736    1:13.63           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
18-04-2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:48.42 0100541    1:43.02           
          1:43.02
  2. Stef van Boxtel               Zegenwerp              2:15.25 0000323    1:46.16           
          1:46.16
 DIS Luc van Eijndhoven            Zegenwerp                   NT 0200139            AE        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Daan van de Besselaar         Zegenwerp                   NT 0200137    2:10.78 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:10.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
18-04-2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp                38.43 0000614      36.00           
  2. Robin Goossens                Z&PV Nuenen              37.42 0003128      36.99           
  3. Nicole Rabou                  Dommelbaarzen            40.58 0001060      39.51           
  4. Noa van Ieperen               Arethusa                 42.49 0001612      39.70           
  5. Simone Gorren                 Z&PV Nuenen              45.20 0001742      42.56           
  6. Daphne van Noorden            BZV                      47.29 0002180      43.32           
  7. Maartje Langstraat            Arethusa                 44.93 0000446      45.05           
  8. Romy Schaeken                 Zegenwerp                51.48 0003114      46.56           
  9. Fleur van der Heijden         Arethusa                 49.12 0001610      46.98           
 10. Dionne Paridaans              Zegenwerp                54.88 0002382      53.15           
 11. Emma Maurix                   Zegenwerp                56.18 0003342      54.02           
 12. Nina van de Weijdeven         Zegenwerp              1:08.10 0003340    1:01.91           
  NG Dempsy van Lieshout           BZV                      42.48 0000462                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
18-04-2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joris te Booy                 Dommelbaarzen          3:10.26 9901535    3:10.18           
            43.14  3:10.18
  2. Matthijs Kooijman             Arethusa                    NT 9900537    3:18.00           
            48.39  3:18.00
  3. Thomas van Ekert              Z&PV Nuenen            3:14.68 9901917    3:20.82           
            50.64  3:20.82
  4. Max Peters                    Dommelbaarzen          3:32.82 9903123    3:21.73           
            49.97  3:21.73
  5. Sander Somers                 Zegenwerp              3:45.36 9900951    3:27.61           
            48.91  3:27.61
 DIS Pim de Crom                   Neptunus'58                 NT 9900361            WB        
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren)
 DIS Max-Fernon Troenokarso        Arethusa                    NT 9903151    3:16.74 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            45.36  3:16.74
AFGE Boaz Kuper                    Dommelbaarzen          3:59.07 9903125                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
18-04-2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            5:54.69 9900856    5:55.75           
            41.08  1:25.25  2:55.16  5:55.75
  2. Kyra Jongman                  Neptunus'58                 NT 9902688    6:33.67           
            44.88  1:34.55  3:18.07  6:33.67
  3. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              7:05.32 9900992    6:46.19           
            43.94  1:35.05  3:20.95  6:46.19
  4. Saartje Vermeulen             BZV                    6:54.94 9900934    6:51.94           
            44.48  1:37.69  3:23.27  6:51.94
  5. Janneke Wouters               BZV                    7:21.19 9900932    7:03.90           
            47.28  1:39.52  3:28.50  7:03.90
  6. Jessica Bloks                 Dommelbaarzen          7:19.65 9900874    7:07.77           
            46.28  1:40.16  3:31.87  7:07.77
  7. Kari van Zwol                 Z&PV Nuenen                 NT 9902940    7:09.31           
            47.63  1:40.33  3:31.93  7:09.31
  8. Renee van Lierop              Z&PV Nuenen                 NT 9904220    7:15.10           
            44.64  1:37.04  3:26.04  7:15.10
  9. Esmé Setoe                    Z&PV Nuenen                 NT 9904450    7:28.55           
            47.48  1:44.03  3:41.09  7:28.55
 10. Lette Alsemgeest              Zegenwerp                   NT 9903332    7:30.52           
            48.19  1:42.34  3:36.93  7:30.52
 11. Sinne Alkema                  Arethusa                    NT 9904226    7:32.13           
            48.88  1:46.60  3:42.77  7:32.13
 12. Anouk van Os                  Neptunus'58                 NT 9900322    7:32.88           
            48.51  1:45.53  3:42.94  7:32.88
 13. Kayleigh van Breugel          BZV                    7:41.57 9901284    7:37.23           
            51.31  1:48.79  3:46.01  7:37.23
 14. Fleur Kalberg                 Arethusa                    NT 9904228    7:49.83           
            49.78  1:48.16  3:49.30  7:49.83
 15. Britt Wirtz                   Dommelbaarzen          7:30.82 9902208    8:08.42           
            49.77  1:37.69  3:52.23  8:08.42
 16. Janneke van Hulten            Zegenwerp             11:36.72 9902124    8:43.45           
            54.17  1:56.69  4:13.00  8:43.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
18-04-2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            5:21.69 9801185    5:21.50           
            35.15  1:16.16  2:38.91  5:21.50
  2. Ramón Pleijers                Dommelbaarzen          5:48.02 9802013    5:33.22           
            35.50  1:16.95  2:42.51  5:33.22
  3. Ivar Wijffels                 Dommelbaarzen          6:15.54 9801369    5:53.75           
            38.09  1:22.03  2:53.51  5:53.75
  4. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen            6:06.10 9801183    6:17.23           
            38.39  1:23.48  3:01.20  6:17.23
  5. Elias Semunovic               Zegenwerp                   NT 9801447    6:23.34           
            41.64  1:29.10  3:07.96  6:23.34
  6. Niels Loomans                 Z&PV Nuenen            7:00.83 9803245    6:24.42           
            42.23  1:31.13  3:09.36  6:24.42
  7. Fabian van Beek               Zegenwerp              6:35.92 9800635    6:35.39           
            42.97  1:33.13  3:14.40  6:35.39
  8. Geworg Galstjan               Arethusa               7:20.93 9802445    7:00.11           
            47.01  1:40.11  3:23.26  7:00.11
  9. Marc Berends                  Dommelbaarzen          7:32.55 9803815    7:15.89           
            45.69  1:39.06  3:31.03  7:15.89
 10. Noud van Boven                Neptunus'58                 NT 9800333    7:18.32           
            44.34  1:37.20  3:32.00  7:18.32
 11. Ted Huijsmans                 Zegenwerp              9:01.34 9801231    7:19.35           
            50.13  1:46.88  3:40.50  7:19.35
 12. Macs vd Doelen                Neptunus'58                 NT 9802359    7:31.44           
            45.38  1:41.13  3:41.00  7:31.44
 13. Rahman Tataev                 Z&PV Nuenen                 NT 9803247    7:54.66           
            52.57  1:50.48  3:53.33  7:54.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
18-04-2010 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ylva Hendriks                 Dommelbaarzen          2:34.48 9704012    2:36.16           
            36.22  1:16.76  2:36.16
  2. Simone van den Elzen          BZV                    2:45.48 9701980    2:38.84           
            36.94  1:18.16  2:38.84
  3. Bo Sluijpers                  Neptunus'58            2:49.64 9702692    2:45.04           
            36.69  1:17.85  2:45.04
  4. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            2:52.56 9702982    2:50.81           
            41.32  1:23.98  2:50.81
  5. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            2:56.95 9702556    2:57.07           
            41.36  1:26.02  2:57.07
  6. Joyce Rabou                   Dommelbaarzen          2:54.99 9801892    2:58.98           
            38.95  1:25.88  2:58.98
  7. Britt van Zelst               Dommelbaarzen          3:42.81 9805002    3:18.37           
            46.35  1:39.32  3:18.37
  8. Rachel Brunnen                Neptunus'58            3:31.25 9704848    3:18.75           
            42.95  1:34.34  3:18.75
  9. Celine Gorren                 Z&PV Nuenen            3:18.19 9705244    3:22.54           
            44.02  1:37.74  3:22.54
 10. Nienke Oudijk                 Zegenwerp              4:11.48 9804998    3:52.89           
            48.64  1:49.44  3:52.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
18-04-2010 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun van Houtert              Dommelbaarzen          2:42.48 9603065    2:38.74           
            35.20  2:38.74
  2. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            3:01.20 9701099    2:57.97           
            41.40  1:26.75  2:57.97
  3. Willem Kleinendorst           BZV                    3:01.17 9602443    2:58.16           
            39.22  2:58.16
  4. Joren den Boer                BZV                    3:02.29 9601463    2:58.89           
            36.16  2:58.89
  5. Alain Vogels                  Z&PV Nuenen            3:03.46 9701835    3:00.51           
            40.97  3:00.51
  6. Bobby Visser                  Zegenwerp              2:53.87 9601437    3:00.82           
            41.36  3:00.82
  7. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen            3:12.86 9701837    3:07.27 F1        
            46.25  3:07.27
  7. Guus Vermeulen                BZV                    3:07.45 9701593    3:07.27 F2        
            40.50  3:07.27
  9. Jens van Lierop               Z&PV Nuenen            3:16.20 9604663    3:11.23           
            45.23  3:11.23
 10. Bram van Hulten               Zegenwerp              3:53.78 9603453    3:12.70           
            42.34  3:12.70
 11. Jeroen van Dinther            Neptunus'58            3:16.00 9701569    3:13.16           
            47.09  3:13.16
 12. Marnix Kuijten                Z&PV Nuenen            3:24.96 9604661    3:18.80           
            44.60  3:18.80
 13. Corné Steenbakkers            Z&PV Nuenen            3:37.40 9604665    3:29.19           
            51.34  3:29.19
 14. Jesse Deenen                  Zegenwerp              3:45.29 9704603    3:31.13           
            50.67  3:31.13
 15. Martijn Eickmans              Neptunus'58            3:31.38 9701941    3:31.48           
            48.52  3:31.48
 16. Teun Maurix                   Zegenwerp                   NT 9702203    3:50.93           
            57.27  3:50.93
  NG Jim Luca Widdershoven         Dommelbaarzen          2:50.55 9603067                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp